Actions (5.x-2.6) - en to et translation catalogue (128 entries)

en: user
et: kasutaja

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Katkesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: error
et: veateade

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Message
et: Teade

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: actions
et: toimingud

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Unassign
et: Ühenda lahti

en: action
et: toiming

en: Sent email to %recipient
et: Saada e-mail %recipient aadressil

en: Unable to send email to %recipient
et: Aadressile %recipient ei ole võimalik e-posti saata

en: The subject of the message.
et: Sõnumi teemarida.

en: Create
et: Loo

en: Send e-mail
et: E-kirja saatmine

en: configure
et: seadista

en: Recipient
et: Adressaat

en: Users
et: Kasutajad

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Operation
et: Operatsioon

en: This cannot be undone.
et: Seda toimingut ei saa ennistada.

en: Redirect to URL
et: Suunamine teisele aadressile

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
et: Kasutaja nimi, kellele sa sooviksid üle anda omandiõigused.

en: Please enter a valid username.
et: Palun sisesta kehtiv kasutajanimi

en: Please enter a valid email address or %author.
et: Palun sisestage korrektne e-posti aadress või %author.

en: Manage the actions defined for your site.
et: Veebisaidi jaoks määratud tegevuste haldamine.

en: Delete action
et: Kustuta toiming

en: Actions available to Drupal:
et: Drupali poolt kasutatavad toimingud:

en: The action has been successfully saved.
et: Toiming on edukalt salvestatud.

en: Remove orphaned actions
et: Kustuta üksikuks jäänud toimingud

en: administer actions
et: tegevuste administreerimine

en: Assign
et: Määra

en: The email address to which the message should be sent OR enter %author if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
et: E-kirja aadress kuhu teade saadetakse VÕI sisesta %author, kui tahad saata e-kirja algse sissekande autorile.

en: Action %action has been unassigned.
et: Tegevus %action on lahti ühendatud

en: Stack overflow: too many calls to actions_do(). Aborting to prevent infinite recursion.
et: Käsupuhvri ületäide: liiga palju actions_do() käivitusi. Katkestan vältimaks lõpmatut tsüklit.

en: Action %action saved.
et: Toiming %action on salvestatud.

en: Action %action created.
et: Toiming %action on loodud.

en: Triggers are system events, such as when new content is added or when a user logs in. Trigger module combines these triggers with actions (functional tasks), such as unpublishing content or e-mailing an administrator. The <a href="@url">Actions settings page</a> contains a list of existing actions and provides the ability to create and configure additional actions.
et: Lülitid on süsteemi sündmused, näiteks uus sisu lisatakse või kasutaja logib sisse. Lüliti moodul kombineerib need lülitid tegevustega (funktsionaalsed ülesanded), nagu sisu mitteavaldamine või e-maili saatmine administraatorile. <a href="@url">Tegevuste seadete leht</a> sisaldab olemasolevate tegevuste nimekirja ja pakub võimalust luua ja seadistada lisategevusi.

en: Actions are individual tasks that the system can do, such as unpublishing a piece of content or banning a user. Modules, such as the trigger module, can fire these actions when certain system events happen; for example, when a new post is added or when a user logs in. Modules may also provide additional actions.
et: Toimingud on süsteemi poolt teostatavad iseseisvad tööd, nagu näiteks teatud sisu eemaldamine või kasutaja blokeerimine. Teatud moodulid, nagu näiteks trigger, võivad käivitada neid tegevusi kui teatavad süsteemsed sündmused aset leiavad. Näiteks uue postituse lisamisel või kasutaja sisse logimisel. Moodulid võivad ise lisada täiendavaid toiminguid.

en: There are two types of actions: simple and advanced. Simple actions do not require any additional configuration, and are listed here automatically. Advanced actions can do more than simple actions; for example, send an e-mail to a specified address, or check for certain words within a piece of content. These actions need to be created and configured first before they may be used. To create an advanced action, select the action from the drop-down below and click the <em>Create</em> button.
et: On kahte tüüpi toiminguid: lihtsad ja keerulised. Lihtsad tegevused ei vaja mingit täiendavat seadistamist ja nad on nähtaval selles nimekirjas. Keerulised tegevused saavad teha rohkem, kui lihtsad tegevused. Näiteks saata e-kirja kindlale aadressile või kontrollida teatud sõnade esinemist lisatud sissekandes. Need toimingud tuleb luua ja seadistada enne, kui neid saab kasutada. Et luua keerulist toimingut, vali tegevus allpool oleva valiku nupu abil ja vajuta<em>Loo</em> nuppu.

en: You may proceed to the <a href="@url">Triggers</a> page to assign these actions to system events.
et: Liikuge edasi <a href="@url">Lülitite</a> leheküljele, et ühendada tegevusi süsteemi juhtumitega.

en: Below you can assign actions to run when certain comment-related triggers happen. For example, you could promote a post to the front page when a comment is added.
et: Allpool saad määrata tehtavad tegevused, kui teatud kommentaaridega seotud lülitid toimuvad. Näiteks: Saad sa reklaamida sissekannet esilehel, kui kommentaar on lisatud.

en: Below you can assign actions to run when certain content-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a post is created or updated.
et: Allpool saad sa määratleda tegevused, mida teha, kui teatud sisuga seotud lülitid juhtuvad. Näiteks, saad saata e-maili administraatorile, kui postitus on loodud või uuendatud.

en: Below you can assign actions to run when certain taxonomy-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a term is deleted.
et: Allpool saad määratleda tegevused, mis toimuvad, kui teatud taksoomiaga seotud lülitid toimivad. Näiteks, saad saata e-maili, kui termin on kustutatud.

en: Below you can assign actions to run when certain user-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a user account is deleted.
et: Allpool saad  sa määratleda tegevusi, mida tuleb teha teatud kasutajatega - seotud tegevuste toimumisel. Näiteks, saad sa saata e-maili administraatorile, kui kasutajakonto on kustutatud.

en: The Trigger module provides the ability to trigger <a href="@actions">actions</a> upon system events, such as when new content is added or when a user logs in.
et: Lüliti moodul pakub võimalust automatiseerida teatud <a href="@actions">tegevusi</a>, mis vallanduvad süsteemi sündmusega. Näiteks kui lisatakse uut sisu või kasutaja logib sisse.

en: The combination of actions and triggers can perform many useful tasks, such as e-mailing an administrator if a user account is deleted, or automatically unpublishing comments that contain certain words. By default, there are five "contexts" of events (Comments, Content, Cron, Taxonomy, and Users), but more may be added by additional modules.
et: Tegevuste ja lülitite kombinatsioonid saavad esindada mitmeid kasulikke ülesandeid, nagu näiteks e-maili saatmine administraatorile, kui kasutajakonto on kustutatud või automaatselt mitteavaldada kommentaari, kui see sisaldab teatud sõnu. Vaikimisi on seal viis sündmuse "konteksti" (Kommentaarid, Sisu, Cron, Taksonoomia ja Kasutajad) aga uusi saab lisada lisamoodulitega.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@trigger">Trigger module</a>.
et: Lisainfot leiad on-line käsiraamatu sissekandest <a href="@trigger">Lüliti moodul</a>.

en: Manage actions
et: Toimingute haldamine

en: Configure an advanced action
et: Keerulisema tegevuse seadistamine

en: Delete an action.
et: Kustuta toiming

en: Remove orphans
et: Eemalda hüljatud

en: Triggers
et: Lülitid

en: Tell Drupal when to execute actions.
et: Ütle Drupalile millal käivitada tegevusi.

en: Unassign an action from a trigger.
et: Seo tegevus lülitist lahti.

en: Choose an advanced action
et: Vali keerukam toiming

en: Action type
et: Toimingu tüüp

en: Make a new advanced action available
et: Loo uus laiendatud toiming

en: A unique description for this advanced action. This description will be displayed in the interface of modules that integrate with actions, such as Trigger module.
et: Sellele keerukale toimingule määratud unikaalne kirjeldus. See kirjeldus on nähtaval toiminguga seotud moodulite kasutajaliideses, nagu näiteks moodulil Trigger.

en: Are you sure you want to delete the action %action?
et: Olete kindel toimingu %action kustutamises?

en: Action %action was deleted
et: Toiming %action kustutati

en: Deleted orphaned action (%action).
et: Üksikuks jäänud toiming (%action) on kustutatud.

en: Are you sure you want to unassign the action %title?
et: Kas oled kindel et tahad tühistada tegevuse %title?

en: You can assign it again later if you wish.
et: Saate määrata selle hiljem uuesti kui soovite.

en: Trigger:
et: Lüliti:

en: unassign
et: sea lahti

en: Choose an action
et: Vali tegevus

en: No available actions for this trigger.
et: Selle lüliti jaoks ei ole tegevusi

en: The action you chose is already assigned to that trigger.
et: Tegevus mille valisite on juba määratud sellel lülitile.

en: You have added an action that changes a the property of a post. A Save post action has been added so that the property change will be saved.
et: Lisasite tegevuse mis muudab materjali seadeid. Salvesta materjali tegevus on lisatud nii et seade muutus salvestatakse.

en: When cron runs
et: Kui cron käivitub

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
et: Aadress, millele kasutaja tuleks suunata. See aadress võib olla sisemine URL, näiteks node/1234 või väline URL, näiteks http://drupal.org.

en: When either saving a new post or updating an existing post
et: Kui salvestad uut või uuendad olemasolevat postitust

en: After saving a new post
et: Pärast uue postituse salvestamist

en: After saving an updated post
et: Pärast uuendatud postituse salvestamist

en: After deleting a post
et: Pärast postituse kustutamist

en: When content is viewed by an authenticated user
et: Kui sisu on vaadatud autoriseeritud kasutaja poolt

en: Publish post
et: Avalda postitus

en: Unpublish post
et: Ära avalda postitust

en: Make post sticky
et: Tee postitus kleepuvaks

en: Make post unsticky
et: Tee postitus mittekleepuvaks

en: Promote post to front page
et: Upita postitus esilehele

en: Remove post from front page
et: Eemalda postitus esilehelt

en: Change the author of a post
et: Vaheta postituse autor

en: Save post
et: Salvesta postitus

en: Unpublish post containing keyword(s)
et: Ei avaldata postitust, mis sisaldab sõnu

en: Display a message to the user
et: Kasutajale teate kuvamine

en: Unpublish comment
et: Kommentaari muutmine mitteavaldatuks

en: Unpublish comment containing keyword(s)
et: Teatud sõnu sisaldavate kommentaaride mitteavaldamine

en: Block current user
et: Kasutaja blokeerimine

en: Ban IP address of current user
et: Kasutaja IP-aadressi blokeerimine

en: Set @type %title to published.
et: Määra @type %title avalikustatuks.

en: Set @type %title to unpublished.
et: Määra @type %title mitteavalikustatuks.

en: Set @type %title to sticky.
et: Määra @type %title kleepuvaks.

en: Set @type %title to unsticky.
et: Määra @type %title mittekleepuvaks.

en: Promoted @type %title to front page.
et: @type %title ülendati esilehele.

en: Removed @type %title from front page.
et: @type %title eemaldati esilehelt.

en: Saved @type %title
et: Salvestati @type %title

en: Changed owner of @type %title to uid %name.
et: Muudetud @type %title omanikuks %name.

en: The post will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
et: Postitus jääb avalikustamata, kui see sisaldab üht järgnevatest tähekombinatsioonidest. Kasutage selles jadas komaga eraldatud nimekirja. Näiteks: naljakas, bendzi hüpped, "Firma, Inc." Tähekombinatsioonid on tõstutundlikud.

en: After saving a new comment
et: Pärast uue kommentaari salvestamist

en: After saving an updated comment
et: Pärast uuendatud kommentaaari salvestamist

en: After deleting a comment
et: Pärast kommentaari kustutamist

en: When a comment is being viewed by an authenticated user
et: Kui kommentaari vaatab autoriseeritud kasutaja

en: Unpublished comment %subject.
et: Avaldamata kommentaar teemal: %subject.

en: The comment will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
et: Kommentaari ei avaldata, kui see sisaldab järgnevaid sõnu. Kasuta komaga eraldatud sõnade hulki. Näiteks: naljakas, benjihüpe,  "Ettevõte, Jne.". Sõnad on tõstutundlikud.

en: After a user account has been created
et: Pärast kasutajakonto loomist

en: After a user's profile has been updated
et: Pärast kasutajaprofiili uuendamist

en: After a user has been deleted
et: Pärast kasutaja kustutamist

en: After a user has logged in
et: Kui kasutaja on sisenenud

en: After a user has logged out
et: Kui kasutaja on väljunud

en: When a user's profile is being viewed
et: Kui kasutaja profiili vaadatakse

en: Blocked user %name.
et: %name on blokeeritud.

en: Banned IP address %ip
et: IP aadress %ip on blokeeritud

en: After saving a new term to the database
et: Pärast uue termini salvestamist andmebaasi

en: After saving an updated term to the database
et: Pärast uuendatud termini salvestamist andmebaasi

en: After deleting a term
et: Pärast termini kustutamist

en: Enables actions to be fired on certain system events, such as when new content is created.
et: Võimaldab käivitada toiminguid teatud süsteemsete sündmuste puhul, näiteks uue sisu loomisel.
