Organic groups (5.x-2.4) - en to fa translation catalogue (159 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: enabled
fa: فعال شده

en: approve
fa: تایید

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Submit
fa: ارسال

en: Operations
fa: عملیات

en: Private
fa: خصوصی

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Display links to any groups that are affiliated with a post.
fa: نشان دادن پیوند به هر گرهی که این پیوند به آن مربوط است.

en: Is
fa: هست

en: Shows all activity in subscribed groups.
fa: نمایش تمام فعالیت ها در گروه های مشترک شده.

en: Recent posts in my groups
fa: ارسال‌های جدید در گروه من

en: There are no posts in your subscribed groups.
fa: در گروه‌هایی که مشترک آن هستید ارسالی وجود ندارد.

en: My recent
fa: تازه‌های من

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Replies
fa: پاسخ ها

en: Last Post
fa: آخرین ارسال

en: Shows unread posts in subscribed groups.
fa: نمایش ارسال‌های خوانده نشده در گروه‌های مشترک شده.

en: Unread posts in my groups
fa: ارسال‌های خوانده نشده در گروه‌های من

en: There are no new posts in your subscribed groups.
fa: در گروه‌هایی که مشترک آن هستید ارسال جدیدی وجود ندارد.

en: My unread
fa: خوانده نشده من

en: external website
fa: وب‌سایت خارجی

en: Closed
fa: بسته شده

en: Invite only
fa: فقط دعوت

en: subscribe
fa: اشتراک

en: my subscription
fa: اشتراک من

en: yes
fa: آری

en: unrecognized user ID: %uid
fa: شناسه کاربری ناشناخته : %uid

en: Wrong username or password.
fa: نام کاربری یا گذرواژه اشتباه است.

en: User is not a member of the specified group
fa: کاربر عضو گروه مشخص شده نیست

en: User is not allowed to retrieve subscriptions for another user.
fa: کاربر مجاز به بازیابی اشتراک برای یک کاربر دیگر نیست.

en: Group specific blocks are only visible on group pages and not on systemwide pages like the home page or admin pages.
fa: بلاک‌های ویژه‌ی گروه فقط در صفحات گروه قابل مشاهده هستند و نه در صفحات دیگر سیستم مانند سرآغاز یا صفحات مدیریتی.

en: In order to let group admins determine their own group theme, you must enable multiple themes using !page.
fa: به منظور اجازه دادن به مدیران برای تعیین پوسته‌ی گروه خودشان، شما باید پوسته های مختلف را با استفاده از !page فعال کنید.

en: theme configuration page
fa: صفحه پیکربندی پوسته

en: Subscribe to group
fa: مشترک شدن در گروه

en: Unsubscribe from group
fa: لغو اشتراک از گروه

en: Approve subscription request
fa: پذیرفته شدن درخواست اشتراک

en: Deny subscription request
fa: رد شدن درخواست اشتراک

en: Group feed
fa: خوراک گروه

en: Send invitation
fa: ارسال دعوتنامه

en: Manage subscription
fa: مدیریت اشتراک

en: List
fa: لیست

en: Send email to %group
fa: فرستادن نامه الکترونیکی به %group

en: Your email will be sent to !count in this group. Please use this feature sparingly.
fa: نامه الکترونیکی شما به !count از این گروه فرستاده می شود. لطفا از این ویژگی به درستی استفاده کنید.

en: Subject
fa: موضوع

en: Enter a body for your email.
fa: محتوای نامه الکترونیکی خود را وارد کنید.

en: Send email
fa: فرستادن نامه الکترونیکی

en: You may not unsubscribe from this group because it is a %closed group. You should request unsubscription from a group administrator.
fa: شما نمی توانید از این گروه لغو اشتراک کنید، چرا که این یک گروه %closed است. شما باید از یک مدیر گروه درخواست لغو اشتراک کنید.

en: closed
fa: بسته شده

en: You may not unsubscribe from this group because you are its owner. A site administrator can assign ownership to another user and then you may unsubscribe.
fa: شما نمی تونید از این گروه لغو اشتراک کنید، چرا که شما مالک آن هستید. یکی از مدیران سایت میتواند مالکیت را به کاربر دیگری اختصاص دهد، آنگاه شما می توانید لغو اشتراک کنید.

en: Unsubscribe from this group
fa: لغو اشتراک در این گروه

en: Actions
fa: کنش‌ها

en: Email notification
fa: اطلاع رسانی از طریق پست الکترونیکی

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Do you want to receive an email each time a message is posted to this group?
fa: آیا هر بار که پیامی به این گروه ارسال شد مایل به دریافت یک نامه الکترونیکی هستید؟

en: Your !prof is configured to: <em>Always receive email notifications</em>.
fa: !prof شما تنظیم شد به: <em>همیشه نامه های الکترونیکی اطلاع رسانی را دریافت کن</em>.

en: personal profile
fa: شرح حال شخصی

en: Your !prof is configured to: <em>Never receive email notifications</em>.
fa: !prof شما تنظیم شد به: <em>هیچگاه نامه های الکترونیکی اطلاع رسانی را دریافت نکن</em>.

en: Subscription saved.
fa: اشتراک ذخیره شد.

en: !name already approved to group %group
fa: !name در حال حاضر به تایید گروه %group درآمده

en: Subscription request approved.
fa: درخواست عضویت تایید شد.

en: Subscription request denied.
fa: درخواست عضویت رد شد.

en: Are you sure you want to make %name a group administrator for the group %title?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید %name را یک مدیر گروه برای گروه %title کنید؟

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: انصراف

en: %name was promoted to %ga
fa: %name ترفیع داده شد به %ga

en: group administrator
fa: مدیر گروه

en: Are you sure you want to remove %name as a group administrator for the group %title?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید %name بعنوان یک مدیر گروه برای گروه %title را عذل کنید؟

en: Remove
fa: حذف

en: %name is no longer a %ga
fa: %name دیگر یک %ga نیست

en: Email addresses or usernames
fa: پست‌های الکترونیکی یا نام‌های کاربری

en: Enter up to %max email addresses or usernames. Separate multiple addresses by commas or new lines. Each person will receive an invitation message from you.
fa: تا %max آدرس پست الکترونیکی یا نام کاربری وارد کنید. آدرس های متعدد را توسط ویرگول (,) یا خط جدید جدا کنید. هر شخص پیام دعوتی از شما دریافت خواهد کرد.

en: Personal message
fa: پیام شخصی

en: Optional. Enter a message which will become part of the invitation email.
fa: اختیاری. یک پیام وارد کنید تا به بخشی از دعوتنامه الکترونیکی تبدیل شود.

en: You may not specify more than %max email addresses or usernames.
fa: شما نمی توانید بیش از %max آدرس پست الکترونیکی یا نام کاربری مشخص کنید.

en: invalid email address or username:
fa: آدرس پست الکترونیکی یا نام کاربری نامعتبر:

en: Additional details
fa: جزییات اضافه

en: Add any detail which will help an administrator decide whether to approve or deny your subscription request.
fa: هرگونه جزئیاتی که به مدیر در تصمیم گیری اینکه درخواست اشتراک شما را تایید یا رد کند کمک می کند را وارد کنید.

en: Subscription request to the %group group awaits approval by an administrator.
fa: درخواست اشتراک در گروه %group منتظر تایید یک مدیر است.

en: Subscription request to the @group group was rejected, only group administrators can add users to this group.
fa: درخواست اشتراک به گروه @group رد شد، فقط مدیران گروه میتوانند کاربران را به این گروه اضافه کنند.

en: Are you sure you want to unsubscribe !name from the group %title?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید !name را از گروه %title لغو اشتراک کنید؟

en: User unsubscribed from group.
fa: کاربر از گروه لغو اشتراک شد.

en: List of users
fa: فهرست کاربران

en: Add one or more usernames in order to associate users with this group. Multiple usernames should be separated by a comma.
fa: یک یا تعداد بیشتری نام کاربری را به منظور پیوستن به این گروه وارد کنید. نام‌های کاربری متعدد باید توسط یک ویرگول (,) از هم جدا شوند.

en: Unrecognized %names:
fa: %names ناشناخته :

en: manager
fa: مدیر

en: administrator
fa: مدیر سیستم

en: unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: deny
fa: رد کردن

en: admin
fa: مدیر

en: Manager
fa: مدیر

en: Age
fa: سن

en: Last comment
fa: آخرین نظر

en: Description
fa: توصیف

en: No posts in this group.
fa: هیچ ارسالی در این گروه نیست.

en: No public posts in this group.
fa: هیچ ارسال عمومی‌ای در این گروه نیست.

en: A brief description for the group details block and the group directory.
fa: یک شرح مختصر برای بلاک جزئیات گروه و پوشه گروه.

en: Group website
fa: وب سایت گروه

en: If your group has its own website, enter the address here.
fa: اگر گروه شما وب سایت خودش را دارد، آدرس آنرا اینجا وارد کنید.

en: Subscription requests
fa: درخواست‌های عضویت

en: open - subscription requests are accepted immediately.
fa: باز - درخواست‌های اشتراک بلافاصله پذیرفته می شوند.

en: registration form
fa: فرم ثبت نام

en: Should this group appear on the !page?
fa: آیا این گروه باید در !page ظاهر شود؟

en: list of groups page
fa: لیست صفحه گروه‌ها

en: Language
fa: زبان

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the group.
fa: انتخاب یک پوسته‌ی مختلف حال و هوای گروه را تغییر می دهد.

en: Please enter a valid URL for group website, such as  http://www.example.com/
fa: لطفا برای وب سایت گروه یک URL معتبر وارد کنید، مانند http://www.example.com/

en: You must !join before posting on this web site.
fa: پیش از ارسال مطلب در این وب سایت ابتدا باید !join شوید.

en: join a group
fa: پیوستن به یک گروه

en: Do nothing.
fa: هیچ کاری انجام نده

en: Delete all group posts which don't also belong to another group.
fa: حذف تمامی فرستاده‌های گروه که به گروه دیگری تعلق ندارند.

en: Move all group posts to the group listed below.
fa: انتقال تمام فرستاده های گروه به گروه زیر.

en: Group posts
fa: ارسال‌های گروه

en: In addition to deleting this group, you may choose how to disposition the posts within it.
fa: به اضافه برای حذف این گروه، شما می توانید وضعیت فرستاده های آنرا انتخاب کنید.

en: Target group
fa: گروه هدف

en: Delete group
fa: حذف گروه

en: Public
fa: عمومی

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Log
fa: گزارش

en: Sorry, your subscription request was denied.
fa: با عرض پوزش ، درخواست عضویت شما رد شد

en: Invitation to join the group '@group' at @site
fa: دعوت پیوستن به گروه @group در سایت @site

en: Group details
fa: جزئیات گروه

en: New groups
fa: گروه های جدید

en: RSS feed
fa: خوراک RSS

en: feed
fa: خوراک

en: page
fa: برگه

en: my unread:
fa: خوانده نشده‌های من

en: my group:
fa: گروه من

en: more
fa: بیشتر

en: Recently joined
fa: اعضای جدید

en: Invite friend
fa: دعوت دوست

en: Manager:
fa: مدیر

en: website
fa: وب‌سایت

en: delete request
fa: حذف درخواست

en: Create !type
fa: ساخت !type

en: Add a new !s in this group.
fa: افزودن یک !s در این گروه.

en: Enable
fa: فعال

en: The node access table has been rebuilt.
fa: جدول دسترسی به گره بازسازی شد.

en: Disable
fa: غیرفعال کردن

en: Access control
fa: کنترل دسترسی

en: groups directory
fa: فهرست گروه ها

en: Explanation or submission guidelines
fa: شرح یا راهنما‌های ارسال

en: required
fa: ضروری

en: Email settings
fa: پیکربندی پست الکترونیک

en: New content subject
fa: عنوان محتوای جدید

en: New content body
fa: متن محتوای جدید

en: Member pictures
fa: عکس اعضاء

en: User configuration
fa: پیکربندی کاربر

en: Enable users to create and manage their own 'groups'
fa: کاربران امکان ایجاد و مدیریت «گروه‌های» خود را داشته باشند

en: Search
fa: جستجو

en: Groups directory
fa: فهرست گروه ها

en: Search for a group by name
fa: جستجو برای یک گروه با نام

en: Shows active posts across the whole site
fa: نمایش پست های فعال در تمام سایت

en: Recent posts across whole site
fa: ارسال‌های اخیر در کل سایت

en: Recent posts
fa: ارسال های اخیر

en: Recent posts for %1
fa: ارسال‌های اخیر %1
