Comments in vBulletin (5.x-3.1) - en to sk translation catalogue (157 entries)

en: Title
sk: Nadpis

en: user
sk: používateľ

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: content
sk: obsah

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Last comment
sk: Posledný príspevok

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: Comments
sk: Komentáre

en: new
sk: nové

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: view
sk: zobraziť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: by %a on %b
sk: napísal %a, %b

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Preview comment
sk: Náhľad komentára

en: Update options
sk: Nastavenie aktualizácie

en: Your name
sk: Vaše meno

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: Signature
sk: Signatúra

en: Authored by
sk: Autor

en: here
sk: tu

en: Jump to the first comment of this posting.
sk: Skočiť na prvý komentár tohto príspevku.

en: Jump to the first new comment of this posting.
sk: Skočiť na prvý nový komentár tohto príspevku.

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Add a new comment to this page.
sk: Pridať komentár k tejto stránke.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
sk: Podeľte sa o svoje myšlienky a názory k tomuto príspevku.

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Recent comments
sk: Nedávne komentáre

en: The comment no longer exists.
sk: Komentár už neexistuje.

en: The comment and all its replies have been deleted.
sk: Komentár a všetky jeho odpovede boli odstránené.

en: Do not display
sk: Nezobrazovať

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: reply
sk: odpovedať

en: You have to specify a valid date.
sk: Musíte zadať platný dátum.

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: The update has been performed.
sk: Bola vykonaná aktualizácia.

en: Source
sk: Zdroj

en: @time ago
sk: pred @time

en: Post comment
sk: Odoslať komentár

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: administer comments
sk: administrácia komentárov

en: Delete comments
sk: Odstrániť komentáre

en: by
sk: napísal

en: The comments have been deleted.
sk: Komentáre boli odstranené.

en: Published comments
sk: Zverejnené komentáre

en: Your comment has been queued for moderation by site administrators and will be published after approval.
sk: Váš komentár bol zaradený do zoznamu na schválenie administrátormi webu a bude zverejnený po schválení.

en: Comment settings
sk: Nastavenie komentárov

en: Read only
sk: Iba čítanie

en: Approval queue
sk: Fronta na schválenie

en: Display on separate page
sk: Zobraziť na zvláštnej stránke

en: Location of comment submission form
sk: Umiestnenie formulára na odoslanie komentára

en: Posting settings
sk: Nastavenie posielania

en: Anonymous commenting
sk: Anonymné komentovanie

en: Anonymous posters may not enter their contact information
sk: Anonymní používatelia nemôžu zadať kontaktné informácie

en: Anonymous posters may leave their contact information
sk: Anonymní používatelia môžu zadať kontaktné informácie

en: Anonymous posters must leave their contact information
sk: Anonymní používatelia musia zadať kontaktné informácie

en: This option is enabled when anonymous users have permission to post comments on the <a href="@url">permissions page</a>.
sk: Toto nastavenie má zmysel len keď povolíte anonymným používateľom písať komentáre. Pozrite sa na <a href="@url">stránku prístupových práv</a>.

en: Display below post or comments
sk: Zobraziť pod príspevkom alebo komentárom

en: Default comment setting
sk: Predvolené nastavenie komentárov

en: Read/Write
sk: Čítanie/Písanie

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
sk: Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
sk: Váš podpis sa pripojí na koniec vašich komentárov.

en: parent
sk: nadradený

en: Can not delete non-existent comment.
sk: Nie je možné odstrániť neexistujúci komentár.

en: Flat list - collapsed
sk: Bez vlákien - zbalené

en: Flat list - expanded
sk: Bez vlákien - rozbalené

en: Threaded list - collapsed
sk: Vlákna - zbalené

en: Date - newest first
sk: Dátum - od najnovších

en: Date - oldest first
sk: Dátum - od najstarších

en: 1 comment | @count comments
sk[0]: @count komentár
sk[1]: @count komentáre
sk[2]: @count komentárov

en: 1 new comment | @count new comments
sk[0]: 1 nový komentár
sk[1]: @count nové komentáre
sk[2]: @count nových komentárov

en: access comments
sk: prístup ku komentárom

en: post comments
sk: písať komentáre

en: post comments without approval
sk: písať komentáre bez schválenia

en: <a href="@login">Login</a> to post comments
sk: Ak chcete pridať komentáre, tak sa musíte <a href="@login">prihlásiť</a>

en: Reply
sk: Odpovedať

en: No comments available.
sk: Nie sú žiadne komentáre.

en: Error saving user account.
sk: Chyba pri uložení účtu používateľa.

en: !a comments per page
sk: Počet komentárov na stránku: !a

en: Edit comment
sk: Upraviť komentár

en: Please select one or more comments to perform the update on.
sk: Zvoľte prosím komentáre, ktoré chcete aktualizovať.

en: Unpublish comment
sk: Nezverejnený komentár

en: Unpublish comment containing keyword(s)
sk: Zrušiť zverejnenie komentára obsahujúceho kľúčové slovo/á

en: After saving a new comment
sk: Po uložení nového komentára

en: After saving an updated comment
sk: Po uložení aktualizovaného komentáru.

en: After deleting a comment
sk: Po vymazaní komentára

en: When a comment is being viewed by an authenticated user
sk: Ak si komentár prezerá overený používateľ.

en: The comment will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
sk: Komentár nebude publikovaný, ak obsahuje niektoré z kľúčových slov. Kľúčové slová oddeľte čiarkou. Napr. Viagra, Cialis, „Telecom, a.s.“. V kľúčových slovách sú rozlišované malé a veľké písmená.

en: Post new comment
sk: Poslať nový komentár

en: Default display order
sk: Štandardné poradie

en: The default sorting for new users and anonymous users while viewing comments. These users may change their view using the comment control panel. For registered users, this change is remembered as a persistent user preference.
sk: Predvolené zoraďovanie pre nových používateľov a anonymných používateľov. Používatelia si môžu zmeniť zobrazenie na ovládacom paneli. Pre registrovaných používateľov sa toto nastavenie uloží.

en: 2 weeks
sk: 2 týždne

en: Below is a list of the comments posted to your site that need approval. To approve a comment, click on 'edit' and then change its 'moderation status' to Approved. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
sk: Nižšie sa nachádza zoznam komentárov, ktoré čakajú na schválenie. Na schválenie komentára kliknite na "upraviť" a potom zmeňte stav na Schválené. Po kliknutí na predmet sa zobrazí celý komentár, kliknutím na meno autora môžete upraviť informácie používateľa, "upraviť" upraví text a "odstrániť" odstráni príspevok.

en: Comments can be attached to any node, and their settings are below. The display comes in two types: a 'flat list' where everything is flush to the left side, and comments come in chronological order, and a 'threaded list' where replies to other comments are placed immediately below and slightly indented, forming an outline. They also come in two styles: 'expanded', where you see both the title and the contents, and 'collapsed' where you only see the title. Preview comment forces a user to look at their comment by clicking on a 'Preview' button before they can actually add the comment.
sk: Komentáre je možné pripojiť k akémukoľvek uzlu a tu je ich nastavenie. Komentáre je možné zobraziť dvoma spôsobmi: "bez vlákien", kde sú všetky komentáre zarovnané vľavo a zoradené podľa času pridania, alebo "vlákna", kde sa odpovede na komentáre umiestňujú pod seba a odsadzujú. Tiež je možné vybrať z dvoch štýlov: "rozbalené", keď vidíte titulok i obsah, a "zbalené", keď vidíte len titulok. Ak vyberiete povinné zobrazenie komentára, musí používateľ najskôr kliknúť na tlačidlo "Zobraziť" a pozrieť sa na komentár pred tým, ako bude pridaný.

en: List and edit site comments and the comment moderation queue.
sk: Zobraziť komentáre a frontu komentárov pre moderovanie.

en: Delete comment
sk: Odstrániť komentár

en: Reply to comment
sk: Odpovedať na komentár

en: Viewing options
sk: Možnosti zobrazenia

en: Default display mode
sk: Predvolený zobrazovací režim

en: The default view for comments. Expanded views display the body of the comment. Threaded views keep replies together.
sk: Predvolené zobrazenie komentárov. Pri rozšírenom zobrazení je vidieť telo komentára. Pri vláknovom zobrazení sa odpovede držia pri sebe.

en: Default comments per page
sk: Štandardný počet komentárov na stránke

en: Default number of comments for each page: more comments are distributed in several pages.
sk: Predvolený počet komentárov na jednej stránke: viac komentárov sa rozdelí na niekoľko strán.

en: Comment controls
sk: Ovládanie komentárov

en: Display above the comments
sk: Zobraziť nad komentármi

en: Display below the comments
sk: Zobraziť pod komentármi

en: Display above and below the comments
sk: Zobraziť nad aj pod komentármi

en: Position of the comment controls box. The comment controls let the user change the default display mode and display order of comments.
sk: Umiestnenie ovládania pre komentáre. Používateľ môže zmeniť štandardný režim zobrazenia a poradie komentárov.

en: Comment subject field
sk: Predmet komentára

en: Can users provide a unique subject for their comments?
sk: Môžu používatelia uvádzať nové témy v komentároch?

en: You are not authorized to post comments.
sk: Nemáte oprávnenie na posielanie komentárov.

en: The comment you are replying to does not exist.
sk: Komentár, na ktorý odpovedáte, neexistuje.

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
sk: Táto diskusia je uzatvorená: nemôžete písať nové komentáre.

en: You are not authorized to view comments.
sk: Nemáte oprávnenie na prezeranie komentárov.

en: Comment: updated %subject.
sk: Komentár: aktualizovaný %subject.

en: Comment: duplicate %subject.
sk: Komentár: duplicitný %subject.

en: Comment: added %subject.
sk: Komentár: pridaný %subject.

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed node %subject.
sk: Komentár: zaslaný neautorizovaný komentár alebo komentár k uzavretému uzlu %subject.

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť komentár %title?

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
sk: Budú odstránené taktiež reakcie na tento komentár. Tento krok už nemožno vrátiť späť.

en: Publish the selected comments
sk: Zverejniť zvolené komentáre

en: Unpublish the selected comments
sk: Zrušiť zverejnenie zvolených komentárov

en: There do not appear to be any comments to delete or your selected comment was deleted by another administrator.
sk: Neexistujú žiadne komentáre, ktoré by sa dali odstrániť alebo bol vami vybraný komentár odstránený medzičasom už iným administrátorom.

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
sk: Naozaj chcete odstrániť tieto a s nimi zviazané komentáre?

en: You have to specify a valid author.
sk: Musíte zadať platného autora.

en: The name you used belongs to a registered user.
sk: Meno, ktoré ste použili, patrí zaregistrovanému používateľovi.

en: You have to leave your name.
sk: Musíte zadať svoje meno.

en: The e-mail address you specified is not valid.
sk: Zadali ste neplatnú e-mailovú adresu.

en: You have to leave an e-mail address.
sk: Musíte zadať e-mailovú adresu.

en: The URL of your homepage is not valid. Remember that it must be fully qualified, i.e. of the form <code>http://example.com/directory</code>.
sk: URL adresa vašej domovskej stránky nie je platná. Musí byť presne zadaná, tj. v tvare <code>http://priklad.sk/priečinok</code>.

en: (No subject)
sk: (bez predmetu)

en: Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.
sk: Vyberte si, ako chcete zobrazovať komentáre a kliknite na "Uložiť zmeny".

en: Comment viewing options
sk: Voľby prehliadania komentárov

en: <a href="@login">Login</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
sk: Ak chcete pridať komentáre, tak sa musíte <a href="@login">prihlásiť</a> alebo <a href="@register">zaregistrovať</a>.

en: Comment: deleted %subject.
sk: Komentár: vymazaný %subject.

en: Comment permissions are assigned to user roles, and are used to determine whether anonymous users (or other roles) are allowed to comment on posts. If anonymous users are allowed to comment, their individual contact information may be retained in cookies stored on their local computer for use in later comment submissions. When a comment has no replies, it may be (optionally) edited by its author. The comment module uses the same input formats and HTML tags available when creating other forms of content.
sk: Jednotlivým kategóriám používateľov môžu byť nastavené práva k písaniu komentárov. Ak majú anonymní používatelia dovolené písať komentáre, ich kontaktné informácie, ktoré môžu byť použité pri písaní ďalších komentárov, sú uložené pomocou tzv. Cookies na počítači používateľa. Používatelia môžu upravovať svoje komentáre pokiaľ na ne ešte nikto neodpovedal. Modul Comment používa rovnaké formáty textu ako iné typy obsahu.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@comment">Comment module</a>.
sk: Ďalšie informácie sa dozviete v online príručke v kapitole <a href="@comment">modul Comment</a>.

en: Below is a list of the latest comments posted to your site. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
sk: Nižšie sa nachádza zoznam uverejnených komentárov. Po kliknutí na predmet sa zobrazí celý komentár, kliknutím na meno autora môžete upraviť informácie používateľa, "upraviť" upraví text a "odstrániť" odstráni príspevok.

en: Forces a user to look at their comment by clicking on a 'Preview' button before they can actually add the comment
sk: Prinúti používateľa prezrieť jeho komentár kliknutím na tlačidlo 'Náhľad', predtým pridaním komentára

en: Submitted by !username on @datetime.
sk: @datetime poslal !username.
