Localizer (5.x-2.1) - en to lt translation catalogue (216 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Show on every page except the listed pages.
lt: Rodyti visuose išskyrus nurodytuose

en: Show on only the listed pages.
lt: Rodyti tik nurodytuose puslapiuose

en: Pages
lt: Puslapiai

en: enable
lt: įjungti

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: The title of the block as shown to the user.
lt: Pavadinimas, kurį matys nariai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Categories
lt: Kategorijos

en: view
lt: Peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: There are currently no posts in this category.
lt: Šiuo metu šioje kategorijoje nėra nė vieno įrašo.

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Types
lt: Tipai

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Single
lt: Vieno lygio

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Related terms
lt: Susiję terminai

en: Synonyms
lt: Sinonimai

en: Free tagging
lt: Laisvas žymėjimas

en: Content is categorized by typing terms instead of choosing from a list.
lt: Turinys kategorizuojamas įrašant terminus, o ne pasirenkant juo iš sąrašo.

en: Multiple select
lt: Pasirinkti keletą

en: Required
lt: Būtinas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Parents
lt: Tėvai

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: No categories available.
lt: Nėra kategorijų

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: <p>Blocks are boxes of content that may be rendered into certain regions of your web pages, for example, into sidebars. They are usually generated automatically by modules, but administrators can create blocks manually.</p>
    <p>Only enabled blocks are shown. You can position blocks by specifying which area of the page they should appear in (e.g., a sidebar).  Highlighted labels on this page show the regions into which blocks can be rendered. You can specify where within a region a block will appear by adjusting its weight.</p>
    <p>If you want certain blocks to disable themselves temporarily during high server loads, check the "Throttle" box. You can configure the auto-throttle on the <a href="@throttle">throttle configuration page</a> after having enabled the throttle module.</p>
    <p>You can configure the behaviour of each block (for example, specifying on which pages and for what users it will appear) by clicking the "configure" link for each block.</p>
lt: <p>Blokai yra turinio dėžutės kurios gali būt rodomos tam tikrose svetainės srityse, pvz poraštėje ar šone. Blokai paprastai generuojami automatiškai kai kurių modulių (pvz, naujausi kometarai), bet administratorius gali nustatyti ir savus.</p>
    <p>Tik įjungti blokai rodomi. Jūs galite nustatyti kur blokai bus rodomi, pažymėtos vietos rodo galimus variantus, svoris nurodo vertikalią jų poziciją.</p>
    <p> Jei norite, kad tam tikras blokas išsijungtu automatiškai per didelį serverio apkrovimą, pažymėkite "Sklendė" dėžutę. Galite nustatyti auto sklendę  <a href="@throttle">sklendės nustatymų puslapyje</a> kai įjungsite šį modulį.</p>
    <p>Galite nustatyti kiekvieno modulio elgesį spausdami "konfiguruoti" nuorodą.</p>

en: Region
lt: Sritis

en: Menu
lt: Meniu

en: Core - optional
lt: Šerdis - pasirenkama

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: Add term
lt: Pridėti terminą

en: Menu item
lt: Meniu punktas

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: The name of the menu.
lt: Meniu pavadinimas.

en: The path this menu item links to. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
lt: Kelias iki meniu punkto. Tai gali būt vidinis Drupal kelias toks kaip %add-node arba išorinis URL toks kaip http://www.drupal.lt. Įrašykite %front ir tai bus nuorodą į pirmą puslapį.

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
lt: Jei pažymėsite ir meniu punktas turi popunkčių, meniu visada bus rodomas išplėstas.

en: Parent item
lt: Tėvinis elementas

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
lt: Pasirinktinai. Sunkesni meniu punktai bus žemiau lengvesnių.

en: Active
lt: Aktyvus

en: Block
lt: Blokas

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: Throttle
lt: Sklendė

en: Vocabulary name
lt: Žodyno pavadinimas

en: Term name
lt: Termino pavadinimas

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: No terms available.
lt: Nėra terminų

en: reset
lt: atstatyti

en: <a href="@help-url">Synonyms</a> of this term, one synonym per line.
lt: Šio žodžio <a href="@help-url">sinonimai</a>, vienas sinonimas per eilutę.

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lt: Rodoma jei PHP užklausos atsakymas yra <code>TRUE</code> (php žinovams)

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: Edit term
lt: Redaguoti terminą

en: Add menu
lt: Pridėti meniu

en: Are you sure you want to delete the menu %item?
lt: Ar tikrai norite pašalinti meniu %item??

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
lt: Ar tikrai norite pašalinti savita meniu punktą %item?

en: The menu %title has been deleted.
lt: Meniu %title buvo ištrintas.

en: Deleted menu %title.
lt: Ištrinti meniu %title.

en: The menu item %title has been deleted.
lt: Meniu punktas %title buvo ištrintas

en: Deleted menu item %title.
lt: Meniu punktas %title ištrintas.

en: menu
lt: meniu

en: locked
lt: užrakinta

en: Edit menu
lt: Redaguoti meniu

en: Delete menu
lt: Šalinti meniu

en: Add menu item
lt: Pridėti meniu elementą

en: Edit menu item
lt: Redaguoti meniu elementą

en: Reset menu item
lt: Atstatyti meniu elementus

en: Disable menu item
lt: Išjungti meniu elementą

en: Delete menu item
lt: Šalinti meniu elementą

en: No menu items defined.
lt: Nėra apibrėžtų meniu punktų.

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: Autocomplete taxonomy
lt: Autopabaigimo sistematika

en: The menu item has been disabled.
lt: Meniu punktas išjungtas

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lt: Ar tikrai nori ištrinti %name bloką?

en: The block %name has been removed.
lt: Blokas %name ištrintas.

en: In listings, the heavier terms will sink and the lighter terms will be positioned nearer the top.
lt: Sąrašuose sunkesni elementai kris žemyn, o lengvesni bus arčiau viršaus.

en: list terms
lt: peržiūrėti terminus

en: add terms
lt: pridėti terminus

en: Created new term %term.
lt: Sukurtas naujas terminas %term.

en: The term %term has been updated.
lt: Terminas %term atnaujintas.

en: Are you sure you want to delete the term %title?
lt: Ar tikrai nori ištrinti terminą %title?

en: Deleted term %name.
lt: Terminas %name pašalintas.

en: List terms
lt: Peržiūrėti terminus

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
lt: Pašalindami terminą pašalinsite jo palikuonis, jei tokių yra. Šis veiksmas neatstatomas.

en: Parent term
lt: Tėvinis terminas

en: Parent terms
lt: Tėviniai terminai

en: administer taxonomy
lt: administruoti sistematiką

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: The name to display for this menu link.
lt: Šio meniu pavadinimas.

en: The description displayed when hovering over a menu item.
lt: Aprašymas, rodomas užėjus ant meniu elemento.

en: Check to delete this menu item.
lt: Pažymėkite šį meniu punktą ištrinimui.

en: You may also <a href="@edit">edit the advanced settings</a> for this menu item.
lt: Taip pat galite <a href="@edit">redaguoti daugiau</a> šio meniu punkto nuostatų.

en: disable
lt: išjungti

en: is
lt: yra

en: No primary links
lt: Nėra pirminių nuorodų

en: No secondary links
lt: Nėra antrinių nuorodų

en: Role specific visibility settings
lt: Matomumo nustatymas rolėms

en: Enter the name for your new menu. Remember to enable the newly created block in the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.
lt: Įveskite naujo meniu pavadinimą. Nepamirškite pažymėti jį <a href="@blocks">blokų administravimo puslapyje</a>.

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Blocks are boxes of content that may be rendered into certain regions of your web pages, for example, into sidebars. Blocks are usually generated automatically by modules (e.g., Recent Forum Topics), but administrators can also define custom blocks.
lt: Blokai yra turinio dėžutės kurios gali būt rodomos tam tikrose svetainės srityse, pvz poraštėje ar šone. Blokai paprastai generuojami automatiškai kai kurių modulių (pvz, naujausi kometarai), bet administratorius gali nustatyti ir savus.

en: The region each block appears in depends on both which theme you are using (some themes allow greater control over block placement than others), and on the settings in the block administration section.
lt: Kuriose srityse blokas rodomas priklauso  tiek nuo temos kurią naudojate (kaikuriose temose leidžiama didesnė sričių kontrolė), tiek nuo administratoriaus nustymų.

en: The block administration screen lets you specify the vertical placement of the blocks within a region. You do this by assigning a weight to each block. Lighter blocks (those having a smaller weight) "float up" towards the top of the region; heavier ones "sink".
lt: Blokų administravimo vaizdavimas padeda nustatyti vertikalia blokų padėtį. Tai galite padaryti nustatydami kiekvieno bloko svorį. Lengvesni blokai pakils virš sunkesnių.

en: <p>A block's visibility depends on:</p>
    <ul>
    <li>Its region placement. Blocks with no region assigned to them are never shown.</li>
    <li>Its throttle checkbox when throttle module is enabled. Throttled blocks are hidden during high server loads.</li>
    <li>Its page visibility settings. Blocks can be configured to be visible/hidden on certain pages.</li>
    <li>Its custom visibility settings. Blocks can be configured to be visible only when specific conditions are true.</li>
    <li>Its user visibility settings. Administrators can choose to let users decide whether to show/hide certain blocks.</li>
    <li>Its user-role visibility settings. Administrators can choose to let blocks be visible only for certain user roles.</li>
    <li>Its function. Some dynamic blocks, such as those generated by modules, will be displayed only on certain pages.</li>
    </ul>
lt: <p>Bloko matomumas priklauso nuo:</p>
    <ul>
    <li>Jo srities vietos. Blokai be srities išviso nerodomi </li>
    <li>Jo sklendės pažymėjimo, kai sklendės modulis įjungtas. Droselio blokas yra paslėptas dėl didelio serverio apkrovimo </li>
    <li>Jo puslapio matomumo nuostatų. Blokas tam tikruose puslapiuose gali būt paslėptas arba matomas </li>
    <li>Jo savitų matomumo nuostatų. Blokas gali būta matomas tik tam tikromis sąlygomis </li>
    <li>Jo narių matomumo nuostatų. Administratorius gali nuspresti kuriems nariams rodyti/slėpti tam tikrus blokus </li>
    <li>Jo rolės matomumo nuostatų. Administratorius gali nuspresti kurioms grupėms rodyti/slėpti tam tikrus blokus </li>
    <li>Jo funcijų. Kai kurie dinaminiai blokai, tokie kaip sukurti modulių, gali būt rodomi tik tam tikruose puslapiuose </li>
    </ul>

en: Module blocks
lt: Modulių blokai

en: Some modules generate blocks that become available when the modules are enabled. These blocks can be administered via the <a href="@admin-block">blocks administration page</a>.</p>
lt: Kai kurie moduliai generuoja blokus kurie tampa matomi kai modulis yra įjungtas. Šiuos blokus galima tvarkyti<a href="@admin-block"> blokų administravimo puslapyje.</a>.</p>

en: Administrator defined blocks
lt: Administratoriaus nustyti blokai

en: Administrators can also define custom blocks. These blocks consist of a title, a description, and a body which can be as long as you wish. Block content can be in any of the input formats supported for other content.
lt: Administratorius taip pat gali nustatyti savitus blokus. Šie blokai susideda iš pavadinimo, aprašymo ir bloko turinio kurio ilgis neribojamas. Bloko turinys gali būt bet kokio turinio tipo.

en: For more information please read the configuration and customization handbook <a href="@block">Block page</a>.
lt: Daugiau informacijos galite rasti <a href="@block">Bloko puslapyje</a>.

en: Here you can create a new block. Once you have created this block you must make it active and give it a place on the page using <a href="@overview">blocks</a>. The description is used in the "block" column on the <a href="@overview">blocks</a> page.
lt: Čia jūs galite sukurti naują bloką. Kai tik sukursite bloką turite jį <a href="@overview">aktyvuoti</a>. Aprašymas naudojamas <a href="@overview">blokai </a> puslapyje.

en: Blocks
lt: Blokai

en: Configure what block content appears in your site's sidebars and other regions.
lt: Nustatykite bloko turinį ir jo rodymą svetainėje.

en: Delete block
lt: Ištrinti bloką

en: !key settings
lt: !key nustatymai

en: Save blocks
lt: Išsaugoti blokus

en: The block settings have been updated.
lt: Bloko nuostatos atnaujintos

en: Block specific settings
lt: Bloko nustatymai

en: Override the default title for the block. Use <em>&lt;none&gt;</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
lt: Bloko pavadinimas. Naudokite <em>&lt;none&gt;</em> arba palikite tuščia, jei nenorite, kad pavadinimas matytusi.

en: '%name' block
lt: '%name' blokas

en: User specific visibility settings
lt: Matomumo nustatymas nariams

en: Custom visibility settings
lt: Savitos matomumo nuostatos

en: Users cannot control whether or not they see this block.
lt: Narys negali valdyti bloko vaizdavimo

en: Show this block by default, but let individual users hide it.
lt: Įprastai rodyti šį bloką, bet nariai gali jį išjungti.

en: Hide this block by default but let individual users show it.
lt: Įprastai šį bloką slėpti, bet nariai gali jį įjungti.

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
lt: Leidžia nariams nustatyti blokų matomumą, kaip jie nori.

en: Show block for specific roles
lt: Rodyti bloką šioms rolėms

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
lt: Rodomas blokas tik pasirinktoms rolėms. Jei nepasirinkta jokia rolė, blokas rodomas visoms rolėms.

en: Page specific visibility settings
lt: Matomumo nustatymas puslapiuose

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lt: Jei pasirinkta php, įveskite kodą tarp %php. Atminkite, neteisingas php kodas gali įtakoti Drupal svetainės veikimą.

en: Show block on specific pages
lt: Bloko rodymas specifiniuose puslapiuose

en: Save block
lt: Išsaugoti bloką

en: Please ensure that each block description is unique.
lt: Prašome įsitikinti, kad bloko pavadinimas unikalus.

en: The block configuration has been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: The block has been created.
lt: Blokas sukurtas.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">block overview page</a>.
lt: Trumpas bloko aprašymas (rodomas  <a href="@overview">peržiūros puslapyje</a>).

en: Block body
lt: Bloko turinys

en: The content of the block as shown to the user.
lt: Bloko turinys, kurį matys vartotojai.

en: Block configuration
lt: Bloko nustatymai

en: administer blocks
lt: administruoti blokus

en: use PHP for block visibility
lt: naudoti PHP bloko matomumui

en: Controls the boxes that are displayed around the main content.
lt: Valdo dėžutes, kurios rodomos aplink pagrindinį turinį.

en: Core - required
lt: Šerdis - privaloma

en: <p>Menus are a collection of links (menu items) used to navigate a website. The menu module provides an interface to control and customize the powerful menu system that comes with Drupal. Menus are primarily displayed as a hierarchical list of links using Drupal's highly flexible <a href="@admin-block">blocks</a> feature. Each menu automatically creates a block of the same name. By default, new menu items are placed inside a built-in menu labelled %navigation, but administrators can also create custom menus.</p>
    <p>Drupal themes generally provide out-of-the-box support for two menus commonly labelled %primary-links and %secondary-links. These are sets of links which are usually displayed in the header or footer of each page (depending on the currently active theme). Any menu can be designated as the primary or secondary links menu via the <a href="@menu-settings">menu settings page</a>.</p>
    Menu administration tabs:
    <ul>
      <li>On the administer menu page, administrators can "edit" to change the title, description, parent or weight of a menu item. Under the "operations" column, click on "enable/disable" to toggle a menu item on or off. Only menu items which are enabled are displayed in the corresponding menu block. Note that the default menu items generated by the menu module cannot be deleted, only disabled.</li>
      <li>Use the "add menu" tab to submit a title for a new custom menu. Once submitted, the menu will appear in a list toward the bottom of the administer menu page underneath the main navigation menu. Under the menu name there will be links to edit or delete the menu, and a link to add new items to the menu.</li>
      <li>Use the "add menu item" tab to create new links in either the navigation or a custom menu (such as a primary/secondary links menu). Select the parent item to place the new link within an existing menu structure. For top level menu items, choose the name of the menu in which the link is to be added.</li>
    </ul>
lt: <p>Meniu yra nuorodų (meniu punktų) rinkinys naudojamas svetainės navigacijai. Meniu modulis suteikia sąsają kuri padeda valdyti galinga Drupal meniu sistemą. Meniu pirmiausia rodomas kaip hierarchinis nuorodų sąrašas kurias naudoja lankstus Drupal <a href="@admin-block">blokų</a> savybė. Kiekvienas meniu automatiškai sukruria bloką tokiu pačiu pavadinimų. Įprastai naujas meniu punktas yra talpinamas į įdiegtą %navigation, bet administratorius gali sukurti savo meniu. </p>
    <p>Drupal temos paprastai pateikia nedėžutės palaikyma dviem meniu dažniausiai vadinama %primary-links ir %secondary-links. Šie nuorodų rinkiniai paprstai rodomi kiekvieno puslapio antraštėje arba apačioje (priklauso nuo atyvios temos). Kiekvienas meniu gali būt priskirtas prie pirminių ar antrinių nuorodų per <a href="@menu-settings">meniu nuostatų puslapį</a>. </p>
    Meniu administravimo kortelės:
    <ul>
      <li>Meniu administravimo puslapyje, administratorius gali "redaguoti" - pakeisti meniu punkto pavadinimą, aprašymą, tėvuką ar svorį. Stulpelyje "veiksmas" glite išjungti ar įjungti meniu punktą. Tik įjungti meniu punktai rodomi svetainėje. Atminkite, kad meniu punktai kuriuos sugeneravo meniu modulis negali būt ištrinami, jie gali būt tik išjungiami.</li>  
      <li>Naudokite "pridėti meniu" kortelę norėdami sukurti naują meniu. Kai sukursite meniu jis atsiras meniu adminisravimo puslapio apačioje. Prie meniu bus nuorodos kurios leis jums ištrinti, redaguoti ar pridėti naujus meniu punktus.</li>
      <li>Naudokite "pridėti meniu punktą" kortelę norėdami sukuri naują menių punktą kuria mors meniu (pirminėse/antrinėse nuoroduose). Pasirinkite tėvinį punktą norėdami po juo įterpti naują meniu punktą. Norėdami patalpinti viršutiniame lygije pasirinkite meniu pavadinimą.</li>  
    </ul>

en: For more information please read the configuration and customization handbook <a href="@menu">Menu page</a>.
lt: Daugiau informacijos galite rasti <a href="@menu">meniu puslapyje</a>.

en: Menus are a collection of links (menu items) used to navigate a website. The list(s) below display the currently available menus along with their menu items. Select an operation from the list to manage each menu or menu item.
lt: Meniu yra nuorodų (meniu punktų) rinkinys naudojamas svetainės navigacijai. Sąrašas pateiktas žemiau rodo dabar galimus meniu su meniu punktais. Norėdami tvarkyti pasirinkite veiksmą iš sąrašo.

en: Enter the title, path, position and the weight for your new menu item.
lt: Pavadinimas, kelias, pozicija ir svoris naujo meniu punkto.

en: Menus
lt: Meniu

en: Control your site's navigation menu, primary links and secondary links. as well as rename and reorganize menu items.
lt: Valdykite savo svetainės navigacijos meniu, pirmines ir antrines nuorodas. Taip pat pervadinkite  ar pertvarkykite meniu punktus.

en: Primary and secondary links settings
lt: Pirminių ir antrinių nuorodų nuostatos

en: Primary and secondary links provide a navigational menu system which usually (depending on your theme) appears at the top-right of the browser window. The links displayed can be generated either from a custom list created via the <a href="@menu">menu administration</a> page or from a built-in list of menu items such as the navigation menu links.
lt: Pirminės ir antrinės nuorodos pateikiamos navigacijos sistemos kurios rodomos (priklauso nuo temos) viršuje dešnėje naršyklės lange. Nuorodos taip pat gali būt generuojamos iš savito meniu sukurto per <a href="@menu">meniu administravimą</a>.

en: Menu containing primary links
lt: Meniu su antrinėmis nuorodomis

en: Menu containing secondary links
lt: Meniu su antrinėmis nuorodomis

en: If you select the same menu as primary links then secondary links will display the appropriate second level of your navigation hierarchy.
lt: Jei pasirinksite toky pat meniu kaip pirminės nuorodos tada antrinės nuorodos atitinkmai bus rodomos antrame lygije jūsų navigacijos sistemoje.

en: Content authoring form settings
lt: Turinio kūrimo formų nuostatos

en: The menu module allows on-the-fly creation of menu links in the content authoring forms. The following option limits the menus in which a new link may be added. E.g., this can be used to force new menu items to be created in the primary links menu or to hide admin menu items.
lt: Meniu modulis leidžia sukurti meniu nuorodas turinio kūrimo formose. Sekantis pasirinkimas leidžia jums riboti kuriuose meniu galima pridėti meniu punktą. Pvz. Galima narius priversti dėti nuorodas tik į pirminias nurodas, arba paslėpti administravimo meniu punktus.

en: Show all menus
lt: Rodyti visus meniu

en: Restrict parent items to
lt: Riboti tėvinius punktus

en: Choose the menu to be made available in the content authoring form. Only this menu item and its children will be shown.
lt: Pasirinkite kuriame meniu galima įdėti nuorodas iš turinio kūrimo formų. Tik šis meniu ir jo papunkčiai bus matomi.

en: The name of the menu item.
lt: Meniu punkto pavadinimas.

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
lt: Ar tikrai norite atstatyti %item elementą į numatytąsias reikšmes?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
lt: Bet koks savitumo nustatymai dings. Tai neatstatoma.

en: The menu item was reset to its default settings.
lt: Meniu punkto nustatymai atstatyti į numatytąsias reikšmes.

en: The menu item %title has been updated.
lt: Menu punktas %title atnaujintas.

en: The menu item %title has been added.
lt: Meniu punktas %title pridėtas

en: Added menu item %title.
lt: Pridėtas meniu punktas %title.

en: administer menu
lt: administruoti meniu

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
lt: Leidžia administratoriams pritaikyti puslapio navigaciją, meniu.

en: Create vocabularies and terms to categorize your content.
lt: Sukurkite žodynus ir terminus kategorizuoti turinį.

en: Add vocabulary
lt: Pridėti žodyną

en: Edit vocabulary
lt: Redaguoti žodyną

en: edit vocabulary
lt: redaguoti žodyną

en: The name for this vocabulary. Example: "Topic".
lt: Šio žodyno pavadinimas. Pavyzdys: "Straipsniai".

en: Description of the vocabulary; can be used by modules.
lt: Žodyno aprašymas. Gali naudoti kiti moduliai.

en: Instructions to present to the user when choosing a term.
lt: Paaiškinimai vartotojui, kai jis renkasi terminą.

en: A list of node types you want to associate with this vocabulary.
lt: Įrašų tipai, kuriems gali būti naudojami terminai iš šio žodyno.

en: Allows <a href="@help-url">a tree-like hierarchy</a> between terms of this vocabulary.
lt: Leidžia sudėti šio žodyno terminus į <a href="@help-url">medžio tipo hierarchiją</a>.

en: Allows <a href="@help-url">related terms</a> in this vocabulary.
lt: Leidžia naudoti <a href="@help-url">susijusius terminus</a> šiame žodyne.

en: Allows nodes to have more than one term from this vocabulary (always true for free tagging).
lt: Leidžia mazgams turėti daugiau nei vieną terminą iš šio žodyno (visada teisinga laisvam žymėjimui)

en: If enabled, every node <strong>must</strong> have at least one term in this vocabulary.
lt: Jei pažymėta, kiekvienas įrašas <strong>turi</strong> būti priskirtas bent vienam terminui iš šio žodyno.

en: In listings, the heavier vocabularies will sink and the lighter vocabularies will be positioned nearer the top.
lt: Sąrašuose sunkesni žodynai kris žemyn, o lengvesni bus arčiau viršaus.

en: Created new vocabulary %name.
lt: Sukurtas naujas žodynas %name.

en: Updated vocabulary %name.
lt: Atnaujintas žodynas %name.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
lt: Ar tikrai norite pašalinti žodyną %title?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
lt: Pašalindami žodyną pašalinsite ir terminus jame. Šis veiksmas neatstatomas.

en: Deleted vocabulary %name.
lt: Žodynas %name pašalintas.

en: The name of this term.
lt: Šio termino pavadinimas.

en: A description of the term.
lt: Termino aprašymas

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
lt: Kableliu atskirtas terminų sąrašas aprašantis šį turinį. Pvz. linksmai, šokinėjimas su guma, "Kompanija, uab ".

en: The %name vocabulary can not be modified in this way.
lt: Žodynas %name šiuo būdu negali būt keičiamas.

en: The taxonomy module is one of the most popular features because users often want to create categories to organize content by type. A simple example would be organizing a list of music reviews by musical genre.
lt: Sistematikos modulis populiariausias nes leidžia nariams kurti kategorijas ir organizuoti turinį. Paprastas pavyzdys būtų muzikos aprašymai pagal žanrus.

en: Taxonomy is the study of classification. The taxonomy module allows you to define vocabularies (sets of categories) which are used to classify content. The module supports hierarchical classification and association between terms, allowing for truly flexible information retrieval and classification. The taxonomy module allows multiple lists of categories for classification (controlled vocabularies) and offers the possibility of creating thesauri (controlled vocabularies that indicate the relationship of terms) and taxonomies (controlled vocabularies where relationships are indicated hierarchically). To view and manage the terms of each vocabulary, click on the associated <em>list terms</em> link. To delete a vocabulary and all its terms, choose <em>edit vocabulary.</em>
lt: Sistematika yra mokslas apie klasifikaciją. Sistematikos modulis leidžia jums sudaryti žodynus (kategorijų rinkinius), kuris naudojamas klasifikuoti turinį. Modulis palaiko hierarchinę klasifikaciją ir susieja tarpusavyje terminus, leidžia lanksčiai klasifikuoti informaciją. Sistematikos modulis leidžia daugialypius kategorijų sąrašus ir siūlo galimybę kurti enciklopedijas. Peržiūrėti kiekvieno žodyno terminus, spauskite <em>peržiūrėti terminus</em>. Pašalinti žodyną su visais jo terminais spauskite <em>redaguoti žodyną.</em>

en: A controlled vocabulary is a set of terms to use for describing content (known as descriptors in indexing lingo). Drupal allows you to describe each piece of content (blog, story, etc.) using one or many of these terms. For simple implementations, you might create a set of categories without subcategories, similar to Slashdot's sections. For more complex implementations, you might create a hierarchical list of categories.
lt: Žodynas sudarytas iš terminų kurie apibūdina turinį. Drupal leidžia apibūdinti kiekvieną turinio tipą (žurnalą, staripsnį..) naudojant vieną ar daugiau terminų. Paprastam įgyvendinimui sukurkite kategorija be subkategorijų. Sudėtingesniam įgyvendinimui, galite sukurti hierahine struktūra.

en: For more information please read the configuration and customization handbook <a href="@taxonomy">Taxonomy page</a>.
lt: Daugiau informacijos galite rasti <a href="@taxonomy">taksonomijos puslapyje</a>.

en: The taxonomy module allows you to classify content into categories and subcategories; it allows multiple lists of categories for classification (controlled vocabularies) and offers the possibility of creating thesauri (controlled vocabularies that indicate the relationship of terms), taxonomies (controlled vocabularies where relationships are indicated hierarchically), and free vocabularies where terms, or tags, are defined during content creation. To view and manage the terms of each vocabulary, click on the associated <em>list terms</em> link. To delete a vocabulary and all its terms, choose "edit vocabulary".
lt: Taksonomijos modulis leidžia jums sudaryti žodynus (kategorijų rinkinius), kuris naudojamas klasifikuoti turinį. Modulis palaiko hierarchinia klasifikacija ir susieja tarpusavyje terminus, leidžia lanksčiai klasifikuoti informacija. Taksonomijos modulis leidžia daugialypius kategorijų sąrašus ir siųlo galimybę kurti enciklopedijas. Peržiūrėti kiekvieno žodymo terminus, spauskite <em>peržiūrėti terminus</em>. Pašainti žodyna su visais jo terminais spauskite <em>redaguoti žodyną.</em>

en: When you create a controlled vocabulary you are creating a set of terms to use for describing content (known as descriptors in indexing lingo). Drupal allows you to describe each piece of content (blog, story, etc.) using one or many of these terms. For simple implementations, you might create a set of categories without subcategories. For more complex implementations, you might create a hierarchical list of categories.
lt: Žodynas sudarytas iš terminų kurie apibūdina turinį. Drupal leidžia apibūdinti kiekvieną turinio tipą (žurnalą, staripsnį..) naudojant vieną ar daugiau terminų. Paprastam įgyvendinimui sukurkite kategorija be subkategorijų. Sudėtingesniam įgyvendinimui, galite sukurti hierahine struktūra.
