Event (5.x-1.0) - en to uk translation catalogue (579 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Текст

en: List
uk: Список

en: more
uk: ще

en: None
uk: Ні

en: Event
uk: Подія

en: Filter by content type
uk: Вибір по типу змісту

en: Year
uk: Рік

en: 1 hour | @count hours
uk[0]: @count година
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: 1 day | @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: Never
uk: Ніколи

en: Filter
uk: Фільтр

en: Time zone
uk: Часовий пояс

en: N/A
uk: Н/Д

en: Start Date
uk: Дата початку

en: Month
uk: Місяць

en: End Date
uk: Дата завершення

en: Calendar
uk: Календар

en: Egypt
uk: Єгипет

en: Namibia
uk: Намібія

en: Iraq, Syria
uk: Ірак, Сирія

en: Israel
uk: Ізраїль

en: Lebanon, Kirgizstan
uk: Ліван, Киргизстан

en: Palestine
uk: Палестина

en: Iran
uk: Іран

en: South Australia
uk: Південна Австралія

en: Australia, Tasmania
uk: Австралія, Тасманія

en: New Zealand
uk: Нова Зеландія

en: Tonga
uk: Тонґа

en: EU and other European countries
uk: ЄС і інші європейські країни

en: Russian Federation
uk: Російська Федерація

en: North America
uk: Північна Америка

en: Cuba
uk: Куба

en: Brazil
uk: Бразилія

en: Chile
uk: Чилі

en: Paraguay
uk: Парагвай

en: Africa/Addis_Ababa
uk: Африка/Аддис_Абеба

en: Africa/Algiers
uk: Африка/Алжир

en: Africa/Asmera
uk: Африка/Асмара

en: Africa/Bangui
uk: Африка/Бангі

en: Africa/Blantyre
uk: Африка/Блантайр

en: Africa/Brazzaville
uk: Африка/Браззавіль

en: Africa/Bujumbura
uk: Африка/Бужумбурі

en: Africa/Cairo
uk: Африка/Каїр

en: Africa/Ceuta
uk: Африка/Ceuta

en: Africa/Dar_es_Salaam
uk: Африка/Дар-ес-Салам

en: Africa/Djibouti
uk: Африка/Джібуті

en: Africa/Douala
uk: Африка/Дуала

en: Africa/Gaborone
uk: Африка/Габороне

en: Africa/Harare
uk: Африка/Хараре

en: Africa/Johannesburg
uk: Африка/Йоганнесбург

en: Africa/Kampala
uk: Африка/Кампала

en: Africa/Khartoum
uk: Африка/Хартум

en: Africa/Kigali
uk: Африка/Кігалі

en: Africa/Kinshasa
uk: Африка/Кіншаса

en: Africa/Lagos
uk: Африка/Лагос

en: Africa/Libreville
uk: Африка/Лібревіль

en: Africa/Luanda
uk: Африка/Луанді

en: Africa/Lubumbashi
uk: Африка/Лубумбаші

en: Africa/Lusaka
uk: Африка/Лусака

en: Africa/Malabo
uk: Африка/Малабо

en: Africa/Maputo
uk: Африка/Мапуту

en: Africa/Maseru
uk: Африка/Масеру

en: Africa/Mbabane
uk: Африка/Мбабане

en: Africa/Mogadishu
uk: Африка/Могадішо

en: Africa/Nairobi
uk: Африка/Найробі

en: Africa/Ndjamena
uk: Африка/Нджамена

en: Africa/Niamey
uk: Африка/Ніамей

en: Africa/Porto-Novo
uk: Африка/Порто-Ново

en: Africa/Tripoli
uk: Африка/Тріполі

en: Africa/Tunis
uk: Африка/Туніс

en: Africa/Windhoek
uk: Африка/Віндхук

en: America/Adak
uk: Америка/Адак

en: America/Anchorage
uk: Америка/Анкоридж

en: America/Anguilla
uk: Америка/Ангілья

en: America/Antigua
uk: Америка/Антігуа

en: America/Araguaina
uk: Америка/Арагуаіна

en: America/Aruba
uk: Америка/Аруба

en: America/Asuncion
uk: Америка/Асунсьйон

en: America/Atka
uk: Америка/Атка

en: America/Barbados
uk: Америка/Барбадос

en: America/Belem
uk: Америка/Белем

en: America/Belize
uk: Америка/Беліз

en: America/Boa_Vista
uk: Америка/Боавішта

en: America/Bogota
uk: Америка/Богота

en: America/Boise
uk: Америка/Boise

en: America/Buenos_Aires
uk: Америка/Буенос-Айрес

en: America/Cambridge_Bay
uk: Америка/Кембрідж-Бей

en: America/Cancun
uk: Америка/Канкун

en: America/Caracas
uk: Америка / Каракас

en: America/Catamarca
uk: Америка/Катамарка

en: America/Cayenne
uk: Америка / Cayenne

en: America/Cayman
uk: Америка / Cayman

en: America/Chicago
uk: Америка / Чикаго

en: America/Chihuahua
uk: Америка / Чіхуахуа

en: America/Cordoba
uk: Америка/Кордоба

en: America/Costa_Rica
uk: Америка/Коста-Ріка

en: America/Cuiaba
uk: Америка / Куяба

en: America/Curacao
uk: Америка / Кюрасао

en: America/Dawson
uk: Америка / Доусон

en: America/Dawson_Creek
uk: Америка/Доусон-Крік

en: America/Denver
uk: Америка / Денвер

en: America/Detroit
uk: Америка/Детройт

en: America/Dominica
uk: Америка/Домініка

en: America/Edmonton
uk: Америка/Едмонтон

en: America/Eirunepe
uk: Америка/Eirunepe

en: America/El_Salvador
uk: Америка/Ель-Сальвадор

en: America/Ensenada
uk: Америка/Енсенада

en: America/Fort_Wayne
uk: Америка/Форт-Вейн

en: America/Fortaleza
uk: Америка/Форталеза

en: America/Glace_Bay
uk: Америка/Глейс-Бей

en: America/Godthab
uk: Америка/Годтаб

en: America/Goose_Bay
uk: Америка/Гуз-Бей

en: America/Grand_Turk
uk: Америка/Гранд-Тюрк

en: America/Grenada
uk: Америка/Гренада

en: America/Guadeloupe
uk: Америка/Гваделупа

en: America/Guatemala
uk: Америка/Гватемала

en: America/Guayaquil
uk: Америка/Гуаякіль

en: America/Guyana
uk: Америка/Гайана

en: America/Halifax
uk: Америка/Галіфакс

en: America/Havana
uk: Америка/Гавана

en: America/Hermosillo
uk: Америка/Ермосільо

en: America/Indiana/Indianapolis
uk: Америка/Індіана/Індіанаполіс

en: America/Indiana/Knox
uk: Америка/Індіана/Нокс

en: America/Indiana/Marengo
uk: Америка/Індіана/Маренго

en: America/Indiana/Vevay
uk: Америка/Індіана/Вевей

en: America/Indianapolis
uk: Америка/Індіанаполіс

en: America/Inuvik
uk: Америка/Інувік

en: America/Iqaluit
uk: Америка/Ікалуіт

en: America/Jamaica
uk: Америка/Ямайка

en: America/Jujuy
uk: Америка/Джуждуй

en: America/Juneau
uk: Америка/Джуно

en: America/Kentucky/Louisville
uk: Америка/штат Кентуккі/Луїсвілл

en: America/Kentucky/Monticello
uk: Америка/штат Кентуккі/Monticello

en: America/Knox_IN
uk: Америка/Індіана-Нокс

en: America/La_Paz
uk: Америка/Ла-Паз

en: America/Lima
uk: Америка/Ліма

en: America/Los_Angeles
uk: Америка/Лос-Анжелес

en: America/Louisville
uk: Америка/Луїсвілль

en: America/Maceio
uk: Америка/Масейо

en: America/Managua
uk: Америка/Манагуа

en: America/Manaus
uk: Америка/Манаус

en: America/Martinique
uk: Америка/Мартінік

en: America/Mazatlan
uk: Америка/Мазатлан

en: America/Mendoza
uk: Америка/Мендоза

en: America/Menominee
uk: Америка/меномини

en: America/Merida
uk: Америка/Меріда

en: America/Mexico_City
uk: Америка/Мехіко

en: America/Miquelon
uk: Америка/Мікелон

en: America/Monterrey
uk: Америка/Монтеррей

en: America/Montevideo
uk: Америка/Монтевідео

en: America/Montreal
uk: Америка/Монреаль

en: America/Montserrat
uk: Америка/Монтсеррат

en: America/Nassau
uk: Америка/Нассау

en: America/New_York
uk: Америка/Нью-Йорк

en: America/Nipigon
uk: Америка/Ніпігон

en: America/Nome
uk: Америка/Ном

en: America/Noronha
uk: Америка/Норонья

en: America/Panama
uk: Америка/Панама

en: America/Pangnirtung
uk: Америка/Пангніртунг

en: America/Paramaribo
uk: Америка/Парамарібо

en: America/Phoenix
uk: Америка/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
uk: Америка/Порт-о-Пренс

en: America/Port_of_Spain
uk: Америка/Порт-оф-Спейн

en: America/Porto_Acre
uk: Америка/Порту-Акрі

en: America/Porto_Velho
uk: Америка/Порто-Велго

en: America/Puerto_Rico
uk: Америка/Пуерто-Ріко

en: America/Rainy_River
uk: Америка/Рейні-Ривер

en: America/Rankin_Inlet
uk: Америка/Ранклін-Інлет

en: America/Recife
uk: Америка/Ресіфі

en: America/Regina
uk: Америка/Регіна

en: America/Rio_Branco
uk: Америка/Ріо-Бранко

en: America/Rosario
uk: Америка/Розаріо

en: America/Santiago
uk: Америка/Сантьяго

en: America/Santo_Domingo
uk: Америка/Санто-Домінго

en: America/Sao_Paulo
uk: Америка/Сан-Паулу

en: America/Scoresbysund
uk: Америка/Скорсбі

en: America/Shiprock
uk: Америка/Шіпрок

en: America/St_Johns
uk: Америка/Сент-Джонс

en: America/St_Kitts
uk: Америка/Сент-Кітс

en: America/St_Lucia
uk: Америка/Санта-Лючія

en: America/St_Thomas
uk: Америка/Сент-Томас

en: America/St_Vincent
uk: Америка/Сент-Вісент

en: America/Swift_Current
uk: Америка/Свіфт-Карент

en: America/Tegucigalpa
uk: Америка/Тегусігальпа

en: America/Thule
uk: Америка/Туле

en: America/Thunder_Bay
uk: Америка/Сандер-Бей

en: America/Tijuana
uk: Америка/Тіхуана

en: America/Tortola
uk: Америка/Тортола

en: America/Vancouver
uk: Америка/Ванкувер

en: America/Virgin
uk: Америка/Віргінські острови

en: America/Whitehorse
uk: Америка/Уайтхорс

en: America/Winnipeg
uk: Америка/Вінніпег

en: America/Yakutat
uk: Америка/Якутет

en: America/Yellowknife
uk: Америка/Єллоунайф

en: Antarctica/Casey
uk: Антарктида/Кейсі

en: Antarctica/Davis
uk: Антарктида/Девіс

en: Antarctica/DumontDUrville
uk: Антарктида/DumontDUrville

en: Antarctica/Mawson
uk: Антарктида/Моусон

en: Antarctica/McMurdo
uk: Антарктида/Мак-Мердо

en: Antarctica/Palmer
uk: Антарктида/Палмер

en: Antarctica/South_Pole
uk: Антарктика/Південний полюс

en: Antarctica/Syowa
uk: Антарктида/Сева

en: Antarctica/Vostok
uk: Антарктида/Восток

en: Arctic/Longyearbyen
uk: Арктика/Longyearbyen

en: Asia/Aden
uk: Азія/Аден

en: Asia/Almaty
uk: Азія/Алмати

en: Asia/Amman
uk: Азія/Амман

en: Asia/Anadyr
uk: Азія/Анадир

en: Asia/Aqtau
uk: Азія/Актау

en: Asia/Aqtobe
uk: Азія/Актюбінська

en: Asia/Ashgabat
uk: Азія/Ашхабад

en: Asia/Ashkhabad
uk: Азія/Ашгабад

en: Asia/Baghdad
uk: Азія/Багдад

en: Asia/Bahrain
uk: Азія/Бахрейн

en: Asia/Baku
uk: Азія/Баку

en: Asia/Bangkok
uk: Азія/Бангкок

en: Asia/Beirut
uk: Азія/Бейрут

en: Asia/Bishkek
uk: Азія/Бішкек

en: Asia/Brunei
uk: Азія/Бруней

en: Asia/Calcutta
uk: Азія/Калькутта

en: Asia/Chungking
uk: Азія/Чунцин

en: Asia/Colombo
uk: Азія/Коломбо

en: Asia/Dacca
uk: Азія/Дакка

en: Asia/Damascus
uk: Азія/Дамаск

en: Asia/Dhaka
uk: Азія/Дацці

en: Asia/Dili
uk: Азія/Ділі

en: Asia/Dubai
uk: Азія/Дубай

en: Asia/Dushanbe
uk: Азія/Душанбе

en: Asia/Gaza
uk: Азія/Газа

en: Asia/Harbin
uk: Азія/Харбін

en: Asia/Hong_Kong
uk: Азія/Гонґ_Конґ

en: Asia/Hovd
uk: Азія/Ховд

en: Asia/Irkutsk
uk: Азія/Іркутськ

en: Asia/Istanbul
uk: Азія/Стамбул

en: Asia/Jakarta
uk: Азія/Джакарта

en: Asia/Jayapura
uk: Азія/Джаяпура

en: Asia/Jerusalem
uk: Азія/Єрусалим

en: Asia/Kabul
uk: Азія/Кабул

en: Asia/Kamchatka
uk: Азія/Камчатка

en: Asia/Karachi
uk: Азія/Карачі

en: Asia/Kashgar
uk: Азія/Кашгар

en: Asia/Katmandu
uk: Азія/Катманду

en: Asia/Krasnoyarsk
uk: Азія/Красноярськ

en: Asia/Kuala_Lumpur
uk: Азія/Куала-Лумпур

en: Asia/Kuching
uk: Азія/Кучінг

en: Asia/Kuwait
uk: Азія/Кувейт

en: Asia/Macao
uk: Азія/Макао

en: Asia/Magadan
uk: Азія/Магадан

en: Asia/Manila
uk: Азія/Маніла

en: Asia/Muscat
uk: Азія/Мускат

en: Asia/Nicosia
uk: Азія/Нікосія

en: Asia/Novosibirsk
uk: Азія/Новосибірськ

en: Asia/Omsk
uk: Азія/Омськ

en: Asia/Phnom_Penh
uk: Азія/Пномпень

en: Asia/Pyongyang
uk: Азія/Пхеньян

en: Asia/Qatar
uk: Азія/Катар

en: Asia/Rangoon
uk: Азія/Рангун

en: Asia/Riyadh
uk: Азія/Ер-Ріяд

en: Asia/Riyadh87
uk: Азія/Riyadh87

en: Asia/Riyadh88
uk: Азія/Riyadh88

en: Asia/Riyadh89
uk: Азія/Riyadh89

en: Asia/Saigon
uk: Азія/Сайгон

en: Asia/Samarkand
uk: Азія/Самарканд

en: Asia/Seoul
uk: Азія/Сеул

en: Asia/Shanghai
uk: Азія/Шанхай

en: Asia/Singapore
uk: Азія/Сінгапур

en: Asia/Taipei
uk: Азія/Тайбей

en: Asia/Tashkent
uk: Азія/Ташкент

en: Asia/Tbilisi
uk: Азія/Тбілісі

en: Asia/Tehran
uk: Азія/Тегеран

en: Asia/Tel_Aviv
uk: Азія/Тель-Авів

en: Asia/Thimbu
uk: Азія/Тхімпху

en: Asia/Thimphu
uk: Азія/Тхімпху

en: Asia/Tokyo
uk: Азія/Токіо

en: Asia/Ujung_Pandang
uk: Азія/Уйжунг-Панданг

en: Asia/Ulaanbaatar
uk: Азія/Улан-Батор

en: Asia/Ulan_Bator
uk: Азія/Улан-Батор

en: Asia/Urumqi
uk: Азія/Урумчі

en: Asia/Vientiane
uk: Азія/В'єнтьян

en: Asia/Vladivostok
uk: Азія/Владивосток

en: Asia/Yakutsk
uk: Азія/Якутськ

en: Asia/Yekaterinburg
uk: Азія/Єкатеринбург

en: Asia/Yerevan
uk: Азія/Єреван

en: Atlantic/Azores
uk: Атлантик/Азорські острови

en: Atlantic/Bermuda
uk: Атлантик/Бермуди

en: Atlantic/Canary
uk: Атлантик/Canary

en: Atlantic/Cape_Verde
uk: Атлантика/Кабо-Верде

en: Atlantic/Faeroe
uk: Атлантика/Фарери

en: Atlantic/Jan_Mayen
uk: Атлантика/Ян-Майєн

en: Atlantic/Madeira
uk: Атлантик/Мадейра

en: Atlantic/South_Georgia
uk: Атлантика/Південна Джорджія

en: Atlantic/Stanley
uk: Атлантик/Стенлі

en: Australia/ACT
uk: Австралія/Австралійська столична територія

en: Australia/Adelaide
uk: Австралія/Аделаїда

en: Australia/Brisbane
uk: Австралія/Брісбен

en: Australia/Broken_Hill
uk: Австралія/Брокен-Хіл

en: Australia/Canberra
uk: Австралія/Канберра

en: Australia/Darwin
uk: Австралія/Дарвін

en: Australia/Hobart
uk: Австралія/Хобарт

en: Australia/LHI
uk: Австралія/Острів Лорд-Хау

en: Australia/Lindeman
uk: Австралія/Ліндеман

en: Australia/Lord_Howe
uk: Австралія/Лорд-Хау

en: Australia/Melbourne
uk: Австралія/Мельбурн

en: Australia/NSW
uk: Австралія/Новий Південний Уельс

en: Australia/North
uk: Австралія/Північ

en: Australia/Perth
uk: Австралія/Перт

en: Australia/Queensland
uk: Австралія/Квінсленд

en: Australia/South
uk: Австралія/Південь

en: Australia/Sydney
uk: Австралія/Сідней

en: Australia/Tasmania
uk: Австралія/Тасманія

en: Australia/Victoria
uk: Австралія/Вікторія

en: Australia/West
uk: Австралія/Захід

en: Australia/Yancowinna
uk: Австралія/Якнковінна

en: Brazil/Acre
uk: Бразилія/Акрі

en: Brazil/DeNoronha
uk: Бразилія/Фернанду-ді-Норонья

en: Brazil/East
uk: Бразилія/Схід

en: Brazil/West
uk: Бразилія/Захід

en: Canada/Atlantic
uk: Канада/Атлантичне узбережжя

en: Canada/Central
uk: Канада/Центральна частина

en: Canada/Eastern
uk: Канада/Східна частина

en: Canada/Mountain
uk: Канада/Гори

en: Canada/Newfoundland
uk: Канада/Ньюфаундленд

en: Canada/Pacific
uk: Канада/Тихоокеанське узбережжя

en: Canada/Saskatchewan
uk: Канада/Саскачеван

en: Canada/Yukon
uk: Канада/Юкон

en: Chile/Continental
uk: Чилі/Континентальна частина

en: Chile/EasterIsland
uk: Чилі/Острів Пасхи

en: Eire
uk: Ірландія

en: Europe/Amsterdam
uk: Європа/Амстердам

en: Europe/Andorra
uk: Європа/Андорра

en: Europe/Athens
uk: Європа/Афіни

en: Europe/Belfast
uk: Європа/Белфаст

en: Europe/Belgrade
uk: Європа/Белград

en: Europe/Berlin
uk: Європа/Берлін

en: Europe/Bratislava
uk: Європа/Братислава

en: Europe/Brussels
uk: Європа/Брюссель

en: Europe/Bucharest
uk: Європа/Бухарест

en: Europe/Budapest
uk: Європа/Будапешт

en: Europe/Chisinau
uk: Європа/Кишинів

en: Europe/Copenhagen
uk: Європа/Копенгаген

en: Europe/Dublin
uk: Європа/Дублін

en: Europe/Gibraltar
uk: Європа/Гібралтар

en: Europe/Helsinki
uk: Європі/Хельсинки

en: Europe/Istanbul
uk: Європа/Стамбул

en: Europe/Kaliningrad
uk: Європа/Калінінград

en: Europe/Kiev
uk: Європа/Київ

en: Europe/Lisbon
uk: Європа/Лісабон

en: Europe/Ljubljana
uk: Європа/Любляна

en: Europe/London
uk: Європа/Лондон

en: Europe/Luxembourg
uk: Європа/Люксембург

en: Europe/Madrid
uk: Європа/Мадрид

en: Europe/Malta
uk: Європа/Мальта

en: Europe/Minsk
uk: Європа/Мінськ

en: Europe/Monaco
uk: Європа/Монако

en: Europe/Moscow
uk: Європа/Москва

en: Europe/Nicosia
uk: Європа/Нікосія

en: Europe/Oslo
uk: Європа/Осло

en: Europe/Paris
uk: Європа/Париж

en: Europe/Prague
uk: Європа/Прага

en: Europe/Riga
uk: Європа/Рига

en: Europe/Rome
uk: Європа/Рим

en: Europe/Samara
uk: Європа/Самара

en: Europe/San_Marino
uk: Європа/Сан-Маріно

en: Europe/Sarajevo
uk: Європа/Сараєво

en: Europe/Simferopol
uk: Європа/Сімферополь

en: Europe/Skopje
uk: Європа/Скоп'є

en: Europe/Sofia
uk: Європа/Софія

en: Europe/Stockholm
uk: Європа/Стокгольм

en: Europe/Tallinn
uk: Європа/Таллінн

en: Europe/Tirane
uk: Європа/Тіран

en: Europe/Tiraspol
uk: Європа/Тирасполь

en: Europe/Uzhgorod
uk: Європа/Ужгород

en: Europe/Vaduz
uk: Європа/Вадуц

en: Europe/Vatican
uk: Європа/Ватикан

en: Europe/Vienna
uk: Європа/Відень

en: Europe/Vilnius
uk: Європа/Вільнюс

en: Europe/Warsaw
uk: Європа/Варшава

en: Europe/Zagreb
uk: Європа/Загреб

en: Europe/Zaporozhye
uk: Європа/Запоріжжя

en: Europe/Zurich
uk: Європа/Цюріх

en: GB
uk: ГБ

en: GB-Eire
uk: Великобританія-Ірландія

en: Hongkong
uk: Гонконг

en: Indian/Antananarivo
uk: Індійський/Антананаріву

en: Indian/Chagos
uk: Індійський/Чагос

en: Indian/Christmas
uk: Індійський/Різдво

en: Indian/Cocos
uk: Індійський/Кокосові

en: Indian/Comoro
uk: Індійський/Коморських

en: Indian/Kerguelen
uk: Індійський/Кергелен

en: Indian/Mahe
uk: Індійський/Махе

en: Indian/Maldives
uk: Індійський/Мальдіви

en: Indian/Mauritius
uk: Індійський/Маврикій

en: Indian/Mayotte
uk: Індійський/Майотта

en: Indian/Reunion
uk: Індійський/Реюньйон

en: Jamaica
uk: Ямайка

en: Japan
uk: Японія

en: Kwajalein
uk: Кваджалейн

en: Libya
uk: Лівія

en: Mexico/BajaNorte
uk: Мексика/Північна Нижня Каліфорнія

en: Mexico/BajaSur
uk: Мексика/Південна Нижня Каліфорнія

en: Mexico/General
uk: Мексика/Загальний

en: Mideast/Riyadh87
uk: Близькосхідний/ Ер-Рияд87

en: Mideast/Riyadh88
uk: Близькосхідний/ Ер-Рияд88

en: Mideast/Riyadh89
uk: Близькосхідний/ Ер-Рияд89

en: Navajo
uk: Навахо

en: Pacific/Apia
uk: Тихоокеанський/Апіа

en: Pacific/Auckland
uk: Тихоокеанський/Auckland

en: Pacific/Chatham
uk: Тихоокеанський/Чатем

en: Pacific/Easter
uk: Тихоокеанський/Великдень

en: Pacific/Efate
uk: Тихоокеанський/Ефате

en: Pacific/Enderbury
uk: Тихоокеанський/Ендербері

en: Pacific/Fakaofo
uk: Тихоокеанський/Факаофо

en: Pacific/Fiji
uk: Тихий океан/Фіджі

en: Pacific/Funafuti
uk: Тихоокеанський/Фунафуті

en: Pacific/Galapagos
uk: Тихоокеанський/Галапагоські

en: Pacific/Gambier
uk: Тихоокеанський/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
uk: Тихоокеанський/Гуадалканал

en: Pacific/Guam
uk: Тихоокеанський/Гуам

en: Pacific/Honolulu
uk: Тихоокеанський/Гонолулу

en: Pacific/Johnston
uk: Тихоокеанський/Джонстон

en: Pacific/Kiritimati
uk: Тихоокеанський/Кірітіматі

en: Pacific/Kosrae
uk: Тихоокеанський/Косрае

en: Pacific/Kwajalein
uk: Тихоокеанський/Кваджалейн

en: Pacific/Majuro
uk: Тихоокеанський/Маджуро

en: Pacific/Marquesas
uk: Тихоокеанський/Маркізькі

en: Pacific/Midway
uk: Тихоокеанський/Midway

en: Pacific/Nauru
uk: Тихоокеанський/Науру

en: Pacific/Niue
uk: Тихоокеанський/Ніуе

en: Pacific/Norfolk
uk: Тихоокеанський/Норфолк

en: Pacific/Noumea
uk: Тихоокеанський/Нумеа

en: Pacific/Pago_Pago
uk: Тихий океан/Паґо_Паґо

en: Pacific/Palau
uk: Тихоокеанський/Палау

en: Pacific/Pitcairn
uk: Тихоокеанський/Піткерн

en: Pacific/Ponape
uk: Тихий океан/Понапе

en: Pacific/Port_Moresby
uk: Тихий океан/Порт_Морсбі

en: Pacific/Rarotonga
uk: Тихоокеанський/Раротонга

en: Pacific/Saipan
uk: Тихоокеанський/Сайпан

en: Pacific/Samoa
uk: Тихий океан/Самоа

en: Pacific/Tahiti
uk: Тихоокеанський/Таїті

en: Pacific/Tarawa
uk: Тихоокеанський/Тарава

en: Pacific/Tongatapu
uk: Тихоокеанський/Тонгатапу

en: Pacific/Truk
uk: Тихий океан/Трак

en: Pacific/Wake
uk: Тихоокеанський/Вейк

en: Pacific/Wallis
uk: Тихоокеанський/Wallis

en: Pacific/Yap
uk: Тихий океан/Яп

en: Poland
uk: Польща

en: Portugal
uk: Португалія

en: Singapore
uk: Сингапур

en: Turkey
uk: Туреччина

en: US/Alaska
uk: США/Аляска

en: US/Aleutian
uk: США/Алеутські острови

en: US/Arizona
uk: США/Аризона

en: US/Central
uk: США/Центральна частина

en: US/East-Indiana
uk: США/Схід-Індіана

en: US/Eastern
uk: США/Схід

en: US/Hawaii
uk: США/Гавайї

en: US/Indiana-Starke
uk: США/Індіана-Старке

en: US/Michigan
uk: США/Мічиган

en: US/Mountain
uk: США/Гірська частина

en: US/Pacific
uk: США/Тихийокеан

en: US/Samoa
uk: США/Самоа

en: Pacific/French Polynesia-Marquesas Islands
uk: Тихоокеанська/Французька Полінезія-Маркізькі-Острова

en: Month view
uk: По місяцю

en: Week
uk: Тиждень

en: Week view
uk: По тижню

en: Day
uk: День

en: Day view
uk: По дню

en: Table
uk: Таблиця

en: Table view
uk: Таблицею

en: List view
uk: Перегляд списком

en: Events
uk: Події

en: Event rss feed
uk: RSS канал подій

en: Event dst view
uk: По місці події

en: Event ical feed
uk: ical канал подій

en: Set up how your site handles events.
uk: Установлює, як ваш сайт буде обробляти події.

en: Timezone handling
uk: Обробка часового пояса

en: Change how timezone information is saved and displayed.
uk: Встановлюйте, як тимчасова зона зберігається й відбивається на сайті.

en: Change how event summary information is displayed.
uk: Встановлюйте, як відбивається анонс події.

en: Event time zone input
uk: Уведення годинного пояса події

en: Use the sitewide time zone
uk: Використовувати годинний пояс сайту

en: Use the time zone of the user editing or creating the event
uk: Використовувати годинний пояс користувача події, що створила,

en: Events are saved with a time zone value. This setting allows you to determine how the time zone is determined when creating or editing an event.
uk: Події зберігають значення годинних поясів. Ці установки дозволяють вам визначати, як формується годинний пояс при створенні/ редагуванні події.

en: Event time zone display
uk: Показ годинного пояса

en: Use the event's time zone
uk: Використовувати годинний пояс

en: Use the user's time zone
uk: Використовувати годинний пояс користувача

en: Events are saved with a time zone value. This setting allows you to determine if the event's time zone, the sitewide time zone, or the user's personal time zone setting is used to display the time for an event.
uk: Події зберігають значення годинних поясів. Ці установки дозволяють вам визначати, який годинний пояс використовується - користувача або сайту.

en: date/time settings
uk: Установки Дати й Часу

en: 24h
uk: 24 години

en: 12h
uk: 12 годин

en: Default overview
uk: Вивід базово

en: The default event view to display when no format is specifically requested. This is also the view that will be displayed from the block calendar links.
uk: Звичайний вивід події, якщо не зазначений спеціальний формат. Використовується також і для показу посилань у календарі подій.

en: Table view default period
uk: Період для показу у вигляді таблиці

en: here
uk: тут

en: Content type filter controls
uk: Керування фільтром типу матеріалів

en: Only show content type filter control when content type filter view is requested
uk: Показувати фільтр матеріалів, тільки коли фільтр запитаний

en: View all
uk: Переглянути все

en: Events at %site
uk: Події на сайті %site

en: Start
uk: Запуск

en: End
uk: Кінець

en: Mon
uk: Пн

en: Tue
uk: Втр

en: Wed
uk: Срд

en: Thu
uk: Чтв

en: Fri
uk: Птн

en: Sat
uk: Сбт

en: Sun
uk: Ндл

en: January
uk: Січень

en: February
uk: Лютий

en: March
uk: Березень

en: April
uk: Квітень

en: May
uk: Травень

en: June
uk: Червень

en: July
uk: Липень

en: August
uk: Серпень

en: September
uk: Вересень

en: October
uk: Жовтень

en: November
uk: Листопад

en: December
uk: Грудень

en: am
uk: до

en: pm
uk: по

en: (all)
uk: (все)

en: Select event terms to filter by
uk: Показати події по темі

en: Select event type to filter by
uk: Показати події по типу

en: Calendar to browse events.
uk: Календар для перегляду події

en: List of upcoming events.
uk: Список прийдешніх подій

en: Upcoming events
uk: Трапиться незабаром

en: Now
uk: Зараз

en: Show in event calendar
uk: Показувати в календарі

en: YYYY-MM-DD HH:MM
uk: DD.MM.YYYY HH:MM

en: Start date
uk: Дата початку

en: End date
uk: Дата завершення

en: Select the time zone this event occurs in.
uk: Виберіть годинний пояс місця, у якім подія відбудеться

en: Daylight Savings Regions | Current GMT: !date
uk: Регіон переходу часу | Поточне GMT: !date

en: limit view to events of this type
uk: Обмежити перегляд подій цього типу

en: Start:
uk: Початок:

en: End:
uk: Закінчення:

en: all day
uk: весь день

en: Show detailed information for this event.
uk: Показати повну інформацію із цієї події

en: %month / %day
uk: %day / %month

en: More events.
uk: Ще події.

en: Event module successfully uninstalled
uk: Модуль Event був успішно відключений

en: event content-type settings page
uk: Сторінка настроювань типу матеріалу-event

en: create events
uk: створити події

en: edit own events
uk: правити свої події

en: Basic event
uk: Типова подія

en: A story-like node that implements the event API automatically.
uk: Схожий на замітку матеріал, до якого автоматично підключений event API

en: All day
uk: Весь день

en: Event All Day
uk: Подія на весь день

en: Allows creation of all-day events.
uk: Дозволяє створення подій на всі дні.

en: now
uk: зараз

en: Event: Start Time
uk: Подія: час початку

en: Event: End Time
uk: Подія: час закінчення

en: Event: Start Date
uk: Подія: Дата початку

en: Event: End Date
uk: Подія: Дата закінчення

en: Event: Start Year
uk: Подія: Рік початку

en: Filter by year. Use the option to select the date field to filter on.
uk: Фільтр по року. Використовується для фільтрації поля дати

en: Event: Start Month
uk: Подія: Місяць початку

en: Filter by month. Use the option to select the date field to filter on.
uk: Фільтр по місяцю. Використовується для фільтрації поля дати

en: Event: Start Day
uk: Подія: День початку

en: Filter by day. Use the option to select the date field to filter on.
uk: Фільтр по дню. Використовується для фільтрації поля дати

en: Event: Type
uk: Подія: Тип

en: A node type selector that is limited to event-enabled node types. Use as exposed filter that only contains event node types.
uk: Вибір типів матеріалів, який обмежений тільки типами з підключеними полями подій. Використовується як фільтр, що показує тільки подійно-орієнтовані типи матеріалів.

en: Filter by the event year (YYYY).
uk: Фільтр по року (YYYY)

en: Filter by the event month (1-12). Place this argument after a 'Year' argument.
uk: Фільтр по номеру місяця (1-12). Помістите цей аргумент після 'Року'

en: Filter by the event day (1-31). Place this argument after a 'Year' and a 'Month' argument.
uk: Фільтр по номеру дня (1-31). Помістите цей аргумент після 'Року' і 'Місяця'

en: Event: Start Week
uk: Подія: Тиждень початку

en: Filter by the week number (1-52). Place this argument after a 'Year' argument.
uk: Фільтр по номеру тижня (1-52). Помістите цей аргумент після 'Року'

en: Week
uk: Тиждень

en: Events list filtered by drop-down date selector.
uk: Список подій відфільтрований по даті

en: event list
uk: список подій

en: Start Time:
uk: Час початку:

en: End Time:
uk: Час закінчення:

en: Start Year:
uk: Рік початку:

en: Start Month:
uk: Місяць початку:

en: Start Day:
uk: Дата початку:

en: Events list filtered by js date selector.
uk: Список подій відфільтрований через js-вибір дати.

en: Events list filtered by url arguments.
uk: Список подій відфільтрований по аргументах url.
