Token (5.x-1.13) - en to uk translation catalogue (143 entries)

en: Node ID
uk: ID документа

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Drupal
uk: Друпал

en: Comment ID
uk: ID коментаря

en: The name of the menu the node belongs to.
uk: Ім'я меню, пов'язаного з матеріалом.

en: The vocabulary that the page's first category belongs to.
uk: Словник, до якого відноситься перша категорія сторінки.

en: The name of the category.
uk: Ім'я категорії

en: The id number of the category.
uk: Ідентифікаційний номер категорії

en: Link URL
uk: Посилання

en: Anonymous
uk: Гість

en: Token
uk: Маркер

en: Node title
uk: Тема матеріалу

en: Replacement value
uk: Значення заміни

en: tokens
uk: маркери

en: User's name
uk: Ім'я користувача

en: User's unfiltered name. WARNING - raw user input.
uk: Нефільтроване ім'я користувача. Увага - нефільтрований ввід користувача

en: User's ID
uk: ID користувача

en: User's email address
uk: Електронна адреса користувача

en: User's registration date
uk: Дата реєстрації користувача

en: Days since the user registered
uk: Кількість днів з дати реєстрації користувача

en: User's last login date
uk: Останній вхід користувача

en: Days since the user's last login
uk: Кількість днів з останнього входу користувача

en: The current date in the user's timezone
uk: Теперішня дата в часовій зоні користувача

en: The URL of the user's profile page.
uk: Адреса сторінки профілю користувача.

en: The URL the user's account editing page.
uk: Адреса сторінки зміни профілю користувача.

en: Comment title
uk: Тема коментаря

en: Image path
uk: Шлях до зображення

en: The raw date value.
uk: Неопрацьоване значення дати.

en: The formatted date.
uk: Форматована дата

en: The raw date timestamp.
uk: Не оброблений часовий штамп (timestamp) дати.

en: Date year (four digit)
uk: Рік дати (чотири цифри)

en: Date year (two digit)
uk: Рік дати (дві цифри)

en: Date month (full word)
uk: Місяць дати (повна назва)

en: Date month (abbreviated)
uk: Місяць дати (скорочено)

en: Date month (two digit, zero padded)
uk: Місяць дати (дві цифри із провідним нулем)

en: Date month (one or two digit)
uk: Місяць дати (одна або дві цифри)

en: Date week (two digit)
uk: Тиждень дати (дві цифри)

en: Date date (day of month)
uk: День дати (день місяця)

en: Date day (full word)
uk: День дати (повне слово)

en: Date day (abbreviation)
uk: День дати (скорочено)

en: Date day (two digit, zero-padded)
uk: День дати (дві цифри із провідним нулем)

en: Date day (one or two digit)
uk: День дати (одна або дві цифри)

en: If the field has a to-date defined, the same tokens exist in the form: [to-????], where ???? is the normal token.
uk: Якщо для поля визначений to-date, такий же маркер існує у формі: [to-????], де ???? - це звичайний маркер

en: Referenced user ID
uk: ID пов'язаного користувача

en: Referenced user name
uk: Ім'я пов'язаного користувача

en: Image title
uk: Заголовок зображення

en: Node type (user-friendly version)
uk: Тіим матеріалу (дружня версія)

en: Unfiltered node title. WARNING - raw user input.
uk: Нефільтрована тема матеріалу. Увага - прямий ввід користувача!

en: Node author's user id
uk: ID користувача-автора матеріалу

en: Node author's user name
uk: Ім'я користувача-автора матеріалу

en: Node author's user name. WARNING - raw user input.
uk: користувача-автора матеріалу. Увага - прямий ввід користувача!

en: Image alt text
uk: Альтернативний текст зображення

en: Raw, unfiltered text.
uk: Неочищений текст

en: Formatted and filtered text.
uk: Форматований і фільтрований текст

en: Link title
uk: Назва посилання

en: All tokens for node creation dates can also be used with with the "mod-" prefix; doing so will use the modification date rather than the creation date.
uk: Всі token-и для дат створення матеріалу можуть також бути використані з префіксом "mod-" . Роблячи так буде використовуватись дата зміни, а не дата створення.

en: The menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
uk: Шлях меню (відображений в breadcrumb), не включаючі "Головна" або [menu]. Розділено /.

en: Name of top taxonomy term
uk: Назва головного терміна таксономії

en: Unfiltered name of top taxonomy term. WARNING - raw user input.
uk: Нефільтроване ім'я головного терміну таксономії. Увага - прямий ввід користувача!

en: ID of top taxonomy term
uk: ID головного терміну таксономії

en: The id number of the category's parent vocabulary.
uk: ID батьківського словника категорії

en: The unfiltered vocabulary that the page's first category belongs to. WARNING - raw user input.
uk: Нефільтрований словник, до якого відноситься перша категорія сторінки. Увага - нефільтрований ввід користувача

en: The unfiltered name of the category. WARNING - raw user input.
uk: Нефільтроване ім'я категорії. Увага - нефільтрований ввід користувача

en: Comment's node ID
uk: Ідентифікатор матеріалу для коментаря

en: Comment title. WARNING - raw user input
uk: Тема коментаря. Увага - нефільтрований ввід користувача

en: Comment body
uk: Тіло коментаря

en: Comment body. WARNING - raw user input
uk: Тіло коментаря. Увага - нефільтрований ввід користувача

en: Comment author's user id
uk: ID користувача-автора коментаря

en: Comment author's user name
uk: Ім'я користувача-автора коментаря

en: Comment author's user name. WARNING - raw user input
uk: Ім'я користувача-автора коментаря.Увага - нефільтрований ввід користувача

en: Comment author's home page.
uk: Домашня сторінка автора коментаря

en: Comment author's e-mail.
uk: Ел. скринька автора коментаря

en: Comment author's e-mail. WARNING - raw user input.
uk: Ел. скринька автора коментаря. ОБЕРЕЖНО - неочищені дані користувача.

en: Comment creation year (four digit)
uk: Рік створення коментаря (4 цифри)

en: Comment creation year (two digit)
uk: Рік створення коментаря (2 цифри)

en: Comment creation month (full word)
uk: Місяць створення коментаря (слово)

en: Comment creation month (abbreviated)
uk: Місяць створення коментаря (скорочено)

en: Comment creation month (two digit, zero padded)
uk: Місяць створення коментаря (2 цифри, з нулем)

en: Comment creation month (one or two digit)
uk: Місяць створення коментаря (одна або дві цифри)

en: Comment creation week (two digit)
uk: Тиждень створення коментаря (дві цифри)

en: Comment creation date (day of month)
uk: Дата створення коментаря (день місяця)

en: Comment creation day (full word)
uk: День створення коментаря (ціле слово)

en: Comment creation day (abbreviation)
uk: День створення коментаря (абревіатура)

en: Comment creation day (two digit, zero-padded)
uk: День створення коментаря (2 цифри, з нулем)

en: Comment creation day (one or two digit)
uk: День створення коментаря (одна бо дві цифри)

en: Node author's e-mail.
uk: Електронна адреса автора матеріалу

en: Node author's e-mail. WARNING - raw user input.
uk: Електронна адреса автора матеріалу. Увага - прямий ввід користувача!

en: Name of top term's vocabulary
uk: Ім'я словника головного терміну таксономії

en: Unfiltered name of top term's vocabulary. WARNING - raw user input.
uk: Нефільтроване ім'я словника головного терміну таксономії. Увага - прямий ввід користувача!

en: ID of top term's vocabulary
uk: ID словника головного терміну таксономії

en: Node creation year (four digit)
uk: Рік створення матеріалу (4 цифри)

en: Node creation year (two digit)
uk: Рік створення матеріалу (2 цифри)

en: Node creation month (full word)
uk: Місяць створення матеріалу (слово)

en: Node creation month (abbreviated)
uk: Місяць створення матеріалу (абревіатура)

en: Node creation month (two digit, zero padded)
uk: Місяць створення матеріалу (2 цифри, з нулем)

en: Node creation month (one or two digit)
uk: Місяць створення матеріалу (1 або 2 цифри)

en: Node creation week (two digit)
uk: Тиждень створення матеріалу (2 цифри)

en: Node creation date (day of month)
uk: Дата створення матеріалу (день місяця)

en: Node creation day (full word)
uk: День створення матеріалу (слово)

en: Node creation day (abbreviation)
uk: День створення матеріалу (абревіатура)

en: Node creation day (two digit, zero-padded)
uk: День створення матеріалу (2 цифри, з нулем)

en: Node creation day (one or two digit)
uk: День створення матеріалу (1 або 2 цифри)

en: The name of the menu the node belongs to. WARNING - raw user input.
uk: Назва меню, якому належить матеріал. УВАГА - неопрацьоване введення користувача

en: The unfiltered menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /. WARNING - raw user input.
uk: Нефільтрований шлях меню (відображений в breadcrumb), не включаючі "Головна" або [menu]. Розділено /. Увага - нефільтрований ввід користувача

en: The title of the node's book parent.
uk: Тема батьківського елемента в ієрархії книги матеріалу

en: The id of the node's book parent.
uk: ID батьківського елемента в ієрархії книги матеріалу

en: The titles of all parents in the node's book hierarchy.
uk: Назви всіх батьківстких елементів в ієрархії книги матеріалу

en: The unfiltered title of the node's book parent. WARNING - raw user input.
uk: Нефільтрована назва батьківського елемента книги.  Увага - нефільтрований ввід користувача

en: The unfiltered titles of all parents in the node's book hierarchy. WARNING - raw user input.
uk: Нефільтровані теми всіх батьківських елементів в ієрархії книги.  Увага - нефільтрований ввід користувача

en: The name of the currently logged in user.
uk: Ім'я активного залогованого користувача

en: The user ID of the currently logged in user.
uk: ID активного залогованого користувача

en: The email address of the currently logged in user.
uk: Електронна адреса активного залогованого користувача

en: The url of the current Drupal website.
uk: Адреса теперішнього Друпал сайту

en: The name of the current Drupal website.
uk: Ім'я теперішнього Друпал сайту

en: The slogan of the current Drupal website.
uk: Слоган теперішнього Друпал сайту

en: The mission of the current Drupal website.
uk: Місія теперішнього Друпал сайту

en: The contact email address for the current Drupal website.
uk: Контактна електронна пошта теперішнього Друпал сайту

en: The current date on the site's server.
uk: Поточна дата на сайті сервера.

en: The current year (four digit)
uk: Поточний рік (чотири цифри)

en: The current year (two digit)
uk: Поточний рік (дві цифри)

en: The current month (full word)
uk: Поточний місяць (слово)

en: The current month (abbreviated)
uk: Поточний місяць (скорочено)

en: The current month (two digit, zero padded)
uk: Поточний місяць (дві цифри, нуль додається)

en: The current month (one or two digit)
uk: Поточний місяць (одна або дві цифри)

en: The current week (two digit)
uk: Поточний тиждень (дві цифри)

en: The current date (day of month)
uk: Поточна дата (день місяця)

en: The current day (full word)
uk: Поточна дата (ціле слово)

en: The current day of week (abbreviation)
uk: Поточний день тижня (скорочено)

en: The current day (two digit, zero-padded)
uk: Поточний день (дві цифри, нуль додається)

en: The current day (one or two digit)
uk: Поточний день (одна або дві цифри)

en: The current page number for paged lists
uk: Поточний номер сторінки для пронумерованих сторінок списків

en: Provides a shared API for replacement of textual placeholders with actual data.
uk: Надає API для заміщення текстових змінних популярними даними

en: Referenced node ID.
uk: ID зв'язаного матеріалу.

en: Referenced node title.
uk: Заголовок зв'язаного матеріалу.

en: Formatted html link to the node.
uk: Форматоване посилання до матеріалу

en: Raw number value.
uk: Неочищене число

en: Formatted number value.
uk: Форматоване число

en: Formatted html link
uk: Форматоване html посилання

en: Image file ID
uk: Ідентифікатор зображення

en: Image file name
uk: Назва файлу зображення

en: Image MIME type
uk: MIME-тип зображення

en: Image file size
uk: Розмір файлу зображення

en: Fully formatted HTML image tag
uk: Повіністю сформований HTML теґ зображення
