Devel (5.x-1.2) - en to uk translation catalogue (156 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Вилучити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Дії

en: Value
uk: Значення

en: Development
uk: Розробка

en: yes
uk: так

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: view
uk: вид

en: Date
uk: Дата

en: None
uk: Ні

en: default
uk: типовий

en: No log messages available.
uk: Нічого не зафіксовано.

en: Name
uk: Ім'я

en: edit
uk: редагувати

en: username
uk: користувач

en: Default
uk: Типово

en: Length
uk: Тривалість

en: Path
uk: Шлях

en: status
uk: стан

en: no
uk: ні

en: Adjust module settings for devel module
uk: Настроювання параметрів модуля devel

en: Resets all menu items to their default settings
uk: Скинути всі пункти меню в їхні настроювання за замовчуванням

en: Edit and delete site variables
uk: Редагувати й видаляти змінні на сайті

en: List the contents of $_SESSION
uk: Список умісту $_SESSION

en: Session ID
uk: ID сесії

en: Last access
uk: Останній вхід

en: Count
uk: Кількість

en: node
uk: матеріал

en: Other
uk: Інше

en: Function
uk: Функція

en: Database queries
uk: Sql-Запити

en: Switch
uk: Перемикати

en: Clear
uk: Очистити

en: update
uk: оновлення

en: Query
uk: Запит

en: Do it!
uk: Зробити!

en: missing
uk: відсутнє

en: Dev load
uk: Dev-Завантаження

en: Enter username
uk: Уведіть ім'я користувача

en: Username not found
uk: Ім'я користувача не знайдене

en: Users deleted.
uk: Користувачі вилучені.

en: !num_users created.
uk: !num_users створене.

en: %num nodes created.
uk: %num матеріалів створене.

en: %num comments created.
uk: %num коментарів створене.

en: Deleted taxonomy.
uk: Таксономія вилучена.

en: Created the following new vocabularies: !vocs
uk: Створені наступні нові словники: !vocs

en: Created the following new terms: !terms
uk: Створені наступні нові терміни: !terms

en: 1 user | @count users
uk[0]: @count користувач
uk[1]: @count користувача
uk[2]: @count користувачів

en: This is a list of defined user functions that generated this current request lifecycle. Click on a function name to view its documention.
uk: Це список усіх певних користувачем функцій, які використовувалися  при генерації даної сторінки. Посилання з імені функції веде на її опис в документації.

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
uk: Уміст Вашої змінної <code>$_SESSION</code>.

en: Empty cache
uk: Очистити кеш

en: Empty database queries
uk: Очистити Sql-Запити в БД

en: Reinstall modules
uk: Переустановити модулі

en: Variable editor
uk: Редактор змінних

en: Session viewer
uk: Переглядач сесій

en: Switch user
uk: Перемкнути користувача

en: Devel
uk: Розробка

en: Dev render
uk: Розробка перегляд

en: Execute PHP
uk: Виконання PHP

en: Number of users to display in the list
uk: Кількість користувачів, які потрібно показати в списку.

en: devel
uk: розробка

en: This user can switch back.
uk: Користувач зможе перепідключитись назад.

en: Query log
uk: Журнал Sql-Запитів

en: Collect query info. If disabled, no query log functionality will work.
uk: Ведення обліку Sql-Запитів. Якщо опція відключена, журнал Sql-Запитів працювати не буде.

en: Collect query info
uk: Облік Sql-Запитів

en: Display query log
uk: Показувати журнал Sql-Запитів.

en: Sort query log
uk: Сортування списку Sql-Запитів

en: by source
uk: один по одному

en: by duration
uk: по тривалості

en: The query table can be sorted in the order that the queries were executed or by descending duration.
uk: Таблиця запитів може бути відсортована один по одному, у якому вони виконувалися для генерації сторінки, або за часом їх виконання у зворотному порядку.

en: Slow query highlighting
uk: Підсвічування повільних Sql-Запитів

en: Store executed queries
uk: Зберігання виконаних Sql-Запитів.

en: Sampling interval
uk: Інтервал запитів, що зберігаються,

en: If storing query statistics, only store every nth page view. 1 means every page view, 2 every second, and so on.
uk: Якщо зберігання Sql-Запитів включене, збереження буде працювати тільки при кожному n-ом перегляді сторінки. 1 означає збереження запитів при кожному перегляді сторінки, 2 - при кожному другому, і так далі.

en: Display page timer
uk: Показувати лічильник часу

en: Display page execution time in the query log box.
uk: Показувати час генерації сторінки в блоці журналу Sql-Запитів.

en: Display memory usage
uk: Показувати використовувану пам'ять

en: Display how much memory is used to generate the current page. This will show memory usage when devel_init() is called and when devel_exit() is called. PHP must have been compiled with the <em>--enable-memory-limit</em> configuration option for this feature to work.
uk: Показувати, скільки пам'яті використовувалося для генерації поточної сторінки. Буде показана кількість використовуваної пам'яті в момент виклику devel_init() і у момент виклику devel_exit(). Для того, щоб ця функція працювала, PHP  повинен бути скомпільований з опцією <em>--enable-memory-limit</em>.

en: Display redirection page
uk: Показувати сторінку переадресації

en: When a module executes drupal_goto(), the query log and other developer information is lost. Enabling this setting presents an intermediate page to developers so that the log can be examined before continuing to the destination page.
uk: Якщо модуль виконує функцію drupal_goto(), журнал Sql-Запитів і інша інформація для розробника губиться. Включення даної опції дозволяє розробнику переглянути проміжну сторінку з усією необхідної інформацією, щоб її можна було проаналізувати до переходу на сторінку призначення.

en: Display form element keys and weights
uk: Показувати машинне ім'я й вагу для всіх елементів форми.

en: Form element names are needed for performing themeing or altering a form. Their weights determine the position of the element. Enabling this setting will show these keys and weights beside each form item.
uk: Імена елементів форм потрібні, щоб спростити оформлення й вигляд форм. Вага елементів визначає послідовність елементів у формі. Включення цього налаштування покаже ім'я й вагу елемента усередині кожного об'єкта форми.

en: Error handler
uk: Оброблювач помилок

en: Standard drupal
uk: Стандартний друпал

en: Backtrace
uk: Зворотнє трасування

en: Log only
uk: Тільки балка

en: Other (!library)
uk: Інше (!library)

en: SMTP library
uk: SMTP бібліотека

en: PHP code to execute
uk: Php-Код, який повинен бути виконаний

en: Execute
uk: Виконати

en: Are you sure you want to reset all menu items to their default settings?
uk: Ви дійсно бажаєте повернути стандартні (default) налаштування всіх елементів меню? Всі персоналізовані елементи меню будуть втрачені.

en: Any custom additions or changes to the menu will be lost.
uk: Всі персоналізовані доповнення або зміни меню будуть втрачені.

en: Reset all
uk: Повернути

en: Primary links
uk: Основні посилання

en: Warning - will delete your module tables and variables.
uk: Попередження: усі таблиці й настроювання модуля будуть вилучені.

en: Old value
uk: Старе значення

en: New value
uk: Нове значення

en: Session name
uk: Назва сеансу

en: Total (ms)
uk: Усього (мс)

en: Average (ms)
uk: У середньому (мс)

en: Std deviation (ms)
uk: Стандартне відхилення (мс)

en: Delete collected query statistics
uk: Вилучити зібрану статистику Sql-Запитів

en: Stored query statistics deleted.
uk: Статистика Sql-Запитів очищена.

en: access devel information
uk: переглядати інформацію для розробника

en: switch users
uk: перемикати користувачів

en: Generate users
uk: Генерувати користувачів

en: Generate a given number of users. Optionally delete current users.
uk: Створити задану кількість користувачів. Додатково можна вилучити поточних користувачів.

en: Generate content
uk: Генерувати матеріали

en: Generate a given number of nodes and comments. Optionally delete current items.
uk: Створити задану кількість матеріалів і коментарів до них. Додатково можна вилучити поточні об'єкти.

en: Generate categories
uk: Генерувати категорії

en: Generate a given number of vocabularies and terms. Optionally delete current categories.
uk: Створити задану кількість словників і термінів. Додатково можна вилучити поточні об'єкти таксономії.

en: How many users would you like to generate?
uk: Скільки користувачів Ви бажаєте створити?

en: Which node types do you want to create?
uk: Які типи матеріалів ви прагнете згенерувати?

en: How many nodes would you like to generate?
uk: Скільки матеріалів повинно бути створено?

en: Max word length of titles
uk: Максимальна довжина слова в заголовках.

en: How many vocabularies would you like to generate?
uk: Скільки словників повинно бути створено?

en: How many terms would you like to generate?
uk: Скільки термінів повинно бути створено?

en: Max word length of term/vocab names
uk: Максимальна довжина слова в іменах термінів і словників.

en: Delete existing terms and vocabularies before generating new content.
uk: Вилучити всі існуючі словники й терміни перед генерацією нових.

en: Development helper for node_access table
uk: Помічник розробника для роботи з node_access

en: This module helps in site development.  Specifically, when an access control module is used to limit access to some or all nodes, this module provides some feedback showing the node_access table in the database.
uk: Цей модуль служить для допомоги в розробці сайтів. Зокрема, коли використовуються модулі, що обмежують доступ до матеріалів сайту, цей модуль дозволяє переглянути актуальну інформацію в таблиці node_access бази даних сайту.

en: Access Granted to All Nodes (All Users)
uk: Відкритий доступ для всіх матеріалів (усім користувачам)

en: Your node_access table contains entries that may be granting all users access to all nodes.  Depending on which access control module(s) you use, you may want to delete these entries.  If you are not using an access control module, you should probably leave these entries as is.
uk: Ваша таблиця node_access містить записи, що дають доступ усім користувачам на перегляд усіх матеріалів сайту. Залежно від того, які модулі обмеження доступу використовуються, Вам може знадобитися вилучити ці записи. Якщо Ви не використовуєте модулів обмеження доступу, імовірно, краще буде залишити їх як є.

en: realm
uk: область

en: Legacy Nodes
uk: Загублені матеріали

en: You have !num nodes in your node table which are not represented in your node_access table.  If you have an access control module installed, these nodes may be hidden from all users.  This could be caused by publishing nodes before enabling the access control module.  If this is the case, manually updating each node should add it to the node_access table and fix the problem.
uk: На сайті є !num матеріалів, доступ до яких не описаний у таблиці node_access. Якщо у Вас використовується модуль контролю доступу, ці матеріали можуть бути сховані від усіх типів користувачів. Це могло відбутися, якщо матеріали були опубліковані до підключення модуля контролю доступу. Якщо це так, відновлення даних матеріалів вручну додасть опис доступу до них в node_access і розв'яже дану проблему.

en: All Nodes Represented
uk: Усі матеріали визначені.

en: All nodes are represented in the node_access table.
uk: Усі матеріали, що наявні в таблиці node_access.

en: Access Granted to All Nodes (Some Users)
uk: Відкритий доступ для всіх матеріалів (деяким користувачам)

en: Your node_access table contains entries that may be granting some users access to all nodes.  This may be perfectly normal, depending on which access control module(s) you use.
uk: Таблиця node_access містить записи, що визначають доступ до всіх матеріалів  для деяких користувачів. Це може бути абсолютно нормальним, в залежності від того, які модулі контролю доступу Ви використовуєте.

en: Access Granted to Some Nodes
uk: Доступ для всіх до деяких матеріалів

en: The following realms appear to grant all users access to some specific nodes.  This may be perfectly normal, if some of your content is available to the public.
uk: До деяких з матеріалів сайту є доступ для всіх користувачів. Це абсолютно нормально, якщо частина матеріалів сайту повинна мати публічний доступ.

en: public nodes
uk: публічні матеріали

en: Public Nodes
uk: Публічні матеріали

en: Summary by Realm
uk: Коротко по областях

en: The following realms grant limited access to some specific nodes.
uk: Наступні області дають обмежений доступ до деяких специфічних матеріалів.

en: private nodes
uk: приватні матеріали

en: Protected Nodes
uk: Захищені Матеріали

en: Devel Node Access
uk: Розробка: Доступ до Матеріалів

en: explained
uk: розкрите

en: ok
uk: ок

en: ignored
uk: ігнорується

en: empty
uk: пусто

en: node_access entries for nodes shown on this page
uk: Записи в node_access для матеріалів, показаних на цій сторінці

en: Disabled query logging since devel module is disabled.
uk: Тому що модуль devel відключений, журнал Sql-Запитів, також, відключений.

en: Various blocks, pages, and functions for developers.
uk: Різні інструменти (блоки, сторінки й функції) для розроблювачів.

en: Generator
uk: Породжувач

en: Generate dummy users, nodes, and taxonomy terms.
uk: Генерує несправжніх користувачів, документи й терміни таксономії

en: Developer block and page illustrating relevant node_access records.
uk: Блок і сторінка розробника про зв'язані записи, що показують, node_access.

en: Assigned %n users to group %t.
uk: Помістити %n користувачів у групу %t.

en: %message in %file on line %line.
uk: %message у %file, рядок %line.
