Actions (5.x-2.6) - en to km translation catalogue (129 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: error
km: កំហុស

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Message
km: សារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: actions
km: សកម្មភាព

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Unassign
km: មិន​កំណត់

en: action
km: សកម្មភាព

en: Sent email to %recipient
km: ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅ %recipient

en: Unable to send email to %recipient
km: មិនអាច​ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅ %recipient បានទេ

en: The subject of the message.
km: ប្រធាន​បទ​សារ ។

en: Create
km: បង្កើត

en: Send e-mail
km: ផ្ញើ​អ៊ីមែល

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: This cannot be undone.
km: វា​មិនអាច​មិនត្រូវ​បាន​ធ្វើ​វិញ ។

en: Redirect to URL
km: ប្តូរទិស​ទៅ​ URL

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
km: ឈ្មោះអ្នកប្រើ​ដែល​អ្នក​ចង់​ផ្តល់​សិទ្ធិ​ជា​ម្ចាស់ ​។

en: Please enter a valid username.
km: សូម​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ​ត្រឹមត្រូវ ។

en: Please enter a valid email address or %author.
km: សូម​បញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ដែល​ត្រឹមត្រូវ ឬ %author ។

en: Manage the actions defined for your site.
km: គ្រប់គ្រង​សកម្មភាព​ដែល​បាន​កំណត់​សម្រាប់​តំបន់​បណ្តាញ​របស់​អ្នក ។

en: Delete action
km: លុប​សកម្មភាព

en: Actions available to Drupal:
km: សកម្មភាព​ដែល​មាន​សម្រាប់ Drupal ៖

en: The action has been successfully saved.
km: សកម្មភាព​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: Remove orphaned actions
km: យក​សកម្មភាព​កំព្រា​ចេញ

en: administer actions
km: គ្រប់គ្រង​សកម្មភាព

en: Assign
km: កំណត់

en: The email address to which the message should be sent OR enter %author if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ដែល​សារ​គួរ​តែ​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ ឬ​បញ្ចូល %author បើសិនជា​អ្នក​ចង់​ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅ អ្នក​និពន្ធ​ប្រកាស​ដើម ។

en: Action %action has been unassigned.
km: អំពើ %action មិន​ត្រូវ​បាន​កំណត់ ។

en: Stack overflow: too many calls to actions_do(). Aborting to prevent infinite recursion.
km: ជង់​ហួសចំណុះ ៖ ហៅ​ទៅកាន់​ actions_do() ច្រើន​ពេក ។ បោះបង់​ដើម្បី​ការពារ​ការ​ហៅ​ខ្លួនឯង​ដែល​គ្មាន​កំណត់​។

en: Action %action saved.
km: បាន​រក្សាទុក​សកម្មភាព %action ។

en: Action %action created.
km: បានបង្កើត​សកម្មភាព %action ។

en: Triggers are system events, such as when new content is added or when a user logs in. Trigger module combines these triggers with actions (functional tasks), such as unpublishing content or e-mailing an administrator. The <a href="@url">Actions settings page</a> contains a list of existing actions and provides the ability to create and configure additional actions.
km: គន្លឹះ​គឺ​ជា​ព្រឹត្តិការណ៍​ប្រព័ន្ធ ដូចជា​ពេល​មាតិកា​ថ្មី​ត្រូវ​បាន​បន្ថែម ឬ​ពេល​អ្នក​ប្រើ​ចូល ។ ម៉ូឌុល​គន្លឹះ​ផ្សំ​គន្លឹះទាំងនេះ​ជាមួយ​សកម្មភាព (ភារកិច្ច​មុខងារ) ដូចជា​មាតិកា​មិន​បោះពុម្ពផ្សាយ ឬ​ការ​ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅ​អ្នក​គ្រប់គ្រង ។ <a href="@url">ទំព័រ​ការ​កំណត់​សកម្មភាព</a>មាន​បញ្ជី​សកម្មភាព​ដែល​មាន​ និង​ផ្តល់​លទ្ធភាព​បង្កើត និង​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​សកម្មភាព​បន្ថែម ។

en: Actions are individual tasks that the system can do, such as unpublishing a piece of content or banning a user. Modules, such as the trigger module, can fire these actions when certain system events happen; for example, when a new post is added or when a user logs in. Modules may also provide additional actions.
km: សកម្មភាព​គឺ​ភារកិច្ច​ឯកត្តជន​ដែល​ប្រព័ន្ធ​អាច​ធ្វើ ដូចជា​មិន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ​បំណែក​នៃ​មាតិកា ឬ​ហាម​ឃាត់​អ្នក​ប្រើ ។ ម៉ូឌុល​ដូចជា​ម៉ូឌុល​បើក​បិទ​អាច​ដុត​សកម្មភាព​ទាំងនេះ​ពេល​ព្រឹត្តិការណ៍​ប្រព័ន្ធ​ណាមួយ​កើត​ឡើង ។ ឧទាហរណ៍ ពេល​ប្រកាស​ថ្មី​ត្រូវ​បាន​បន្ថែម​ ឬ​ពេល​អ្នកប្រើ​ចូល ។ ម៉ូឌុល​អាច​ផ្តល់​ផង​ដែរ​នូវ​សកម្មភាព​បន្ថែម ។

en: There are two types of actions: simple and advanced. Simple actions do not require any additional configuration, and are listed here automatically. Advanced actions can do more than simple actions; for example, send an e-mail to a specified address, or check for certain words within a piece of content. These actions need to be created and configured first before they may be used. To create an advanced action, select the action from the drop-down below and click the <em>Create</em> button.
km: មាន​សកម្មភាព​ពីរ​ប្រភេទ ៖ ធម្មតា និង​កម្រិត​ខ្ពស់ ។ សកម្មភាព​ធម្មតា​មិន​តម្រូវ​ឲ្យ​មាន​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​បន្ថែម​ណា​មួយ​ឡើយ ហើយ​ត្រូវ​បាន​ដាក់​រាយ​នៅ​ទី​នេះ​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ ។ សកម្មភាព​កម្រិត​ខ្ពស់​អាច​ធ្វើ​ច្រើន​ជាង​សកម្មភាព​ធម្មតា ។ ឧទាហរណ៍ ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅ​អាសយដ្ឋាន​ដែល​បាន​បញ្ជាក់ ឬ​ត្រួតពិនិត្យ​មើល​ពាក្យ​ប្រាកដ​ណាមួយ​ក្នុង​បំណែក​នៃ​មាតិកា ។ សកម្មភាព​ទាំង​នេះ​ត្រូវ​តែ​ត្រូវ​បាន​បង្កើត និងកំណត់​រចនាស​ម្ព័ន្ធ​ជាមុន មុន​ពេល​ពួក​វាអាច​ត្រូវ​បាន​ប្រើ ។ ដើម្បី​បង្កើត​សកម្មភាព​កម្រិត​ខ្ពស់ ជ្រើស​សកម្មភាព​ពីទម្លាក់​ចុះ​ខាងក្រោម ហើយ​ចុចប៊ូតុង <em>បង្កើត</em> ។

en: You may proceed to the <a href="@url">Triggers</a> page to assign these actions to system events.
km: អ្នក​ប្រហែល​ធ្វើ​បន្ត​ទំព័រ <a href="@url">បើក បិទ</a> ដើម្បី​កំណត់​សកម្មភាព​ទាំងនេះ​ទៅ​ព្រឹត្តិការណ៍​ប្រព័ន្ធ ។

en: An advanced action offers additional configuration options which may be filled out below. Changing the <em>Description</em> field is recommended, in order to better identify the precise action taking place. This description will be displayed in modules such as the trigger module when assigning actions to system events, so it is best if it is as descriptive as possible (for example, "Send e-mail to Moderation Team" rather than simply "Send e-mail").
km: សកម្មភាព​កម្រិត​ខ្ពស់​ផ្តល់​ជម្រើស​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​បន្ថែម​ដែល​អាច​ត្រូវ​បាន​បំពេញ​នៅ​ខាង​ក្រោម ។ ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ​វាល​<em>សេចក្តី​ពិពណ៌នា​</em>ត្រូវ​បាន​ផ្តល់​អនុសាសន៍ ដើម្បី​សម្គាល់​ឲ្យ​បាន​កាន់​តែ​ប្រសើរ​នូវ​សកម្មភាព​ជាក់លាក់​ដែល​កំពុង​កើត​ឡើង ។ សេចក្តី​ពិពណ៌នា​នេះ​នឹង​ត្រូវ​បាន​បង្ហាញ​ក្នុង​ម៉ូឌុល​មួយ​ចំនួន​ដូចជា​ម៉ូឌុល​គន្លឹះ នៅ​​ពេល​កំណត់​សកម្មភាព​ទៅ​ព្រឹត្តិការណ៍​ប្រព័ន្ធ ដូច្នេះ​វា​ជា​ការ​ប្រសើរ​បើសិនជា​វា​ពិពណ៌នា​តាម​ដែល​អាច​ធ្វើ​បាន (ឧទាហរណ៍ "ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅ​ក្រុម​គ្រប់គ្រង" ជាជាង​ "ផ្ញើ​អ៊ីមែល​"ធម្មតា) ។

en: Below you can assign actions to run when certain comment-related triggers happen. For example, you could promote a post to the front page when a comment is added.
km: ខាងក្រោម​អ្នក​អាច​កំណត់​អំពើ​ឲ្យ​រត់​ពេល​គន្លឹះ​ដែល​ទាក់ទង​នឹង​សេចក្តី​អធិប្បាយ​ប្រាកដ​ណា​មួយ​កើតឡើង ។ ឧទាហរណ៍​អ្នក​អាច​បង្កើន​ប្រកាសទៅ​ទំព័រ​មុខ​ពេល​សេចក្តី​អធិប្បាយ​ត្រូវ​បាន​បន្ថែម ។

en: Below you can assign actions to run when certain content-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a post is created or updated.
km: ខាងក្រោម​អ្នក​អាច​កំណត់​សកម្មភាព​ឲ្យ​រត់​ពេល​គន្លឹះ​ដែល​ទាក់ទង​នឹង​មតិយោបល់​ពិត​ប្រាកដ​ណា​មួយ​កើតឡើង ។ ឧទាហរណ៍​អ្នក​អាច​ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅ​អ្នក​គ្រប់គ្រង​ពេល​ប្រកាស​ត្រូវ​បាន​បង្កើត ឬ​ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់សម័យ ។

en: Below you can assign actions to run when certain taxonomy-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a term is deleted.
km: ខាងក្រោម​អ្នក​អាច​កំណត់​អំពើ​ឲ្យ​រត់​ពេល​គន្លឹះ​ដែល​ជាប់​ទាក់ទង​នឹង​វត្តីករណ៍សាស្ត្រ​ប្រាកដ​ណាមួយ​កើតឡើង ។ ឧទាហរណ៍​ អ្នក​អាច​ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅ​អ្នក​គ្រប់គ្រង​ពេល​ពាក្យ​ត្រូវ​បាន​លុប ។

en: Below you can assign actions to run when certain user-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a user account is deleted.
km: ខាងក្រោម​អ្នក​អាច​កំណត់​សកម្មភាព​​ឲ្យ​រត់​ពេល​គន្លឹះ​ដែល​ជាប់​ពាក់ព័ន្ធ​នឹង​អ្នក​ប្រើ​ប្រាកដ​ណាមួយ​កើត​ឡើង ។ ឧទាហរណ៍ អ្នក​អាច​ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅ​អ្នក​គ្រប់គ្រង​ពេល​គណនី​អ្នកប្រើ​ត្រូវ​បាន​លុប ។

en: The Trigger module provides the ability to trigger <a href="@actions">actions</a> upon system events, such as when new content is added or when a user logs in.
km: ម៉ូឌុល​គន្លឹះ​ផ្តល់​លទ្ធភាព​កេះ​<a href="@actions">អំពើ</a>លើ​ព្រឹត្តិការណ៍​ប្រព័ន្ធ ដូច​ជា​ពេល​មាតិកា​ថ្មី​ត្រូវ​បាន​បន្ថែម​ ឬ​ពេល​អ្នកប្រើ​ចូល ។

en: The combination of actions and triggers can perform many useful tasks, such as e-mailing an administrator if a user account is deleted, or automatically unpublishing comments that contain certain words. By default, there are five "contexts" of events (Comments, Content, Cron, Taxonomy, and Users), but more may be added by additional modules.
km: បន្សំ​នៃ​អំពើ និង​គន្លឹះ​អាច​អនុវត្ត​ភារកិច្ច​មាន​ប្រយោជន៍​ជាច្រើន​ដូចជា​ការ​អ៊ីមែល​អ្នក​គ្រប់គ្រង​បើសិនជា​គណនី​អ្នកប្រើ​ត្រូវ​បាន​លុប ឬ​មិន​បោះពុម្ពផ្សាយ​សេចក្តី​អធិប្បាយ​ដែល​មាន​ពាក្យ​ប្រាកដ​ណាមួយ​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ ។ តាមលំនាំដើម វាមាន​ "បរិបទ" ព្រឹត្តិការណ៍ 5 (សេចក្តី​អធិប្បាយ មាតិកា Cron វត្តីករណ៍សាស្ត្រ និង​អ្នកប្រើ) ប៉ុន្តែ​ច្រើន​ជាងនេះ​អាច​ត្រូវ​បាន​បន្ថែម​ដោយ​ម៉ូឌុល​បន្ថែម ។

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@trigger">Trigger module</a>.
km: ចំពោះ​ព័ត៌មាន​បន្ថែម សូមមើល​សៀវភៅ​ដៃ​លើ​បណ្តាញ​អំពី<a href="@trigger">ម៉ូឌុល​គន្លឹះ</a> ។

en: Manage actions
km: គ្រប់គ្រង​សកម្មភាព

en: Configure an advanced action
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​សកម្មភាព​កម្រិត​ខ្ពស់​

en: Delete an action.
km: លុប​សកម្មភាព

en: Remove orphans
km: យក​សកម្មភាព​ដែល​មាន​តែ​ឯង​ចេញ

en: Triggers
km: គន្លឹះ

en: Tell Drupal when to execute actions.
km: ជូនដំណឹង​ដល់​ Drupal នៅពេល​ប្រតិបត្តិ​អំពើ ។

en: Unassign an action from a trigger.
km: មិនផ្តល់​អំពើ​ពី​គន្លឹះ ។

en: Choose an advanced action
km: ជ្រើស​សកម្មភាព​កម្រិត​ខ្ពស់​

en: Action type
km: ប្រភេទ​សកម្មភាព

en: Make a new advanced action available
km: ធ្វើ​ឲ្យ​សកម្មភាព​កម្រិត​ខ្ពស់​ថ្មី​មាន

en: A unique description for this advanced action. This description will be displayed in the interface of modules that integrate with actions, such as Trigger module.
km: សេចក្តី​ពិពណ៌នា​មាន​តែ​មួយ​សម្រាប់​សកម្មភាព​កម្រិត​ខ្ពស់​នេះ ។ សេចក្តី​ពិពណ៌នា​នឹង​ត្រូវ​បង្ហាញ​ក្នុង​ចំណុច​ប្រទាក់​ម៉ូឌុល​ដែល​រួម​បញ្ចូល​ជាមួយ​សកម្មភាព ដូចជា​បើក បិទ​ម៉ូឌុល ។

en: Are you sure you want to delete the action %action?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ថា​អ្នក​ចង់​លុប​សកម្មភាព %action ឬ ?

en: Action %action was deleted
km: សកម្មភាព %action ត្រូវ​បាន​លុប

en: Deleted orphaned action (%action).
km: បាន​លុប​សកម្មភាព​ដែល​កំព្រា (%action) ។

en: Are you sure you want to unassign the action %title?
km: តើ​អ្នក​ពិតជា​ចង់​មិន​ផ្ដល់​សកម្មភាព %title ឬ ?

en: You can assign it again later if you wish.
km: អ្នក​អាច​កំណត់​វា​ម្តងទៀត​នៅ​ពេល​ក្រោយ បើសិនជា​អ្នក​ចង់ ។

en: Trigger:
km: គន្លឹះ ៖

en: unassign
km: មិន​កំណត់

en: Choose an action
km: ជ្រើស​អំពើ

en: No available actions for this trigger.
km: គ្មាន​អំពើ​សម្រាប់​គន្លឹះ​នេះ ។

en: The action you chose is already assigned to that trigger.
km: អំពើ​ដែល​អ្នក​ជ្រើស​ត្រូវ​បាន​កំណត់​ទៅ​គន្លឹះ​នោះ​រួចហើយ ។

en: You have added an action that changes a the property of a post. A Save post action has been added so that the property change will be saved.
km: អ្នក​បាន​បន្ថែម​អំពើ​ដែល​ផ្លាស់ប្តូរ​លក្ខណៈ​សម្បត្តិ​នៃ​ប្រកាស ។ អំពើ​រក្សា​ប្រកាស​ទុក​ត្រូវ​បាន​បន្ថែម​ដូច្នេះ​ការ​ផ្លាស់ប្តូរ​លក្ខណៈ​សម្បត្តិ​នឹង​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក ។

en: When cron runs
km: ពេល​ cron រត់

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
km: URL ដែល​អ្នកប្រើ​គួរតែ​ត្រូវ​ប្តូរ​ទិស​ទៅ ។ នេះ​អាច​ជា​ URL ខាង​ក្នុង​ដូចជា ថ្នាំង/1234 ឬ URL ខាង​ក្រៅ​ដូចជា http://drupal.org ។

en: When either saving a new post or updating an existing post
km: ពេល​រក្សាទុក​ប្រកាស​ថ្មី ឬ​ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រកាស​ដែល​មាន​ស្រាប់​ទាន់សម័យ

en: After saving a new post
km: បន្ទាប់​ពី​រក្សា​ទុក​ប្រកាស​ថ្មី

en: After saving an updated post
km: បន្ទាប់​ពី​រក្សា​ទុក​ប្រកាស​ដែល​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ

en: After deleting a post
km: បន្ទាប់​ពី​លុប​ប្រកាស​

en: When content is viewed by an authenticated user
km: ពេល​មាតិកា​ត្រូវ​បាន​មើល​ដោយ​អ្នក​ប្រើ​ដែល​បាន​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ

en: Publish post
km: បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​ប្រកាស

en: Unpublish post
km: មិនបោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​ប្រកាស

en: Make post sticky
km: ដាក់​ប្រកាស​ឲ្យ​នៅ​ជាប់

en: Make post unsticky
km: មិន​ដាក់​ឲ្យ​ប្រកាស​នៅ​ជាប់

en: Promote post to front page
km: ផ្សាយ​ប្រកាស​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Remove post from front page
km: យក​ប្រកាស​ចេញ​ពី​ទំព័រ​មុខ

en: Change the author of a post
km: ផ្លាស់ប្តូរ​អ្នក​និពន្ធ​ប្រកាស

en: Save post
km: រក្សាទុក​ប្រកាស

en: Unpublish post containing keyword(s)
km: មិន​បោះ​ពុម្ពផ្សាយ​ប្រកាស​ដែល​មាន​ពាក្យគន្លឹះ

en: Display a message to the user
km: បង្ហាញ​សារ​ដល់​អ្នក​ប្រើ

en: Unpublish comment
km: មិនបោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មតិ​យោបល់

en: Unpublish comment containing keyword(s)
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មតិ​យោបល់​ដែល​មាន​ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Block current user
km: ទប់ស្កាត់​អ្នកប្រើ​បច្ចុប្បន្ន

en: Ban IP address of current user
km: ហាម​អាសយដ្ឋាន​ IP អ្នកប្រើ​បច្ចុប្បន្ន

en: Set @type %title to published.
km: កំណត់​ @type %title ទៅ​ជា​បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ ។

en: Set @type %title to unpublished.
km: កំណត់ @type %title ទៅជា​មិន​បាន​ផ្សាយ។

en: Set @type %title to sticky.
km: កំណត់ @type %title ទៅ​ដាក់​ជាប់ ។

en: Set @type %title to unsticky.
km: កំណត់ @type %title ទៅ​ជា​មិន​ឲ្យ​ដាក់ជាប់ ។

en: Promoted @type %title to front page.
km: ផ្សាយ​ @type %title ទៅ​ទំព័រ​មុខ ។

en: Removed @type %title from front page.
km: បានយក @type %title ចេញ​ពី​ទំព័រ​មុខ ។

en: Saved @type %title
km: បាន​រក្សា​ទុក @type %title

en: Changed owner of @type %title to uid %name.
km: បាន​ផ្លាស់ប្តូរ​ម្ចាស់​នៃ @type %title ទៅ​ជា uid %name ។

en: The post will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
km: ប្រកាស​នឹង​មិន​ត្រូវ​បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ​ទេ បើសិនជា​វា​មាន​លំដាប់​តួអក្សរ​ណា​មួយ​ខាងលើ ។ ប្រើ​បញ្ជី​លំដាប់​តួ​អក្សរ​ដែល​ផ្តាច់​ពី​គ្នា​ដោយ​ ( , ) ។ ឧទាហរណ៍ ៖ funny, bungee jumping, "Company, Inc." ។ លំដាប់​តួអក្សរ​គឺ​ប្រកាន់​អក្សរ​តូច​ធំ ។

en: After saving a new comment
km: បន្ទាប់ពី​រក្សាទុក​មតិយោបល់​ថ្មី

en: After saving an updated comment
km: បន្ទាប់​ពី​រក្សាទុក​មតិយោបល់​​ដែល​បាន​ធ្វើ​ឲ្យទាន់​សម័យ

en: After deleting a comment
km: បន្ទាប់ពី​លុប​មតិយោបល់

en: When a comment is being viewed by an authenticated user
km: ពេល​អ្នកប្រើ​ដែល​បាន​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ​បាន​មើល​មតិយោបល់

en: Unpublished comment %subject.
km: មតិយោបល់​មិន​ផ្សាយ %subject ។

en: The comment will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
km: មតិយោបល់​នឹង​មិនត្រូវ​បាន​ផ្សាយ​ទេ ព្រោះ​វា​មាន​ជួរ​តួអក្សរ​នៅ​ខាងលើ ។ ប្រើ​បញ្ជី​ជួរ​តួអក្សរ​ដែល​​បំបែក​ដោយ​សញ្ញា​ក្បៀស ។ ឧទាហរណ៍ ៖ funny, bungee jumping, "Company, Inc." ។ ជួរ​តួអក្សរ​គឺ​ប្រកាន់​តួអក្សរ​តូចធំ ។

en: After a user account has been created
km: បន្ទាប់​ពី​បាន​បង្កើត​គណនី​អ្នកប្រើ

en: After a user's profile has been updated
km: បន្ទាប់​ពី​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​ទម្រង់​របស់​អ្នកប្រើ​ទាន់សម័យ

en: After a user has been deleted
km: បន្ទាប់​ពី​បាន​លុប​អ្នកប្រើ

en: After a user has logged in
km: បន្ទាប់​ពី​អ្នកប្រើ​បាន​ចូល

en: After a user has logged out
km: បន្ទាប់​ពី​អ្នកប្រើ​បាន​ចេញ

en: When a user's profile is being viewed
km: ពេល​ទម្រង់​អ្នកប្រើ​ត្រូវ​បាន​មើល

en: Blocked user %name.
km: បាន​ទប់ស្កាត់​អ្នកប្រើ​ %name ។

en: Banned IP address %ip
km: បាន​ហាម​អាសយដ្ឋាន​ IP %ip

en: After saving a new term to the database
km: បន្ទាប់​ពី​រក្សា​ពាក្យ​ថ្មី​ទៅ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: After saving an updated term to the database
km: បន្ទាប់​ពី​រក្សា​ពាក្យ​ដែល​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់សម័យ​ទៅ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: After deleting a term
km: បន្ទាប់​ពី​លុប​ពាក្យ

en: Enables actions to be fired on certain system events, such as when new content is created.
km: អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ជូនដំណឹង​អំពើ​នៅលើ​ព្រឹត្តិការណ៍​ប្រព័ន្ធ​ជាក់លាក់ ដូចជា​នៅពេល​ដែល​បង្កើត​មាតិកា​ថ្មី ។
