Views (5.x-1.6) - en to hu translation catalogue (355 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Replies
hu: Válaszok

en: Last Post
hu: Legutolsó tartalom

en: List
hu: Lista

en: Actions
hu: Akciók

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: more
hu: tovább

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letilt

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Top
hu: Teteje

en: As Link
hu: Mint hivatkozás

en: Without Link
hu: Hivatkozás nélkül

en: Views
hu: Nézetek

en: Access
hu: Hozzáférés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: Menu
hu: Menü

en: Teaser
hu: Bevezető

en: never
hu: soha

en: read more
hu: tovább

en: Created
hu: Létrehozva

en: Are you sure you want to delete %title?
hu: „%title” biztosan törölhető?

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Bottom
hu: Lenn

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Fields
hu: Mezők

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Overridden
hu: Felülírva

en: Normal
hu: Általános

en: %time ago
hu: %time óta

en: Up
hu: Fel

en: Sortable
hu: Rendezhető

en: Basic Information
hu: Alapvető információ

en: Recent posts
hu: Friss tartalmak

en: Exists
hu: Létezik

en: <All>
hu: < Mind >

en: As Short Date
hu: Rövid dátumként

en: As Medium Date
hu: Közepes dátumként

en: As Long Date
hu: Hosszú dátumként

en: As Custom Date
hu: Egyéni dátumként

en: As Time Ago
hu: Eltelt időként

en: Granularity: minute
hu: Finomság: perc

en: Granularity: hour
hu: Finomság: óra

en: Granularity: day
hu: Finomság: nap

en: Granularity: month
hu: Finomság: hónap

en: Granularity: year
hu: Finomság: év

en: Is All Of
hu: A következők mindegyike:

en: Is One Of
hu: A következők egyike:

en: Is None Of
hu: A következők egyike sem:

en: Is Equal To
hu: Egyenlő

en: Is Not Equal To
hu: Nem egyenlő

en: Is Greater Than
hu: Nagyobb, mint

en: Is Greater Than Or Equals
hu: Nem kisebb, mint

en: Is Less Than Or Equals
hu: Nem nagyobb, mint

en: Is Less Than
hu: Kisebb, mint

en: List View
hu: Lista nézet

en: Table View
hu: Táblázat nézet

en: Teaser List
hu: Bevezető lista

en: Full Nodes
hu: Teljes nézet

en: Contains Any Word
hu: Bármely szót tartalmazza

en: Contains All Words
hu: Minden szót tartalmaz

en: Starts With
hu: Kezdete

en: Ends With
hu: Vége

en: Does Not Contain
hu: Nem tartalmazza

en: Save and edit
hu: Mentés és szerkesztés

en: @filter must have a value!
hu: @filter szűrőnek értékkel kell rendelkeznie!

en: access all views
hu: minden nézet elérése

en: Views RSS: RSS feed
hu: Nézetek RSS: RSS csatorna

en: RSS: RSS Feed Selector
hu: RSS: RSS csatorna kiválasztó

en: Theme wizard
hu: Sminkvarázsló

en: Select a view
hu: Nézet kiválasztása

en: Please see !s or the views documentation on drupal.org for help here.
hu: Bővebb információ a nézetek dokumentációjában vagy a drupal.org-on található.

en: the views help page
hu: a nézetek súgó oldala

en: <h3>Fields</h3>
hu: <h3>Mezõk</h3>

en: <h3>Arguments</h3>
hu: <h3>Paraméterek</h3>

en: <h3>Filters</h3>
hu: <h3>Szûrõk</h3>

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
hu: A <em>Views</em> egyedi listák a webhely tartalmáról, melyek széleskörűen konfigurálhatóak, és megadják a lehetőséget a tartalmi listák megjelenítésének befolyásolására.

en: Tools
hu: Eszközök

en: Edit view
hu: Nézet szerkesztése

en: Override
hu: Felülírás

en: Clone
hu: Klónozás

en: Administer views
hu: Nézetek adminisztrációja

en: No Page View
hu: Nincs oldal nézet

en: Provides
hu: Megvalósítja

en: Existing Views
hu: Létező nézetek

en: <p>No views have currently been defined.</p>
hu: <p>Még nincs nézet létrehozva.</p>

en: Default view
hu: Alapértelemzett néze

en: Default Views
hu: Alapértelmezés szerinti nézetek

en: Import View Code
hu: Nézet kód importálása

en: Add a View
hu: Nézet hozzáadása

en: Edit view %n
hu: Nézet szerkesztése: %n

en: Return Page Not Found
hu: A Visszatérési oldal nem létezik

en: Display All Values
hu: Összes érték megjelenítése

en: Summary, unsorted
hu: Összegzés, rendezetlen

en: Summary, sorted ascending
hu: Összesítő, növekvő sorrendben

en: Summary, sorted descending
hu: Összesítő, csökkenő sorrendben

en: Summary, sorted as view
hu: Összegzés, nézetként rendezve

en: Use Empty Text
hu: Üres szöveg használata

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Add Filter
hu: Szûrõ hozzáadása

en: Add Criteria
hu: Jellemzõ hozzáadása

en: Add Argument
hu: Paraméter hozzáadása

en: Add Field
hu: Mezõ hozzáadása

en: Expose Filter
hu: Szűrő felfedése

en: Provide Page View
hu: Oldal nézet megvalósítása

en: View Type
hu: Nézet típus

en: Use Pager
hu: Lapozó használata

en: Text to display at the top of the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
hu: A nézet tetején megjelenő szöveg. Tartalmazhat egy magyarázatot, hivatkozásokat vagy bármi mást. Nem kötelező.

en: Provide Menu
hu: Menü megvalósítása

en: Provide Menu as Tab
hu: Menü megvalósítása fülként

en: Tab Weight
hu: Fül súlya

en: Menu Title
hu: Menü címe

en: Make Default Menu Tab
hu: Alapértelmezett menü fül létrehozása

en: Tab
hu: Fül

en: Normal menu item
hu: Általános menüelem

en: Nodes per Block
hu: Tartalmak blokkonként

en: Use Page Header
hu: Fejléc használata

en: Use Page Footer
hu: Lábléc használata

en: Empty text
hu: Üres szöveg

en: Expose
hu: Felfed

en: Delete this item.
hu: Elem törlése.

en: Move this item up.
hu: Elem felfele mozgatása.

en: Down
hu: Le

en: Move this item down.
hu: Elem lefele mozgatása.

en: Move this item to the top.
hu: Az elem mozgatása felülre.

en: Move this item to the bottom.
hu: Az elem mozgatása lentre.

en: Handler
hu: Kezelő

en: Option
hu: Kiegészítés

en: Default Sort
hu: Alapértelmezett rendezés

en: Argument Type
hu: Paraméter típusa

en: Wildcard
hu: Helyettesítő

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Operator
hu: Művelet

en: Filters
hu: Szűrők

en: Optional
hu: Nem szükséges

en: Exposed Filters
hu: Felfedett szűrők

en: Order
hu: Sorrend

en: Add criteria
hu: Jellemző hozzáadása

en: Sort Criteria
hu: Rendezési jellemzők

en: Ops
hu: Műveletek

en: View name is required.
hu: A nézet nevét muszáj megadni.

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
hu: A nézet neve csak betűket és aláhúzást tartalmazhat.

en: View name already in use.
hu: Már létezik nézet ezen a néven.

en: View successfully saved.
hu: A nézet sikeresen el lett mentve.

en: View successfully added.
hu: A nézet sikeresen hozzá lett adva.

en: You can only set on Default Sort on one field.
hu: Az Alapértelmezett rendezésnél csak egy mező adható meg.

en: View '%vid' not found.
hu: A nézet nem létezik: %vid

en: administer views
hu: nézetek adminisztrációja

en: Views module installed tables successfully.
hu: A Nézet modul sikeresen telepítette az adatbázis táblákat.

en: The installation of views module was unsuccessful.
hu: A Nézetek modul telepítése nem sikerült.

en: Views RSS
hu: Nézetek RSS

en: RSS plugin for the views feed selector argument.
hu: RSS plugin a nézetek RSS csatorna választó paraméteréhez.

en: The Views UI module allows you to create and edit views.
hu: A Nézet UI modullal nézeteket lehet létrehozni és szerkeszteni.

en: Book: Parent Node
hu: Könyv: Szülő tartalom

en: This allows you to filter books based on parent node.
hu: Ezzel a szülő tartalom alapján szűrhetőek a könyvek.

en: Book: Weight
hu: Könyv: Súly

en: This will sort the view by book weight, if that is applicable.
hu: Ezzel a könyvek súlyuk szerint rendezhetőek, feltéve hogy ez alkalmazható.

en: Book: Parent Title
hu: Könyv: Szülő címe

en: Display the title of the parent node
hu: Megjeleníti a szülő tartalom címét

en: Sort by the title of the parent node
hu: Rendezés a szülő tartalom címe szerint

en: Book: Parent Node ID
hu: Könyv: Szülő Node ID-ja

en: Comment: Subject
hu: Hozzászólás: Téma

en: With updated mark
hu: Frissült jellel

en: Comment: Comment
hu: Hozzászólás: Hozzászólás

en: Display the content of a comment.
hu: Megjeleníti a hozzászólás tartalmát.

en: Comment: Comment ID
hu: Hozzászólás: Hozzászólás ID

en: Display the CID of a comment.
hu: Megjeleníti a hozzászólás azonosítóját (cid).

en: Comment: Created Time
hu: Hozzászólás: Létrehozás ideje

en: Display the post time of the comment.
hu: Megjeleníti a hozzászólás létrehozásának idejét.

en: Comment: Author Name
hu: Hozzászólás: Szerző neve

en: This will display the author of the node.
hu: Meg fogja jeleníteni a tartalom szerzőjét

en: Comment: Pending approval
hu: Hozzászólás: Elfogadásra vár

en: Equals
hu: Egyenlő

en: Sort by the created time of comments.
hu: Rendezés a hozzászólások időpontja szerint.

en: Comment: Last Comment Time
hu: Hozzászólás: Utolsó hozzászólás ideje

en: This will display the last comment time.
hu: Megjeleníti az utolsó hozzászólás idejét

en: Comment: Last Comment Author
hu: Hozzászólás: Utolsó hozzászólás szerzője

en: This will display the name of the last user to comment on the post.
hu: Megjeleníti az utolsó hozzászóló nevét.

en: Comment: Count
hu: Hozzászólás: Hozzászólások száma

en: With New Count
hu: Az újak számolásával

en: This will display the comment count.
hu: Megjeleníti a hozzászólások számát.

en: Comment: Last Changed Time
hu: Hozzászólás: Módosítás ideje

en: This will display the time of the last comment or node edit.
hu: Megjeleníti az utolsó hozzászólás vagy tartalom frissülésének idejét.

en: Comment: Comment Count
hu: Hozzászólás: Hozzászólások száma

en: This filter allows you to filter by the amount of comments.
hu: Ezzel a szűrni lehet a hozzászólások mennyiségére.

en: Comment: Last Comment Date
hu: Hozzászólás: Utolsó hozzászólás dátuma

en: This will allow you to sort by the date of the most recent comment on a node.
hu: Ennek segítségével a tartalom legutolsó hozzászólása alapján lehet rendezni.

en: This filter allows you to sort by the number of comments.
hu: Ezzel a szűrővel a hozzászólások száma szerint lehet rendezni.

en: Comment: Last Changed
hu: Hozzászólás: Utolsó módosítás

en: Sort based on the most recent comment or edit for the node.
hu: Rendezés a friss vagy szerkesztett hozzászólások alapján.

en: @num new
hu: @num új

en: Display recent comments block
hu: Megjeleníti a Friss hozzászólások blokkot

en: Recent comments
hu: Friss hozzászólások

en: Node: Title
hu: Tartalom: Cím

en: Display the title of the node.
hu: Megjeleníti a tartalom címét.

en: Node: ID
hu: Tartalom: azonosító

en: Display the NID of a node.
hu: Megjeleníti a tartalom NID-jét.

en: Node: Created Time
hu: Tartalom: létrehozás ideje

en: Display the post time of the node.
hu: Megjeleníti a tartalom létrehozásának idejét.

en: Node: Updated Time
hu: Tartalom: módosítás ideje

en: Display the last time the node was updated.
hu: Megjeleníti a tartalom utolsó módosításának idejét.

en: Node: Type
hu: Tartalom: Típus

en: The Node Type field will display the type of a node (for example, 'blog entry', 'forum post', 'story', etc)
hu: A Tartalom Típus mező megjeleníti a tartalom típusát (például „blog bejegyzés”, „írás” stb.).

en: Node: Link to node
hu: Tartalom: link a tartalomra

en: This will create a link to the node; fill the option field with the text for the link. If you want titles that link to the node, use Node: Title instead.
hu: Létrehoz egy linket a tartalomra; a link szövegét a kiegészítés mezőben kell megadni. Az olyan linkekért, amelyek a tartalom címét tartalmazzák, a Tartalom: Cím lehetőséget érdemes ehelyett választani.

en: Node: Body
hu: Tartalom: szövegtörzs

en: Full Text
hu: Teljes szöveg

en: Display the Main Content.
hu: Megjeleníti szövegtörzset

en: Node: View link
hu: Tartalom: Nézet link

en: Display a link to view the node. Enter the text of this link into the option field; if blank the default "View" will be used.
hu: Megjelenít egy tartalomra mutató linket. A link szövegét a kiegészítés mezőben lehet megadni. Üres érték esetén a „Megtekintés” az alapértelmezett szöveg.

en: Node: Edit link
hu: Tartalom: Szerkesztés link

en: Display a link to edit the node. Enter the text of this link into the option field; if blank the default "Edit" will be used.
hu: Megjeleníti a tartalom szerkesztéhez vezető linket. A link szövegét a kiegészítés mezőben lehet megadni. Üres érték esetén a „Szerkesztés” az alapértelmezett szöveg.

en: Node: Delete link
hu: Tartalom: Törlés link

en: Display a link to delete the node. Enter the text of this link into the option field; if blank the default "Delete" will be used.
hu: Megjeleníti a tartalom törléséhez vezető linket. A link szövegét a kiegészítés mezőben lehet megadni. Üres érték esetén a „Törlés” az alapértelmezett szöveg.

en: Sort by the database ID of the node.
hu: Rendezés a tartalom azonosítója szerint

en: Sort by the submission date of the node.
hu: Rendezés a tartalom beküldésének ideje szerint

en: Sort by the last update date of the node.
hu: Rendezés az utolsó módosítás ideje szerint

en: Node: Sticky
hu: Tartalom: kiemelt

en: Sort by whether or not the node is sticky. Choose descending to put sticky nodes at the top.
hu: Rendezés a tartalmak „Kiemelt” állapota alapján. A „Csökkenő” mód választásával a kiemelt tartalmak a lista tetején lesznek.

en: Sort by the node title, alphabetically
hu: Rendezés a tartalom címe szerint

en: Sort by the node type, alphabetically
hu: Rendezés a tartalom típusa szerint

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: By choosing random, nodes will be ordered completely randomly. This is a good way to choose X random nodes from a group of nodes.
hu: A véletlenszerű választással a tartalmak tökéletesen rendezetlenül jelennek meg. Ez hasznos lehet, adott mennyiségű tartalmat szeretnénk kiválasztani egy csoportból.

en: Node: Published
hu: Tartalom: Közzétett

en: Filter by whether or not the node is published. This is recommended for most Views!
hu: Szűrés a tartalmak „Közzétett” állapotára. Ez a legtöbb nézet számára ajánlott!

en: Node: Front Page
hu: Tartalom: Címlap

en: Filter by whether or not the node has been promoted to Front Page.
hu: Szűrés a tartalmak „Címlapra kerül” tulajdonságára.

en: Filter by whether or not the node is set sticky.
hu: Szűrés a tartalmak „Kiemelt” tulajdonságára.

en: Node: Moderated
hu: Tartalom: moderálási sorban

en: Filter by whether or not the node is moderated.
hu: Szűrés a tartalom moderálási állapotára.

en: Include or exclude nodes of the selected types.
hu: Belevesz vagy kizár tartalmakat a kiválasztott típusokból.

en: Node: Author is Anonymous
hu: Tartalom: a szerzõ névtelen

en: This allows you to filter by whether or not the node author is anonymous.
hu: Azzal azokra a tartalmakra lehet szűrni, ahol a szerző névtelen.

en: Node: Author is Current User
hu: Tartalom: a szerzõ a jelenlegi felhasználó

en: This allows you to filter by whether or not the node was authored by the logged in user of the view.
hu: Ezzel lehetõség nyílik szûrni az olyan tartalmakra, amelyeket a jelenleg belépett felhaszáló hozott létre.

en: Node: Current User Authored or Commented
hu: Tartalom: a jelenlegi felhasználó szerzõ vagy hozzászóló

en: This allows you to filter by whether or not the logged in user authored or commented on the node.
hu: Ezzel lehetõség nyílik az olyan tartalmak szûrésére, amelyeket a jelenleg belépett felhasználó hozott létre, vagy amelyekhez

en: Node: Distinct
hu: Tartalom: különbözõ

en: This filter ensures that each node may only be listed once, even if it matches multiple criteria. Use this if multiple taxonomy matches return duplicated nodes.
hu: Ez a szűrő biztosítja azt, hogy minden tartalom csak egyszer jelenik meg még abban az esetben is, ha több feltételnek eleget tesz. Ezt célszerű akkor is alkalmazni, ha egy tartalom taxonómia-kifejezésre illeszkedik, de csak egyszer kell kiválasztani.

en: This filter allows nodes to be filtered by their title.
hu: Ezzel a tartalmak címére lehet szűrni.

en: This filter allows nodes to be filtered by their body.
hu: Ezzel a tartalmak Törzsére lehet szűrni.

en: Node: Has New Content
hu: Tartalom: Módosult

en: Including this filter will reduce the node set to nodes that have been updated or have new content since the user last read the node, as well as unread nodes.
hu: Ezzel a szűrővel a kiválasztott tartalmak csoportja leszűkíthető azokra, amelyeket a felhasználó még nem tekintett meg vagy a tartalma a megtekintés után módosult.

en: The node type argument allows users to filter a view by specifying the type of node.
hu: A tartalomtípus paraméterrel az elérhető tartalmak típusára lehet szűrni.

en: The argument will filter by the node title. For this argument, set the option to the number of characters, using 0 for full term; use 1 for an A/B/C style glossary.
hu: Ezzel a paraméterrel a tartalom címére szűrhetünk. A kiegészítésbe a karakterek száma adható meg. 0 a teljes kifejezést jelenti, 1-et pedig az ABC szószedet stílusnál érdemes alkalmazni.

en: Node: Posted Year
hu: Tartalom: Beküldés éve

en: This argument allows users to filter by what year the node was posted, in the form of CCYY.
hu: Ez a paraméterrel a tartalom létrejöttének évére lehet szűrni „ÉÉÉÉ” formában.

en: Node: Posted Month
hu: Tartalom: Beküldés hónapja

en: Months are specified by the numbers 1-12. Since this argument does not specify a year, it is recommended that it usually follow a 'Year' argument.
hu: A hónapok 1-12 -ig. Mivel ezzel a paraméterrel nem lehetséges az év megadása, ezért ajánlott az összekapcsolás az „Év” paraméterrel.

en: Node: Posted Week
hu: Tartalom: Beküldés hete

en: This allows the user to filter a view by the week number from 1-52. It is recommended this argument follow a 'Year' argument.
hu: Ezzel a felhasználó a beküldés hetére szürhet, a 1-52 közötti szám formájában. Mivel ezzel a paraméterrel nem lehetséges az év megadása, ezért ajánlott az összekapcsolás az „Év” paraméterrel.

en: Node: Posted Month + Year
hu: Tartalom: Beküldés hónapja és éve

en: This argument combines Month and Year into a single argument, specified in the form CCYYMM.
hu: Ezzel a paraméterrel mind a hónap, mind az év egyszerre megadható az alábbi formában: „ÉÉÉÉHH” .

en: Node: Posted Full Date
hu: Tartalom: Beküldés teljes dátuma

en: This argument is a complete date in the form of CCYYMMDD.
hu: Ezzel a paraméterrel a teljes dátum megadható az alábbi formában: „ÉÉÉÉHHNN” .

en: This argument is a single Node ID.
hu: Ez a paraméter egy Node ID (tartalom azonosító).

en: Node: Feed Selector
hu: Tartalom: Csatorna választó

en: The basic front page view.
hu: Az egyszerű főoldal nézet

en: Untitled
hu: Cím nélkül

en: Profile: @field-name
hu: Felhasználói profil: @field-name

en: This will display all options of the profile field %field-name.
hu: Megjeleníti az alábbi profil mező összes lehetőségét: %field-name.

en: Display the date of the %field-name field.
hu: Megjeleníti az alábbi mező dátumát: %field-name.

en: Checkbox based profile field help
hu: Jelölőnégyzet alapú profil mező súgója

en: Other types based profile field help
hu: A profil mezőkön alapuló egyéb típusok súgója

en: This allows you to sort by vocabulary terms
hu: Segítségével szótár kifejezések alapján lehet rendezni

en: This allows you to sort by selection options
hu: Segítségével a kiválasztott érték alapján lehet rendezni

en: This allows you to sort by date
hu: Ezzel dátum szerint rendezhető

en: This allows you to sort yes/no
hu: Ezzel igen/nem szerint rendezhető

en: Taxonomy based profile field help
hu: Taxonómia alapú profil mező súgója

en: Selection based profile field help
hu: Kiválasztás alapú profil mező súgója

en: Search: Index
hu: Keresés: Index

en: Node: Total Hits
hu: Tartalom: Összes olvasás

en: This will display the number of times a node has been read.
hu: Megjeleníti a tartalom megtekintéseinek számát.

en: Node: Recent Hits
hu: Tartalom: Friss olvasás

en: This will display the number of times a node has been read recently.
hu: Megjeleníti a tartalom közelmúltban történt megtekintéseinek számát.

en: Node: Last Hit Time
hu: Tartalom: Legutolsó olvasás ideje

en: Display the time the node was last read.
hu: Megjeleníti a tartalom utolsó megtekintésének időpontját.

en: This allows you to sort by the number of times a node has been read.
hu: Segítségével a tartalmak a megtekintésük száma alapján rendezhetőek.

en: This allows you to sort by the number of times a node has been read recently.
hu: Segítségével a a tartalmak a közelmúltban történt megtekintésük száma alapján rendezhetőek.

en: This allows you to sort by the time a node was last read.
hu: Segítségével a tartalomak az utolsó megtekintésük alapján rendezhetőek.

en: Nodes sorted by recent page-views
hu: A tartalmak a legutóbbi megtekintések száma alapján rendezve

en: Recent popular content
hu: Friss népszerű tartalmak

en: Recent hits
hu: Legutóbbi megtekintések

en: Nodes sorted by total page-views
hu: A tartalmak az összes megtekintések száma alapján rendezve

en: All-time popular content
hu: Legnépszerűbb tartalmak

en: Taxonomy: Terms for @voc-name
hu: Taxonómia: @voc-name kifejezései

en: Taxonomy: Term
hu: Taxonómia: Kifejezés

en: Taxonomy: Term Description
hu: Taxonómia: Kifejezés leírása

en: Taxonomy: Term Name
hu: Taxonómia: Kifejezés neve

en: Taxonomy: Vocabulary Name
hu: Taxonómia: Szótár neve

en: Uncategorized
hu: Kategória nélküli

en: File: Id
hu: Fájl: azonosító

en: File Id which represents the file.
hu: Az állományazonosító, amely megkülönbözteti a képet.

en: Sort by File Id
hu: Rendezés a fájl azonosítója szerint

en: File: Has file downloads
hu: Fájl: letölthető fájlokkal rendelkezik

en: File: Listed in file downloads
hu: Fájl: szerepel a letöltéseknél

en: File: All files
hu: Fájl: Összes fájl

en: All files
hu: Összes fájl

en: Listed files
hu: Listázásra jelölt fájlok

en: Display all attached files in one field.
hu: Megjeleníti egy mezőben az összes csatolt fájlt.

en: File: Name
hu: Fájl: Név

en: Plain
hu: Egyszerű

en: With download link
hu: Letöltés linkkel

en: Display file name
hu: Fájlnév megjelenítése

en: File: Path
hu: Fájl: Útvonal

en: Display Path to File.
hu: Elérési útvonal megjelenítése.

en: File: Size
hu: Fájl: méret

en: Display the size of the associated file.
hu: Megjeleníti a fájl méretét.

en: File: Mime type
hu: Fájl: MIME típus

en: This filter allows nodes to be filtered by mime type.
hu: Ez a szűrő engedélyezi a tartalmak szűrését a megadott mime tipussal.

en: File: Filename
hu: Fájl: Fájlnév

en: This filter allows nodes to be filtered by the name of attached files.
hu: Segítségével a tartalmak a hozzájuk csatolt fájlok nevei alapján szűrhetőek.

en: This filter allows nodes to be filtered by file size.
hu: Segítségével a tartalmak a csatolt fájlok mérete alapján szűrhetőek.

en: File: Sort by Filename
hu: Fájl: rendezés fájlnév szerint

en: Sort by file name
hu: Rendezés fájlnév szerint

en: File: File size
hu: Fájl: fájlméret

en: Sort by file size.
hu: Rendezés fájlméret szerint.

en: Sort by mime type.
hu: Rendezés MIME típus szerint.

en: Node: Author Name
hu: Tartalom: szerző neve

en: User: Author Picture
hu: Felhasználó: szerző képe

en: Display the user picture of the author.
hu: Megjeleníti a szerző képét.

en: This allows you to sort alphabetically by author.
hu: Segítségével a szerzők neve alapján lehet rendezni.

en: This allows you to filter by a particular user. You might not find this useful if you have a lot of users.
hu: Ezzel egy adott felhasználóra lehet szűrni. Ez akkor lehet különösen hasznos, ha rengeteg felhasználó van a rendszerben.

en: Role: Author Role
hu: Csoport: szerző csoportja

en: Include the node only if the author is a member of the selected role.
hu: Csak akkor jeleníti meg a tartalmat, ha a szerző tagja a megadott csoportnak.

en: User: UID is Author
hu: Felhasználó: UID és a Szerző egyezik

en: The User ID argument allows users to filter to nodes authored by the specified user ID.
hu: A Felhasználói ID paraméterrel olyan tartalmak választhatóak ki, amelyek szerzőjének ID-je a megadott felhasználói ID-vel egyezik.

en: User: Username is Author
hu: Felhasználó: a felhasználó neve egyezik a szerzőjével

en: Shows all new activity on system.
hu: Megmutatja az összes új tartalmat a rendszerben.

en: Currently Logged In User
hu: Jelenleg bejelentkezett felhasználó
