abuse (6.x-1.2) - en to bg translation catalogue (141 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Administration
bg: Администриране

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Save
bg: Запази

en: remove
bg: Премахване

en: History
bg: История

en: Timestamp
bg: Време

en: Email
bg: Е-поща

en: Comment
bg: Коментар

en: email
bg: Ел. поща

en: here
bg: Тук

en: Email content
bg: Текст на съобщението

en: Flag
bg: Информирай

en: comments
bg: коментари

en: Hidden
bg: Скрит

en: Pending
bg: В изчакване

en: message
bg: Съобщение

en: send
bg: Изпращане

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: from
bg: От

en: comment
bg: Коментар

en: These settings apply to all content that is allowed to be flagged into the abuse administration system
bg: Тези настройки се прилагат на всички типове съдържание, което е позволено дасе маркира чрез системата за злоупотреби.

en: Enable flagging for these content types
bg: Разрешаване маркирането за следните типове съдържание

en: Add new reason
bg: Добавяне на нова причина

en: Current list of reasons - check items that you wish to remove
bg: Текущ списък от причини - отбележете тези, които желаете да премахнете

en: You MUST provide a reason.
bg: ТРЯБВА да посочите причина.

en: You MUST provide a description of the reason.
bg: ТРЯБВА да въведете описание на причината.

en: You MUST provide an email notice that may be sent to the user for this reason.
bg: ТРЯБВА да въведете текст за известие по ел. поща, което ще бъде изпратенона потребителя във връзка с тази причина.

en: Flag as offensive
bg: Маркирай като нередно

en: Notify administrators of problematic content
bg: Известяване на администраторите за проблем със съдържанието

en: Notify administrators of problematic comment
bg: Известяване на администраторите за проблем с коментара

en: You cannot flag your own content
bg: Управление съдържанието на Вашия сайт.

en: about
bg: Относно

en: reason
bg: Причина

en: cancel
bg: Отказване

en: <em>!field</em> is required
bg: Полето <em>!field</em> е задължително

en: We have already received your report.  Thank you very much!
bg: Получихме вашето съобщение. Благодарим ви!

en: Thank you for your report.
bg: Благодарим ви за съобщението.

en: Warn and Remove
bg: Предупреждение и премахване

en: Warn and Allow
bg: Предупреждение и позволение

en: Item allowed
bg: Съдържанието е позволено

en: Warning subject
bg: Заглавие при предупреждение

en: Removed
bg: Премахнато

en: Watchlist Settings
bg: Настройки на списъка за наблюдение

en: Watch list
bg: Списък за наблюдение

en: Replacement string
bg: Заместващ низ

en: Watchlist
bg: Списък за наблюдение

en: users
bg: потребители

en: Reason
bg: Причина

en: test
bg: тест

en: Reasons
bg: Причини

en: allow
bg: Позволяване

en: ban
bg: Блокиране

en: You can configure the list of reasons at !link
bg: Можете да конфигурирате списъка с причини от !link

en: Users is still a work in progress - do not bother till fully coded out
bg: Поддръжката на Потребители е все още в процес на разработка. Не се занимавайте с това.

en: Ticketing settings
bg: Настройки за задачки

en: Abuse Assigned Moderators
bg: Назначени модератори на злоупотреби

en: Select this option if you have a pool of moderators and you wish to assign each one a certain number of tickets to work with.
bg: Изберете тази опция ако имате екип от модератори и желаете всеки от тях да обработва определен брой задачи.

en: Moderator queue limit
bg: Лимит на опашката за модериране

en: This field is to set a maximum limit on the number of flagged items that will be added to the queue of a moderator
bg: Това поле задава максималния брой маркирано съдържание, което ще бъде добавенов опашката на модератора.

en: Reset assigned ticket items (Please type hour of day)
bg: Изчистване на назначените задачки (Моля напишете часа от деня)

en: Settings for all abuse content
bg: Настройки за цялото съдържание

en: Abuse threshold
bg: Часови праг

en: Abuse warning
bg: Предупреждение за злоупотреба

en: Warning body
bg: Съобщение при предупреждение

en: Warning BCC
bg: BCC адрес при предупреждение

en: Abuse form intro text
bg: Интро текст

en: Provide a short form of what the reason is
bg: Кратко описание на причината

en: A more details description of what the reason is
bg: Подробно описание на причината

en: Email Notice addition
bg: Добавяне на известие по ел. поща

en: Text that will automatically be included in the warning email.
bg: Текст, който автоматично ще бъде включен в известието за предупреждение.

en: Remove from of list of reasons
bg: Премахване от списъка с причини

en: Text that should automatically be included in the warning email.
bg: Текст, който трябва автоматично да бъде включен в известието за предупреждение.

en: Added new reason to list
bg: Добавена е нова причина към списъка

en: Sorry, this content could not be allowed
bg: Съжаляваме, но това съдържание не може да бъде позволено

en: Sorry, this content could not be removed
bg: Съжаляваме, но това съдържание не може да бъде премахнато

en: Item removed: %title
bg: Съдържанието е премахнато: %title

en: Sorry, this content could not be sent to the super moderator
bg: Съжаляваме, но това съдържание не може да бъде изпратено на супер модератора

en: Item sent to super moderator: %title
bg: Съдържанието е изпратено на супер модератор: %title

en: Sorry, the user could not be warned and the operation could not be carried out
bg: Потребителя не може да бъде преупреден. Операцията не може да се изпълни.

en: The user @name has been unbanned
bg: Потребителя @name е разблокиран

en: Allow content on site?
bg: Позволяване публикуване на сайта?

en: Are you sure you want to allow "@content"?
bg: Сигурни ли сте, че искате да позволите публикуването на "@content"?

en: Remove content from site?
bg: Премахване на публикацията от сайта?

en: Are you sure you want to remove "@content"?
bg: Сигурни ли сте, че искате да премахнете "@content"?

en: assign to superadmin
bg: Назначаване на супер администратор

en: available fields are !title, !url, !name, and !id. You can copy from the list below.
bg: Възможните полета са !title, !url, !name и !id. Можете да копирате от списъка по долу.

en: warn and allow
bg: Предупреждение и позволение

en: warn and remove
bg: Предупреждение и премахване

en: Ban !user?
bg: Блокиране на потребител !user?

en: Are you sure you want to ban "@name"?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да блокирате "@name"?

en: User cannot be banned
bg: Потребителят не може да бъде блокиран

en: Sorry, could not perform requested operation.
bg: Операцията не може да бъде извършена.

en: Sorry, you are not allowed to ban this user
bg: Нямата право да блокирате този потребител

en: Ban !user
bg: Блокиране на потребител !user

en: You cannot ban the site administrator or yourself.
bg: Не можете да блокирате администратора на сайта или себе си.

en: The user @name has been banned.
bg: Потребителя @name е блокиран.

en: allow users to report abusive content
bg: Позволи на потребителите да съобщават за нередно съдържание

en: View abuse history
bg: История на злоупотребите

en: Click !link to unban @username.
bg: Посетете !link, за да раблокирате потребителя @username.

en: Abuse Moderation Settings
bg: Настройки на модератори

en: Allow flagging for @type nodes
bg: Позволяване маркиране на публикации от тип @type

en: Sorry, you cannot flag your own content
bg: Не можете да маркирате собственото си съдържание

en: Sorry, you are not allowed to flag this content
bg: Не ви е позволено да маркирате това съдържание

en: A valid email address is required.
bg: Необходим е валиден адрес на ел. поща

en: Please give a reason.
bg: Поля посочете причина

en: Please provide a more detailed description - no links please.
bg: Моля посочете по-подробно описание. Моля не изпращайте връзки.

en: Please do not use links in your description of the problem.
bg: Моля не използвайте връзки към страници в описанието на проблема.

en: Thank you for your report.  We will look into this shortly.
bg: Благодарим ви за съобщението. Скоро ще бъде обработено.

en: Anonymous Admin
bg: Анонимен админ

en: Superadmin Assigned
bg: Назначено на супер администратор

en: Invalid user account - content cannot be allowed
bg: Невалидна потребителска сметка - съдържанието не може да бъде позволено

en: Bad words filter
bg: Филтър за лоши думи

en: Replaces bad words in the string with a user specified safe text
bg: Заменя лошите думи в низа с безопасен текст определен от потребителя

en: Do you wish to have @type nodes moderated?
bg: Желаете ли да модерирате съдържание от тип @type?

en: Moderated content automatically flags any content that may be questionable.  If content is found to contain any of words (or match regular expressions) found from the watchlist or banned list, the node is placed into a pending or hidden pile, respectively.  In the case of the latter, it is hidden to other users so the moderator can decide what should be done.
bg: Модерираното съдържание автоматично се маркира, ако се счита за съмнително. Ако съдържанието съдържа някои думи или отговаря на regular expression от списъците за наблюдение и забранени думи, публикацията се изпраща в опашката за изчакване или на скрити публикации. В последния случай публикацията е скрита и модератора трябва да реши какво да се направи.

en: Do you wish to have @type nodes pre-moderated?
bg: Желаете ли предварително да модерирате съдържание от тип @type?

en: PRE-Moderated content is automatically hidden on the site and placed into an appropriate bin depending on how good or bad the content may be.  It is then up to the moderator to allow or remove the node from being displayed on the site.
bg: ПРЕДВАРИТЕЛНО модерираното съдържание автоматично се скрива от сайта и се постава в опашката за модериране. След това модераторът трябва да реши дали да разреши или премахне публикацията от сайта.

en: Watchlist word settings
bg: Списък с думи за наблюдение

en: These words fall in a grey area of being good or bad.  Content found with these words will be flagged into the pending pile (and into a hidden pile if premoderation is allowed on the content type)
bg: Тези думи са нито добри, нито лоши. Съдържанието с тези думи ще бъде маркирано и изпратено за изчакване или скрито, ако е включено предварително модериране за този тип съдържание.

en: The watch list, one per line.  Do not use empty line breaks.
bg: Списък с думи за наблюдение, по една на ред. Не използвайте презни редове.

en: Filtered/banned word settings
bg: Настройки на филтрирани/забранени думи

en: These words will enable content to be automatically flagged on the site and, if allowed back on site, filters the banned words
bg: Тези думи ще позволят автоматично маркиране на съдържанието и ако то бъде разрешено ще филтрира забранените думи.

en: Filtered/banned word list
bg: Списък с филтрирани/забранени думи

en: The banned word list, one per line.  Do not use empty line breaks.
bg: Списък със забранени думи, по една на ред. Не използвайте празни редове.

en: String to replace banned words with
bg: Низ за замяна на забранените думи

en: Enable moderation from the watchlist and banned list for these content types
bg: Включване на модериране от списъците за наблюдение и забранени думи за следните типове съдържание

en: Validate the username is not part of a bad list of words
bg: Проверка дали потребителското име не е част от списъка с лоши думи

en: Enable pre-moderation from the watchlist and banned list for these content types
bg: Включване на предварително модериране от списъците за наблюдение и забранени думи за следните типове съдържание

en: Content gets flagged regardless of abuse module setting.
bg: Съдържанието се маркира независимо от настройките на модула за злоупотреби

en: Please remove all empty line breaks from the %list list
bg: Премахнете всички празни нови редове от списъка %list

en: Test out watchlist word settings
bg: Изпробване настройките за наблюдение

en: Test the validity of the watch word list and banned word list.
bg: Изпробване валидността на списъците за наблюдение и забранени думи.

en: Test Box
bg: Поле за тестване

en: The text you wish to test.
bg: Текстът, който желаете да изпробвате.

en: Inappropriate name !name requested.
bg: Заявено е неподходящо име !name.

en: No watched or banned words found.
bg: Не са намарени забранени или наблюдавани думи.
