Simplenews (5.x-1.5) - en to uk translation catalogue (216 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: E-mail
uk: Адреса електронної пошти

en: Delete
uk: Вилучити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Дії

en: Username
uk: Користувач

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Description
uk: Опис

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: Weight
uk: Вага

en: none
uk: нічого

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: Import
uk: Імпорт

en: Export
uk: Експорт

en: Update
uk: Оновлення

en: Format
uk: Формат

en: n/a
uk: н/д

en: Subscriptions
uk: Підписка

en: Mail
uk: Пошта

en: Block message
uk: Заголовок блоку

en: User
uk: Користувач

en: Update options
uk: Оновити налаштування

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: E-mail address
uk: Електронна пошта

en: Delete all
uk: Стерти все

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Send
uk: Надіслати

en: General
uk: Загальне

en: Sent
uk: Надіслано

en: Pending
uk: Очікування

en: normal
uk: звичайний

en: No items selected.
uk: Не обрано елементів.

en: The update has been performed.
uk: Оновлення виконано.

en: Cron throttle
uk: Переривання cron

en: Deleted term %name.
uk: Вилучений термін %name.

en: Created new term %name.
uk: Створений новий термін %name.

en: Date created
uk: Дата створення

en: Not published
uk: Не оприлюднено

en: From e-mail address
uk: Адреса відправника

en: low
uk: низько

en: high
uk: високо

en: In listings, the heavier (with a higher weight value) terms will sink and the lighter terms will be positioned nearer the top.
uk: У списках, терми з більшим значенням порядку розташування опустяться донизу, терми з меншим значенням піднімуться нагору.

en: From name
uk: Ім'я відправника

en: Click here to unsubscribe from this newsletter
uk: Натисніть тут, щоб вилучити передплату на це розсилання

en: Unsubscribe from this newsletter: @url
uk: Відмовитися від цього розсилання: @url

en: Confirm unsubscription
uk: Підтвердження відписки

en: Drafts
uk: Чернетки

en: Newsletter
uk: Розсилання

en: Newsletters
uk: Розсилання

en: Activate
uk: Задіяти

en: Subscribed to
uk: Підписаний на

en: Not send
uk: Не відправлено

en: Newsletter issue
uk: Випуск розсилання

en: Create a newsletter issue to be sent to subscribed e-mail addresses.
uk: Створення інформаційного бюлетеня, який буде розісланий на  адреси електронної пошти адресатів.

en: Manage newsletters, subscriptions, and configuration options.
uk: Керування розсиланнями, підписками й настроюваннями.

en: Sent issues
uk: Надіслані розсилання

en: List newsletters
uk: Список розсилань

en: Add newsletter
uk: Додати розсилання

en: List subscriptions
uk: Список підписок

en: Import subscriptions
uk: Імпортувати підписки

en: Confirm newsletter subscriptions
uk: Підтвердити передплату на розсилання

en: Manage newsletter subscriptions
uk: Управляти передплатою на розсилання

en: This will be the body of your newsletter. Available variables are:
uk: Це тіло Вашого дайджесту. Доступні змінні:

en: (the name of your website),
uk: (назва вашого сайту),

en: (a link to your homepage),
uk: (посилання на ваш сайт),

en: (homepage link without the http://),
uk: (посилання на сайт без http://),

en: (your e-mail address),
uk: (ваша адреса електронної пошти),

en: (today's date),
uk: (поточна дата),

en: (link to login page).
uk: (посилання на сторінку входу).

en: Newsletter sending options
uk: Настроювання відправлення дайджесту

en: highest
uk: найвищий

en: lowest
uk: найменший

en: Request receipt
uk: Запит підтвердження про одержання

en: Don't send now
uk: Не відправляти зараз

en: Send one test newsletter to the test address
uk: Відправити один тестовий дайджест на тестову адресу

en: Send newsletter
uk: Відправити дайджест

en: Sending
uk: Надсилання

en: You have no privileges to send this newsletter
uk: У вас немає прав для відправлення цього розсилання

en: Test e-mail addresses
uk: Тестовий e-mail

en: Supply a comma-separated list of e-mail addresses to be used as test addresses.
uk: Перелічите через кому адреси електронної пошти, які будуть використані як тестові.

en: This newsletter has been sent
uk: Це розсилання було відправлено

en: You should select content type %content_type in !newsletter_vocabulary before you can send this newsletter.
uk: Ви повинні будете вибрати тип вмісту %content_type в !newsletter_vocabulary перед відправленням цього розсилання.

en: Newsletter vocabulary
uk: Словник інформаційного бюлетеня

en: You should select a newsletter before you can send this newsletter.
uk: Ви повинні вибрати розсилання, перш ніж зможете його відправити

en: Cannot send test newsletter: no valid test e-mail address specified.
uk: Неможливо відправити тестове розсилання: зазначена невірна тестова адреса.

en: Cannot send test newsletter to %mail: e-mail address invalid.
uk: Не можу відправити тестове розсилання на %mail: адреса невірна.

en: Newsletter %newsletter is being sent
uk: Розсилання %newsletter була відправлена

en: Newsletter %title was successfully deleted.
uk: Розсилання %title успішно вилучена.

en: Deleted all subscriptions to newsletter %newsletter.
uk: Вилучені всі передплати на розсилання %newsletter.

en: Current newsletter subscriptions
uk: Поточні передплати на розсилання

en: My newsletters
uk: Мої розсилання

en: Currently no subscriptions
uk: Немає підписок у цей момент

en: Current subscriptions
uk: Діючі підписки

en: Manage subscriptions
uk: Управляти підписками

en: Newsletter: @title
uk: Розсилання: @title

en: Display block message
uk: Відображати заголовок блоку

en: Stay informed on our latest news!
uk: Будьте в курсі останніх новин нашого сайту!

en: Display subscription form
uk: Відображати форму для підписки

en: Display link to previous issues
uk: Показати посилання на попередні випуски

en: Display previous issues
uk: Показати попередні випуски

en: Number of issues to display
uk: Кількість питань, для відображення

en: Display RSS-feed icon
uk: Відображати іконку RSS-потоку

en: Manage my subscriptions
uk: Управляти моїми підписками

en: Previous issues
uk: Попередні розсилання

en: Could not load newsletter term ID %id
uk: Не можу завантажити термін ID %id розсилання

en: Select the newsletter(s) to which you want to subscribe or unsubscribe.
uk: Виберіть списки розсилань, на які ви хочете підписатися або відписатися

en: Subscriptions for %mail
uk: Підписки для %mail

en: Manage your newsletter subscriptions
uk: Управляти вашими передплатами на розсилання

en: You must select at least one newsletter.
uk: Вам слід указати хоча б одне розсилання.

en: The newsletter subscriptions for %mail have been updated.
uk: Передплати на розсилання для %mail були оновлені.

en: You will receive a confirmation e-mail shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
uk: Незабаром ви одержите підтверджувального листа, що містить подальші короткі інструкції із завершення вашої підписки.

en: You will receive a confirmation e-mail shortly containing further instructions on how to complete the unsubscription process.
uk: Незабаром ви одержите підтверджувального листа, що містить подальші короткі інструкції із завершення відмови від одержання розсилання.

en: You have been successfully subscribed.
uk: Ви успішно підписалися.

en: You have been successfully unsubscribed.
uk: Ви успішно відмовилися від підписки.

en: Newsletter %title could not be sent to %email.
uk: Розсилання %title не може бути відправлена на %email.

en: Footer will be appended here
uk: Підвал буде доданий тут

en: Test newsletter sent to %recipient.
uk: Тестове розсилання відправлене на %recipient.

en: Sent confirmation e-mail to %mail.
uk: Лист-Підтвердження відправлене на %mail.

en: Sending of confirmation e-mail to %mail failed.
uk: Відправлення листа-підтвердження на %mail завершилася невдачею.

en: all newsletters
uk: усі розсилання

en: orphaned newsletters
uk: загублені розсилання

en: Show issues from
uk: Показати розсилання від

en: No newsletters available.
uk: Немає розсилань.

en: Inactive: no newsletters will be sent
uk: Неактивно: немає розсилань для відправлення

en: Active: user will receive newsletters
uk: Активно: користувач буде одержувати розсилання

en: Not sent
uk: Не відправлене

en: Currently sending by cron
uk: Поточне відправлення в кроні

en: All newsletters
uk: Усі розсилання

en: Subscription filters
uk: Фільтри передплатників

en: Inactivate
uk: Неактивно

en: No subscriptions available.
uk: Немає доступних підписок.

en: These user(s) will be unsubscribed from any and all Newsletters to which they are currently subscribed. This will not delete related user account(s) from this site.
uk: Ці користувачі будуть відписані від будь-яких або всіх розсилань, на які вони підписані в цей час. Це не вилучить відповідні облікові записи з даного сайту.

en: Are you sure you want to delete these subscriptions?
uk: Ви певні, що прагнете вилучити цих передплатників?

en: The subscriptions have been deleted.
uk: Підписки були вилучені

en: E-mail addresses
uk: Адреси електронної пошти

en: Supply a comma separated list of e-mail addresses to be added to the list. Spaces between commas and addresses are allowed.
uk: Уведіть через кому адреси електронної пошти для додавання в список. Пробіли між комами й адресами допускаються.

en: Subscribe imported addresses to the following newsletter(s)
uk: Підписати втягнуті адреси на наступні розсилання

en: The following addresses were added or updated: %added.
uk: Наступні адреси були додані або оновлені: %added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
uk: Адреси були підписана на наступні розсилання: %newsletters.

en: No addresses were added.
uk: Адреси не додані.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
uk: Наступні адреси невірні: %invalid.

en: Select at least 1 status
uk: Виберіть принаймні 1 статус

en: Active users
uk: Активні користувачі

en: Inactive users
uk: Неактивні користувачі

en: Select at least 1 newsletter
uk: Виберіть принаймні 1 розсилання

en: No search performed
uk: Пошук не виконаний

en: No addresses were found.
uk: Адреси не знайдені.

en: Sender information
uk: Інформація про відправника

en: HTML to text conversion
uk: Перетворення HTML у текст

en: When your newsletter is sent as plain text, these options will determine how the conversion to text is performed.
uk: Коли ваше розсилання відправляється як простий текст, ці параметри визначають як буде виконане перетворення в текст.

en: Hyperlink conversion
uk: Перетворення гіперпосилань

en: Append hyperlinks and links to images as a numbered reference list
uk: Додавати гіперпосилання й посилання на зображення як нумерований список

en: Display hyperlinks and links to image inline with the text
uk: Показати гіперпосилання й посилання на зображення разом з текстом

en: Default newsletter options
uk: Настроювання розсилання базово

en: These options will be the defaults for new newsletters, but can be overridden in the newsletter editing form.
uk: Ці настроювання будуть використані для нових розсилань, але вони можуть бути змінені при зміні розсилання.

en: Select the default newsletter sending format.
uk: Виберіть формат відправлення розсилання базово.

en: Note that e-mail priority is ignored by a lot of e-mail programs.
uk: Помітьте, що пріоритет електронних адрес може бути ігнорований більшістю поштових програм.

en: Request a Read Receipt from your newsletters. A lot of e-mail programs ignore these so it is not a definitive indication of how many people have read your newsletter.
uk: Запитувати підтвердження прочитання ваших розсилань. Більшість поштових програм ігнорують це, отже такий спосіб підрахунку кількості людей, що читають ваші розсилання, не може бути досить точним.

en: Default selection for sending newsletters
uk: Вибір базово для відправлення розсилань

en: Test addresses options
uk: Параметри перевірки адрес

en: Supply a comma-separated list of e-mail addresses to be used as test addresses. The override function allows to override these addresses upon newsletter creation.
uk: Перелічите через кому адреси електронної пошти, які будуть використані як тестові. Функція анулювання дозволяє анулювати ці адреси під час створення розсилання.

en: Test e-mail address
uk: Тестова електронна адреса

en: Allow test address override
uk: Дозволити перевизначити тестові адреси

en: Default sender address that will only be used for confirmation e-mails. You can specify sender information for each newsletter separately on the newsletter's settings page.
uk: Адреса відправника базово, який буде використаний тільки для листів-підтверджень. Ви можете вказати інформацію про відправника окремо для кожного розсилання на сторінці настроювань розсилання.

en: Synchronize with account
uk: Синхронізувати з обліковим записом

en: Initial send time
uk: Початковий час відправлення

en: Sets the maximum time in seconds during which newsletters are sent. If not all recipients have been mailed within this time, sending is further handled as a cronjob.
uk: Установлює максимальний час у секундах, протягом якого відправляються розсилання. Якщо за цей час листа не були відправлені всім одержувачам, то розсилання, що залишилися, містяться в крон або відправляються вручну.

en: The highest value in the dropdown list is based on max_execution_time in your php.ini file. Note that if not all previous newsletters have been sent to all recipients yet, these are sent first.
uk: Найбільше значення в списку, що випадає, засноване на max_execution_time у вашім файлі php.ini. Зверніть увагу, що якщо не всі попередні розсилання були відіслані одержувачам, то вони відправляються в першу чергу.

en: Sets the numbers of newsletters sent per cron run. Failure to send will also be counted.
uk: Встановлює кількість розсилок, які будуть відправлені при запуску планувальника. Не відправлені також будуть враховуватися.

en: Log emails
uk: Журнал електронної пошти

en: When checked all outgoing simplenews emails are logged in the system log. A logged email does not guarantee that it is send or will be delivered. It only indicates that a message is send to the PHP mail() function. No status information is available of delivery by the PHP mail() function.
uk: Після перевірки всіх вихідних розсилок реєструються в системному журналі. Наявність повідомлення про відсилання електронної пошти не гарантує, що розсилка відправлена і її отримають. Це тільки означає, що повідомлення відправляється на пошту PHP mail() функцію. Немає інформації про стан його доставки PHP mail() функцію.

en: The sender's e-mail address you supplied is not valid.
uk: Ви ввели невірну адресу відправника.

en: Newsletter name
uk: Ім'я розсилання

en: edit newsletter
uk: змінити розсилання

en: There are currently no newsletter series.
uk: У цей момент немає серії розсилань.

en: Are you sure you want to remove %mail from all newsletter subscription lists?
uk: Ви впевнені, що прагнете вилучити %mail із усіх списків підписки?

en: This action will remove %mail from all newsletter subscription lists. To unsubscribe this user from a particular newsletter, press Cancel and edit this user.
uk: Ця дія вилучить %mail із усіх списків підписки розсилань. Щоб відписати цього користувача від певного розсилання, натисніть Скасувати й відредагуйте цього користувача.

en: The user %user was successfully deleted from the subscription list.
uk: Користувач %user був успішно вилучений зі списку підписки.

en: User %email deleted from the subscription list.
uk: Адреса користувача %email був вилучений зі списку підписки.

en: You can create different newsletters (or subjects) to categorize your news (e.g. Cats news, Dogs news, ...).
uk: Ви можете створити різні розсилання (або теми), щоб упорядкувати ваші новини (наприклад, Котячі новини, Собачі новини, ...).

en: This name is used to identify the newsletter.
uk: Це ім'я використовується, щоб ідентифікувати розсилання.

en: The description can be used to provide more information.
uk: Опис може бути використано при необхідності забезпечити більше інформації.

en: Updated term %name.
uk: Оновлений термін %name.

en: Are you sure you want to delete %title? All subscriptions associated with this newsletter will be lost.
uk: Ви впевнені, що прагнете вилучити %title? Усі підписки, пов'язані із цим розсиланням будуть загублені.

en: Newsletter %title has been deleted.
uk: Розсилання %title була вилучена.

en: Are you sure you want to add %user to the %newsletter subscription list?
uk: Ви впевнені, що прагнете додати %user у список передплати на %newsletter?

en: Confirm subscription
uk: Підтвердити підписку

en: You always have the option of unsubscribing later.
uk: Пізніше ви завжди зможете відписатися.

en: Are you sure you want to remove %user from the %newsletter subscription list?
uk: Ви впевнені, що прагнете вилучити %user зі списку передплати на %newsletter?

en: This action will only remove you from the newsletter subscription list. If you are registered at our site, your account information will remain unchanged.
uk: Ця дія тільки вилучить вас зі списку передплатників розсилання. Якщо Ви зареєстровані на нашім сайті, ваша персональна інформація змінена не буде.

en: plain
uk: простий

en: Confirmation for @newsletter from @site
uk: Підтвердження для @newsletter з @site

en: We have received a request for subscription of your e-mail address, @mail, to the @newsletter from @site (@uri). However, you are already subscribed to this newsletter. If you want to unsubscribe, you can visit our website by using the link at the bottom of this e-mail.
uk: Ми одержали з вашої електронної адреси, @mail, запит на підписку @newsletter з @site (@uri). Таким чином, ви вже підписані на це розсилання. Якщо ви захочете відмовитися від її одержання, ви можете відвідати наш сайт, використовуючи посилання, розміщену в нижній частині цього листа.

en: If you do not wish to be subscribed to this list, please disregard this message.
uk: Якщо Ви не прагнете потрапити в список розсилання, будь ласка ігноруйте це повідомлення.

en: Subscribe link: @url
uk: Посилання підписки: @url

en: If you did not make this request, please disregard this message.
uk: Якщо ви не робили цей запит, будь ласка, просто проігноруйте цей лист.

en: Unsubscribe link: @url
uk: Посилання для відмови від розсилання: @url

en: We have received a request for the removal of your e-mail address, @mail, from the @newsletter from @site (@uri). However, you were not subscribed to this newsletter. If you want to subscribe, you can visit our website by using the link at the bottom of this e-mail.
uk: Ми одержали запит на видалення електронної адреси, @mail, з розсилання @newsletter з @site (@uri). Однак ви не були підписані на це розсилання. Якщо ви захочете підписатися, ви можете відвідати наш сайт, використовуючи посилання, розміщену в нижній частині цього листа.

en: newsletter
uk: розсилання

en: simplenews
uk: інформаційні бюлетені

en: view links in block
uk: перегляд посилань у блоці

en: create newsletter
uk: створити розсилання

en: edit own newsletter
uk: змінити своє розсилання

en: administer newsletters
uk: управляти розсиланнями

en: send newsletter
uk: відправити розсилання

en: subscribe to newsletters
uk: підписатися на розсилання

en: The installation of the Simplenews module was unsuccessful.
uk: Установка модуля Simplenews пройшла успішно.

en: Simplenews
uk: Інформаційні бюлетені
