Actions (5.x-2.6) - en to nl translation catalogue (127 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Handelingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Omschrijving

en: Comments
nl: Reacties

en: error
nl: fout

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Message
nl: Bericht

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: actions
nl: acties

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Unassign
nl: Toewijzing verwijderen

en: action
nl: actie

en: Sent email to %recipient
nl: E-mail naar %recipient is verzonden

en: Unable to send email to %recipient
nl: Het was niet mogelijk om een email naar %recipient te versturen

en: The subject of the message.
nl: Het onderwerp van het bericht.

en: Create
nl: Aanmaken

en: Send e-mail
nl: E-mail versturen

en: configure
nl: instellen

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Users
nl: Gebruikers

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Operation
nl: Bewerking

en: This cannot be undone.
nl: Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Redirect to URL
nl: Verwijzing naar URL

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
nl: De gebruiker aan wie u het item wilt toewijzen.

en: Please enter a valid username.
nl: Gelieve een geldige gebruikersnaam in te geven.

en: Please enter a valid email address or %author.
nl: Voer een geldig e-mailadres of %author in.

en: Manage the actions defined for your site.
nl: Voor deze site gedefinieerde acties beheren.

en: Delete action
nl: Actie verwijderen

en: Actions available to Drupal:
nl: Beschikbare acties voor Drupal:

en: The action has been successfully saved.
nl: De actie is succesvol opgeslagen.

en: Remove orphaned actions
nl: Weesacties verwijderen

en: administer actions
nl: Acties beheren

en: Assign
nl: Toewijzen

en: The email address to which the message should be sent OR enter %author if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
nl: Het e-mailadres waar dit bericht naar verstuurd moet worden OF vul %author in om de e-mail naar de auteur van het oorspronkelijke bericht te sturen.

en: Action %action has been unassigned.
nl: Actie %action is niet toegewezen

en: Stack overflow: too many calls to actions_do(). Aborting to prevent infinite recursion.
nl: Stack overflow: te veel aanroepen naar actions_do(). De uitvoering wordt gestopt om oneindige recursie te voorkomen.

en: Action %action saved.
nl: Actie %action opgeslagen.

en: Action %action created.
nl: Actie %action is aangemaakt.

en: Triggers are system events, such as when new content is added or when a user logs in. Trigger module combines these triggers with actions (functional tasks), such as unpublishing content or e-mailing an administrator. The <a href="@url">Actions settings page</a> contains a list of existing actions and provides the ability to create and configure additional actions.
nl: Triggers zijn systeem gebeurtenissen, zoals het toevoegen van nieuwe inhoud of het inloggen door gebruikers. De Trigger-module combineert de triggers met acties (functionele taken), zoals het intrekken van inhoud of het e-mailen van een beheerder. De Actions instellingenpagina bevat een lijst van bestaande acties en biedt de mogelijkheid om andere acties aan te maken en in te stellen.

en: Actions are individual tasks that the system can do, such as unpublishing a piece of content or banning a user. Modules, such as the trigger module, can fire these actions when certain system events happen; for example, when a new post is added or when a user logs in. Modules may also provide additional actions.
nl: Acties zijn individuele taken die door het systeem uitgevoerd kunnen worden, zoals publicatie van een pagina ongedaan maken of uitsluiten van een gebruiker. Modules, zoals de Trigger-module, kunnen deze acties starten wanneer bepaalde systeemgebeurtenissen plaatsvinden; bijvoorbeeld wanneer een nieuw bericht wordt toegevoegd of wanneer een gebruiker inlogt. Modules kunnen voorzien in extra acties.

en: There are two types of actions: simple and advanced. Simple actions do not require any additional configuration, and are listed here automatically. Advanced actions can do more than simple actions; for example, send an e-mail to a specified address, or check for certain words within a piece of content. These actions need to be created and configured first before they may be used. To create an advanced action, select the action from the drop-down below and click the <em>Create</em> button.
nl: Er zijn twee soorten acties: eenvoudige en geavanceerde. Eenvoudige acties behoeven geen extra configuratie en worden hier automatisch opgesomd. Geavanceerde acties kunnen meer dan eenvoudige acties, bijvoorbeeld een e-mail versturen naar een gespecificeerd adres, of inhoud controleren op bepaalde woorden. Deze acties moeten eerst worden aangemaakt en geconfigureerd voordat ze gebruikt kunnen worden. Selecteer een actie uit het keuzelijstmenu en klik op de knop <em>Aanmaken</em> om een geavanceerde actie aan te maken.

en: You may proceed to the <a href="@url">Triggers</a> page to assign these actions to system events.
nl: U kunt nu verder naar de <a href="@url">Triggers</a> pagina om deze acties toe te kennen aan systeemgebeurtenissen.

en: An advanced action offers additional configuration options which may be filled out below. Changing the <em>Description</em> field is recommended, in order to better identify the precise action taking place. This description will be displayed in modules such as the trigger module when assigning actions to system events, so it is best if it is as descriptive as possible (for example, "Send e-mail to Moderation Team" rather than simply "Send e-mail").
nl: Een geavanceerde actie biedt extra configuratiemogelijkheden die hieronder ingevuld kunnen worden. Het is raadzaam om het veld <em>Beschrijving</em> te veranderen, zodat duidelijk is wat de actie precies doet. Deze beschrijving wordt getoond in modules zoals de Trigger-module wanneer u acties aan systeemgebeurtenissen toekent. Het is daarom het beste om zo specifiek mogelijk te zijn (bijvoorbeeld, "Verstuur e-mail naar moderatieteam" in plaats van alleen maar "Verstuur e-mail").

en: Below you can assign actions to run when certain comment-related triggers happen. For example, you could promote a post to the front page when a comment is added.
nl: Hieronder kunnen acties toegekend worden die uitgevoerd worden zodra bepaald reactie-gerelateerde triggers optreden. Bijvoorbeeld: een inzending kan op de voorpagina worden weergegeven als er een reactie is toegevoegd.

en: Below you can assign actions to run when certain content-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a post is created or updated.
nl: Hieronder kunt u acties toewijzen die worden uitgevoerd wanneer inhoudgerelateerde triggers plaatsvinden.

en: Below you can assign actions to run when certain taxonomy-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a term is deleted.
nl: Hieronder kunt u het acties toekennen die uitgevoerd worden wanneer bepaalde taxonomie gerelateerde triggers plaatsvinden. U kan bijvoorbeeld een e-mail naar een beheerder sturen als er een term verwijderd wordt.

en: Below you can assign actions to run when certain user-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a user account is deleted.
nl: Hieronder kunnen acties toegekend worden die uitgevoerd worden zodra bepaald gebruiker-gerelateerde triggers optreden. Bijvoorbeeld: er kan een e-mail aan de beheerder worden gestuurd zodra een gebruiker is verwijderd.

en: The Trigger module provides the ability to trigger <a href="@actions">actions</a> upon system events, such as when new content is added or when a user logs in.
nl: De Trigger-module biedt de mogelijkheid om <a href="@actions">acties</a> in te schakelen in reactie op gebeurtenissen in het systeem, zoals wanneer inhoud is toegevoegd of wanneer een gebruiker inlogt.

en: The combination of actions and triggers can perform many useful tasks, such as e-mailing an administrator if a user account is deleted, or automatically unpublishing comments that contain certain words. By default, there are five "contexts" of events (Comments, Content, Cron, Taxonomy, and Users), but more may be added by additional modules.
nl: De combinatie van acties en triggers kan vele nuttige taken uitvoeren, zoals het e-mailen van een beheerder als een gebruikersaccount verwijderd wordt, of automatisch reacties intrekken die bepaalde woorden bevatten. Standaard zijn er vijf soorten context voor gebeurtenissen (Reacties, Inhoud, Cron, Taxonomie en Gebruikers), maar extra modules kunnen hier meer soorten context aan toevoegen.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@trigger">Trigger module</a>.
nl: Lees voor meer informatie het online-handboek over de <a href="@trigger">Trigger-module</a>.

en: Manage actions
nl: Acties beheren

en: Configure an advanced action
nl: Een geavanceerde actie instellen

en: Delete an action.
nl: Verwijder een actie.

en: Remove orphans
nl: Wezen verwijderen

en: Tell Drupal when to execute actions.
nl: Geef aan wanneer acties uitgevoerd moeten worden.

en: Unassign an action from a trigger.
nl: Ontkoppel een actie van een trigger.

en: Choose an advanced action
nl: Kies een geavanceerde actie

en: Action type
nl: Actietype

en: Make a new advanced action available
nl: Een nieuwe geavanceerde actie beschikbaar maken

en: A unique description for this advanced action. This description will be displayed in the interface of modules that integrate with actions, such as Trigger module.
nl: Een unieke omschrijving voor deze geavanceerde actie. Deze omschrijving wordt getoond in de interface van modules die met de Actions-module samenwerken, zoals de Trigger-module.

en: Are you sure you want to delete the action %action?
nl: Weet u zeker dat u actie %action wilt verwijderen?

en: Action %action was deleted
nl: Actie %action is verwijderd

en: Deleted orphaned action (%action).
nl: Weesactie verwijderd (%action).

en: Are you sure you want to unassign the action %title?
nl: Weet u zeker dat u de toewijzing van actie %title ongedaan wilt maken?

en: You can assign it again later if you wish.
nl: U kunt het zo nodig op een later moment opnieuw toewijzen.

en: unassign
nl: toewijzing ongedaan maken

en: Choose an action
nl: Kies een actie

en: No available actions for this trigger.
nl: Geen actie beschikbaar voor deze trigger.

en: The action you chose is already assigned to that trigger.
nl: De door u gekozen actie is al aan die trigger toegekend.

en: You have added an action that changes a the property of a post. A Save post action has been added so that the property change will be saved.
nl: Een actie is toegevoegd die de eigenschap van een inzending wijzigt. Een actie 'Inzending opslaan' is toegevoegd zodat de wijziging van de eigenschap opgeslagen zal worden.

en: When cron runs
nl: Wanneer cron wordt uitgevoerd

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
nl: De URL waarheen de gebruiker moet worden doorverwezen. Dit kan zowel een interne URL zijn zoals node/1234 of een externe URL zoals http://drupal.org.

en: When either saving a new post or updating an existing post
nl: Wanneer een nieuw bericht geplaatst of een bestaand bericht geupdate wordt.

en: After saving a new post
nl: Na het opslaan van een nieuw bericht

en: After saving an updated post
nl: Na het opslaan van een bijgewerkt bericht

en: After deleting a post
nl: Na het verwijderen van een bericht

en: When content is viewed by an authenticated user
nl: Wanneer inhoud door een geautoriseerde gebruiker wordt bekeken

en: Publish post
nl: Bericht publiceren

en: Unpublish post
nl: Publicatie van dit bericht ongedaan maken.

en: Make post sticky
nl: Plaats het bericht bovenaan de lijst

en: Make post unsticky
nl: Plaats het bericht niet meer bovenaan de lijst

en: Promote post to front page
nl: Maak bericht zichtbaar op de voorpagina

en: Remove post from front page
nl: Verwijder het artikel van de voorpagina

en: Change the author of a post
nl: Wijzig de auteur van een artikel

en: Save post
nl: Bericht opslaan

en: Unpublish post containing keyword(s)
nl: Trek inzendingen in die volgend(e) trefwoord(en) bevatten:

en: Display a message to the user
nl: Bericht aan de gebruiker weergeven

en: Unpublish comment
nl: Reactie intrekken

en: Unpublish comment containing keyword(s)
nl: Reactie die trefwoord(en) bevat intrekken

en: Block current user
nl: Huidige gebruiker blokkeren

en: Ban IP address of current user
nl: Het IP-adres van de huidige gebruiker uitsluiten

en: Set @type %title to published.
nl: Markeer @type %title als gepubliceerd.

en: Set @type %title to unpublished.
nl: Markeer @type %title als niet gepubliceerd.

en: Set @type %title to sticky.
nl: Markeer @type %title als vastgeplakt.

en: Set @type %title to unsticky.
nl: Markeer @type %title als niet vastgeplakt.

en: Promoted @type %title to front page.
nl: @type %title is nu zichtbaar op de voorpagina.

en: Removed @type %title from front page.
nl: @type %title is van de voorpagina verwijderd.

en: Saved @type %title
nl: @type %title opgeslagen

en: Changed owner of @type %title to uid %name.
nl: Eigenaar van @type %title is gewijzigd in uid %name

en: The post will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
nl: De inzending zal worden ingetrokken indien het een van de bovenvermelde tekenreeksen bevat. Gebruik komma's om tekenreeksen te scheiden in de opsomming. Voorbeelden: grappig, bungee jumping, "Company, Inc.". Tekenreeksen zijn hoofdlettergevoelig.

en: After saving a new comment
nl: Na het opslaan van een nieuwe reactie

en: After saving an updated comment
nl: Na het opslaan van een bijgewerkte reactie

en: After deleting a comment
nl: Na het verwijderen van een reactie

en: When a comment is being viewed by an authenticated user
nl: Als een reactie bekeken wordt door een geverifieerde gebruiker

en: Unpublished comment %subject.
nl: Niet gepubliceerde reactie: %subject.

en: The comment will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
nl: De reactie zal worden verwijderd als het één van de tekenreeksen hierboven bevat. Gebruik een lijst met tekenreeksen, gescheiden door komma's. Voorbeeld: grappig, bungee jumpen, "Vader, moeder en zoon". De tekenreeksen zijn hoofdletterongevoelig.

en: After a user account has been created
nl: Nadat een gebruikersaccount is gecreëerd

en: After a user's profile has been updated
nl: Nadat een gebruikersprofiel is bijgewerkt

en: After a user has been deleted
nl: Nadat een gebruiker is verwijderd

en: After a user has logged in
nl: Nadat een gebruiker is ingelogd

en: After a user has logged out
nl: Nadat een gebruiker is uitgelogd

en: When a user's profile is being viewed
nl: Als een gebruikersprofiel wordt bekeken

en: Blocked user %name.
nl: Gebruiker %name geblokkeerd.

en: Banned IP address %ip
nl: Uitgesloten IP-adres %ip

en: After saving a new term to the database
nl: Na het opslaan van een nieuwe term in de database

en: After saving an updated term to the database
nl: Na het opslaan van een gewijzigde term in de database

en: After deleting a term
nl: Na het verwijderen van een term

en: Enables actions to be fired on certain system events, such as when new content is created.
nl: Zorgt dat acties bij bepaalde systeemgebeurtenissen kunnen worden uitgevoerd, bijvoorbeeld wanneer nieuwe inhoud is aangemaakt.
