Drupal core (5.22) - en to et translation catalogue (2160 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: user
et: kasutaja

en: Filter HTML tags
et: Filtreeri HTML-märgendeid

en: Show on every page except the listed pages.
et: Näita kõigil lehtedel, välja arvatud nimetatutel.

en: Show on only the listed pages.
et: Näita ainult nimetatud lehekülgedel.

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: enable
et: luba

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Administer
et: Haldus

en: Create a new user account.
et: Loo uus kasutajakonto.

en: Request new password via e-mail.
et: Soovin uut parooli e-posti vahendusel.

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: left sidebar
et: vasak ääreriba

en: content
et: sisu

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Replies
et: Vastused

en: Closed
et: Suletud

en: Wrong username or password.
et: Vale kasutajanimi või salasõna

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: closed
et: suletud

en: disabled
et: keelatud

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: deny
et: keela

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Read more
et: Loe edasi

en: Log
et: Logi

en: RSS feed
et: RSS-voog

en: more
et: veel

en: Disable
et: Keela

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Explanation or submission guidelines
et: Sisutüübi selgitus või kaastöö lisamise juhised

en: Your %post has been created.
et: %post on lisatud.

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: right sidebar
et: parem ääreriba

en: footer
et: jalus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: not verified
et: verifitseerimata

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: new
et: uus

en: error
et: veateade

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: The title of the block as shown to the user.
et: Kasutajatele nähtav ploki pealkiri.

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Blue Lagoon (Default)
et: Sinine laguun (vaikimisi)

en: Ash
et: Tuhk

en: Aquamarine
et: Akvamariin

en: Belgian Chocolate
et: Belgia šokolaad

en: Bluemarine
et: Taevasinine

en: Citrus Blast
et: Tsitruse oranž

en: Cold Day
et: Külm päev

en: Greenbeam
et: Kiirgav roheline

en: Mediterrano
et: Vahemere sinine

en: Mercury
et: Elavhõbedane hall

en: Nocturnal
et: Öine

en: Olivia
et: Oliiv

en: Pink Plastic
et: Roosa plastmass

en: Shiny Tomato
et: Särav tomat

en: Teal Top
et: Sinakasroheline

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Homepage
et: Veebileht

en: Categories
et: Kategooriad

en: Version
et: Versioon

en: view
et: näita

en: updated
et: uuendatud

en: Available variables are:
et: Võimalikud muutujad on:

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: default
et: vaikimisi

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Logs
et: Logid

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Password
et: Parool

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Variable
et: Muutuja

en: There are currently no posts in this category.
et: Hetkel ei ole antud kategoorias postitusi.

en: Help text
et: Abitekst

en: Types
et: Tüübid

en: Hierarchy
et: Hierarhia

en: Single
et: Üksik

en: Multiple
et: Mitu

en: Related terms
et: Seonduvad terminid

en: Synonyms
et: Sünonüümid

en: Free tagging
et: Vaba märgistamine

en: Multiple select
et: Mitme valimine

en: Required
et: Kohustuslik

en: root
et: juur

en: Parent
et: Vanem

en: Parents
et: Vanemad

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
et: Antud taseme lehed kuvatakse esmalt kaalu ja seejärel nime järgi.

en: none
et: puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Add container
et: Lisa konteiner

en: Settings
et: Seaded

en: Add category
et: Lisa kategooria

en: Name
et: Nimi

en: edit container
et: toimeta konteinerit

en: edit
et: muuda

en: No categories available.
et: Kategooriad puuduvad

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: up
et: üles

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Import
et: Impordi

en: Book
et: Raamat

en: Export
et: Ekspordi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: General settings
et: Üldised seaded

en: category
et: kategooria

en: Outline
et: Sisukord

en: %type: updated %title.
et: %type: uuendati %title leht.

en: header
et: päis

en: Preview
et: Eelvaade

en: Session opened for %name.
et: Kasutaja %name seanss avati.

en: Help
et: Abi

en: username
et: kasutajanimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Time
et: Aeg

en: View
et: Kuva

en: History
et: Ajalugu

en: The configuration options have been reset to their default values.
et: Seadistus väärtused on algväärtustatud.

en: Path
et: Tee

en: Modules
et: Moodulid

en: Clear index
et: Tühjenda indeks

en: edit forum
et: foorumi muutmine

en: Forum name
et: Foorumi nimi

en: forum
et: foorum

en: Are you sure you want to delete the forum %name?
et: Oled sa kindel soovis kustutada %name nimeline foorum?

en: The forum %term and all sub-forums and associated posts have been deleted.
et: %term foorum, selle alamfoorumid ja seotud sissekanded on kustutatud.

en: forum: deleted %term and all its sub-forums and associated posts.
et: forum: %term ja kõik selle alamfoorumid ja seotud postitused kustutatud

en: Region
et: Regioon

en: Menu
et: Menüü

en: results
et: tulemust

en: search
et: otsing

en: Core - optional
et: Tuum - valikuline

en: never
et: mitte kunagi

en: The username %name does not exist.
et: Kasutajat %name pole olemas.

en: mail
et: e-kiri

en: Add item
et: Lisa element

en: aggregator
et: uudistekoguja

en: read more
et: loe edasi

en: The name of the feed; typically the name of the web site you syndicate content from.
et: Voo nimi, tavaliselt veebisaidi nimi, millelt sisu tõmmatakse.

en: Update interval
et: Uuenduste intervall

en: The fully-qualified URL of the feed.
et: Uudisvoo täispikk aadress.

en: Add forum
et: Lisa foorum

en: Add term
et: Lisa termin

en: Screenshot for %theme theme
et: Teema %theme kuvatõmmis

en: no screenshot
et: eevaade puudub

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Access log settings
et: Kasutuslogi määrangud

en: Enable access log
et: Kasutuslogi lubatud

en: Discard access logs older than
et: Kustutatakse vanemad logid kui

en: Preview comment
et: Kommentaari eelvaade

en: Please contact the site administrator.
et: Palun kontakteeru saidi administraatoriga.

en: Statistics
et: Statistika

en: Advanced search
et: Täpsem otsing

en: You are not authorized to access this page.
et: Sul puudub õigus antud lehte  vaadata.

en: Attachment
et: Manus

en: Settings for @role
et: Seaded rollile @role

en: Permitted file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Extensions that users in this role can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
et: Faililaiendid, mida selle rolli kasutajad võivad üles laadida. Eralda laiendid tühikuga ja ära lisa punkti laiendi ette.

en: n/a
et: puudub

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Picture
et: Pilt

en: type
et: tüüp

en: Database type
et: Andmebaasi liik

en: User
et: Kasutaja

en: Continue
et: Jätka

en: Configure
et: Seadistus

en: file
et: fail

en: status
et: olek

en: Error
et: Viga

en: Contact
et: Kontakt

en: New user: %name %email.
et: Uus kasutaja: %name %email.

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: Save categories
et: Salvesta kategooriad

en: Content management
et: Sisu haldamine

en: Menu item
et: Menüüelement

en: Expanded
et: Laiendatud

en: The name of the menu.
et: Menüü nimetus.

en: The path this menu item links to. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
et: Aadress, millele menüüelement viitab. See võib olla Drupali sisene link nagu näiteks  %add-node või väline internetiaadress nagu %drupal. Sisesta %front viitamaks esilehele.

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
et: Kuvatakse laiendatuna, kui menüü on valitud ning menüül on alammenüüd.

en: Parent item
et: Vanemelement

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
et: Valikuline. Menüüs vajuvad raskemad elemendid allapoole ja kergemad tõusevad ülespoole.

en: Question
et: Küsimus

en: Add child page
et: Lisa alamleht

en: Printer-friendly version
et: Prindi

en: Orphan pages
et: Orblehed

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: top-level
et: ülemtase

en: Unknown export format.
et: Tundmatu ekspordi vorming.

en: outline
et: sisukord

en: There are no orphan pages.
et: Ühtegi orblehekülge pole.

en: see printer-friendly version
et: vaata printerisõbralikku versiooni

en: Active
et: Aktiivne

en: Post
et: Postitus

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Submit @name
et: Postita @name

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Add block
et: Lisa plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: RSS
et: RSS vood

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: Configuration saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Footer message
et: Jaluse tekst

en: Mission
et: Missioon

en: Search box
et: Otsinguväli

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: User settings
et: Kasutaja sätted

en: Public registrations
et: Avalik registreerimine

en: Only site administrators can create new user accounts.
et: Ainult saidi administraatorid võivad uusi kontosid luua.

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Up to date
et: Värske

en: Out of date
et: Aegunud

en: Header
et: Päis

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: The menu item can be customized and configured only once the menu module has been <a href="@modules-page">enabled</a>.
et: Menüüelementi saab seadistada ja kohaldada, siis kui menüü moodul on moodulite lehel <a href="@modules-page">lubatud</a>.

en: Recipients
et: Saajad

en: Selected
et: Valitud

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
et: Vali <em>Jah</em> kui soovid selle kategooria valida vaikimisi kategooriaks.

en: You must enter a category.
et: Kategooria valik on kohustuslik.

en: You must enter one or more recipients.
et: Pead sisestama andmeid vähemalt ühele väljale.

en: Category %category has been added.
et: %category kategooria on lisatud.

en: Category %category has been updated.
et: %category kategooria on uuendatud.

en: Are you sure you want to delete %category?
et: Oled sa kindel soovis kustutada  %category kategooria?

en: Category not found.
et: Kategooriat ei leitud.

en: Category %category has been deleted.
et: %category kategooria on kustutatud.

en: Hourly threshold
et: Tunnine lävi

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
et: Sa ei saa saata rohkem kui %number teadet tunnis. Palun proovi hiljem uuesti.

en: Your name
et: Sinu nimi

en: Your e-mail address
et: Sinu e-posti aadress

en: Send e-mail
et: Saada kiri

en: You must select a valid category.
et: Pead valima kehtiva kategooria

en: You must enter a valid e-mail address.
et: Pead sisestama kehtiva e-maili aadressi

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Custom
et: Kohandatud

en: Throttle
et: Ventiil

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Published
et: Avaldatud

en: Input format
et: Sisestamise formaat

en: Signature
et: Allkiri

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Locale
et: Regiooniseaded

en: Title field label
et: Pealkirja välja silt

en: Body field label
et: Põhisisu välja silt

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Sticky at top of lists
et: Püsib nimekirja alguses

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Log message
et: Logiteade

en: Poll duration
et: Küsitluse kestus

en: Explanation
et: Selgitus

en: Selection options
et: Valikuvõimalused

en: Vocabulary name
et: Sõnastiku nimi

en: Term name
et: Termini nimi

en: Role name
et: Rolli nimi

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Theme configuration
et: Kujundusmalli seadistamine

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Time zone
et: Ajavöönd

en: Severity
et: Tõsidus

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Vote
et: Hääleta

en: Count
et: Arv

en: RSS - blogs
et: RSS - ajaveebid

en: Search settings
et: Otsimise sätted

en: Mode
et: Viis

en: blocked
et: blokeeritud

en: active
et: aktiivne

en: OPML feed
et: OPML allikas

en: configure
et: seadista

en: Number of news items in block
et: Uudiste arv plokis

en: View this feed's recent news.
et: Vaata selle voo viimaseid uudiseid.

en: View this category's recent news.
et: Vaata selle kategooria viimaseid uudiseid.

en: Feed overview
et: Uudisvoo ülevaade

en: Items
et: Kirjed

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: Next update
et: Järgmine uuendus

en: %time left
et: %time on aega järele jäänud

en: remove items
et: elementide eemaldamine

en: update items
et: elementide uuendamine

en: Category overview
et: Kategooria ülevaade

en: Categorize
et: Liigita kategooriatesse

en: You are not allowed to categorize this feed item.
et: Puuduvad õigused selle uudisvoo kirje liigitamiseks.

en: The categories have been saved.
et: Kategooriad on salvestatud.

en: in category
et: kategoorias

en: aggregated feeds
et: agregeeritud vood

en: URL:
et: Internetiaadress:

en: Updated:
et: Uuendatud:

en: blog it
et: blogi seda

en: Comment on this news item in your personal blog.
et: Kommenteeri uudist oma isiklikus blogis.

en: %age old
et: %age vana

en: %ago ago
et: %ago tagasi

en: Authored by
et: Autor

en: The news aggregator is a powerful on-site RSS syndicator/news reader that can gather fresh content from news sites and weblogs around the web.
et: Uudisteagregaator on võimas RSS voogude lugeja, mis kogub värske info uudisesaitidelt ja blogidest üle kogu veebi.

en: Items shown in sources and categories pages
et: Uudised, mida näidatakse allikate ja kategooriate lehekülgedel

en: The number of items which will be shown with each feed or category in the feed and category summary pages.
et: Mitu kirjet igas voos ja kategooria kokkuvõtte lehel kuvatakse.

en: Discard news items older than
et: Ära visatakse uudised, mis on vanemad kui

en: A feed with this URL %url already exists. Please enter a unique URL.
et: Sellise aadressiga uudisvoog %url on juba olemas. Sisesta unikaalne internetiaadress.

en: The feed %feed has been updated.
et: Uudisvoog %feed on uuendatud.

en: Feed %feed deleted.
et: Uudisvoog %feed kustutatud.

en: The feed %feed has been deleted.
et: Uudisvoog %feed on kustutatud

en: Feed %feed added.
et: %feed uudisvoog lisatud.

en: The feed %feed has been added.
et: Uudisvoog %feed on lisatud.

en: Delete all
et: Kustuta kõik

en: The news items from %site have been removed.
et: Uudised lehelt %site on eemaldatud

en: administer news feeds
et: uudisvoogude haldus

en: access news feeds
et: ligipääs uudisvoogudele

en: Performance
et: Jõudlus

en: Read full article to view attachments.
et: Manuste avamiseks loe täisartiklit.

en: 1 attachment | @count attachments
et[0]: 1 manus
et[1]: @count manust

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Details
et: Üksikasjad

en: Last reply
et: Viimane vastus

en: System
et: Süsteem

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Code
et: Kood

en: No posts available.
et: Postitused puuduvad.

en: Add a role to the selected users
et: Lisa valitud kasutajatele roll

en: Remove a role from the selected users
et: Eemalda valitud kasutajatelt roll

en: security
et: turvalisus

en: node
et: postitus

en: Recent posts
et: Hiljutised postitused

en: Navajo
et: Navaho keel

en: Table
et: Tabel

en: Mon
et: E

en: Tue
et: T

en: Wed
et: K

en: Thu
et: N

en: Fri
et: R

en: Sat
et: L

en: Sun
et: P

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: am
et: AM

en: pm
et: PM

en: Forum
et: Foorumi teema

en: !time ago
et: !time tagasi

en: Other
et: Muu

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Navigation
et: Menüü

en: Color
et: Värv

en: Theme-specific settings
et: Kujundusepõhised seaded

en: These settings only exist for the %theme theme and all the styles based on it.
et: Need seaded kehtivad ainult kujundusele %theme ja kõikidele sellel põhinevatele kujundustele.

en: access content
et: sisu vaatamine

en: Allow
et: Luba

en: Deny
et: Keela

en: User login
et: Sisenemine

en: Log in
et: Sisene

en: Updated URL for feed %title to %url.
et: Uuendati uudisvoo %title internetiaadressi, uus aadress on %url.

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Read the rest of this posting.
et: Loe ülejäänud postitust.

en: Jump to the first comment of this posting.
et: Liigu selle postituse esimese kommentaari juurde.

en: Jump to the first new comment of this posting.
et: Liigu selle postituse esimese uue kommentaari juurde.

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Add a new comment to this page.
et: Lisa sellele lehele uus kommentaar.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
et: Jaga selle sissekandega seotud mõtteid ja arvamusi.

en: No terms available.
et: Ühtki märksõna pole saadaval.

en: reset
et: lähtesta

en: String
et: Sõne

en: Users
et: Kasutajad

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Choices
et: Valikud

en: Minimum cache lifetime
et: Puhvri vähim eluiga

en: Referrer
et: Viitaja

en: 1 vote | @count votes
et[0]: 1 hääl
et[1]: @count häält

en: Site maintenance
et: Saidi hooldustööd

en: Online
et: Võrgus

en: Off-line
et: Võrgust väljas

en: When set to "Online", all visitors will be able to browse your site normally. When set to "Off-line", only users with the "administer site configuration" permission will be able to access your site to perform maintenance; all other visitors will see the site off-line message configured below. Authorized users can log in during "Off-line" mode directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
et: Kui seatud "Sisse lülitatud" seisu, saavad kõik Teie lehte vaadata. Kui seatud "Välja lülitatud" seisu pääsevad ainult "administreeri lehe seadistusi" õigusega kasutajad lehele hooldustoiminguid teostama. Kõik teised külastajad näevad teadet, et leht on hetkel hoolduses. Seda teadet saab kohandada allpool. Tuvastatud kasutajad saavad "välja lülitatud" seisu ajal sisse logida <a href="@user-login">sisselogimislehekülje</a> kaudu.

en: Site off-line message
et: Hooldustööde ajal kuvatav sõnum

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
et: Hetkel on @site lehel hooldustööd. Oleme varsti tagasi. Täname Teid kannatlikuse eest!

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
et: Külastajatele kuvatav sõnum, kui sait on välja lülitatud.

en: Default front page
et: Vaikimisi esileht

en: Top pages
et: Enim vaadatud lehed

en: Create content
et: Lisa sisu

en: access denied
et: ligipääs keelatud

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Uninstall
et: Eemaldamine

en: Filters
et: Filtrid

en: Optional
et: Valikuline

en: Recent comments
et: Hiljutised kommentaarid

en: Recent hits
et: Hiljuti klõpsatud

en: The comment no longer exists.
et: Kommentaari pole enam olemas.

en: The comment and all its replies have been deleted.
et: Kommentaar koos kõigi vastustega on kustutatud.

en: Do not display
et: Ei näidata

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
et: Näita, kui järgnev PHP kood tagastab <code>TRUE</code> (PHP režiim, ainult ekspertidele).

en: Preformatted
et: Eelvormindatud

en: Profile
et: Profiil

en: module
et: moodul

en: Votes
et: Hääled

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: reply
et: vasta

en: Session closed for %name.
et: Kasutaja %name seanss on lõpetatud.

en: Tracker
et: Jälgija

en: You have to specify a valid date.
et: Palun valige kehtiv kuupäev.

en: The name %name is a reserved username.
et: Nimi %name on reserveeritud kasutajanimi.

en: The field %field is required.
et: Väli %field on kohustuslik.

en: 1 new | @count new
et[0]: 1 uus
et[1]: @count uut

en: Add rule
et: Lisa reegel

en: Delete rule
et: Kustuta reegel

en: Table prefix
et: Tabeli prefiks

en: Database username
et: Andmebaasi kasutajanimi

en: Database password
et: Andmebaasi salasõna

en: Database name
et: Andmebaasi nimi

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Formatting guidelines
et: Vormindusjuhised

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
et: Vorming: %time. Jäta tühjaks, et kasutada postitamise aega.

en: Leave blank for %anonymous.
et: Jäta tühjaks, et oleks  %anonymous .

en: Attachments
et: Manused

en: File attachments
et: Kaasapandud failid

en: Changes made to the attachments are not permanent until you save this post. The first "listed" file will be included in RSS feeds.
et: Manustatud failide muutmine jõustub alles pärast postituse salvestamist. Esimene "Loetelus" olev fail kaastakse RSS voogu.

en: File attachments are disabled. The file directories have not been properly configured.
et: Failide kaasapanek on välja lülitatud. Failide kataloogid ei ole õigesti seadistatud.

en: Please visit the <a href="@admin-file-system">file system configuration page</a>.
et: Külasta <a href="@admin-file-system">failisüsteemi seadistamise lehte</a>.

en: Choose the appropriate item from the list:
et: Vali nimekirjast sobiv element:

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
et: Sisesta üks aadress reale. Tärn (*) on kasutatav, kui metamärk (wildcard). Näidisaadressid on %blog blogilehe jaoks ja %blog-wildcard iga personaalse blogi jaoks. %front on kasutatav avalehe jaoks.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
et: Pildi suurimad mõõtmed kujul LAIUSxKÕRGUS (nt 640x480). Kui sisestad 0, siis piirangut pole.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
et: %role failisuuruse piirang peab olema nullist suurem number.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
et: %role maksimaalne üleslaaditava faili suurus on suurem kui failide lubatud kogusuurus kasutaja kohta

en: Maximum resolution for uploaded images
et: Üleslaetud piltide maksimaalsed mõõtmed

en: WIDTHxHEIGHT
et: LAIUSXKÕRGUS

en: Maximum file size per upload
et: Maksimaalne faili suurus üleslaadimise kohta

en: Total file size per user
et: Failide maksimaalne kogumaht ühele kasutajale

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
et: Maksimaalne ühele kasutajale kuuluvate failide maht kokku (megabaitides).

en: [<a href="@link">more help...</a>]
et: [<a href="@link">rohkem juhiseid...</a>]

en: Arabic
et: Araabia keel

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Japanese
et: Jaapani keel

en: Korean
et: Korea keel

en: Edit term
et: Muuda terminit

en: Are you sure you want to delete these items?
et: Kas soovid kindlasti need elemendid kustutada?

en: The items have been deleted.
et: Elemendid on kustutatud.

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
et: Toimiv e-posti aadress. Kõik kasutaja kontoga seotud teated saadetakse sellele aadressile. E-posti ei avalikustata ja kasutatakse ainult salasõna, uudiste või teavituste saatmiseks.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
et: Meiliaadressiga %email on juba registreerutud. <a href="@password">Kas unustasid oma parooli?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
et: Selle e-maili aadressiga %email on ligipääs keelatud.

en: Remove items
et: Eemalda uudiseid

en: Allowed HTML tags
et: Lubatud HTML-märgendid

en: The list of tags which are allowed in feeds, i.e., which will not be removed by Drupal.
et: Siltide loetelu, mis on voogudes lubatud, ehk mida Drupal ei eemalda.

en: News aggregator
et: Uudisteagregaator

en: Sources
et: Allikad

en: !title category latest items
et: Kategooria !title uusimad elemendid

en: !title feed latest items
et: Uudisvoo !title uusimad elemendid

en: A category named %category already exists. Please enter a unique title.
et: Kategooria nimega %category on juba olemas. Palun sisesta unikaalne pealkiri.

en: The category %category has been updated.
et: Kategooria %category on uuendatud.

en: Category %category deleted.
et: Kategooria %category kustutatud.

en: The category %category has been deleted.
et: Kategooria %category on kustutatud.

en: Category %category added.
et: Kategooria %category lisatud.

en: The category %category has been added.
et: Kategooria %category on lisatud.

en: aggregator - @title
et: uudistekoguja - @title

en: 1 item | @count items
et[0]: 1 kirje
et[1]: @count kirjet

en: Add menu
et: Lisa menüü

en: Are you sure you want to delete the menu %item?
et: Kas oled kindel, et soovid kustutada menüü %item?

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
et: Kas oled kindel, et soovid jäädavalt kustutada menüüelemendi %item?

en: The menu %title has been deleted.
et: Menüü %title on kustutatud.

en: Deleted menu %title.
et: Menüü %title on kustutatud.

en: The menu item %title has been deleted.
et: Menüüelement %title on kustutatud.

en: Deleted menu item %title.
et: Menüüelement %title kustutatud.

en: menu
et: menüü

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: The update has been performed.
et: Uuendus on läbi viidud.

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: locked
et: lukustatud

en: Titles only
et: Ainult pealkirjad

en: Full text
et: Täistekst

en: Upload picture
et: Laadi pilt üles

en: Message:
et: Sisu:

en: Language file
et: Keelefail

en: published
et: avaldatud

en: Average page generation time
et: Tavaline lehe genereerimisele kuluv aeg

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Show only users where
et: Näidatakse ainult kasutajaid, kelle

en: Refine
et: Täpsusta

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: @time ago
et: @time tagasi

en: No users available.
et: Kasutajaid pole.

en: No users selected.
et: Ühtki kasutajat pole valitud.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
et: Märgati kahtlast katset muuta kasutaja kaitstud välju.

en: Select all rows in this table
et: Vali kõik read selles tabelis

en: Deselect all rows in this table
et: Eemalda kõikide ridade märgistus selles tabelis

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: Please enter some keywords.
et: Sisesta mõni märksõna.

en: Request new password
et: Soovin uut parooli

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
et: Külastajad võivad kontosid luua ning administraatori kinnitus pole vajalik.

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Topics
et: Teemasid

en: Topic
et: Teema

en: The maximum size of a file a user can upload (in megabytes).
et: Maksimaalne üleslaetava faili maht (megabaitides).

en: Edit menu
et: Muuda menüüd

en: Delete menu
et: Kustuta menüü

en: Add menu item
et: Lisa menüüelement

en: Edit menu item
et: Muuda menüüelementi

en: Reset menu item
et: Taasta menüüelement

en: Disable menu item
et: Deaktiveeri menüüelement

en: Delete menu item
et: Kustuta menüüelement

en: No menu items defined.
et: Ühtegi menüüelementi pole veel loodud.

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Locale settings
et: Asukoha seaded

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: How many content items to display in "day" list.
et: Kui mitu objekti kuvada "päeva" nimekirjas.

en: Jan
et: Jaan

en: Feb
et: Veebr

en: Mar
et: Märts

en: Apr
et: aprill

en: Jun
et: juuni

en: Jul
et: juuli

en: Sep
et: Sept

en: Oct
et: Okt

en: Dec
et: Dets

en: Posts
et: Postitusi

en: Mission statement
et: Missioon

en: Configure permissions
et: Ligipääsuõiguste seadistamine

en: Workflow
et: Töövoog

en: Revert
et: Lähtesta

en: Existing system path
et: Olemasolev süsteemne viide

en: Specify the existing path you wish to alias. For example: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.
et: Sisesta olemasolev viide, millele soovid aliast. Näiteks node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
et: Määra alternatiivne viide, millelt sisule ligi pääseb. Näiteks, sisesta "tutvustus", kui kirjutad tutvustavat lehekülge. Kasuta suhtelist viidet ja ära lisa lõppu kaldkriipsu, või viite alias ei tööta.

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Less than
et: Väiksem kui

en: Submitted by !a on @b.
et: Postitas !a, @b.

en: Log out
et: Logi välja

en: Number of day's top views to display
et: Mitu päeva enimvaadatut kuvada

en: Number of all time views to display
et: Mitu kokku vaadatut kuvada

en: Number of most recent views to display
et: Mitu hiljutist vaatamist kuvada

en: The settings have not been saved because of the errors.
et: Seadistusi ei salvestatud esinenud vigade tõttu.

en: Spam link deterrent
et: Spämmiviidete tõrjevahend

en: profile
et: profiil

en: First day of week
et: Nädala esimene päev

en: Autocomplete taxonomy
et: Klassifikatsiooniterminite automaatlõpetus

en: Post comment
et: Postita kommentaar

en: The menu item has been disabled.
et: Menüüelement on deaktiveeritud.

en: Send yourself a copy.
et: Saada endale koopia

en: !name (!name-url) has sent you a message via your contact form (!form-url) at !site.
et: !name (!name-url) saatis sulle sõnumi kasutades sinu saidi kontaktvormi (!form-url)   !site.

en: If you don't want to receive such e-mails, you can change your settings at !url.
et: Kui te ei soovi sellise sisuga e-maile saate muuta seadeid aadressil !url.

en: %name-from sent %name-to an e-mail.
et: %name-from saatis e-maili kasutajale  %name-to.

en: The message has been sent.
et: Teade on saadetud.

en: !name sent a message using the contact form at !form.
et: !name saatis sõnumi kasutades kontaktvormi !form.

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
et: %name-from saatis e-maili  %category.

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: Create new account
et: Registreeru

en: role
et: roll

en: Are you sure you want to delete the block %name?
et: Kas soovid kindlasti kustutada ploki %name?

en: The block %name has been removed.
et: Plokk %name on kustutatud.

en: list terms
et: terminite loetelu

en: add terms
et: termini lisamine

en: Created new term %term.
et: Loodi uus termin %term.

en: Are you sure you want to delete the term %title?
et: Olete kindel, et soovite kustutada termini %title?

en: Deleted term %name.
et: Termin %name kustutatud.

en: warning
et: hoiatus

en: Last run !time ago
et: Viimati käivitus !time tagasi

en: Never run
et: Pole kunagi käivitatud

en: Site information
et: Veebisaidi andmed

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Default permitted file extensions
et: Vaikimisi lubatud failitüübid

en: Results
et: Tulemused

en: Older polls
et: Vanemad küsitlused

en: View the list of polls on this site.
et: Vaata lehel olevaid küsitlusi.

en: Need more choices
et: Vajan veel valikuid

en: You must fill in at least two choices.
et: Palun sisesta vähemalt kaks valikut.

en: open
et: ava

en: Visitor
et: Külastaja

en: Cancel your vote
et: Tühista oma hääl

en: View the current poll results.
et: Vaata selle küsitluse tulemusi.

en: Your vote was canceled.
et: Sinu hääl on tühistatud.

en: create polls
et: küsitluste loomine

en: vote on polls
et: küsitlustele vastamine

en: cancel own vote
et: oma hääle tühistamine

en: inspect all votes
et: kõigi häälte ülevaatamine

en: List terms
et: Terminite nimekiri

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
et: Termini kustutamisel kustutatakse kõik tema alamterminid, kui neid on. See toiming on pöördumatu.

en: Parent term
et: Vanemtermin

en: Parent terms
et: Vanemtermin

en: Syndicate
et: Uudisvoog

en: Syndicate content
et: Sisu liidestamine

en: Blogs
et: Ajaveebid

en: Books
et: Raamatud

en: The feed from %site seems to be broken, due to an error "%error" on line %line.
et: Tundub, et aadressilt %site tulev uudisvoog ei tööta, kuna esines viga "%error" real %line.

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error" on line %line.
et: %site aadressi voog näib olevat katki, sest on tekkinud viga   "%error" real %line.

en: Forums
et: Foorumid

en: administer taxonomy
et: taksonoomia administreerimine

en: access administration pages
et: ligipääs administreerimise lehtedele

en: administer filters
et: filtrite administreerimine

en: view revisions
et: redaktsioonide vaatamine

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: !date by !username
et: !date - !username

en: revert
et: tühista

en: Revision
et: Redaktsioon

en: current revision
et: praegune redaktsioon

en: The specified passwords do not match.
et: Sisestatud paroolid ei kattu.

en: Track
et: Jälgi

en: Database schema
et: Andmebaasiskeem

en: Post new forum topic.
et: Uue foorumi teema postitamine.

en: You are not allowed to post a new forum topic.
et: Sul pole lubatud postitada uut foorumi teemat.

en: <a href="@login">Login</a> to post a new forum topic.
et: Uue foorumi teema postitamiseks <a href="@login">logi sisse</a>.

en: No forums defined
et: Ühtki foorumit pole defineeritud

en: This topic has been moved
et: Teema on ümber kolinud

en: User management
et: Kasutajate haldus

en: permission
et: õigused

en: Number of items per feed
et: Elementide arv voos

en: Display of XML feed items
et: XML voo elementide kuva

en: Your vote was recorded.
et: Sinu hääletus salvestati.

en: You are not allowed to cancel an invalid poll choice.
et: Sul ei ole lubatud tühistada ebaõiget valikut.

en: Total votes: %votes
et: Hääli kokku: %votes

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
et: Võimaldab saidil koguda hääli erinevate teemade kohta kasutades selleks mitme valikuga küsimusi.

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
et: Sinu salasõna ja edasised juhised on saadetud sinu e-mailile.

en: Fiji
et: Fidži

en: Length of trimmed posts
et: Kärbitud postituse pikkus

en: 200 characters
et: 200 märki

en: 400 characters
et: 400 märki

en: 600 characters
et: 600 märki

en: 800 characters
et: 800 märki

en: 1000 characters
et: 1000 märki

en: 1200 characters
et: 1200 märki

en: 1400 characters
et: 1400 märki

en: 1600 characters
et: 1600 märki

en: 1800 characters
et: 1800 märki

en: 2000 characters
et: 2000 märki

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
et: Maksimaalne tähemärkide arv postituse kärbitud versioonis. Drupal otsustab selle seade järgi, kuidas positusi kärpida. Kärbitud varianti kasutatakse tavaliselt siis, kui postitust näidatakse pealehel, XML allikas või mujal. Kärbitud variandi väljalülitamiseks vali 'Piiramatu'. See seade mõjutab ainult uut või uuendatud sisu, mitte olemasolevat.

en: System default
et: Süsteemi vaikeväärtus

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: File settings
et: Failisätted

en: Default extensions that users can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
et: Vaikimisi faililaiendid, mida kasutaja võib üles laadida. Eralda laiendid tühikuga ja ära pane laiendi ette punkti.

en: Default maximum file size per upload
et: Vaikimisi maksimaalne üleslaaditava faili suurus

en: Default total file size per user
et: Vaikimisi failide kogusuurus kasutaja kohta

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
et: Sinu PHP seaded määravad maksimaalseks üleslaaditava faili suuruseks %size.

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: The name to display for this menu link.
et: Selle menüülingi kuvatav nimetus.

en: The description displayed when hovering over a menu item.
et: Kirjeldust kuvatakse siis, kui kursor peatub menüü elemendil.

en: Check to delete this menu item.
et: Märgista menüüelemendi kustutamiseks.

en: XML feed
et: XML voog

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: Attach new file
et: Lisa uus fail

en: Attach
et: Pane kaasa

en: List files by default
et: Vaikimisi näidatakse failide nimekirja

en: File system path
et: Failisüsteemi teekond

en: Add a new @s.
et: Lisa uus @s.

en: %title has been deleted.
et: %title on kustutatud.

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: details
et: üksikasjad

en: The username %name has not been activated or is blocked.
et: Kasutajakonto %name ei ole veel aktiveeritud või on blokitud.

en: Login attempt failed for %user.
et: Kasutaja %user sisenemine nurjus.

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Themes
et: Teemad

en: Story
et: Artikkel

en: JPEG quality
et: JPEG kvaliteet

en: administer nodes
et: postituste haldamine

en: administer comments
et: kommentaaride haldus

en: Delete comments
et: Kustuta kommentaarid

en: not published
et: avaldamata

en: by
et: postitas

en: The comments have been deleted.
et: Kommentaarid on kustutatud.

en: Published comments
et: Avaldatud kommentaarid

en: Your comment has been queued for moderation by site administrators and will be published after approval.
et: Sinu kommentaar läks saidi administraatoritele ülevaatamisele ja avaldatakse pärast heakskiitu.

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Protected
et: Kaitstud

en: Comment settings
et: Kommenteerimise sätted

en: Hits
et: Tabamused

en: not sticky
et: pole kleepuv

en: sticky
et: kleepuv

en: not promoted
et: pole esilehel

en: promoted
et: esilehel

en: Default options
et: Vaikimisi valikud

en: Read only
et: Ainult lugemisõigus

en: Contact settings
et: Kontakti seaded

en: Reset password
et: Küsi uus parool

en: disable
et: keela

en: Line break converter
et: Reavahetuse konverteerija

en: Temporary directory
et: Ajutiste failide kataloog

en: date
et: kuupäev

en: File upload error. Could not move uploaded file.
et: Faili üleslaadimine ebaõnnestus. Üleslaetud faili liigutamine ebaõnnestus.

en: upload files
et: failide üleslaadimine

en: Site configuration
et: Saidi seaded

en: The specified date is invalid.
et: Sisestatud kuupäev pole korrektne.

en: Choice @n
et: Valik @n

en: The name of this web site.
et: Selle kodulehe nimetus.

en: Slogan
et: Tunnuslause

en: The slogan of this website. Some themes display a slogan when available.
et: Veebilehe tunnuslause.

en: Your site's mission statement or focus.
et: Sinu lehekülje missioonikirjeldus või temaatika.

en: This text will be displayed at the bottom of each page. Useful for adding a copyright notice to your pages.
et: See tekst lisatakse iga lehe alla. Kasulik kopeerimisõiguste kuvamiseks.

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: The name used to indicate anonymous users.
et: Nimi, mis märgib anonüümseid kasutajaid.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
et: Avaleht kuvab sisu sellelt suhteliselt URL-ilt. Kui sa pole kindel, vali "node".

en: Get help
et: Otsi abi

en: rebuild permissions
et: Ehita õigused uuesti

en: is
et: on

en: Approval queue
et: Heakskiidu järjekord

en: Display on separate page
et: Näidatakse eraldi lehel

en: Location of comment submission form
et: Kommentaari postitamise vormi asukoht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Go to page @number
et: Mine lehele @number

en: Go to previous forum topic
et: Mine eelmise foorumi teema juurde

en: Go to next forum topic
et: Mine järgmise foorumi teema juurde

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: Underlined
et: Allajoonitud

en: Site building
et: Saidi kooste

en: No primary links
et: Põhiviiteid pole

en: No secondary links
et: Teiseseid viiteid pole

en: No content types available.
et: Ühtki sisu tüüpi ei ole saadaval.

en: Delete role
et: Kustuta roll

en: Role specific visibility settings
et: Rollipõhised nähtavuse seaded

en: Enter the name for your new menu. Remember to enable the newly created block in the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.
et: Sisesta uue menüü nimi. Vastloodud plokk tuleb <a href="@blocks">plokkide administreerimise lehel</a> aktiveerida.

en: Manage languages
et: Keelte haldamine

en: English name
et: Ingliskeelne nimi

en: Translated
et: Tõlgitud

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: No fields defined.
et: Välju pole defineeritud.

en: Form name
et: Vormi nimi

en: The title of the new field. The title will be shown to the user. An example title is "Favorite color".
et: Uue välja pealkiri. Pealkirja näidatakse kasutajale. Näiteks pealkiri "Lemmikvärv".

en: An optional explanation to go with the new field. The explanation will be shown to the user.
et: Väljaga kaasnev valikuline selgitus. Selgitust näidatakse kasutajale.

en: To enable browsing this field by value, enter a title for the resulting page. The word <code>%value</code> will be substituted with the corresponding value. An example page title is "People whose favorite color is %value". This is only applicable for a public field.
et: Et võimaldada välja väärtuse põhiselt sirvimine, sisesta väljundlehe pealkiri. Sõna <code>%value</code> asendatakse vastava väärtusega. Näiteks võib lehe pealkiri olla "Inimesed, kelle lemmikvärv on %value". See töötab ainult avaliku väljaga.

en: To enable browsing this field by value, enter a title for the resulting page. An example page title is "People who are employed". This is only applicable for a public field.
et: Et võimaldada välja väärtuse põhiselt sirvimine, sisesta väljundlehe pealkiri. Näiteks võib lehe pealkiri olla "Töötajad". Võimaldatud ainult avalike väljade puhul.

en: Save field
et: Salvesta väli

en: Blocks are boxes of content that may be rendered into certain regions of your web pages, for example, into sidebars. Blocks are usually generated automatically by modules (e.g., Recent Forum Topics), but administrators can also define custom blocks.
et: Blokid on sisukastid, mida võib kuvada veebilehe kindlates regioonides, näiteks külgribadel. Blokke genereerivad tavaliselt moodulid automaatselt (nt Hiljutised foorumiteemad), kuid haldurid võivad määrata ka kohandatud blokke.

en: The region each block appears in depends on both which theme you are using (some themes allow greater control over block placement than others), and on the settings in the block administration section.
et: Regioon, milles blokid ilmuvad sõltub nii kasutatavast teemast (mõned teemad pakuvad rohkem võimalusi blokkide paigutamiseks) kui sätetekst blokkide halduse sektsioonis.

en: Module blocks
et: Mooduli blokid

en: Administrator defined blocks
et: Halduri defineeritud blokid

en: Blocks
et: Plokid

en: Configure what block content appears in your site's sidebars and other regions.
et: Veebisaidi külgribadel ja teistes regioonides asetsevate plokkide seadistamine.

en: Delete block
et: Kustuta plokk

en: !key settings
et: !key sätted

en: Save blocks
et: Salvesta plokid

en: The block settings have been updated.
et: Ploki seaded on uuendatud.

en: Block specific settings
et: Plokipõhised seaded

en: Override the default title for the block. Use <em>&lt;none&gt;</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
et: Muuda ploki vaikimisi pealkirja. Kirjuta <em>&lt;none&gt;</em>, et pealkirja mitte näidata või jäta tühjaks, et kasutada ploki vaikimisi pealkirja.

en: '%name' block
et: Plokk: '%name'

en: User specific visibility settings
et: Kasutajapõhised nähtavusseaded

en: Custom visibility settings
et: Kohandatud nähtavusseaded

en: Users cannot control whether or not they see this block.
et: Kasutajad ei saa valida, kas nad näevad seda plokki või mitte.

en: Show this block by default, but let individual users hide it.
et: Näita vaikimisi seda plokki, kuid luba kasutajatel seda ka peita.

en: Hide this block by default but let individual users show it.
et: Peida vaikimisi see plokk, kuid luba kasutajatel see ka nähtavaks muuta.

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
et: Luba kasutajatel määrata selle ploki nähtavust oma kasutajakonto seadetes.

en: Show block for specific roles
et: Ploki näitamine määratud rollidele

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
et: Näita seda plokki ainult valitud rolliga kasutajatele. Kui sa ei vali ühtegi rolli, siis on see plokk nähtav kõigile.

en: Page specific visibility settings
et: Lehepõhised nähtavuse seaded

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
et: Valides PHP režiimi, siseta PHP kood %php vahele. Pea meeles, et ebakorrektne PHP-kood võib Drupali kodulehe katki teha.

en: Show block on specific pages
et: Ploki näitamine määratud lehtedel

en: Save block
et: Salvesta plokk

en: Please ensure that each block description is unique.
et: Anna igale plokile erinev nimi.

en: The block configuration has been saved.
et: Ploki seadistus on salvestatud.

en: The block has been created.
et: Plokk on loodud.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">block overview page</a>.
et: Lühike ploki kirjeldus. Näidatakse <a href="@overview">plokkide ülevaate lehel</a>.

en: Block body
et: Ploki sisu

en: The content of the block as shown to the user.
et: Ploki sisu nii, nagu kasutaja seda näeb.

en: Block configuration
et: Ploki seaded

en: administer blocks
et: plokkide administreerimine

en: use PHP for block visibility
et: kasuta PHP koodi ploki nähtavuse seadistamiseks

en: Controls the boxes that are displayed around the main content.
et: Kontrollib põhisisu kõrval kuvatavaid plokke.

en: Core - required
et: Tuum - nõutav

en: Menus
et: Menüüd

en: Control your site's navigation menu, primary links and secondary links. as well as rename and reorganize menu items.
et: Saidi navigatsioonimenüü, põhiviidete ja alamviidete muutmine. Menüüelementide ümbernimetamine ja järjestamine.

en: Primary and secondary links settings
et: Pea- ning sekundaarlinkide seaded

en: Menu containing primary links
et: Pealinke sisaldav menüü

en: Menu containing secondary links
et: Sekundaarlinke sisaldav menüü

en: Show all menus
et: Näita kõiki menüüsid

en: The name of the menu item.
et: Menüüelemendi nimetus.

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
et: Kas oled kindel, et soovid taastada elemendi %item vaikeväärtused?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
et: Kõik kohandused kaovad. Tegevust pole võimalik tagasi võtta.

en: The menu item was reset to its default settings.
et: Menüüelemendil taastati vaikesätted.

en: The menu item %title has been updated.
et: Menüüelement %title on uuendatud.

en: The menu item %title has been added.
et: Menüüelement %title on lisatud.

en: Added menu item %title.
et: Menüüelement %title on lisatud.

en: administer menu
et: administreerimise menüü

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
et: Võimaldab administraatoritel kohandada lehe navigatsioonimenüüd.

en: Create vocabularies and terms to categorize your content.
et: Loo sisu kategoriseerimiseks sõnastikke ning termineid.

en: Add vocabulary
et: Lisa sõnastik

en: Edit vocabulary
et: Muuda sõnastikku

en: edit vocabulary
et: sõnastiku muutmine

en: The name for this vocabulary. Example: "Topic".
et: Selle sõnastiku nimetus. Näiteks: "Teema".

en: Description of the vocabulary; can be used by modules.
et: Sõnastiku kirjeldus, mida teised moodulid saavad kasutada.

en: Created new vocabulary %name.
et: Loodi uus sõnaraamat %name.

en: Updated vocabulary %name.
et: Uuendati sõnaraamatut %name.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada sõnaraamatu %title?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
et: Sõnaraamatu kustutamisel kaovad kõik selles olevad terminid. Seda tegevust pole võimalik tagasi võtta.

en: Deleted vocabulary %name.
et: Kustutati sõnaraamat %name.

en: The name of this term.
et: Selle termini nimi.

en: A description of the term.
et: Termini kirjeldus

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
et: Komadega eraldatud loend märksõnadest, mis kirjeldavad seda sisuelementi. Näiteks: naljakas, benžihüpe, "Kompanii, Inst.".

en: The %name vocabulary can not be modified in this way.
et: Sõnastikku %name ei saa muuta sellisel viisil.

en: Default time zone
et: Vaikimisi ajavöönd

en: Add field
et: Lisa väli

en: These settings only exist for all the templates and styles based on the %engine theme engine.
et: Need seaded kehtivad ainult kujundustele, mis põhinevad %engine mootoril.

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Permission
et: Õigus

en: @module module
et: @module moodul

en: My blog
et: Minu ajaveeb

en: Input formats
et: Sisestuse vormingud

en: Posting settings
et: Postitamise sätted

en: Anonymous commenting
et: Anonüümne kommenteerimine

en: Anonymous posters may not enter their contact information
et: Anonüümsed postitajad ei tohi sisestada oma kontaktandmeid

en: Anonymous posters may leave their contact information
et: Anonüümsed postitajad võivad jätta oma kontaktandmed

en: Anonymous posters must leave their contact information
et: Anonüümsed postitajad peavad jätma oma kontaktandmed

en: This option is enabled when anonymous users have permission to post comments on the <a href="@url">permissions page</a>.
et: See valik on aktiivne, kui anonüümsetele kasutajatele on <a href="@url">ligipääsu lehel</a> antud kommenteerimise õigus.

en: Display below post or comments
et: Näidatakse postituse või kommentaaride järel

en: Default comment setting
et: Kommenteerimise vaikesätted

en: Read/Write
et: Lugemis- ja kirjutamisõigus

en: Users with the <em>administer comments</em> permission will be able to override this setting.
et: <em>Kommentaaride haldamise</em> õigustega kasutajatel on võimalus see seadistus üle kirjutada.

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
et: Selle andmevälja sisu hoitakse saladuses ja seda ei näidata avalikult.

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
et: Allkirja näidatakse avalikult sinu kõigi kommentaaride järel.

en: parent
et: peamine

en: Can not delete non-existent comment.
et: Olematut kommentaari pole võimalik kustutada.

en: Flat list - collapsed
et: Lihtne loend - ahendatud

en: Flat list - expanded
et: Lihtne loend - laiendatud

en: Threaded list - collapsed
et: Loend jutulõngana - ahendatud

en: Threaded list - expanded
et: Loend jutulõngana - laiendatud

en: Date - newest first
et: Kuupäev - uuemad eespool

en: Date - oldest first
et: Kuupäev - vanemad eespool

en: 1 comment | @count comments
et[0]: 1 kommentaar
et[1]: @count kommentaari

en: 1 new comment | @count new comments
et[0]: 1 uus kommentaar
et[1]: @count uut kommentaari

en: access comments
et: juurdepääs kommentaaridele

en: post comments
et: kommentaaride postitamine

en: post comments without approval
et: kommentaaride lisamine ilma heakskiiduta

en: Save content type
et: Salvesta sisutüüp

en: Show descriptions
et: Näita kirjeldusi

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Language code
et: Keele kood

en: Save role
et: Salvesta roll

en: file system
et: failisüsteem

en: Escape all tags
et: Väldi kõiki märgendeid

en: Strip disallowed tags
et: Eemalda keelatud märgised

en: input formats
et: sisestusvormingud

en: Number of users to display
et: Kuvatavate kasutajate arv

en: Profiles
et: Profiilid

en: Edit container
et: Muuda konteinerit

en: Last visit
et: Viimane külastus

en: <a href="@login">Login</a> to post comments
et: Kommenteerimiseks <a href="@login">logi sisse</a>

en: Reply
et: Vasta

en: Hot topic threshold
et: Kuumade teemade lävi

en: Topics per page
et: Teemasid lehel

en: Posts - most active first
et: Postitused - kõige aktiivsem esmasena

en: Posts - least active first
et: Postitused - vähim aktiivne esmasena

en: URL path settings
et: Viite asukoha seaded

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
et: Vähemalt üks märksõna peab olema positiivne, milles on vähemalt @count märki.

en: @user's picture
et: Kasutaja @user pilt

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: revert revisions
et: redaktsioonide tühistamine

en: Search users
et: Otsi kasutajaid

en: New forum topics
et: Uued foorumi teemad

en: @type: deleted %title revision %revision.
et: @type: %title redaktsioon %revision kustutatud.

en: Page not found
et: Lehekülge ei leitud

en: (site default theme)
et: (saidi vaikimisi kujundusmall)

en: Screenshot
et: Ekraanitõmmis

en: Preview trimmed version
et: Kärbitud verisooni eelvaade

en: Preview full version
et: Täisversiooni eelvaade

en: The body of your @type is too short. You need at least %words words.
et: Sinu @type sisu on liiga lühike. Vaja on vähemalt %words sõna.

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
et: Mõni teine kasutaja on vahepeal sisu muutnud, sinu muudatusi pole võimalik salvestada.

en: List, add, and edit users.
et: Järjesta, lisa ja muuda kasutajaid.

en: The name %name is already taken.
et: Nimi %name on juba võetud.

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: The directory %directory is not writable
et: Kausta %directory pole võimalik kirjutada.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
et: Kataloogi %directory ei saa kirjutada, kuna kataloogile ei ole määratud korrektseid ligipääsuõigusi.

en: Rearrange
et: Järjesta

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
et: Kui on sisse lülitatud, siis lisab Drupal spämmiviidete tõhususe vähendamiseks kõikidele veebiviidetele rel="nofollow". NB: See seadistus keelab otsingumootoritel ka õigete viidete järgimise; seetõttu on mõistlik kasutada seadistust üksnes sisselogimata kasutajate puhul.

en: Show only items where
et: Näita ainult sisu, kus

en: No comments available.
et: Kommentaarid puuduvad.

en: 1 user | @count users
et[0]: 1 kasutaja
et[1]: @count kasutajat

en: Rebuild permissions
et: Loo õigused uuesti

en: @type: updated %title.
et: @type: %title uuendatud.

en: @type: added %title.
et: @type: %title lisatud.

en: Add role
et: Lisa roll

en: You must specify a valid role name.
et: Pead andma sobiva rolli nime.

en: The role has been added.
et: Roll on lisatud.

en: Path to custom logo
et: Kohandatud logo asukoht

en: taxonomy
et: taksonoomia

en: Updated term %term.
et: Uuendatud terminit %term.

en: - Please choose -
et: - Palun vali -

en: - None selected -
et: - Ühtki pole valitud -

en: Aggregator
et: Uudistekoguja

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
et: Allikas lehelt %site on arvatvasti katki vea "%error" tõttu.

en: There is no new syndicated content from %site.
et: Lehelt %site pole uusi uudiseid

en: There is new syndicated content from %site.
et: Lehelt %site on uusi uudiseid.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
et: Tundub, et aadressilt %site tulev uudisvoog ei tööta tänu veale "%error".

en: Aggregates syndicated content (RSS, RDF, and Atom feeds).
et: Kogub ühendatud sisu (RSS, RDF ja Atom-i andmevood).

en: Account settings
et: Konto sätted

en: The content type %name has been deleted.
et: Sisutüüp %name on kustutatud.

en: Deleted content type %name.
et: Sisutüüp %name kustutatud.

en: Enter your keywords
et: Sisesta otsingusõnad

en: Clean URLs
et: Puhtad URL-id

en: My account
et: Minu konto

en: Pictures
et: Pildid

en: Number of topics
et: Teemade arv

en: Active forum topics
et: Aktiivsed foorumi teemad

en: Read the latest forum topics.
et: Loe uusimaid foorumi teemasid.

en: User activity
et: Kasutaja aktiivsus

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
et: PHP-s puudub GD teek või on see vananenud. Lisateavet probleemi lahendamiseks saab <a href="@url">PHP piltide dokumentatsioonist</a>.

en: GD library
et: GD teek

en: The category the new field should be part of. Categories are used to group fields logically. An example category is "Personal information".
et: Kategooria mille osa uus väli peaks olema. Kategooriad on kasutusel grupeerimaks loogilisi väljasid. Näite kategooria on "Personaalne informatsioon".

en: The user must enter a value.
et: Kasutaja peab midagi sisestama.

en: Visible in user registration form.
et: Nähtav kasutajaks registreerimise vormis.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
et: Pärast viimase lehe vaatamist on kasutaja online

en: Maximum number of currently online users to display.
et: Maksimaalne arv korraga saidil olevaid kasutajaid, keda veel kuvatakse.

en: There is currently %members and %visitors online.
et: Hetkel on lehel %members ja %visitors

en: There are currently %members and %visitors online.
et: Hetkel saidi %members ja %visitors.

en: 1 guest | @count guests
et[0]: 1 külaline
et[1]: @count külalist

en: Book navigation
et: Raamatu navigatsioon

en: !a comments per page
et: !a kommentaari lehel

en: 1 year | @count years
et[0]: 1 aasta
et[1]: @count aastat

en: 1 week | @count weeks
et[0]: 1 nädal
et[1]: @count nädalat

en: 1 min | @count min
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 sec | @count sec
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: Bulgarian
et: Bulgaaria

en: Croatian
et: Horvaatia keel

en: Czech
et: Tšehhi keel

en: Danish
et: Taani keel

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: Finnish
et: Soome keel

en: German
et: Saksa keel

en: Greek
et: Kreeka keel

en: Hebrew
et: Heebrea keel

en: Hungarian
et: Ungari keel

en: Indonesian
et: Indoneesia keel

en: Polish
et: Poola keel

en: Romanian
et: Rumeenia keel

en: Russian
et: Vene keel

en: Slovak
et: Slovaki keel

en: Swedish
et: Rootsi keel

en: Turkish
et: Türgi keel

en: Edit comment
et: Muuda kommentaari

en: Promote to front page
et: Ülenda avalehele

en: Edit rule
et: Muuda reeglit

en: The file could not be created.
et: Faili ei õnnestunud luua.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
et: Salasõna lähtestamise juhised saadeti kasutajale %name aadressil %email.

en: Unable to send mail. Please contact the site admin.
et: E-posti ei ole võimalik välja saata. Palun võta ühendust administraatoriga.

en: Account information
et: Konto andmed

en: The e-mail address %mail is not valid.
et: E-posti aadress %mail ei ole kehtiv.

en: authenticated user
et: sisseloginud kasutaja

en: Default authentication server
et: Vaikimisi autentimisserver

en: Only allow authentication from default server
et: Autentimist lubatakse ainult vaikimisi serverist

en: Logging into a Drupal site
et: Sisse logimine Drupali saidile

en: Allow your site to accept logins from other Drupal sites such as drupal.org.
et: Luba oma saidil vastu võtta sisselogimisi teistelt Drupali saitidelt nagu näiteks drupal.org.

en: Field settings
et: Välja seaded

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
et: Valideerimisviga. Palun proovige uuesti. Kui see viga kordub, siis võtke ühendust lehe administraatoriga.

en: Control forums and their hierarchy and change forum settings.
et: Foorumite ja nende hierarhia haldamine, foorumi seadete muutmine.

en: Edit forum
et: Muuda foorumit

en: Default order
et: Vaikimisi järjestus

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
et: See on foorumile määratud sõnastik. Mõned tavalised sõnastiku valikud on eemaldatud.

en: forum topic
et: foorumi teema

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
et: %forum on foorumite konteiner. Palun vali üks alamfoorum.

en: Leave shadow copy
et: Jäta varikoopia

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
et: Selle teema liigutamisel võid jätta viite vanast foorumist uude foorumisse.

en: Container name
et: Konteineri nimi

en: forum container
et: Foorumi konteiner

en: Created new @type %term.
et: Loodud uus @type %term.

en: The @type %term has been updated.
et: @type %term on uuendatud.

en: @time ago<br />by !author
et: @time tagasi<br />postitas !author

en: create forum topics
et: foorumi teemade lisamine

en: edit own forum topics
et: enda foorumi teemade muutmine

en: administer forums
et: foorumite administreerimine

en: Add new field
et: Lisa uus väli

en: Search content
et: Otsi sisust

en: Search content by keyword.
et: Otsi sisu märksõna järgi.

en: Containing any of the words
et: Sisaldab vähemalt üht sõnadest

en: Containing the phrase
et: Sisaldab fraasi

en: Containing none of the words
et: Ei sisalda ühtki sõnadest

en: Only in the category(s)
et: Ainult kategooriates

en: Only of the type(s)
et: Ainult tüüpidest

en: Content ranking
et: Sisu tähtsus

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
et: Järgnevad numbrid määravad, milliseid sisu omadusi otsingutulemuste järjestamisel eelistada. Suurem number tähendab suuremat mõjutust, null tähendab, et omadust eiratakse. Pärast nende numbrite muutmist pole vaja indeksit uuesti üles ehitada. Muudatused jõustuvad koheselt.

en: Keyword relevance
et: Märksõnade asjakohasus

en: Recently posted
et: Hiljuti lisatud

en: Number of comments
et: Kommentaaride arv

en: Number of views
et: Vaatamiste arv

en: Factor
et: Tegur

en: Hide descriptions
et: Peida kirjeldused

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
et: Valitud faili %file pole võimalik üles laadida, kuna kataloog %directory ei ole õigesti seadistatud.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
et: Valitud faili %file ei olnud võimalik kopeerida, kuna selle nimega faili ei eksisteeri. Palun kontrolli kas faili nimi on õige.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
et: Valitud faili %file ei õnnestunud kopeerida, kuna selle nimega fail juba eksisteerib sihtkataloogis.

en: The selected file %file could not be copied.
et: Valitud faili %file kopeerimine ebaõnnestus.

en: The removal of the original file %file has failed.
et: Originaalfaili %file eemaldamine ebaõnnestus.

en: Color set
et: Värvipalett

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
et: <ul><li>Kontrolli, kas sõna on grammatiliselt õige.</li><li>Eemalda fraaside ümbert jutumärgid, et sõnu eraldi otsida: <em>"sinine smurf"</em> annab vähem vasteid kui <em>sinine smurf</em>.</li><li>Laienda päringut, kasutades <em>OR</em>: <em>sinine smurf</em> annab vähem vasteid kui <em>sinine OR smurf</em>.</li></ul>

en: Database host
et: Andmebaasi host

en: Maximum link text length
et: Maksimaalne lingi teksti pikkus

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
et: Sellest numbrist suuremad internetiaadressid kärbitakse lühemaks, et vältida liiga pikki tekste. Viide ise jääb alles, kärbitakse lihtsalt viite tekstiosa.

en: Check e-mail
et: Kontrolli e-posti

en: Default picture
et: Vaikimisi pilt

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
et: Pildi URL, mida näidatakse, kui kasutaja pole pilti valinud. Jäta tühjaks, et midagi ei näidataks.

en: Select the default site time zone.
et: Vali vaikimisi ajavöönd.

en: Site status
et: Lehe staatus

en: Toggle display
et: Näita või peida

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
et: Kui sul puudub otseligipääs serverisse, kasuta seda välja, et oma logo üles laadida.

en: Configuration file
et: Konfiguratsioonifail

en: %percentage of the site has been indexed.
et: %percentage saidist on indekseeritud

en: Download method
et: Failide allalaadimisviis

en: Web server
et: Veebiserver

en: Error reporting
et: Vigadest raporteerimine

en: There is 1 item left to index. | There are @count items left to index.
et[0]: Veel 1 element on jäänud indekseerida.
et[1]: Veel @count elementi on jäänud indekseerida.

en: sort by @s
et: sorteeri @s järgi

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
et: Kahjuks ei sobi kas kasutajanimi või parool. <a href="@password">Kas unustasid oma parooli?</a>

en: and
et: ja

en: where
et: , kus

en: Please select one or more comments to perform the update on.
et: Palun vali üks või enam kommentaari uuenduse teostamiseks.

en: 1 read | @count reads
et[0]: Korra loetud
et[1]: loetud @count korda

en: access statistics
et: ligipääs statistikale

en: view post access counter
et: ligipääs postituse vaatamiste loendurile

en: All necessary changes to %file have been made, so you should now remove write permissions to this file. Failure to remove write permissions to this file is a security risk.
et: Kõik vajalikud muudatused %file faili on tehtud, seega tuleks nüüd eemaldada kirjutamise õigused sellelt faililt. Sellelt faililt kirjutusõiguste mitteeemaldamine kätkeb endas turvariski.

en: Are you sure you want to disable the menu item %menu-item?
et: Kas oled kindel, et soovid menüüelemendi %menu-item deaktiveerida?

en: Enables the categorization of content.
et: Võimaldab organiseerida sisu kategooriatesse.

en: Save rule
et: Salvesta reegel

en: Delete contact
et: Kustuta kontakt

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
et: Näiteks: 'webmaster@minuleht.ee' või 'myyk@sinuveeb.ee','abi@sinuveeb.ee' Eraldamaks erinevad e-mailiaadresse kirjuta vahele koma.

en: Auto-reply
et: Automaatne vastus

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
et: Valikuline automaatvastaja. Jäta tühjaks, kui ei soovi saata kasutajale automaatvastus.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
et: %recipient on mittetoimiv e-maili aadress.

en: Additional information
et: Lisainfo

en: You can leave a message using the contact form below.
et: Saad jätta teate kasutades allolevat kontaktvormi.

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
et: Suurim arv kontaktvormi kasutamist, tunnis kasutaja kohta.

en: Contact form: category %category added.
et: Kontaktvorm: %category kategooria  lisatud.

en: Contact form: category %category updated.
et: Kontaktvorm: kategooria %category uuendatud.

en: Lithuanian
et: Leedu keel

en:  (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
et:  (<span class="admin-disabled">kasutamine pole võimaldatud</span>)

en:  (<span class="admin-missing">missing</span>)
et:  (<span class="admin-missing">puudub</span>)

en:  (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
et:  (<span class="admin-enabled">kasutamine on võimaldatud</span>)

en: Depends on: !dependencies
et: Sõltub moodulitest: !dependencies

en: Required by: !required
et: Moodulit vajab: !required

en: Some required modules must be enabled
et: Mõned nõutud moodulid peavad olema sisse lülitatud

en: Would you like to continue with enabling the above?
et: Soovid jätkata ülalnimetatu sisse lülitamist?

en: administer site configuration
et: saidi häälestuse administreerimine

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
et: Tõlke importimine nurjus, kuna faili %filename pole võimalik lugeda.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
et: Tõlkefail %filename sisaldab viga: "msgstr" ei leitud realt %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
et: Tõlkefail %filename on vigane: oodati "msgid_plural", kuid ei leitud realt %line.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
et: Tõlkefail %filename sisaldab süntaksiviga real %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
et: Tõlkefaili %filename sisaldab viga: string "msgid" ei tohiks olla real %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
et: Tõlkefail %filename sisaldab viga: "msgstr[]" ei tohiks olla real %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
et: Tõlkefail %filename sisaldab viga: "msgstr" ei tohiks olla real %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
et: Tõlkefail %filename sisaldab viga: real %line on ootamatu sõne.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
et: Tõlkefail %filename lõppes ootamatult real %line.

en: Save translations
et: Salvesta tõlge

en: Export template
et: Templiidi eksportimine

en: anonymous user
et: anonüümne kasutaja

en: Save permissions
et: Salvesta õigused

en: The name %name has been denied access.
et: Kasutajale %name on juurdepääs keelatud.

en: directory ping
et: pingi kataloog

en: Original text
et: Originaaltekst

en: Delete content type
et: Kustuta sisutüüp

en: edit permissions
et: õiguste muutmine

en: notice
et: märkus

en: by !name
et: autor !name

en: User account
et: Kasutajakonto

en: File download
et: Faili allalaadimine

en: Acronym
et: Akronüüm

en: Failed to upload the picture image; the %directory directory doesn't exist or is not writable.
et: Pildi üleslaadimine nurjus: kataloogi %directory ei ole olemas või sellelesse kirjutamise õigused puuduvad.

en: Post new comment
et: Lisa uus kommentaar

en: The field has been updated.
et: Väli on uuendatud.

en: For more information please read the configuration and customization handbook <a href="@blogapi">BlogApi page</a>.
et: Rohkem infot leiad seadistuse ja kohandamise käsiraamatust <a href="@blogapi">BlogApi lehelt</a>.

en: Returns a list of weblogs to which an author has posting privileges.
et: Tagastab veebilogide loetelu, milles autoril on postitamise õigused.

en: Returns information about an author in the system.
et: Kuvab süsteemis olevat informatsiooni autori kohta.

en: Creates a new post, and optionally publishes it.
et: Loob uue postituse ja valiku korral avaldab selle.

en: Updates the information about an existing post.
et: Uuendab olemasoleva postituse andmeid.

en: Returns information about a specific post.
et: Tagastab valitud postituse andmed.

en: Deletes a post.
et: Kustutab postituse.

en: Returns a list of the most recent posts in the system.
et: Väljastab kõige hiljutisemad postitused süsteemis.

en: Updates information about an existing post.
et: Uuendab olemasoleva postituse andmeid.

en: Uploads a file to your webserver.
et: Laeb faili veebiserverisse.

en: Returns a list of all categories to which the post is assigned.
et: Väljastab nimekirja kategooriatest, kuhu postitus kuulub.

en: Returns a bandwidth-friendly list of the most recent posts in the system.
et: Väljastab ühenduse sõbraliku nimekirja kõige hiljutisematest postitustest.

en: Returns a list of all categories defined in the weblog.
et: Tagastab blogis defineeritud kategooriate loetelu.

en: Sets the categories for a post.
et: Seab postituse kategooriad.

en: Retrieve information about the XML-RPC methods supported by the server.
et: Kuvab info XML-RPC serveri poolt toetavate meetodite kohta.

en: Retrieve information about the text formatting plugins supported by the server.
et: Hangi informatsiooni serveri poolt toetatud tekstivormindus-plugin'ide kohta.

en: You do not have permission to create the type of post you wanted to create.
et: Sul pole õigust luua seda tüüpi postitust, mida püüad lisada.

en: Error storing post.
et: Viga postituse salvestamisel.

en: You do not have permission to update this post.
et: Sul puuduvad õigused selle postituse uuendamiseks.

en: It is not possible to upload the file, because it exceeded the maximum filesize of @maxsize.
et: Faili ei ole võimalik üles laadida, kuna see ületas failisuuruse limiidi @maxsize.

en: The file can not be attached to this post, because the disk quota of @quota has been reached.
et: Faili pole võimalik sissekandele lisada, kuna kettamahu limiit @quota on täis.

en: It is not possible to upload the file, because it is only possible to upload files with the following extensions: @extensions
et: Faili ei ole võimalik üles laadida kuna lubatud on ainult alljärgnevate laienditega failide üleslaadmine: @extensions

en: No file sent.
et: Faili ei saadetud.

en: Error storing file.
et: Viga faili salvestamisel.

en: Invalid post.
et: Vigane postitus.

en: You either tried to edit somebody else's blog or you don't have permission to edit your own blog.
et: Sa kas püüdsid muuta kellegi teise blogi või pole sul õigust muuta su enda blogi.

en: Blog types
et: Blogitüübid

en: The default maximum file size a user can upload.
et: Vaikimise maksimaalne failisuurus, mida kasutajal on võimalik üles laadida.

en: The default maximum size of all files a user can have on the site.
et: Vaikimisi kasutaja failide kogusuurus.

en: administer content with blog api
et: sisu administreerimine blogapi-ga

en: List, edit, or add user roles.
et: Loetle, muuda või lisa kasutajarolle.

en: edit role
et: rolli muutmine

en: All recent posts
et: Kõik hiljutised postitused

en: My recent posts
et: Minu hiljutised postitused

en: Track posts
et: Jälgi postitust

en: Enables tracking of recent posts for users.
et: Võimaldab jälgida kasutajate viimaseid postitusi.

en: Minimum number of words
et: Minimaalne sõnade arv

en: Password field is required.
et: Parool on kohustuslik.

en: Confirm password
et: Parooli kinnitus

en: Default display order
et: Vaikimisi näitamise järjekord

en: The default sorting for new users and anonymous users while viewing comments. These users may change their view using the comment control panel. For registered users, this change is remembered as a persistent user preference.
et: Vaikimisi kommentaaride sorteerimisviis uutele kasutajatele ja anonüümsetele kasutajatele. Kasutajad võivad vaatamisviisi muuta kommenteerimise juhtpaneelist. Registreeritud kasutajate puhul jäetakse muudatus püsivalt meelde.

en: Administration theme
et: Haldusliidese kujundusmall

en: Check username
et: Kontrolli kasutajanime

en: Enable personal contact form by default
et: Luba personaalne kontaktvorm vaikimisi

en: Default status of the personal contact form for new users.
et: Vaikimisi olek personaalsele kontakt vormile uuele kasutajale.

en: Information to show on the <a href="@form">contact page</a>. Can be anything from submission guidelines to your postal address or telephone number.
et: Informatsioon <a href="@form">Kontaktid lehel</a> näitamiseks. Võib sisaldada infot juhatamaks teie kontorisse või telefoni number.

en: Afar
et: Afaari keel

en: Somali
et: Somaali keel

en: Komi
et: Komi keel

en: Run cron
et: Käivita cron

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
et: Turvalisuse hoiatus: Ei saa kirjutada .htaccess faili. Palun loo .htaccess fail kataloogi %directory, mis sisaldab järgnevaid ridu: <code>!htaccess</code>

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
et: Faili %file ei õnnestunud salvestada, kuna üleslaadimine katkes.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
et: Faili %file ei õnnestunud salvestada. Esines tundmatu viga.

en: Add to book outline
et: Lisa raamatu kokkuvõttele

en: Discard log entries older than
et: Kustuta logikirjed, mis on vanemad kui

en: Database port
et: Andmebaasi port

en: Re-index site
et: Indekseeri sait uuesti

en: Items to index per cron run
et: Mitu kirjet indekseeritakse ühe croni töö jooksul

en: Are you sure you want to re-index the site?
et: Kas tahad kindlasti saiti uuesti indekseerida?

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
et: Need valikud ei ole kõikidel saitidel vajalikud. Kui sa ei tea, mida siia sisestada, jäta algseaded alles või küsi oma teenusepakkujalt.

en: If your database is located on a different server, change this.
et: Muuda, kui sinu andmebaas on teises serveris.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
et: Kui sinu andmebaasiserver kasutab mittestandardset porti, sisesta selle number.

en: Database port must be a number.
et: Andmebaasi port peab olema number.

en: view uploaded files
et: üleslaaditud failide vaatamine

en: Enable or disable the display of certain page elements.
et: Teatud lehe elementide kuvamise lubamine või keelamine.

en: create url aliases
et: viidete aliaste loomine

en: administer url aliases
et: viidete aliaste administreerimine

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
et: Tuvastati lubamatu valik. Võta ühendust lehe administraatoriga.

en: Illegal choice %choice in !name element.
et: Sobimatu valik %choice elemendis !name.

en: Status report
et: Olekuraport

en: Not writable
et: Pole kirjutatav

en: Identification
et: Tuvastamine

en: Notify user of new account
et: Teavita kasutajat uuest kontost

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory could not be found, or because its permissions do not allow the file to be written.
et: Valitud faili %file ei saa üles laadida, kuna kataloogi %directory ei leitud või teil pole õigust sinna kirjutada.

en: Path to custom icon
et: Kohandatud ikooni asukoht

en: Below is a list of the comments posted to your site that need approval. To approve a comment, click on 'edit' and then change its 'moderation status' to Approved. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
et: Allpool on sinu saidil lisatud ja heakskiitu ootavate kommentaaride nimekiri. Kommentaari heaks kiitmiseks klõpsa 'muuda' ja muuda selle 'modereerimise olekuks' heaks kiidetud. Klõpsa teemal vaatamaks kommentaari autori nime või muutmaks autori andmeid. Klõpsa 'muuda' muutmaks teksti ja kustuta, kui soovid kommentaari eemaldada.

en: List and edit site comments and the comment moderation queue.
et: Lehekülje kommentaaride loend ja muutmine, kommentaaride modereerimise järjekord.

en: Delete comment
et: Kustuta kommentaar

en: Reply to comment
et: Vasta kommentaarile

en: Viewing options
et: Kuvamise valikud

en: Default display mode
et: Vaikimisi esitusviis

en: The default view for comments. Expanded views display the body of the comment. Threaded views keep replies together.
et: Kommentaaride kuvamise algseaded. Laiendatud vaate puhul on kommentaari sisu nähtaval. Jutulõnga puhul hoitakse vastuseid üheskoos.

en: Default comments per page
et: Vaikimisi kommentaaride arv lehe kohta

en: Default number of comments for each page: more comments are distributed in several pages.
et: Vaikimisi kommentaaride arv igal lehel: kommentaarid jaotatakse mitmele lehele.

en: Comment controls
et: Kommenteerimise nupud

en: Display above the comments
et: Kuvatakse kommentaaride kohal

en: Display below the comments
et: Näidatakse kommentaaride all

en: Display above and below the comments
et: Näidatakse kommentaaride all ja kohal

en: Position of the comment controls box. The comment controls let the user change the default display mode and display order of comments.
et: Kommentaaride kuvamise valikunuppude asukoht. Kommentaaride kuvamise valikud võimaldavad kasutajatel muuta vaikimisi näitamisviisi ja kommentaaride järjekorda.

en: Comment subject field
et: Kommentaari pealkirja väli

en: Can users provide a unique subject for their comments?
et: Kas kasutaja võib oma kommentaaridele anda vabalt valitud pealkirja?

en: You are not authorized to post comments.
et: Sul puudub kommentaaride postitamise luba.

en: The comment you are replying to does not exist.
et: Kommentaari, millele vastad, pole olemas.

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
et: See arutelu on suletud: uusi kommentaare ei saa postitada.

en: You are not authorized to view comments.
et: Sul pole lubatud kommentaare vaadata.

en: Comment: updated %subject.
et: Kommentaar: uuendatud %subject.

en: Comment: duplicate %subject.
et: Kommentaar: dubleeri %subject

en: Comment: added %subject.
et: Kommentaar: %subject lisatud.

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed node %subject.
et: Kommentaar: postitati autoriseerimata kommentaar või postitati kommentaar suletud postitusele %subject.

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada kommentaari %title?

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
et: Kõik selle kommentaari vastused kaovad. Seda toimingut ei saa tagasi võtta.

en: Publish the selected comments
et: Avalda valitud kommentaarid

en: Unpublish the selected comments
et: Muuda valitud kommentaarid mitteavaldatuks

en: There do not appear to be any comments to delete or your selected comment was deleted by another administrator.
et: Paistab, et pole ühtegi kommentaari, mida kustutada või kustutas valitud kommentaari mõni teine administraator.

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
et: Kas oled kindel, et soovid need kommentaarid koos alamkommentaaridega kustutada?

en: You have to specify a valid author.
et: Tuleb määrata õige autor.

en: The name you used belongs to a registered user.
et: Valitud nimi kuulub registreerunud kasutajale.

en: You have to leave your name.
et: Palun sisesta oma nimi.

en: The e-mail address you specified is not valid.
et: Sisestatud e-posti aadress pole sobiv.

en: You have to leave an e-mail address.
et: Palun sisesta e-posti aadress.

en: The URL of your homepage is not valid. Remember that it must be fully qualified, i.e. of the form <code>http://example.com/directory</code>.
et: Veebilehe viide pole korrektne. Pea meeles, et see peab olema täispikk, ehk <code>http://veebileht.ee/leht</code> vormis.

en: (No subject)
et: (ilma teemata)

en: Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.
et: Vali oma eelistatud moodus kommentaaride kuvamiseks ja klõpsa nupul "Salvesta seaded" oma muutuste aktiveerimiseks.

en: Comment viewing options
et: Kommentaari vaatamise valikud

en: <a href="@login">Login</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
et: Kommenteerimiseks <a href="@login">logi sisse</a> või <a href="@register">registreeru</a>

en: Comment: deleted %subject.
et: Kommentaar: kustutati %subject.

en: Access type
et: Juurdepääsu tüüp

en: Add feed
et: Lisa voog

en: The refresh interval indicating how often you want to update this feed. Requires crontab.
et: Värskendamise vahemik näitab, kui tihti sa tahad seda voogu uuendada. Selleks on vaja croni tööd.

en: File system
et: Failisüsteem

en: @name's blog
et: Kasutaja @name ajaveeb

en: You need to provide a valid e-mail address to contact other users. Please update your <a href="@url">user information</a> and try again.
et: Pead sisestama kehtiva emaili aadressi. Palun uuenda oma <a href="@url">kasutajainfo</a> ja proovi uuesti.

en: You cannot contact more than %number users per hour. Please try again later.
et: Sa ei saa kontakteeruda rohkem kui  %number Kasutajaga tunnis. Palun proovi hiljem uuesti.

en: Enter your @s username.
et: Sisesta oma @s kasutajanimi.

en: Your virtual face or picture. Maximum dimensions are %dimensions and the maximum size is %size kB.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt. Maksimaalsed dimensioonid on %dimensions ja maksimaalne suurus on %size kB.

en: All languages
et: Kõik keeled

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. If unsure, specify nothing.
et: See leht kuvatakse, kui sisust ei leitud nõutud dokumenti. Kui ei ole kindel, ära muuda midagi.

en: %message in %file on line %line.
et: %message failis %file real %line.

en: Picture image path
et: Pildi asukoht

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
et: Sinu Drupali paigaldusel on vähemalt üks viga. Lisateavet leiad <a href="@status">olekuraportist</a>.

en: No help is available for module %module.
et: Moodulil %module pole abiinformatsiooni.

en: @module administration pages
et: @module administreerimise lehed

en: By module
et: mooduli järgi

en: Manage your site's content.
et: Saidi sisu haldamine.

en: Control how your site looks and feels.
et: Väljanägemise ja käitumise kohandamine.

en: Adjust basic site configuration options.
et: Muuda lehe põhiseadeid.

en: Manage your site's users, groups and access to site features.
et: Halda saidi kasutajaid, gruppe ja juurdepääsu saidi funktsioonidele.

en: Localization
et: Lokaliseerimine

en: Configure site localization and user interface translation.
et: Saidi lokaliseerimise seadistus ja kasutajaliidese tõlkimine.

en: Manage strings
et: Sõnede haldamine

en: Add language
et: Lisa keel

en: Edit string
et: Sõne muutmine

en: Delete string
et: Kustuta tekst

en: Interface language settings
et: Kasutajaliidese keele seaded

en: Selecting a different locale will change the interface language of the site.
et: Muu lokaadi valimine muudab selle saidi kasutajaliidese keelt.

en: The English locale cannot be deleted.
et: Inglise keele lokaati pole võimalik kustutada.

en: Are you sure you want to delete the language %name?
et: Kas soovid jäädavalt kustutada %name keele?

en: Deleting a language will remove all data associated with it. This action cannot be undone.
et: Keele kustutamine eemaldab kõik selle keelega seotud andmed. Seda pole võimalik tagasi võtta.

en: The language %locale has been removed.
et: Keel %locale on eemaldatud.

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
et: Olete kindel stringi "%source" kustutamises?

en: Deleting the string will remove all translations of this string in all languages. This action cannot be undone.
et: Stringi kustutamisel kaovad ka selle stringi tõlked kõikides keeltes. Seda tegevust ei saa ennistada.

en: locale
et: regiooniseaded

en: administer locales
et: lokaatide haldamine

en: AM
et: a.m.

en: PM
et: p.m.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
et: Valitud pilditöötlusteek %toolkit ei võimalda töödelda korrektselt funktsiooni %function.

en: @username's blog
et: Kasutaja @username blogi

en: Currently using !item !version
et: Praegu kasutatakse !item !version.

en: Hindi
et: Hindi keel

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
et: Proovisite kasutada ühekordset sisselogimist blokeeritud kontoga.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
et: Kasutaja %name kasutas ühekordset sisse logimise linki %timestamp.

en: Failed to modify %settings, please verify the file permissions.
et: %settings faili muutmine ebaõnnestus. Kontrolli faili õiguseid.

en: Failed to open %settings, please verify the file permissions.
et: %settings faili avamine ebaõnnestus. Kontrolli faili õiguseid.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to login. Please change your password.
et: Kasutasid ühekordset sisenemise linki. Edaspidi ei ole vajalik kasutada seda linki. Palun muuda oma salasõna.

en: !username has applied for an account.
    
    !edit_uri
et: !username soovis luua kontot.
    
    !edit_uri

en: Username or e-mail address
et: Kasutajanimi või meiliaadress

en: You do not have permission to publish this type of post. Please save it as a draft instead.
et: Teil ei ole õigust seda tüüpi sissekannet avalikustada. Palun salvestage see mustandina.

en: You do not have permission to save this post as a draft. Please publish it instead.
et: Teil ei ole õigust salvestada sissekannet mustandina. Palun avalikustage sissekanne.

en: Invalid categories submitted.
et: Postitati sobimatud kategooriad.

en: A category from the @vocabulary_name vocabulary is required.
et: Kategooria valik sõnastikust @vocabulary_name on kohustuslik.

en: You may only choose one category from the @vocabulary_name vocabulary.
et: Teil on võimalik valida üks kategooria sõnastikust @vocabulary_name.

en: Error saving categories. This feature is not available.
et: Kategooriate salvestamisel tekkis viga. See omaduse kasutamine ei ole võimalik.

en: @type: added %title using blog API.
et: @type: lisatud %title kasutades blog API.

en: Blog API
et: Ajaveebi API

en: Allows users to post content using applications that support XML-RPC blog APIs.
et: Võimaldab kasutajatel postitada programmidega, mis toetavad XML-RPC blog APIsid.

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
et: <em>and</em> kus <strong>%property</strong> on <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
et: <strong>%property</strong> on <strong>%value</strong>

en: User autocomplete
et: Kasutajanime automaatlõpetus

en: 0 sec
et: 0 sek

en: form
et: vorm

en: Basic options
et: Põhiseaded

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
et: Parooli muutmiseks sisesta mõlemale väljale uus parool.

en: You have already used this one-time login link. It is not necessary to use this link to login anymore. You are already logged in.
et: Oled kasutanud ühekordse sisse logimise linki. Enam ei ole vajalik kasutada seda linki. Sa oled juba sisse logitud.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
et: Üritasid kasutada ühekordse sisselogimise linki, mis on kehtetu. Palun telli uus link kasutades allolevat vormi.

en: This login can be used only once.
et: Sellega saab sisse logida ainult ühe korra.

en: You have tried to use a one-time login link which has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
et: Üritasite kasutada ühekordse sisse logimise linki, mis on kasutatud või ei ole enam toimiv. Palun küsi uus kasutades allolevat vormi.

en: The translation import of %filename failed.
et: Tõlke import failist %filename ebaõnnestus.

en: Abbreviation
et: Lühend

en: Inserted
et: Sisestatud

en: Provide a password for the new account in both fields.
et: Uue konto parooli määramiseks tuleb uus parool sisestada mõlemale väljale.

en: For more information, please refer to the <a href="@help">help section</a>, or the <a href="@handbook">online Drupal handbooks</a>. You may also post at the <a href="@forum">Drupal forum</a>, or view the wide range of <a href="@support">other support options</a> available.
et: Lisainformatsiooni saad <a href="@help">abisektsioonist</a> või <a href="@handbook">Drupali online käsiraamatutest</a>. Võid ka <a href="@forum">Drupali foorumisse</a> postitada või uurida <a href="@support">teisi abi saamise võimalusi</a>.

en: Account details for !username at !site
et: !username konto detailid !site lehel

en: !username,
    
    Thank you for registering at !site. You may now log in to !login_uri using the following username and password:
    
    username: !username
    password: !password
    
    You may also log in by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
    
    
    --  !site team
et: Tere !username,
    
    Täname, et registreerusid saidil !site. Nüüd võid aadressil !login_uri sisse logida järgneva kasutaja ja parooliga:
    
    kasutajanimi: !username
    parool: !password
    
    Sisse logimiseks võid klõpsata järgneval lingil või kopeerida selle brauseri aadressiribale:
    
    !login_url
    
    See on ühekordne sisse logimise link, seda saab kasutada ainult üks kord.
    
    Pärast sisselogimist suunatakse sind aadressile !edit_uri kus saad oma parooli ära muuta.
    
    
    --  !site meeskond

en: User e-mail settings
et: Kasutaja e-posti seaded

en: Poll
et: Küsitlus

en: Preview post
et: Postituse eelvaade

en: Must users preview posts before submitting?
et: Kas kasutajad peavad enne postitamist vaatama eelvaadet?

en: More information about formatting options
et: Rohkem teavet vorminduse võimaluste kohta

en: Cron has been running for more than an hour and is most likely stuck.
et: Cron on töötanud üle tunni ning on tõenäoliselt hangunud.

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
et: Proovin croni töökorra ajal uuesti käivitada.

en: Cron run completed.
et: Cron tsükkel on lõpetatud.

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
et: Lisanduste või uuenduste kirjeldus aitamaks teistel mõista sinu tehtud muudatusi.

en: The minimum number of words for the body field to be considered valid for this content type. This can be useful to rule out submissions that do not meet the site's standards, such as short test posts.
et: Minimaalne nõutud sõnade arv põhisisu väljal selle sisutüübi puhul. Sellest sättest võib olla abi lehe reeglitele mittevastvate postituste ennetamisel.

en: Optionally specify an alternative URL by which this node can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
et: Soovi korral võib lisada alternatiivse URL-i, millelt postitusele ligi pääseb. Näiteks, sisesta "tutvustus", kui kirjutad tutvustavat lehekülge. Kasuta suhtelist teed ja ära lisa lõppu kaldkriipsu, muidu viite alias ei tööta.

en: Already added languages
et: Juba lisatud keeled

en: Recent blog posts
et: Hiljutised ajaveebi sissekanded

en: Who's new
et: Uued kasutajad

en: Are you sure you want to delete these users?
et: Soovid need kasutajad kindlasti kustutada?

en: The users have been deleted.
et: Kasutajad on kustutatud.

en: Language name
et: Keele nimetus

en: allow
et: luba

en: Edit category
et: Muuda kategooriat

en: The content type %name has been updated.
et: Sisutüüp %name on uuendatud.

en: The content type %name has been added.
et: Sisutüüp %name on lisatud.

en: Catalan
et: Katalaani

en: Cron ran successfully
et: Cron töö lõppes edukalt

en: Contact form
et: Kontaktvorm

en: Rule type
et: Reegli tüüp

en: Are you sure you want to delete the @type rule for %rule?
et: Soovid kindlasti kustutada @type reegli %rule?

en: The access rule has been deleted.
et: Juurdepääsureegel on kustutatud.

en: Database configuration
et: Andmebaasi seaded

en: Your web server does not appear to support any common database types. Check with your hosting provider to see if they offer any databases that <a href="@drupal-databases">Drupal supports</a>.
et: Paistab, et teie veebiserver ei toeta ühtegi levinud andmebaasi. Uurige oma teenusepakkujalt, kas nad pakuvad <a href="@drupal-databases">Drupaliga ühilduvaid</a> andmebaase.

en: To set up your @drupal database, enter the following information.
et: @drupal andmebaasi seadistamiseks sisesta järgnev info.

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
et: Andmebaasi liik, milles @drupal andmeid hoiab.

en: The name of the database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
et: Andmebaasi nimi, milles @drupal andmeid säilitab. Andmebaas peab olema serverisse loodud enne, kui paigaldatakse @drupal.

en: The name of the %db_type database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
et: %db_type andmebaasi nimi, millesse @drupal andmed salvestatakse. Andmebaas peab serveris eksisteerima enne installeerimise alustamist.

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %db_type server, however your PHP installation currently does not support this database type.
et: %settings_file faili järgi peaks @drupal kasutama %db_type serverit, kuid PHP paigaldus ei toeta seda andmebaasi tüüpi.

en: Select an installation profile
et: Vali paigaldusprofiil

en: (built-in)
et: (sisseehitatud)

en: No profiles available
et: Ühtegi profiili pole saadaval

en: We were unable to find any installer profiles. Installer profiles tell us what modules to enable and what schema to install in the database. A profile is necessary to continue with the installation process.
et: Ühtegi installatsiooniprofiili ei leitud. Installatsiooniprofiil kirjeldab, mis mooduleid installeerida ning mis andmebaasiskeemi kasutada. Installatsiooniprofiil on vajalik installeerimise jätkamiseks.

en: Drupal already installed
et: Drupal on juba paigaldatud

en: @drupal installation complete
et: Profiil @drupal on paigaldatud

en: Congratulations, @drupal has been successfully installed.
et: Õnnitlused, @drupal on edukalt paigaldatud.

en: Please review the messages above before continuing on to <a href="@url">your new site</a>.
et: Palun vaata üle ülalolevad teated enne <a href="@url">uuele lehele</a> edasi liikumist.

en: You may now visit <a href="@url">your new site</a>.
et: Te saate nüüd <a href="@url">oma uut saiti</a> külastada.

en: Site off-line
et: Sait on välja lülitatud

en: Cron run exceeded the time limit and was aborted.
et: Cron'i töökord ületas ajalimiidi ja katkestati.

en: 1 byte | @count bytes
et[0]: 1 bait
et[1]: @count baiti

en: MySQL database
et: MySQL andmebaas

en: Your MySQL Server is too old. Drupal requires at least MySQL %version.
et: Sinu MySQL server on liiga vana. Drupal vajab vähemalt MySQL %version.

en: PostgreSQL database
et: PostgreSQL andmebaas

en: Your PostgreSQL Server is too old. Drupal requires at least PostgreSQL %version.
et: PostgreSQL server on liiga vana. Drupal vajab vähemalt PostgreSQL %version.

en: Your PostgreSQL database is set up with the wrong character encoding (%encoding). It is possible it will not work as expected. It is advised to recreate it with UTF-8/Unicode encoding. More information can be found in the <a href="@url">PostgreSQL documentation</a>.
et: Sinu PostgreSQL andmebaas on seadistatud vale tähekodeeringuga (%encoding). On võimalik, et andmebaas ei tööta oodatud viisil. On soovituslik luua andmebaas UTF-8/Unicode kodeeringuga. Rohkem infot võib leida <a href="@url">PostgreSQL dokumentatsioonist</a>

en: The directory %directory has been created.
et: Loodi kataloog %directory.

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
et: Kausta %directory õigusi on muudetud, et sinna saaks kirjutada.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
et: !name ei tohi olla pikem, kui %max tähte. Hetkel on pikkus %length tähte.

en: Illegal choice %choice in %name element.
et: Sobimatu valik %choice elemendis %name .

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
et: Määra pildi kvaliteet JPEG-failide töötlemisel. Vahemik on 0 - 100. Suurem väärtus tähendab paremat kvaliteeti, kuid suuremat faili.

en: The %module module is required but was not found. Please move it into the <em>modules</em> subdirectory.
et: Moodul %module on nõutud, kuid teda ei leitud. Palun lisa see <em>modules</em> alamkataloogi.

en: PHP MySQL support not enabled.
et: PHP MySQL tugi ei ole aktiivne.

en: PHP MySQLi support not enabled.
et: PHP MySQLi tugi ei ole aktiivne.

en: PHP PostgreSQL support not enabled.
et: PHP PostgreSQL tugi ei ole aktiivne.

en: Custom language
et: Täiendav keel

en: Add custom language
et: Lisa täiendav keel

en: Language name in English
et: Keele nimetus inglise keeles

en: The language %language (%code) already exists.
et: Keel %language (%code) on juba olemas.

en: Invalid language code.
et: Mittekorrektne keelekood.

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
et: Kõigi sõnede näitamiseks jäta tühjaks. Otsing eristab suur- ja väiketähti.

en: English (provided by Drupal)
et: Inglise keel (Drupali põhikeel)

en: Search in
et: Otsitakse valikust

en: Only translated strings
et: Ainult tõlgitud sõned

en: Only untranslated strings
et: Ainult tõlkimata sõned

en: Languages not yet added
et: Veel lisamata keeled

en: Import translation
et: Tõlke importimine

en: Import into
et: Imporditakse keelde

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added
et: Olemasolevad sõned asendatakse, uued lisatakse.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
et: Olemasolevad sõned jäävad, uued sõned lisatakse.

en: Export translation
et: Tõlke eksportimine

en: String not found.
et: Sõnet ei leitud.

en: The string has been saved.
et: Sõne on salvestatud.

en: The string has been removed.
et: Sõne on eemaldatud.

en: The language selected for import is not supported.
et: Imporditava keele tugi puudub.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
et: Tõlkefaili %filename päis puudub või on vigane.

en: The translation file %filename contains an error: the plural formula could not be parsed.
et: Tõlkefail %filename on vigane: mitmuse valemit ei õnnestunud töödelda.

en: Exported %locale translation file: %filename.
et: Eksporditi %locale tõlkefail: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
et: Eksporditi tõlkefail: %filename.

en: Abkhazian
et: Abhaasia keel

en: Avestan
et: Avesta

en: Afrikaans
et: Afrikaani

en: Akan
et: Akani

en: Amharic
et: Amhari

en: Assamese
et: Assami keel

en: Avar
et: Avaari keel

en: Aymara
et: Aimara keel

en: Azerbaijani
et: Azerbaidžaani keel

en: Bashkir
et: Baškiiri keel

en: Belarusian
et: Valgevene keel

en: Bihari
et: Bihaari

en: Bengali
et: Bengaali

en: Tibetan
et: Tiibeti

en: Breton
et: Bretooni

en: Bosnian
et: Bosnia

en: Chechen
et: Tšetšeeni

en: Chamorro
et: Tšamorro keel

en: Corsican
et: Korsika keel

en: Cree
et: Krii keel

en: Old Slavonic
et: Vanaslaavi keel

en: Chuvash
et: Tšuvatši keel

en: Welsh
et: Ueilsi keel

en: Maldivian
et: Maldiivi keel

en: Bhutani
et: Bhutani keel

en: Ewe
et: Eve keel

en: Esperanto
et: Esperanto keel

en: Estonian
et: Eesti keel

en: Basque
et: Baski keel

en: Persian
et: Pärsia keel

en: Fulah
et: Fulahhi keel

en: Faeroese
et: Fääri keel

en: Frisian
et: Friisi keel

en: Irish
et: Irii keel

en: Scots Gaelic
et: Šoti keldi

en: Galician
et: Galeegi keel

en: Guarani
et: Guaraani keel

en: Gujarati
et: Gudžarati keel

en: Manx
et: Mani keel

en: Hausa
et: Hausa keel

en: Hiri Motu
et: Hiri Motu keel

en: Armenian
et: Armeenia keel

en: Herero
et: Herero keel

en: Interlingua
et: Interlingua keel

en: Interlingue
et: Interlingue keel

en: Igbo
et: Igbo keel

en: Inupiak
et: Inupiaki keel

en: Icelandic
et: Islandi keel

en: Inuktitut
et: Inuktituti keel

en: Javanese
et: Jaava keel

en: Georgian
et: Gruusia keel

en: Kongo
et: Kongo keel

en: Kikuyu
et: Kikiju keel

en: Kwanyama
et: Kanjama keel

en: Kazakh
et: Kasahhi keel

en: Greenlandic
et: Grööni keel

en: Cambodian
et: Kambodža keel

en: Kannada
et: Kannada keel

en: Kanuri
et: Kanuri keel

en: Kashmiri
et: Kašmiiri keel

en: Kurdish
et: Kurdistani keel

en: Cornish
et: Korni keel

en: Kirghiz
et: Kirgiisi keel

en: Latin
et: Ladina keel

en: Luxembourgish
et: Luksemburgi keel

en: Luganda
et: Luganda keel

en: Lingala
et: Lingala keel

en: Laothian
et: Lao keel

en: Latvian
et: Läti keel

en: Malagasy
et: Malagassi keel

en: Marshallese
et: Maršalli keel

en: Maori
et: Maoori keel

en: Macedonian
et: Makedoonia keel

en: Malayalam
et: Malajalami keel

en: Mongolian
et: Mongoolia keel

en: Moldavian
et: Moldaavia keel

en: Marathi
et: Marathi keel

en: Malay
et: Malai keel

en: Maltese
et: Malta keel

en: Burmese
et: Birma keel

en: North Ndebele
et: Põhja  Ndebele keel

en: Nepali
et: Nepaali keel

en: Ndonga
et: Ndonga keel

en: Norwegian Bokmål
et: Norra Bokmåli keel

en: Norwegian Nynorsk
et: Norra Nynorsk keel

en: South Ndebele
et: Lõuna Ndbele keel

en: Chichewa
et: Njadza keel

en: Occitan
et: Provansi keel

en: Oromo
et: Orumo keel

en: Oriya
et: Oria keel

en: Ossetian
et: Osseedi keel

en: Punjabi
et: Pandžabi keel

en: Pali
et: Pali keel

en: Pashto
et: Poztu keel

en: Portuguese, Portugal
et: Portugali, Portugali keel

en: Portuguese, Brazil
et: Portugali,  Brasiilia keel

en: Quechua
et: Ketzua keel

en: Rhaeto-Romance
et: Retoromaani keel

en: Kirundi
et: Kirundi keel

en: Kinyarwanda
et: Kinyarwanda keel

en: Sanskrit
et: Sankriti keel

en: Sardinian
et: Sardiinia keel

en: Sindhi
et: Sindhi keel

en: Northern Sami
et: Põhja-Saami keel

en: Sango
et: Sango keel

en: Serbo-Croatian
et: Serbohorvaadi keel

en: Slovenian
et: Sloveenia keel

en: Samoan
et: Samoa keel

en: Shona
et: Zoona keel

en: Albanian
et: Albaania keel

en: Serbian
et: Serbia keel

en: Siswati
et: Siswati keel

en: Sesotho
et: Sotho keel

en: Sudanese
et: Sudaani keel

en: Swahili
et: Suahiili keel

en: Tamil
et: Tamili keel

en: Telugu
et: Telugu keel

en: Tajik
et: Tadziki keel

en: Thai
et: Tai keel

en: Tigrinya
et: Tigrinja keel

en: Turkmen
et: Turkmeeni keel

en: Tagalog
et: Tagalogi keel

en: Setswana
et: Setswana keel

en: Tsonga
et: Tsonga keel

en: Tatar
et: Tatari keel

en: Twi
et: Tvii keel

en: Tahitian
et: Tahiiti keel

en: Uighur
et: Uiguuri keel

en: Ukrainian
et: Ukraina keel

en: Urdu
et: Urdu keel

en: Uzbek
et: Usbeki keel

en: Venda
et: Venda keel

en: Vietnamese
et: Vietnami keel

en: Wolof
et: Volofi keel

en: Xhosa
et: Koosa keel

en: Yiddish
et: Jidiš

en: Yoruba
et: Joruba keel

en: Zhuang
et: Tsuangi keel

en: Chinese, Simplified
et: Hiina keel, lihtsustatud

en: Chinese, Traditional
et: Hiina keel, traditsiooniline

en: Zulu
et: Suulu keel

en: Operating in off-line mode.
et: Töötab offline režiimis.

en: sort icon
et: sorteerimisikoon

en: sort ascending
et: sorteeri kasvavalt

en: sort descending
et: sorteeri kahanevalt

en: The following errors must be resolved before you can continue the installation process
et: Alljärgnevad vead tuleb lahendada installatsiooni jätkamiseks

en: The following error must be resolved before you can continue the installation process
et: Alljärgnevad vead tuleb lahendada installatsiooni jätkamiseks

en: The following installation warnings should be carefully reviewed, but in most cases may be safely ignored
et: Alljärgnevad hoiatused tuleks hoolikalt üle vaadata kuid enamjuhul võib neid ka ignoreerida.

en: The following installation warning should be carefully reviewed, but in most cases may be safely ignored
et: Alljärgnevad hoiatused tuleks hoolikalt üle vaadata kuid enamjuhul võib neid ka ignoreerida.

en: The PCRE library in your PHP installation is outdated. This will cause problems when handling Unicode text. If you are running PHP 4.3.3 or higher, make sure you are using the PCRE library supplied by PHP. Please refer to the <a href="@url">PHP PCRE documentation</a> for more information.
et: Teie PHP paigalduse PCRE teek on vananenud. See tekitab probleeme Unicode teksti käsitlemisel. Kui Te kasutate PHP versiooni 4.3.3 või uuemat siis palun veenduge et kasutate PCRE teeki mis tuli koos PHP-ga. Lisainfo saamiseks palume vaadata <a href="@url">PHP PCRE dokumentatsiooni</a>.

en: Operations on Unicode strings are emulated on a best-effort basis. Install the <a href="@url">PHP mbstring extension</a> for improved Unicode support.
et: Toimingud Unicode sõnedega on raskendatud. Parema Unicode toe saamiseks paigalda <a href="@url">PHP mbstring laiendus</a>.

en: Multibyte string function overloading in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.func_overload</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
et: Mitmebaidiliste sõnefunktsioonide üledefineerimine on PHP seadistustes aktiveeritud, kuid tuleb välja lülitada. Kontrolli php.ini <em>mbstring.func_overload</em> seadet. Täpsema info saamiseks vaata <a href="@url">PHP mbstring dokumentatsiooni</a>.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
et: Mitmebaidiliste sõnede sisestuse teisendamine on PHP seadistustes aktiveeritud, kuid tuleb välja lülitada. Kontrolli php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em> seadet. Täpsema info saamiseks vaata <a href="@url">PHP mbstring dokumentatsiooni</a>

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_input</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
et: Mitmebaidiliste sõnede sisestuse teisendamine on PHP seadistustes aktiveeritud, kuid tuleb välja lülitada. Kontrolli php.ini <em>mbstring.http_input</em> seadet. Täpsema info saamiseks vaata <a href="@url">PHP mbstring dokumentatsiooni</a>

en: Multibyte string output conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_output</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
et: Mitmebaidiliste sõnede väljastuse teisendamine on PHP seadistustes aktiveeritud, kuid tuleb välja lülitada. Kontrolli php.ini <em>mbstring.http_output</em> seadet. Lisainfo saamiseks vaata <a href="@url">PHP mbstring dokumentatsiooni</a>.

en: Standard PHP
et: Standardne PHP

en: PHP Mbstring Extension
et: PHP Mbstring laiendus

en: Unicode library
et: Unicode teek

en: Could not convert XML encoding %s to UTF-8.
et: Ei suutnud XML kodeeringut %s UTF8-sse konverteerida.

en: Unsupported encoding %s. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP.
et: Tundmatu kodeering %s. Paigalda iconv, GNU recode või mbstring PHPle.

en: Parse error. Not well formed
et: Parsimisviga. Pole reeglipäraselt vormistatud

en: Parse error. Request not well formed.
et: Parsimisviga. Päring ei ole reeglipäraselt vormistatud.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
et: Serveri viga. Ebakorrektne XML-RPC. Päring (request) peab olema methodCall.

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
et: Serveri viga. Päritud meetodit @methodname ei ole määratletud.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
et: Serveri viga. Vale meetodi parameetrite arv.

en: Server error. Invalid method parameters.
et: Serveri viga. Ebakorrektsed meetodi parameetrid.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
et: Serveri viga. Päritud funktsioon @method ei eksisteeri.

en: Invalid syntax for system.multicall.
et: Ebakorrektne system.multicall süntaks.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
et: Rekursiivsed system.multicall väljakutsed on keelatud.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
et: Serveri viga. Päritud meetodi @methodname signatuuri ei ole määratletud.

en: Categorize news items
et: Liigita uudiste elemendid

en: A feed named %feed already exists. Please enter a unique title.
et: Uudisvoog aadressil %feed on juba olemas. Palun sisesta unikaalne pealkiri.

en: Are you sure you want to remove all items from the feed %feed?
et: Kas oled kindel, et soovid eemaldada kõik elemendid sellest  %feed uudisvoost?

en: Category selection type
et: Kategooria valiku tüüp

en: checkboxes
et: valikkastid

en: multiple selector
et: hulgivaliku tööriist

en: Configure which content your site aggregates from other sites, how often it polls them, and how they're categorized.
et: Seadista, millist sisu lehekülg teistelt saitidelt kogub, kui tihti seda uuendatakse, ning kuidas on see kategoriseeritud.

en: Update items
et: Uuenda elemente

en: Edit feed
et: Muuda voogu

en: Post new blog entry.
et: Postita ajaveebi uus sissekanne.

en: You are not allowed to post a new blog entry.
et: Sul pole lubatud uut ajaveebi sissekannet postitada.

en: Blog entry
et: Ajaveebi sissekanne

en: View recent blog entries
et: Näita viimaseid sissekandeid

en: Read the latest blog entries.
et: Loe viimaseid ajaveebi sissekandeid.

en: Enables keeping easily and regularly updated user web pages or blogs.
et: Võimaldab lihtsalt ja regulaarselt uuendatava kasutajate veebilehed või blogid.

en: Save book pages
et: Salvesta raamatu leheküljed

en: Updated book %title.
et: Uuendati raamatut %title.

en: Update book outline
et: Uuenda raamatu kokkuvõtet

en: Remove from book outline
et: eemalda raamatu kokkuvõttest

en: The book outline has been updated.
et: Raamatu kokkuvõte on uuendatud.

en: The post has been removed from the book.
et: Postitus on raamatust eemaldatud.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
et: Näita printerisõbralikku versiooni sellest raamatu lehest ja selle alamlehekülgedest.

en: Users can select the <em>printer-friendly version</em> link visible at the bottom of a book page to generate a printer-friendly display of the page and all of its subsections.
et: Kastuajatel on võimalik avada <em>printerisõbraliku versiooni</em> link raamatu alaosast, mis genereerib lehest printerisõbraliku vaate koos kõigi tema alamosadega.

en: create new books
et: uute raamatute loomine

en: Book page
et: Raamatu leht

en: The color picker only works if the <a href="@url">download method</a> is set to public.
et: Värvivalija töötab ainult siis, kui <a href="@url">allalaadimise meetod</a> on seatud avalikuks.

en: Base color
et: Baasvärvus

en: Header top
et: Päise ülemine osa

en: Header bottom
et: Päise allosa

en: There is not enough memory available to PHP to change this theme's color scheme. You need at least %size more. Check the <a href="@url">PHP documentation</a> for more information.
et: Selle kujunduse värviskeemi muutmiseks pole piisavalt PHP mälu. Vaja on vähemalt %size või rohkem. Lisateavet saab <a href="@url">PHP dokumentatsioonist</a>.

en: The GD library for PHP is enabled, but was compiled without PNG support. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
et: GD teek on PHP-s küll sisse lülitatud, kuid see on kompileeritud ilma PNG toeta. Lisateavet saab <a href="@url">PHP piltide dokumentatsioonist</a>.

en: Allows the user to change the color scheme of certain themes.
et: Võimaldab kasutajatel muuta teatud kujunduste värviskeemi.

en: Delete the selected comments
et: Kustuta valitud kommentaarid

en: Allows users to comment on and discuss published content.
et: Võimaldab kasutajatel kommenteerida ja vestelda avaldatud materjalide üle.

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
et: Näiteks:'tagasiside vorm' või 'toote infovorm'.

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
et: Kategooriate nimekirja koostamisel juhindutakse järgnevast. Kergemad (väiksema) kaaluga asuvad nimekirjas enne raskemaid (suurema) kaaluga elemente. Võrdrse kaaluga elemendid sorteeritakse tähestiku järgi.

en: Contact form: category %category deleted.
et: Kontaktvorm: kategoria %category kustutatud.

en: The contact module also adds a <a href="@menu-settings">menu item</a> (disabled by default) to the navigation block.
et: Kontakt moodul lisab ka <a href="@menu-settings">menüü elemendi</a> (vaikimisi välja lülitatud) navigatsiooni plokki.

en: Personal contact form
et: Isiklik kontaktivorm

en: Allow other users to contact you by e-mail via <a href="@url">your personal contact form</a>. Note that while your e-mail address is not made public to other members of the community, privileged users such as site administrators are able to contact you even if you choose not to enable this feature.
et: Lubab teistel kasutajatel sinuga kontakteeruda kasutades <a href="@url">sinu personaalset kontaktvormi</a> Arvesta ka sellega, et kuigi e-maili aadress ei ole avalikustatud teistele ühiskonna liikmetele, saab privileegidega kasutaja  (näiteks saidi administraator) sinuga ühendust võtta isegi kui see võimalus on välja lülitatud.

en: access site-wide contact form
et: saidi sisene kontaktvorm

en: Create a system contact form and set up categories for the form to use.
et: Loo süsteemi kontaktvorm ja vali kategooria, milles vormi kasutada.

en: Edit contact category
et: Muuda kontakti kategooriat

en: Enables the use of both personal and site-wide contact forms.
et: Võimaldab kasutada nii personaalseid kui ka leheüleseid kontaktvorme.

en: Recent log entries
et: Viimased teated

en: View events that have recently been logged.
et: Viimati logisse kantud sündmuste kuvamine.

en: Top 'page not found' errors
et: Sagedasemad 'lehekülge ei leitud' vead

en: View 'page not found' errors (404s).
et: 'Lehekülge ei leitud' (404) teadete kuvamine.

en: Top 'access denied' errors
et: Sagedasemad 'juurdepääs keelatud' vead

en: View 'access denied' errors (403s).
et: 'Juurdepääs keelatud' (403) teadete kuvamine.

en: All roles may use default format
et: Kõik rollid võivad kasutada vaikimisi vormingut

en: No roles may use this format
et: Ükski roll ei tohi kasutada seda vormingut

en: Set default format
et: Seadista vaikevorming

en: Default format updated.
et: Vaikimisi vorming uuendatud.

en: Add input format
et: Lisa sisestamise vorming

en: All roles for the default format must be enabled and cannot be changed.
et: Vaikimisi formaadi kasutamine peab olema lubatud kõikidele rollidele ja seda ei tohi muuta.

en: Specify a unique name for this filter format.
et: Määratle unikaalne nimi sellele filtri vormingule.

en: Choose which roles may use this filter format. Note that roles with the "administer filters" permission can always use all the filter formats.
et: Valige, millised kasutajarollid võivad seda filtrivormingut kasutada. NB! rollid, kus on märgistatud "administer filter" kasutajaõigus võivad alati kõiki vorminguid kasutada.

en: Choose the filters that will be used in this filter format.
et: Vali filtrid, mida kasutatakse selle vorminguga.

en: No guidelines available.
et: Juhiseid pole.

en: These are the guidelines that users will see for posting in this input format. They are automatically generated from the filter settings.
et: Need on juhised, mida kasutajad näevad selle sisestamise vormingu abil postitamisel. Need juhised luuakse filtri seadete põhjal automaatselt.

en: Filter format names need to be unique. A format named %name already exists.
et: Filtri vormingu nimed peavad olema unikaalsed. Vorming nimega %name on juba olemas.

en: Added input format %format.
et: Lisatud sisestamise vorming %format.

en: The input format settings have been updated.
et: Sisestamise vormingu seaded on uuendatud.

en: Are you sure you want to delete the input format %format?
et: Kas oled kindel, et soovid kustutada sisestamise vormingu %format?

en: If you have any content left in this input format, it will be switched to the default input format. This action cannot be undone.
et: Kui teil on sisu jäänud kõnesolevat sisendit formaadis, siis see lülitatakse vaikimisi sisendi formaati. Seda toimingut ei saa tagasi võtta.

en: The default format cannot be deleted.
et: Vaikimisi vormingut pole võimalik kustutada.

en: Deleted input format %format.
et: Kustutatud sisestamise vorming %format.

en: No settings are available.
et: Seadeid ei ole saadaval.

en: The filter ordering has been saved.
et: Filtrite järjestus on salvestatud.

en: If you cannot find the settings for a certain filter, make sure you have enabled it on the <a href="@url">view tab</a> first.
et: Kui mõne filtri seadistused ei ole leitavad, siis tehke esmalt kindlaks, kas need on <a href="@url">näita</a> vahelehel sisse lülitatud.

en: Allowed HTML tags: @tags
et: Lubatud HTML- märgendid: @tags

en: 
    <p>This site allows HTML content. While learning all of HTML may feel intimidating, learning how to use a very small number of the most basic HTML "tags" is very easy. This table provides examples for each tag that is enabled on this site.</p>
    <p>For more information see W3C's <a href="http://www.w3.org/TR/html/">HTML Specifications</a> or use your favorite search engine to find other sites that explain HTML.</p>
et: 
    <p>Sellel lehel on HTML lubatud. Kuigi HTML-i õppimine võib tunduda heidutav, on mõne kõige põhilisema HTML "sildi" kasutamine väga lihtne. Järgnevas tabelis on toodud näited iga siin lehel lubatud saki kohta.</p>
    <p>Lisateavet leiad W3C lehelt <a href="http://www.w3.org/TR/html/">HTML Spetsifikatsioon</a>, samuti võid otsida internetist teisi lehekülgi, mis selgitavad HTML-i kasutamist.</p>

en: Anchors are used to make links to other pages.
et: Ankruid kasutatakse teistele linkidele viitamiseks

en: By default line break tags are automatically added, so use this tag to add additional ones. Use of this tag is different because it is not used with an open/close pair like all the others. Use the extra " /" inside the tag to maintain XHTML 1.0 compatibility
et: Vaikimisi lisatakse reamurdmise sildid automaatselt, selle sildiga saab neid juurde lisada. Selle sildi kasutamine on erandlik, kuna erinevalt teiselt, ei kasutata sellel avavat/sulgevat paari. Ühilduvuse saavutamiseks XHTML 1.0 standardiga lisa sildi sisse " /".

en: Text with <br />line break
et: Tekst <br /> reamurdjaga

en: By default paragraph tags are automatically added, so use this tag to add additional ones.
et: Vaikimisi lisatakse lõigusildid automaatselt, aga lõigusilte võib ka käsitsi juurde lisada.

en: Paragraph one.
et: Esimene lõik.

en: Paragraph two.
et: Teine lõik.

en: Strong
et: Tugev

en: Emphasized
et: Rõhutatud

en: Cited
et: Tsitaat

en: Coded text used to show programming source code
et: Programmide lähtekoodi näitamiseks kasutatakse kodeeritud teksti

en: Coded
et: Kood

en: Bolded
et: Paksendatud

en: Italicized
et: Kaldkiri

en: Superscripted
et: Ülaindeks

en: <sup>Super</sup>scripted
et: <sup>Üla</sup>indeks

en: Subscripted
et: Alaindeks

en: <sub>Sub</sub>scripted
et: <sub>Ala</sub>indeks

en: <abbr title="Abbreviation">Abbrev.</abbr>
et: <abbr title="Abbreviation">Lühend.</abbr>

en: Block quoted
et: Tsitaadiplokk

en: Quoted inline
et: Jutumärkidega taandrida

en: Table header
et: Tabeli päis

en: Table cell
et: Tabeli väli

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
et: Järjestatud loend - iga loendi elementi alusta sildiga &lt;li&gt;

en: First item
et: Esimene element

en: Second item
et: Teine element

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
et: Järjestamata loend - iga loendi elementi alusta sildiga &lt;li&gt;

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
et: Definitsiooniloend sarnaneb teiste HTML loenditega. &lt;dl&gt; alustab loendit, &lt;dt&gt; alustab defineeritava termini ja &lt;dd&gt; alustab kirjelduse.

en: First term
et: Esimene termin

en: First definition
et: Esimene definitsioon

en: Second term
et: Teine termin

en: Second definition
et: Teine definitsioon

en: Subtitle three
et: Kolmas alapealkiri

en: Subtitle four
et: Neljas alapealkiri

en: Subtitle five
et: Viies alapealkiri

en: Subtitle six
et: Kuues alapealkiri

en: Tag Description
et: Sildi kirjeldus

en: You Type
et: Sina kirjutad

en: You Get
et: Kuvatakse

en: No help provided for tag %tag.
et: Sildi %tag jaoks pole abi saadaval.

en: 
    <p>Most unusual characters can be directly entered without any problems.</p>
    <p>If you do encounter problems, try using HTML character entities. A common example looks like &amp;amp; for an ampersand &amp; character. For a full list of entities see HTML's <a href="http://www.w3.org/TR/html4/sgml/entities.html">entities</a> page. Some of the available characters include:</p>
et: 
    <p>Enamikku vähemlevinud märkidest võib otse sisestada.</p>
    <p>Kui esineb probleeme, proovi kasutada HTML märgikoodi. Tavalisim näide selle kohta on &amp;amp; ampersandi märgi &amp; jaoks. HTML-märgikoodi kogu loendi leiad <a href="http://www.w3.org/TR/html4/sgml/entities.html">märgikoodi</a> leheküljelt. Mõned märgid:</p>

en: Ampersand
et: &amp;-märk

en: Quotation mark
et: Küsimärk

en: Character Description
et: Tähemärgi kirjeldus

en: No HTML tags allowed
et: HTML märgendid ei ole lubatud

en: Lines and paragraphs break automatically.
et: Automaatne rea- ja lõiguvahetus

en: Lines and paragraphs are automatically recognized. The &lt;br /&gt; line break, &lt;p&gt; paragraph and &lt;/p&gt; close paragraph tags are inserted automatically. If paragraphs are not recognized simply add a couple blank lines.
et: Read ja lõigud tuntakse ära automaatselt. Reavahetuse &lt;br /&gt;, lõigu alguse &lt;p&gt; ja lõpusildid &lt;/p&gt; sisestatakse automaaselt. Kui lõike ei tunta ära, sisesta mõned tühjad read.

en: Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
et: Veebiaadressid ja e-maili aadressid muutuvad automaatselt linkideks.

en: Converts line breaks into HTML (i.e. &lt;br&gt; and &lt;p&gt; tags).
et: Muudab reavahetused HTMLi märgenditeks (s.t. &lt;br&gt; ja &lt;p&gt; märgenditeks).

en: Turns web and e-mail addresses into clickable links.
et: Muuda veebi- ja meiliaadressid linkideks.

en: How to deal with HTML tags in user-contributed content. If set to "Strip disallowed tags", dangerous tags are removed (see below). If set to "Escape tags", all HTML is escaped and presented as it was typed.
et: Kuidas käsitletakse kasutajate poolt lisatud sisus HTML märgendeid. Kui sisse on lülitatud "Eelmalda lubamatud märgendid", eemaldatakse ohtlikud märgendid (vt. all). Kui sisse on lülitatud "Väldi kõiki märgendeid", ignoreeritakse HTML märgendeid ning sisu kuvatakse täpselt sellisena, millisena kasutaja selle sisestas.

en: If "Strip disallowed tags" is selected, optionally specify tags which should not be stripped. JavaScript event attributes are always stripped.
et: Kui "Eelmalda lubamatud märgendid" on valitud, siis saab valikuliselt määrata märgendid, mida ei eemaldata. Alati eemaldatakse JavaScript'i sündmused.

en: Display HTML help
et: Kuva HTML abiinfo

en: If enabled, Drupal will display some basic HTML help in the long filter tips.
et: Kui on sisse lülitatud, kuvab Drupal filtreerimisnõuande juures algelist HTML abi.

en: Delete input format
et: Kustuta sisestamise vorming

en: Compose tips
et: Sisestamise näpunäited

en: Handles the filtering of content in preparation for display.
et: Haldab kuvamiseks ettevalmistatava sisu filtreerimist.

en: Forum topic
et: Foorumi teema

en: Enables threaded discussions about general topics.
et: Luba lõimitud vestlusi üldiste teemade kohta.

en: Manages the display of online help.
et: Haldab internetipõhise abi näitamist.

en: The machine-readable name of this content type. This field cannot be modified for system-defined content types.
et: Selle sisutüübi masinloetav nimi. Seda välja ei saa süsteemi poolt ettemääratud sisutüüpide puhul muuta.

en: A brief description of this content type. This text will be displayed as part of the list on the <em>create content</em> page.
et: Sisutüübi lühike kirjeldus. Seda kirjeldust näidatakse <em>lisa sisu</em> lehel nimekirja osana.

en: This content type does not have a title field.
et: Sellel sisutüübil puudub pealkirja väli.

en: To omit the body field for this content type, remove any text and leave this field blank.
et: Sisutüübilt põhisisu välja eemaldamiseks kustuta igasugune tekst ja jäta väli tühjaks.

en: This text will be displayed at the top of the submission form for this content type. It is useful for helping or instructing your users.
et: Teksti näidatakse antud sisutüübi postitamisvormi kohal. Selle tekstiga saab kasutajaid juhendada.

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
et: <em>Postituste administreerimise</em> õigusega kasutajad saavad neid valikuid muuta.

en: The machine-readable name %type is already taken.
et: Masinloetav nimi %type on juba kasutusel.

en: Invalid machine-readable name. Please enter a name other than %invalid.
et: Nimi pole masinloetav. Palun sisesta %invalid asemel midagi muud.

en: The human-readable name %name is already taken.
et: Inimloetav nimi %name on juba kasutusel.

en: The content type %name has been reset to its default values.
et: Sisutüübil %name taastati vaikeväärtused.

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
et: Kas soovid kindlasti kustutada sisutüübi %type?

en: Added content type %name.
et: Sisutüüp %name lisatud.

en: If the site is experiencing problems with permissions to content, you may have to rebuild the permissions cache. Possible causes for permission problems are disabling modules or configuration changes to permissions. Rebuilding will remove all privileges to posts, and replace them with permissions based on the current modules and settings.
et: Kui lehel esineb probleeme õigusega sisu kuvada, siis võib proovida õiguste vahemälu uuesti loomist. Võimalikud õiguste probleemid võivad tekkida moodulite väljalülitamisest või õiguste seadistuse muutmisest. Uuesti loomisel eemaldatakse postitustelt kõik eelisõigused ja asendatakse need õigustega, mis põhinevad praegustel moodulitel ja seadetel.

en: Rebuilding may take some time if there is a lot of content or complex permission settings. After rebuilding has completed posts will automatically use the new permissions.
et: Uuesti loomine võib natuke aega võtta, kui on palju sisu või keerulisi õigusi. Pärast protsessi lõppu kasutavad postitused automaatselt loodud õiguseid.

en: Node access status
et: Postituste juurdepääsu staatus

en: Number of posts on main page
et: Postituste arv esilehel

en: The default maximum number of posts to display per page on overview pages such as the main page.
et: Vaikimisi postituste arv ülevaatlikel lehtedel nagu esileht.

en: Demote from front page
et: Eemalda esilehelt

en: Make sticky
et: Tee kleepuvaks

en: Remove stickiness
et: Eemalda kleepuvus

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
et: @type: muudetud tagasi %title %revision redaktsiooniks.

en: Below is a list of all the content types on your site. All posts that exist on your site are instances of one of these content types.
et: Allpool on sinu saidil olevate sisutüüpide nimistu. Kõik postitused on loodud kasutades üht neist sisu tüüpidest.

en: To create a new content type, enter the human-readable name, the machine-readable name, and all other relevant fields that are on this page. Once created, users of your site will be able to create posts that are instances of this content type.
et: Uue sisu tüübi loomiseks sisesta inimesele loetav nimi, masinale loetav nimi ja täida kõik teised nõutud väljad lehel. Kui sisu tüüp on juba loodud, saavad kasutajad teha postitusi, mis kuuluvad sellesse sisu tüüpi.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
et: Muudatuste ajalugu võimaldab vaadata muudatusi erinevates postituse versioonides.

en: <h1 class="title">Welcome to your new Drupal website!</h1><p>Please follow these steps to set up and start using your website:</p>
et: <h1 class="title">Tere tulemast sinu uuele Drupali veebilehele!</h1><p>Palun järgi oma veebilehe seadistamiseks järgmiseid samme:</p>

en: <strong>Configure your website</strong> Once logged in, visit the <a href="@admin">administration section</a>, where you can <a href="@config">customize and configure</a> all aspects of your website.
et: <strong>Seadista oma veebileht</strong> Kui oled sisse logitud, külasta <a href="@admin">administreerimise sektsiooni</a>, kust saad kõiki oma veebilehe sätteid <a href="@config">muuta</a>.

en: <strong>Enable additional functionality</strong> Next, visit the <a href="@modules">module list</a> and enable features which suit your specific needs. You can find additional modules in the <a href="@download_modules">Drupal modules download section</a>.
et: <strong>Kasuta täiendavaid võimalusi</strong> Järgmise sammuna külasta <a href="@modules">moodulite nimekirja</a> ja lülita sisse oma vajadustele vastavad  funktsioonid. Veel mooduleid leiad <a href="@download_modules">Drupali moodulite allalaadimise sektsioonist</a>.

en: <strong>Customize your website design</strong> To change the "look and feel" of your website, visit the <a href="@themes">themes section</a>. You may choose from one of the included themes or download additional themes from the <a href="@download_themes">Drupal themes download section</a>.
et: <strong>Kohanda oma lehe kujundust</strong> Et muuta oma lehe "toimimist ja väljanägemist", külasta lehe <a href="@themes">kujunduste sektsiooni</a>. Seal saad valida olemasolevate kujunduste vahel või laadida alla uue <a href="@download_themes">Drupali kujunduste sektsioonist</a>.

en: <strong>Start posting content</strong> Finally, you can <a href="@content">create content</a> for your website. This message will disappear once you have promoted a post to the front page.
et: <strong>Alusta sisu postitamist</strong> Viimaks võid oma veebilehele <a href="@content">lisada sisu</a>. See teade kaob kohe, kui oled postituse määranud esilehele.

en: administer content types
et: sisutüüpide administreerimine

en: View, edit, and delete your site's content.
et: Vaata toimeta ja kustuta oma saidi sisu.

en: Post settings
et: Postitamise seaded

en: Control posting behavior, such as teaser length, requiring previews before posting, and the number of posts on the front page.
et: Postituste eripärade juhtimine nagu juhtlõigu pikkus, eelvaatlemise nõudmine enne postitamist ja postituste arv esilehel.

en: Manage posts by content type, including default status, front page promotion, etc.
et: Halda postitusi sisu tüübi järgi, sealhulgas vaikimisi staatust, esilehele tõstmist jne

en: Add content type
et: Lisa sisu tüüp

en: Allows content to be submitted to the site and displayed on pages.
et: Võimaldab lisada keskkonda sissekandeid ning neid lehtedel kuvada.

en: No URL aliases available.
et: Ühtegi viite aliast pole olemas.

en: Update alias
et: Uuenda aliast

en: Create new alias
et: Loo uus alias

en: The alias has been saved.
et: Alias on salvestatud.

en: Are you sure you want to delete path alias %title?
et: Soovid kindlasti kustutada viite aliase %title?

en: The path module allows you to specify aliases for Drupal URLs. Such aliases improve readability of URLs for your users and may help internet search engines to index your content more effectively. More than one alias may be created for a given page.
et: Viidete moodul võimaldab määrata aliase Drupali viidetele. Sellised aliased muudavad viited kasutajate jaoks loetavamteks ja võivad aidata interneti otsingumootoritel sisu efektiivsemalt indekseerida. Ühele lehele võib luua mitu aliast.

en: <p>Some examples of URL aliases are:</p>
    <ul>
    <li>user/login =&gt; login</li>
    <li>image/tid/16 =&gt; store</li>
    <li>taxonomy/term/7+19+20+21 =&gt; store/products/whirlygigs</li>
    <li>node/3 =&gt; contact</li>
    </ul>
et: <p>Mõned näited viidete aliastest:</p>
    <ul>
    <li>user/login =&gt; sisene</li>
    <li>image/tid/16 =&gt; pood</li>
    <li>taxonomy/term/7+19+20+21 =&gt; pood/tooted/raamatud</li>
    <li>node/3 =&gt; kontakt</li>
    </ul>

en: Enter the path you wish to create the alias for, followed by the name of the new alias.
et: Sisesta viide, millele soovid aliast luua.

en: The alias has been deleted.
et: Alias on kustutatud.

en: The path is already in use.
et: Viide on juba kasutusel.

en: URL aliases
et: Viite aliased

en: Change your site's URL paths by aliasing them.
et: Lehe URL-ide jaoks aliaste loomine.

en: Edit alias
et: Muuda aliast

en: Delete alias
et: Kustuta alias

en: Add alias
et: Lisa alias

en: Allows users to rename URLs.
et: Võimaldab kasutajatel URL aadresse ümber nimetada.

en: You may post PHP code. You should include &lt;?php ?&gt; tags.
et: Sa võid postitada PHP koodi. Peaksid lisama &lt;?php ?&gt; märgendid.

en: PHP evaluator
et: PHP käivitamine

en: Failed to notify pingomatic.com (site).
et: pingomatic.com (saidi) teavitamine ebaõnnestus.

en: Alerts other sites when your site has been updated.
et: Teavitab teisi keskkondi sinu kodulehel toimunud uuendustest.

en: Most recent poll
et: Kõige uuem küsitlus

en: Poll status
et: Küsitluse staatus

en: When a poll is closed, visitors can no longer vote for it.
et: Külastajad ei saa enam hääletada kui küsitlus on suletud.

en: After this period, the poll will be closed automatically.
et: Pärast selle perioodi möödumist suletakse küsitlus automaatselt.

en: Votes for choice @n
et: Hääli @n. vastusele

en: Negative values are not allowed.
et: Negatiivsed väärtused pole lubatud.

en: Polls
et: Küsitlused

en: edit %title
et: muuda %title

en: add new %type
et: lisa uus %type

en: The name of the field. The form name is not shown to the user but used internally in the HTML code and URLs.
    Unless you know what you are doing, it is highly recommended that you prefix the form name with <code>profile_</code> to avoid name clashes with other fields. Spaces or any other special characters except dash (-) and underscore (_) are not allowed. An example name is "profile_favorite_color" or perhaps just "profile_color".
et: Välja nimi. Vormi nime ei näidata kasutajale, kuid kasutatakse sisemiselt HTML-koodis ja viidetes.
    Kui sa just ei tea, mida sa teed, siis on soovitatav vormi nimele lisada eeslide <code>profiil_</code>, et vältida konflikte teiste väljadega. Tühikud ega teised erilised märgid pole lubatud, välja arvatud sidekriips (-) ja alakriips (_). Näiteks võib nimi olla "profiil_lemmikvärv" või lihtsalt "profiil_värv".

en: A list of all options. Put each option on a separate line. Example options are "red", "blue", "green", etc.
et: Nimekiri kõigi valikutega. Aseta iga valik eraldi reale. Valikud on näiteks "punane", "sinine", "roheline", jne.

en: Hidden profile field, only accessible by administrators, modules and themes.
et: Peidetud profiili väli, saadaval ainult administraatoritele, moodulites ja kujundustes.

en: Private field, content only available to privileged users.
et: Privaatne väli, nähtav ainult priviligeeritud kasutajatele.

en: Public field, content shown on profile page but not used on member list pages.
et: Avalik väli, näidatakse profiilis, kuid mitte liikmete nimekirjas.

en: Public field, content shown on profile page and on member list pages.
et: Avalik väli, näidatakse profiilis ja kasutajate nimekirjas.

en: The weights define the order in which the form fields are shown. Lighter fields "float up" towards the top of the category.
et: Kaal määrab väljade näitamise järjekorra. Kergemad väljad "tõusevad" kategoorias ülespoole.

en: Form will auto-complete while user is typing.
et: Vorm täidetakse automaatselt kirjutamise ajal.

en: The specified form name contains one or more illegal characters. Spaces or any other special characters except dash (-) and underscore (_) are not allowed.
et: Valitud nimi sisaldab ühte või mitut sobimatut märki. Tühikud ega teised erilised märgid pole lubatud, välja arvatud sidekriips (-) ja alakriips (_).

en: The specified form name is reserved for use by Drupal.
et: Valitud vormi nimi on Drupali poolt reserveeritud.

en: The specified category name is reserved for use by Drupal.
et: Valitud kategooria nimi on Drupali poolt reserveeritud.

en: The specified title is already in use.
et: Valitud pealkiri on juba kasutuses.

en: The specified name is already in use.
et: Valitud nimi on juba kasutuses.

en: A hidden field cannot be required.
et: Peidetud väli ei saa olla nõutud

en: A hidden field cannot be set to visible on the user registration form.
et: Peidetud väli ei saa olla seadistatud nähtavaks kasutaja registreerimis vormis.

en: The field has been created.
et: Väli on loodud.

en: Are you sure you want to delete the field %field?
et: Soovid kindlasti kustutada välja %field?

en: This action cannot be undone. If users have entered values into this field in their profile, these entries will also be deleted. If you want to keep the user-entered data, instead of deleting the field you may wish to <a href="@edit-field">edit this field</a> and change it to a hidden profile field so that it may only be accessed by administrators.
et: Toiming on pöördumatu. Kui kasutajad on oma profiilis selle välja täitnud, siis need andmed kustutatakse. Kui soovid kasutajate sisestatud andmed alles hoida, võid kustutamise asemel välja hoopis peidetuks <a href="@edit-field">muuta</a>, et sellele pääseks ligi ainult administraatorid.

en: The field %field has been deleted.
et: Väli %field on kustutatud.

en: Profile field %field added under category %category.
et: Profiili väli %field lisatud kategooriasse %category.

en: Profile field %field deleted.
et: Profiili väli %field kustutatud.

en: User list
et: Kasutajate nimekiri

en: single-line textfield
et: üherealine tekstiväli

en: multi-line textfield
et: mitmerealine tekstiväli

en: checkbox
et: valikruut

en: list selection
et: rippmenüü

en: freeform list
et: vabavormiline nimekiri

en: Author information
et: Autori info

en: Link to full user profile
et: Viide kasutaja täisprofiilile

en: Profile fields to display
et: Profiili väljad, mida näidata

en: Select which profile fields you wish to display in the block. Only fields designated as public in the <a href="@profile-admin">profile field configuration</a> are available.
et: Vali, milliseid kasutajaprofiili välju plokis näidata. Ainult <a href="@profile-admin">profiili väljade seadistuses</a> määratud väljad on kasutatavad.

en: View full user profile
et: Halda kasutajaprofiili

en: About %name
et: Kasutajast %name

en: Put each item on a separate line or separate them by commas. No HTML allowed.
et: Aseta iga ese eraldi reale või eralda komadega. HTML pole lubatud.

en: The value provided for %field is not a valid URL.
et: Välja %field sisu pole korrektne viide.

en: Create customizable fields for your users.
et: Loo kasutajate jaoks kohandatud välju.

en: Profile category autocomplete
et: Profiili kategooria nimetuse automaatselt lõpetamine

en: Edit field
et: Muuda välja

en: Delete field
et: Kustuta väli

en: Profile autocomplete
et: Profiili automaatselt täitmine

en: Supports configurable user profiles.
et: Tugi seadistatavatele kasutajaprofiilidele.

en:  The search index is not cleared but systematically updated to reflect the new settings. Searching will continue to work but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed. This action cannot be undone.
et:  Otsingu indeksit ei kustutata, vaid uuendatakse süstemaatiliselt, et kohanduda uute seadetega. Otsing töötab edasi, kuid uut sisu ei indekseerita enne, kui kõik olemasolev sisu on uuesti indekseeritud. Toiming on pöördumatu.

en: The index will be rebuilt.
et: Indeks uuendatakse.

en: Indexing status
et: Indekseerimise olek

en: Indexing throttle
et: Indekseerimise kiirus

en: Indexing settings
et: Indekseermise sätted

en: Minimum word length to index
et: Minimaalne sõna pikkus indekseerimisel

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
et: Märkide arv sõnas, et see indekseeritaks. Väiksem arv tähendab täpsemat otsingut, kuid suuremat andmebaasi. Iga otsing peab sisaldama vähemalt ühte märksõna, mis on vähemalt nii pikk.

en: Simple CJK handling
et: Lihtne HJK

en: Whether to apply a simple Chinese/Japanese/Korean tokenizer based on overlapping sequences. Turn this off if you want to use an external preprocessor for this instead. Does not affect other languages.
et: Kas kasutada lihtsat hiina/jaapani/korea kattuvate jadade märgisüsteemi. Lülita välja, kui tahad kasutada selle asemel välist eeltöötlejat. Ei mõjuta teisi keeli.

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: search content
et: otsimine

en: use advanced search
et: täppisotsingu kasutamine

en: administer search
et: otsingu administreerimine

en: Configure relevance settings for search and other indexing options
et: Otsingu relevantsuse sätete ja muude indekseerimise valikute muutmine.

en: Top search phrases
et: Enim otsitud fraasid

en: View most popular search phrases.
et: Kõige populaarsemad otsingufraasid.

en: Enables site-wide keyword searching.
et: Võimaldab saidil võtmesõnade järgi otsingu.

en: Total page generation time
et: Lehe genereerimise aeg kokku

en: Top pages in the past %interval
et: Populaarsemad lehed viimase %interval jooksul

en: unban
et: katkesta täielik keeld

en: ban
et: keelusta täielikult

en: Top visitors in the past %interval
et: Enim külasusi  %interval

en: Top referrers in the past %interval
et: Enim viidanud lehed viimase %interval jooksul

en: Log each page access. Required for referrer statistics.
et: Iga lehe vaatamise salvestamine. Vajalik viitamiste statistika jaoks.

en: Content viewing counter settings
et: Sisu vaatamise loendur

en: Count content views
et: Sisu vaatamiste koguarv

en: Increment a counter each time content is viewed.
et: Loendurit suurendatakse iga kord, kui sisu vaadatakse.

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site. See <a href="@statistics">site statistics</a> for the actual information.
et: Seaded ja statistiline informatsioon, mida Drupal salvestab saidi kohta. Vaata <a href="@statistics">saidi statistikat</a> saamaks täpsemat informatsiooni.

en: Popular content
et: Populaarsed lehed

en: How many content items to display in "all time" list.
et: Kui mitu objekti kuvada "kokku vaadatud" nimekirjas.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
et: Kui mitu sisuelementi näidata "viimati vaadatud" nimekirjas.

en: Today's:
et: Tänased:

en: All time:
et: Kokku:

en: Last viewed:
et: Viimati vaadatud:

en: View pages that have recently been visited.
et: Vaata lehti, mida on hiljuti külastatud.

en: View pages that have been hit frequently.
et: Vaata lehti, mida on palju klikitud.

en: Top visitors
et: Enim külastanud

en: View visitors that hit many pages.
et: Vaata külastajaid, kes klõpsisid palju lehti.

en: Top referrers
et: Enim viidanud

en: View top referrers.
et: Vaata enim viidanud lehekülgi.

en: View access log.
et: Vaata pöördumiste logi.

en: Control details about what and how your site logs.
et: Kontrollib detaile kuidas ja mille kohta sinu sait andmeid kogub.

en: Track page visits
et: Jälgi lehe külastusi

en: Logs access statistics for your site.
et: Logib külastuste statistikat.

en: Choose which theme the administration pages should display in. If you choose "System default" the administration pages will use the same theme as the rest of the site.
et: Vali administraatori lehtede kujundus. Kui valitud on "Süsteemi vaikimisi kujundus", siis kasutab administraatori leht sama kujundust, mis on kasutusel ülejäänud saidil.

en: Please note that the <a href="!admin_theme_page">administration theme</a> is still set to the %admin_theme theme; consequently, the theme on this page remains unchanged. All non-administrative sections of the site, however, will show the selected %selected_theme theme by default.
et: Palun pane tähele, et <a href="!admin_theme_page">administreerimisliidese kujundusmalliks</a> on endiselt %admin_theme. Sellest tulenevalt jääb kujundusmall sellel lehel samaks. Kõik administreerimisliidese välised osad kuvatakse aga vaikimisi %selected_theme malli kasutades.

en: User pictures in posts
et: Postituse juures on kasutaja pilt

en: User pictures in comments
et: Kommentaari juures on kasutaja pilt

en: Shortcut icon
et: Otsetee ikoon

en: Display post information on
et: Postituse andmeid kuvatakse

en: Enable or disable the <em>submitted by Username on date</em> text when displaying posts of the following type.
et: <em>Postitas kasutajanimi kuupäeval kuupäev</em> teksti lubamine või keelamine järgnevat tüüpi postitustele.

en: Logo image settings
et: Logopildi sätted

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
et: Kui sisse lülitatud, kuvatakse järgnevat logo.

en: Use the default logo
et: Kasutatakse vaikimisi logo

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
et: Märgi see, kui tahad, et kasutataks teemaga kaasa pandud logo.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
et: Pildifaili asukoht, kui soovid kasutada oma faili vaikimisi logo asemel.

en: Upload logo image
et: Laadi logopilt üles

en: Shortcut icon settings
et: Otsetee ikooni sätted

en: Use the default shortcut icon.
et: Kasutatakse vaikimisi otsetee ikooni.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
et: Märgi see, kui tahad, et teema kasutaks vaikimisi otsetee ikooni.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
et: Faili asukoht, mida tahad kasutada kohandatud ikoonina.

en: Upload icon image
et: Laadi üles ikoonipilt

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
et: Kui sul puudub otseligipääs serverisse, kasuta seda välja, et oma otsetee ikoon üles laadida.

en: The following modules will be completely uninstalled from your site, and <em>all data from these modules will be lost</em>!
et: Käesolevad moodulid eemaldatakse täielikult sinu saidilt ja  <em>kogu nende moodulitega seotud info kaob</em>!

en: Confirm uninstall
et: Lõpeta deinstalleerimine

en: Would you like to continue with uninstalling the above?
et: Soovid ülalnimetatu eemaldamist jätkata?

en: No modules selected.
et: Mooduleid ei ole valitud.

en: The selected modules have been uninstalled.
et: Valitud moodulid on eemaldatud.

en: Default 403 (access denied) page
et: Vaikimisi 403 (ligipääs keelatud) leht

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. If unsure, specify nothing.
et: See lehekülg kuvatakse kui kasutajal pole pisavalt õigusi dokumendile ligipääsuks. Kui pole kindel jäta tühjaks.

en: Default 404 (not found) page
et: Vaikimisi 404 (lehte ei leitud) leht

en: Write errors to the log
et: Kirjuta veateated logisse

en: Write errors to the log and to the screen
et: Kirjuta seaded logisse ja ekraanile

en: <strong class="ok">Currently, all enabled modules are compatible with the aggressive caching policy.</strong> Please note, if you use aggressive caching and enable new modules, you will need to check this page again to ensure compatibility.
et: <strong class="ok">Hetkel toetavad kõik sisse lülitatud moodulid agressiivset puhverdamist.</strong> Juhul kui lisate uusi mooduleid oma lehele, peate siit taas kontrollima nende ühilduvust puhverdusviisiga.

en: Page cache
et: Lehekülje puhver

en: Caching mode
et: Puhverdamise režiim

en: Aggressive (experts only, possible side effects)
et: Agressiivne (ainult ekspertidele, võimalikud kõrvalnähud)

en: Bandwidth optimizations
et: Ülekandekiiruse optimeerimine

en: Public - files are available using HTTP directly.
et: Avalik - failid on saadaval otse HTTP ühenduse kaudu.

en: Private - files are transferred by Drupal.
et: Privaatne - failide ülekanne toimub Drupali kaudu.

en: Select an image processing toolkit
et: Vali piltide pakkimise tööriist

en: Titles plus teaser
et: Pealkirjad ja juhtlõik

en: The first day of the week for calendar views.
et: Nädala esimene päev kalendri vaadete jaoks.

en: Short date format
et: Kuupäeva lühivorming

en: The short format of date display.
et: Kuupäeva lühikene vorming.

en: Medium date format
et: Kuupäeva keskmine vorming

en: The medium sized date display.
et: Kuupäeva keskmise pikkusega vorming

en: Long date format
et: Kuupäeva pikk vorming

en: Longer date format used for detailed display.
et: Kuupäeva pikem vorming üksikasjaliku vaate jaoks.

en: Command counters
et: Käskude loendajad

en: The number of <code>SELECT</code>-statements.
et: <code>SELECT</code>-käskluste arv.

en: The number of <code>INSERT</code>-statements.
et: <code>INSERT</code>-käskluste arv.

en: The number of <code>UPDATE</code>-statements.
et: <code>UPDATE</code>-käskluste arv.

en: The number of <code>DELETE</code>-statements.
et: <code>DELETE</code> käskluste arv.

en: The number of table locks.
et: Tabelite lukustamiste arv.

en: The number of table unlocks.
et: Tabelite lahtilukustamiste arv.

en: Query performance
et: Päringute jõudlus

en: The number of joins without an index; should be zero.
et: Ilma indeksita tehtud joinide arv; peaks olema null.

en: The number of sorts done without using an index; should be zero.
et: Ilma indeksita tehtud sorteerimiste arv; peaks olema null.

en: The number of times a lock could be acquired immediately.
et: Mitu korda oli lukustamist võimalik sooritada koheselt.

en: The number of times the server had to wait for a lock.
et: Mitu korda pidi server lukustuse tõttu ootama.

en: Query cache information
et: Päringute puhvri info

en: The number of queries in the query cache.
et: Päringute arv päringupuhvris.

en: No modules are available to uninstall.
et: Eemaldamiseks ei ole ühtegi moodulit.

en: Welcome to the administration section. Here you may control how your site functions.
et: See on administreerimise sektsioon, kust saab saidi toimimist muuta.

en: This page shows you all available administration tasks for each module.
et: See leht näitab iga mooduli kohta saada olevaid administreerimistoiminguid.

en: These options control the display settings for the <code>%template</code> theme. When your site is displayed using this theme, these settings will be used. By clicking "Reset to defaults," you can choose to use the <a href="@global">global settings</a> for this theme.
et: Nende valikutega saad hallata <code>%template</code> kujundusmalli kuva seadeid. Siin määratud seadid kasutatakse juhul kui antud kujundus on saidil aktiivne. Valides "Algväärtusta," saad selle asemel kasutada <a href="@global">globaalseid seadeid</a>.

en: These options control the default display settings for your entire site, across all themes. Unless they have been overridden by a specific theme, these settings will be used.
et: Need valikud määravad vaikimisi kuva seaded kogu lehe ja kõikide kujunduste üle. Juhul, kui seadeid ei ole üle kirjutatud mõne kujundusmalli poolt, kasutatakse käesolevaid seadeid.

en: The uninstall process removes all data related to a module. To uninstall a module, you must first disable it. Not all modules support this feature.
et: Eemaldamise protsess eemaldab kõik andmed, mis on seotud käesoleva mooduliga. Eemaldamaks moodulit, pead esmalt selle välja lülitama. Kõik moodulid ei pruugi  toetada seda võimalust.

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
et: Teise teema valimine muudab saidi käitumist ja väljanägemist.

en: Select your current local time. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
et: Vali enda kohalik ajavöönd. Kogu saidi kuupäevad ja kellaajad kuvatakse selle ajavööndi järgi.

en: select different theme
et: kujunduse vahetamine

en: Compact mode
et: Kompaktne esitus

en: By task
et: Ülesande järgi

en: Settings for how your administrative pages should look.
et: Administratiivsete lehtede väljanägemise sätted.

en: Change which theme your site uses or allows users to set.
et: Määra, millist teemat sinu sait kasutab ning milliseid saavad kasutajad valida.

en: Select the default theme.
et: Vali vaikimisi teema.

en: Enable or disable add-on modules for your site.
et: Saidi lisamoodulite lubamine või keelamine.

en: Change basic site information, such as the site name, slogan, e-mail address, mission, front page and more.
et: Põhilised saidi andmed nagu saidi nimi, hüüdlause, meiliaadress, eesmärk, esileht jm.

en: Control how Drupal deals with errors including 403/404 errors as well as PHP error reporting.
et: Kuidas Drupal käitub vigadega, sealhulgas 403/404 ning PHP vigadega.

en: Tell Drupal where to store uploaded files and how they are accessed.
et: Üleslaaditud failide säilitamise asukoht ja neile ligipääsemise viis.

en: Image toolkit
et: Pilditöötluse tööriist

en: Choose which image toolkit to use if you have installed optional toolkits.
et: Pilditöötlusvahendi valimine, kui paigaldatud on teisi tööriistakomplekte.

en: RSS publishing
et: RSS-voo avaldamine

en: Configure the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
et: Seadista uudistevoos sisalduvate elementide arvu ning esitusviisi (pealkiri/juhtlõik/kogu tekst).

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Settings for how Drupal displays date and time, as well as the system's default timezone.
et: Drupali kellaaja ja kuupäeva kuvamise sätted ning süsteemi vaikimisi ajavöönd.

en: Take the site off-line for maintenance or bring it back online.
et: Vii leht hooldusrežiimi või too hooldusrežiimist tagasi.

en: Enable or disable clean URLs for your site.
et: Puhaste URL-ide lubamine või keelamine.

en: Get a status report about your site's operation and any detected problems.
et: Olekuraport saidi toimimise ja avastatud vigade kohta.

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
et: Sinu PHP paigaldus on liiga vana. Drupal vajab vähemalt PHP versiooni %version.

en: PHP register globals
et: PHP globaalsete muutujate lubamine

en: <em>register_globals</em> is enabled. Drupal requires this configuration directive to be disabled. Your site may not be secure when <em>register_globals</em> is enabled. The PHP manual has instructions for <a href="http://php.net/configuration.changes">how to change configuration settings</a>.
et: <em>register_globals</em> on sisse lülitatud. Drupal eeldab, et see seadistus on välja lülitatud. Lehel võivad ilmneda turvaprobleemid kui <em>register_globals</em> on lubatud. PHP käsiraamat annab täiendavat infot <a href="http://php.net/configuration.changes">kuidas muuta konfiguratsiooni seadeid</a>.

en: Enabled ('@value')
et: Lubatud ('@value')

en: Not protected
et: Kaitsmata

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
et: Fail %file ei ole muudatuste eest kaitstud ning kätkeb turvariski. Pead muutma faili kirjutamatuks.

en: Cron maintenance tasks
et: Cron'i hooldustööd

en: You can <a href="@cron">run cron manually</a>.
et: Sa võid <a href="@cron">käivitada cron'i käsitsi</a>.

en: The directory %directory is not writable.
et: Kataloogil %directory puuduvad kirjutamisõigused.

en: You may need to set the correct directory at the <a href="@admin-file-system">file system settings page</a> or change the current directory's permissions so that it is writable.
et: Vajalik võib olla õige kataloogi määramine <a href="@admin-file-system">failisüsteemi seadete leheküljel</a> või käesoleva kataloogi kirjutatavaks muutmine.

en: Writable (<em>public</em> download method)
et: Kirjutatav (<em>avalik</em> allalaadimisviis)

en: Writable (<em>private</em> download method)
et: Kirjutatav (<em>privaatne</em> allalaadimine)

en: Some modules have database schema updates to install. You should run the <a href="@update">database update script</a> immediately.
et: Mõnedel moodulitel on andmebaasiskeemi uuendusi. Peaksid koheselt käivitama <a href="@update">andmebaasi uuendamise skripti</a>.

en: Handles general site configuration for administrators.
et: Haldab üldist saidi seadistamist administraatorite jaoks.

en: Auto-throttle on anonymous users
et: Kontrollventiil anonüümsete kasutajate puhul

en: The congestion control throttle can be automatically enabled when the number of anonymous users currently visiting your site exceeds the specified threshold. For example, to start the throttle when your site has 250 anonymous users online at once, enter '250' in this field. Leave this value blank or set to "0" if you do not wish to auto-throttle on anonymous users. You can inspect the current number of anonymous users using the "Who's online" block.
et: Ummikolukordade ohjamise kiirendi on võimalik automaatselt aktiveerida, kui lehte külastavate kasutajate arv ületab ettemääratud läve. Kui soovid kiirendi käivitada näiteks siis, kui lehel on korraga 250 anonüümset kasutajat, siis sisesta sellele väljale '250'. Jäta väli tühjaks, või kirjuta "0", kui sa ei soovi automaatkiirendit anonüümsetele kasutajatele rakendada. Hetkel lehel olevate anonüümsete kasutajate arvu on võimalik näha plokis "Kes on võrgus".

en: Auto-throttle on authenticated users
et: Kontrollventiil autoriseeritud kasutajate puhul

en: The congestion control throttle can be automatically enabled when the number of authenticated users currently visiting your site exceeds the specified threshold. For example, to start the throttle when your site has 50 registered users online at once, enter '50' in this field. Leave this value blank or set to "0" if you do not wish to auto-throttle on authenticated users. You can inspect the current number of authenticated users using the "Who's online" block.
et: Ummikolukordade ohjamise kiirendi on võimalik automaatselt aktiveerida, kui lehte külastavate kasutajate arv ületab ettemääratud läve. Kui soovid kiirendi käivitada näiteks siis, kui lehel on korraga 50 sisseloginud kasutajat, siis sisesta sellele väljale '50'. Jäta väli tühjaks, või kirjuta "0", kui sa ei soovi automaatkiirendit sisseloginud kasutajatele rakendada. Hetkel lehel olevate sisseloginud kasutajate arvu on võimalik näha plokis "Kes on võrgus".

en: Auto-throttle probability limiter
et: Kontrollventiili tõenäosuse piiraja

en: The auto-throttle probability limiter is an efficiency mechanism to statistically reduce the overhead of the auto-throttle. The limiter is expressed as a percentage of page views, so for example if set to the default of 10% we only perform the extra database queries to update the throttle status 1 out of every 10 page views. The busier your site, the lower you should set the limiter value.
et: Automaatkiirendi tõenäosuspiirik on mehhanism kiirendi kasutamisest tuleneva lisakoormuse vähendamiseks. Piiriku väärtus väljendab protsenti lehe vaatamistest. Seega, kui väärtuseks on vaikimisi valitud 10%, siis teostatakse kiirendi seisundi uuendamiseks vajalikud andmebaasipäringud ainult ühel korral 10 päringu hulgas. Mida hõivatum on koduleht, seda madalam peaks olema piiriku väärtus.

en: %value is not a valid auto-throttle setting. Please enter a positive numeric value.
et: %value pole korrektne automaatse sisse-välja lülitamise määrang. Palun sisesta positiivne number.

en: throttle
et: ventiil

en: 1 user accessing site; throttle enabled. | @count users accessing site; throttle enabled.
et[0]: 1 kasutaja lehel, ventiil võimaldatud.
et[1]: %count kasutajat lehel, ventiil võimladatud.

en: 1 guest accessing site; throttle enabled. | @count guests accessing site; throttle enabled.
et[0]: 1 külastaja lehel, ventiil võimaldatud.
et[1]: %count külastajat lehel, ventiil võimaldatud.

en: 1 guest accessing site; throttle disabled | @count guests accessing site; throttle disabled
et[0]: 1 külastaja lehel, ventiil keelatud.
et[1]: %count külastajat lehel, ventiil keelatud.

en: Control how your site cuts out content during heavy load.
et: Määra, millise sisu leht suure koormuse all välja jätab.

en: Handles the auto-throttling mechanism, to control site congestion.
et: Haldab ummikolukordade vältimiseks mõeldud automaatkiirendi mehanissmi.

en: Users with the <a href="@permissions">upload files permission</a> can upload attachments. Users with the <a href="@permissions">view uploaded files permission</a> can view uploaded attachments. You can choose which post types can take attachments on the <a href="@types">content types settings</a> page.
et: Ainult <a href="@permissions">failide üleslaadimise</a> õigusega kasutajad saavad faile kaasa panna. <a href="@permissions">Üleslaaditud failide vaatamise</a> õigusega kasutajad näevad kaasa pandud faile. Mis liiki artiklitele saab faile kaasa panna, saab määrata <a href="@types">sisutüüpide sätete</a> lehelt.

en: File uploads
et: Failide üleslaadimine

en: Control how files may be attached to content.
et: Failide sisule lisamise sätted.

en: Allows users to upload and attach files to content.
et: Lubab kasutajatel faile üles laadida ning sisule lisada.

en: User registration settings
et: Kasutaja registreerimise seaded

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
et: Külastajad võivad kontosid luua ning administraatori kinnitus on vajalik.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
et: Nõua e-posti teel tuvastust, kui külastaja loob konto

en: User registration guidelines
et: Kasutaja registreerimise juhend

en: Picture support
et: Pildi kasutamine

en: Subdirectory in the directory %dir where pictures will be stored.
et: %dir alamkataloog, kus pilte hoitakse.

en: Picture maximum dimensions
et: Pildi maksimaalsed dimensioonid

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
et: Pildi maksimaalsed dimensioonid, pikslites.

en: Picture maximum file size
et: Pildi maksimaalne suurus

en: Maximum file size for pictures, in kB.
et: Pildi maksimaalne suurus, kB.

en: Picture guidelines
et: Pildi juhised

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
et: Seda teksti näidatakse pildi üleslaadimise vormi all lisaks tavapärasele juhendile. See võib kasutajaid aidata või instrueerida.

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
et: Rolli nimi. Näiteks:  "moderaator", "sisu haldaja", "saidi ehitaja".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
et: Rolli nimi %name on juba kasutusel. Vali teine nimi.

en: The role has been renamed.
et: Roll on ümber nimetatud.

en: The role has been deleted.
et: Roll on kustutatud.

en: Matches any number of characters, even zero characters
et: sobib suvalise arvu märkidega, sealhulgas 0 märki.

en: Matches exactly one character.
et: sobib täpselt ühe märgiga.

en: The access rule has been saved.
et: Juurdepääsureegel on salvestatud.

en: The access rule has been added.
et: Juurdepääsureegel on lisatud.

en: No value entered. Please enter a test string and try again.
et: Midagi pole sisestatud. Palun sisesta teststring ja proovi uuesti.

en: Enter a username to check if it will be denied or allowed.
et: Sisesta kasutajanimi, et kontrollida, kas see on keelatud või lubatud.

en: Enter an e-mail address to check if it will be denied or allowed.
et: Sisesta e-posti aadress, et kontrollida, kas see on keelatud või lubatud.

en: Enter a hostname or IP address to check if it will be denied or allowed.
et: Sisesta hosti nimi või IP aadress, et kontrollida, kas see on keelatud või lubatud.

en: Check hostname
et: Kontrolli IP aadressi

en: The username %name is not allowed.
et: Kasutajanimi %name on keelatud.

en: The username %name is allowed.
et: Kasutajanimi %name on lubatud.

en: The e-mail address %mail is not allowed.
et: E-maili aadress %mail ei ole lubatud.

en: The e-mail address %mail is allowed.
et: E-maili aadress %mail on lubatud.

en: The hostname %host is not allowed.
et: Arvuti nimega %host ei ole lubatud.

en: The hostname %host is allowed.
et: Arvuti nimega %host on lubatud.

en: There are currently no access rules.
et: Praegu pole mingeid ligipääsu piiranguid

en: E-mail new password
et: Saada uus parool meiliga

en: %name is not allowed to request a new password.
et: Kasutajal %name ei ole lubatud tellida uut parooli.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
et: Edasised juhised saadeti sinu e-mailile.

en: Are you sure you want to delete the account %name?
et: Oled sa kindel soovis kustutada %name konto?

en: All submissions made by this user will be attributed to the anonymous account. This action cannot be undone.
et: Kõik selle kasutaja poolt tehtud sisestused arvestatakse anonüümse konto poolt tehtuks. Seda tegevust ei saa tagasi võtta.

en: %name has been deleted.
et: %name on kustutatud.

en: You must enter a username.
et: Sa pead sisestama kasutajanime.

en: The username cannot begin with a space.
et: Kasutajanimi ei tohi alata tühikuga.

en: The username cannot end with a space.
et: Kasutajanimi ei tohi lõppeda tühikuga.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
et: Kasutajanimi ei tohi sisaldada mitut järjestikust tühikut.

en: The username contains an illegal character.
et: Kasutajanimi sisaldab lubamatut tähemärki.

en: The username is not a valid authentication ID.
et: Kasutajanimi pole sobiv tuvastamise ID.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
et: Kasutajanimi %name on liiga pikk: selle pikkus peab olema %max märki või lühem.

en: You must enter an e-mail address.
et: Palun sisesta e-posti aadress.

en: Who's online
et: Lehel olevad kasutajad

en: User list length
et: Kasutajate nimistu pikkus

en: Online users
et: Lehel olevad kasutajad

en: Enter the password that accompanies your username.
et: Sisesta kasutajanimele vastav salasõna.

en: The name %name is registered using a reserved e-mail address and therefore could not be logged in.
et: Nimi %name on registreeritud kasutades reserveeritud e-posti aadressi ning seetõttu ei ole võimalik sisse logida.

en: Delete picture
et: Kustuta pilt

en: Check this box to delete your current picture.
et: Vali, kui soovid oma praeguse pildi kustutada.

en: An administrator created an account for you at !site
et: Saidi !site administraator tegi sulle kasutajakonto.

en: !username,
    
    A site administrator at !site has created an account for you. You may now log in to !login_uri using the following username and password:
    
    username: !username
    password: !password
    
    You may also log in by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
    
    
    --  !site team
et: Tere !username
    
    Saidi !site administraator tegi sulle konto. Nüüd võid aadressil !login_uri sisse logida järgmise kasutajanime ja parooliga:
    
    kasutaja: !username
    parool: !password
    
    Sisse võid logida ka klõpsates sellel lingil või kopeerides selle lingi veebilehitsejasse:
    
    !login_url
    
    See on ühekordne sisselogimise link, seda teist korda kasutada ei saa.
    
    Pärast sisselogimist suunatakse sind aadressile !edit_uri , et saaksid oma parooli ära muuta.
    
    
    Parimat soovides
    !site meeskond

en: Account details for !username at !site (pending admin approval)
et: !site konto detailid kasutajale !username (ootab admini kinnitust)

en: Replacement login information for !username at !site
et: !site asendus sisselogimise info kasutajale !username

en: !username,
    
    A request to reset the password for your account has been made at !site.
    
    You may now log in to !uri_brief by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
et: !username,
    
    !site veebilehel avaldati soovi sinu konto parooli muutmiseks.
    
    Võid nüüd !uri_brief sisse logida klikkides sellele viitele või kopeerides selle oma brauserisse:
    
    !login_url
    
    See on ühekordne sisselogimine, seega saab seda kasutada ainult korra. See aegub ühe päeva pärast ning midagi ei juhtu, kui seda ei kasutata.
    Pärast sisse logimist suunatakse sind !edit_uri lehele, et saaksid oma parooli muuta.

en: Unblock the selected users
et: Eemalda valitud kasutajate blokeering

en: Block the selected users
et: Blokeeri valitud kasutajad

en: Delete the selected users
et: Kustuta valitud kasutajad

en: Drupal allows users to register, login, log out, maintain user profiles, etc. Users of the site may not use their own names to post content until they have signed up for a user account.
et: Drupal võimaldab kasutajatel registreeruda, sisse logida, välja logida, kasutajaprofiile täita jne. Saidi külastajad ei saa postitamisel oma nime kasutada enne, kui nad registreeruvad.

en: Set up username and e-mail address access rules for new <em>and</em> existing accounts (currently logged in accounts will not be logged out). If a username or e-mail address for an account matches any deny rule, but not an allow rule, then the account will not be allowed to be created or to log in. A host rule is effective for every page view, not just registrations.
et: Määra kasutajanime või meiliaadressi järgi reegleid uutele <em>ja</em> olemasolevatele kontodele (praegu sisselogitud kontosid välja ei logita). Kui kasutajanimi või meiliaadress sobib ükskõik millise keelava reeglina, pole võimalik sellist kontot luua ega sellega sisse logida. Hosti reegel mõjub kõigile lehtedele, mitte ainult registreerimislehele.

en: Permissions let you control what users can do on your site. Each user role (defined on the <a href="@role">user roles page</a>) has its own set of permissions. For example, you could give users classified as "Administrators" permission to "administer nodes" but deny this power to ordinary, "authenticated" users. You can use permissions to reveal new features to privileged users (those with subscriptions, for example). Permissions also allow trusted users to share the administrative burden of running a busy site.
et: Õigustega määrad, mida kasutajad sinu lehel teha saavad. Iga kasutajaroll (määratakse <a href="@role">kasutaja rollide lehel</a>) sisaldab erinevat õiguste komplekti. Näiteks võid anda "Administraatori" gruppi kuuluvatele kasutajatele õiguse "postituste administreerimiseks", kuid keelata selle tavalistele "autenditud" kasutajatele. Õigustega saab lubada uusi võimalusi eeliskasutajatele (näiteks tellijatele). Õigustega kasutajad saavad vähendada saidi administreerimise koormat.

en: <p>Roles allow you to fine tune the security and administration of Drupal. A role defines a group of users that have certain privileges as defined in <a href="@permissions">user permissions</a>. Examples of roles include: anonymous user, authenticated user, moderator, administrator and so on. In this area you will define the <em>role names</em> of the various roles. To delete a role choose "edit".</p><p>By default, Drupal comes with two user roles:</p>
          <ul>
          <li>Anonymous user: this role is used for users that don't have a user account or that are not authenticated.</li>
          <li>Authenticated user: this role is automatically granted to all logged in users.</li>
          </ul>
et: <p>Rollidega saab täpselt määratleda Drupali turvalisuse ja administreerimise õigused. Roll kehtib kasutajate grupile, kellel on sellega kindlad õigused, mis määratakse <a href="@permissions">kasutaja õigustes</a>. Rollide näidised on: anonüümne kasutaja, autenditud kasutaja, moderaator, administraator jne. Siin lehel saab määrata <em>rollidele nime</em>. Rolli kustutamiseks vajuta "muuda" lingil.</p><p>Vaikimisi on Drupalis kaks kasutajarolli:</p>
          <ul>
          <li>Anonüümne kasutaja: sellesse rolli kuuluvad kasutajad, kellel pole kontot või kes pole sisse loginud.</li>
          <li>Autenditud kasutaja: sellesse rolli kuuluvad automaatselt kõik sisse loginud kasutajad.</li>
          </ul>

en: Deleted user: %name %email.
et: Kustutatud kasutaja: %name %email.

en: administer users
et: kasutajate administreerimine

en: access user profiles
et: ligipääs kasutajaprofiilidele

en: change own username
et: oma kasutajanime muutmine

en: Configure default behavior of users, including registration requirements, e-mails, and user pictures.
et: Määra vaikimisi käitumismallid kasutajatele, sealhulgas nõudmised registreerimisel, e-post ja kasutajate pildid.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
et: Määra juurdepääsureeglid andes rollidele õigusi.

en: Edit role
et: Rolli muutmine

en: Access rules
et: Ligipääsu reeglid

en: List and create rules to disallow usernames, e-mail addresses, and IP addresses.
et: Loetle ja loo reegleid keelamaks kasutajanimesid, e-mailiaadresse ja IP aadresse.

en: Check rules
et: Kontrolli reegleid

en: Manages the user registration and login system.
et: Haldab kasutajate registreerimis- ning sisselogimissüsteemi.

en: By !author at @date
et: Lisas !author - @date

en: Skip navigation
et: Jäta navigatsioon vahele

en: All necessary changes to %file have been made. It has been set to read-only for security.
et: Kõik vajalikud muudatused faili %file on tehtud. Sellelt eemaldati kirjutusõigused, et tagada turvalisust.

en: The @drupal installer requires write permissions to %file during the installation process.
et: @drupali paigaldaja jaoks on vaja paigalduse ajaks kirjutusõigusi failile %file.

en: Drupal database setup
et: Drupali andmebaasi seasistus

en: If more than one @drupal web site will be sharing this database, enter a table prefix for your @drupal site here.
et: Kui rohkem kui üks @drupali veebileht jagab seda andmebaasi, siis sisesta tabeli prefiks oma @drupali saidi jaoks siia.

en: You have configured @drupal to use the default username and password. This is not allowed for security reasons.
et: Sa oled @drupali seadistanud nii, et see kasutaks vaikimisi kasutajanime ja parooli. See pole turvakaalutlustel lubatud.

en: The database table prefix you have entered, %db_prefix, is invalid. The table prefix can only contain alphanumeric characters or underscores.
et: Andmebaasi tabeli prefiks, mille sa sisestasid, %db_prefix, on sobimatu. Tabeli prefiks võib sisaldada ainult täppideta tähti, numbreid ja allkriipsu.

en: In order for Drupal to work and to proceed with the installation process you must resolve all permission issues reported above. We were able to verify that we have permission for the following commands: %commands. For more help with configuring your database server, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what any of this means you should probably contact your hosting provider.
et: Et Drupal töötaks, ja sa saaksid jätkata paigaldusprotsessiga, tuleb lahendada kõik ülal raporteeritud õiguste probleemid. Tegime kindlaks, et ligipääs on järgmistele käskudele: %commands. Rohkem abi andmebaasiserveri seadistamise kohta leiab <a href="http://drupal.org/node/258">Paigalduse ja uuendamise käsiraamatust</a>. Kui sa ei tea, mida see tähendab, peaksid sa tõenäoliselt ühendust võtma oma hostingupakkujaga.

en: Choose your preferred language
et: Vali eelistatud keel

en: <ul><li>To start over, you must empty your existing database and replace the appropriate <em>settings.php</em> with an unmodified copy.</li><li>To install to a different database, edit the appropriate <em>settings.php</em> file in the <em>sites</em> folder.</li><li>To upgrade an existing installation, proceed to the <a href="@base-url/update.php">update script</a>.</li></ul>
et: <ul><li>Uuesti alustamiseks peaksid olemasoleva andmebaasi tühjendama ja <em>settings.php</em> asendama vastava muutmata koopiaga.</li>
    <li>Et paigaldada teistsugusesse andmebaasi, muuda vastavat <em>settings.php</em> faili <em>sites</em> kataloogis.</li>
    <li>Olemasoleva paigalduse uuendamiseks jätka <a href="@base-url/update.php">uuendamise skriptiga</a>.</li></ul>

en: Modules missing
et: Moodulid puuduvad

en: One or more required modules are missing. Please check the error messages and <a href="!url">try again</a>.
et: Puudub üks või enam nõutud moodulitest. Palun kontrolli veteateid ning <a href="!url">proovi uuesti</a>.

en: Incompatible environment
et: Kokkusobimatu keskkond

en: page not found
et: lehte ei leitud

en: The file %file could not be saved, because it exceeds the maximum allowed size for uploads.
et: Faili %file ei salvestatud, kuna see ületab üleslaetavate failide suuruslimiiti.

en: Upload Error. Could not move uploaded file (%file) to destination (%destination).
et: Viga faili üleslaadimisel. Faili %file ei olnud võimalik teisaldada kataloogi %destination.

en: Built-in GD2 toolkit
et: Sisse ehitatud GD2 pilditöötlusvahend

en: The built-in GD2 toolkit is installed and working properly.
et: Sisse ehitatud GD pilditöötlusvahend on installeeritud ja töötab korrektselt.

en: The built-in GD image toolkit requires that the GD module for PHP be installed and configured properly. For more information see <a href="@url">PHP's image documentation</a>.
et: Sisseehitatud GD pilditöötlusvahendi jaoks on vaja, et PHP moodul GD oleks lubatud ning õigesti seadistatud. Rohkem infot leiad <a href="@url">PHP piltide dokumentatsioonist</a>.

en: Failure to connect to your MySQL database server. MySQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure you have the correct username and password?</li><li>Are you sure that you have typed the correct database hostname?</li><li>Are you sure that the database server is running?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
et: Pole võimalik ühenduda MySQL andmebaasi serveriga. MySQL tagastas järgneva teate: %error. <ul><li>Kas sa oled kindel, et sisestasid õige kasutajanime ja parooli?</li><li>Kas sa oled kindel, et sisestasid õige andmebaasi hostinime?</li><li>Kas sa oled kindel, et andmebaasiserver töötab?</li></ul>
    Rohkem abi leiab <a href="http://drupal.org/node/258">Paigalduse ja uuendamise käsiraamatust</a>. Kui sa pole kindel, mida need terminid tähendavad, võta ühendus oma hostingupakkujaga.

en: We were able to connect to the MySQL database server (which means your username and password are valid) but not able to select your database. MySQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure you have the correct database name?</li><li>Are you sure the database exists?</li><li>Are you sure the username has permission to access the database?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
et: Ühendumine MySQL andmebaasiserveriga toimis (mis tähendab, et kasutajanimi ja parool olid õiged), kuid me ei suutnud andmebaasi valida. MySQL andis järgmise veateate %error.
    <ul><li>Kas sa oled kindel, et valisid õige andmebaasi nime?</li><li>Kas sa oled kindel, et kasutajal on ligipääs andmebaasile?</li></ul>
    Rohkem abi saad <a href="http://drupal.org/node/258">Paigalduse ja uuenduse käsiraamatust</a>. Kui sa ei tea, mida need terminid tähendavad, peaksid ühendust võtma hostingupakkujaga.

en: We were unable to create a test table on your MySQL database server with the command %query. MySQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure the configured username has the necessary MySQL permissions to create tables in the database?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
et: Mei ei suutnud MySQL andmebaasiserverisse luua testtabelit järgneva käsuga: %query. MySQL andis järgmise veateate %error.
    <ul><li>Kas sa oled kindel, et määratud nimega kasutajal on vajalikud õigused andmebaasi tabelite loomiseks?</li></ul>
    Rohkem abi saad <a href="http://drupal.org/node/258">Paigalduse ja uuenduse käsiraamatust</a>. Kui sa ei tea, mida need terminid tähendavad, peaksid ühendust võtma hostingupakkujaga.

en: We were unable to insert a value into a test table on your MySQL database server. We tried inserting a value with the command %query and MySQL reported the following error: %error.
et: Ei suudetud sisestada andmeid sinu MySQL andmebaasi serveri testtabelisse. Väärtuse sisestamiseks kasutati päringut %query ning MySQL tagastas järgmise vea: %error.

en: We were unable to update a value in a test table on your MySQL database server. We tried updating a value with the command %query and MySQL reported the following error: %error.
et: Ei suudetud uuendada väärtust MySQL andmebaasi testtabelis. Püüdsime väärtust uuendada käsuga %query ning MySQL tagastas vea: %error.

en: The language %locale has been created.
et: Loodi keel %locale.

en: The %language language (%locale) has been created.
et: Loodi keel %language (%locale).

en: Language list
et: Keelte loetelu

en: Select your language here, or add it below, if you are unable to find it.
et: Vali siit oma keel või lisa see altpoolt.

en: Name of the language. Will be available for translation in all languages.
et: Keele nimi. See on pärast saadaval tõlkimiseks kõigisse keeltesse.

en: A gettext Portable Object (.po) file.
et: Gettext Portable Object fail (.po)

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, then it will be added.
et: Vali keel, millele sõnesid lisada. Kui sa valid keele, mis ei ole veel seadistatud, siis see lisatakse.

en: Select the language you would like to export in gettext Portable Object (.po) format.
et: Vali keel, mille tõlke tahad gettext Portable Object (.po) formaadis eksportida.

en: Generate a gettext Portable Object Template (.pot) file with all the interface strings from the Drupal locale database.
et: Genereeri gettext Portable Object Template (.pot) fail kõigi kasutajaliidese sõnedega Drupali kohalikust andmebaasist.

en: Strings to search for
et: Sõned, mille seast otsida

en: All strings in that language
et: Kõik sõned selles keeles

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings and %update strings were updated.
et: Tõlge on edukalt imporditud. Nüüd on %number uut tõlgitud sõnet ja %update uuendatud sõnet.

en: Imported %file into %locale: %number new strings added and %update updated.
et: Imporditi fail %file keelde %locale: lisati %number uut sõnet ning uuendati %updated.

en: Locales
et: Lokaadid

en: Singhalese
et: Singaleesi keel

en: Edit primary links
et: Peamiste linkide muutmine

en: !title by !name
et: !title autorilt !name

en: Users can view the latest news chronologically in the <a href="@aggregator">main news aggregator display</a> or by <a href="@aggregator-sources">source</a>. Administrators can add, edit and delete feeds and choose how often to check for newly updated news for each individual feed. Administrators can also tag individual feeds with categories, offering selective grouping of some feeds into separate displays. Listings of the latest news for individual sources or categorized sources can be enabled as blocks for display in the sidebar through the <a href="@admin-block">block administration page</a>. The news aggregator requires cron to check for the latest news from the sites to which you have subscribed. Drupal also provides a <a href="@aggregator-opml">machine-readable OPML file</a> of all of your subscribed feeds.
et: Kasutajad võivad kuvada hiljutisi uudiseid kronoloogilises järjekorras <a href="@aggregator">uudiseagregeerija pealehel</a> või <a href="@aggregator-sources">allika järgi</a>. Haldurid võivad lisada, muuta ja kustutada voogusid ning valida, kui tihti iga voogu uuenda. Haldurid võivad voogusid sildistada ka kategooriatesse, pakkudes veegude grupeerimist erinevatesse kuvadesse. Hiljutiste uudiste loetelu erinevate allikate ja kategooriate järgi saab lubada plokkide kuvamist külgribal <a href="@admin-block">blokkide halduse lehelt</a>. Uudiste agregeerija jaoks on vaja croni tööd, et kontrollida tellitud voogudest viimaseid uudiseid. Drupal pakub ka <a href="@aggregator-opml">masinloetavat OPML faili</a> kõigist tellitud voogudest.

en: For more information please read the configuration and customization handbook <a href="@aggregator">Aggregator page</a>.
et: Rohkem infot leiad seadistamise ja kohandamise käsiraamatust <a href="@aggregator">agregaatori lehelt</a>.

en: Thousands of sites (particularly news sites and weblogs) publish their latest headlines and/or stories in a machine-readable format so that other sites can easily link to them. This content is usually in the form of an <a href="http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss">RSS</a> feed (which is an XML-based syndication standard). To display the feed or category in a block you must decide how many items to show by editing the feed or block and turning on the <a href="@block">feed's block</a>.
et: Tuhanded saidid (eriti uudisesaidid ja blogid) avaldavad värskeimaid pealkirju ja/või lugude sisusid masinloetavas vormingus, nii et teised saidid saavad neile viidata. Sisu on tavaliselt <a href="http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss">RSS</a> voo vormingus (mis on XML-il baseeruv standard). Voo või kategooria kuvamiseks blokis pead valima, mitut kirjet kuvada muutes voogu või blokki ning lülitades sisse <a href="@block">voo bloki</a>.

en: Add a site that has an RSS/RDF/Atom feed. The URL is the full path to the feed file. For the feed to update automatically you must run "cron.php" on a regular basis. If you already have a feed with the URL you are planning to use, the system will not accept another feed with the same URL.
et: Lisa sait, millel on RSS/RDF/Atom voog. URL on voofaili täisasukoht. Voo automaatseks uuenemiseks tuleb käivitada "cron.php" fail regulaarselt. Kui sul juba on voog URLiga, mida plaanid kasutada, ei võta süsteem enam teist sama URLiga voogu vastu.

en: Categories provide a way to group items from different news feeds together. Each news category has its own feed page and block. For example, you could tag various sport-related feeds as belonging to a category called <em>Sports</em>. News items can be added to a category automatically by setting a feed to automatically place its item into that category, or by using the categorize items link in any listing of news items.
et: Kategooriad pakuvad võimalust erinevatest voogudest kirjete grupeerimiseks. Igal uudisekategoorial on oma voog ja blokk. Näiteks võib erinevad sportiteemalised vood sildistada kategooriasse <em>sport</em>. Uudisekirjeid võib kategooriatesse lisada automaatselt või kasutades kirjete kategoriseerimise linki suvalises uudisekirjete loendis.

en: Older news items will be automatically discarded. Requires crontab.
et: Vanemad uudised visatakse automaatselt ära. Selleks on vaja croni tööd.

en: The type of category selection widget which is shown on categorization pages. Checkboxes are easier to use; a multiple selector is good for working with large numbers of categories.
et: Kategooria valiku vidina liik, mida kuvatakse kategoriseerimise lehtedel. Märkeruute on lihtsam kasutada, kuid mitme valija on parem suure arvu kategooriatega töötades.

en: New items in this feed will be automatically filed in the checked categories as they are received.
et: Uued kirjed selles voos lisatakse automaatselt valitud kategooriate alla.

en: A blog is a regularly updated journal or diary made up of individual posts shown in reversed chronological order. Each member of the site may create and maintain a blog.
et: Päevik ehk blogi on regulaarselt uuendatav päevaraamat, mis koosneb kronoloogiliselt kahanevalt järjestatud postitustest. Kõik saidi liikmed võivad luua ja hallata oma blogi.

en: Read @username's latest blog entries.
et: Loe kasutaja @username's hiljutisi blogi sissekandeid.

en: edit own blog
et: oma blogi muutmine

en: @type: updated %title using blog API.
et: @type: uuendati %title, kasutades blogi APIt.

en: Blog APIs
et: Blogi APId

en: Manage site's books and orphaned book pages.
et: Saidi raamatute ja raamatu orblehekülgede haldamine.

en: The parent that this page belongs in.
et: Vanem, mille juurde see lehekülg kuulub.

en: The parent page in the book.
et: Vanemlehekülg raamatus

en: The post has been added to the book.
et: Postitus on lisatud raamatusse.

en: book
et: raamat

en: Updated orphan book pages.
et: Uuendati raamatu orblehekülgi.

en: create book pages
et: raamatu lehtede loomine

en: edit book pages
et: raamatu lehtede muutmine

en: edit own book pages
et: enda raamatu lehtede muutmine

en: Allows users to collaboratively author a book.
et: Võimaldab kasutajatel koostööd teha raamatu kirjutamisel.

en: The contact form has not been configured.
et: Kontaktvorm pole seadistatud.

en: The Drupal module uses the XML-RPC network communication protocol to connect your site with a central server that maintains a directory of client sites.
et: Drupali moodul kasutab XML-RPC võrgusuhtluse protokolli, et ühendada sait keskserveriga, mis haldab klientsaitide kataloogi.

en: You must set the name of your site on the <a href="@url">administer &raquo; settings &raquo; site information</a> page.
et: Saidi nime pead määrama <a href="@url">haldus &raquo; seaded &raquo; saidi andmed</a> lehelt.

en: You must set an e-mail address for your site on the <a href="@url">site information settings page</a>.
et: Pead saidi e-maili määrama <a href="@url">saidi andmete seadistamise lehelt</a>.

en: You must set your site slogan on the <a href="@url">site information settings page</a>.
et: Sa pead määrama saidi hüüdlause <a href="@url">saidi andmete seadistamise lehelt</a>.

en: You must set your site mission on the <a href="@url">site information settings page</a>.
et: Sa pead määrama saidi missiooni <a href="@url">saidi andmete seadistamise lehelt</a>.

en: Register with a Drupal server
et: Registreeru Drupali serverisse

en: If enabled, your Drupal site will register itself with the specified Drupal XML-RPC server. For this to work properly, you must set your site's name, e-mail address, slogan and mission statement. When the Drupal XML-RPC server field is set to %drupal-xml-rpc, your web site will register itself with drupal.org. Requires the cron feature to be enabled.
et: Kui lubatud, registreerib Drupali leht ennast määratud Drupali XML-RPC serverisse. Et see töötaks õigesti, pead määrama oma saidi nime, meiliaadressi, hüüdlause ja missioonilause. Kui Drupali XML-RPC serveri väljaks on määratud %drupal-xml-rpc, registreerib sinu veebileht end drupal.org lehel. Selle jaoks peab olema lubatud cron.

en: Drupal XML-RPC server
et: Drupali XML-RPC server

en: The URL of the Drupal XML-RPC server you wish to register with.
et: Drupali XML-RPC serveri URL, millesse tahad registreeruda.

en: Send system information
et: Saada süsteemi andmed

en: If enabled, your site will send information on its installed components (modules, themes, and theme engines). This information can help in compiling statistics on usage of Drupal projects.
et: Kui lubatud, saadab su sait andmeid paigaldatud komponentide kohta (moodulid, teemad ja teemamootorid). Need andmed aitavad Drupali projektide kasutusstatistika koostamisel.

en: Send statistics
et: Statistika saatmine

en: If enabled, your site will send summary statistics on the number of registered users and the total number of posts. No private information will be sent. These data help to improve the ranking statistics of Drupal projects.
et: Kui lubatud, saadab sinu sait kokkuvõtvat statistikat registreerunud kasutajate arvu ja postituste koguarvu kohta. Mitte mingeid privaatseid andmeid ei saadeta. Need andmed aitavad parandada statistikat Drupali projektide järjestamise jaoks.

en: Allow other Drupal sites to register
et: Teised Drupali saidid tohivad registreeruda

en: If enabled, your Drupal site will allow other sites to register with your site and send information to this site. This functionality can be used to maintain a list of related sites.
et: Kui lubatud, lubab Drupal teistel saitidel registreeruda sinu saidil ja saata andmeid sellele saidile. Seda funktsionaalsust võib kasutada seotud saitide loetelu haldamiseks.

en: Authentication service
et: Autentimiseteenus

en: If enabled, your Drupal site will accept logins with the user names of other Drupal sites, and likewise provide authentication for users logging into other Drupal sites, based on their user accounts here.
et: Kui lubatud, võtab Drupal vastu sisselogimise kasutajanimedega teistelt Drupali saitidelt ning samuti pakub kasutajatele autentimist teistesse Drupali lehtedele siinse kontoga.

en: The URL of the default Drupal authentication server. Omit the %http prefix (e.g. drupal.org, www.example.com, etc.). If the authentication service has been enabled, users registered at the server specified here, will not need to append the server to their user name when logging into your site. This enables users to provide a briefer, more familiar username in the login form.
et: Vaikimisi Drupali autentimisserveri URL. Määra %http prefiks (nt drupal.org, www.example.com vmt). Kui autentimisteenus on lubatud, siis siin määratud serveris registreerunud kasutajad ei sinu saiti sisse logides seda serverit kasutajanimele lisama. See võimaldab kasutajatel sisselogimisvormis kasutada lihtsamat ning tuttavamat kasutajanime.

en: Ping from %name (%link).
et: Ping saidilt %name (%link).

en: Handling ping request
et: Ping-päringu käsitsemine

en: Error %code: %message
et: Viga %code: %message

en: Sites registry
et: Saidi registreeimine

en: Register with another Drupal site (drupal.org by default) for statistics sharing, or set up your server to be a central server for registrations.
et: Registreeri sait teise Drupali lehe juures (vaikimisi drupal.org), või määra oma server registreerimise keskserveriks.

en: Distributed authentication
et: Jaotatud autentimine

en: client ping
et: kliendi ping

en: server ping
et: serveri ping

en: !format input format
et: !format sisendvorming

en: Legacy
et: Pärand

en: Enables the translation of the user interface to languages other than English.
et: Võimaldab kasutajaliidese tõlkimise teistesse keeltesse.

en: Submission form
et: Sisestusvorm

en: Are you sure you want to rebuild node permissions on the site?
et: Kas oled kindel, et soovid postituste õigused uuesti üles ehitada?

en: You tried to revert to an invalid revision.
et: Sa püüdsid tagasi võtta vigast versiooni.

en: %title has been reverted back to the revision from %revision-date
et: %title pöörati tagasi versiooni juurde kuupäevast %revision-date

en: Deletion failed. You tried to delete a non-existing revision.
et: Kustutamine nurjus. Sa püüdsid kustutada versiooni, mida pole olemas.

en: Deletion failed. You tried to delete the current revision.
et: Kustutamine nurjus. Sa püüdsid kustutada praegus versiooni.

en: Deleted %title revision %revision.
et: Kustuta %title versioon %revision.

en: The %post has been updated.
et: %post on uuendatud.

en: The alias %alias is already in use.
et: Alias %alias on juba kasutusel.

en: You are not allowed to vote on this poll.
et: Sul ei ole õigust sellel küsitlusel hääletada.

en: You did not specify a valid poll choice.
et: Sa ei määranud sobivat küsitluse valikut.

en: The maximum amount of items that will be indexed in one cron run. Set this number lower if your cron is timing out or if PHP is running out of memory.
et: Maksimaalne arv kirjeid, mis indekseeritakse ühe croni töö jooksul. Kui su croni tööd ületavad ajapiirangut või PHP-l saab mälu otsa, siis vähenda seda numbrit.

en: View system logs and other status information.
et: Vaata süsteemi logisid ning muud olekuinfot.

en: Run the clean URL test
et: Käivita puhta URL-i test

en: Normal (recommended, no side effects)
et: Tavaline (soovituslik, kõrvalmõjud puuduvad)

en: Aggregate and compress CSS files
et: Agregeeri ning paki kokku CSS failid

en: The default number of items to include in a feed.
et: Vaikimisi voos kuvatavate elementide hulk.

en: Configurable time zones
et: Seadistatavad ajavööndid

en: Cron run failed
et: Cron töö ebaõnnestus

en: Search users by name.
et: Otsi kasutajaid nime järgi.

en: Enter your @s username, or an ID from one of our affiliates: !a.
et: Sisesta oma @s kasutajanimi või mõne meie partneri ID: !a.

en: Drupal user account details for !s
et: !s Drupali kasutajakonto andmed

en: Created a new user account. No e-mail has been sent.
et: Loodi uus kasutajakonto. Ühtegi e-posti välja ei saadetud.

en: Subject of password recovery e-mail
et: Parooli taastamise kirja pealkiri

en: Body of password recovery e-mail
et: Parooli taastamise kirja sisu

en: Enable picture support.
et: Aktiveeri piltide tugi.

en: one of our affiliates
et: üks meie partner

en: administer access control
et: administreeri ligipääsuõigusi
