Views (5.x-1.7) - en to fa translation catalogue (325 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ارسال

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Replies
fa: پاسخ ها

en: Last Post
fa: آخرین ارسال

en: List
fa: لیست

en: Actions
fa: کنش‌ها

en: Cancel
fa: انصراف

en: Description
fa: توصیف

en: more
fa: بیشتر

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال کردن

en: Disabled
fa: غیرفعال شده

en: Enabled
fa: فعال شده

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: خالی

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود اطلاعات

en: Export
fa: صادر کردن

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Top
fa: بالا

en: As Link
fa: مثل پیوند

en: Without Link
fa: بدون پیوند

en: Views
fa: نمایه‌ها

en: Access
fa: دسترسی

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Menu
fa: منو

en: Teaser
fa: تیزر

en: never
fa: هرگز

en: read more
fa: بیشتر بخوانید

en: Created
fa: ساخته شده

en: Are you sure you want to delete %title?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید %title را حذف کنید؟

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Bottom
fa: پایین

en: Header
fa: سر صفحه

en: Footer
fa: پاورقی

en: Comment
fa: نظر

en: Fields
fa: فیلدها

en: Contains
fa: شاملِ

en: Overridden
fa: ابطال شده

en: Normal
fa: عادی

en: %time ago
fa: %time قبل

en: Up
fa: بالا

en: Basic Information
fa: اطلاعات پایه

en: Recent posts
fa: ارسال های اخیر

en: Basic
fa: پایه

en: Exists
fa: وجود دارد

en: The views module creates customized views of node lists. You may need to activate the Views UI module to get to the user administration pages.
fa: ماژول views نماهای سفارشی شده از فهرست نودها را ایجاد می کند. شما ممکن است برای دستیابی به صفحات مدیریتی کاربر نیازمند فعال سازی ماژول Views UI باشید.

en: <All>
fa: <همه>

en: As Short Date
fa: به شکل تاریخ کوتاه

en: As Medium Date
fa: به شکل تاریخ متوسط

en: As Long Date
fa: به شکل تاریخ بلند

en: As Custom Date
fa: به شکل تاریخ سفارشی شده

en: As Time Ago
fa: مانند زمان قبل

en: Granularity: minute
fa: خرد کردن به : دقیقه

en: Granularity: hour
fa: خرد کردن به : ساعت

en: Granularity: day
fa: خرد کردن به : روز

en: Granularity: month
fa: خرد کردن به : ماه

en: Granularity: year
fa: خرد کردن به : سال

en: Is All Of
fa: از همه

en: Is One Of
fa: یکی از

en: Is None Of
fa: هیچ کدام از

en: Is Equal To
fa: مساوی باشد با

en: Is Not Equal To
fa: مساوی نباشد با

en: Is Greater Than
fa: بزرگتر باشد از

en: Is Greater Than Or Equals
fa: بزرگتر مساوی باشد

en: Is Less Than Or Equals
fa: کوچکتر مساوی باشد

en: Is Less Than
fa: کمتر از

en: List View
fa: به صورت فهرست

en: Table View
fa: به صورت جدول

en: Contains Any Word
fa: شامل هر کلمه‌ای

en: Contains All Words
fa: شامل تمام کلمات

en: Starts With
fa: شروع با

en: Ends With
fa: پایان با

en: Does Not Contain
fa: شامل نمی شود

en: Save and edit
fa: ذخیره و ویرایش

en: @filter must have a value!
fa: @filter باید یک value! داشته باشد.

en: access all views
fa: دسترسی به تمام نمایه‌ها

en: RSS: RSS Feed Selector
fa: آر.اس.اس: انتخاب کننده خوراک آر.اس.اس

en: Theme wizard
fa: جادوگر پوسته

en: Select a view
fa: یک نما انتخاب کنید

en: Select Theme Type
fa: انتخاب نوع پوسته

en: List Theme Fields
fa: فهرست فیلدهای پوسته

en: This is a list of all the theme functions you can use to override individual field displays
fa: این لیست تمام توابع پوسته است که شما می توانید از آنها جهت بازنویسی نمایشهای مستقل فیلد استفاده کنید

en: This is a basic theme function
fa: این یک تابع پوسته پایه است

en: Generate Theme
fa: پوسته را ایجاد کن

en: This code goes in your template.php file
fa: این کد در فایل template.php شما قرار می گیرد

en: This code goes in a file named views-list-@s.tpl.php
fa: این کد در فایلی با نام views-list-@s.tpl.php قرار می گیرد

en: This code goes in a file named views-list-@s.css
fa: این کد در فایلی با نام views-list-@s.css قرار می گیرد

en: Simple List
fa: فهرست ساده

en: Grouped List
fa: فهرست گروه بندی شده

en: Nested Tree
fa: درخت تو در تو

en: the views help page
fa: صفحه کمک نماها

en: <h3>Arguments</h3>
fa: <h3>فیلدها</h3>

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
fa: نماها فهرست های شخصی سازی شده ای از مطالب سیستم هستند. این فهرستها قابلیتهای پیکربندی بسیار زیادی دارند، و کنترل کاملی را بر روی نحوه نمایش و چیدمان مطالب در اختیار شما میگذارند.

en: Tools
fa: ابزارها

en: Edit view
fa: ویرایش نما

en: Override
fa: بازنویسی

en: Clone
fa: کپی سازی

en: Administer views
fa: مدیریت نمایه‌ها

en: Existing Views
fa: نماهای موجود

en: Default view
fa: نمای پیش فرض

en: Default Views
fa: نماهای پیش فرض

en: Clear views cache
fa: پاک کردن cache نماها

en: Add a View
fa: اضافه کردن یک نما

en: Edit view %n
fa: ویرایش نمای %n

en: Display All Values
fa: نمایش همه مقادیر

en: Summary, unsorted
fa: خلاصه، مرتب نشده

en: Summary, sorted ascending
fa: خلاصه، مرتب شده صعودی

en: Summary, sorted descending
fa: خلاصه، مرتب شده نزولی

en: Summary, sorted as view
fa: خلاصه، مرتب شده بر اساس نما

en: Use Empty Text
fa: استفاده از متن خالی

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Add Filter
fa: افزودن فیلتر

en: Add Criteria
fa: افزودن شرط

en: Add Field
fa: افزودن فیلد

en: Text to display at the top of the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
fa: متنی که در بالای نما نشان داده میشود. میتواند شامل توضیح یا لینک یا هر چیز دیگری که شما دوست دارید باشد. اختیاری.

en: Empty Text
fa: متن خالی

en: Tab Weight
fa: وزن زبانه

en: Menu Title
fa: عنوان منو

en: Default Menu Tab
fa: زبانه‌ی منوی پیش فرض

en: Tab
fa: زبانه

en: Normal menu item
fa: گزینه منوی عادی

en: Empty text
fa: متن خالی

en: Expose
fa: نمایش

en: Down
fa: پایین

en: Arguments
fa: بحث‌ها

en: Operator
fa: عملگر

en: Filters
fa: فیلترها

en: Optional
fa: اختیاری

en: Order
fa: ترتیب

en: administer views
fa: مدیریت نماها

en: Views module installed tables successfully.
fa: ماژول نماها جداول را با موفقیت نصب کرد.

en: Book: Parent Node
fa: کتاب: نود والد

en: Book: Parent Title
fa: کتاب: عنوان والد

en: Display the title of the parent node
fa: نمایش عنوان نود والد

en: Sort by the title of the parent node
fa: مرتب کردن بر اساس عنوان نود والد

en: Book: Parent Node ID
fa: کتاب: شناسه‌ی نود والد

en: Comment: Subject
fa: نظر: موضوع

en: Comment: Comment
fa: نظر: نظر

en: Display the content of a comment.
fa: نمایش محتوای یک نظر.

en: Comment: Comment ID
fa: نظر: شناسه‌ی نظر

en: Display the CID of a comment.
fa: نمایش CID یک نظر.

en: Comment: Created Time
fa: نظر: زمان ایجاد

en: Display the post time of the comment.
fa: نمایش زمان ارسال نظر.

en: Comment: Author Name
fa: نظر: نام نویسنده

en: This will display the author of the node.
fa: این نویسنده نود را نمایش خواهد داد.

en: Comment: Pending approval
fa: نظر: در انتظار تایید

en: Equals
fa: مساوی

en: Sort by the created time of comments.
fa: مرتب کردن بر اساس زمان ایجاد نظر.

en: Comment: Last Comment Time
fa: دیدگاه : زمان آخرین دیدگاه

en: This will display the last comment time.
fa: این زمان آخرین نظر را نمایش خواهد داد.

en: Comment: Last Comment Author
fa: نظر: نویسنده‌ی آخرین نظر

en: This will display the name of the last user to comment on the post.
fa: این نام آخرین کاربری که نظر داده است را نمایش خواهد داد.

en: Comment: Count
fa: نظر: تعداد

en: With New Count
fa: با شمارش جدید

en: This will display the comment count.
fa: این تعداد نظرات را نمایش خواهد داد.

en: Comment: Last Changed Time
fa: نظر: زمان آخرین تغییر

en: This will display the time of the last comment or node edit.
fa: این زمان آخرین نظر یا ویرایش نود را نمایش خواهد داد.

en: Comment: Comment Count
fa: نظر: تعداد نظرات

en: This filter allows you to filter by the amount of comments.
fa: این فیلتر به شما امکان فیلتر بر اساس تعداد نظرات را میدهد.

en: This filter allows nodes to be filtered by the timestamp for the last comment or node edit.
fa: این فیلتر به گره ها اجازه می دهد بر اساس تاریخ آخرین دیدگاه یا ویرایش گره را خواهد داد.

en: Comment: Last Comment Date
fa: دیدگاه : آخرین تاریخ دیدگاه

en: This will allow you to sort by the date of the most recent comment on a node.
fa: این به شما اجازه چینش براساس تاریخ دیدگاه‌های اخیر برای یک گره را خواهد داد.

en: This filter allows you to sort by the number of comments.
fa: این فیلتر به شما اجازه چینش بر اساس تعداد دیدگاه‌ها را می دهد.

en: Comment: Last Changed
fa: دیدگاه : آخرین تغییرات

en: Sort based on the most recent comment or edit for the node.
fa: چینش مبتنی بر دیدگاه‌ها تازه بیشتر یا ویرایش برای گره.

en: Display recent comments block
fa: نمایش بلوک دیدگاه‌های تازه

en: Recent comments
fa: نظرات اخیر

en: Node: Title
fa: گره : عنوان

en: Display the title of the node.
fa: نمایش عنوان از گره.

en: Node: ID
fa: گره : شناسه

en: Display the NID of a node.
fa: نمایش شناسه یک گره

en: Node: Created Time
fa: گره :‌ زمان ایجاد

en: Display the post time of the node.
fa: نمایش زمان پست کردن گره

en: Node: Updated Time
fa: گره : زمان بروز شده

en: Display the last time the node was updated.
fa: نمایش آخرین زمانی که گره به روز شده است.

en: Node: Type
fa: گره : نوع

en: The Node Type field will display the type of a node (for example, 'blog entry', 'forum post', 'story', etc)
fa: فیلد نوع گره نمایش داده خواهد داد نوع گره را ( برای مثال ، ورودی وبلاگ ، تالار گفتگو ، حکایت یا غیره)

en: Node: Link to node
fa: گره : لینک به گره

en: Node: Body
fa: گره : بدنه

en: Full Text
fa: متن کامل

en: Display the Main Content.
fa: نمایش محتوای اصلی

en: Node: View link
fa: گره :‌ مشاهده لینک

en: Display a link to view the node. Enter the text of this link into the option field; if blank the default "View" will be used.
fa: نمایش یک لینک برای نمایش کردن گره.متنی را برای این لینک که در فیلد گزینه  قرار می گیرد ، وارد کنید. در صورت خالی گذاشتن آن بطور پیشفرض "نمایش" استفاده خواهد شد.

en: Node: Edit link
fa: گره : ویرایش لینک

en: Return To View
fa: بازگشت به نمایش

en: Return to Node
fa: بازگشت به گره

en: Display a link to edit the node. Enter the text of this link into the option field; if blank the default "Edit" will be used.
fa: نمایش یک لینک برای ویرایش کردن گره.متنی را برای این لینک که در فیلد گزینه  قرار می گیرد ، وارد کنید. در صورت خالی گذاشتن آن بطور پیشفرض "ویرایش" استفاده خواهد شد.

en: Node: Delete link
fa: گره : حذف لینک

en: Display a link to delete the node. Enter the text of this link into the option field; if blank the default "Delete" will be used.
fa: نمایش یک لینک برای حذف کردن گره.متنی را برای این لینک که در فیلد گزینه  قرار می گیرد ، وارد کنید. در صورت خالی گذاشتن آن بطور پیشفرض "حذف" استفاده خواهد شد.

en: Sort by the database ID of the node.
fa: چینش با شماره ی دیتابیس گره.

en: Sort by the submission date of the node.
fa: چینش با زمان ثبت شدن گره.

en: Sort by the last update date of the node.
fa: چینش با آخرین زمان بروز شدن گره.

en: Node: Sticky
fa: گره : مهم

en: Sort by whether or not the node is sticky. Choose descending to put sticky nodes at the top.
fa: چینش توسط ی گره چسبناک شده.انتخاب نزولی برای گذاشتن گره چسبناک در بالا.

en: Sort by the node title, alphabetically
fa: چینش با عنوان گره، الفبایی

en: Sort by the node type, alphabetically
fa: چینش با نوع گره، الفبایی

en: Random
fa: تصادفی

en: By choosing random, nodes will be ordered completely randomly. This is a good way to choose X random nodes from a group of nodes.
fa: با انتخاب تصادفی ، گره ها کاملا تصادفی چینش می شوند.این یک راه خوب برای انتخاب x گره رندم در گروهی از گره ها است.

en: Node: Published
fa: گره : منتشر شده

en: Filter by whether or not the node is published. This is recommended for most Views!
fa: فیلتر توسط ی  گره ای که منتشر شده.این مورد برای اغلب نمایش ها پیشنهاد می شود.

en: Node: Front Page
fa: گره : صفحه ی اول

en: Filter by whether or not the node has been promoted to Front Page.
fa: فیلتر توسط ی گره ای که به صفحه اول ارتقاء یافته.

en: Filter by whether or not the node is set sticky.
fa: فیلتر بر اساس گره ای که چسبناک شده.

en: Node: Moderated
fa: گره : مدیریت شده

en: Filter by whether or not the node is moderated.
fa: فیلتر بر اساس گره ای که بررسی شده.

en: Include or exclude nodes of the selected types.
fa: شامل یا مستثنى کردن گره ها از نوع های انتخاب شده.

en: Node: Author is Anonymous
fa: گره : نویسنده مهمان است

en: This allows you to filter by whether or not the node author is anonymous.
fa: این به شما اجازه فیلتر کردن  بر اساس گره هایی که نویسنده اش مهمان ها هستند را می دهد.

en: Node: Author is Current User
fa: گره:‌ نویسنده کاربر فعلی است

en: This allows you to filter by whether or not the node was authored by the logged in user of the view.
fa: این به شما اجازه فیلتر کردن  بر اساس گره هایی که توسط کاربر وارد شده نوشته شده باشد را می دهد.

en: Node: Current User Authored or Commented
fa: گره: کاربر جاری نوشته است یا نظر داده است

en: This allows you to filter by whether or not the logged in user authored or commented on the node.
fa: این به شما اجازه ی فیلتر کردن  بر اساس نوشته ها یا نظرات کاربر وارد شده در گره را می دهد.

en: Node: Distinct
fa: گره: متمایز

en: This filter allows nodes to be filtered by their title.
fa: این فیلتر به گره ها اجازه می دهد توسط عنوانشان فیلتر شوند.

en: This filter allows nodes to be filtered by their creation date.
fa: این فیلتر به گره ها اجازه می دهد توسط تاریخ ساختشان فیلتر شوند.

en: This filter allows nodes to be filtered by the time they were updated.
fa: این فیلتر به گره ها اجازه می دهد توسط زمانی که بروز شده اند فیلتر شوند.

en: This filter allows nodes to be filtered by their body.
fa: این فیلتر به گره ها اجازه می دهد توسط متنشان فیلتر شوند.

en: Node: Has New Content
fa: گره: محتوای جدید دارد

en: The node type argument allows users to filter a view by specifying the type of node.
fa: آرگومان نوع گره به کاربران اجازه می دهد تا نمایش را توسط نوع مشخصی از محتوا فیلتر کنند.

en: Node: Posted Year
fa: گره: سال پست شده

en: Node: Posted Month
fa: گره: ماه پست شده

en: Node: Posted Week
fa: گره: هفته ی پست شده

en: Node: Posted Month + Year
fa: گره: ماه پست شده + سال

en: Node: Posted Full Date
fa: گره: تاریخ کامل پست شده

en: This argument is a complete date in the form of CCYYMMDD.
fa: این آرگومان یک تاریخ کامل در قالب CCYYMMDD است.

en: This argument is a single Node ID.
fa: این آرگمان یک شماره ی گره ی ساده است.

en: Node: Feed Selector
fa: گره: انتخابگر فید

en: The basic front page view.
fa: نشان دادن نمایش اصلی صفحه ی اول.

en: Search: Index
fa: جستجو: ایندکس

en: Node: Total Hits
fa: گره: مجموع هیت ها

en: This will display the number of times a node has been read.
fa: این تعداد دفعات خوانده شدن یک گره را نمایش خواهد داد.

en: Node: Recent Hits
fa: گره: هیت های اخیر

en: This will display the number of times a node has been read recently.
fa: این تعداد دفعات اخیر خوانده شدن یک گره را نمایش خواهد داد.

en: Node: Last Hit Time
fa: گره: زمان آخرین هیت

en: Display the time the node was last read.
fa: نمایش آخرین زمان که گره خوانده شده.

en: This allows you to sort by the number of times a node has been read.
fa: این به شما اجازه چینش بر اساس تعداد بازدید ها از یک گره را خواهد داد.

en: This allows you to sort by the number of times a node has been read recently.
fa: این به شما اجازه چینش بر اساس تعداد بازدید های اخیر از یک گره را خواهد داد.

en: This allows you to sort by the time a node was last read.
fa: این به شما امکان چینش بر اساس بازدیدها از یک گره را خواهد داد.

en: Nodes sorted by recent page-views
fa: گره ها چینش شده با صفحه ی نمایش های اخیر

en: Recent popular content
fa: آخرین مطالب محبوب

en: Recent hits
fa: بازدیدهای اخیر

en: Nodes sorted by total page-views
fa: گره‌ها چینش شده با تمام صفحه_نمایش ها

en: All-time popular content
fa: مطالب محبوب در همه زمان‌ها

en: Reads
fa: خوانده

en: Taxonomy: Terms for @voc-name
fa: طبقه بندی : موارد برای @voc-name

en: This will display all taxonomy terms associated with the node that are members of %voc-name. Note that this causes one extra query per row displayed, and might have a minor performance impact.
fa: این تمام موارد طبقه بندی وابسته با گره هایی که از %voc-name نوشته شده اند گره هایی که یک طبقه دارند در یک ردیف نشان داده خواهند شد.

en: Taxonomy: Term
fa: طبقه بندی : مورد

en: This will display one of the taxonomy terms associated with the node; if taxonomy terms were used to filter or sort, it will be the one that triggered the sort or filter.
fa: این یکی از موارد طبقه بندی مربوط به گره را نمایش خواهد داد; اگر موارد طبقه بندی برای فیلتر کردن یا چینش استفاده شده باشد، آن یکی از موارد چینش یا فیلتر خواهد شد.

en: Taxonomy: Term Description
fa: طبقه بندی : توصیف مورد

en: This will display the description associated with a taxonomy term.
fa: این توضیحات مرتبط با مورد طبقه بندی را نشان خواهد داد.

en: Taxonomy: Term Name
fa: طبقه بندی :‌نام عبارت

en: This will sort nodes by taxonomy weight and name, as defined in the category administration.
fa: این گره ها را بر اساس میزان و نامشان چینش خواهد کرد، همانطور که در مدیریت دسته ها تعریف شده.

en: Taxonomy: Vocabulary Name
fa: طبقه بندی: نام واژه

en: This will filter a view to only nodes that contain a term in the associated vocabulary.
fa: این یک نوع نمایش از گره ها را فیلتر خواهد کرد که شامل یک مورد واژگان مربوطه باشد.

en: Taxonomy: Term ID
fa: طبقه بندی : شماره ی مورد

en: Taxonomy: Vocabulary ID
fa: طبقه بندی : شناسه واژگان (Vocabulary ID)

en: The argument will filter to nodes with terms in a vocabulary.
fa: این آرگومان گره ها را با موارد مربوطه در واژگان فیلتر خواهد کرد.

en: Uncategorized
fa: دسته‌بندی نشده

en: File: Id
fa: فایل : شماره

en: File Id which represents the file.
fa: شماره فایل با نشان دادن فایل.

en: Sort by File Id
fa: چینش با شماره ی فایل

en: File: Has file downloads
fa: فایل : دانلود های فایل هست

en: Filter whether the node has files for download
fa: فیلتر کردن گره هایی که فایلی برای دانلود دارند.

en: File: Listed in file downloads
fa: فایل : لیست شده در دانلد های فایل

en: Filter whether the file is listed in downloads
fa: فیلتر کردن جایی که فایل های لیست شده در حال دانلود هستند.

en: File: All files
fa: فایل : همه ی فایل ها

en: All files
fa: همه ی فایل ها

en: Listed files
fa: فایل های لیست شده

en: File names with links
fa: نام های فایل با لینک ها

en: File names without links
fa: نام های فایل بدون لینک ها

en: File descriptions with links
fa: توضیحات فایل با لینک ها

en: File descriptions without links
fa: توضیحات فایل بدون لینک ها

en: Display all attached files in one field.
fa: نمایش دادن تمام فایل های پیوست شده در یک فیلد.

en: File: Name
fa: فایل : نام

en: Plain
fa: ساده

en: With download link
fa: با لینک دانلود

en: Display file name
fa: نمایش نام فایل

en: File: Path
fa: پرونده: مسیر

en: Display Path to File.
fa: نمایش مسیر پرونده.

en: File: Size
fa: پرونده: اندازه

en: Display the size of the associated file.
fa: نمایش اندازه ی فایل های مربوطه.

en: This filter allows nodes to be filtered by mime type.
fa: این فیلتر به گره ها اجازه می دهد تا بر اساس نوع mime فیلتر شوند.

en: File: Filename
fa: پرونده: نام پرونده

en: This filter allows nodes to be filtered by the name of attached files.
fa: این فیلتر به گره ها اجازه می دهد تا بر اساس نام فایل های پیوست شده فیلتر شوند.

en: This filter allows nodes to be filtered by file size.
fa: این فیلتر به گره ها اجازه می دهد تا بر اساس اندازه فایل فیلتر شوند.

en: File: Sort by Filename
fa: پرونده: مرتب کردن بر اساس نام پرونده

en: Sort by file name
fa: مرتب کردن بر اساس نام پرونده

en: File: File size
fa: فایل : اندازه ی فایل

en: Sort by file size.
fa: چینش با اندازه ی فایل.

en: Sort by mime type.
fa: چینش توسط نوع میمی.

en: Node: Author Name
fa: گره : نام نویسنده

en: User: Author Picture
fa: عضو : عکس عضو

en: Display the user picture of the author.
fa: .نمایش عکس عضو برای نویسنده

en: This allows you to sort alphabetically by author.
fa: به شما اجازه ی چینش الفبایی توسط نویسنده را می دهد.

en: This allows you to filter by a particular user. You might not find this useful if you have a lot of users.
fa: این به شما اجازه فیلتر کردن بر اساس برخی از اعضای مخصوص را می دهد.شما ممکن است مایا نباشید تا برای همه مفید باشد.

en: Role: Author Role
fa: نقش : نقش نویسنده

en: Include the node only if the author is a member of the selected role.
fa: شامل گره هایی که نویسنده ی آنها تنها دارای نقش انتخاب شده باشد.

en: User: Username is Author
fa: عضو : نویسنده کاربر هست

en: Shows all new activity on system.
fa: نمایش دادن تمام فعالیت جدید روی سیستم

en: recent posts for %1
fa: پست های اخیر برای %1

en: Convert
fa: تبدیل

en: Apply
fa: اعمال

en: Delete view
fa: حذف نمایش

en: Ajax callback for view loading.
fa: درخواست از آجاکس برای بارگذاری دید.

en: The converter will make a best-effort attempt to convert a Views 1 view to Views 2. This conversion is not reliable; you will very likely have to make adjustments to your view to get it to match. You can import Views 1 views through the normal Import tab.
fa: این تبدیل کننده تا آنجا که ممکن است تلاش میکند که یک نمای «Views 1» را به «Views 2» تبدیل کند. این تبدیل چندان قابل اعتماد نیست؛ و احتمالا لازم خواهید داشت که تنظیماتی در نمای خود اعمال نمایید تا قابل استفاده شود. شما میتوانید نماهای «Views 1» خود را از طریق برگه «ورود» معرفی نمایید.

en: Convert stored Views 1 views.
fa: تبدیل کننده یک دید از دیدها را ذخیره کرد.

en: Convert view
fa: تبدیل نمایش

en: Create customized lists and queries from your database.
fa: ایجاد فهرست ها و جستجوهای خاص از پایگاه داده شما.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
fa: رابط کاربری مدیریتی به نماها. بدون این ماجول، نخواهید توانست نماهای خود را ایجاد و ویرایش نمایید.
