Organic groups (5.x-1.0) - en to hu translation catalogue (283 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: enabled
hu: engedélyezett

en: approve
hu: elfogadás

en: E-mail
hu: Email

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Private
hu: Rejtett

en: Groups
hu: Csoportok

en: Displays <em>yes</em> if group automatically sends email notifications to subscribers
hu: Megjelenít egy <em>igen</em>t, ha a csoport automatikus értesítést küld a feliratkozottaknak

en: Displays the language selected for a given group
hu: Megjeleníti az adott csoport nyelvét

en: Admin specifies whether or not a group appears in the public listings.
hu: Az adminisztrátor megadhatja, hogy egy csoport megjelenjen a nyilvános gyűjteményben, vagy nem.

en: Filter for a given organic group type.
hu: Szűrő egy adott öntevékeny csoporttípusra.

en: Displays <em>yes</em> if post is public according to OG.
hu: Megjelenít egy <em>igen</em>t, ha a tartalom nyilvános és az ÖCs-hoz tartozik.

en: Og: Group names
hu: OG: csoportnevek

en: Display links to any groups that are affiliated with a post.
hu: Hivatkozás megjelenítése olyan csoportoknak, akik egy bejegyzéshez kapcsolódnak.

en: Og: Subscription email
hu: ÖCs: feliratkozás email

en: Does subscriber receive email notifications for a group.
hu: Kapnak-e a feliratkozottak értesítő emailt a csoporttól.

en: Og: Group in User Subbed Groups
hu: ÖCs: A felhasználó csoportjainak csoportja

en: Groups are filtered to where current user is a member .
hu: Szűrés azokra a csoportokra, amelyeknek a felhasználó tagja.

en: Og: Post in User Subbed Groups
hu: ÖCs: A felhasználó csoportjainak tartalmai

en: Posts are filtered to groups that current user is a member of.
hu: Szűrés azokra a tartalmakra, amelyek olyan csoportokhoz tartoznak, amelyeknek a felhasználó tagja.

en: OG: type (selector)
hu: OG: típus (kiválasztó)

en: OG: type
hu: OG: típus

en: Is
hu: Van

en: Og: Group nid
hu: ÖCs: Csoport nid

en: Filter for a given organic group
hu: Szűrés egy adott öntevékeny csoportra

en: Shows all activity in subscribed groups.
hu: A csoportok összes aktivitásának megjelenítése.

en: Recent posts in my groups
hu: Friss bejegyzések a saját csoportokban

en: There are no posts in your subscribed groups.
hu: Nincs tartalom a feliratkozott csoportokban.

en: My recent
hu: Saját előzmények

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Replies
hu: Válaszok

en: Last Post
hu: Legutolsó tartalom

en: Shows unread posts in subscribed groups.
hu: A feliratkozott csoportok olvasatlan tartalmainak megjelenítése.

en: Unread posts in my groups
hu: Olvasatlan bejegyzések a saját csoportokban

en: There are no new posts in your subscribed groups.
hu: Nincs új tartalom a feliratkozott csoportokban.

en: My unread
hu: Olvasatlan

en: external website
hu: külső webhely

en: Closed
hu: Lezárt

en: Invite only
hu: Csak meghívással

en: subscribe
hu: előfizetés

en: my subscription
hu: feliratkozásaim

en: yes
hu: igen

en: unrecognized user ID: %uid
hu: kategorizálatlan felhasználó ID: %uid

en: Wrong username or password.
hu: Hibás felhasználói név vagy jelszó.

en: User is not a member of the specified group
hu: A felhasználó nem tagja a megadott csoportnak

en: User is not allowed to retrieve subscriptions for another user.
hu: Felhasználó számára nem engedélyezett egy másik felhasználó feliratkozásainak lekérdezése.

en: Group specific blocks are only visible on group pages and not on systemwide pages like the home page or admin pages.
hu: A csoportspecifikus blokkok csak a csoport oldalain láthatóak, a webhely többi részén - például az adminisztrációs oldalakon vagy a címlapon - nem.

en: In order to let group admins determine their own group theme, you must enable multiple themes using !page.
hu: Ahhoz, hogy a csoport adminisztrátorok meghatározhassák egy adott csoport sminkjét, a !page oldalon több sminket kell engedélyezni.

en: theme configuration page
hu: smink beállításainak oldala

en: Subscribe to group
hu: Feliratkozás a csoportba

en: Unsubscribe from group
hu: Leiratkozás a csoportból

en: Approve subscription request
hu: Feliratkozási kérelem elfogadása

en: Deny subscription request
hu: Feliratkozási kérelem megtagadása

en: Create group administrator
hu: Csoport adminisztrátor létrehozása

en: Delete group administrator
hu: Csoport adminisztrátor törlése

en: Group feed
hu: Csoport hírcsatornája

en: Send invitation
hu: Meghívó küldése

en: Manage subscription
hu: Feliratkozás beállításai

en: Group activity
hu: Csoport aktivitás

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Administer the suite of Organic groups modules.
hu: Az Organic groups csomag moduljainak adminisztrációja.

en: Organic groups configuration
hu: Öntevékeny csoportok beállítása

en: Subscribers
hu: Feliratkozások

en: List
hu: Lista

en: Faces
hu: Arcok

en: Add subscribers
hu: Feliratkozások hozzáadása

en: Send email to %group
hu: Email küldése ennek a csoportnak: %group

en: Your email will be sent to !count in this group. Please use this feature sparingly.
hu: Az email ebben a csoport !count példányban lett kézbesítve. Ezt a szolgáltatást csak indokolt esetben célszerű használni.

en: Subject
hu: Tárgy

en: Enter a subject for your email.
hu: A levél tárgyát meg kell adni.

en: Enter a body for your email.
hu: Az email törzsét meg kell adni.

en: Send email
hu: Email küldése

en: You may not unsubscribe from this group because it is a %closed group. You should request unsubscription from a group administrator.
hu: Nem lehet leiratkozni erről a csoportról, mert %closed. Ezt csak a csoport adminisztrátora tudja megtenni.

en: closed
hu: lezárt

en: You may not unsubscribe from this group because you are its owner. A site administrator can assign ownership to another user and then you may unsubscribe.
hu: A csoport tulajdonosa nem iratkozhat le. Ezt csak azután lehet megtenni, miután a webhely adminisztrátora átruházta a tulajdonjogot más felhasználóra.

en: Unsubscribe from this group
hu: Leiratkozás erről a csoportról

en: Actions
hu: Akciók

en: Email notification
hu: Email értesítés

en: disabled
hu: tiltott

en: Do you want to receive an email each time a message is posted to this group?
hu: Email küldése a csoportban létrejött minden üzenet létrejötte után?

en: Your !prof is configured to: <em>Always receive email notifications</em>.
hu: !prof jelenlegi állapota: <em>Email értesítések küldése</em>.

en: personal profile
hu: személyes profil

en: Your !prof is configured to: <em>Never receive email notifications</em>.
hu: !prof jelenlegi állapota: <em>Email értesítések tiltása</em>.

en: Subscription saved.
hu: A feliratkozás el lett mentve.

en: !name already approved to group %group
hu: !name feliratkozása már el lett fogadva az alábbi csoportnál: %group

en: Subscription request approved.
hu: A feliratkozási kérelem elfogadva.

en: Subscription request denied.
hu: A feliratkozási kérelem elutasítva.

en: Are you sure you want to make %name a group administrator for the group %title?
hu: %name biztosan %title csoport adminisztrátora legyen?

en: Confirm
hu: Megerősítés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: %name was promoted to %ga
hu: %name előléptetve: %ga

en: group administrator
hu: csoport adminisztrátor

en: Are you sure you want to remove %name as a group administrator for the group %title?
hu: %group adminisztrátorai közül biztosan törölhető %name?

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: %name is no longer a %ga
hu: %name többé már nem %ga

en: Email addresses or usernames
hu: Email címek vagy felhasználónevek

en: Enter up to %max email addresses or usernames. Separate multiple addresses by commas or new lines. Each person will receive an invitation message from you.
hu: %max darab email cím vagy felhasználónév adható meg. Az egyes címeket vesszővel kell elválasztani, vagy új sorba kell írni. A listán szereplők egy meghívót fognak kapni.

en: Personal message
hu: Személyes üzenet

en: Optional. Enter a message which will become part of the invitation email.
hu: Nem szükséges. Ez az üzenet a meghívó email részét képezi.

en: You may not specify more than %max email addresses or usernames.
hu: Nem lehet %max darabnál több email címet vagy felhasználói nevet megadni.

en: You may not invite yourself - @self
hu: A felhasználók nem hívhatják meg önmagukat - @self

en: invalid email address or username:
hu: érvénytelen email cím vagy felhasználónév:

en: In order to subscribe to this group, you must login or register a new account. After you have successfully done so, you will need to follow the %subscribe link again.
hu: A csoportra való feliratkozáshoz előbb belépni vagy regisztrálni kell. Miután ez megtörtént, újra meg kell látogatni a feliratkozás hivatkozását: %subscribe .

en: @user is already subscribed to the group @group
hu: @user már tagja a csoportnak: @group

en: Additional details
hu: További részletek

en: Are you sure you want to join the group %title?
hu: %title csoporthoz csatlakozás?

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: 
    
    Personal message from @name:
    ------------------
    
    @request
hu: 
    
    @name személyes üzenete:
    ------------------
    
    @request

en: Subscription request to the %group group awaits approval by an administrator.
hu: A feliratkozási kérelem az alábbi csoportba adminisztrátori elfogadásra vár: %group .

en: Subscribed to the @group
hu: Feliratkozva az alábbi csoportra: @group

en: Subscription request to the @group group was rejected, only group administrators can add users to this group.
hu: @group csoportra leadott feliratkozási kérelem el lett utasítva. Csak az a csoport adminisztrátora vehet fel felhasználót ebbe a csoportba.

en: Are you sure you want to unsubscribe !name from the group %title?
hu: !name, a kilépés %title csoportból biztos?

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: User unsubscribed from group.
hu: A felhasználó leiratkozott a csoportról.

en: List of users
hu: Felhasználók listája

en: Add one or more usernames in order to associate users with this group. Multiple usernames should be separated by a comma.
hu: Egy vagy több segítő felhasználói nevének hozzáadása. Az egyes felhasználói neveket vesszővel kell elválasztani.

en: Unrecognized %names:
hu: Értelmezhetetlen %names:

en: manager
hu: kezelő

en: (approval needed)
hu: (elfogadás szükséges)

en: administrator
hu: adminisztrátor

en: unsubscribe
hu: leiratkozás

en: admin: remove
hu: admin: törlés

en: admin: create
hu: admin: létrehozás

en: deny
hu: tiltott

en: admin
hu: adminisztrátor

en: Manager
hu: Kezelő

en: Comment cnt
hu: Hozzászólás db

en: Age
hu: Kor

en: Last comment
hu: Utolsó hozzászólás

en: Description
hu: Leírás

en: No posts in this group.
hu: Nincs tartalom ebben a csoportban.

en: No public posts in this group.
hu: Nincs nyilvános tartalom ebben a csoportban.

en: A brief description for the group details block and the group directory.
hu: Összefoglaló a csoport részletei blokk és a csoport gyűjtemény részére.

en: Group website
hu: Csoport webhelye

en: If your group has its own website, enter the address here.
hu: Ha a csoport rendelkezik saját webhellyel, akkor itt lehet a címét megadni.

en: Subscription requests
hu: Feliratkozási kérelem

en: open - subscription requests are accepted immediately.
hu: nyitott - a feliratkozási kérelmek azonnal el lesznek fogadva

en: moderated - subscription requests must be approved.
hu: moderált - a feliratkozási kérelemeket elfogadásra várnak

en: invite only - subscriptions must be created by an administrator.
hu: csak meghívásra - a feliratkozásokat csak az adminisztrátorok hozhatják létre

en: closed - subscriptions are fully administered by an administrator.
hu: lezárt - a feliratkozásokat teljes mértékben az adminisztrátorok kezelik

en: registration form
hu: regisztrációs űrlap

en: list in groups directory
hu: megjelenjen a  csoport gyűjteményben

en: Should this group appear on the !page?
hu: Jelenjen meg ez a csoport az alábbi oldalon: !page ?

en: list of groups page
hu: csoportoldalak listája

en: Language
hu: Nyelv

en: Please enter a valid URL for group website, such as  http://www.example.com/
hu: Adja meg a webhely érvényes URL-jét, például: http://www.minta.hu/

en: You must !join before posting on this web site.
hu: A tartalom feltöltése előtt !join .

en: join a group
hu: csatlakozás egy csoporthoz

en: Create foo
hu: Zagyva létrehozása

en: Do nothing.
hu: Ne tegyen semmit.

en: Delete all group posts which don't also belong to another group.
hu: Az összes csoportbejegyzés törlése, melyek nem tartoznak egy másik csoporthoz is.

en: Move all group posts to the group listed below.
hu: Az összes tartalom átmozgatása a lent felsorolt csoportba.

en: Group posts
hu: Csoporttartalmak

en: Target group
hu: Célcsoport

en: Delete group
hu: Csoport törlése

en: Public
hu: Nyilvános

en: Audience
hu: Olvasók

en: You must !join before posting a %type.
hu: !join kell %type beküldése előtt.

en: Read more
hu: Tovább

en: View original
hu: Eredeti megtekintése

en: Log
hu: Napló

en: @group: '@title' at @site
hu: @group: „@title” @site webhelyen

en: Subscription request approved for '@title'
hu: A feliratkozási kérelem elfogadva erre: „@title”

en: Subscription request denied for '@title'
hu: A feliratkozási kérelem elutasítva erre: „@title”

en: Sorry, your subscription request was denied.
hu: Sajnos a feliratkozási kérelem el lett utasítva.

en: Invitation to join the group '@group' at @site
hu: Meghívás az alábbi csoportba: @group (@site)

en: Hi. I'm a member of '@group' and I welcome you to join this group as well. Please see the link and message below.
    
    @group
    @description
    Subscribe: !group_url
    @body
hu: Kedves felhasználó! „@group” csoport tagjai szeretnének a feliratkozottak táborában látni. 
    
    @group
    @description
    Feliratkozás: !group_url
    @body

en: Subscription request for '@group' from '@username'
hu: Feliratkozási kérelem „@username” felhasználótól az alábbi csoportra: @group

en: You are now an administrator for the group '@group'
hu: '@group' csoport új adminisztrátorának felvétele megtörtént.

en: Subscribe to @name.
hu: Feliratkozás az alábbi csoportra: @name .

en: Organic groups settings
hu: Öntevékeny Csoportok beállításai

en: Never send email notifications. Useful when tracking activity via RSS feed instead.
hu: Ne küldjön email értesítéseket. Hasznos lehet, ha az aktivitás figyelése RSS csatornákon keresztül történik.

en: Always send email notifications
hu: Email értesítések küldése

en: Email notifications
hu: Email értesítések

en: When posts are submitted into your subscribed groups, you may be notified via email.
hu: A feliratkozott csoportok új tartalmairól értesítés fog érkezni emailen.

en: Group details
hu: Csoport részletei

en: Group subscribers
hu: Csoport igénylői

en: New groups
hu: Új csoportok

en: Group notifications
hu: Csoport értesítések

en: Maximum number of items to show
hu: A megjelenítendő elemek maximális száma

en: This group offers a !groupfeed and an !email.
hu: Az a csoport rendelkezik !groupfeed és !email címmel.

en: RSS feed
hu: RSS hírcsatorna

en: email subscription
hu: email feliratkozás

en:  Or subscribe to these personalized, sitewide feeds:
hu:  Vagy feliratkozás ezekre a személyre szabott csatornákra:

en: feed
hu: csatorna

en: page
hu: oldal

en: my unread:
hu: olvasatlanjaim:

en: my group:
hu: csoportom:

en: all posts:
hu: összes tartalom:

en: OPML file
hu: OPML fájl

en: more
hu: tovább

en: Browse the newest groups.
hu: Új csoportok böngészése.

en: View all subscribers.
hu: Összes feliratkozó megtekintése.

en: Recently joined
hu: Új csatlakozók

en: Invite friend
hu: Barát meghívása

en: Manager:
hu: Adminisztrátor:

en: My subscription
hu: Saját igénylések

en: website
hu: webhely

en: Your subscription request awaits approval.
hu: A feliratkozási kérelem elfogadásra vár.

en: delete request
hu: igénylés törlése

en: You must login/register in order to contribute to this group.
hu: A beküldéshez előbb belépni vagy regisztrálni kell.

en: This is a @closed group. The group administrators add/remove subscribers as needed.
hu: Ez egy @closed csoport. Csak az adminisztrátorok tudják a feliratkozásokat kezelni.

en: Request subscription
hu: Feliratkozás igénylése

en: Create !type
hu: !type létrehozása

en: Add a new !s in this group.
hu: Új !s hozzáadása a csoporthoz.

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: The node access table has been rebuilt.
hu: A jogosultság gyorstár frissült.

en: Disable
hu: Letilt

en: Before disabling this module, use the button below to restore default permissions.
hu: A modul kikapcsolása előtt a lenti gombbal lehet visszaállítani az eredeti jogosultságokat.

en: Access control
hu: Hozzáférés szabályozás

en: Organic groups access control is currently %status.
hu: Az Öntevékeny Csoportok hozzáférés vezérlésének jelenlegi állapota: %status.

en: New groups don't appear in the groups directory. Administrators control the directory exclusively.
hu: Az új csoportok nem jelennek meg a gyűjteményben. Kizárólag az adminisztrátorok adhatják azokat hozzá.

en: New groups always appear in the groups directory.
hu: Az új csoportok jelenjenek meg a csoport gyűjteményben.

en: Group creator chooses whether her group appears in the directory. Defaults to %in.
hu: A csoport létrehozója választhassa ki, hogy meg akarja-e jelentetni a gyűjteményben. Az alapértelmezett: %in.

en: in directory
hu: könyvtárban

en: Group creator chooses whether her group appears in the directory. Defaults to %out.
hu: A csoport létrehozója választhassa ki, hogy meg akarja-e jelentetni a gyűjteményben. Az alapértelmezett: %out.

en: not in directory
hu: nincs könyvtárban

en: Groups directory control
hu: Csoport gyűjtemény vezérlés

en: groups directory
hu: csoport gyűjtemény

en: New groups don't appear in on the registration form. Administrators control the form exclusively.
hu: Az új csoportok nem jelennek meg a regisztrációs űrlapon. Kizárólag az adminisztrátorok kezelhetik az űrlapot.

en: New groups always appear on the registration form.
hu: Az új csoportok megjelennek a regisztrációs űrlapon.

en: Group creator chooses whether her group appears on the registration form. Defaults to %in.
hu: A csoport létrehozója dönthet arról, hogy megjelenjen-e a regisztrációs űrlapon. Az alapértelmezett: %in.

en: on form
hu: űrlapon

en: Group creator chooses whether her group appears on the registration form. Defaults to %out.
hu: A csoport létrehozója dönthet arról, hogy megjelenjen-e a regisztrációs űrlapon. Az alapértelmezett: %out.

en: not on form
hu: nincs az űrlapon

en: Registration form control
hu: Regisztrációs űrlap vezérlés

en: Group email notifications
hu: Csoport email értesítések

en: Node authoring form
hu: Tartalom létrehozása űrlap

en: Explanation or submission guidelines
hu: Magyarázat vagy beküldési irányelvek

en: Audience checkboxes
hu: Olvasói jelölőnégyzetek

en: Visible only within the targeted groups
hu: Csak a megadott csoportokban látható

en: Checkbox defaults to @pub.
hu: A jelölőnégyzet alapértelmezett értéke @pub.

en: Checkbox defaults to @pri.
hu: A jelölőnégyzet alapértelmezett értéke @pri.

en: Visibility of posts
hu: Tartalmak láthatósága

en: optional
hu: nem szükséges

en: required
hu: szükséges

en: Audience required
hu: Olvasók szükségesek

en: Do you require that all (non administrator) posts be affiliated with a group? Note that changing this setting will affect existing posts when they are edited.
hu: Szükséges, hogy minden (nem adminisztrátori) tartalom kapcsolódjon egy csoporthoz? A beállítás megváltoztatása hatással van a már meglévő tartalmakra azok szerkesztésekor.

en: Omitted content types
hu: Mellőzött tartalomtípusok

en: Group home page
hu: Csoport honlap

en: Presentation style
hu: Megjelenítési stílus

en: usual Views themeing techniques
hu: szokásos Views sminkelő technikák

en: Group home page node types
hu: Csoport címlap tartalomtípusok

en: <b>Required</b>. Select the node types which act as group home pages. Usually, you will want to !create called <em>group</em> for this purpose.
hu: <b>Szükséges</b>. Ki kell választani, hogy mely tartalomtípusok működjenek a csoport címlapjaiként. Általában erre az esetre !create <em>csoport</em> a megfelelő.

en: create a simple node type
hu: egyszerű tartalomtípus létrehozása

en: Email settings
hu: Email beállítások

en: New content subject
hu: Új tartalom tárgya

en: New content body
hu: Új tartalom törzse

en: Group admin email body
hu: Csoport admin email törzse

en: User approved email subject
hu: Felhasználó elfogadva email tárgya

en: User approved email body
hu: Felhasználó elfogadva email törzse

en: User denied email subject
hu: Felhasználó elutasítva email tárgya

en: User denied email body
hu: Felhasználó elutasítva email törzse

en: Invite user email subject
hu: Felhasználó meghívása email tárgya

en: Invite user email body
hu: Felhasználó meghívása email törzse

en: Request user email subject
hu: Felhasználói kérelem email tárgya

en: Request user email body
hu: Felhasználó kérelem email törzse

en: New admin user email subject
hu: Új adminisztrátori e-mail tárgya

en: New admin user email body
hu: Új adminisztrátori e-mail törzse

en: Member pictures
hu: Tagok képei

en: Should member pictures be shown in the group subscribers and group details blocks? You must also enable pictures in !user.
hu: Meg kellene jeleníteni a tagok fényképét a feliratkozások oldalon és a csoport részletei blokkban? A felhasználói képeket szintén engedélyezni kell itt: !user .

en: User configuration
hu: Felhasználói beállítások

en: (pending approval)
hu: (elfogadás függőben)

en: Subscribe a user to a group
hu: Egy felhasználó hozzáadása a csoporthoz

en: All subscribers for a given group.
hu: Egy adott csoport összes feliratkozása.

en: Retrieve the group subscriptions for a given user.
hu: Egy adott felhasználó feliratkozásainak lekérdezése.

en: [ogname]
hu: [öcs név]

en: The name of the organic group this post belongs to.
hu: Az öntevékeny csoprot neve, ahova ez a tartalom tartozik.

en: the sole subscriber | all @count subscribers
hu[0]: az egyedüli feliratkozó
hu[1]: az összes (@count darab) feliratkozó

en: 1 email sent. | @count emails sent
hu[0]: 1 email el lett küldve
hu[1]: @count email el lett küldve

en: 1 invitation sent. | @count invitations sent.
hu[0]: 1 meghívó el lett küldve
hu[1]: @count meghívó el lett küldve

en: name | names
hu[0]: név

en: 1 user added to the group | @count users added to the group
hu[0]: 1 felhasználó hozzá lett adva a csoporthoz
hu[1]: @count felhasználó hozzá lett adva a csoporthoz

en: Show this post in this group. | Show this post in these groups.
hu[0]: A tartalom megjelenítése ebben a csoportban.
hu[1]: Tartalom megjelenítése ezekben a csoportokban.

en: 1 subscriber | @count subscribers
hu[0]: 1 feliratkozás
hu[1]: @count feliratkozás

en: administer organic groups
hu: öntevékeny csoportok adminisztrálása

en: Organic groups module enabled. Please see the included readme.txt file for further installation instructions.
hu: Az Öntevékeny Csoportok modul engedélyezve lett. A readme.txt fájlban további telepítési útmtatásokat talál.

en: Enable users to create and manage their own 'groups'
hu: Engedélyezi a felhasználóknak, hogy létrehozzák és kezeljék a saját „csoportjaikat”

en: Your %post has been created.
hu: %post létrejött.
