Actions (5.x-2.6) - en to lt translation catalogue (130 entries)

en: user
lt: narys

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Comments
lt: Komentarai

en: error
lt: klaida

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Message
lt: Žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: actions
lt: veiksmai

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Unassign
lt: Atskirti

en: action
lt: veiksmas

en: Sent email to %recipient
lt: Laiškas išsiųstas  %recipient

en: Unable to send email to %recipient
lt: Neįmano išsiųsti laiško %recipient

en: The subject of the message.
lt: Žinutės tema

en: Create
lt: Kurti

en: Send e-mail
lt: Siųsti el. paštą

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Users
lt: Nariai

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Operation
lt: Veiksmai

en: This cannot be undone.
lt: Šis veiksmas negryžtamas

en: Cron
lt: cron

en: Redirect to URL
lt: Nukreipti į URL

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
lt: Nario vardas, kuriam norite priskirti nuosavybės teises.

en: Please enter a valid username.
lt: Prašome įvesti galiojanti nario vardą.

en: Please enter a valid email address or %author.
lt: Prašome įvesti galiojantį el. pašto adresą ar %author.

en: Manage the actions defined for your site.
lt: Valdo veiksmus nustatytus jūsų svetainėje

en: Delete action
lt: Šalinti veiksmą

en: Actions available to Drupal:
lt: Galimi veiksmai:

en: The action has been successfully saved.
lt: Šis veiksmas sėkmingai išsaugotas

en: Remove orphaned actions
lt: Pašalinti vienišus veiksmus

en: administer actions
lt: veiksmų administravimas

en: Assign
lt: Priskirti

en: The email address to which the message should be sent OR enter %author if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
lt: El pašto adresas kuriam siųsti šią žinutę ARBA įveskite %author jei norite sišsti orginalaus įrašo autoriui.

en: Action %action has been unassigned.
lt: %action veiksmas sėkmingai atskirtas

en: Stack overflow: too many calls to actions_do(). Aborting to prevent infinite recursion.
lt: Krūvos perpildymas: per didelis skaičius kreipimusi į actions_do (). Nutraukite, kad sutrukdytų begalinei rekursijai.

en: Action %action saved.
lt: Veiksmas '%action' išsaugotas.

en: Action %action created.
lt: Veiksmas '%action' sukurtas.

en: Triggers are system events, such as when new content is added or when a user logs in. Trigger module combines these triggers with actions (functional tasks), such as unpublishing content or e-mailing an administrator. The <a href="@url">Actions settings page</a> contains a list of existing actions and provides the ability to create and configure additional actions.
lt: Spragtukai yra sistemos įvykiai, tokie kaip naujo turinio pridėjimas ar kai narys prisijungia. Spragtuko modulis sujungia šiuos spragtukus su veiksmai, tokie kaip nebeskelbti turinio ar išsiųsti laišką administratoriui. <a href="@url">Veiksmų nuostatų puslapyje</a> yra jau esančių veiksmų sąrašas ir suteikta galimybė sukurti ir valdyti papildomus veiksmus.

en: Actions are individual tasks that the system can do, such as unpublishing a piece of content or banning a user. Modules, such as the trigger module, can fire these actions when certain system events happen; for example, when a new post is added or when a user logs in. Modules may also provide additional actions.
lt: Veiksmai yra individualios užduotys kurias sistema gali atlikti, pvz.: neskelbti dalies turinio ar uždrausti narį. Kai kurie moduliai, tarkim trigger gali paleisti veiksmą kai įvykstą tam tikras įvykis pvz.: kai naujas įrašas pridėtas ar kai narys prisijungia. Moduliai taip pat suteikia papildomų veiksmų.

en: There are two types of actions: simple and advanced. Simple actions do not require any additional configuration, and are listed here automatically. Advanced actions can do more than simple actions; for example, send an e-mail to a specified address, or check for certain words within a piece of content. These actions need to be created and configured first before they may be used. To create an advanced action, select the action from the drop-down below and click the <em>Create</em> button.
lt: Yra du veiksmų tipai: paprasti ir išplėsti. Paprastiems veiksmams nereikia jokių nustatymų jie vykdomi automatiškai. Išplėsti veiksmai gali daugiau nei paprasti, pvz.: išsiųsti laišką nurodytu adresu ar patikrinti nurodytus žodžius įraše. Šiuos veiksmus prieš naudojant reikia sukurti ir nustatyti. Išplėstų veiksmų sukūrimui naudokite iššokantį sarašą esanti žemiau ir mygtuką <em>Sukurti</em>

en: You may proceed to the <a href="@url">Triggers</a> page to assign these actions to system events.
lt: Galite tęsti <a href="@url">Triggers</a> puslapyje priskyrti šiuos veiksmus prie sistemos įvykių.

en: An advanced action offers additional configuration options which may be filled out below. Changing the <em>Description</em> field is recommended, in order to better identify the precise action taking place. This description will be displayed in modules such as the trigger module when assigning actions to system events, so it is best if it is as descriptive as possible (for example, "Send e-mail to Moderation Team" rather than simply "Send e-mail").
lt: Išplėsti veiksmai siųlo papildomus pasirinkimus kuriuos galite nustatyti žemiau.  <em>Aprašymas</em> laukelį rekomenduojam pakeisti, tam, kad lengviau būtų nustatyti koks tai veiksmas. Šis aprašymas bus rodomas moduliuose tokiuose kaip trigger kai priskiriamas veiksmas įvykiui, geriausia būtų aprašyti taip, kad suteiktų daugiau informacijos (pvz.:  "Siųsti laišką moderatoriams" geriau nei   "Siųsti laišką")

en: Below you can assign actions to run when certain comment-related triggers happen. For example, you could promote a post to the front page when a comment is added.
lt: Žemiau jūs galite priskirti veiksmus kurie veiks kai įvyksta tam tikras komentarų spargtukas. PVZ.: Galite iškelti įrašą į pirmą puslapy kai pridedamas komentaras.

en: Below you can assign actions to run when certain content-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a post is created or updated.
lt: Žemiau jūs galite priskirti veiksmus kurie veiks kai įvyksta tam tikras turinio spargtukas. Pvz.: galite išsiųsti laišką administratoriui kai sukuriamas naujas įrašas.

en: Below you can assign actions to run when certain taxonomy-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a term is deleted.
lt: Žemiau jūs galite priskirti veiksmus kurie veiks kai įvyksta tam tikras kategorijų spragtukas. Pvz.: galite išsiųsti laišką administratoriui kai terminas pašalinamas.

en: Below you can assign actions to run when certain user-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a user account is deleted.
lt: Žemiau jūs galite priskirti veiksmus kurie veiks kai įvyksta tam tikras narių spargtukas. Pvz.: galite išsiųsti laišką administratoriui kai nario paskyra pašalinama.

en: The Trigger module provides the ability to trigger <a href="@actions">actions</a> upon system events, such as when new content is added or when a user logs in.
lt: Spragtuko modulis suteikia galimybę paleisti  <a href="@actions">veiksmus</a> per tam tikrą sistemos įvykį, tarkim kai pridedamas naujas turinys ar kai narys prisijungia.

en: The combination of actions and triggers can perform many useful tasks, such as e-mailing an administrator if a user account is deleted, or automatically unpublishing comments that contain certain words. By default, there are five "contexts" of events (Comments, Content, Cron, Taxonomy, and Users), but more may be added by additional modules.
lt: Veiksmų ir spragtukų kombinacijos gali atlikti daug naudingų užduočių, tokių kaip siųsti el. pašto laišką administratoriui jei nario paskyra ištrinta ar automatiškai nebeskelbti komentarų su tam tikrais žodžiais, Įprastai yra penki įvykių "contexts" (Komentarai, Turinys, cron, Sistematika ir nariai) bet daugiau gali pridėti kiti moduliai.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@trigger">Trigger module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@trigge">Spragtuko modulį</a>.

en: Manage actions
lt: Tvarkyti veiksmus

en: Configure an advanced action
lt: Konfigūruoti sudėtingą veiksmą

en: Delete an action.
lt: Šalinti veiksmą

en: Remove orphans
lt: Šalinti našlaičius

en: Triggers
lt: Spragtukai

en: Tell Drupal when to execute actions.
lt: Pasakyk Drupal kada atlikti veiksmus.

en: Unassign an action from a trigger.
lt: Atskirti veiksmą nuo spargtuko.

en: Choose an advanced action
lt: Konfigūruoti sudėtingą veiksmą

en: Action type
lt: Veiksmo tipas

en: Make a new advanced action available
lt: Pridėkite išplėstą veiksmą prie galimų

en: A unique description for this advanced action. This description will be displayed in the interface of modules that integrate with actions, such as Trigger module.
lt: Unikalus šio veiksmo aprašymas. Šis aprašymas bus rodomas kitų modulių sąsajose.

en: Are you sure you want to delete the action %action?
lt: Ar tikrai norite pašalinti  %category veiksmą?

en: Action %action was deleted
lt: %action veiksmas pašalintas

en: Deleted orphaned action (%action).
lt: Šalinti vienišus veiksmus (%action)

en: Are you sure you want to unassign the action %title?
lt: Ar ikrai norite atskirti veiksmą %title?

en: You can assign it again later if you wish.
lt: Vėliau jei norite vėl galėsite priskirti.

en: Trigger:
lt: Spragtukas:

en: unassign
lt: atskirti

en: Choose an action
lt: Pasirinkite veiksmą

en: No available actions for this trigger.
lt: Šiam spragtukui nėra veiksmų

en: The action you chose is already assigned to that trigger.
lt: Veiksmas kurį pasirinkote jau priskirtas to spragtuko.

en: You have added an action that changes a the property of a post. A Save post action has been added so that the property change will be saved.
lt: Jūs pridėjote veiksmą kuris pakeičia įrašo savybes. Veiksmas Išsaugoti įrašą buvo pridėtas, tam, kad savybės pakeitimai būtų išsaugotos.

en: When cron runs
lt: Kai cron paleistas

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
lt: URL į kur narys turėtų būt nukreiptas. Tai gali būt ir vidinis URL toks kaip node/1234 ar išorinis URL toks kaip http://drupal.org.

en: When either saving a new post or updating an existing post
lt: Kai išsaugomas naujas įrašas ar atnaujinamas jau esantis

en: After saving a new post
lt: Po naujo įrašo išsaugojimo

en: After saving an updated post
lt: Po atnaujinto įrašo išsaugojimo

en: After deleting a post
lt: Po įrašo pašalinimo

en: When content is viewed by an authenticated user
lt: Kai komentaras yra rodomas prisijungusiam naudotojui.

en: Publish post
lt: Skelbti įrašą

en: Unpublish post
lt: Neskelbti įrašo

en: Make post sticky
lt: Prilipinti įrašą viršuje

en: Make post unsticky
lt: Atlipinti įrašą

en: Promote post to front page
lt: Iškelti įrašą į pirmą puslapį

en: Remove post from front page
lt: Šalinti įrašą iš pirmo puslapio

en: Change the author of a post
lt: Pakeisti įrašo autorių

en: Save post
lt: Saugoti įrašą

en: Unpublish post containing keyword(s)
lt: Nebeskelbti komentarų su raktažodžiais

en: Display a message to the user
lt: Rodyti žinutę nariams

en: Unpublish comment
lt: Išvalyti komentarą

en: Unpublish comment containing keyword(s)
lt: Nebeskelbti komentarų su rektažodžiais

en: Block current user
lt: Blokuoti pasirinktą narį

en: Ban IP address of current user
lt: Užblokuoti pasirinkto narioIP adresą.

en: Set @type %title to published.
lt: Nustatyti @type %title paskelbta.

en: Set @type %title to unpublished.
lt: Nustatyti @type %title nepaskelbta.

en: Set @type %title to sticky.
lt: Nustatyti @type %title į prikabinta

en: Set @type %title to unsticky.
lt: Nustatyti @type %title atkabinti.

en: Promoted @type %title to front page.
lt: Iškelta @type %title į pirmą puslapį.

en: Removed @type %title from front page.
lt: Pašalinta @type %title iš pirmo puslapio.

en: Saved @type %title
lt: Išsaugota: @type %title.

en: Changed owner of @type %title to uid %name.
lt: Pakeisti savininką @type %title į uid %name.

en: The post will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
lt: Komentaras bus neberodomas jei turės šiuos simbolius išdeliotus tam tikra tvarka. Naudokite kablelius atskirti simbolių eiles. Pvz.: juokingas, šokinėjimas, "uab, Įmonė.". Simboliai jautrūs dydžiui.

en: After saving a new comment
lt: Po naujo komentaro išsaugojimo

en: After saving an updated comment
lt: Po komentaro atnaujinimo ir išsaugojimo

en: After deleting a comment
lt: Po komentaro pašalinimo

en: When a comment is being viewed by an authenticated user
lt: Kai komentaras peržiūrėtas prisijungusio nario

en: Unpublished comment %subject.
lt: Komentarų temos laukelis

en: The comment will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
lt: Komentaras bus neberodomas jei turės šiuos simbolius išdeliotus tam tikra tvarka. Naudokite kablelius atskirti simbolių eiles. Pvz.: juokingas, šokinėjimas, "uab, Įmonė.". Simboliai jautrūs dydžiui.

en: After a user account has been created
lt: Po nario paskyros sukūrimo

en: After a user's profile has been updated
lt: Po nario profilio atnaujinimo

en: After a user has been deleted
lt: Po nario pašalinimo

en: After a user has logged in
lt: Po nario prisijungimo

en: After a user has logged out
lt: Po nario atsijungimo

en: When a user's profile is being viewed
lt: Kai nario profilis yra rodomas

en: Blocked user %name.
lt: %name narys užblokuotas.

en: Banned IP address %ip
lt: IP adresas %ip užblokuotas

en: After saving a new term to the database
lt: Po naujo termino išsaugojimo į duomenų bazę.

en: After saving an updated term to the database
lt: Po termino išsaugojimo ar atnaujinimo  į duomenų bazę.

en: After deleting a term
lt: Po termino pašalinimo

en: Enables actions to be fired on certain system events, such as when new content is created.
lt: Įgalina veiksmus paleisti per tam tikrą sistemos veiksmą, tarkim, kai naujas turinys sukuriamas.
