User Points (5.x-3.7) - en to sk translation catalogue (176 entries)

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadne

en: Category
sk: Kategória

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Points
sk: body

en: Operation
sk: Operácia

en: Expiration date
sk: Dátum vypršania platnosti

en: Approved
sk: Schválené

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Declined
sk: Zamietnuté

en: Messages
sk: Správy

en: Date/Time
sk: Dátum/čas

en: userpoints
sk: používateľské body

en: My
sk: Moje

en: Users by !points
sk: Používatelia podľa !points

en: !Points for
sk: !Points za

en: Approved?
sk: Schválené?

en: No !Points earned
sk: Žiadne získané !Points

en: Net !points Balance
sk: Zostatok sieťových !points

en: Moderated
sk: Moderované

en: Configure userpoints moderation and branding translation
sk: Konfigurovať moderovanie používateľských bodov a preklad značky brandingu

en: Users earn !points as they post nodes, comments, and vote on nodes
sk: Používatelia získavajú !points tým že prispievajú uzlami, komentármi a hlasujú za uzly

en: List users by !points
sk: Zoznam používateľov podľa !points

en: !Points settings
sk: Nastavenia pre !Points

en: Configure userpoints settings
sk: Konfigurovať nastavenia používateľských bodov

en: Manage !points
sk: Spravovať !points

en: Admin add/delete userpoints
sk: Admin pridať/odstrániť používateľské body

en: Moderation
sk: Moderovanie

en: Transaction status
sk: Stav transakcie

en: Select whether all !points should be approved automatically, or moderated, and require admin approval
sk: Vybrať, či všetky !points majú byť automaticky schválené, alebo moderované, alebo majú vyžadovať schválenie adminom

en: Points branding
sk: Branding bodov

en: Word to use in the interface for the upper case plural word !Points
sk: Slovo pre použitie v rozhraní v tvare veľkých písmen a množného čísla !Points

en: Word to use in the interface for the lower case plural word !points
sk: Slovo pre použitie v rozhraní v tvare malých písmen a množného čísla !points

en: Word to use in the interface for the lower case singular word !point
sk: Slovo pre použitie v rozhraní v tvare malých písmen a jednotného čísla !point

en: lost
sk: minuté

en: earned
sk: získané

en: User %uname %op %pointsvalue !points, pending administrator approval.
sk: Používateľ %uname %op %pointsvalue !points, čaká na schválenie administrátorom.

en: User %uname %op %pointsvalue !points! Total now is %total points.
sk: Používateľ %uname %op %pointsvalue !points! Celkovo má teraz %total bodov.

en: Manage points
sk: Spravovať body

en: User !points
sk: Používateľské !points

en: Time stamp
sk: Časový odtlačok

en: Are you sure you want to @op txn @txn_id
sk: Skutočne chcete @op txn @txn_id

en: Number of points to add/subtract from the user. For example, 25 (to add points) or -25 (to subtract points).
sk: Počet bodov pre pridanie/odobranie od používateľa. Napríklad 25 (pre pridanie bodov) alebo -25 (pre odobranie bodov).

en: Date and time of this transaction, in the form YYYY-MM-DD HH:MM +ZZZZ
sk: Dátum a čas tejto transakcie vo formáte YYYY-MM-DD HH:MM +ZZZZ

en: Enter an optional description for this transaction, such as the reason it is created.
sk: Vložte voliteľný popis tejto transakcie, napríklad dôvod jej vzniku.

en: Reference
sk: Referencia

en: Enter optional reference for this transaction. This field will be indexed and searchable.
sk: Vložte voliteľnu referenciu pre túto transakciu. Toto pole bude indexované a prehľadávateľné.

en: Approver ID
sk: ID schvaľovateľa

en: The user ID of the person who approved this transaction. 0 means not yet approved.
sk: Používateľské ID osoby, ktorá schválila túto transakciu. 0 znamená zatiaľ neschválené.

en: Approval status
sk: Stav schválenia

en: Approval status of the transaction.
sk: Stav schválenia transakcie

en: User's !points
sk: Používateľove !points

en: Highest Users
sk: Najvyšší používatelia

en: @user's !points
sk: !points používateľa @user

en: You have %p %c
sk: Máte %p %c

en: !Points are visible to logged in users only
sk: !Points sú viditeľné iba pre prihlásených používateľov.

en: All users by !points
sk: Všetci používatelia podľa !points

en: <strong>UP:</strong> Some basic interfaces for userpoints, such as posting nodes, comments, ...etc.
sk: <strong>HORE:</strong> Niektoré základné rozhrania pre používateľské body, ako napr. vkladanie uzlov, komentárov, ... atď.

en: !Points for basic events
sk: !Points za základné udalosti

en: !Points for posting a !node-name
sk: !Points za príspevky typu !node-name

en: !Points for posting a comment
sk: !Points za prispievanie komentármi

en: !Points for moderating a comment
sk: !Points za moderovanie komentárov

en: Node: Author Points
sk: Uzol: Body autora

en: Displays the number of userpoints that the author of the node currently has.
sk: Zobrazí počet používateľských bodov, ktoré autor uzla aktuálne vlastní.

en: Node: Author Maximum Points
sk: Uzol: maximum bodov pre autora

en: Displays the maximum number of userpoints of the author of the node.
sk: Zobrazí maximálny počet bodov autora uzla.

en: Sort by the node's author current number of userpoints
sk: Triedi podľa aktuálneho počtu používateľských bodov autora uzla.

en: Sort by the node's author maximum number of userpoints
sk: Triedi podľa maximálneho počtu používateľských bodov autora uzla.

en: Filter node authors based on points.
sk: Filtruje autorov uzla na základe bodov.

en: Comment: Author Points
sk: Komentár: Autorské body

en: Displays the number of userpoints that the author of the comment currently has.
sk: Zobrazí počet používateľských bodov, ktoré autor komentára aktuálne vlastní.

en: Comment: Author Maximum Points
sk: Komentár: Autorove maximum bodov

en: Displays the maximum number of userpoints of the author of the comment.
sk: Zobrazí maximálny počet používateľských bodov autora komentára.

en: Sort by the comment's author current number of userpoints
sk: Triediť podľa aktuálneho počtu používateľských bodov autora komentára.

en: Sort by the comment's author maximum number of userpoints
sk: Triediť podľa maximálneho počtu používateľských bodov autora komentára.

en: Filter comment authors based on points.
sk: Filtrovať autorov komentárov na základe bodov.

en: Userpoints: Transaction Points
sk: Userpoints: Body transakcie

en: Displays the number of userpoints assigned in the transaction.
sk: Zobrazí počet používateľských bodov pridelených k transakcii.

en: Userpoints: Transaction Time
sk: Userpoints: Čas transakcie

en: Displays the date and time of the transaction.
sk: Zobrazí dátum a čas transakcie.

en: Sort by the number of userpoints assigned in the transaction
sk: Triedi podľa počtu používateľských bodov priradených k transakcii.

en: Sort by the transaction time
sk: Triedi podľa času transakcie

en: Users earn points as they post nodes, comments, and vote on nodes.
sk: Používatelia získavajú body tým že prispievajú uzlami, komentármi a hlasujú za uzly

en: Userpoints Basic
sk: Základy Userpoints

en: Userpoints for core Drupal, such as posting nodes and comments, and moderating comments.
sk: Userpoints pre jadro Drupalu, ako prispievanie uzlami a komentármi, a moderovanie komentárov.

en: Views Integration
sk: Integrácia s Views

en: Adds userpoints related fields, sorts and filters to views. Benefits from the usernode module being installed, although not required.
sk: Pridáva polia súvisiace s používateľskými bodmi, triedenia a filtre do views. Využíva modul usernode, aj keď tento nie je požadovaný.

en: Review !points in moderation
sk: Preverenie !points v moderovaní.

en: Word to use for the uncategorized category
sk: Slovo pre nekategorizovanú kategóriu

en: !Points expiration
sk: !Points expirácia

en: These settings affect new points only, they are not retroactive!
                            Point expiration depends upon cron.
sk: Tieto nastavenia ovplyvnia iba nové !points, nie sú retroaktívne!
                            Expiráciu bodov zabezepčuje cron.

en: Expire !points after
sk: Ukončiť platnosť !points po

en: Once points have been obtained by the user 
                              they will expire according to this setting
sk: Akonáhle používateľ získa body, 
                              tieto stratia platnosť v závislosti na tomto nastavení

en: This setting will not take affect, date must be in the future
sk: Toto nastavenie nebude mať vplyv, dátum musí mať budúci čas

en: Expire !points on this date
sk: Vypršať platnosť !points k tomuto dátumu

en: Expiration entry description
sk: Popis údaja vypršania platnosti

en: A negating expiration entry is made to expire 
                             points leaving the original entry intact
                             (e.g. original points + expiration points = 0).
                             When the expiration entry is made this description will
                             be placed on the entry. This is useful so the users will
                             know what happened to their point balance. In crafting
                             your message you can use the following variables. 
                             <br /> !points = The name used in branding 
                             above (also use !Points and !point)
                             <br />!operation = Original operation that granted the points 
                             <br/> !description = Original description for the point 
                             <br /> !txn_id Original transaction ID 
                             <br /> !date = Date of the original entry
sk: Záporný údaj expirácie slúži na expiráciu 
                             bodov zanechajúc pôvodný údaj nedotknutý
                             (napr. pôvodné body + expirované body = 0).
                             Pokiaľ je údaj expirácie vytvorený, popis bude
                             umiestnený na tento údaj. To je užitočné na to, aby používatelia
                             vedeli, čo sa stalo s ich zostatkom bodov. V tvorbe
                             vašej správy môžete použiť nasledujúce premenné. 
                             <br /> !points = Názov použitý pre branding 
                             umiestnený vyššie (použite tiež !Points a !point)
                             <br />!operation = Pôvodná operácia, ktorá poskytla body
                             <br /> !description = Pôvodný popis pre bod
                             <br /> !txn_id Pôvodné transakčné ID 
                             <br /> !date = Dátum pôvodného údaja

en: Control the behavior of messages users see.
sk: Ovláda fungovanie správ, ktoré vidia používatelia.

en: Display message
sk: Zobraziť správu

en: Determines if a message should be displayed whenever !points are awarded/substracted
sk: Nastavuje, či sa má správa zobraziť vždy, keď sú pridelené/odobraté !points

en: Report Settings
sk: Nastavenia výpisu

en: Transactions per page
sk: Počet transakcií na stranu

en: Limits the number of transactions displayed per page
sk: Obmedzuje počet transakcií zobrazených na stranu

en: Display zero !point users?
sk: Zobraziť používateľov s nulou na účte !point?

en: If set to "No" users with zero !points will not be displayed in the reports
sk: Ak je nastavené na "Nie", používatelia s nulou v !points nebudú zobrazení vo výpisoch

en: Users per page
sk: Používateľov na stranu

en: When listing !points by user limit how many users are displayed on a single page
sk: Keď sa zobrazuje !points podľa používateľa, nastavuje limit počtu používateľov zobrazených na jednej strane

en: !Points Categorization
sk: !Points kategorizácia

en: Default Category
sk: Predvolená kategória

en: By default all points are assigned to this category.  You can modify what categories are available by modifying the <a href="!url">Userpoints taxonomy</a>
sk: Predvolene sú všetky body priradené k tejto kategórii. Môžete nastaviť, ktoré kategórie budú dostupné, úpravou <a href="!url">Userpoints taxonómie</a>

en: %key returned false from the hook_userpoints points before call
sk: %key vrátilo negatívny stav z bodov hook_userpoints pred volaním

en: was declined
sk: bol znížený

en: No !points awaiting moderation
sk: Žiadne !points nečakajú na moderovanie

en: User Name for the user you want the points to affect
sk: Používateľské meno používateľa, ktorému posielate body

en: Date and time to expire these points, in the form YYYY-MM-DD HH:MM +ZZZZ
sk: Dátum a čas vypršania platnosti pre tieto body, vo formáte YYYY-MM-DD HH:MM +ZZZZ

en: Leave blank for non-expiring points
sk: Nechajte prázdne pre neexpirujúce body

en: Category to apply these points to
sk: Kategória na priradenie týchto bodov k

en: The operation type for this transaction. Normally, it is "admin".
sk: Typ operácie pre túto transakciu. Obvykle je to "admin".

en: Display all
sk: Zobraziť všetko

en: Filter by category
sk: Filtrovať podľa kategórie

en: Number of users to display
sk: Počet zobrazených používateľov

en: Limit the number of users displayed to this value
sk: Obmedziť počet zobrazených používateľov na túto hodnotu

en: Created Userpoints vocabulary
sk: Vytvorený slovník Userpoints

en: Automatically created by the userpoints module
sk: Automaticky vytvorené modulom userpoints

en: userpoints module was unable to select or create a vocabulary. Points will be uncategorized
sk: modul userpoints nebol schopný vybrať alebo vytvoriť slovník. Body nebudú kategorizované

en: !points Balance
sk: !points zostatok

en: Approved !points Balance
sk: Zostatok pre schválené !points

en: !Points awaiting moderation
sk: !Points čakajúce na schválenie

en: Take away !points on node delete
sk: Odobrať !points pri zmazaní uzla

en: !Points for basic events version 2.14 Compatibility
sk: !Points za základné udalosti verzie 2.14 Kompatibilita

en: If you have used userpoints_basic prior to v3 you may need to enable this fix.<br/>
                                 If you have not used userpoints_basic prior to v3 you do NOT need to enable this fix. <br/>
                                 This fix only affects the behavior of how !points are handled when ownership of a node/comment
                                 changes. In version 2 data on the original owner was not kept and a static variable was used to 
                                 store this information. Unfortunately people have experienced unusual side effects such as
                                 !points moving from one owner to a completely random user. All !points accrued with version 3 will
                                 not exhibit this behavior thus this fix is unnecessary. 
                                 Only check this box under the following conditions <br/>
                                 1) You have existing !points granted by a userpoints version prior to version 3 <br />
                                 2) If ownership changes on a node/comment you want points to follow ownership <br />
                                 <i>All !points accrued by version 3 will move ownership automatically this setting only affects !points accrued with v2</i>
                                 <br />
                                 3) You have read <a href="http://drupal.org/node/183520">Article 183520</a> on drupal.org and 
                                    understand that there could be unusual issues with ownership moves
sk: Ak ste používali userpoints_basic pred v3, možno budete musieť povoliť túto opravu.<br/>
                                 Ak ste nepoužili userpoints_basic pred v3, NEBUDE potrebné povoliť túto opravu. <br/>
                                 Táto oprava sa týka spôsobu, akým sú spracovávané !points, ak sa zmení vlastník uzla alebo komentára.
                                 Vo verzii 2 dáta pôvodného vlastníka nie sú zachované a statická premenná bola použitá 
                                 na uloženie tejto informácie. Nanešťastie ľudia zažívali neobvyklé vedľajšie účinky ako
                                 !points presúvajúce sa od jedného vlastníka k úplne náhodnému používateľovi. Všetky !points nazbierané vo verzii 3
                                 nebudú dokladovať tento spôsob, takže táto oprava je nepotrebná. 
                                 Toto políčko zaškrtnite iba pri týchto podmienkach <br/>
                                 1) Máte existujúce !points pridelené userpoints pred verziou 3 <br />
                                 2) Ak sa zmení vlastníctvo uzla alebo komentára, pričom chcete zachovať vlastníctvo bodov <br />
                                 <i>Všetky !points nazbierané vo verzii 3 automaticky prenesú vlastníctvo, toto nastavenie ovplyvní iba !points nazbierané vo v2</i>
                                 <br />
                                 3) Čítali ste <a href="http://drupal.org/node/183520">Článok 183520</a> na drupal.org 
                                    a rozumiete, že sa môžu vyskytnúť nečakané javy súvisiace s presunom vlastníctva

en: I agree to the above description and want to use the V2 bug fix
sk: Súhlasím s vyššie umiestneným popisom a chcem používať opravu chyby V2

en: <p>Provides Userpoints XML-RPC service. Requires services.module.</p>
sk: <p>Poskytuje službu Userpoints XML-RPC. Požaduje modul Services.</p>

en: A valid Drupal User ID.
sk: Platné drupalovské používateľské ID.

en: An optional Term ID for the category.
sk: Voliteľné ID pojmu

en: Retrieves the number of points the user has.
sk: Získa počet bodov, ktoré vlastní používateľ.

en: Number of points to add/subtract.
sk: Počet bodov na pridanie/odobranie.

en: An optional operation ID for this transaction.
sk: Voliteľné ID operácie pre túto transakciu.

en: An optional description of this transaction.
sk: Voliteľný popis tejto transakcie.

en: Adds/subtracts points to a user.
sk: Pridať/odobrať body tomuto používateľovi

en: User ID parameter is required.
sk: Používateľské ID je požadované.

en: Points parameter must be a negative or positive number.
sk: Parameter bodov musí byť záporní alebo kladné číslo.

en: Node: Author Link
sk: Uzol: Odkaz autora

en: (details)|myuserpoints/$uid
sk: (detaily)|mojepouzivatelskebody/$uid

en: Displays a link to something, based on the node author.
sk: Zobraziť odkaz na niečo, na základe autora uzla.

en: Node: Author Points Category
sk: Uzol: Kategória bodov autora

en: Filter node authors based on the points categories.
sk: Filtrovať autorov uzlov na základe kategórií bodov.

en: Userpoints: Points Category
sk: Userpoints: Kategória bodov

en: Displays the userpoints category of the points.
sk: Zobrazí kategóriu používateľských bodov.

en: Userpoints: Category Link
sk: Userpoints: Odkaz na kategóriu

en: (details)|mycategories/$tid
sk: (detaily)|mojekategorie/$tid

en: Displays a link to something, based on the category.
sk: Zobrazí odkaz na niečo, na základe kategórie.

en: Comment: Author Link
sk: Komentár: Odkaz autora

en: Displays a link to something, based on the comment author.
sk: Zobrazí odkaz na niečo, podľa autora komentára.

en: Comment: Author Points Category
sk: Komentár: Kategória autorovych bodov

en: Filter comment authors based on the points categories.
sk: Filtruje autorov komentárov na základe kategórií bodov.

en: Userpoints: Transaction Status
sk: Userpoints: Stav transakcie

en: Displays the status (approved, pending or declined) of the transaction.
sk: Zobrazí stav transakcie (schválené, čakajúce alebo zamietnuté).

en: Userpoints: Transaction Description
sk: Userpoints: Popis transakcie

en: Displays the description given to the transaction.
sk: Zobrazí popis daný k transakcii.

en: Userpoints: Transaction Operation
sk: Userpoints: Operácia transakcie

en: Displays the operation which caused the transaction.
sk: Zobrazí operácie, ktoré vyvolali transakciu.

en: Grant points to a user
sk: Prideliť body používateľovi

en: Number of points
sk: Počet bodov

en: Exposes userpoints functionality via XML-RPC
sk: Zviditeľní funkcionalitu používateľských bodov cez XML-RPC

en: Userpoints Workflow-NG integration
sk: Userpoints integrácia s Workflow-NG

en: Provides integration of Userpoints with Workflow-NG
sk: Poskytuje integráciu Userpoints s Workflow-NG
