Actions (5.x-2.6) - en to pl translation catalogue (129 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Czynności

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Subject
pl: Temat

en: Actions
pl: Działania

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Comments
pl: Odpowiedzi

en: error
pl: błąd

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Message
pl: Wiadomość

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zachowaj

en: actions
pl: działania

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Unassign
pl: Usuń powiązanie

en: action
pl: działanie

en: Sent email to %recipient
pl: Wysłano e-mail do %recipient

en: Unable to send email to %recipient
pl: Wysłanie wiadomości e-mail do adresata %recipient jest niemożliwe.

en: The subject of the message.
pl: Temat wiadomości.

en: Create
pl: Utwórz

en: Send e-mail
pl: Wyślij e-mail

en: configure
pl: konfiguruj

en: Recipient
pl: Adresat

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Operation
pl: Czynność

en: This cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Redirect to URL
pl: Przekierowanie pod adres URL

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
pl: Nazwa użytkownika, który ma być właścicielem wpisu.

en: Please enter a valid username.
pl: Proszę wprowadzić prawidłową nazwę użytkownika.

en: Please enter a valid email address or %author.
pl: Wymagany jest prawidłowy adres e-mail lub %author.

en: Manage the actions defined for your site.
pl: Konfigurowanie wykonywanych automatycznie działań.

en: Delete action
pl: Usunięcie działania

en: Actions available to Drupal:
pl: Działania uwzględniane przez Drupala:

en: The action has been successfully saved.
pl: Działanie zautomatyzowane zostało zachowane.

en: Remove orphaned actions
pl: Usunięto osierocone działania zautomatyzowane

en: administer actions
pl: zarządzanie działaniami zautomatyzowanymi

en: Assign
pl: Powiąż

en: The email address to which the message should be sent OR enter %author if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
pl: Adres e-mail, na który przesyłana jest wiadomość, <strong>lub</strong> tekst %author, jeśli e-mail ma trafiać do autora wpisu.

en: Action %action has been unassigned.
pl: Powiązanie z działaniem zautomatyzowanym o nazwie %action zostało usunięte.

en: Stack overflow: too many calls to actions_do(). Aborting to prevent infinite recursion.
pl: Przepełnienie stosu. Zbyt wiele wywołań funkcji actions_do(). Kończenie pracy w celu uniknięcia nieskończonej rekursji.

en: Action %action saved.
pl: Zachowano działanie zautomatyzowane %action.

en: Action %action created.
pl: Utworzono działanie zautomatyzowane %action.

en: Triggers are system events, such as when new content is added or when a user logs in. Trigger module combines these triggers with actions (functional tasks), such as unpublishing content or e-mailing an administrator. The <a href="@url">Actions settings page</a> contains a list of existing actions and provides the ability to create and configure additional actions.
pl: Wyzwalacze to zdarzenia występujące w systemie, takie jak dodanie nowego wpisu bądź zalogowanie się użytkownika. Moduł służy do wiązania tych zdarzeń ze zautomatyzowanymi działaniami, takimi jak wstrzymywanie publikacji lub wysyłanie wiadomości e-mail do administratora witryny. Na <a href="@url">stronie działań zautomatyzowanych</a> znajduje się lista działań, a także formularz pozwalający dodać i skonfigurować nowe działania.

en: Actions are individual tasks that the system can do, such as unpublishing a piece of content or banning a user. Modules, such as the trigger module, can fire these actions when certain system events happen; for example, when a new post is added or when a user logs in. Modules may also provide additional actions.
pl: Działania zautomatyzowane to poszczególne zadania, które może wykonać system, na przykład wstrzymanie publikacji danej treści lub zabronienie dostępu użytkownikowi. Moduły, takie jak moduł wyzwalaczy, mogą uruchamiać działania w określonych okolicznościach, na przykład, gdy dodawany jest nowy wpis lub gdy użytkownik loguje się do systemu. Moduły mogą także oferować własne działania.

en: There are two types of actions: simple and advanced. Simple actions do not require any additional configuration, and are listed here automatically. Advanced actions can do more than simple actions; for example, send an e-mail to a specified address, or check for certain words within a piece of content. These actions need to be created and configured first before they may be used. To create an advanced action, select the action from the drop-down below and click the <em>Create</em> button.
pl: Są dwa rodzaje działań: zwykłe i zaawansowane. Zwykłe działania zautomatyzowane nie wymagają żadnej dodatkowej konfiguracji i na poniższej liście wyświetlane są automatycznie. Działania zaawansowane mogą więcej. Umożliwiają wysłanie wiadomości e-mail pod wskazany adres lub sprawdzenie, czy dany tekst zawiera określone słowa. Działania takie muszą zostać skonfigurowane przed uruchomieniem. Do rozpoczęcia konfiguracji służy lista <em>Nowe działanie</em> i przycisk <em>Utwórz</em>.

en: You may proceed to the <a href="@url">Triggers</a> page to assign these actions to system events.
pl: By określić, jakie zdarzenia występujące w systemie mają wyzwalać dane działanie, należy przejść na <a href="@url">stronę modułu wyzwalaczy</a>.

en: An advanced action offers additional configuration options which may be filled out below. Changing the <em>Description</em> field is recommended, in order to better identify the precise action taking place. This description will be displayed in modules such as the trigger module when assigning actions to system events, so it is best if it is as descriptive as possible (for example, "Send e-mail to Moderation Team" rather than simply "Send e-mail").
pl: Działanie zaawansowanego rodzaju oferuje dodatkowe opcje, które można skonfigurować poniżej. Zaleca się zmianę standardowego <em>opisu</em>. Będzie on wyświetlany przez moduły (takie jak moduł wyzwalaczy) podczas wiązania działań ze zdarzeniami w systemie, dlatego też warto, by był komunikatywny. Dla przykładu, zamiast "Wysyła e-mail" lepiej napisać "Wysyła e-mail do moderatorów".

en: Below you can assign actions to run when certain comment-related triggers happen. For example, you could promote a post to the front page when a comment is added.
pl: Niniejsza strona pozwala wiązać działania ze zdarzeniami dotyczącymi odpowiedzi. Można na przykład umieszczać na stronie głównej wszystkie wpisy, do których dodawana jest odpowiedź.

en: Below you can assign actions to run when certain content-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a post is created or updated.
pl: Niniejsza strona pozwala wiązać działania ze zdarzeniami dotyczącymi zawartości witryny. Można na przykład wysyłać e-mail do administratora, gdy tworzony lub aktualizowany jest wpis.

en: Below you can assign actions to run when certain taxonomy-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a term is deleted.
pl: Niniejsza strona pozwala wiązać działania ze zdarzeniami dotyczącymi taksonomii. Można na przykład wysyłać e-mail do administratora, gdy jeden z terminów słownika jest usuwany.

en: Below you can assign actions to run when certain user-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a user account is deleted.
pl: Niniejsza strona pozwala wiązać działania ze zdarzeniami dotyczącymi użytkowników. Można na przykład wysyłać e-mail do administratora, gdy tworzone jest nowe konto użytkownika.

en: The Trigger module provides the ability to trigger <a href="@actions">actions</a> upon system events, such as when new content is added or when a user logs in.
pl: Moduł wyzwalaczy umożliwia wyzwalanie działań zautomatyzowanych, gdy w systemie wystąpią określone zdarzenia, takie jak dodanie nowego wpisu czy zalogowanie się użytkownika.

en: The combination of actions and triggers can perform many useful tasks, such as e-mailing an administrator if a user account is deleted, or automatically unpublishing comments that contain certain words. By default, there are five "contexts" of events (Comments, Content, Cron, Taxonomy, and Users), but more may be added by additional modules.
pl: Wyzwalacze oraz działania zautomatyzowane mogą wykonywać wiele przydatnych czynności, takich jak wysyłanie administratorowi wiadomości e-mail, gdy konto użytkownika jest usuwane, albo automatyczne wstrzymywanie publikacji odpowiedzi, które zawierają określone słowa. Jest pięć standardowych rodzajów zdarzeń - zdarzenia dotyczące odpowiedzi, zawartości, zadań cron, taksonomii oraz użytkowników. Moduły dodatkowe mogą definiować inne rodzaje zdarzeń.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@trigger">Trigger module</a>.
pl: Więcej informacji znajduje się na <a href="@trigger">stronie dotyczącej modułu wyzwalaczy</a>.

en: Manage actions
pl: Zarządzanie działaniami zautomatyzowanymi

en: Configure an advanced action
pl: Konfiguracja działania zautomatyzowanego

en: Delete an action.
pl: Usuwa działanie zautomatyzowane.

en: Remove orphans
pl: Usuń osierocone

en: Triggers
pl: Wyzwalacze

en: Tell Drupal when to execute actions.
pl: Uruchamiają działania zautomatyzowane.

en: Unassign an action from a trigger.
pl: Usuwa powiązanie wyzwalacza z działaniem.

en: Choose an advanced action
pl: Wybierz działanie

en: Action type
pl: Rodzaj działania

en: Make a new advanced action available
pl: Nowe działanie

en: A unique description for this advanced action. This description will be displayed in the interface of modules that integrate with actions, such as Trigger module.
pl: Unikatowy opis działania zautomatyzowanego. Będzie on wyświetlany przez moduły korzystające z działań zautomatyzowanych, takie jak moduł wyzwalaczy.

en: Are you sure you want to delete the action %action?
pl: Czy na pewno usunąć działanie zautomatyzowane %action?

en: Action %action was deleted
pl: Działanie zautomatyzowane %action zostało usunięte

en: Deleted orphaned action (%action).
pl: Usunięto osierocone działanie zautomatyzowane (%action)

en: Are you sure you want to unassign the action %title?
pl: Czy na pewno usunąć powiązanie z działaniem zautomatyzowanym o nazwie %title?

en: You can assign it again later if you wish.
pl: Powiązanie to można później przywrócić.

en: Trigger:
pl: Wyzwalacz:

en: unassign
pl: usuń powiązanie

en: Choose an action
pl: Proszę wskazać działanie

en: No available actions for this trigger.
pl: Brak działań dla tego wyzwalacza.

en: The action you chose is already assigned to that trigger.
pl: Wybrane działanie jest już powiązane z wyzwalaczem.

en: You have added an action that changes a the property of a post. A Save post action has been added so that the property change will be saved.
pl: Dodano działanie, które zmienia cechy wpisu. Automatycznie dodano również działanie, które zachowuje zmiany poczynione we wpisie.

en: When cron runs
pl: Wykonywanie zadań cron

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
pl: Adres URL, pod który przekierowuje się użytkownika. Może to być adres wewnętrzny, taki jak "node/1234", lub zewnętrzny, np. "http://drupal.org".

en: When either saving a new post or updating an existing post
pl: Zachowanie nowego lub aktualizacja istniejącego wpisu

en: After saving a new post
pl: Zachowanie nowego wpisu

en: After saving an updated post
pl: Zachowanie zaktualizowanego wpisu

en: After deleting a post
pl: Usunięcie wpisu

en: When content is viewed by an authenticated user
pl: Przeglądanie zawartości przez użytkownika uwierzytelnionego

en: Publish post
pl: Opublikuj

en: Unpublish post
pl: Wstrzymaj publikację

en: Make post sticky
pl: Przyklej

en: Make post unsticky
pl: Odklej

en: Promote post to front page
pl: Umieść na stronie głównej

en: Remove post from front page
pl: Usuń ze strony głównej

en: Change the author of a post
pl: Przypisanie wpisu innemu autorowi

en: Save post
pl: Zachowaj wpis

en: Unpublish post containing keyword(s)
pl: Wstrzymanie publikacji wpisu zawierającego słowa kluczowe

en: Display a message to the user
pl: Wyświetlanie komunikatu dla użytkownika

en: Unpublish comment
pl: Wstrzymaj publikację odpowiedzi

en: Unpublish comment containing keyword(s)
pl: Wstrzymanie publikacji odpowiedzi zawierającej słowa kluczowe

en: Block current user
pl: Zabroń dostępu użytkownikowi

en: Ban IP address of current user
pl: Uniemożliwia dostęp użytkownikowi o danym adresie IP

en: Set @type %title to published.
pl: Opublikowano wpis %title (@type).

en: Set @type %title to unpublished.
pl: Wstrzymano publikację wpisu %title (@type).

en: Set @type %title to sticky.
pl: Przyklejono wpis %title (@type).

en: Set @type %title to unsticky.
pl: Odklejono wpis %title (@type).

en: Promoted @type %title to front page.
pl: Wpis %title (@type) umieszczono na stronie głównej.

en: Removed @type %title from front page.
pl: Wpis %title (@type) usunięto ze strony głównej.

en: Saved @type %title
pl: Zachowano wpis %title (@type)

en: Changed owner of @type %title to uid %name.
pl: Wpis %title (@type) przypisano do konta użytkownika %name.

en: The post will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
pl: Publikacja wpisu zostanie wstrzymana, jeśli zawiera on któreś z powyższych słów kluczowych. Należy je oddzielać przecinkami. Wielkość liter ma znaczenie.

en: After saving a new comment
pl: Zachowanie odpowiedzi

en: After saving an updated comment
pl: Zachowanie zaktualizowanej odpowiedzi

en: After deleting a comment
pl: Usunięcie odpowiedzi

en: When a comment is being viewed by an authenticated user
pl: Wyświetlanie odpowiedzi przez użytkownika uwierzytelnionego

en: Unpublished comment %subject.
pl: Publikacja odpowiedzi %subject została wstrzymana.

en: The comment will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
pl: Publikacja odpowiedzi zostanie wstrzymana, jeśli zawiera ona jedno z powyższych słów kluczowych. Wyrażenia te należy oddzielić przecinkami. Przykład: zabawny, taniec współczesy, "Spółka S.A.". Wielkość liter ma znaczenie.

en: After a user account has been created
pl: Utworzenie konta użytkownika

en: After a user's profile has been updated
pl: Zaktualizowanie profilu użytkownika

en: After a user has been deleted
pl: Usunięcie konta użytkownika

en: After a user has logged in
pl: Zalogowanie się użytkownika

en: After a user has logged out
pl: Wylogowanie się użytkownika

en: When a user's profile is being viewed
pl: Przeglądanie profilu użytkownika

en: Blocked user %name.
pl: Zablokowano dostęp użytkownikowi %name.

en: Banned IP address %ip
pl: Zabroniono dostępu z adresu IP %ip

en: After saving a new term to the database
pl: Zachowanie nowego terminu w bazie danych

en: After saving an updated term to the database
pl: Zachowanie zaktualizowanego terminu w bazie danych

en: After deleting a term
pl: Usunięcie terminu

en: Enables actions to be fired on certain system events, such as when new content is created.
pl: Umożliwia wyzwalanie działań zautomatyzowanych, kiedy w systemie wystąpią określone zdarzenia, takie jak dodanie wpisu.
