Comments in vBulletin (5.x-2.1) - en to uk translation catalogue (139 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: E-mail
uk: Адреса електронної пошти

en: Delete
uk: Вилучити

en: content
uk: матеріал

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Last comment
uk: Останній коментар

en: Read more
uk: Читати далі

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: Administration
uk: Керування

en: Comments
uk: Коментарі

en: Homepage
uk: Домашня сторінка

en: view
uk: вид

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: by %a on %b
uk: ким: %a, дата: %b

en: Required
uk: Необхідний

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: Update
uk: Оновлення

en: Time
uk: Час

en: View
uk: Перегляд

en: Preview comment
uk: Переглянути коментар

en: Update options
uk: Оновити налаштування

en: Drupal
uk: Друпал

en: Your name
uk: Ваше ім'я

en: Comment
uk: Коментар

en: Published
uk: Опубліковано

en: Signature
uk: Підпис

en: Authored by
uk: Створено

en: here
uk: тут

en: Jump to the first comment of this posting.
uk: Перейти до першого коментаря цього допису.

en: Jump to the first new comment of this posting.
uk: Перейти до першого нового коментаря до цього допису.

en: Add new comment
uk: Додати коментар

en: Add a new comment to this page.
uk: Додати коментар.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
uk: Поділіться своїми думками та поглядами з приводу цього допису.

en: Anonymous
uk: Гість

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Recent comments
uk: Останні коментарі

en: The comment no longer exists.
uk: Коментар більше не існує.

en: The comment and all its replies have been deleted.
uk: Коментар і всі відповіді на нього були вилучені.

en: Do not display
uk: Приховати

en: Save settings
uk: Зберегти параметри

en: reply
uk: відповісти

en: You have to specify a valid date.
uk: Треба вказати дійсну дату.

en: Authored on
uk: Створено

en: The update has been performed.
uk: Оновлення виконано.

en: Source
uk: Джерело

en: @time ago
uk: @time тому

en: Post comment
uk: Додати коментар

en: Not published
uk: Не оприлюднено

en: administer comments
uk: управляти коментарями

en: Delete comments
uk: Вилучити коментарі

en: by
uk: від

en: The comments have been deleted.
uk: Коментарі вилучені.

en: Published comments
uk: Опубліковані коментарі

en: Your comment has been queued for moderation by site administrators and will be published after approval.
uk: Ваш коментар поставлено на чергу модерації адміністрацією сайту і після схвалення його буде опубліковано.

en: Comment settings
uk: Налаштування коментарів

en: Read only
uk: Тільки для читання

en: Approval queue
uk: Черга схвалення

en: Display on separate page
uk: Показувати на окремій сторінці

en: Location of comment submission form
uk: Розміщення форми подання коментаря

en: Posting settings
uk: Параметри публікації

en: Anonymous commenting
uk: Анонімне коментування

en: Anonymous posters may not enter their contact information
uk: Анонімні дописувачі можуть не вводити свою контактну інформацію

en: Anonymous posters may leave their contact information
uk: Анонімні дописувачі можуть залишити свою контактну інформацію

en: Anonymous posters must leave their contact information
uk: Анонімні дописувачі повинні залишити свою контактну інформацію

en: This option is enabled when anonymous users have permission to post comments on the <a href="@url">permissions page</a>.
uk: Ця опція доступна, якщо незареєстровані користувачі можуть залишати коментарі (див. сторінку <a href="@url">Контроль доступу</a>).

en: Display below post or comments
uk: Показувати під повідомленням або коментарями

en: Default comment setting
uk: Установки базово для коментарів

en: Read/Write
uk: Читати/Писати

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
uk: Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
uk: Ваш підпис буде розміщено в кінці усіх ваших коментарів.

en: parent
uk: попередник

en: Can not delete non-existent comment.
uk: Неможливо знищити коментар, що не існує.

en: Flat list - collapsed
uk: Суцільним списком - згорнуто

en: Flat list - expanded
uk: Суцільним списком - розгорнуто

en: Threaded list - collapsed
uk: У вигляді гілки - згорнуто

en: Date - newest first
uk: За датою - спочатку нові

en: Date - oldest first
uk: За датаю - спочатку старі

en: 1 comment | @count comments
uk[0]: @count коментар
uk[1]: @count коментаря
uk[2]: @count коментарів

en: 1 new comment | @count new comments
uk[0]: @count новий коментар
uk[1]: @count нових коментаря
uk[2]: @count нових коментарів

en: access comments
uk: доступ до коментарів

en: post comments
uk: коментувати

en: post comments without approval
uk: додати коментарі без схвалення

en: <a href="@login">Login</a> to post comments
uk: <a href="@login">Увійдіть</a> щоб залишати відгуки

en: Reply
uk: Відповісти

en: No comments available.
uk: Немає коментарів.

en: !a comments per page
uk: !a коментарів на сторінку

en: Edit comment
uk: Редагувати коментар

en: Please select one or more comments to perform the update on.
uk: Оберіть будь ласка один або кілька коментарів для оновлення.

en: Post new comment
uk: Додати новий коментар

en: Default display order
uk: Базовий Порядок сортування

en: The default sorting for new users and anonymous users while viewing comments. These users may change their view using the comment control panel. For registered users, this change is remembered as a persistent user preference.
uk: Сортування базово, включена для нових і анонімних користувачів. Ці користувачі можуть змінювати опції перегляду через панель керування коментарями, якщо вона включена. Для зареєстровиних користувачів настроювання запам'ятовуються.

en: Below is a list of the comments posted to your site that need approval. To approve a comment, click on 'edit' and then change its 'moderation status' to Approved. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
uk: Нижче Ви бачите список кометарів на Вашому сайті, що потребують затвердження. Щоб затвердити коментар клікніть 'змінити', і змініть 'статус модерації' на 'Затверджено'. Клікніть на заголовок, щоб переглянути коментар, на ім'я автора, щоб змінити інформацію про автора, 'змінити' для редагування тексту, і  'знищити', щоб видалити коментар.

en: Comments can be attached to any node, and their settings are below. The display comes in two types: a 'flat list' where everything is flush to the left side, and comments come in chronological order, and a 'threaded list' where replies to other comments are placed immediately below and slightly indented, forming an outline. They also come in two styles: 'expanded', where you see both the title and the contents, and 'collapsed' where you only see the title. Preview comment forces a user to look at their comment by clicking on a 'Preview' button before they can actually add the comment.
uk: Коментарі можуть додаватися до будь-якого матеріалу, нижче розташовані їх налаштування. Показ коментарів буває двох типів: "плоский список" – де все притиснуте до лівого краю, а коментарі ідуть в хронологічному порядку, і  "деревоподібний",де відповіді на коментарі розміщюються відразу після оригіналів і відображаються з відступом. Також може бути два стилі коментарів: "розгорнутий" – показується і заголовок і зміст, та "згорнутий", де ви бачите тільки заголовок. Перегляд коментаря заставляє користувача ще раз переглянути своє повідомлення, натиснувши кнопку "Перегляд", перед тим, як остаточно відправити коментар на сайт.

en: List and edit site comments and the comment moderation queue.
uk: Перелік та зміна коментарів сайту та черга коментарів для модерації.

en: Delete comment
uk: Вилучити Коментар

en: Reply to comment
uk: Відповісти

en: Viewing options
uk: Параметри перегляду

en: Default display mode
uk: Режим показу базово

en: The default view for comments. Expanded views display the body of the comment. Threaded views keep replies together.
uk: Стандартний (default) вигляд коментарів. Розгорнутий вигляд показує тіло коментаря. Вигляд гілками тримає разом відповіді до певного коментаря.

en: Default comments per page
uk: Коментарів на сторінці базово

en: Default number of comments for each page: more comments are distributed in several pages.
uk: Кількість коментарів на сторіці базово: якщо їх більше, то вони будуть показані на декількох сторінках.

en: Comment controls
uk: Елементи керування коментарями

en: Display above the comments
uk: Розташувати над коментарями

en: Display below the comments
uk: Розташувати під коментарями

en: Display above and below the comments
uk: Розташувати над і під коментарями

en: Position of the comment controls box. The comment controls let the user change the default display mode and display order of comments.
uk: Місце для панелі управління коментарями. Ця панель дозволяє користувачам змінювати стандартний режим відображення і сортування коментарів.

en: Comment subject field
uk: Поле теми коментаря

en: Can users provide a unique subject for their comments?
uk: Чи можуть користувачі давати назви своїм коментарям?

en: You are not authorized to post comments.
uk: Ви не авторизовані для відправки коментарів.

en: The comment you are replying to does not exist.
uk: Коментар, на який ви намагаєтесь відповісти, більше не існує.

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
uk: Це обговорення закрите: ви не можете додати нові коментарі.

en: You are not authorized to view comments.
uk: Ви не авторизовані для перегляду коментарів.

en: Comment: updated %subject.
uk: Коментар: оновлено %subject.

en: Comment: duplicate %subject.
uk: Коментар: дубльовано %subject.

en: Comment: added %subject.
uk: Коментар: додано %subject.

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed node %subject.
uk: Коментар: залишено не авторизований коментар або залишено для закритої ноди %subject.

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
uk: Ви дійсно хочете знищити коментар "%title"?

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
uk: Будь-які відповіді на цей коментар будуть втрачені. Ця дія незворотня, її не можна скасувати.

en: Publish the selected comments
uk: Опублікувати вибрані коментарі

en: Unpublish the selected comments
uk: Відмінити публікацію вибраних коментарів

en: There do not appear to be any comments to delete or your selected comment was deleted by another administrator.
uk: Не вдалося знайти Коментарі для видалення, або відзначені коментарі вже були вилучені іншим адміністратором.

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
uk: Ви дійсно хочете знищити ці коментарі і всі відповіді на них?

en: You have to specify a valid author.
uk: Ви повинні правильно вказати автора.

en: The name you used belongs to a registered user.
uk: Використане вами ім'я належить зареєстрованому користувачу.

en: You have to leave your name.
uk: Ви повинні вказати своє ім'я.

en: The e-mail address you specified is not valid.
uk: Вказана вами адреса електронної пошти недійсна.

en: You have to leave an e-mail address.
uk: Потрібно вказати адресу електронної пошти.

en: The URL of your homepage is not valid. Remember that it must be fully qualified, i.e. of the form <code>http://example.com/directory</code>.
uk: URL Вашої сторінки не дійсний. Він повинен виглядати так <code>http://example.com/directory</code>.

en: (No subject)
uk: (Без теми)

en: Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.
uk: Виберіть потрібний метод показу коментарів і натисніть "Зберегти налаштування".

en: Comment viewing options
uk: Налаштування перегляду коментарів

en: <a href="@login">Login</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
uk: <a href="@login">Увійдіть</a> або <a href="@register">зареєструйтесь</a>, щоб додати коментар

en: Comment: deleted %subject.
uk: Коментар: стерто %subject.
