Comments in vBulletin (5.x-3.1) - en to dz translation catalogue (139 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: new
dz: གསརཔ།

en: Homepage
dz: ཁྱིམ་ཤོག་ལེབ།

en: view
dz: སྟོན།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: by %a on %b
dz: %a གིས་ %bགུ།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: View
dz: སྟོན་

en: Preview comment
dz: སྔོན་ལྟ་བསམ་བཀོད།

en: Update options
dz: དུས་མཐུན་གྱི་གདམ་ཁ།

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: Your name
dz: ཁྱོད་རའི་མིང་།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Signature
dz: མིང་རྟགས།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Jump to the first comment of this posting.
dz: གནས་བསྐྱོད་འདིའི་བསམ་བཀོད་དང་པམ་འདི་ལུ་མཆོངས།

en: Jump to the first new comment of this posting.
dz: གནས་བསྐྱོད་འདིའི་བསམ་བཀོད་གསརཔ་དང་པམ་འདི་ལུ་མཆོངས།

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Add a new comment to this page.
dz: ཤོག་ལེབ་འདི་ལུ་བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཅིག་ཁ་སྐོང་།

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
dz: གནས་བསྐྱོད་འདི་དང་འབྲེལ་བའི་ཁྱོད་རའི་བསམ་འདོད་ཚུ་དང་བསམ་བློ་ཚུ་རུབ་སྤྱོད་འབད།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།

en: Recent comments
dz: ད་ལྟོའི་བསམ་བཀོད་ཚུ།

en: The comment no longer exists.
dz: བསམ་བཀོད་འདི་མེདཔ་ཨིན།

en: The comment and all its replies have been deleted.
dz: བསམ་བཀོད་དང་འདིའི་ལན་གསལ་ཚུ་བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Do not display
dz: བཀྲམ་བཏོན་མ་འབད།

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: reply
dz: ལན་གསལ།

en: You have to specify a valid date.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་ ཆ་གནས་ཡོད་པའི་ཚེས་གྲངས་ཅིག་  གསལ་བཀོད་འབད།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: The update has been performed.
dz: དུས་མཐུན་གྱི་ལས་འགན་གྲུབ་ཡོད།

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།

en: Post comment
dz: བསམ་བཀོད་གནས་བསྐྱོད།

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།

en: administer comments
dz: བདག་སྐྱོང་འཐབ་ནི་བསམ་བཀོད་ཚུ།

en: Delete comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་བཏོན་གཏང་།

en: by
dz: གིས།

en: The comments have been deleted.
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Published comments
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོད་པའི་བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Your comment has been queued for moderation by site administrators and will be published after approval.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་བསམ་བཀོད་འདི་བདག་སྐྱོང་པ་ཚུའི་ས་ཁོངས་ཀྱིས་ལེགས་བཅོས་འབད་ནི་དོན་ལུ་མི་བྲལ་ཡོདཔ་དང་གནང་བ་གནང་བའི་ཤུལ་ལས་དཔེ་བསྐྲུན་འབད་འོང་།

en: Comment settings
dz: བསམ་བཀོད་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Read only
dz: ལྷག་ནི་ཙམ།

en: Approval queue
dz: གནང་བ་ཡདོ་པའི་མི་གྲལ་

en: Display on separate page
dz: ཤོག་ལེབ་སོ་སོ་གུ་བཀྲམ་བཏོན་འབད།

en: Location of comment submission form
dz: བསམ་བཀོད་ཞུ་འབུལ་འབྲི་ཤོག་གི་གནས་ཁོངས།

en: Posting settings
dz: གནས་བསྐྱོད་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Anonymous commenting
dz: མིང་མེད་བསམ་བཀོད་འབད་དོ།

en: Anonymous posters may not enter their contact information
dz: མིང་མེན་གནས་བསྐྱོད་ཚུ་གིས་ཡང་ཅིན་ཁོང་རའི་འབྲེལ་བ་འཐབ་ནི་བརྡ་དོན་འདི་མི་བཙུགསཔ་འོང་།

en: Anonymous posters may leave their contact information
dz: མིང་མེད་གནས་བསྐྱོད་ཚུ་གིས་ཡང་ཅིན་ཁོང་རའི་འབྲེལ་འཐབ་ནི་བརྡ་དོན་བཀོ་བཞག་འོང་།

en: Anonymous posters must leave their contact information
dz: མིང་མེད་གནས་བསྐྱོད་ཚུ་ཡང་ཅིན་ཁོང་རའི་འབྲེལ་འཐབ་ནི་བརྡ་དོན་བཞག་དགོཔ་འོང་།

en: This option is enabled when anonymous users have permission to post comments on the <a href="@url">permissions page</a>.
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་ལུ་བསམ་བཀོད་ཚུ་<a href="@url">གནང་བ་ཚུ་ཤོག་ལེབ་</a>གུ་གནས་བསྐྱོད་འབད་ནི་གི་གནང་བ་ཡོདཔ་ད་  གདམ་ཁ་འདི་ལྕོགས་ཅན་བཟོཝ་ཨིན།

en: Display below post or comments
dz: གནས་བསྐྱོད་ཡང་ན་བསམ་བཀོད་ཚུའི་འོག་ལུ་བཀྲམ་བཏོན་འབད།

en: Default comment setting
dz: སྔོན་སྒྲིག་བསམ་བཀོད་སྒྲིག་སྟངས།

en: Read/Write
dz: ལྷག/འབྲི།

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
dz: འ་ནི་ས་སྒོ་འདི་གི་  ནང་དོན་འདི་ སྒེར་དོན་སྦེ་བཞག་ཡོདཔ་དང་  མང་མང་ལུ་མི་སྟོན།

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་མིང་རྟགས་འདི་ཁྱོད་རའི་བསམ་བཀོད་ཚུའི་མཇུག་ལུ་མི་མང་སྦེ་བཀྲམ་བཏོན་འབད་འོང་།

en: parent
dz: རྩ་ལག

en: Can not delete non-existent comment.
dz: མེད་པའི་བསམ་བཀོད་འདི་ བཏོན་གཏང་མི་ཚུགས།

en: Flat list - collapsed
dz: ཐོ་བཀོད་ལེབ་ཏེམ-རམ་ཡོདཔ།

en: Flat list - expanded
dz: ཐོ་བཀོད་ལེབ་ཏེམ-རྒྱ་འཕར་ཡོདཔ།

en: Threaded list - collapsed
dz: ཐོ་བཀོད་ཐེ་རེཌེ་ཡོདཔ-རམ་ཡོདཔ།

en: Date - newest first
dz: ཚེས་གྲངས-དང་པ་ གསར་ཤོས་འདི།

en: Date - oldest first
dz: ཚེས་གྲངས་-དང་པ་ རྙིས་ཤོས་འདི།

en: 1 comment | @count comments
dz[0]: བསམ་བཀོད་༡།
dz[1]: %count བསམ་བཀོད་ཚུ།

en: 1 new comment | @count new comments
dz[0]: བསམ་བཀོད་གསརཔ་གཅིག
dz[1]: %count བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཚུ།

en: access comments
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་བསམ་བཀོད་ཚུ།

en: post comments
dz: གནས་བསྐྱོད་བསམ་བཀོད་ཚུ།

en: post comments without approval
dz: གནས་བསྐྱོད་བསམ་བཀོད་ཚུ་གནང་བ་མེདཔ་སྦེ།

en: <a href="@login">Login</a> to post comments
dz: གནས་བསྐྱོད་བསམ་བཀོད་ལུ་ <a href="@login">ནང་བསྐྱོད་</a> འབད།

en: Reply
dz: ལན་གསལ།

en: No comments available.
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་ཐོབ་མ་ཚུགསཔ།

en: !a comments per page
dz: !a ཤོག་ལེབ་རེ་རེ་བསམ་བཀོད་ཚུ།

en: Edit comment
dz: བསམ་བཀོད་ཞུན་དག་འབད་

en: Please select one or more comments to perform the update on.
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ནི་གུ་ལཱ་འགན་གྲུབ་ནི་ལུ་བསམ་བཀོད་ཚུ་ཧེང་བཀེལ་ཡང་ན་གཅིག་སེལ་འཐུ་འབད་གནང་།

en: Post new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་གནས་བསྐྱོད།

en: Default display order
dz: སྔོན་སྒྲིག་བཀྲམ་བཏོན་རིམ་པ།

en: The default sorting for new users and anonymous users while viewing comments. These users may change their view using the comment control panel. For registered users, this change is remembered as a persistent user preference.
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་མཐོང་སྣང་སྐབས་ལག་ལེན་པ་ཚུ་གི་དོན་ལུ་མིང་མེད་དང་ལག་ལེན་པ་གསརཔ་ཚུ་དོན་ལུ་སྔོན་སྒྲིག་དབྱེ་སེལ་འབད་དོ། ལག་ལེན་པ་ཚུ་གིས་བསམ་བཀོད་ཚད་འཛིན་པེ་ནཱལ་ལག་ལེན་འཐབ་འདི་མཐོང་སྣང་བསྒྱུར་བཅོས་འབད་འོང་་། ཐོ་བཀོད་འབད་ཡོད་མི་ལག་ལེན་པ་ཚུའི་དོན་ལུ་བསྒྱུར་བཅོས་འདི་ལག་ལེན་པ་གི་དགའ་གདམ་ཨུ་ཚུགས་རྐྱབས་ཅིག་སྦེ་སེམས་ཁར་བཞག་ཡོདཔ་ཨིན།

en: Below is a list of the comments posted to your site that need approval. To approve a comment, click on 'edit' and then change its 'moderation status' to Approved. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
dz: འོག་ལུ་འདི་ཁྱོད་རའི་ས་ཁོངས་ལུ་གནས་བསྐྱོད་ཡོད་པའི་  བསམ་བཀོད་ཚུ་་གནང་བ་དགོ་པའི་ཐོ་བཀོད་ཨིན།  བསམ་བཀོད་ཅིག་གནང་གནང་ནི་ལུ་ "edit" གུ་ཨེབ་གཏང་འབད་ནི་དང་འདིའི་ "moderation status" གནང་བ་གནང་ནི་ལུ་རན་ཚད་བསྒྱུར་ནི་ལུ་ཨེབ་གཏང་འབད། བསམ་བཀོད་འདིའི་དོན་ཚན་བལྟ་ནི་ རྩོམ་པ་པོའི་མིང་རྩོམ་པ་པོའི་ལག་ལེན་པའི་བརྡ་དོན་ཞུན་དག་འབད་ནི་"edit"ཚིག་ཡིག་ལེགས་བཅོས་འབད་ནི་དང་ "delete" ཁོང་རའི་ཞུ་འབུལ་རྩ་བསྐྲད་གཏང་ནི་ལུ་ཨེབ་གཏང་འབད།

en: Comments can be attached to any node, and their settings are below. The display comes in two types: a 'flat list' where everything is flush to the left side, and comments come in chronological order, and a 'threaded list' where replies to other comments are placed immediately below and slightly indented, forming an outline. They also come in two styles: 'expanded', where you see both the title and the contents, and 'collapsed' where you only see the title. Preview comment forces a user to look at their comment by clicking on a 'Preview' button before they can actually add the comment.
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་ མཐུད་མཚམས་གང་རུང་ལུ་སྦྱར་བཏུབ་དང་  འདིའི་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་འོག་ལུ་ཡོད། བཀྲམ་བཏོན་འདི་ཡང་དབྱེ་བ་གཉིས་ནང་ཡོདཔ་ཨིན་: ཅིག་ 'flat list' ཆ་མཉམ་གཡོན་ཕྱོགས་ལུ་ངོས་སྙོམས་ནི་དང་ བསམ་བཀོད་ཚུ་བྱུང་རིམ་རིག་པའི་གོ་རིམ་སྦེ་འོངམ་དང་ 'threaded list' བསམ་བཀོད་གཞན་ལུ་ལན་གསལ་ཚུ་དེ་འཕྲལ་ལས་འོག་ལུ་བཞག་ནི་དང་  དུམ་གྲ་ཅིག་འགོ་མཚམས་ཡོདཔ་་མཐའ་ཐིག་གྲུབ་འོངམ་ཨིན། དེ་ཚུ་ཡང་བཟོ་རྣམ་གཉིས་ནང་འོང་: 'expanded' ཁྱོད་ཀྱིས་མགོ་མིང་དང་ནང་དོན་གཉིས་ཆ་རང་མཐོངམ་དང་  'collapsed' ཁྱོད་ཀྱིས་མགོ་མིང་རྐྱངམ་ཅིག་མཐོངམ་ཨིན།  སྔོན་ལྟ་བསམ་བཀོད་འདི་གིས་ལག་ལེན་པ་ལུ་ཁོང་རའི་བསམ་བཀོད་ 'Preview' ཨེབ་རྟ་ལུ་ཁོང་བསམ་བཀོད་ཁ་སྐོང་མ་འབད་བའི་ཧེ་མ་ཨེབ་གཏང་འབདཝ་ཨིན།

en: List and edit site comments and the comment moderation queue.
dz: ས་ཁོངས་བསམ་བཀོད་ཚུ་དང་རན་པམི་གྲལ་བསམ་བཀོད་ཀྱི་ཐོག་ལས ཐོ་ཡིག་བརྐྱབ་ནི་དང་ཞུན་དག་འབད།

en: Delete comment
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་བཏོན་གཏང་

en: Reply to comment
dz: བསམ་བཀོད་ལུ་ལན་གསལ་འབད་

en: Viewing options
dz: གདམ་ཁ་མཐོང་སྣང་།

en: Default display mode
dz: སྔོན་སྒྲིག་ཐབས་ལམ་བཀྲམ་བཏོན།

en: The default view for comments. Expanded views display the body of the comment. Threaded views keep replies together.
dz: བསམ་བཀོད་ཚུའི་དོན་ལུ་སྔོན་སྒྲིག་མཐོང་སྣང་། རྒྱ་འཕར་ཡོད་པའི་མཐོང་སྣང་ཚུ་གིས་བསམ་བཀོད་འདིའི་མ་གཟུགས་འདི་བཀྲམ་བཏོན་འབད་འོང་། ཐེ་རེཌི་ཡོད་མི་མཐོང་སྣང་ཚུ་གིས་ལན་གསལ་ཚུ་གཅིག་ཁར་བཞགཔ་ཨིན།

en: Default comments per page
dz: སྔོན་སྒྲིག་བསམ་བཀོད་ཚུ་ཤོག་ལེབ་རེ་རེ།

en: Default number of comments for each page: more comments are distributed in several pages.
dz: ཤོག་ལེབ་རེ་རེའི་དོན་ལུ་བསམ་བཀོད་ཀྱི་ཨང་སྔོན་སྒྲིག: བསམ་བཀོད་ཚུ་ཤོག་ལེབ་ཚུ་ལེ་ཤ་ར་ནང་བགོ་བཀྲམ་འབད་ཡོདཔ་ཨིན།

en: Comment controls
dz: བསམ་བཀོད་ཚད་འཛིན་ཚུ།

en: Display above the comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུའི་ལྟག་ལས་བཀྲམ་བཏོན་འབད།

en: Display below the comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུའི་འོག་ལས་བཀྲམ་བཏོན་འབད།

en: Display above and below the comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུའི་ལྟག་ལས་དང་འོག་ལས་བཀྲམ་བཏོན་འབད།

en: Position of the comment controls box. The comment controls let the user change the default display mode and display order of comments.
dz: བསམ་བཀོད་ཚད་འཛིན་སྒྲོམ་གྱི་གནས་ས།  བསམ་བཀོད་ཚད་འཛིན་ཚུ་གིས་  ལག་ལེན་པ་ལུ་སྔོན་སྒྲིག་བཀྲམ་བཏོན་ཐབས་ལམ་བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ནི་དང་  བསམ་བཀོད་ཚུ་གི་གོ་རིམ་བཀྲམ་བཏོན་འབད་བཅུགཔ་ཨིན།

en: Comment subject field
dz: བསམ་བཀོད་དོན་ཚན་ས་སྒོ།

en: Can users provide a unique subject for their comments?
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་གིས་ཁོང་རའི་བསམ་བཀོད་ཚུའི་དོན་ལུ་མཐུན་མོང་མ་ཡིན་པའི་དོན་ཚན་ཅིག་བྱིན་བཏུབ་ག?

en: You are not authorized to post comments.
dz: ཁྱོད་ལུ་བསམ་བཀོད་ཚུ་གནས་བསྐྱོད་ལུ་དབང་སྤྲོད་མེདཔ།

en: The comment you are replying to does not exist.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ལན་གསལ་འབད་མི་བསམ་བཀོད་འདི་མེདཔ།

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
dz: གྲོས་བསྡུར་འདི་ཁ་བསྡམ་ཡོདཔ: ཁྱོད་ཀྱིས་བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཚུ་གནས་བསྐྱོད་འབད་མི་བཏུབ།

en: You are not authorized to view comments.
dz: ཁྱོད་ལུ་བསམ་བཀོད་ཚུ་མཐོང་སྣང་ལུ་དབང་སྤྲོད་མེདཔ།

en: Comment: updated %subject.
dz: བསམ་བཀོད:  %subject དུས་མཐུན་ཡོདཔ།

en: Comment: duplicate %subject.
dz: བསམ་བཀོད:  %subject རྫུན་མ།

en: Comment: added %subject.
dz: བསམ་བཀོད:  %subject ཁ་སྐོང་ཡོདཔ།

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed node %subject.
dz: བསམ་བོཀད: མཐུད་མཚམས་ཁ་བསྡམ་ནི་ལུ་དབང་སྤྲོད་བཤོལ་བསམ་བཀོད་ཞུ་འབུལ་ཡོདཔ་ཡང་ན་བསམ་བཀོད་ཞུ་འབུ་ཡོདཔ %subject

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་བསམ་བཀོད་%title འདི་བཏོན་གཏང་ནི་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
dz: བསམ་བཀོད་འདི་ལུ་ལན་གསལ་ཚུ་གང་རུང་་བརླག་བསྟོར་ཞུགས་འོང་། བྱ་བ་འདི་འབད་བཤོལ་མི་བཏུབ།

en: Publish the selected comments
dz: སུལ་འཐུ་འབད་ཡོད་མི་བསམ་བཀོད་ཚུ་དཔེ་བསྐྲུན་འབད།

en: Unpublish the selected comments
dz: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་མི་བསམ་བཀོད་ཚུ་དཔེ་བསྐྲུན་བཤོལ།

en: There do not appear to be any comments to delete or your selected comment was deleted by another administrator.
dz: དེ་ནང་ བཏོན་གཏང་དགོ་པའི་བསམ་བཀོད་ག་ནི་ཡང་མ་འབྱུང་ ཡང་ན་ ཁྱོད་རའི་སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་བསམ་བཀོད་འདི་ བདག་སྐྱོང་པ་གཞན་ཅིག་གིས་ བཏོན་གཏང་ནུག

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་བསམ་བཀོད་དེ་ཚུ་དང་འདིའི་ཆ་་ལག་ཚུ་བཏོད་གཏང་ནི་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: You have to specify a valid author.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་རྩོམ་པ་པོ་ནུས་ཅན་ཅིག་གསལ་བཀོད་འབད་དགོ།

en: The name you used belongs to a registered user.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ལག་ལེན་འཐབ་ཡོད་མི་མིང་འདི་ཐོ་བཀོད་འབད་ཡོད་མི་ལག་ལེན་པ་ཅིག་ལུ་བངམ་ཨིན་མས།

en: You have to leave your name.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ཁྱོད་རའི་མིང་བཀོ་བཞག

en: The e-mail address you specified is not valid.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་གསལ་བཀོད་འབད་ཡོད་མི་གློག་རིག་ཁ་བྱང་འདི་ནུས་ཅན་མེན་པས།

en: You have to leave an e-mail address.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་གློག་རིག་ཁ་བྱང་ཅིག་བཞག་དགོ།

en: The URL of your homepage is not valid. Remember that it must be fully qualified, i.e. of the form <code>http://example.com/directory</code>.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་ཡུ་ཨར་ཨེལ་ཁྱིམ་ཤོག་ལེབ་འདི་ནུས་ཅན་མེད། འདི་ཡང་ཁྱད་ཆོས་ཚང་དགོཔ་འདི་སེམས་ཁར་བཞག་ i.e. རྣམ་པའི་ <code>http://example.com/སྣོད་ཐོ</code>.

en: (No subject)
dz: (དོན་ཚན་མེད)

en: Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་བསམ་བོཀད་ཚུ་བཀྲམ་བཏོན་འབད་ནི་ལུ་ཐབས་ལམ་དགའ་གདམ་སེལ་འཐུ་འབད་ནི་དང་ཁྱོད་རའི་བསྒྱུར་བཅོས་ཚུ་ཤུགས་ལྡན་བཟོ་ནི་ལུ་"Save settings"ཨེབ་གཏང་འབད།

en: Comment viewing options
dz: བསམ་བཀོད་མཐོང་སྣང་གདམ་ཁ་ཚུ།

en: <a href="@login">Login</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
dz: གནས་བསྐྱོད་བསམ་བཀོད་ལུ་ <a href="@login">ནང་བསྐྱོད་</a> ཡང་ན་ <a href="@register">ཐོ་འགོད་</a>འབད།

en: Comment: deleted %subject.
dz: བསམ་བཀོད: %subject་བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།
