Comments in vBulletin (5.x-3.1) - en to lt translation catalogue (157 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: user
lt: narys

en: Status
lt: Būsena

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: content
lt: turinys

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Last comment
lt: Paskutinis komentaras

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Comments
lt: Komentarai

en: new
lt: naujas

en: Homepage
lt: Svetainė

en: view
lt: Peržiūrėti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: by %a on %b
lt: %a %b

en: Required
lt: Būtinas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Preview comment
lt: Peržiūrėti komentarą

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Your name
lt: Jūsų vardas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Signature
lt: Parašas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: here
lt: čia

en: Jump to the first comment of this posting.
lt: Peršokti į pirmą šio įrašo komentarą.

en: Jump to the first new comment of this posting.
lt: Peršokti į pirmą naują šio įrašo komentarą.

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Add a new comment to this page.
lt: Pridėti naują komentarą šiam puslapiui.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
lt: Pasidalinkite savo nuomone ir mintimis apie šį įrašą.

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Recent comments
lt: Naujausi komentarai

en: The comment no longer exists.
lt: Tokio komentaro nebėra.

en: The comment and all its replies have been deleted.
lt: Komentaras ir visi atsakymai į jį ištrinti.

en: Do not display
lt: Nerodyti

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: reply
lt: atsakyti

en: You have to specify a valid date.
lt: Reikia nurodyti galiojančią datą.

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Source
lt: Šaltinis

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Post comment
lt: Skelbti komentarą

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: administer comments
lt: administruoti komentarus

en: Delete comments
lt: Šalinti komentarus

en: by
lt: pagal

en: The comments have been deleted.
lt: Komentarai pašalinti.

en: Published comments
lt: Publikuoti komentarai

en: Your comment has been queued for moderation by site administrators and will be published after approval.
lt: Jūsų komentaras buvo įrašytas į moderavimo eilę, ir bus paskelbtas tik kai jam pritars svetainės administratoriai.

en: Comment settings
lt: Komentarų nustatymai

en: Read only
lt: Galima tik skaityti

en: Approval queue
lt: Pritarimo eilė

en: Display on separate page
lt: Rodyti atskirame puslapyje

en: Location of comment submission form
lt: Komentarų rašymo formos vieta

en: Posting settings
lt: Komentarų skelbimo nuostatos

en: Anonymous commenting
lt: Anoniminis komentavimas

en: Anonymous posters may not enter their contact information
lt: Anonimai gali neįvesti kontaktinių duomenų

en: Anonymous posters may leave their contact information
lt: Anonimai gali įvesti kontaktinius duomenis

en: Anonymous posters must leave their contact information
lt: Anonimai privalo įvesti kontaktinius duomenis

en: This option is enabled when anonymous users have permission to post comments on the <a href="@url">permissions page</a>.
lt: Ši funkcija leidžiama jei anoniminis lankytojas turi teisę rašyti komentarus <a href="@url">leidimų puslapyje.</a>.

en: Display below post or comments
lt: Žemiau įrašo ar komentarų

en: Default comment setting
lt: Įprastos komentarų nuostatos

en: Read/Write
lt: Skaityti ir rašyti

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
lt: Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
lt: Jūsų parašas bus viešai rodomas po jūsų komentarais.

en: parent
lt: tėvas

en: Can not delete non-existent comment.
lt: Negalima pašalinti negzistuojančio komentaro.

en: Flat list - collapsed
lt: Sąrašas - tik antraštės

en: Flat list - expanded
lt: Sąrašas - su tekstais

en: Threaded list - collapsed
lt: Medis - tik antraštės

en: Date - newest first
lt: Data - nauji pirma

en: Date - oldest first
lt: Data - seni pirma

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count[2] komentarų

en: 1 new comment | @count new comments
lt[0]: @count naujas komentaras
lt[1]: @count nauji komentarai
lt[2]: @count[2] naujų komentarų

en: access comments
lt: skaityti komentarus

en: post comments
lt: skelbti komentarus

en: post comments without approval
lt: skelbti komentarus be patvirtinimo

en: <a href="@login">Login</a> to post comments
lt: <a href="@login">prisijunkite</a> norėdami rašyti komentarus

en: Reply
lt: Atsakyti

en: No comments available.
lt: Nėra komentarų.

en: Error saving user account.
lt: Klaida išsaugant nario paskyrą.

en: !a comments per page
lt: !a komentarų puslapyje

en: Edit comment
lt: Redaguoti komentarą

en: Please select one or more comments to perform the update on.
lt: Prašome pasirinkti vieną ar daugiau komentarų, kad atlikti atnaujinimą

en: Unpublish comment
lt: Išvalyti komentarą

en: Unpublish comment containing keyword(s)
lt: Nebeskelbti komentarų su rektažodžiais

en: After saving a new comment
lt: Po naujo komentaro išsaugojimo

en: After saving an updated comment
lt: Po komentaro atnaujinimo ir išsaugojimo

en: After deleting a comment
lt: Po komentaro pašalinimo

en: When a comment is being viewed by an authenticated user
lt: Kai komentaras peržiūrėtas prisijungusio nario

en: The comment will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
lt: Komentaras bus neberodomas jei turės šiuos simbolius išdeliotus tam tikra tvarka. Naudokite kablelius atskirti simbolių eiles. Pvz.: juokingas, šokinėjimas, "uab, Įmonė.". Simboliai jautrūs dydžiui.

en: Post new comment
lt: Skelbti naują komentarą

en: Default display order
lt: Įprasta rodymo tvarka

en: The default sorting for new users and anonymous users while viewing comments. These users may change their view using the comment control panel. For registered users, this change is remembered as a persistent user preference.
lt: Įprasta komentarų rikiavimo tvarka naujiems nariams ir anonimams. Jie gali pakeisti rodymą naudodami prie komentarų esančią formą. Prisijungusiems nariams tas pakeitimas išsaugomas nustatymuose ir išlieka prisijungus kitą kartą.

en: 2 weeks
lt: 2 savaitės

en: Below is a list of the comments posted to your site that need approval. To approve a comment, click on 'edit' and then change its 'moderation status' to Approved. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
lt: Žemiau yra naujausių komentarų, kuriems reikia pritarimo, sąrašas. Kad patvirtintumėte komentarą, paspauskite 'keisti' ir pakeiskite jo 'moderavimo statusą' į patvirtinta. Paspaudę ant temos, perskaitysite komentarą, ant autoriaus - pamatysite autoriaus profilio informaciją, "keisti" - galėsite redaguoti komentaro tekstą, "šalinti" - pašalinti komentarą.

en: Comments can be attached to any node, and their settings are below. The display comes in two types: a 'flat list' where everything is flush to the left side, and comments come in chronological order, and a 'threaded list' where replies to other comments are placed immediately below and slightly indented, forming an outline. They also come in two styles: 'expanded', where you see both the title and the contents, and 'collapsed' where you only see the title. Preview comment forces a user to look at their comment by clicking on a 'Preview' button before they can actually add the comment.
lt: Komentarai gali būti rašomi kiekvienam įrašui, ir jų nustatymai yra žemiau. Yra du komentarų rodymo būdai - "sąrašas", kai visi komentarai yra sulygiuoti pagal kairįjį kraštą ir surikiuoti pagal datą, ir "medis", kai atsakymai į komentarus yra dedami tiesiai po jais ir šiek tiek atitraukiami, taip suskirstant diskusiją į "šakas". Taip pat galimi du atvaizdavimo stiliai - "su tekstais", kai matoma antraštė ir komentaro tekstas, ir "tik antraštės". Komentaro peržiūra priverčia vartotoją paspausti mygtuką "Peržiūrėti", ir tik tada leidžia paskelbti komentarą.

en: List and edit site comments and the comment moderation queue.
lt: Peržiūrėti, redaguoti  svetainės komentarus ir laukimo eilę.

en: Delete comment
lt: Šalinti komentarą

en: Reply to comment
lt: Atsakyti į komentarą

en: Viewing options
lt: Komentarų rodymo nuostatos

en: Default display mode
lt: Įprastas rodymo būdas

en: The default view for comments. Expanded views display the body of the comment. Threaded views keep replies together.
lt: Įprastas komentarų rodymo būdas. Išplėstas rodymas rodo visą komentarą. Medžio rodymas rodo atsakymus kartu.

en: Default comments per page
lt: Įprastas komentarų skaičius puslapyje

en: Default number of comments for each page: more comments are distributed in several pages.
lt: Įprastas komentarų skaičius puslapyje: jei komentarų yra daugiau, jie rodomi per kelis puslapius.

en: Comment controls
lt: Komentarų valdymo priemonės

en: Display above the comments
lt: Rodyti virš komentarų

en: Display below the comments
lt: Rodyti žemiau komentarų

en: Display above and below the comments
lt: Rodyti virš ir žemiau komentarų

en: Position of the comment controls box. The comment controls let the user change the default display mode and display order of comments.
lt: Vieta, kur rodomos komentarų valdymo priemonės. Jos leidžia vartotojams pasikeisti komentarų rodymo pobūdį ir tvarką.

en: Comment subject field
lt: Komentarų temos laukelis

en: Can users provide a unique subject for their comments?
lt: Ar vartotojai gali įvesti unikalią temą rašydami komentarus?

en: You are not authorized to post comments.
lt: Jūs neturite teisės rašyti komentarų.

en: The comment you are replying to does not exist.
lt: Komentaras kuriam jūs atsakote neegzistuoja.

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
lt: Ši diskusija yra uždaryta: jūs nebegalite rašyti naujų komentarų.

en: You are not authorized to view comments.
lt: Jūs neturite teisės skaityti komentarų.

en: Comment: updated %subject.
lt: Komentaras: atnaujintas %subject.

en: Comment: duplicate %subject.
lt: Komentaras: pasikartoja %subject.

en: Comment: added %subject.
lt: Komentaras: pridėtas %subject.

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed node %subject.
lt: Komentarai: bandyta paskelbti komentarą neturint teisių arba į uždarytą diskusiją %subject.

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
lt: Ar tikrai norite ištrinti komentarą %title?

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
lt: Visi atsakymai į šį komentarą bus prarasti. Tai neatsatoma.

en: Publish the selected comments
lt: Publikuoti pasirinktus įrašus

en: Unpublish the selected comments
lt: Nebeskelbti pasirinktus įrašus

en: There do not appear to be any comments to delete or your selected comment was deleted by another administrator.
lt: Pasirodo nėra ką trinti, gal būt kitas administratorius jau pašalino pasirinktus komentarus.

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
lt: Ar tikrai nori ištrinti šiuos komentarus ir jų palikuonis?

en: You have to specify a valid author.
lt: Reikia nurodyti autorių.

en: The name you used belongs to a registered user.
lt: Jūsų įvestas vardas priklauso registruotam nariui.

en: You have to leave your name.
lt: Jūs turite įrašyti savo vardą.

en: The e-mail address you specified is not valid.
lt: Jūsų įrašytas el. pašto adresas yra neteisingas.

en: You have to leave an e-mail address.
lt: Jūs turite įrašyti savo el. pašto adresą.

en: The URL of your homepage is not valid. Remember that it must be fully qualified, i.e. of the form <code>http://example.com/directory</code>.
lt: Jūsų svetainės adresas yra neteisingas. Jis turi būti nurodytas pilnai, įskaitant protokolą, pvz. <code>http://drupal.lt/aplankas</code>.

en: (No subject)
lt: (be temos)

en: Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.
lt: Pasirinkite patinkantį komentarų vaizdavimo būdą ir paspauskite "Išsaugoti nustatymus", kad pakeitimas įsigaliotų.

en: Comment viewing options
lt: Komentarų rodymo nustatymai

en: <a href="@login">Login</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
lt: <a href="@login">prisijunkite</a> arba <a href="@register">užsiregistruokite</a>, kad galėtumėte rašyti komentarus

en: Comment: deleted %subject.
lt: Komentaras: ištrintas %subject.

en: Comment permissions are assigned to user roles, and are used to determine whether anonymous users (or other roles) are allowed to comment on posts. If anonymous users are allowed to comment, their individual contact information may be retained in cookies stored on their local computer for use in later comment submissions. When a comment has no replies, it may be (optionally) edited by its author. The comment module uses the same input formats and HTML tags available when creating other forms of content.
lt: Komentarų leidimai priskiriami per roles, ir nustatoma ar narys (anoniminis arba ne) gali komentuoti. Jei anoniminis lankytojas gali komentuoti jo individualūs kontaktai išsaugomi naršyklės sausainėliuose tam, kad juos panaudoti vėlesniuose komentavimuose. Kai komentaras neturi atsakymų jis gali būt (pasirinktinai) redaguojamas autoriaus. Komentarų modulis naudoja tuos pačius įvesties formatus ir HTML žymes kaip ir kitos pateikimo formos.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@comment">Comment module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@comment">Komentarų modulį</a>.

en: Below is a list of the latest comments posted to your site. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
lt: Žemiau yra naujausių komentarų sąrašas. Paspaudę ant temos, perskaitysite komentarą, ant autoriaus - pamatysite autoriaus profilio informaciją, "keisti" - galėsite redaguoti komentaro tekstą, "šalinti" - pašalinti komentarą.

en: Forces a user to look at their comment by clicking on a 'Preview' button before they can actually add the comment
lt: Priversk narį pasižiūrėti į savo komentarą prieš patalpinimą.

en: Submitted by !username on @datetime.
lt: Užrašė !username - @datetime.
