Organic groups (5.x-6.1) - en to uk translation catalogue (421 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Текст

en: Pages
uk: Сторінки

en: enabled
uk: ввімкнено

en: approve
uk: підтвердити

en: E-mail
uk: Адреса електронної пошти

en: Delete
uk: Вилучити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Дії

en: Private
uk: Приватне

en: Groups
uk: Групи

en: Admin specifies whether or not a group appears in the public listings.
uk: Адміністратор визначає, чи дійсно група з'являється в публічних списках.

en: Filter for a given organic group type.
uk: Фільтр для даного типу групи.

en: Displays <em>yes</em> if post is public according to OG.
uk: Показує <em>так</em> якщо повідомлення позначене як публічне в OG.

en: Display links to any groups that are affiliated with a post.
uk: Показує посилання в будь-які групи, причетні до публікації.

en: Posts are filtered to groups that current user is a member of.
uk: Повідомлення відфільтроване в групи, у яких користувач є членом.

en: A node type selector that is limited to og-enabled node types. Use as exposed filter that only contains og node types.
uk: Вибір типу публікації обмежений og-типами . Використовуйте як фільтр, який містить тільки og-типи публікацій.

en: OG: type
uk: ОГ: тип

en: Is
uk: Є

en: Restrict to node types which have been designated behave as groups.
uk: Обмежити типами матеріалів, які призначені для груп.

en: Group
uk: Група

en: Closed
uk: Закрито

en: Invite only
uk: Лише за запрошенням

en: yes
uk: так

en: unrecognized user ID: %uid
uk: невідомий користувач: %uid

en: Wrong username or password.
uk: Неправильне ім'я користувача чи пароль.

en: User is not a member of the specified group
uk: Користувач не є учасником цієї групи

en: Group specific blocks are only visible on group pages and not on systemwide pages like the home page or admin pages.
uk: Блоки, які належать до групи, видно тільки на сторінках груп, а не на сторінках сайту, таких як домашня сторінка або сторінки адміністрування.

en: In order to let group admins determine their own group theme, you must enable multiple themes using !page.
uk: Оскільки адміністратори сайтів можуть визначати свої власні теми оформлення, ви можете включити кілька тем зі сторінки !page.

en: theme configuration page
uk: сторінка конфігурації шаблону

en: Create group administrator
uk: Створити адміністратора групи

en: Delete group administrator
uk: Видалити адміністратора групи

en: Group feed
uk: Стрічка новин групи

en: Send invitation
uk: Надіслати запрошення

en: Group activity
uk: Активність груп

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: Administer the suite of Organic groups modules.
uk: Адміністрування набору модулів Органічних груп.

en: Organic groups configuration
uk: Конфігурація Органічних груп

en: Configure the main Organic groups module (og)
uk: Настроювання модуля Organic groups (og)

en: List
uk: Список

en: Faces
uk: Особи

en: Send email to %group
uk: Відправити поштове повідомлення %group

en: Your email will be sent to !count in this group. Please use this feature sparingly.
uk: Ваш лист буде посланий !count раз у цю групу. Використовуйте цю можливість акуратно.

en: Subject
uk: Тема

en: Enter a subject for your email.
uk: Введіть тему свого листа.

en: Enter a body for your email.
uk: Введіть текст листа.

en: Send email
uk: Надіслати e-mail

en: closed
uk: закрите

en: Actions
uk: Події

en: Email notification
uk: Почтове повідомлення

en: disabled
uk: вимкнено

en: Do you want to receive an email each time a message is posted to this group?
uk: Чи бажаєте ви отримувати повідомлення електронною поштою кожного разу, коли з'являється нове повідомлення в цій групі?

en: !name already approved to group %group
uk: !name уже схвалений для групи %group

en: Are you sure you want to make %name a group administrator for the group %title?
uk: Ви впевнені, що хочете призначити %name адміністратором групи %title?

en: Confirm
uk: Підтвердження

en: Cancel
uk: Відмінити

en: %name was promoted to %ga
uk: %name був висунутий на %ga

en: group administrator
uk: адміністратор групи

en: Are you sure you want to remove %name as a group administrator for the group %title?
uk: Ви впевнені, що хочете усунути %name з позиції адміністратора групи %title?

en: Remove
uk: Вилучити

en: %name is no longer a %ga
uk: %name більше не %ga

en: Email addresses or usernames
uk: E-mail адреси або імена користувачів

en: Enter up to %max email addresses or usernames. Separate multiple addresses by commas or new lines. Each person will receive an invitation message from you.
uk: Введіть до %max електронних адрес або імен користувачів. Відділіть окремі адреси комами або вводьте їх у новій лінійці. Кожен користувач отримає від вас запрошення.

en: Personal message
uk: Особисте повідомлення

en: Optional. Enter a message which will become part of the invitation email.
uk: На вибір. Введіть повідомлення, яке стане частиною листа запрошення.

en: You may not specify more than %max email addresses or usernames.
uk: Ви не можете зазначити більше ніж %max електронних адрес або імен користувачів.

en: You may not invite yourself - @self
uk: Ви не можете запросити себе - @self

en: invalid email address or username:
uk: не правильний e-mail адрес або імя користувача

en: Additional details
uk: Додаткова інформація

en: Are you sure you want to join the group %title?
uk: Ви впевнені, що хочете стати учасником групи %title?

en: 
    
    Personal message from @name:
    ------------------
    
    @request
uk: 
    
    Особисте повідомлення від @name:
    ------------------
    
    @request

en: List of users
uk: Список користувачів

en: Add one or more usernames in order to associate users with this group. Multiple usernames should be separated by a comma.
uk: Додавання одного або декількох користувачів, щоб користувачі асоціювати з цією групою. Кілька імен повинні бути розділені комою.

en: Unrecognized %names:
uk: Недійсні %names:

en: manager
uk: менеджер

en: (approval needed)
uk: (очікується підтвердження)

en: administrator
uk: адміністратор

en: admin: remove
uk: адмін: видалити

en: admin: create
uk: адмін: створити

en: deny
uk: заборонене

en: admin
uk: адміністрування

en: Manager
uk: Керівник

en: Age
uk: Вік

en: Last comment
uk: Останній коментар

en: Description
uk: Опис

en: No posts in this group.
uk: Немає публікацій у цій групі.

en: No public posts in this group.
uk: У цій групі немає відкритих публікацій.

en: A brief description for the group details block and the group directory.
uk: Короткий опис для блоку інформації групи і директорії групи.

en: registration form
uk: реєстраційна форма

en: list in groups directory
uk: включити в довідник

en: list of groups page
uk: список на сторінці груп

en: Language
uk: Мова

en: Selecting a different locale will change the interface language of the group. Users who have chosen a preferred language always see their chosen language.
uk: Вибір іншої місцевості змінить мову інтерфейсу групи. Користувачі, які вибрали певну мову завжди будуть бачити цю мову.

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the group.
uk: Вибір іншого шаблону змінить зовнішній вигляд вашої групи.

en: You must !join before posting on this web site.
uk: Ви повинні !join перед тим як додавати записи на цьому сайті.

en: join a group
uk: стати учасником групи

en: Create foo
uk: Створіть foo

en: Do nothing.
uk: Не робити нічого.

en: Delete all group posts which don't also belong to another group.
uk: Стерти всі записи в групі, які не належать також до жодної іншої групи.

en: Move all group posts to the group listed below.
uk: Переміщення всіх публікацій у групі в іншу, відображену нижче.

en: Group posts
uk: Публікації групи

en: In addition to deleting this group, you may choose how to disposition the posts within it.
uk: Ви можете не лише видалити цю групу, але й вибрати, яким чином розмістити у ній записи.

en: Target group
uk: Цільова група

en: If you chose <b>Move all group posts</b> above, specify a destination group.
uk: Якщо ви вибрали <b>Перемістити всі публікації групи</b> вище, укажіть призначену для цього групу.

en: Delete group
uk: Вилучити групу

en: Public
uk: Загальне

en: Audience
uk: Аудиторія

en: You must !join before posting a %type.
uk: Ви повинні стати учасником групи для того, щоб залишити запис %type.

en: Read more
uk: Читати далі

en: View original
uk: Дивитися оригінал

en: @group: '@title' at @site
uk: @group: '@title' на @site

en: Invitation to join the group '@group' at @site
uk: Запрошення приєднатися до групи '@group' на @site

en: You are now an administrator for the group '@group'
uk: Тепер ви адміністратор групи '@group'

en: @username, you are now an administrator for the group '@group'.
    
    You can administer this group by logging in here:
     !group_url
uk: @username, ви стали адміністратором групи '@group'.
    
    Ви можете керувати групою, увійшовши сюди:
     !group_url

en: Organic groups settings
uk: Настроювання груп

en: Never send email notifications. Useful when tracking activity via RSS feed instead.
uk: Ніколи не надсилати повідомлення електронною поштою. Корисно, якщо замість цього відслідковувати активність групи через RSS-стрічку.

en: Always send email notifications
uk: Завжди надсилати повідомлення електронною поштою.

en: Email notifications
uk: Повідомлення електронною поштою.

en: Group details
uk: Подробиці про групу

en: New groups
uk: Нові групи

en: Group notifications
uk: Повідомлення в групі

en: This group offers a !groupfeed and an !email.
uk: В цій групі є доступ до !groupfeed та !email.

en: RSS feed
uk: стрічка RSS

en: email subscription
uk: підписка на електронну адресу

en: feed
uk: стрічка

en: page
uk: сторінка

en: my unread:
uk: мої непрочитані:

en: my group:
uk: моя група:

en: all posts:
uk: всі повідомлення:

en: OPML file
uk: OPML файл

en: more
uk: ще

en: Browse the newest groups.
uk: Перегляд нових груп.

en: Recently joined
uk: Нові учасники

en: Invite friend
uk: Запросити друга

en: Manager:
uk: Менеджер:

en: delete request
uk: вилучити запит

en: Create !type
uk: Створити !type

en: Add a new !s in this group.
uk: Додати нову !s в цій групі.

en: Enable
uk: Ввімкнути

en: The node access table has been rebuilt.
uk: Таблиця прав доступу успішно оновлена.

en: Disable
uk: Вимкнено

en: Enable access control if you want to author any content that is restricted to group members. The button below will delete one record in your node_access table (if needed) and thus enable node permissions on your site. You may revert by clicking the same button again. If you switch back and forth, your node permissions are preserved.
uk: Включення контролю доступу. Автор будь-якої публікації може обмежити доступ для членів групи. Кнопка нижче видаляє всі записи в таблиці прав доступу до публікацій. Ще одне натискання - повертає правила доступу назад.

en: Access control
uk: Контроль доступу

en: Organic groups access control is currently %status.
uk: Контроль доступу груп зараз: %status.

en: New groups don't appear in the groups directory. Administrators control the directory exclusively.
uk: Нові групи не з'являються в каталозі груп. Тільки адміністратор управляє каталогом.

en: New groups always appear in the groups directory.
uk: Нові групи завжди з'являються в каталозі груп.

en: Group creator chooses whether her group appears in the directory. Defaults to %in.
uk: Творець нової групи визначає, чи буде група в цьому каталозі. Базово %in.

en: in directory
uk: є в директорії

en: Group creator chooses whether her group appears in the directory. Defaults to %out.
uk: Творець нової групи визначає, чи буде група в цьому каталозі. Базово %out.

en: not in directory
uk: немає в директорії

en: Groups directory control
uk: Керування каталогом груп

en: OG admins always see the checkbox for adding a group to the %dir. Note that changing this setting has no effect on existing posts. Re-save those posts to acquire this new setting.
uk: Адміністратори ОГ завжди бачать чекбокси для додання Груп до %dir. Зазначимо, що зміна цієї опції не матиме впливу на вже створені групи. Заново збережіть пости Груп для прийняття в них нових налаштувань.

en: groups directory
uk: каталог груп

en: New groups always appear on the registration form.
uk: Нові групи завжди з'являються в реєстраційній формі.

en: Group creator chooses whether her group appears on the registration form. Defaults to %in.
uk: Творець нової групи визначає, чи буде його група відображена в реєстраційній формі. Базово %in.

en: on form
uk: на формі

en: Group creator chooses whether her group appears on the registration form. Defaults to %out.
uk: Творець нової групи визначає, чи буде його група відображена в реєстраційній формі. Базово %out.

en: not on form
uk: не на формі

en: Registration form control
uk: Керування реєстраційною формою

en: Group email notifications
uk: Повідомлення електронної пошти для Груп

en: Node authoring form
uk: Форма публікації автора

en: Audience checkboxes
uk: Позначки аудієнції

en: Visible only within the targeted groups
uk: Видне тільки в цільових групах

en: Visible within the targeted groups and on other pages
uk: Видне в цільових групах і на інших сторінках

en: Visibility chosen by author/editor using a checkbox on the posting form.
uk: Показ повідомлення вибирається автором/редактором на сторінці повідомлення.

en: Checkbox defaults to @pub.
uk: Чекбокс базово @pub.

en: Checkbox defaults to @pri.
uk: Чекбокс базово @pri.

en: Visibility of posts
uk: Видимість повідомлень

en: optional
uk: необов'язково

en: required
uk: потрібно

en: Audience required
uk: Вимога до аудієнції

en: Do you require that all (non administrator) posts be affiliated with a group? Note that changing this setting will affect existing posts when they are edited.
uk: Чи вимагається аби всі (не адміністраторські) публікації були розміщені в Групах? Зміна цієї опці вплине на існуючі публікації лише під час їх редагування.

en: Omitted content types
uk: Не клонувати наступні типи матеріалів

en: Select any node types which should <em>not</em> participate in the Audience targetting system. Node types which are designated as group home page node types (see below) will be automatically excluded.
uk: Виберіть будь-які типи публікацій, які не повинні брати участь у системі аудиторій. Тип публікації призначений як домашня сторінка групи (див. нижче) буде автоматично виключений.

en: Group home page
uk: Головна сторінка групи

en: Presentation style
uk: Стиль презентації

en: usual Views themeing techniques
uk: звичайну техніку настроювання оформлення видів

en: Group home page node types
uk: Типи публікацій домашньої сторінки

en: <b>Required</b>. Select the node types which act as group home pages. Usually, you will want to !create called <em>group</em> for this purpose.
uk: <b>Обов'язково</b>. Виберіть типи матеріалів, які будуть використовуватися як головні сторінки сайтів. Звичайно вам для цього потрібно буде !create під іменем <em>groups</em>.

en: create a simple node type
uk: створіть простий тип публікації

en: Email settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: New content subject
uk: Тема нового матеріалу

en: New content body
uk: Вміст нового матеріалу

en: Group admin email body
uk: Вміст повідомлення від адміністратора групи

en: User approved email subject
uk: Тема електронної пошти для прийнятого до Групи користувача

en: User approved email body
uk: Вміст електронної пошти для прийнятого до Групи користувача

en: User denied email subject
uk: Тема електронної пошти, що надсилається користувачам, відхиленим від участі у Групі.

en: User denied email body
uk: Вміст електронної пошти, що надсилається користувачам, відхиленим від участі у Групі.

en: Invite user email subject
uk: Тема запрошення користувача до Групи

en: Invite user email body
uk: Вміст запрошення користувача до Групи

en: Request user email subject
uk: Тема запиту користувача на приєднання до Групи

en: Request user email body
uk: Вміст запиту користувача на приєднання до Групи

en: New admin user email subject
uk: Тема повідомлення для нового адміністратора Групи

en: New admin user email body
uk: Вміст повідомлення для нового адміністратора Групи

en: Member pictures
uk: Зображення користувачів

en: User configuration
uk: Конфігурація користувача

en: (pending approval)
uk: ( потрібне схвалення)

en: The name of the organic group this post belongs to.
uk: Чиїй групі належить це повідомлення.

en: 1 invitation sent. | @count invitations sent.
uk[0]: Надіслано @count запрошення.
uk[1]: Надіслано @count запрошення.
uk[2]: Надіслано @count запрошень.

en: name | names
uk[0]: Ім'я
uk[1]: ім'я

en: Show this post in this group. | Show this post in these groups.
uk[0]: Показати запис у цій групі.
uk[1]: Показати запис у цих групах.

en: administer organic groups
uk: управляти групами

en: Enable users to create and manage their own 'groups'
uk: Дозволити користувачам створити і керувати своїми власними 'groups'

en: Your %post has been created.
uk: Ваш матеріал типу %post успішно додано.

en: Comments
uk: Коментарі

en: Home page
uk: Домашня сторінка

en: Search
uk: Пошук

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: Weight
uk: Вага

en: Save
uk: Зберегти

en: Open
uk: Відкрити

en: remove
uk: видалити

en: Path
uk: Шлях

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Node
uk: Матеріал

en: Are you sure you want to delete %title?
uk: Ви дійсно хочете видалити %title?

en: All
uk: Все

en: Page title
uk: Назва сторінки

en: Pager ID
uk: Пейджер ID

en: Welcome
uk: Ласкаво просимо

en: Published
uk: Опубліковано

en: Members
uk: Учасники

en: OG: Posts in current group
uk: OG: Повідомлення в поточній групі

en: OG: Public
uk: OG: Публічний

en: Posts marked as Public, which are viewable by non group members as well.
uk: Публікації, відзначені як публічні, будуть видні для всіх користувачів.

en: OG: node type (selector)
uk: OG: тип публікації (вибір)

en: My groups
uk: Мої групи

en: Current group
uk: Поточна група

en: User approval failed, user not longer available on website.
uk: Схвалення користувача не вдалося. Він більше не є користувачем на цьому вебсайте.

en: You may now post messages in this group located at !group_url
uk: Тепер ви можете публікувати повідомлення в групі, що перебуває за адресою: !group_url

en: Group Network
uk: Мережа групи

en: My Network
uk: Моя Мережа

en: You must <a href="!register">register</a>/<a href="!login">login</a> in order to post into this group.
uk: Ви повинні <a href="!register">зареєструватися</a>/<a href="!login">увійти</a>, щоб додавати записи в цю групу.

en: Omitted node types for email notifications
uk: Виключення типів публікацій для повідомлень по електронній пошті

en: Select any node types which should <b>not</b> generate email notifications when they are posted into a group.
uk: Виберіть типи публікацій, при додаванні повідомлень яких, не будуть відсилатися повідомлення по електронній пошті.

en: Group members
uk: Учасники групи

en: settings page
uk: сторінка налаштувань

en: OG: Group: Description
uk: OG: Група: Опис

en: OG: Group: Post Count
uk: OG: Група: Кількість повідомлень

en: Number of published posts in a group. Can be restricted by node type using the <em>Option</em> dropdown.
uk: Кількість опублікованих повідомлень у групі. Може бути обмежене, залежно від типу матеріалу, за допомогою меню, що випадає, <em>Опції</em>.

en: OG: Group: Post Count *New*
uk: OG: Група: Поштовий лічильник *Нового*

en: OG: Group: Selective
uk: OG: Група: Відбір

en: OG: Group: Notification
uk: Og: Група: Повідомлення

en: OG: Group: Language
uk: OG: Група: Мова

en: OG: Group: List in directory
uk: Og: Група: Зазначена в каталозі

en: Moderated
uk: Ухвалено

en: Invite Only
uk: Лише запрошені

en: Restrict groups to specific languages.
uk: Обмежити групи певними мовами

en: OG: Post in specified group (by number)
uk: OG:Повідомлення в певній групі ( по номеру)

en: Filter for posts in specified organic groups. <em>Value</em> should be a one or more node ids (i.e. integers), separated by commas or pluses. Like taxonomy, pluses indicate that the post must appear in one of the specified groups, whereas commas indicate that the post must appear in every specified group. The page context (if View is a page) will be set to the first listed group. That means that blocks and breadcrumbs (and theme and locale, if applicable) will be based upon the first specified node id.
uk: Фільтр для повідомлень у певній групі. <em>Значенням</em> повинне бути один або більш id матеріалу ( тобто цілі числа), розділені комами або плюсами. Подібно таксономії, плюси означають, що повідомлення повинне відображатися в одній обраній групі, тоді як коми означають, що повідомлення повинне відображатися в кожній з обраних груп. Контекст сторінки (якщо Вид (View) є сторінкою) буде встановлений першою групою в списку. Це означає, що блоки й ""хлібні крихти"" (і тематика й мова, якщо застосовне) будуть ґрунтуватися на першому обраному id матеріалу.

en: OG: Post in specified groups (by name)
uk: OG:Повідомлення в певній групі ( за назвою)

en: Filter for posts in specified organic groups. Value should be a one or more group names (partial name is supported), separated by commas or pluses. Like taxonomy, pluses indicate that the post must appear in one of the specified groups, whereas commas indicate that the post must appear in every specified group. The page context is <strong>not</strong> be set the the first specified group (unfortunately, you must use <em>OG: Post in specified group (by number)</em> for that).
uk: Фільтр для повідомлень у зазначених групах. Значенням повинне бути одне або більш назв груп (часткові назви підтримуються), розділені комами або плюсами. Подібно таксономії, плюси означають, що повідомлення повинне з'являтися в одній з обраних груп, тоді як коми означають, що повідомлення повинне відображатися в кожній обраній групі. Контекст сторінки <strong>не</strong> стане першою обраною групою ( на жаль, Ви повинні використовувати <em>OG:Повідомлення в певній групі ( по номеру) </em> для цього)

en: OG: Post in specified group type
uk: Og: Повідомлення на певний тип групи

en: Posts in current group. Useful for blocks where determining context is hard. If page is not in any group context, no nodes are listed and thus a block would not appear.
uk: Повідомлення в поточній групі. Корисно для блоків, для яких складно визначити контекст. Якщо сторінка не перебуває в контексті ніякої групи,то список матеріалів стає порожнім, таким чином, блок не відображається зовсім.

en: OG: Group names
uk: Og: Назви груп

en: OG: Subscription email
uk: Og: Адреса електронної пошти

en: OG: Post in User Subbed Groups
uk: OG: Повідомлення в групах на які підписаний користувач

en: OG: Group nid(s)
uk: OG: nid(s) групи

en: OG: Group name
uk: OG: Ім'я групи

en: Filter for the one or more organic groups. Groups should be specified by name, or part of a name. Use the <em>Option</e> field to specify how to match the supplied name.
uk: Виберіть одну або більше груп. Групи повинні бути визначені по імені, або по частині імені. Використовуйте поле <em>Настроювання</em> для вказівки як обробляти використовувані імена.

en: All posts
uk: Всі пости

en: Posts
uk: Матеріали

en: Mission statement
uk: Місія

en: A welcome greeting for your group home page. Consider listing the group objectives and mission.
uk: Вітання для домашньої сторінки вашої групи. Розгляньте можливість додати цілі і місію групи.

en: Group manager
uk: Менеджер групи

en: Sticky at top of group home page and other lists
uk: Закріпити зверху домашньої сторінки групи й інших списків.

en: New groups don't appear on the registration form. Administrators control the form exclusively.
uk: Нові групи не відображуються у реєстраційній формі. Адміністратори керують формою власноруч.

en: Format of From: field
uk: Формат поля Від:

en: Specify the format of the "From:" field on outgoing notifications. Available variables: @user_mail, @user_name, @site_mail, @site_name. Note that the @user_mail token reveals the author's email address. If the admin email examples above appear blank, you need to set your site email in the Site Configuration panel.
uk: Визначить формат поля "Від:" у відправних нагадуваннях. Доступні змінні: @user_mail, @user_name, @site_mail, @site_name. Зазначимо, що позначка @user_mail показує електронну адресу автора. Якщо зразки наведених електронних повідомлень залишаться порожніми, Ви повинні налаштувати повідомлення Вашого сайту в розділі "Конфігурація сайту".

en: Title of top group
uk: Заголовок найвищої групи

en: Unfiltered title of top group. WARNING - raw user input.
uk: Нефільтроване назва верхньої групи. УВАГА - відкритий користувальницький ввід.

en: ID of top group
uk: Ідентифікатор найвищої групи

en: README file
uk: README файл

en: Organic groups group type
uk: Тип групи

en: Organic groups modules
uk: Модулі OG

en: Organic groups works best when !job_queue.module is enabled. See the Integration section of the !readme.
uk: Organic groups працюють краще коли модуль !job_queue.module включений. Дивися розділ Integration в !readme.

en: Organic groups access control
uk: Контроль доступу Organic groups

en: Organic groups access control is disabled. See the !settings
uk: Контроль доступу Organic groups відключений. Дивися !settings

en: private
uk: приватно

en: OG: Group: Private
uk: OG: Група: Приватність

en: Is the group home page private or not.
uk: Домашня сторінка групи приватна чи ні.

en: Your <a href="!prof">personal profile</a> is configured to: <em>Always receive email notifications</em>.
uk: Налаштування вашого <a href="!prof">профілю</a>: <em>Завжди отримувати повідомлення на e-mail</em>.

en: Your <a href="!prof">personal profile</a> is configured to: <em>Never receive email notifications</em>.
uk: Налаштування вашого <a href="!prof">профілю</a>: <em>Ніколи не отримувати повідомлення на e-mail</em>.

en: private group
uk: приватна група

en: Other groups
uk: Інші групи

en: New group home pages and default audience are always public.
uk: Нові головні сторінки груп і аудиторія за замовчуванням завжди загальнодоступні.

en: New group home pages and default audience are always private.
uk: Нові сторінки груп і аудиторія за замовчуванням завжди приватні.

en: public
uk: загальнодоступні

en: Private Groups
uk: Приватні групи

en: All users may view this node.
uk: Всі користувачі можуть переглядати цю сторінку.

en: Join
uk: Увійти

en: OG: Group: Members Count
uk: OG: Група: Кількість членів

en: Number of members for a group. Excludes memberships which are pending approval.
uk: Кількість членів для групи. Крім запитів членства на розгляді.

en: OG: Group: Join Link
uk: OG: Група: Посилання для приєднання

en: Displays a links for joining a group when a user is not already a member.
uk: Відображає посилання для приєднання в групу, коли користувач ще не є членом.

en: Displays <em>yes</em> if group automatically sends email notifications to members
uk: Відображається <em>так</em>, якщо група автоматично відсилає email повідомлення членам

en: The group preference which determines how membership requests are managed (moderated, invite only, etc.).
uk: Настроювання  групи, які визначають як запити на членство контролюються (твердження, тільки запрошення, і т.д. )

en: Does member receive email notifications for a group.
uk: Чи одержує учасник поштові сповіщення для груп.

en: OG: Manage membership link
uk: OG: Управляти посиланням на членство

en: OG: Is member an admin in a group
uk: OG: Цей член є адміністратором групи

en: OG: Group in User's Groups
uk: OG: Група в групах користувача

en: Groups are filtered to where current user is a member.
uk: Групи відібрані по приналежності до них користувача.

en: my membership
uk: моя участь

en: User is not allowed to retrieve membership information for another user.
uk: Користувач не має доступу до інформації про членство іншого користувача.

en: Join group
uk: Приєднатися до групи

en: Leave group
uk: Вийти з групи

en: Approve membership request
uk: Підтвердити участь користувача в групі

en: Deny membership request
uk: Відхилити прохання стати учасником групи

en: Manage membership
uk: Керувати статусами учасників

en: Add members
uk: Запросити в групу

en: You may not leave this group because it is a %closed group. You should request removal from a group administrator.
uk: Ви не можете залишити цю групу, оскільки це %closed група.  Ви повинні надіслати прохання залишити групу її адміністратору.

en: You may not leave this group because you are its owner. A site administrator can assign ownership to another user and then you may leave.
uk: Ви не можете залишити цю групу, оскільки ви її власник.  Ви зможете залишити групу, коли адміністратор сайту надасть іншому користувачу статус власника.

en: Leave this group
uk: Залишити цю групу

en: Membership saved.
uk: Статус учасника збережено.

en: Membership request approved.
uk: Прохання стати учасником групи підтверджено.

en: Membership request denied.
uk: Прохання стати учасником групи відхилено.

en: In order to join this group, you must login or register a new account. After you have successfully done so, you will need to request membership again.
uk: Щоб приєднатися до цієї групи, ви повинні ввійти в систему або зареєструвати новий рахунок. Після того, як ви це зробите, вам необхідно буде знову надіслати прохання стати учасником групи.

en: @user is already a member the group @group
uk: @user вже є учасником групи @group

en: Add any detail which will help an administrator decide whether to approve or deny your membership request.
uk: Додайте будь-яку інформацію, яка допоможе адміністратору вирішити, прийняти або відхилити ваше прохання стати учасником групи.

en: Membership request to the %group group awaits approval by an administrator.
uk: Прохання стати учасником групи %group очікує на підтвердження адміністратора.

en: Membership request to the @group group was rejected, only group administrators can add users to this group.
uk: Ви не можете приєднатися до групи @group. Додавати користувачів до цієї групи моуть лише адміністратори.

en: Are you sure you want to remove !name from the group %title?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити !name з групи %title?

en: User removed from group.
uk: Користувача було видалено з групи.

en: You must <a href="!register">register</a> or <a href="!login">login</a> and become a member in order to post messages, and view any private posts.
uk: Ви повинні <a href="!register">зареєструватися</a> або <a href="!login">увійти</a> і приєднатися до цієї групи, щоб писати в неї і читати повідомлення лише для членів групи.

en: Consider <a href="!url">joining this group</a> in order to view its posts.
uk: <a href="!url">Приєднайтеся до цієї групи</a> щоб переглянути записи.

en: Membership requests
uk: Прохання стати учасниками групи

en: open - membership requests are accepted immediately.
uk: відкрита - прохання стати учасником групи підтверджуються одразу.

en: moderated - membership requests must be approved.
uk: ухвалення - прохання стати учасником групи повинні бути підтверджені.

en: invite only - membership must be created by an administrator.
uk: лише за запрошеннями - статус учасника створює адміністратор.

en: How should membership requests be handled in this group? When you select <em>closed</em>, users will not be able to join <strong>or</strong> leave.
uk: Як має обробляються прохання на членство в цій групі? При виборі <em>закрито</em>, користувачі не зможуть приєднатися <strong>або</strong> залишити групу.

en: Should this group be visible only to its members?  Disabled if the group is set to <em>List in Directory</em> or <em>Membership requests: open</em>
uk: чи Випливає відображати цю групу тільки її членам? Виключене, якщо група має статуси <em>Відображатися в каталозі</em> або <em>Запит членства: відкрите</em>

en: OG: notify group members about node %nid - !link
uk: OG: повідомити членів групи про матеріал %nid - !link

en: Show this post to everyone, or only to members of the groups checked above. Posts without any groups are always <em>Public</em>.
uk: Показувати це повідомлення всім або тільки членам груп відзначених нижче. Повідомлення без групової приналежності завжди <em>публічні</em>.

en: OG: notify group members about comment %id on !link
uk: OG: сповістити членів групи про коментар %id по посиланню !link

en: @type '@subject' by @username
    
    @node_teaser
    
    !read_more: !content_url
    Post reply: !reply_url
    
    --
    You are subscribed from the group '@group' at @site.
    To manage your subscription, visit !group_url
uk: @type '@subject' від @username
    
    @node_teaser
    
    !read_more: !content_url
    Відповісти на повідомлення: !reply_url
    
    --
    Ви підписані з групи '@group' на @site.
     Для управління Вашої підпискою, відвідайте посилання !group_url

en: Membership request approved for '@title'
uk: Підтверджено прохання стати учасником групи '@title'

en: Membership request denied for '@title'
uk: Запит членства був відхилений для '@title'

en: Sorry, your membership request was denied.
uk: Вибачте, ваше прохання стати учасником групи було відхилено.

en: Hi. I'm a member of '@group' and I welcome you to join this group as well. Please see the link and message below.
    
    @group
    @description
    Join: !group_url
    @body
uk: Привіт. Я учасник '@group' і хочу запросити вас також приєднатися до цієї групи. Будь ласка прочитайте повідомлення і посилання нижче.

en: Membership request for '@group' from '@username'
uk: Запит членства для групи '@group' від '@username'

en: When posts are submitted into your groups, you may be notified via email.
uk: Коли до ваших груп додаватимуть нові записи, вас будуть повідомляти електронною поштою.

en: Maximum number of members to show
uk: Максимальна кількість учасників

en: Group roles
uk: Ролі групи

en: Standard members
uk: Звичайні учасники

en: Administrators
uk: Адміністратори

en: You may specify which types of group members appear in the listing.
uk: Ви можете вказати, які типи учасників групи з'являтимуться в переліку.

en: Maximum number of groups to show
uk: Максимальна кількість груп

en: View all members.
uk: Всі учасники.

en: My membership
uk: Моя участь

en: Your membership request awaits approval.
uk: Ваше прохання стати учасником групи ще не підтверджено.

en: This is a @closed group. The group administrators add/remove members as needed.
uk: Ця група @closed. Адміністратори групи додають/видаляють учасників групи за потребою.

en: Request membership
uk: Надіслати прохання стати учасником групи

en: New members are not subscribed to group email notifications by default. A member may choose to enable this from her profile page or her My membership page.
uk: Нові учасники груп не підписуються автоматично на повідомлення електронною поштою. Учасник може вирішити активувати повідомлення на сторінці свого профілю або на сторінці My membership.

en: New members are subscribed to group email notifications by default. A member may choose to disable this from her profile page.
uk: Нові учасники підписуються базово до нагадувань електронною поштою для їх Групи. Учасник може вимкнути такі нагадування на сторінці свого профіля.

en: Should new members automatically be notified via email when new content is posted to their group? Note that changing this setting has no effect on existing members.
uk: Чи повинні нові учасники автоматично одержувати нагадування електронною поштою про нові публікації в їх групах? Зазначимо, що зміна цих опцій не вплине на існуючих учасників.

en: Show each group that the user is a member of as a checkbox in the Audience section. This enables the member to place her post into multiple groups. If unchecked, simplify the user interface by omitting the checkboxes and assuming user wants to post into the current group. This simplification only applies to new nodes, and not to edits of existing nodes. Group administrators always see checkboxes.
uk: Показувати кожну групу до яких ставиться користувач як перемикачі в секції вибору. Це дає можливість членам розміщати їхні повідомлення в безлічі груп за раз. Якщо не обране, спрощується користувацьких інтерфейс - зникають перемикачі й користувачеві дозволяється публікувати повідомлення в у поточну групу. Це спрощення застосовне тільки до нових матеріалів і не доступно при редагуванні існуючих. Адміністратори групи завжди бачать перемикачі.

en: Should member pictures be shown on the members page, the group members block, and group details block? You must also enable pictures in !user.
uk: чи Випливає відображатися зображення користувачів на членських сторінках, блоці членів групи й блоці детальної інформації про  групу? Ви також повинні включити зображення в !user.

en: Add a user to a group
uk: Додати користувача в групу

en: All members for a given group.
uk: Всі учасники цієї групи.

en: Retrieve the group memberships for a given user.
uk: Повернути членство для даного користувача.

en: the sole member | all @count members
uk[0]: єдиний учасник
uk[1]: @count учасники
uk[2]: @count учасників

en: 1 member | @count members
uk[0]: @count учасник
uk[1]: @count учасника
uk[2]: @count учасників

en: Edit page
uk: Редагувати сторінку

en: Add new page
uk: Додати нову сторінку

en: %title has been deleted
uk: %title вилучене

en: edit content
uk: редагувати вміст

en: change layout
uk: змінити макет

en: edit layout settings
uk: редагувати установки макета

en: edit page
uk: редагувати сторінку

en: delete page
uk: вилучити сторінку

en: Updated panels configuration.
uk: Оновлена конфігурація панелі.

en: @name at @site
uk: @name на @site

en: This is the title of the page and of the tab.
uk: Це заголовок сторінки й закладки.

en: Show blocks
uk: Показати блоки

en: Update page
uk: Обновити сторінку

en: Create page
uk: Створити сторінку

en: %path is a reserved system path, and cannot be used for a group page. Please enter another path.
uk: %path - зарезервований системний шлях, і не може бути використаний для групових сторінок. Будь ласка використовуйте інший шлях.

en: That path is currently in use by another one of your group's pages. Please enter another path.
uk: У цей момент шлях використовується іншою існуючою сторінкою груп. Будь ласка, уведіть інший шлях.

en: Group page updated.
uk: Сторінка групи оновлена.

en: Group page created.
uk: Створена сторінка групи.

en: Organic groups panel pages deleted.
uk: Були вилучені панельні сторінки OG.

en: A node object that is flagged as an OG group type.
uk: Об'єкт матеріалу позначений як тип OG групи.

en: OG mission
uk: OG місія

en: OG description
uk: OG опис

en: Group search
uk: Пошук по групі

en: OG Faces
uk: OG персони

en: Group from node
uk: Група з матеріалу

en: manage OG panels pages
uk: управляти OG панельними сторінками

en: Organic groups panels
uk: Панелі груп

en: Enable group admins to create panel pages.
uk: Включити можливість створення панельних сторінок для адміністраторів групи.

en: Welcome message
uk: Текст вітання

en: The welcome message for the group. Specified on group edit form
uk: Повідомлення вітання для групи. Зазначене на сторінці редагування групи

en: Group description
uk: Опис групи

en: Group Subscribers
uk: Передплатники групи

en: The list of group subscribers or just group admins.
uk: Список передплатників групи або тільки адміністраторів групи.

en: Search this group.
uk: Пошук у цій групі.

en: Group Faces
uk: Особи групи

en: Show a grid of user pictures.
uk: Показати сітку користувацьких зображень.

en: Description goes here.
uk: Опис іде тут.

en: Group Members
uk: Учасники групи

en: Group Search
uk: Пошук груп

en: Search form goes here.
uk: Список користувачів тут.

en: Faces go here.
uk: Особа сюди

en: Number of pictures per row
uk: Кількість зображень на рядок

en: Maximum number of rows per page
uk: Максимальна кількість рядків на сторінку

en: Number of members
uk: Кількість учасників

en: Maxmimum number of members that should appear on the list
uk: Максимальна кількість учасників відображуваних у списку

en: You may specify which types of group members appear in this listing.
uk: Ви можете визначити які типи членів групи відображаються в цьому списку.

en: Show more link
uk: Показати посилання ""докладніше""

en: Should a <em>more</em> link appear when more members are in the group but not listed.
uk: Слід відображати посилання <em>докладніше</em>, якщо в групі членів більше чому відображене.

en: Show pictures
uk: Показати зображення

en: Number of members must be an integer.
uk: Число учасників повинне бути цілим.

en: Number of pictures per row must be an integer.
uk: Число зображень на рядок повинне бути цілим.

en: Maximum number of rows per page must be an integer.
uk: Максимальне число рядків на сторінку повинне бути цілим.

en: Require this context from an external source (such as containing panel page)
uk: Вимагати цей уміст із зовнішнього джерела (наприклад, що містить сторінку з панелями)

en: If selected, group selection (below) will be ignored
uk: Якщо встановлене, вибір групи (нижче) буде зігнорований

en: Enter the NID of a group
uk: Уведіть NID групи

en: You must select a node.
uk: Ви повинні вибрати матеріал.

en: Invalid group selected.
uk: Обрана неправильна група.

en: Node is of type %type which not a group type.
uk: Матеріал типу %type не є типом групи.
