Image (5.x-2.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (146 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Berichttekst

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Image size
nl: Grootte van de afbeelding

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Handelingen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Omschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: view
nl: weergeven

en: Size
nl: Grootte

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Import path
nl: Importeerpad

en: No galleries available
nl: Geen albums beschikbaar.

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Error importing %filename.
nl: Fout bij het importeren van %filename.

en: Last updated: %date
nl: Laatst bijgewerkt: %date

en: There is 1 image in this gallery | There are @count images in this gallery
nl[0]: Dit album bevat 1 afbeelding
nl[1]: Dit album bevat @count afbeeldingen

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: Random image
nl: Willekeurige afbeelding

en: Gallery settings
nl: Albuminstellingen

en: New window
nl: Nieuw venster

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Thumbnail
nl: Miniatuurvoorbeeld

en: Image galleries
nl: Afbeeldingenalbums

en: Exists
nl: Bestaat

en: Plain
nl: Plat

en: With download link
nl: Met download-link

en: Display file name
nl: Bestandsnaam weergeven

en: Display Path to File.
nl: Pad naar bestand weergeven.

en: This filter allows nodes to be filtered by mime type.
nl: Dit filter geeft de mogelijkheid nodes te filteren op Mime type

en: Posted by: !name
nl: Geplaatst door: !name

en: Operation
nl: Bewerking

en: Original
nl: Origineel

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Image sizes
nl: Afmetingen van afbeelding

en: Gray
nl: Grijs

en: Path to the "convert" binary
nl: Pad naar de conversiebibliotheek

en: You can't import from the image module's directory. The import deletes the original files so you would just be asking for trouble.
nl: U kan niet importeren uit de map van de afbeeldingenmodule. De importeer actie verwijdert de oorspronkelijke bestanden; dit zou om moeilijkheden vragen zijn.

en: Image Galleries
nl: Afbeeldingenalbums

en: Image Gallery
nl: Afbeeldingenalbum

en: image
nl: afbeelding

en: <Hidden>
nl: -Verborgen-

en: JPEG quality
nl: JPEG-kwaliteit

en: Same window
nl: Hetzelfde venster

en: Image gallery
nl: Afbeeldingenalbum

en: Click "Browse..." to select an image to upload.
nl: Klik 'Bladeren...' om een te uploaden afbeelding te kiezen.

en: ImageMagick is a standalone program used to manipulate images. To use it, it must be installed on your server and you need to know where it is located. If you are unsure of the exact path consult your ISP or server administrator.
nl: ImageMagick is een programma om afbeeldingen te bewerken. Om het te gebruiken, moet het geïnstalleerd zijn op uw server en dient u de locatie ervan te weten.  Als u niet zeker bent over het juiste pad, neem contact op met uw ISP of uw beheerder van de server.

en: Display debugging information
nl: Debugging informatie weergeven

en: Checking this option will display the ImageMagick commands and ouput to users with the <em>administer site configuration</em> permission.
nl: Deze optie aanvinken, zal de ImageMagick commando's en uitvoer naar de gebruikers tonen met het <em>beheer siteconfiguratie</em> toegangsrecht.

en: The specified ImageMagic path %file does not exist.
nl: Het opgegeven ImageMagic pad %file bestaat niet.

en: ImageMagick could not be found. The admin will need to set the path on the <a href='@image-toolkit-settings'>image toolkit page</a>.
nl: ImageMagick kon niet worden gevonden. De beheerder moet het pad instellen op de <a href='@image-toolkit-settings'>Image toolkit pagina</a>.

en: ImageMagick command: @command
nl: ImageMagick opdracht: @command

en: ImageMagick output: @output
nl: ImageMagick uitvoer: @output

en: The image module is used to create and administer images for your site. Each image is stored as a post, with thumbnails of the original generated automatically. There are two default thumbnail sizes, thumbnail and preview. The thumbnail size is shown as the preview for image posts and when browsing image galleries. The preview is the default size when first displaying an image node.
nl: De Image module wordt gebruikt voor het beheren en aanmaken van afbeeldingen van uw site.  Iedere afbeelding wordt opgeslagen als een inzending, met automatisch gegenereerde miniaturen. Er zijn twee standaard miniatuurgroottes: miniatuur en voorbeeldweergave.  De miniatuurgrootte wordt getoond als voorbeeldweergave van de afbeeldingsinzending en wanneer men door de albums bladert. De voorbeeldweergave is de standaard grootte wanneer men voor de eerste keer de afbeeldingsnode weergeeft.

en: An image (with thumbnail). This is ideal for publishing photographs or screenshots.
nl: Een afbeelding (met miniatuurvoorbeeld). Ideaal om foto's of schermafdrukken te publiceren.

en: Default image path
nl: Standaard afbeeldingspad

en: Maximum upload size
nl: Maximumgrootte per upload

en: Must specify a width or height.
nl: Er moet een waarde worden opgeven voor de hoogte OF breedte.

en: Changes to the images sizes mean that the derivative images will need to be regenerated.
nl: Het wijzigen van de afmetingen zorgt ervoor dat de afgeleide afbeeldingen opnieuw aangemaakt moeten worden.

en: Rebuild image thumbnails
nl: De miniaturen opnieuw opbouwen

en: The original image was resized to fit within the maximum allowed resolution of %width x %height pixels.
nl: De grootte van de originele afbeelding werd aangepast om te passen in de maximum toegelaten resolutie van %width x %height pixels.

en: The image you uploaded was too big. You are only allowed upload files less than %max_size but your file was %file_size.
nl: De geüploade afbeelding is te groot.  U mag alleen bestanden uploaden die kleiner zijn dan %max_size en uw bestand was %file_size.

en: Latest image
nl: Nieuwste afbeelding

en: You must upload an image.
nl: U moet een afbeelding uploaden.

en: Derivative images were regenerated for %title.
nl: Afgeleide afbeeldingen werden opnieuw gegenereerd voor %title.

en: The derivative images for <a href="!link">%title</a> have been regenerated.
nl: De afgeleide afbeelden voor <a href="!link">%title</a> zijn aangemaakt.

en: Unable to create scaled %label image
nl: Afgeleide afbeelding %label kon niet worden aangemaakt.

en: create images
nl: afbeeldingen aanmaken

en: view original images
nl: originele afbeeldingen bekijken

en: edit own images
nl: eigen afbeeldingen bewerken

en: edit images
nl: afbeeldingen bewerken

en: Allows uploading, resizing and viewing of images.
nl: Maakt het mogelijk om afbeeldingen te uploaden, aan te passen in grootte en te bekijken.

en: Allows easy attaching of image nodes to other content types.
nl: Maakt het mogelijk om eenvoudig afbeeldingsnodes toe te voegen aan andere inhoudstypes.

en: Image attach
nl: Afbeelding bijvoegen

en: Attach existing images
nl: Bestaande afbeeldingen bijvoegen

en: When enabled, will allow existing image nodes to be attached instead of uploading new images.
nl: Indien ingeschakeld, is het mogelijk om bestaande afbeeldingsnodes bij te voegen i.p.v. nieuwe afbeeldingen te uploaden.

en: This determines the size of the image that appears in the block.
nl: Dit bepaalt de grootte van de afbeelding die wordt weergegeven in het blok.

en: Image Attach settings
nl: Image Attach instellingen

en: Should this node allows users to upload an image?
nl: Moet deze node gebruikers toestaan een afbeelding te uploaden?

en: Teaser image size
nl: Grootte van de afbeelding in de teaser

en: This determines the size of the image that appears when the node is displayed as a teaser. 'Hidden' will not show the image.
nl: Dit bepaalt de grootte van de afbeelding wanneer de node wordt weergegeven als teaser. 'Hidden' zal de afbeelding verbergen.

en: Teaser image weight
nl: Gewicht van de afbeelding in de teaser

en: This value determines the order of the image when displayed in the teaser.
nl: Deze waarde bepaalt de volgorde van de afbeelding wanneer ze wordt weergegeven als teaser.

en: Full node image size
nl: Grootte van de afbeelding in volledige node

en: This determines the size of the image that appears when the full node is displayed. 'Hidden' will not show the image.
nl: Dit bepaalt de grootte van de afbeelding die wordt weergegeven wanneer de volledige node wordt getoond.  'Hidden' zal de afbeelding niet tonen.

en: Full node image weight
nl: Gewicht van de afbeelding in volledige node

en: This value determines the order of the image when displayed in the body.
nl: Deze waarde bepaalt de volgorde van de afbeelding wanneer ze wordt weergegeven in de tekst.

en: Choose an image already existing on the server if you do not upload a new one.
nl: Kies een afbeelding die reeds op de server staat als u geen nieuwe upload.

en: -or-
nl: -of-

en: Image title
nl: Afbeeldingstitel

en: The title the image will be shown with.
nl: De titel van de afbeelding zal getoond worden.

en: Image Attach
nl: Afbeelding bijvoegen

en: Image galleries can be used to organize and present groups of images. Galleries may be nested. To add a new gallery click the "add gallery" tab.
nl: Afbeeldingsalbums kunnen worden gebruikt op groepen van afbeeldingen te organizeren en te presenteren. Albums kunnen worden genest. Om een nieuw album toe te voegen klik op de tab 'Album toevoegen'.

en: Create and manage image galleries.
nl: Afbeeldingenalbums aanmaken en beheren.

en: Add gallery
nl: Album toevoegen

en: Configure appearance of image galleries.
nl: Stel de vormgeving van afbeeldingenalbums in.

en: Edit image gallery
nl: Album bewerken

en: Images per page
nl: Afbeeldingen per pagina

en: Sets the number of images to be displayed in a gallery page.
nl: Bepaalt het aantal afbeeldingen die worden weergegeven op de albumpagina.

en: Display node info
nl: Node-informatie weergeven

en: Checking this will display the "Posted by" node information on the gallery pages.
nl: Selecteer dit om de 'Geplaatst door' informatie op de albumpagina's weer te geven.

en: edit gallery
nl: album bewerken

en: Gallery name
nl: Albumnaam

en: The name is used to identify the gallery.
nl: De naam wordt gebruikt om het album te identificeren.

en: The description can be used to provide more information about the image gallery.
nl: De beschrijving kan worden gebruikt om meer informatie te geven over het album.

en: When listing galleries, those with with light (small) weights get listed before containers with heavier (larger) weights. Galleries with equal weights are sorted alphabetically.
nl: Wanneer de albums worden getoond, zullen deze met een licht gewicht vóór deze met met zwaarder gewicht komen.  Albums met gelijke gewichten worden alfabetisch gesorteerd.

en: Created new gallery %term.
nl: Nieuw album %term aangemaakt.

en: The gallery %term has been updated.
nl: Het album %term is bijgewerkt.

en: The gallery %term has been deleted.
nl: Het album %term is verwijderd.

en: Are you sure you want to delete the image gallery %name?
nl: Weet u zeker dat u album %name wilt verwijderen?

en: Deleting an image gallery will delete all sub-galleries. This action cannot be undone.
nl: Een album verwijderen, verwijdert ook alle sub-albums. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: The image gallery %term and all sub-galleries have been deleted.
nl: Het album %term en alle sub-albums zijn verwijderd.

en: Image galleries may be nested below other galleries.
nl: Afbeeldingenalbums kunnen worden genest onder andere albums.

en: administer images
nl: afbeeldingen beheren

en: Allows sorting and displaying of image galleries based on categories.
nl: Sorteren en weergeven van albums gebaseerd op categorieën toelaten.

en: <None>
nl: <Geen>

en: Configure the image import module's settings.
nl: Configureer de instellingen van de Image Import-module.

en: Image import
nl: Afbeelding importeren

en: Change settings for the Image Import module.
nl: Verander de instellingen van de Image Import-module.

en: The directory to import image nodes from. Drupal will need to have write access to this directory so we can move the file.
nl: De map waaruit de afbeeldingen worden geïmporteerd.  Drupal moet schrijftoegang hebben op deze map om het bestand te verplaatsen.

en: import images
nl: afbeeldingen importeren

en: Image Import
nl: Afbeelding importeren

en: The <em>Scale image</em> operation resizes images so that they fit with in the given dimensions. If only one dimension is specified the other dimension will be computed based on the image's aspect ratio. The <em>Scale and crop image</em> operation resizes images to be exactly the given dimensions. If only one dimension is specified the image will not be cropped, making this is equivalent to <em>Scale image</em>.
nl: De bewerking <em>Grootte wijzigen</em> past de grootte van de afbeeldingen zo aan dat ze passen in de opgegeven afmetingen. Als maar één afmeting wordt opgegeven zal de andere worden berekend op basis van de breedte-hoogte verhouding van de afbeelding. De bewerking <em>Grootte wijzigen en bijsnijden</em> past de afbeelding exact aan aan de opgegeven afmetingen. Indien maar één afmeting werd opgegeven, zal de afbeelding niet worden bijgesneden.  Dit maakt het gelijk aan <em>Grootte wijzigen</em>.

en: Note: 'Original' dimensions will only be used to resize images when they are first uploaded. Existing originals will not be modified.
nl: Opmerking: 'Originele' afmetingen zullen alleen worden gebruikt om de grootte van de afbeeldingen aan te passen wanneer zij voor de eerste keer worden geüpload. Bestaande originelen zullen niet gewijzigd worden.

en: Scale image
nl: Grootte wijzigen

en: Scale and crop image
nl: Grootte wijzigen en bijsnijden

en: Rebuild derivative images.
nl: Afgeleide afbeeldingen opnieuw opbouwen

en: Check this to rebuild the derivative images for this node.
nl: Vink dit aan om de afgeleide afbeeldingen van deze node opnieuw op te bouwen.

en: %title's has an unneeded %key derivative images. The derivatives will be rebuilt to remove it.
nl: %title's heeft onnodige %key afgeleide afbeeldingen. De afgeleide afbeeldingen worden opnieuw gebouwd om ze te verwijderen.

en: %title's %key derivative image %filepath was missing. The derivatives will be rebuilt to regenerate it.
nl: %title's %key afgeleide afbeelding %filepath ontbreekt.  De afgeleide afbeeldingen zullen opnieuw opgebouwd worden.

en: %title's %key derivative image had a timestamp (%filetime) that predates the last changes to the image size settings (%vartime). The derivatives will be rebuilt to regenerate it.
nl: %title's %key afgeleide afbeelding had een tijd (%filetime) die dateert voor de laatste wijzigingen aan de instellingen van de afbeeldingsgrootte (%vartime).  De afgeleide afbeeldingen worden opnieuw gebouwd.

en: There are no images in this gallery.
nl: Deze galerij bevat geen afbeeldingen.

en: Image display sort order
nl: Weergavevolgorde van de afbeeldingen

en: Create date, newest first
nl: Aanmaakdatum, nieuwste eerst

en: Create date, oldest first
nl: Aanmaakdatum, oudste eerst
