Event (5.x-1.0) - en to nl translation catalogue (443 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Berichttekst

en: List
nl: Lijst

en: more
nl: meer

en: None
nl: Geen

en: Event
nl: Activiteit

en: Filter by content type
nl: Filter op inhoudstype

en: Year
nl: Jaar

en: No upcoming events available
nl: Geen activiteiten beschikbaar

en: 1 minute | @count minutes
nl[0]: 1 minuut
nl[1]: @count minuten

en: 1 hour | @count hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: @count uur

en: 1 day | @count days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: @count dagen

en: Never
nl: Nooit

en: Filter
nl: Filteren

en: Time zone
nl: Tijdzone

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Start Date
nl: Begindatum

en: Month
nl: Maand

en: End Date
nl: Einddatum

en: Calendar
nl: Kalender

en: Egypt
nl: Egypte

en: Namibia
nl: Namibië

en: Asia - Former USSR
nl: Azië - Voormalig USSR

en: Iraq, Syria
nl: Irak, Syrië

en: Israel
nl: Israël

en: Lebanon, Kirgizstan
nl: Libanon, Kirgizstan

en: Palestine
nl: Palestina

en: South Australia
nl: Zuid Australië

en: Australia, Tasmania
nl: Australië, Tasmanië

en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

en: EU and other European countries
nl: EU en andere Europese landen

en: Russian Federation
nl: Russische Federatie

en: North America
nl: Noord-Amerika

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Chile
nl: Chili

en: Falklands
nl: Falkland Eilanden

en: Africa/Addis_Ababa
nl: Afrika/Addis Abeba

en: Africa/Algiers
nl: Afrika/Algiers

en: Africa/Asmera
nl: Afrika/Asmara

en: Africa/Bangui
nl: Afrika/Bangui

en: Africa/Blantyre
nl: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
nl: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
nl: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
nl: Afrika/Caïro

en: Africa/Ceuta
nl: Afrika/Ceuta

en: Africa/Dar_es_Salaam
nl: Afrika/Dar es Salaam

en: Africa/Djibouti
nl: Afrika/Djibouti

en: Africa/Douala
nl: Afrika/Douala

en: Africa/Gaborone
nl: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
nl: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
nl: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Kampala
nl: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
nl: Afrika/Khartoum

en: Africa/Kigali
nl: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
nl: Afrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
nl: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
nl: Afrika/Libreville

en: Africa/Luanda
nl: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
nl: Afrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
nl: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
nl: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
nl: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
nl: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
nl: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
nl: Afrika/Mogadishu

en: Africa/Nairobi
nl: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
nl: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
nl: Afrika/Niamey

en: Africa/Porto-Novo
nl: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Tripoli
nl: Afrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
nl: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
nl: Afrika/Windhoek

en: America/Adak
nl: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
nl: Amerika/Anchorage

en: America/Anguilla
nl: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
nl: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
nl: Amerika/Araguaina

en: America/Aruba
nl: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
nl: Amerika/Asuncion

en: America/Atka
nl: Amerika/Atka

en: America/Barbados
nl: Amerika/Barbados

en: America/Belem
nl: Amerika/Belem

en: America/Belize
nl: Amerika/Belize

en: America/Boa_Vista
nl: Amerika/Boa Vista

en: America/Bogota
nl: Amerika/Bogota

en: America/Boise
nl: Amerika/Boise

en: America/Buenos_Aires
nl: Amerika/Buenos Aires

en: America/Cambridge_Bay
nl: Amerika/Cambridge Bay

en: America/Cancun
nl: Amerika/Cancun

en: America/Caracas
nl: Amerika/Caracas

en: America/Catamarca
nl: Amerika/Catamarca

en: America/Cayenne
nl: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
nl: Amerika/Cayman

en: America/Chicago
nl: Amerika/Chicago

en: America/Chihuahua
nl: Amerika/Chihuahua

en: America/Cordoba
nl: Amerika/Cordoba

en: America/Costa_Rica
nl: Amerika/Costa Rica

en: America/Cuiaba
nl: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
nl: Amerika/Curaçao

en: America/Dawson
nl: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
nl: Amerika/Dawson Creek

en: America/Denver
nl: Amerika/Denver

en: America/Detroit
nl: Amerika/Detroit

en: America/Dominica
nl: Amerika/Dominica

en: America/Edmonton
nl: Amerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
nl: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
nl: Amerika/El Salvador

en: America/Ensenada
nl: Amerika/Enseneda

en: America/Fort_Wayne
nl: Amerika/Fort Wayne

en: America/Fortaleza
nl: Amerika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
nl: Amerika/Glace Bay

en: America/Godthab
nl: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
nl: Amerika/Goose Bay

en: America/Grand_Turk
nl: Amerika/Grand Turk

en: America/Grenada
nl: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
nl: Amerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
nl: Amerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
nl: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
nl: Amerika/Guyana

en: America/Halifax
nl: Amerika/Halifax

en: America/Havana
nl: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
nl: Amerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
nl: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
nl: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
nl: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Vevay
nl: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Indianapolis
nl: Amerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
nl: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
nl: Amerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
nl: Amerika/Jamaica

en: America/Jujuy
nl: Amerika/Jujuy

en: America/Juneau
nl: Amerika/Juneau

en: America/Kentucky/Monticello
nl: Amerika/Kentucky/Monticello

en: America/Knox_IN
nl: Amerika/Knox IN

en: America/La_Paz
nl: Amerika/La Paz

en: America/Lima
nl: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
nl: Amerika/Los Angeles

en: America/Louisville
nl: Amerika/Louisville

en: America/Maceio
nl: Amerika/Maceio

en: America/Managua
nl: Amerika/Managua

en: America/Manaus
nl: Amerika/Manaus

en: America/Martinique
nl: Amerika/Martinique

en: America/Mazatlan
nl: Amerika/Mazatlan

en: America/Mendoza
nl: Amerika/Mendoza

en: America/Menominee
nl: Amerika/Menominee

en: America/Merida
nl: Amerika/Merida

en: America/Mexico_City
nl: Amerika/Mexico-stad

en: America/Miquelon
nl: Amerika/Miquelon

en: America/Monterrey
nl: Amerika/Monterrey

en: America/Montevideo
nl: Amerika/Montevideo

en: America/Montreal
nl: Amerika/Montreal

en: America/Montserrat
nl: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
nl: Amerika/Nassau

en: America/New_York
nl: Amerika/New York

en: America/Nipigon
nl: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
nl: Amerika/Nome

en: America/Noronha
nl: Amerika/Noronha

en: America/Panama
nl: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
nl: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
nl: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
nl: Amerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
nl: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
nl: Amerika/Port of Spain

en: America/Porto_Acre
nl: Amerika/Porto Acre

en: America/Porto_Velho
nl: Amerika Porto Velho

en: America/Puerto_Rico
nl: Amerika/Puero Rico

en: America/Rainy_River
nl: Amerika/Rainy River

en: America/Rankin_Inlet
nl: Amerika/Rankin Inlet

en: America/Recife
nl: Amerika/Recife

en: America/Regina
nl: Amerika/Regina

en: America/Rio_Branco
nl: Amerika/Rio Branco

en: America/Rosario
nl: Amerika/Rosario

en: America/Santiago
nl: Amerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
nl: Amerika/Santo Domingo

en: America/Sao_Paulo
nl: Amerika/Sau_Paulo

en: America/Scoresbysund
nl: Amerika/Scoresbysund

en: America/Shiprock
nl: Amerika/Shiprock

en: America/St_Johns
nl: Amerika/St Johns

en: America/St_Kitts
nl: Amerika/St Kitts

en: America/St_Lucia
nl: Amerika/St Lucia

en: America/St_Thomas
nl: Amerika/St Thomas

en: America/St_Vincent
nl: Amerika/St Vincent

en: America/Swift_Current
nl: Amerika/Swift Current

en: America/Tegucigalpa
nl: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
nl: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
nl: Amerika/Thunder Bay

en: America/Tijuana
nl: Amerika/Tijuana

en: America/Tortola
nl: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
nl: Amerika/Vancouver

en: America/Virgin
nl: Amerika/Virgin

en: America/Whitehorse
nl: Amerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
nl: Amerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
nl: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
nl: Amerika/Yellowknife

en: Antarctica/South_Pole
nl: Antarctica/Zuidpool

en: Arctic/Longyearbyen
nl: Antarctica/Longyearbyen

en: Australia/ACT
nl: Australië/ACT

en: Australia/Adelaide
nl: Australië/Adelaide

en: Australia/Brisbane
nl: Australië/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
nl: Australië/Broken_Hill

en: Australia/Canberra
nl: Australië/Canberra

en: Australia/Darwin
nl: Australië/Darwin

en: Australia/Hobart
nl: Australië/Hobart

en: Australia/LHI
nl: Australië/LHI

en: Australia/Lindeman
nl: Australië/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
nl: Australië/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
nl: Australië/Melbourne

en: Australia/NSW
nl: Australië/NSW

en: Australia/North
nl: Australië/Noord

en: Australia/Perth
nl: Australië/Perth

en: Australia/Queensland
nl: Australië/Queensland

en: Australia/South
nl: Australië/Zuid

en: Australia/Sydney
nl: Australië/Sydney

en: Australia/Tasmania
nl: Australië/Tasmanië

en: Australia/Victoria
nl: Australië/Victoria

en: Australia/West
nl: Australië/West

en: Australia/Yancowinna
nl: Australië/Yancowinna

en: Brazil/Acre
nl: Brazilië/Acre

en: Brazil/DeNoronha
nl: Brazilië/De Noronha

en: Brazil/East
nl: Brazilië/Oost

en: Brazil/West
nl: Brazilië/West

en: Eire
nl: Ierland

en: Europe/Amsterdam
nl: Europa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
nl: Europa/Andorra

en: Europe/Athens
nl: Europa/Athene

en: Europe/Belfast
nl: Europa/Belfast

en: Europe/Belgrade
nl: Europa/Belgrado

en: Europe/Berlin
nl: Europa/Berlijn

en: Europe/Bratislava
nl: Europa/Bratislava

en: Europe/Brussels
nl: Europa/Brussel

en: Europe/Bucharest
nl: Europa/Boekarest

en: Europe/Budapest
nl: Europa/Boedapest

en: Europe/Chisinau
nl: Europa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
nl: Europa/Kopenhagen

en: Europe/Dublin
nl: Europa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
nl: Europa/Gibraltar

en: Europe/Helsinki
nl: Europa/Helsinki

en: Europe/Istanbul
nl: Europa/Istanboel

en: Europe/Kaliningrad
nl: Europa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
nl: Europa/Kiev

en: Europe/Lisbon
nl: Europ/Lissabon

en: Europe/Ljubljana
nl: Europa/Ljubljana

en: Europe/London
nl: Europa/Londen

en: Europe/Luxembourg
nl: Europa/Luxemburg

en: Europe/Madrid
nl: Europa/Madrid

en: Europe/Malta
nl: Europa/Malta

en: Europe/Minsk
nl: Europa/Minsk

en: Europe/Monaco
nl: Europa/Monaco

en: Europe/Moscow
nl: Europa/Moskou

en: Europe/Nicosia
nl: Europa/Nicosia

en: Europe/Oslo
nl: Europa/Oslo

en: Europe/Paris
nl: Europa/Paris

en: Europe/Prague
nl: Europa/Praag

en: Europe/Riga
nl: Europa/Riga

en: Europe/Rome
nl: Europa/Rome

en: Europe/Samara
nl: Europa/Samara

en: Europe/San_Marino
nl: Europa/San Marino

en: Europe/Sarajevo
nl: Europa/Sarajevo

en: Europe/Skopje
nl: Europa/Skopje

en: Europe/Sofia
nl: Europa/Sofia

en: Europe/Stockholm
nl: Europa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
nl: Europa/Tallinn

en: Europe/Tirane
nl: Europa/Tirana

en: Europe/Tiraspol
nl: Europa/Tiraspol

en: Europe/Vaduz
nl: Europa/Vaduz

en: Europe/Vatican
nl: Europa/Vaticaanstad

en: Europe/Vienna
nl: Europa/Wenen

en: Europe/Vilnius
nl: Europa/Vilnius

en: Europe/Warsaw
nl: Europa/Warschau

en: Europe/Zagreb
nl: Europa/Zagreb

en: Europe/Zurich
nl: Europa/Zürich

en: GB
nl: Groot-Britannië

en: GB-Eire
nl: Noord-Ierland

en: Libya
nl: Libië

en: Poland
nl: Polen

en: Turkey
nl: Turkije

en: US/Alaska
nl: VS/Alaska

en: US/Aleutian
nl: VS/Aleutian

en: US/Arizona
nl: VS/Arizona

en: US/Central
nl: VS/Central

en: US/East-Indiana
nl: VS/East-Indiana

en: US/Eastern
nl: VS/Eastern

en: US/Hawaii
nl: VS/Hawaii

en: US/Indiana-Starke
nl: VS/Indiana-Starke

en: US/Michigan
nl: VS/Michigan

en: US/Mountain
nl: VS/Mountain

en: US/Pacific
nl: VS/Pacific

en: US/Samoa
nl: VS/Samoa

en: iCalendar API for Events Modules
nl: iCalendar-API voor Event-modules

en: Month view
nl: Maandoverzicht

en: Week view
nl: Weekoverzicht

en: Day
nl: Dag

en: Day view
nl: Dagoverzicht

en: Table
nl: Tabel

en: Table view
nl: Tabeloverzicht

en: List view
nl: Lijstoverzicht

en: Events
nl: Activiteiten

en: Filter by taxonomy
nl: Filter op taxonomie

en: Event rss feed
nl: Activiteiten-feed

en: Event dst view
nl: Activiteiten dst-overzicht

en: Event ical feed
nl: Activiteiten iCal-feed

en: Set up how your site handles events.
nl: Bepaal hier hoe de activiteiten worden weergegeven.

en: Timezone handling
nl: Instellingen voor de verwerking van tijdzones

en: Change how timezone information is saved and displayed.
nl: Verander de manier waarop informatie over de tijdzone wordt opgeslagen en weergegeven.

en: Event overview
nl: Activiteitenoverzicht

en: Change how event summary information is displayed.
nl: Verander de weergave van de activiteit.

en: Event ical
nl: Activiteit iCal

en: Event time zone input
nl: Tijdzone van activiteit

en: Use the sitewide time zone
nl: Gebruik de tijdzone van de website

en: Use the time zone of the user editing or creating the event
nl: Gebruik de tijdzone van de gebruiker die de activiteit bewerkt of aanmaakt

en: Allow users to set event time zones
nl: Gebruikers kunnen tijdzones per activiteit instellen

en: Events are saved with a time zone value. This setting allows you to determine how the time zone is determined when creating or editing an event.
nl: Activiteiten worden opgeslagen in een bepaalde tijdzone. Deze instelling bepaald hoe een tijdzone wordt gebruikt wanneer een activiteit wordt gewijzigd of aangemaakt.

en: Event time zone display
nl: Weergave van de tijdzone van de activiteit

en: Use the event's time zone
nl: Gebruik de tijdzone van de activiteit

en: Use the user's time zone
nl: Gebruik de tijdzone van de gebruiker

en: Events are saved with a time zone value. This setting allows you to determine if the event's time zone, the sitewide time zone, or the user's personal time zone setting is used to display the time for an event.
nl: Activiteiten worden opgeslagen met een tijdzonewaarde. Met deze instelling wordt bepaald welke tijdzone wordt gebruikt bij weergave van een activiteit.

en: Events are saved with a time zone value. This setting allows you to determine how the time zone is determined when creating or editing an event. You must have 'Configurable time zones' enabled in the !url before you can enable user's time zones for this feature.
nl: Activiteiten worden opgeslagen in een bepaalde tijdzone. Deze instelling bepaald hoe een tijdzone wordt gebruikt wanneer een activiteit wordt gewijzigd of aangemaakt. Hiervoor moet de optie 'Instelbare tijdzones' zijn ingeschakeld. Zie !url.

en: date/time settings
nl: datum en tijdinstellingen

en: Events are saved with a time zone value. This setting allows you to determine if the event's time zone, the sitewide time zone, or the user's personal time zone setting is used to display the time for an event. You must have 'Configurable time zones' enabled in the !url before you can enable user's time zones for this feature.
nl: Activiteiten worden opgeslagen in een bepaalde tijdzone. Met deze instelling wordt bepaald welke tijdzone wordt gebruikt bij weergave van een activiteit. Hiervoor moet de optie 'Instelbare tijdzones' zijn ingeschakeld. Zie !url.

en: Time notation preference
nl: Voorkeur voor tijdweergave

en: 24h
nl: 24u

en: 12h
nl: 12u

en: The time notation system used for entering event times.
nl: De tijdweergave die zal worden gebruikt bij het invoeren van het tijdstip van de activiteit.

en: Upcoming event block limit
nl: Limiet voor het blok 'Recente activiteiten'

en: Limit the amount of events displayed in the upcoming events block by this amount.
nl: Het maximum aantal activiteiten dat wordt weergegeven in het blok 'Binnenkort'.

en: Default overview
nl: Standaard overzicht

en: The default event view to display when no format is specifically requested. This is also the view that will be displayed from the block calendar links.
nl: De standaardweergave van de activiteit als geen specifiek formaat is opgegeven. Dit is tevens de weergave die  in de blokken wordt gebruikt.

en: Table view default period
nl: Tabeloverzicht voor de standaardperiode

en: The default number of days to display in the table view. You can specify a different number of days in the url. More info on the event url format !link
nl: Het standaardaantal dagen dat worden weergegeven in het tabeloverzicht. U kan een verschillend aantal dagen invoeren in de URL. Meer informatie over het formaat van de URL van de activiteit: !link

en: here
nl: hier

en: Taxonomy filter controls
nl: Taxonomiefilters

en: Show taxonomy filter control on calendar views
nl: Gebruik een taxonomiefilter in het kalenderoverzicht

en: Only show taxonomy filter control when taxonomy filter view is requested
nl: Taxonomiefilters alleen weergeven wanneer deze weergave is gewenst

en: Never show taxonomy filter control
nl: Geef nooit de filter op taxonomie weer

en: Content type filter controls
nl: Beheer inhoudstypefilters

en: Show content type filter control on calendar views
nl: Geef de filter op inhoudstype weer in het kalenderoverzicht

en: Only show content type filter control when content type filter view is requested
nl: Geef enkel de filter op inhoudstype weer wanneer deze weergave is gewenst

en: Never show content type filter control
nl: Geef geen filter weer op inhoudstype

en: View all
nl: Alles weergeven

en: !weekday !month !day, !year
nl: !weekday, !day !month !year

en: Week of !month !day, !year
nl: Week van !day !month !year

en: !startmonth !startdate, !startyear - !endmonth !enddate, !endyear
nl: !startdate !startmonth !startyear - !enddate !endmonth !endyear

en: Events at %site
nl: Activiteiten op %site

en: iCal support not enabled
nl: iCal-ondersteuning is niet geactiveerd

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en:  - Events Feed
nl:  - Activiteiten Feed

en: Mon
nl: ma

en: Tue
nl: di

en: Wed
nl: wo

en: Thu
nl: do

en: Fri
nl: vr

en: Sat
nl: za

en: Sun
nl: zo

en: January
nl: januari

en: February
nl: februari

en: March
nl: maart

en: April
nl: april

en: May
nl: mei

en: June
nl: juni

en: July
nl: juli

en: August
nl: augustus

en: September
nl: september

en: October
nl: oktober

en: November
nl: november

en: December
nl: december

en: (all)
nl: (alles)

en: Select event terms to filter by
nl: Selecteer de activiteiten die gefilterd dienen te worden

en: Select event type to filter by
nl: Selecteer het type activiteit waarop gefilterd dient te worden

en: Calendar to browse events.
nl: Kalenderoverzicht

en: List of upcoming events.
nl: Overzicht van komende activiteiten

en: Upcoming events
nl: Komende activiteiten

en: Now
nl: Nu

en: Show in event calendar
nl: In de activiteitenkalender weergeven

en: All views
nl: Alle weergaven

en: Only in views for this type
nl: Enkel in weergave van dit type

en: All views: This content type will be available for display on all calendar views, including with other events.<br />Only in views for this type: This content type will only appear in calendar views specific to this type and never with other events.<br />Never: This content type will not be associated with the events calendar.
nl: Alle weergaven: dit inhoudstype zal weergegeven worden op alle kalenderoverzichten, inclusief op andere activiteiten.<br/>Enkel in weergaven van dit type: dit inhoudstype zal enkel weergegeven worden in het kalenderoverzicht van dat type en nooit op andere activiteiten.<br/>Nooit: dit inhoudstype zal niet worden gelinkt aan het kalenderoverzicht.

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Select the time zone this event occurs in.
nl: Selecteer de tijdzone waarin de activiteit gebeurt.

en: Daylight Savings Regions | Current GMT: !date
nl: Zomertijd regio's | Huidge GMT: !date

en: The event module allows for any type of content to be event enabled,  meaning content can have a start and end time, and appear in calendars.  The ability to event enable any content type combined with the ability to create new types of content make it possible to create unlimited types of calendars.  The ability to broadly event enable content will allow for creative applications combining information and real world events.
nl: De Event-module zorgt dat elk inhoudstype een begin- en eindtijd heeft en kan worden weergegeven in kalenders. Door dit te combineren met de mogelijkheid om nieuwe inhoudstypes aan te maken, kan een ongelimiteerd aantal kalenders worden aangemaakt. De mogelijkheid om activiteiten wereldwijd beschikbaar te maken, zorgt ervoor dat andere applicaties die informatie kunnen gebruiken.

en: The administrator can decide which content types should be events for their site.  In content type configuration, administrators can select the calendar view options: never, all views, or only views for this type. For example, this makes it possible to have a general calendar which shows all meetups and house parties in the same calendar, and have a separate calendar for rallies which only contains the rallies content type. Calendars can be customized to view a specific content type or a category of content, using taxonomies.
nl: De beheerder kan beslissen welke inhoudstypes worden gebruikt als activiteiten voor de website. In het onderdeel Inhoudstypes van Inhoudelijk Beheer kunnen beheerders selecteren hoe de kalender wordt weergegeven: nooit, alle weergaven of enkel weergaven van dit type. Bijvoorbeeld is het mogelijk om een algemene kalender te hebben die alle samenkomsten en feestjes in dezelfde kalender weergeeft, maar dat er een aparte kalender is voor wedstrijden die enkel van het type wedstrijden zijn. Kalenders kunnen zo aangepast worden dat ze activiteiten weergeven op basis van één inhoudstype of op basis van taxonomie (categoriën).

en: Administrators can also set two types of options for events; general event options, and event overview options.  General event options are for timezone configuration, time notation formats, and event block configuration.  Event overview options allow calendar and table event default views.  Administrators can also set general filter controls for content types and categories, via the event taxonomy controls.
nl: Beheerders kunnen ook twee opties instellen voor activiteiten, namelijk algemene opties en overzichtopties. Algemene opties bevatten instellingen voor tijdzones, tijdsnotaties en instellingen voor het activiteitenblok. Overzichtopties bevatten instellingen voor tabelweergaves en standaard weergaves. Beheerders kunnen ook het filtergedrag voor inhoudstypes en categoriën gaan instellen via taxonomie controlefilters.

en: <p>You can</p>
    <ul>
    <li>enable content types to be event enabled at <a href="!admin-node-configure-types" title="content type configuration">administer &gt;&gt; content &gt;&gt; content types </a> then click configure for a content type.</li>
    <li>administer general event options <a href="!admin-settings-event" title="administer events">administer &gt;&gt; settings &gt;&gt; events</a>.</li>
    <li><a href="!node-add" title="list of content types that can be created">create content</a> and set a start and end time, if the administrator has set that content type to be event enabled.</li>
    <li>use <a href="!external-http-drupal-org-handbook-modules-rsvp">RSVP</a> or <a href="!external-http-drupal-org-handbook-modules-signup">signup</a> module to invite users to events.</li>
nl: <p>U kunt</p>
    <ul>
    <li>inhoudstypen activeren die evenementen zijn op <a href="!admin-node-configure-types" title="Inhoudstypen configureren">Beheren &gt;&gt; Inhoudelijk beheer &gt;&gt; Inhoudstypen </a>. Klik vervolgens op bewerken.</li>
    <li>generieke evenementenopties beheren <a href="!admin-settings-event" title="Evenementen beheren">Beheren &gt;&gt; Site-instellingen &gt;&gt; Evenementen</a>.</li>
    <li><a href="!node-add" title="lijst van inhoudstypen dat aangemaakt kan worden">inhoud aanmaken</a> en een start- en eindtijd invoeren als door de beheerder is ingesteld dat dit inhoudstype een evenement is.</li>

en: For more information please read the configuration and customization handbook <a href="!event">Event page</a>.
nl: Voor meer informatie lees het configuratie- en aanpassingenhandboek <a href="!event">Event pagina</a>.

en: This is a listing of all the event system's time zones, sorted by daylight savings time regions, and their respective offsets from GMT in seconds. Time zones in the 'None' region do not observe daylight savings time. If you believe there is an error, please first search for the locale on !timeanddate and confirm it. If there is indeed an error please submit a !bugreport on drupal.org so we can fix it.
nl: Dit is een lijst van alle tijdzones van het activiteitensysteem, gesorteerd op zomertijdregio's en hun verschil met de standaardtijd (GMT) in seconden. Tijdzones in de 'Geen'-regio worden niet gecontroleerd op zomertijd. Als u denkt dat er een fout is, zoek dan eerst voor de lokale instellingen ('locale') op  !timeanddate en bevestig dit. Als er een fout is, geef dan een !bugreport zodat het probleem verholpen kan worden.

en: limit view to events of this type
nl: toon enkel activiteiten van dit type

en: view this event
nl: deze activiteit weergeven

en: Start:
nl: Begin:

en: End:
nl: Einde:

en: all day
nl: gehele dag

en: more info
nl: meer informatie

en: Show detailed information for this event.
nl: Gedetailleerde informatie van deze activiteit weergeven.

en: %month / %day
nl: %day / %month

en: %weekday %month %day, %year
nl: %weekday %day %month %year

en: Timezone:
nl: Tijdzone:

en: Add to iCalendar
nl: Aan iCalendar toevoegen

en: Add this calendar to your iCalendar
nl: Deze kalender aan uw iCalendar toevoegen

en: More events.
nl: Meer activiteiten.

en: Event module was successfully installed with default options. To customize event and/or location settings for events, please view the <a href="!settings">event content type settings page</a>.
nl: De Event module is succesvol geïnstalleerd met standaard instellingen. Op de pagina <a href="!settings">event inhoudstype-instellingen</a> kunt u afspraak- en locatie-instellingen wijzigen.

en: Event module successfully uninstalled
nl: De Event-module is succesvol gedeïnstalleerd

en: Calendaring API, calendar display and export
nl: Calendaring-API, kalenderoverzicht en export

en: An event is a story which can be given a start and end date, thus appearing in the events calendar.
nl: Een activiteit is een gebeurtenis in de tijd. Het gebruik is gelijk aan een verhaal maar dan met een start- en einddatum. Activiteiten worden getoond in de kalender.

en: event content-type settings page
nl: event inhoudstype-instellingen

en: The event node is currently set to never appear in the calendar. You will not be able to set the start and end dates until an administrator changes the content-type settings. This is done using the !link.
nl: De gebeurtenis-node is nu zo ingesteld dat hij niet wordt getoond in de kalender. Het is niet mogelijk de start- en einddatum aan te passen, totdat een beheerder deze instelling wijzigt. Dit kan via !link.

en: create events
nl: activiteiten aanmaken

en: edit own events
nl: eigen activiteiten wijzigen

en: Basic event
nl: Normale activiteit

en: All day
nl: Gehele dag

en: Event All Day
nl: Dagvullende activiteit

en: Allows creation of all-day events.
nl: Aanmaken van volledige-dag activiteiten toestaan.

en: <p>The Event Views module makes the event fields available to the Views module, and creates default event views that filter dates using a drop-down date selector, the jscalendar selector, or by arguments in the url. Set up a default event view by going to %link and select <strong>add</strong>. Save the default views as-is or make any changes you like.</p>
nl: <p>De Event Views module maakt activiteitvelden beschikbaar voor de Views module en maakt standaard activiteit-views aan, die activiteiten filteren op datum met een drop-down datum selectie, de jscalendar selectie, of door url-argumenten. U kunt de standaard activiteit-view instellen door naar %link te gaan en <strong>toevoegen</strong> te selecteren. U kunt vervolgens de standaard views aanpassen of opslaan met de default instellingen.</p>

en: <p>You can change the format of the output. The default views display a list of events, but you can change it to a table or a teaser list in the <strong>Page</strong> settings. You can also add or remove fields from the view.</p>
nl: <p>U kunt de weergave aanpassen. De standaard views tonen een agenda van activiteiten, maar u kunt hier een tabel of lijst van voorproefjes van maken in de <strong>Pagina</strong> instellingen. Ook kunt velden toevoegen of verwijderen.</p>

en: <p>You can filter events in several ways. Use filters to pre-select a date range, expose those filters to allow the viewer to select a date range, or eliminate the filters and give the view year, month, and day arguments to filter the events by the url (i.e. YYYY/MM/DD).</p>
nl: <p>U kunt activiteiten op verschillende manieren filteren. U kunt zelf filteren op datum, de filter weergeven aan de gebruiker, of automatisch filteren op basis van jaar, maand en dag argumenten in de url van de view (bv. JJJJ/MM/DD).</p>

en: now
nl: nu

en: Event: Start Time
nl: Activiteit: starttijd

en: Event: End Time
nl: Activiteit: eindtijd

en: Event: Timezone
nl: Activiteit: tijdzone

en: Event: Start Date
nl: Activiteit: Startdatum

en: This filter allows events to be filtered by their start date. Enter dates in the format: CCYY-MM-DD HH:MM:SS. Enter 'now' to use the current time. You may enter a delta (in seconds) to the option that will be added to the time; this is most useful when combined with now. If you have the jscalendar module from jstools installed, you can use a popup date picker here.
nl: Met deze filter kunt u activiteiten filteren op startdatum. Geef data op in het formaat: CCYY-MM-DD HH:MM:SS of het woord 'now' om de huidige tijd te gebruiken. U kan een positief of negatief nummer invoeren in het veld 'Optie' dat de seconden weergeeft die worden toegevoegd of afgetrokken van de tijd; dit is nuttig om te combineren met 'now'. Als de Jscalendar-module (onderdeel van van Jstools-module) is geïnstalleerd, kan hier de pop-up-datumkiezer worden gebruikt.

en: Event: End Date
nl: Activiteit: Einddatum

en: This filter allows events to be filtered by their end date. Enter dates in the format: CCYY-MM-DD HH:MM:SS. Enter 'now' to use the current time. You may enter a delta (in seconds) to the option that will be added to the time; this is most useful when combined with now. If you have the jscalendar module from jstools installed, you can use a popup date picker here.
nl: Met deze filter kunt u activiteiten filteren op einddatum. Geef data op in het formaat: CCYY-MM-DD HH:MM:SS of het woord 'now' om de huidige tijd te gebruiken. U kan een positief of negatief nummer invoeren in het veld 'Optie' dat de seconden weergeeft die worden toegevoegd of afgetrokken van de tijd; dit is nuttig om te combineren met 'now'. Als de Jscalendar-module (onderdeel van van Jstools-module) is geïnstalleerd, kan hier de pop-up-datumkiezer worden gebruikt.

en: Event: Start Year
nl: Activiteit: startjaar

en: Event: Start Month
nl: Activiteit: startmaand

en: Event: Start Day
nl: Activiteit: startdag

en: Event: Type
nl: Activiteit: type

en: A node type selector that is limited to event-enabled node types. Use as exposed filter that only contains event node types.
nl: Een keuzelijst van inhoudstypen die als activiteit zijn geconfigureerd. Te gebruiken als filter voor activiteiten.

en: Filter by the event year (YYYY).
nl: Filter op jaar (YYYY)

en: Filter by the event month (1-12). Place this argument after a 'Year' argument.
nl: Filter op maand (1-12). Dit argument achter het argument 'Jaar' plaatsen.

en: Filter by the event day (1-31). Place this argument after a 'Year' and a 'Month' argument.
nl: Filter op dag (1-31). Dit argument achter de argumenten 'Jaar' en 'Maand' plaatsen.

en: Event: Start Week
nl: Activiteit: startweek

en: Filter by the week number (1-52). Place this argument after a 'Year' argument.
nl: Filter op weeknummer (1-53). Dit argument achter het argument 'Jaar' plaatsen.

en: Events list filtered by drop-down date selector.
nl: Agenda gefiltered op datum door de drop-down datum selectie.

en: event list
nl: agenda

en: Start Time:
nl: Starttijd:

en: End Time:
nl: Eindtijd:

en: Start Year:
nl: Startjaar:

en: Start Month:
nl: Startmaand:

en: Start Day:
nl: Startdag:

en: Events list filtered by js date selector.
nl: Agenda gefilterd door de js date selector.

en: Events list filtered by url arguments.
nl: Agenda gefilterd op basis van url-argumenten.

en: Views-enables the event fields and creates default event views.
nl: Activiteitvelden beschikbaar maken voor de Views module en standaard activiteit-views aanmaken.
