Ubercart (5.x-1.11) - en to bg translation catalogue (502 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Основен текст

en: Next
bg: Напред

en: Save configuration
bg: Запазване на настройките

en: Reset to defaults
bg: Възстанови стойностите по подразбиране

en: enabled
bg: включено

en: enable
bg: активирай

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: E-mail
bg: Е-мейл

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Операции

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: disabled
bg: дезактивиран

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Откажи

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Log
bg: Регистър

en: Enable
bg: Включи

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Cost
bg: Цена

en: Purchased
bg: Закупен

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Version
bg: Версия

en: view
bg: преглед

en: Overview
bg: Преглед

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Промени

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търсене

en: Reset
bg: Възстанови

en: None
bg: Няма

en: Display settings
bg: Настройки на показването

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Опциите за настройка са записани.

en: Variable
bg: Променлив

en: Quote
bg: Оферта

en: Image
bg: Снимка

en: Help text
bg: Помощен текст

en: Required
bg: Задължително

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Back
bg: Назад

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Help
bg: Помощ

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Catalog
bg: Каталог

en: Time
bg: Време

en: Views
bg: Изгледи

en: Add
bg: Създай

en: remove
bg: Изтрий

en: View
bg: Преглед

en: Length
bg: Времетраене

en: The configuration options have been reset to their default values.
bg: Опциите за настройка са възстановени на стойности по подразбиране.

en: hidden
bg: скрит

en: Filename
bg: Име на файла

en: link
bg: връзка

en: Display
bg: Дисплей

en: never
bg: никога

en: The username %name does not exist.
bg: Потребителското име %name не съществува.

en: Total
bg: Общо

en: Statistics
bg: Статистики

en: Advanced search
bg: Разширено търсене

en: Unknown
bg: Непознат

en: Upload
bg: Качване

en: User
bg: Потребител

en: Continue
bg: Продължи

en: Options
bg: Опции

en: Contact
bg: Контакт

en: Create
bg: Създаване

en: Active
bg: Активен

en: Header
bg: Заглавна част

en: You must enter a valid e-mail address.
bg: Трябва да въведете валиден имейл адрес.

en: Roles
bg: Роли

en: Comment
bg: Коментар

en: Signature
bg: Подпис

en: Filter
bg: Филтър

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Message text
bg: Текст на съобщението

en: Average
bg: Рейтинг

en: Click here
bg: Натиснете тук

en: Mode
bg: Режим

en: blocked
bg: блокиран

en: active
bg: активен

en: Items
bg: Новини

en: Authored by
bg: Написано от

en: Qty
bg: Кол

en: Price
bg: Цена

en: Add to cart
bg: Прибави в количката

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: State
bg: Статус

en: Code
bg: Код

en: directory
bg: директория

en: Directory
bg: Директория

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Other
bg: Други

en: Role
bg: Роля

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Checkout
bg: Поръчване

en: Order
bg: Поръчка

en: Do not display
bg: Не се показва

en: Process
bg: Обработване

en: Operation
bg: Действие

en: Duration
bg: Период

en: Fax number
bg: Номер на факса

en: Labels
bg: Етикети

en: Pending
bg: Чакащи

en: Upload file
bg: Качи файл

en: English
bg: Английски

en: Spanish
bg: Испански

en: update
bg: обновяване

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: (disabled)
bg: (dдеактивиран)

en: None.
bg: Нищо.

en: The settings have not been saved because of the errors.
bg: Настройките не са записани поради грешки.

en: Select one...
bg: Избери едно...

en: Production
bg: Продукт

en: Tax rate
bg: Данъчна ставка

en: Product count
bg: Брой на продуктите

en: Delete package
bg: Изтрий пакета

en: Match
bg: Съвпадение

en: options
bg: опции

en: Shopping cart
bg: Количка

en: Your item(s) have been updated.
bg: Продукта ви беше обновен.

en: Qty.
bg: Кол.

en: Cart
bg: Количка

en: Shipping
bg: Доставка

en: Day(s)
bg: Дни

en: Week(s)
bg: Седмици

en: Year(s)
bg: Години

en: Product
bg: Продукт

en: Subtotal
bg: Междинна сума

en: Products
bg: Продукти

en: Total:
bg: Общо:

en: Interval
bg: Интервал

en: Orders
bg: Поръчки

en: Live
bg: Живот

en: Contact settings
bg: Настройки на контакт

en: cancel
bg: откажи

en: Processing
bg: Обработва

en: disable
bg: дезактивирай

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери

en: collapsed
bg: минимизиран

en: Uploaded file is not a valid image
bg: Каченият фаил нее валидно изображение

en: Contact phone number
bg: Телефонен номер за контакт

en: Default gateway
bg: Портал по подразбиране

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: A payment has been accepted.
bg: Плащането е прието.

en: Unavailable
bg: Недостъпно

en: Saved addresses
bg: Запазени адреси

en: Packages
bg: Пакети

en: Package
bg: Пакет

en: Add role
bg: Добавяне на роля

en: Containing any of the words
bg: Съдържа която и да е от думите

en: Containing the phrase
bg: Съдържа фраза

en: Containing none of the words
bg: Не съдържа нито една от думите

en: Only in the category(s)
bg: Само по категории

en: Only of the type(s)
bg: Само по тип

en: Billing information
bg: Инфо за плащане

en: Reports
bg: Доклади

en: Submit Order
bg: Направи Поръчка

en: Checkout review instructions
bg: Инструкции при преглед на поръчка

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout review screen.
bg: Добавете инструкции за потребителите в началото на екрана за преглед на поръчка.

en: Order created through website.
bg: Поръчка направена през сайта.

en: Metric
bg: Метрична

en: View cart
bg: Виж количката

en: Click to view.
bg: Натисни, за да видиш.

en: New packages
bg: Нови пакети

en: Edit package
bg: Промени пакета

en: New shipment
bg: Нова доставка

en: Shipment !id
bg: !id  на доставката

en: Delete shipment
bg: Изтрий доставката

en: Package ID
bg: ID на пакета

en: Shipping type
bg: Начин за доставка

en: Create packages.
bg: Създай пакети

en: Are you sure you want to delete this package?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този пакет?

en: Merchant ID
bg: ID на търговеца

en: Currency code
bg: Валутен код

en: Enter
bg: Въведи

en: No response
bg: Без отговор

en: Order complete
bg: Поръчката завършена

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: File download
bg: Сваляне на файл

en: None available.
bg: Няма наличност.

en: Subtotal:
bg: Общо:

en: Base price
bg: Основна цена

en: Return to order view screen.
bg: Върни към екрана на поръчката

en: Invalid order ID.  Unable to process payment.
bg: Невалиден номер на поръчката. Невъзможно е продължаването на плащането

en: Default cart form
bg: количка по подразбиране

en: Cart Contents
bg: Съдържание на количката

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
bg: Покажи съдържанието на потребителска количка.

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
bg: Извърши плащането с кредитна карта чрез Test Gateway.

en: Pay by mailing a check or money order.
bg: Плати чрез изпращане на чек или паричен превод.

en: UPS Standard
bg: UPS стандарт

en: Small Packages
bg: Малки пакети

en: Credit card on a secure server:
bg: Защитен сървър на кредитна карта:

en: Enable to process payments using 2Checkout.com.
bg: Позволи плащанията чрез 2Checkout.com.

en: CIM settings
bg: CIM настройки

en: (Last 4)
bg: (Последни 4)

en: Enter the owner name as it appears on the card.
bg: Въведете името на собственика, както е на картата.

en: Unit of time
bg: Единица време

en: Credit card payment policy
bg: Политика при плащането с кредитна карта

en: Charge Amount
bg: Зареди сумата

en: uc_credit
bg: uc_кредит

en: process credit cards
bg: обработване на кредитни карти

en: Receive credit card payments through checkout.
bg: Получаване на плащания от кредитни карти чрез checkout.

en: Payment server
bg: Сървър на плащанията

en: CyberSource server used when processing payments.
bg: CyberSource сървър, използван при извършването на плащанията.

en: Ensure address verification
bg: Потвърди адреса

en: Process transaction only if address passes verification.
bg: Продължи транзаакцията само ако адреса е потвърден.

en: Process transaction regardless of the result of address verification.
bg: Продължи транзаакцията независимо дали адреса е потвърден.

en: The credit card type did not pass validation.
bg: Типа на кредитната карта не е валиден.

en: No response returned from CyberSource.
bg: Не е получен отговор от CyberSource.

en: The card has reached the credit limit.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
bg: Картата е достигнала кредитения си лимит.<br /><b>Възможно действие:</b>Изисква се друга карта или друга форма за плащане.

en: The card verification number is invalid.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
bg: Номера на картата е невалиден.<br /><b>Възможно действие:</b>Изисква се друга карта или друга форма за плащане.

en: The customer's bank account is frozen.<br /><b>Possible action:</b> Review the order or request a different form of payment.
bg: Банковия акаунт на клиента е замразен.<br /><b>Възможно действие:</b>Проверете поръчката или използвайте друга карта или друга форма за плащане.

en: Invalid account number.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
bg: Невалиден номер на акаунта.<br /><b>Възможно действие:</b>Изисква се друга карта или друга форма за плащане.

en: The customer cannot be authenticated.<br /><b>Possible action:</b> Review the customer's order.
bg: Клиента не може да бъде идентифициран.<br /><b>Възможно действие:</b>Проверете поръчката на клиента.

en: Continue with checkout to complete payment.
bg: Продължете с проверка, за да завършите плащането.

en: Select a payment method from the following options.
bg: Изберете начин за плащане от следните опции.

en: Show the order total preview on the payment pane.
bg: Покажи крайната поръчка в панела на плащането.

en: None available
bg: Няма наличност

en: Balance comparison type
bg: Тип сравнителен баланс

en: Credit card charge failed.
bg: Зареждането на кредитната карта е провалено.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
bg: Картата е заредена,  код: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
bg: Плащането чрез кредитна карта е изпълнено успешно.

en: Configure the payment settings.
bg: Конфигуриране на настройките на плащането.

en: Payment gateways
bg: Портали за плащане

en: Edit the payment gateway settings.
bg: Промени настройките на портала за плащане.

en: Add the payment details to the checkout pane.
bg: Добавяне на детайлите на плащането към checkout панела.

en: Add the payment details to the order pane.
bg: Добавяне на детайлите на плащането към панела на поръчката.

en: The payment method of the order.
bg: Начин за плащане на поръчката.

en: Select a payment method from the enabled payment modules.
bg: Изберете начин за плащане от разрешените модули за плащане.

en: Enable payment tracking.
bg: Позволи проследяване на плащането.

en: Allow payments to be deleted by users with permission.
bg: Позволи плащанията да бъдат изтривани от клиента с позволение.

en: !method settings
bg: настройки на !метод

en: No payment methods founds.
bg: Няма налични начини за плащане

en: This gateway supports the following payment methods:
bg: Този портал поддържа следните начини за плащане:

en: Enable this payment gateway for use.
bg: Използвай този портал за плащане.

en: Order total preview:
bg: Общ преглед напоръчката:

en: Payment entered.
bg: Плащането е въведено.

en: An error loading the payment information occurred.
bg: Грешка при зареждането на информацията за плащането.

en: Please choose a payment gateway to use for that payment.
bg: Моля изберете портал, който да използвате за това плащане

en: uc_payment
bg: uc_плащане

en: manual payments
bg: Ръчни плащания

en: Receive Check
bg: Получаване на чек

en: A generic payment method type.
bg: Основен начин на плащане.

en: Mail to
bg: Пиши до

en: Clear Date:
bg: Изчистване на дата:

en: Direct checks to a person or department.
bg: Адресирай чековете до физическо лице или отдел

en: Instructions for customers on the checkout page.
bg: Инструкции за клиенти на страницата за поръчката.

en: The amount must be a number.
bg: Сумата трябва да е цифра.

en: Review order
bg: Прегледай поръчката

en: Submit order
bg: Поръчай

en: PayPal payment complete
bg: Плащането чрез PayPal е завършено.

en: PayPal payment cancelled
bg: PayPal плащането е прекъснато

en: PayPal Website Payments Pro
bg: PayPal Pro

en: Process credit card payments using Website Payments Pro.
bg: Извършете плащанията с кредитна карта като използвате Website Payments Pro.

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
bg: PayPal - плащане без да споделяте финансовата си информация.

en: Complete orders through PayPal Express Checkout.
bg: Приключи поръчките чрез PayPal Express Checkout.

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
bg: Транзакциите могат да бъдат извършени само в една от изброените валути.

en: PayPal e-mail address
bg: PayPal имейл адрес

en: PayPal login page language
bg: Език на началната страница на PayPal

en: PayPal server
bg: PayPal сървър

en: Payment action
bg: Плащане

en: IPN transaction verified.
bg: IPN транзакцията е проверена.

en: You have denied the customer's payment.
bg: Отказали сте плащането на клиента.

en: PayPal has reversed a payment!
bg: PayPal плащането е неуспешно!

en: The authorization has been voided.
bg: Потвърждението е анулирано.

en: Checkout with PayPal.
bg: Поръчай с PayPal.

en: Calculate shipping
bg: Изчисляване на доставката

en: Order comments
bg: Коментари за поръчката

en: Continue checkout
bg: Продължаване на поръчката

en: Error calculating shipping
bg: Грешка при изчисляването на доставката

en: All the address information matched.
bg: Адресната информация съвпада.

en: None of the address information matched; transaction declined.
bg: Адресната информация не съвпада; транзакцията е отхвърлена.

en: Part of the address information matched.
bg: Част от адресната регистрация съвпада.

en: Address matched; postal code did not
bg: Адресната регистрация съвпада; пощенския код не съвпада

en: Nothing matched; transaction declined
bg: Нищо не съвпада; транзакцията е отхвърлена

en: Address and postal code matched
bg: Адреса и пощенския код съвпадат

en: Postal code matched; address did not
bg: Пощенския код съвпада; адреса не съвпада

en: Retry for validation
bg: Опитай отново за потвърждение

en: An unknown error occurred.
bg: Непозната грешка.

en: Matched
bg: Съвпада

en: No match
bg: Не съвпада

en: Service not available
bg: Услугата не е достъпна

en: Unkown error
bg: Непозната грешка

en: Quote method
bg: Начин на офертиране

en: Order: Product
bg: Поръчка: Продукт

en: Shipping quotes
bg: Оферти за доставка

en: Extra information necessary to ship.
bg: Допълнителна информация, необходина за доставката.

en: Small package
bg: Малък пакет

en: Quote settings
bg: Настройки на офертата

en: @method is enabled.
bg: @метод е разрешен.

en: Click to calculate shipping
bg: Натиснете за изчисляване на доставката

en: You must select a shipping option before continuing.
bg: Трябва да изберете опция за доставка преди да продължите.

en: Invalid option selected. Recalculate shipping quotes to continue.
bg: Избрали сте невалидна опция. Преизчислете доставката преди да продължите.

en: Apply to order
bg: Приложи към поръчката

en: Shipping Quotes
bg: Оферти за оставка

en: Packages should have at least one product in them.
bg: Пакетите трябва да съдържат поне един продукт.

en: Package type:
bg: Вид пакет

en: Wholesale
bg: Продажба на едро

en: Occasional
bg: Случаен

en: Retail
bg: Продажба на дребно

en: All in one
bg: Всичко в едно

en: System of measurement
bg: Систена за измерване

en: British
bg: Британска

en: Password field is required.
bg: Полето с паролата е задължително.

en: Add an option
bg: Добави опция

en: Edit option
bg: Промени опция

en: Delete option
bg: Изтрий опция

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
bg: Въведете валиден e-mail за поръчката или <a href="!url">кликнете тук</a> за да влезете в сайта с вашия профил и да се върнете в количката.

en: Confirm e-mail address
bg: Потвърди e-mail адрес

en: Confirm password
bg: Потвърждаване на паролата

en: Passwords must match to proceed.
bg: Паролите трябва да съвпадат за да продължите.

en: New account details
bg: Детайли за новия профил

en: <b>Optional.</b> New customers may supply custom account details.<br />We will create these for you if no values are entered.
bg: <b>Опция.</b> Новите потребители могат да създадат свой профил.<br />Ако не въведете нищо ние ще направим временен за вас.

en: The e-mail address did not match.
bg: E-mail адреса не съвпада.

en: An account already exists for your e-mail address. The new account details you entered will be disregarded.
bg: За вашия e-mail вече има профил. Детейлите въведени за нов профил няма да бъдат приети.

en: The username %name is already taken. Please enter a different name or leave the field blank for your username to be your e-mail address.
bg: Потребителското име %name вече е заето. Моля въведете различно име или оставете полето празно ако искате името да бъде вашия e-mail.

en: The passwords you entered did not match. Please try again.
bg: Въведената парола не съвпада. Опитайте пак.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account name.
bg: Позволи на анонимните потребители да въведат име за нов профил.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account password.
bg: Позволи на анонимните потребители да въведат парола за нов профил.

en: New account details help message
bg: Съобщение при създаване на нов профил.

en: Enter the help message displayed in the new account details fieldset when shown.
bg: Въведете съобщението за помощ показвано при създаването на нов профил.

en: Enter your delivery address and information here.
bg: Въведете вашия адрес за доставка и информация тук.

en: Enter your billing address and information here.
bg: Въведете вашия адрес за плащане и информация тук.

en: My billing information is the same as my delivery information.
bg: Информацията ми за плащане съвпада с тази за доставка.

en: Use this area for special instructions or questions regarding your order.
bg: Ползвайте това поле за допълнителна информация или въпроси относно поръчката ви.

en: Order has a product of a particular class
bg: Поръчката има продукт от даден клас

en: Customer completes checkout
bg: Клиента завършва поръчката

en: Product class
bg: Клас продукт

en: Configure the cart settings.
bg: Промени настройките на количката.

en: View the cart settings.
bg: Виж настройките на количката.

en: Edit the cart settings.
bg: Промени настройките.

en: Edit the basic cart settings.
bg: Промени базовите настройки на количката.

en: Edit the pane settings for the cart view page.
bg: Промени настройките за панелите показвани в количката.

en: Edit the settings for the shopping cart block.
bg: Промени настройките за блоковете свързани с количката.

en: Configure the checkout settings.
bg: Промени настройките за поръчка.

en: View the checkout settings.
bg: Прегледай настройките за поръчка.

en: Edit the basic checkout settings.
bg: Промени базовите настройки за поръчка.

en: Edit the pane settings for the checkout page.
bg: Промени панелните настройки на страницата за поръчка.

en: Edit the messages for the checkout completion page.
bg: Промени съобщенията на страницата при завършена поръчка.

en: Address fields
bg: Полета за адрес

en: Edit the address field settings.
bg: Промени настройките за адресните полета.

en: View/modify the contents of your shopping cart or proceed to checkout.
bg: Виж/промени съдържанието на количката си или продължи към поръчване.

en: Purchase the items in your shopping cart.
bg: Купи продуктите които са в количката ти.

en: Review an order before final submission.
bg: Прегледай поръчка преди изпращането и.

en: Display information upon completion of an order.
bg: Покажи информация след завършване на поръчка.

en: Hide block if cart is empty.
bg: Скрии блока ако количката е празна.

en: Display the shopping cart icon in the block title.
bg: Показвай иконка върху блока на количката.

en: Cart name
bg: Име на количката

en: This name will be displayed when using the default block title.<br />Leaving this blank defaults to the translatable name "Shopping Cart."
bg: Името което да се показва като заглавие на блока.<br />Ако го оставите празно по подразбиране ще се показва "Количка".

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
bg: Позволете на блока да се минимизира при натискане върху името му.

en: Display the shopping cart block collapsed by default.
bg: Покзвайте блока на количката минимизиран по подразбиране.

en: Display small help text in the shopping cart block.
bg: Покажете помощен текст в блока на количката.

en: Cart help text
bg: Помощен текст

en: Displayed if the above box is checked.
bg: Показва се ако горната опция е избрана.

en: Click title to display cart contents.
bg: Кликнете тук за да се покаже съдържанието на количката.

en: There are no products in your shopping cart.
bg: Няма продукти в твоята количка.

en: Cart contents
bg: Съдържание на количката

en: Customer information
bg: Инфо за потребител

en: Get the necessary information to create a customer on the site.
bg: Вземи необходимата информация за създаване на потребител.

en: Delivery information
bg: Инфо за доставка

en: Get the information for where the order needs to ship.
bg: Вземи необходимата информация за получаване на поръчка.

en: Get basic information needed to collect payment.
bg: Вземи необходимата информация за получаване на плащане.

en: Allow a customer to put comments on an order.
bg: Позволи на клиента да добавя коментари за поръчка.

en: button
bg: бутон

en: Continue shopping
bg: Продължи пазаруването

en: Help text is shown in block:
bg: Помощният текст се показва:

en: Help text is not shown in block.
bg: Помощният текст не се показва.

en: Cart block is !option when empty.
bg: Блока на количката е !option когато е празна.

en: shown
bg: видим

en: Cart block is !option by default.
bg: Блока на количката е !option по подразбиране.

en: expanded
bg: разгънат

en: Drupal handles all the block settings forms automatically.
bg: Drupal се грижи за настройките на блоковете автоматично.

en: <a href="!url">Click here</a> to goto the shopping cart block configuration page.
bg: <a href="!url">Кликни тук</a> за да идеш на страницата за настройка на блока на количката.

en: General cart settings
bg: Общи настройки на количката

en: Add to cart redirect
bg: Пренасочване след добавяне в количката

en: Enter the Drupal page to redirect to when a customer adds an item to their cart.<br />Enter &lt;none&gt; for no redirect.
bg: Въведи страницата където ще бъде пренасочен потребителя след като добави продукт към количката си.<br />Въведи &lt;none&gt; за да не бъде пренасочван.

en: Minimum order subtotal
bg: Минимална стойност на поръчката

en: Optionally specify a minimum allowed subtotal for a cart to proceed to checkout.
bg: Избери дали да задаеш минимална стойност на поръчката за да може да бъде завършена.

en: Anonymous cart duration
bg: Период за анонимните колички

en: Set the length of time products remain in the cart for customers who <strong>have not</strong> logged in.
bg: Въведи периода за който се пазят продуктите в колички на потребители които <strong>не са</strong> влезли.

en: Minute(s)
bg: Минути

en: Hour(s)
bg: Часове

en: Authenticated cart duration
bg: Период за потребителските колички

en: Set the length of time products remain in the cart for customers who <strong>have</strong> logged in.
bg: Въведи периода за който се пазят продуктите в колички на потребители които <strong>са</strong> влезли.

en: Cart breadcrumb
bg: Breadcrumb на количката

en: Minimum order subtotal should be a non-negative number.
bg: Сумата з аминимална поръчка не може да е негативно число.

en: General checkout settings
bg: Общи настройки на поръчката

en: Enable checkout (disable to only use third party checkout service like PayPal Express Checkout).
bg: Разреши поръчването (изключете само за да ползвате други услуги при поръчване като PayPal Express Checkout).

en: Enable anonymous checkout (users can checkout without logging in).
bg: Разреши анонимното поръчване (потребителите могат да пазаруват без да влизат).

en: Hide shipping information when possible for carts with no shippable items.
bg: Скрии информацията за доставка когато е възможно за колички в които няма продукти за доставка.

en: Checkout pane display options
bg: Опции на полетата при поръчка

en: Use collapsing checkout panes with next buttons during checkout.
bg: Използвай скриващи се полета с бутона за следващото по време на поръчка.

en: Collapse a pane when its next button is clicked.
bg: Скривай поле когато бутона за следващо е натиснат.

en: Checkout completion settings
bg: Настройки за поръчката след завършване

en: Send new customers a separate e-mail with their account details.
bg: Изпрати отделно писмо на новите потребители с детайли за техния профил.

en: New customer accounts will be set to active.
bg: Профилите на новите потребители ще бъдат активни.

en: Uncheck to create new accounts but make them blocked.
bg: Изключете ако искате новите акаунти да бъдат създавани но да са блокирани.

en: Alternate checkout completion page
bg: Алтернативна страница при завършена поръчка

en: Leave blank to use the default completion page (recommended).
bg: Остави празно за да изполваш страницата по подразбиране (препоръчва се).

en: !pane settings
bg: Настройки на !pane

en: Checkout instructions
bg: Инструкции за поръчка

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout screen.
bg: Добавете инструкции за потребителите в началото на екрана за поръчка.

en: Checkout completion message header
bg: Заглавие на съобщението при упешна поръчка

en: Checkout completion message body
bg: Текст на съобщението при завършена поръчка

en: Checkout completion for logged-in users
bg: Съобщение след поръчка за влезли потребители

en: Checkout completion for existing users
bg: Съобщение след поръчка за съществуващи потребители

en: Checkout completion for new users
bg: Съобщение след поръчка за нови потребители

en: Continue shopping message
bg: Съобщение продължи пазаруването

en: Update cart
bg: Обнови количката

en: Your cart has been updated.
bg: Количката беше обновена.

en: The minimum order subtotal for checkout is !min.
bg: Минималната сума за поръчка е !min.

en: You must login before you can proceed to checkout.
bg: Трябва да влезете за да направите поръчката.

en: Customer cancelled this order from the checkout form.
bg: Потребител отказа тази поръчка от страницата за поръчка.

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
bg: Съжаляваме, но този продукт не е в наличност към момента.

en: uc_cart
bg: uc_количка

en: Find products that have not been categorized.
bg: Намери продукти без категории.

en: Term image
bg: Изображение на термин

en: Remove category image: !image
bg: Премахни изображение за категория: !image

en: A description of the term. Displayed to customers at the top of catalog pages.
bg: Описание на термина. Показва се на клиентите в началото на каталожните страници.

en: Catalog path settings
bg: Настройки за пътя на каталога

en: Pattern for catalog pages
bg: Пример за страница на каталог

en: Bulk generate aliases for catalog pages that are not aliased
bg: Генерирай нови пътища за каталожните страници които нямат alias

en: Generate aliases for all existing catalog pages which do not already have aliases. Note: Bulk Update may not complete on large or slow sites. See the README.txt for more information.
bg: Генерирай alias-и за всички съществуващи каталожни страници коитоя  все още нямат. Забележка: Генерирането може да трябва да се пусне няколко пъти на големи или бавни сайтове.

en: Catalog vocabulary
bg: Каталожен речник

en: Find orphaned products here.
bg: Намери некаталогизирани продукти тук.

en: Unlisted products
bg: Некаталогизирани продукти

en: Catalog block settings
bg: Настройки на каталожния блок

en: More...
bg: Още...

en: No products are available in this category.
bg: Няма налични продукти в тази категория.

en: Catalog top level
bg: Начало на каталога

en: The taxonomy vocabulary that will be considered the product catalog.
bg: Речника който ще бъде продуктов каталог.

en: Display the catalog breadcrumb
bg: Показвай каталожния breadcrumb

en: Display subcategories in the catalog view
bg: Показвай подкатегориите в каталога

en: Number of columns in the grid of categories
bg: Брой колони в мрежата от категории

en: Always expand categories in the catalog block
bg: Винаги разширявай категориите в каталожния блок

en: Display node counts in the catalog block
bg: Показвай броя продукти в каталожния блок

en: Catalog products list
bg: Каталожен списък

en: Product nodes per page
bg: Брой продукти на страница

en: Determines how many products will be listed on every catalog category. Notice that if you are using grid display it must be multiple of the grid width value, otherwise the last row will not match.
bg: Определя колко продукта да бъдат показвани на страниците на каталога. Забелжка: ако ползвате мрежа като изглед трябва да е прозиводно на ширината на мрежата или последния ред няма да съвпадне.

en: All products are currently listed in the catalog.
bg: Всички продукти към момента са във каталога.

en: Hold Ctrl while clicking to select multiple categories.
bg: Задръж Ctrl за да избереш няколко категории.

en: Display a hierarchical product catalog page and block.
bg: Показвай йерархичен каталог и блок.

en: File options
bg: Опции на файла

en: An error occurred while uploading the file
bg: Грешка при качването на файла

en: uc_file
bg: uc_файл

en: download file
bg: сваляне на файла

en: No category
bg: Няма категория

en: Primary e-mail:
bg: Основен имейл:

en: Customer number
bg: Клиентски номер

en: Primary e-mail
bg: Основен имейл

en: Add product
bg: Прибави продукт

en: Select a type
bg: Избери тип

en: Order created.
bg: Поръчката е направена.

en: Check the order status
bg: Провери статуса на поръчката

en: Order settings
bg: Настройки на поръчката

en: View the order settings.
bg: Виж настройките на поръчката.

en: Edit the order settings.
bg: Промени настройките на поръчката.

en: Edit the basic order settings.
bg: Промени основните настройки на поръчката.

en: View orders
bg: Виж поръчките

en: Create order
bg: Направи поръчка

en: Search orders
bg: Потърси поръчки

en: Select address
bg: Избери адрес

en: Select customer
bg: Избери клиент

en: View your order history.
bg: виж историята на поръчките

en: View invoice
bg: Виж фактура

en: View order
bg: Виж поръчката

en: Jurisdiction
bg: Компетентност

en: Attribute option
bg: Опции на атрибута

en: Tax Name
bg: Данъчно име

en: Total taxable amount
bg: Общо данъчната основа

en: Total tax collected
bg: Общо данък, събиран

en: * No information on jurisdiction, tax rate, or taxable amount is available for this line.
bg: * Няма информация относно юрисдискация, данъчна ставка или облагаемата сума.

en: Customize tax report parameters
bg: Персонализиране на данък параметрите на отчета

en: Sales tax report
bg: Данък върху продажбите - доклад

en: View report on sales tax
bg: Преглед на данък върху продажбите

en: View a report about sales tax your customers paid.
bg: Покажи справка за платеният от клиентите данък.

en: !sign per !unit
bg: !sign на !unit
