Localizer (5.x-3.13) - en to lv translation catalogue (176 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Virsraksts

en: Pages
lv: Lapas

en: enable
lv: ieslēgt

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Operācijas

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: disabled
lv: izslēgts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Categories
lv: Kategorijas

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: - None -
lv: - Nav -

en: Weight
lv: Svars

en: There are currently no posts in this category.
lv: Šajā sadaļā šobrīd nav neviena ieraksta.

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Types
lv: Tipi

en: Hierarchy
lv: Hierarhija

en: Single
lv: Vienkāršs

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Related terms
lv: Saistītie termini

en: Synonyms
lv: Sinonīmi

en: Free tagging
lv: Brīvās etiķetes

en: Content is categorized by typing terms instead of choosing from a list.
lv: Saturs tiek iedalīts kategorijās, rakstot terminus, nevis izvēloties tos no saraksta.

en: Multiple select
lv: Multi-izvēle

en: Required
lv: Obligāts

en: root
lv: sakne

en: Parent
lv: Vecāks

en: Parents
lv: Vecāki

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: rediģēt

en: No categories available.
lv: Nav izmantojamu kategoriju.

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Path
lv: Ceļš

en: Core - optional
lv: Core - opcionālie

en: Add item
lv: Pievienot elementu

en: Text
lv: Teksts

en: Add term
lv: Pievienot terminu

en: Create
lv: Izveidot

en: Menu item
lv: Izvēlnes elements

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: The name of the menu.
lv: Izvēlnes nosaukums.

en: The path this menu item links to. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
lv: Ceļš uz kuru šis izvēlnes elements norāda. Tas var būt Drupal iekšējais ceļš, piemēram %add-node vai ārējs URL, piemēram  %drupal. Ievadiet %front lai norādītu uz sākuma lapu.

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
lv: Ja izvēlēts un šim izvēlnes elementam ir bērni, izvēlne vienmēr tiks rādīta izvērstā veidā.

en: Parent item
lv: Vecāka elements

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
lv: Neobligāts. Izvēlņu sistēmā smagāki elementi grims, savukārt vieglāki nonāks tuvāk augšai.

en: top-level
lv: augšējais līmenis

en: Active
lv: Aktīvs

en: Vocabulary name
lv: Vārdnīcas nosaukums

en: Term name
lv: Termina nosaukums

en: No terms available.
lv: Nav izmantojamu terminu.

en: reset
lv: atlikt atpakaļ

en: <a href="@help-url">Synonyms</a> of this term, one synonym per line.
lv: <a href="@help-url">Sinonīmi</a> šim terminam, viens sinonīms rindā.

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: Enabled languages
lv: Iespējotās valodas

en: Edit term
lv: Labot terminu

en: Add menu
lv: Pievienot izvēlni

en: Are you sure you want to delete the menu %item?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst izvēlni %item?

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst pielāgoto izvēlnes elementu %item?

en: The menu %title has been deleted.
lv: Izvēlnes elements %title izdzēsts.

en: Deleted menu %title.
lv: Dzēsts izvēlnes elements %title.

en: The menu item %title has been deleted.
lv: Izvēlnes elements %title izdzēsts.

en: Deleted menu item %title.
lv: Dzēsts izvēlnes elements %title.

en: menu
lv: izvēlne

en: locked
lv: slēgts

en: Edit menu
lv: Rediģēt izvēlni

en: Delete menu
lv: Dzēst izvēlni

en: Add menu item
lv: Pievienot izvēlnes elementu

en: Edit menu item
lv: Rediģēt izvēlnes elementu

en: Reset menu item
lv: Atstatīt izvēlnes elementu

en: Disable menu item
lv: Izslēgt izvēlnes elementu

en: Delete menu item
lv: Dzēst izvēlnes elementu

en: No menu items defined.
lv: Nav definētu izvēlnes elementu.

en: Autocomplete taxonomy
lv: Taksonomijas auto-aizpildīšana

en: The menu item has been disabled.
lv: Izvēlnes elements aizliegts.

en: In listings, the heavier terms will sink and the lighter terms will be positioned nearer the top.
lv: Sarakstos smagākie sinonīmi grims, vieglākie - pacelsies uz augšu.

en: list terms
lv: terminu saraksts

en: add terms
lv: pievienot terminus

en: Created new term %term.
lv: Izveidots jauns termins %term.

en: Are you sure you want to delete the term %title?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst terminu %title.

en: Deleted term %name.
lv: Izdzēsts termins %name.

en: List terms
lv: Terminu saraksts

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
lv: Izdzēšot terminu, tiks izdzēsti arī tā bērni, ja tādi ir. Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Parent term
lv: Vecāktermins

en: Parent terms
lv: Vecāktermini

en: administer taxonomy
lv: administrēt taksonomiju

en: Content settings
lv: Satura iestatījumi

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: The name to display for this menu link.
lv: Nosaukums, kādu rādīt šīs izvēlnes saitē.

en: The description displayed when hovering over a menu item.
lv: Apraksts, ko attēlot, pārvietojoties virs izvēlnes elementa.

en: Check to delete this menu item.
lv: Atzīmējiet, lai dzēstu šo izvēlnes elementu.

en: You may also <a href="@edit">edit the advanced settings</a> for this menu item.
lv: Jūs varat arī <a href="@edit">rediģēt paplašinātos iestatījumus</a> šim izvēlnes elementam.

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: disable
lv: izslēgt

en: is
lv: ir

en: No primary links
lv: Nav primāro saišu

en: No secondary links
lv: Nav sekundāro saišu

en: Enter the name for your new menu. Remember to enable the newly created block in the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.
lv: Ievadiet nosaukumu Jūsu jaunajai izvēlnei. Atcerieties atļaut jaunizveidoto bloku <a href="@blocks">bloku administrācijas lapā</a>.

en: Translation
lv: Tulkojums

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lv: Ja PHP-režīms ir uzstādīts, ievadiet PHP kodu starp %php. Ņemiet vērā, ka nekorekta  PHP-koda izpilde var sagraut Jūsu Drupal vietni.

en: <p>Menus are a collection of links (menu items) used to navigate a website. The menu module provides an interface to control and customize the powerful menu system that comes with Drupal. Menus are primarily displayed as a hierarchical list of links using Drupal's highly flexible <a href="@admin-block">blocks</a> feature. Each menu automatically creates a block of the same name. By default, new menu items are placed inside a built-in menu labelled %navigation, but administrators can also create custom menus.</p>
    <p>Drupal themes generally provide out-of-the-box support for two menus commonly labelled %primary-links and %secondary-links. These are sets of links which are usually displayed in the header or footer of each page (depending on the currently active theme). Any menu can be designated as the primary or secondary links menu via the <a href="@menu-settings">menu settings page</a>.</p>
    Menu administration tabs:
    <ul>
      <li>On the administer menu page, administrators can "edit" to change the title, description, parent or weight of a menu item. Under the "operations" column, click on "enable/disable" to toggle a menu item on or off. Only menu items which are enabled are displayed in the corresponding menu block. Note that the default menu items generated by the menu module cannot be deleted, only disabled.</li>
      <li>Use the "add menu" tab to submit a title for a new custom menu. Once submitted, the menu will appear in a list toward the bottom of the administer menu page underneath the main navigation menu. Under the menu name there will be links to edit or delete the menu, and a link to add new items to the menu.</li>
      <li>Use the "add menu item" tab to create new links in either the navigation or a custom menu (such as a primary/secondary links menu). Select the parent item to place the new link within an existing menu structure. For top level menu items, choose the name of the menu in which the link is to be added.</li>
    </ul>
lv: <p>Izvēlne (menu) ir kolekcija ar norādēm, kuras izmanto, lai pārvietotos tīmekļa vietnē.  Izvēlņu modulis nodrošina saskarni, lai kontrolētu un pielāgotu jaudīgo izvēlņu sistēmu, kas ietilpst Drupal. Izvēlni sākotnēji attēlo kā hierarhisku norāžu sarakstu, izmantojot Drupal elastīgo <a href="@admin-block">bloku</a> iespēju.  Katra izvēlne automātiski izveido bloku ar tādu pat vārdu. Pēc noklusētā, jauni izvēlnes elementi tiek ievietoti iebūvētajā izvēlnē, sauktā  %navigation, taču administratori var izveidot pielāgotas izvēlnes.</p>
    <p>Drupal tēmas pamatā atbalsta divas izvēlnes, sauktas %primary-links un %secondary-links. Šīs norāžu kopas parasti tiek attēlotas  lapas augšdaļā vai apakšdaļā, atkarībā no aktīvās tēmas.  Jebkura izvēlne var tikt norīkota kā primāro vai sekundāro norāžu izvēlne, izmantojot  <a href="@menu-settings">izvēlnes iestatījumu lapu</a>.</p>
    Izvēlnes administrācijas sadaļas:
    <ul>
      <li>Izvēlnes administrācijas lapā administrators var  "rediģēt", lai izmainītu izvēlnes elementa virsrakstu, aprakstu, vecāku vai svaru.  "operations" kolonā uzklikšķiniet uz  "atļaut/aizliegt", lai pārslēgtu izvēlnes elementa statusu. Tikai tie izvēlnes elementi, kas ir atļauti, tiks attēloti attiecīgajā izvēlnes blokā. Ņemiet vērā, ka elementus, kurus ģenerē izvēlnes modulis, nevar izdzēst, var tikai aizliegt.</li>
      <li>Izmantojiet "pievienot izvēlni" sadaļu, lai nodotu virsrakstu jaunai, pielāgotai izvēlnei. Pēc nodošanas izvēlne parādīsies sarakstā administrācijas izvēlnes lapā tuvāk lejai, zem galvenās navigācijas izvēlnes. Zem izvēlnes nosaukuma būs norādes, kas ļaus rediģēt vai dzēst izvēlni, kā arī norāde jaunu elementu pievienošanai šai izvēlnei. </li>
      <li>Izmantojiet "pievienot izvēlnes elementu" sadaļu, lai izveidotu jaunas norādes uz navigācijas vai pielāgoto izvēlni (piemēram, primāro vai sekundāro norāžu izvēlni). Izvēlieties vecāka elementu, lai novietotu jaunu norādi esošajā izvēlnes struktūrā. Augšējā līmeņa elementiem norādiet izvēlnes nosaukumu, kuram pievienot norādi .</li>
    </ul>

en: For more information please read the configuration and customization handbook <a href="@menu">Menu page</a>.
lv: Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, izlasiet konfigurēšanas un pielāgošanas rokasgrāmatā <a href="@menu">Izvēlnes lapu</a>.

en: Menus are a collection of links (menu items) used to navigate a website. The list(s) below display the currently available menus along with their menu items. Select an operation from the list to manage each menu or menu item.
lv: Izvēlne ir kolekcija ar norādēm, kuras izmanto, lai pārvietotos tīmekļa vietnē. Saraksts(i) zemāk attēlo pašlaik pieejamās izvēlnes ar to elementiem. Izvēlieties operāciju no saraksta, lai rediģētu katru izvēlni vai tās elementu.

en: Enter the title, path, position and the weight for your new menu item.
lv: Par jauno menu elementu ievadiet virsrakstu, ceļu, pozīciju un svaru.

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Control your site's navigation menu, primary links and secondary links. as well as rename and reorganize menu items.
lv: Kontrolē vietnes navigācijas izvēlni, primārās un sekundārās saites, kā arī pārdēvē un pārkārto izvēlnes elementus.

en: Primary and secondary links settings
lv: Primāro un sekundāro saišu iestatījumi

en: Primary and secondary links provide a navigational menu system which usually (depending on your theme) appears at the top-right of the browser window. The links displayed can be generated either from a custom list created via the <a href="@menu">menu administration</a> page or from a built-in list of menu items such as the navigation menu links.
lv: Primārās un sekundārās norādes nodrošina navigācijas izvēlnes sistēmu, kura parasti (atkarīgs no tēmas) parādās labajā augšējā  stūrī Jūsu pārlūkprogrammas logā. Attēlojamās norādes var tikt ģenerētas no pielāgota saraksta, kuru izveido <a href="@menu">izvēlnes administrācijas </a> lapā vai arī no iebūvētiem izvēlnes elementiem, piemēram navigācijas izvēlnes norādēm.

en: Menu containing primary links
lv: Izvēlne satur primārās saites

en: Menu containing secondary links
lv: Izvēlne satur sekundārās saites

en: If you select the same menu as primary links then secondary links will display the appropriate second level of your navigation hierarchy.
lv: Ja izvēlēsies to pašu izvēlni, ko primārās saitēs, tad sekundārās saites rādīs atbilstošu otro līmeni no navigācijas hierarhijas.

en: Content authoring form settings
lv: Satura autorēšanas formas iestatījumi

en: The menu module allows on-the-fly creation of menu links in the content authoring forms. The following option limits the menus in which a new link may be added. E.g., this can be used to force new menu items to be created in the primary links menu or to hide admin menu items.
lv: Izvēlnes modulis ļauj veidot izvēlnes saites uzreiz ziņu autorēšanas formās. Sekojošā opcija ierobežo izvēlnes, kurās var pievienot jaunas saites. Piemēram, to var izmantot, lai piespiestu jaunus izvēlnes elementus veidot primāro saišu izvēlnē vai lai noslēptu administrēšanas izvēlnes elementus.

en: Show all menus
lv: Rādīt visas izvēlnes

en: Restrict parent items to
lv: Ierobežot vecāka elementus ar

en: Choose the menu to be made available in the content authoring form. Only this menu item and its children will be shown.
lv: Izvēlieties izvēlni, kura būs pieejama ziņas autorformā. Tikai šī izvēlne un tās bērni būs redzami.

en: The name of the menu item.
lv: Izvēlnes elementa nosaukums

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
lv: Vai tiešām vēlaties elementam %item atlikt atpakaļ noklusētās vērtības?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
lv: Visi pielāgojumi tiks pazaudēti. Šo darbību nevarēs atcelt.

en: The menu item was reset to its default settings.
lv: Izvēlnes elementam atlikti atpakaļ noklusētie iestatījumi.

en: The menu item %title has been updated.
lv: Izvēlnes elements %title izlabots.

en: The menu item %title has been added.
lv: Izvēlnes elements %title pievienots.

en: Added menu item %title.
lv: Pievienots izvēlnes elements %title.

en: administer menu
lv: administrēt izvēlni

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
lv: Ļauj administratoriem pielāgot vietnes navigācijas izvēlni.

en: Create vocabularies and terms to categorize your content.
lv: Izveido vārdnīcas un terminu, lai varētu saturu sadalīt kategorijās.

en: Add vocabulary
lv: Pievienot vārdnīcu

en: Edit vocabulary
lv: Labot vārdnīcu

en: edit vocabulary
lv: labot vārdnīcu

en: The name for this vocabulary. Example: "Topic".
lv: Šīs vārdnīcas nosaukums. Piemērs: "Tēma".

en: Description of the vocabulary; can be used by modules.
lv: Vārdnīcas apraksts, noderīgs moduļiem.

en: Instructions to present to the user when choosing a term.
lv: Instrukcijas, kuras rādīt lietotājam, izvēloties terminu.

en: A list of node types you want to associate with this vocabulary.
lv: Mezglu veidi, kurus asociēt ar šo vārdnīcu.

en: Allows <a href="@help-url">a tree-like hierarchy</a> between terms of this vocabulary.
lv: Ļauj <a href="@help-url">kokveida hierarhiju</a> starp šīs vārdnīcas terminiem.

en: Allows <a href="@help-url">related terms</a> in this vocabulary.
lv: Ļauj šajā vārdnīcā<a href="@help-url">saistīt terminus</a>.

en: Allows nodes to have more than one term from this vocabulary (always true for free tagging).
lv: Ļauj mezgliem piesaistīt vairāk kā vienu terminu no šīs vārdnīcas (vienmēr patiess brīvajām etiķetēm).

en: If enabled, every node <strong>must</strong> have at least one term in this vocabulary.
lv: Ja atļauts, katram mezglam <strong>jābūt</strong> vismaz vienam terminam no šīs vārdnīcas.

en: In listings, the heavier vocabularies will sink and the lighter vocabularies will be positioned nearer the top.
lv: Sarakstos smagākās vārdnīcas grims, vieglākās - pacelsies uz augšu.

en: Created new vocabulary %name.
lv: Izveidota jauna vārdnīca %name.

en: Updated vocabulary %name.
lv: Izlabota vārdnīca %name.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst vārdnīcu %title?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
lv: Izdzēšot vārdnīcu, tiks izdzēsti arī visi termini tajā. Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Deleted vocabulary %name.
lv: Izdzēsta vārdnīca %name.

en: The name of this term.
lv: Termina nosaukums.

en: A description of the term.
lv: Termina apraksts.

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
lv: Ar komatiem atdalīts saraksts, kas apraksta šo saturu. Piemērs: jocīgs, kārtslēkšana, "Firma SIA".

en: The %name vocabulary can not be modified in this way.
lv: Vārdnīcu %name nevar šādi izmainīt.

en: The taxonomy module is one of the most popular features because users often want to create categories to organize content by type. A simple example would be organizing a list of music reviews by musical genre.
lv: Taksonomijas modulis ir viena no populārām iespējām, jo lietotāji bieži vēlas veidot kategorijas satura organizēšanai. Jaunu saturu var klaisficēt automātiski, nodrošinot satura organizēšanu jau pie tā ievadīšanas. Vienkāršs piemērs varētu būt mūzikas apskatu organizēšana pēc mūzikas žanra.

en: Taxonomy is the study of classification. The taxonomy module allows you to define vocabularies (sets of categories) which are used to classify content. The module supports hierarchical classification and association between terms, allowing for truly flexible information retrieval and classification. The taxonomy module allows multiple lists of categories for classification (controlled vocabularies) and offers the possibility of creating thesauri (controlled vocabularies that indicate the relationship of terms) and taxonomies (controlled vocabularies where relationships are indicated hierarchically). To view and manage the terms of each vocabulary, click on the associated <em>list terms</em> link. To delete a vocabulary and all its terms, choose <em>edit vocabulary.</em>
lv: Taksnomija ir arī klasifikācijas izpēte. Taksonomijas modulis ļauj definēt vārdnīcas (kategoriju kopas), kas tiek izmantotas satura klasifikācijai. Modulis nodrošina hierarhisku klasifikāciju un saistību starp terminiem, nodrošinot patiesi elastīgu informācijas ieguvi un klasifikāciju. Taksonomijas modulis ļauj veidot vairākus kategoriju sarakstus (kontrolētās vārdnīcas), piedāvā iespēju veidot tezauru (kontrolētas vārdnīcas, kas parāda terminu saistību) un taksonomijas (kontrolētas vārdnīcas, kur saistība ir hierarhiska). Lai redzētu un labotu katras vārdnīcas terminus, uzklikšķiniet uz norādes <em>terminu saraksts</em>. Lai dzēstu vārdnīcu un tās terminus, izmantojiet norādi <em>labot vārdnīcu.</em>

en: A controlled vocabulary is a set of terms to use for describing content (known as descriptors in indexing lingo). Drupal allows you to describe each piece of content (blog, story, etc.) using one or many of these terms. For simple implementations, you might create a set of categories without subcategories, similar to Slashdot's sections. For more complex implementations, you might create a hierarchical list of categories.
lv: Kontrolēta vārdnīca ir terminu kopa, ko izmanto satura aprakstīšanai. Drupal ļauj aprakstīt katru satura vienību (emuāru, stāstu u.c.), izmantojot vienu vai vairākus no šiem terminiem. Vienkārškā gadījumā Jūs varat veidot kategorijas bez apakškategorijām, līdzīgi kā Slashdot-a nodaļas. Sarežgītākā gadījumā Jūs varat veidot hierarhisku kategoriju sarakstu.

en: For more information please read the configuration and customization handbook <a href="@taxonomy">Taxonomy page</a>.
lv: Lai iegūtu vairāk informācijas, lasiet konfigurācijas un pielāgošanas rokasgrāmatā <a href="@taxonomy">Taksonomijas lapu</a>.

en: The taxonomy module allows you to classify content into categories and subcategories; it allows multiple lists of categories for classification (controlled vocabularies) and offers the possibility of creating thesauri (controlled vocabularies that indicate the relationship of terms), taxonomies (controlled vocabularies where relationships are indicated hierarchically), and free vocabularies where terms, or tags, are defined during content creation. To view and manage the terms of each vocabulary, click on the associated <em>list terms</em> link. To delete a vocabulary and all its terms, choose "edit vocabulary".
lv: <p>Taksonomijas modulis ļauj Jums klasificēt saturu kategorijās un apakškategorijās; tas ļauj veidot vairākus kategoriju sarakstus (kontrolētas vārdnīcas) un piedāvā iespēju veidot tezauru (kontrolētas vārdnīcas, kurās termini ir saistīti), taksonomijas (kontrolētas vārdnīcas, kur saistība ir hierarhiska) un brīvās vārdnīcas, kur termini jeb etiķetes tiek veidotas satura veidošanas laikā.  Lai redzētu un vadītu jebkuras vārdnīcas terminus, uzklikšķiniet uz norādes <em>terminu saraksts</em> link. Lai dzēstu vārdnīcu un visus terminus tajā, izvēlieties "labot vārdnīcu".</p>

en: When you create a controlled vocabulary you are creating a set of terms to use for describing content (known as descriptors in indexing lingo). Drupal allows you to describe each piece of content (blog, story, etc.) using one or many of these terms. For simple implementations, you might create a set of categories without subcategories. For more complex implementations, you might create a hierarchical list of categories.
lv: <p>Kad Jūs veidojat kontrolētu vārdnīcu, Jūs izveidojat terminu kopu, kurus izmantot satura aprakstam. Drupal ļauj parakstīt jebkuru satura vienību (emuāru, stāstu u.c.), izmantojot vienu vai vairākus terminus. Vienkāršā gadījumā Jūs varat izveidot kategoriju kopu bez apakškategorijām, līdzīgu Slashdot nodaļu organizācijai. Sarežģītākā gadījumā Jūs varat izveidot hierarhisku kategoriju sarakstu.</p>

en: taxonomy
lv: taksonomija

en: Updated term %term.
lv: Atjaunots termins %term

en: - Please choose -
lv: - Lūdzu izvēlies -

en: All necessary changes to %file have been made, so you should now remove write permissions to this file. Failure to remove write permissions to this file is a security risk.
lv: Nepieciešamās izmaiņās failā "%file' ir veiktas, tagad tev jānoņem rakstīšanas tiesības uz šo failu. Ja netiks noņemtas rakstīšanas tiesības uz šo failu, tas kļūs par drošības risku.

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Enables the categorization of content.
lv: Atļauj satura iedalīšanu kategorijās.
