Actions (5.x-2.6) - en to cs translation catalogue (129 entries)

en: user
cs: uživatel

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Subject
cs: Předmět

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Comments
cs: Komentáře

en: error
cs: chyba

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Message
cs: Zpráva

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: actions
cs: akce

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Unassign
cs: Odstranit

en: action
cs: akce

en: Sent email to %recipient
cs: Poslán e-mail na adresu %recipient

en: Unable to send email to %recipient
cs: Nebylo možné poslat e-mail na adresu %recipient

en: The subject of the message.
cs: Předmět zprávy.

en: Create
cs: Vytvořit

en: Send e-mail
cs: Poslat e-mail

en: configure
cs: nastavení

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Users
cs: Uživatelé

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Operation
cs: Operace

en: This cannot be undone.
cs: Tato akce nemůže být vrácena.

en: Redirect to URL
cs: Přesměrovat na URL

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
cs: Uživatelské jméno uživatele, kterému bude přiřazeno vlastnictví příspěvku.

en: Please enter a valid username.
cs: Je třeba zadat platné uživatelské jméno.

en: Please enter a valid email address or %author.
cs: Je třeba vložit validní e-mailovou adresu nebo text %author.

en: Manage the actions defined for your site.
cs: Upravit akce webu.

en: Delete action
cs: Smazat akci

en: Actions available to Drupal:
cs: Akce dostupné v Drupalu:

en: The action has been successfully saved.
cs: Akce byla úspěšně uložena

en: Remove orphaned actions
cs: Odstranit osiřelé akce

en: administer actions
cs: administrace akcí

en: Assign
cs: Přiřadit

en: The email address to which the message should be sent OR enter %author if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
cs: E-mail příjemce zprávy. Lze zadat %author pokud chcete poslat zprávu autorovi originálního příspěvku.

en: Action %action has been unassigned.
cs: Akci %action bylo odstraněno přiřazení.

en: Stack overflow: too many calls to actions_do(). Aborting to prevent infinite recursion.
cs: Přetečení zásobníku: příliš mnoho volání funkce actions_do(). Ukončuji volání jako prevenci proti nekonečné smyčce.

en: Action %action saved.
cs: Akce %action byla uložena.

en: Action %action created.
cs: Akce %action byla vytvořena.

en: Triggers are system events, such as when new content is added or when a user logs in. Trigger module combines these triggers with actions (functional tasks), such as unpublishing content or e-mailing an administrator. The <a href="@url">Actions settings page</a> contains a list of existing actions and provides the ability to create and configure additional actions.
cs: Spouštěče jsou systémové události, jako je například přidání nového obsahu, nebo přihlášení uživatele. Modul Spouštěč spojuje tyto spouštěče s akcemi (praktickými úlohami), jako je například schování obsahu nebo poslání e-mailu administrátorovi. <a href="@url">Stránka nastavení akcí</a> obsahuje seznam existujících akcí a umožňuje vytvoření a nastavení dodatečných akcí.

en: Actions are individual tasks that the system can do, such as unpublishing a piece of content or banning a user. Modules, such as the trigger module, can fire these actions when certain system events happen; for example, when a new post is added or when a user logs in. Modules may also provide additional actions.
cs: Akce jsou samostatné úlohy, které systém umí provést, např. schování části obsahu nebo zablokování uživatele. Některé moduly, např. modul Trigger, mohou tyto akce spustit, když v systému dojde k určité události; například když je poslán nový příspěvek, nebo se přihlásí uživatel. Moduly také mohou poskytovat další akce.

en: There are two types of actions: simple and advanced. Simple actions do not require any additional configuration, and are listed here automatically. Advanced actions can do more than simple actions; for example, send an e-mail to a specified address, or check for certain words within a piece of content. These actions need to be created and configured first before they may be used. To create an advanced action, select the action from the drop-down below and click the <em>Create</em> button.
cs: Existují dva typy akcí: jednoduchá a pokročilá. Jednoduché akce nevyžadují žádné další nastavení a jsou zde automaticky vypsány. Pokročilé akce toho umějí víc než jednoduché, například poslat e-mail na vybranou adresu nebo hledat určitá slova v části obsahu. Tyto akce je třeba před použitím vytvořit a nastavit. Pro vytvoření pokročilé akce vyberte akci z následujícího seznamu a klikněte na tlačítko „Vytvořit“.

en: You may proceed to the <a href="@url">Triggers</a> page to assign these actions to system events.
cs: Pokračujte na stránku <a href="@url">spouštěčů</a> k přiřazení akcí k systémovým událostem.

en: An advanced action offers additional configuration options which may be filled out below. Changing the <em>Description</em> field is recommended, in order to better identify the precise action taking place. This description will be displayed in modules such as the trigger module when assigning actions to system events, so it is best if it is as descriptive as possible (for example, "Send e-mail to Moderation Team" rather than simply "Send e-mail").
cs: Pokročilé akce nabízejí další možnosti konfigurace, které lze vyplnit v následujícím formuláři. Doporučuje se změna pole <em>Popis</em> kvůli lepší identifikaci spuštěné akce. Tento popis bude zobrazen v modulech jako trigger (spouštěč) při připisování akcí systémovým událostem, takže je dobré použít co nejvýstižnější popis (např.  „Poslat e-mail moderátorům“ raději než pouhé „Poslat e-mail“).

en: Below you can assign actions to run when certain comment-related triggers happen. For example, you could promote a post to the front page when a comment is added.
cs: Níže se dá nastavit spouštění akcí, když nastane určitá událost související s komentáři. Například můžete zobrazit příspěvek na titulní stránce, když je k němu přidán komentář.

en: Below you can assign actions to run when certain content-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a post is created or updated.
cs: Níže je možné přiřadit akce, které se provedou, když se vyvolá spouštěč spojený s obsahem. Lze např. poslat e-mail administrátorovi vždy, když je vytvořen nebo aktualizován příspěvek.

en: Below you can assign actions to run when certain taxonomy-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a term is deleted.
cs: Níže se dá nastavit spouštění akcí, když nastane určitá událost související s kategoriemi. Například můžete poslat e-mail administrátorovi, že byl smazán termín.

en: Below you can assign actions to run when certain user-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a user account is deleted.
cs: Níže se dá nastavit spouštění akcí, když nastane určitá událost související s uživatelem. Lze například poslat e-mail administrátorovi, když je smazán uživatelský účet.

en: The Trigger module provides the ability to trigger <a href="@actions">actions</a> upon system events, such as when new content is added or when a user logs in.
cs: Modul Spouštěč poskytuje schopnost spustit <a href="@actions">akce</a> při událostech v systému, jako je například přidání nového obsahu, nebo příhlášení uživatele.

en: The combination of actions and triggers can perform many useful tasks, such as e-mailing an administrator if a user account is deleted, or automatically unpublishing comments that contain certain words. By default, there are five "contexts" of events (Comments, Content, Cron, Taxonomy, and Users), but more may be added by additional modules.
cs: Kombinací akcí a spouštěčů se dá vykonat mnoho užitečných úloh, jako je například e-mail administrátorovi, když je smazán uživatelský účet, nebo automaticky schovat komentář, který obsahuje určitá slova. V základním nastavení je pět „kontextů“ událostí (Komentáře, Obsah, Cron, Kategorie a Uživatelé), ale dodatečnými moduly mohou být přidány další.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@trigger">Trigger module</a>.
cs: Více informací naleznete v online příručce pro <a href="@trigger">modul Trigger</a>.

en: Manage actions
cs: Upravit akce

en: Configure an advanced action
cs: Nastavení pokročilé akce

en: Delete an action.
cs: Smaže akci.

en: Remove orphans
cs: Odstranit sirotčí akce

en: Triggers
cs: Spouštěče

en: Tell Drupal when to execute actions.
cs: Řekněte Drupalu, kdy se má vykonat akce.

en: Unassign an action from a trigger.
cs: Odstranit akci ze spouštěče.

en: Choose an advanced action
cs: Vybrat pokročilou akci

en: Action type
cs: Typ akce

en: Make a new advanced action available
cs: Zpřístupnit novou pokročilou akci

en: A unique description for this advanced action. This description will be displayed in the interface of modules that integrate with actions, such as Trigger module.
cs: Unikátní popis této pokročilé akce. Tento popis se zobrazí v rozhraní modulů, které jsou napojeny na akce, např. v modulu Trigger.

en: Are you sure you want to delete the action %action?
cs: Určitě smazat akci %action?

en: Action %action was deleted
cs: Akce %action byla smazána

en: Deleted orphaned action (%action).
cs: Smazat sirotčí akce (%action).

en: Are you sure you want to unassign the action %title?
cs: Opravdu odstranit přiřazení akce %title?

en: You can assign it again later if you wish.
cs: Pokud budete chtít, tak ji zase můžete přiřadit.

en: Trigger:
cs: Spouštěč:

en: unassign
cs: odstranit přiřazení

en: Choose an action
cs: Vybrat akci

en: No available actions for this trigger.
cs: Pro tento spouštěč nejsou k dispozici žádné akce.

en: The action you chose is already assigned to that trigger.
cs: Vybraná akce je již přiřazena k nějakému spouštěči.

en: You have added an action that changes a the property of a post. A Save post action has been added so that the property change will be saved.
cs: Byla přidána akce, která mění vlastnost příspěvku. Aby byla uložena změna vlastnosti, byla přidána akce Ulož příspěvek.

en: When cron runs
cs: Kdy se spouští cron

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
cs: URL na které má být uživatel přesměrován. Může to být vnitřní URL, např. node/1234, nebo externí URL, např. http://drupal.org.

en: When either saving a new post or updating an existing post
cs: Při ukládání nového či aktualizaci existujícího příspěvku

en: After saving a new post
cs: Po uložení nového příspěvku

en: After saving an updated post
cs: Po uložení aktualizovaného příspěvku

en: After deleting a post
cs: Po smazání příspěvku

en: When content is viewed by an authenticated user
cs: Pokud je obsah zobrazen přihlášeným uživatelem

en: Publish post
cs: Publikovat příspěvek

en: Unpublish post
cs: Schovat příspěvek

en: Make post sticky
cs: Nastavit přilepení nahoře v seznamu

en: Make post unsticky
cs: Zrušit přilepení nahoře v seznamu

en: Promote post to front page
cs: Zobrazit příspěvek na titulní stránce

en: Remove post from front page
cs: Odstranit příspěvek z titulní stránky

en: Change the author of a post
cs: Změnit autora příspěvku

en: Save post
cs: Uložit příspěvek

en: Unpublish post containing keyword(s)
cs: Schovat příspěvky obsahující klíčová slova

en: Display a message to the user
cs: Zobrazit uživateli zprávu

en: Unpublish comment
cs: Schovat komentář

en: Unpublish comment containing keyword(s)
cs: Schovat komentáře obsahující klíčová slova

en: Block current user
cs: Zablokovat uživatele

en: Ban IP address of current user
cs: Zablokovat IP adresu uživatele

en: Set @type %title to published.
cs: Nastavit příspěvek %title (@type) na vydáno.

en: Set @type %title to unpublished.
cs: Schovat příspěvek %title (@type).

en: Set @type %title to sticky.
cs: Přilepit příspěvek %title (@type) nahoře v seznamu.

en: Set @type %title to unsticky.
cs: Zrušit přilepení příspěvku %title (@type) nahoře v seznamu.

en: Promoted @type %title to front page.
cs: Příspěvek %title (@type) byl zobrazen na úvodní stránce.

en: Removed @type %title from front page.
cs: Příspěvek %title (@type) byl odstraněn z úvodní stránky.

en: Saved @type %title
cs: Uložen příspěvek %title (@type)

en: Changed owner of @type %title to uid %name.
cs: Změněno vlastnictví příspěvku %title (@type) na uživatele %name.

en: The post will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
cs: Příspěvek bude nastaven do stavu Nevydáno, pokud obsahuje některý z výše uvedených řetězců. Použijte seznam oddělený čárkou. Např. vtipné, bungee jumping, „Společnost, s.r.o.“. V řetězcích záleží na malých a velkých písmenech.

en: After saving a new comment
cs: Po uložení nového komentáře

en: After saving an updated comment
cs: Po uložení změněného komentáře

en: After deleting a comment
cs: Po smazání komentáře

en: When a comment is being viewed by an authenticated user
cs: Pokud je komentář prohlížen ověřeným uživatelem

en: Unpublished comment %subject.
cs: Komentář schován: %subject.

en: The comment will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
cs: Komentář bude schován, pokud obsahuje některá z klíčových slov. Pro oddělení klíčových slov použijte čárku. Příklad: Viagra, Cialis, „Telecom, a.s.“. V klíčových slovech jsou rozlišovány malé a velké znaky.

en: After a user account has been created
cs: Poté, co byl uživatelský účet vytvořen

en: After a user's profile has been updated
cs: Poté, co byl aktualizován uživatelský profil

en: After a user has been deleted
cs: Poté, co byl uživatel smazán

en: After a user has logged in
cs: Poté, co se uživatel přihlásil

en: After a user has logged out
cs: Poté, co se uživatel odhlásil

en: When a user's profile is being viewed
cs: Když je prohlížen profil uživatele

en: Blocked user %name.
cs: Zablokován uživatel %name.

en: Banned IP address %ip
cs: Nepovolená IP adresa %ip.

en: After saving a new term to the database
cs: Po uložení nového termínu do databáze

en: After saving an updated term to the database
cs: Po uložení aktualizovaného termínu do databáze

en: After deleting a term
cs: Po smazání termínu

en: Enables actions to be fired on certain system events, such as when new content is created.
cs: Umožňuje spustit akce jako reakci na určitou událost v systému, například vytvoření nového obsahu.
