Akismet (5.x-1.4) - en to uk translation catalogue (156 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Текст

en: Status
uk: Стан

en: E-mail
uk: Адреса електронної пошти

en: Submit
uk: Надіслати

en: content
uk: матеріал

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: Comments
uk: Коментарі

en: cron
uk: планувальник

en: view
uk: вид

en: Overview
uk: Огляд

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: Number of blocks
uk: Кількість блоків

en: Image
uk: Зображення

en: none
uk: нічого

en: never
uk: ніколи

en: Text
uk: Текст

en: Access denied
uk: У доступі відмовлено

en: Date format
uk: Формат дати

en: Drupal
uk: Друпал

en: Never
uk: Ніколи

en: Comment
uk: Коментар

en: Published
uk: Опубліковано

en: %time ago
uk: %time тому

en: Nodes
uk: Матеріали

en: 2 months
uk: 2 місяці

en: 3 months
uk: 3 місяці

en: 4 months
uk: 4 місяці

en: 6 months
uk: 6 місяців

en: 1 year
uk: 1 рік

en: comments
uk: коментарі

en: Spam
uk: Спам

en: published
uk: опубліковано

en: names
uk: назви

en: comment
uk: відгук

en: Unpublished
uk: Неопубліковане

en: Akismet Service Options
uk: Опції настроювання Akismet

en: <strong>WARNING: Your API Key doesn't seem to be valid!</strong>
uk: <strong>УВАГА: ваш API ключ, схоже, недійсний!</strong>

en: Akismet connections
uk: Akismet з'єднання

en: Connection timeout
uk: Час з'єднання вичерпався

en: This option allows you to specify the connection timeout in seconds that is used for real time Akismet connections.
uk: Ця опція дозволяє вказати тайм-аут, у секундах, який буде враховуватися при запитах Akismet у реальному часі.

en: General Options
uk: Загальні параметри

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: Remove spam older than
uk: Вилучити СПАМ віком більш

en: Records per page
uk: Записів на сторінку

en: E-mail notifications
uk: Повідомлення електронною поштою

en: Use this option to <em>enable</em> or <em>disable</em> e-mail notifications to content moderators. If enabled, users with proper permissions are allowed to set, from their user profiles, whether they wish to receive e-mail notications for all new (or updated) posts, just for content needing approval or no notifications at all. Users are notified about content types they are allowed to moderate only.
uk: Скористайтеся цією опцією, щоб <em>включити</em> або <em>виключити</em> повідомлення модераторів електронною поштою. Якщо опція включена, то користувачі з відповідними повноваженнями можуть вибрати у своїх профілях, чи бажають вони одержувати повідомлення про всі нові або оновлених документах, тільки про документи схвалення, що вимагають, - або ж не одержувати повідомлень зовсім. Користувачі повідомляються тільки про ті типи документів, які їм дозволене модерировать.

en: administer nodes
uk: керувати матеріалами

en: Show publish/unpublish links
uk: Відображати посилання ""опублікувати/зняти з публікації""

en: Show submit spam/ham links
uk: Відображати посилання "" повідомити, що це СПАМ"" і "" повідомити, що це не СПАМ""

en: Comment Options
uk: Опції для коментарів

en: Check for spam in comments
uk: Перевіряти коментарі на СПАМ

en: administer comments
uk: управляти коментарями

en: Spam Counter Options
uk: Опції лічильника Спама

en: Spam counter
uk: Лічильник Спама

en: This counter is incremented for every spam caught by Akismet.
uk: Цей лічильник збільшується для кожного випадку Спама, виявленого Akismet.

en: Counting since
uk: Лічильник активний з

en: This is the date that will tell your visitors when your Akismet spam counter started to increment.
uk: Це дата, яка пояснює вашим відвідувачам, з якого моменту діє лічильник Спама.

en: Date format used to render the <em>Counting since</em> date.
uk: Формат запису дати для поля <em>Лічильник активний з</em>.

en: Anti-Spambot Options
uk: Опції протидії Спам-Роботам

en: Delay when spam is detected
uk: Пауза перед відповіддю при виявленні Спама

en: Use this option to delay the response when content has been identified as spam or to requests that match the rules defined below.
uk: Ця опція дозволяє створити паузу між запитом і відповіддю, коли матеріал визначається як СПАМ - або якщо запит задовольняє одному із правил, зазначених нижче.

en: IP addresses used by known spammers.
uk: IP адреси, використовувані відомими Спаммерами

en: E-mail addresses used by known spammers.
uk: Адреси електронної пошти, використовувані відомими Спаммерами

en: Identify spambots by
uk: Визначати Спам-Роботи по

en: None (only the delay specified above, if any).
uk: Немає (тільки пауза, зазначена вище - якщо вона настроєна)

en: HTTP error 503 (Service Unavailable), showing a simple blank page.
uk: Помилка HTTP 503 (У сервісі відмовлене), порожня сторінка.

en: HTTP error 403 (Forbidden), showing a simple blank page.
uk: Помилка HTTP 403 (Доступ заборонений), порожня сторінка.

en: HTTP error 403 (Forbidden), showing a Drupal generated page.
uk: Помилка HTTP 403 (Доступ заборонений), показати сторінку, сгенерированную Drupal.

en: Actions against spambots
uk: Дії проти Спам-Роботів

en: Submit selected nodes as spam
uk: Повідомити, що обрані документи є Спамом

en: Submit nodes as spam
uk: Повідомити про документи, що це - СПАМ

en: Submit selected nodes as ham
uk: Повідомити, що зазначені документи Спамом не є

en: Submit nodes as ham
uk: Повідомити, що документи не є Спамом

en: Delete nodes
uk: Вилучити документи

en: Submit selected comments as spam
uk: Повідомити, що виділені коментарі є Спамом

en: Mark selected comments as spam
uk: Позначити виділені коментарі як СПАМ

en: Submit comments as spam
uk: Повідомити, що коментарі є Спамом

en: Mark comments as spam
uk: Позначити коментарі як СПАМ

en: Submit selected comments as ham
uk: Повідомити, що виділені Коментарі не є Спамом

en: Mark selected comments as ham
uk: Позначити виділені коментарі як не СПАМ

en: Submit comments as ham
uk: Повідомити, що коментарі не є Спамом

en: Mark comments as ham
uk: Позначити коментарі як не СПАМ

en: Publish selected comments
uk: Опублікувати обрані коментарі

en: Publish comments
uk: Опублікувати коментарі

en: Unpublish selected comments
uk: Зняти обрані коментарі з публікації

en: Unpublish comments
uk: Зняти з публікації коментарі

en: Delete selected comments
uk: Вилучити обрані коментарі

en: Delete comments
uk: Вилучити коментарі

en: Moderator actions
uk: Дії модератора

en: <select operation>
uk: <вибір дії>

en: Last changed
uk: Дата останньої зміни

en: not published
uk: не опубліковано

en: /spam
uk: /СПАМ

en: It must be your lucky day! ;-)
uk: Вам сьогодні повезло! ;-)

en: Please, choose a valid operation.
uk: Будь ласка, виберіть припустиму дію.

en: Please, select some items to perform the delete operation.
uk: Будь ласка, виберіть, що саме вилучити.

en: Please, select some items to perform the action on.
uk: Будь ласка, виберіть, над чим робити дію.

en: by
uk: від

en: The comments have been deleted.
uk: Коментарі вилучені.

en: The comments have been updated.
uk: Коментарі оновлені.

en: Akismet cron started at %time.
uk: Крон завдання Akismet запущене в %time.

en: Akismet housekeeping
uk: Akismet: підтримка порядку

en: Comment ID List: %cids
uk: Список ідентифікаторів коментарів: %cids

en: Akismet cron completed at %time.
uk: Завдання планувальника Akismet завершена в %time.

en: post with no akismet checking
uk: публікувати, не перевіряючи Akismet

en: <p>Akismet has caught <strong>@count spam</strong> for you since %since.</p>
uk: <p>Akismet виявив <strong>@count spam</strong> для вас із %since.</p>

en: Below is the list of <strong>published comments</strong>.
uk: Нижче наведений список <strong>опублікованих коментарів</strong>.

en: Use the Akismet Service to protect your site from spam.
uk: Використовуйте сервіс Akismet для захисту сайту від Спама

en: Unpublished comments
uk: Коментарі, зняті з публікації

en: Published comments
uk: Опубліковані коментарі

en: unpublish
uk: не публікувати

en: publish
uk: опублікувати

en: submit ham
uk: повідомити про те, що це не СПАМ

en: mark as ham
uk: позначити як не СПАМ

en: submit spam
uk: повідомити про Спам

en: mark as spam
uk: спам

en: Spam detected by Akismet in %content-type-name: %title
uk: Akismet виявив СПАМ в %content-type-name: %title

en: Your comment has been queued for moderation by site administrators and will be published after approval.
uk: Ваш коментар поставлено на чергу модерації адміністрацією сайту і після схвалення його буде опубліковано.

en: Spam detected by Akismet in comment: %subject
uk: Akismet виявив СПАМ у коментарі: %subject

en: Spambot detected (action: 403 Forbidden).
uk: Виявлений Спам-Робот (дія: 403 Forbidden).

en: Service unavailable
uk: Служба недоступна

en: Spambot detected (action: 503 Service unavailable).
uk: Виявлений Спам-Робот (дія: 503 Service unavailable).

en: Additional information:
uk: додаткові відомості

en: marked as spam
uk: позначене як СПАМ

en: [@site-name] moderator notification - Posted @content-type '@content-title'
uk: [@site-name] повідомлення модератора - Відправлене @content-type '@content-title'

en: Trying to notify the following recipients: %emails
uk: Спроба відправити повідомлення наступним адресатам: %emails

en: Only content needing approval
uk: Тільки документи, що вимагають схвалення

en: Akismet moderator settings
uk: Настроювання модератора Akismet

en: Send me e-mails for
uk: Відправити мені e-mail для

en: Display counter as
uk: Відобразити лічильник як

en: Show site name
uk: Показати ім'я сайту

en: Open Akismet link in new window
uk: Відкрити посилання на Akismet у новім вікні

en: Akismet spam counter (block: @count)
uk: Лічильник Спама akismet (блок: @count)

en: Oops! You are requesting a non-existing block, changes will not be saved.
uk: Ой! Ви запросили неіснуючий блок, зміни не збереглися.

en: These options allow to customize the look of this <em>akismet spam counter</em> block.
uk: Ці опції дозволяють настроїти зовнішній вигляд <em>блоку лічильника Спама akismet</em>.

en: Oops! You have requested a non-existing block, changes were not saved.
uk: Ой! Ви запросили неіснуючий блок, зміни не будуть збережені.

en: Akismet spam counter
uk: Лічильник Спама Akismet

en: %type: deleted @title.
uk: вилучене: %type @title.

en: Content submitted as spam
uk: Зміст відправлений як СПАМ

en: Comment submitted as spam
uk: Коментар додано як СПАМ

en: Content marked as spam
uk: Зміст скасований як СПАМ

en: Comment marked as spam
uk: Коментар позначений як СПАМ

en: Content submitted as ham
uk: Зміст відправлений як не СПАМ

en: Comment submitted as ham
uk: Коментар відправлений як не СПАМ

en: Content marked as ham
uk: Зміст позначений як не СПАМ

en: Comment marked as ham
uk: Коментар відмічено як не СПАМ

en: Content unpublished
uk: Зміст відзначений як неопубліковане

en: Comment published
uk: Коментар опублікований

en: Comment unpublished
uk: Коментар відзначений як неопублікований

en: administer akismet settings
uk: адмініструвати установки akismet
