Advertisement (6.x-2.1) - en to nl translation catalogue (370 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Delete group
nl: Groep verwijderen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Action
nl: Actie

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: File
nl: Bestand

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: default
nl: standaard

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Message
nl: Bericht

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: none
nl: geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Time
nl: Tijd

en: Views
nl: Overzichten

en: remove
nl: verwijderen

en: never
nl: nooit

en: Event
nl: Evenement

en: Text
nl: Tekst

en: <none>
nl: -geen-

en: Last month
nl: Afgelopen maand

en: Total
nl: Totaal

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Paths
nl: Paden

en: User
nl: Gebruiker

en: file
nl: bestand

en: Options
nl: Opties

en: Create
nl: Aanmaken

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Location
nl: Locatie

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: active
nl: actief

en: Delete all
nl: Alles verwijderen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Group name
nl: Groepsnaam

en: General
nl: Algemeen

en: Advertisement
nl: Advertentie

en: group
nl: groep

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: !time ago
nl: !time geleden

en: External
nl: Extern

en: Ad groups
nl: Advertentiegroepen

en: Channel
nl: Kanaal

en: Clicks
nl: Klikken

en: IP Address
nl: IP-adres

en: false
nl: onwaar

en: true
nl: waar

en: Level
nl: Niveau

en: expired
nl: verlopen

en: Edit group
nl: Groep bewerken

en: Notifications
nl: Meldingen

en: No container
nl: Geen container

en: Probability
nl: Waarschijnlijkheid van weergave

en: The update has been performed.
nl: De update is uitgevoerd.

en: Bot
nl: Robot

en: Refine
nl: Verfijnen

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Today
nl: Vandaag

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: Minimum height
nl: Minimumhoogte

en: Minimum width
nl: Minimumbreedte

en: All time
nl: Totaal

en: role
nl: rol

en: No limit
nl: Geen limiet

en: channel
nl: kanaal

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: permission
nl: toegangsrechten

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: not active
nl: niet actief

en: New
nl: Nieuwe

en: image
nl: afbeelding

en: Select
nl: Selecteren

en: Channel name
nl: Kanaalnaam

en: Examples:
nl: Voorbeelden:

en: Cache lifetime
nl: Cache-levensduur

en: When
nl: Wanneer

en: Channels
nl: Kanalen

en: pending
nl: in wachtrij

en: IFrame
nl: Iframe

en: Ad
nl: Advertentie

en: Raw
nl: Onbewerkt

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: Container name
nl: Naam container

en: Reports
nl: Rapporten

en: and
nl: en

en: where
nl: waar

en: Destination URL
nl: URL bestemming

en: Text ad
nl: Tekstadvertentie

en: Inventory
nl: Inventaris

en: Impressions
nl: Vertoningen

en: Notification
nl: Melding

en: Download CSV
nl: CSV-bestand downloaden

en: approved
nl: goedgekeurd

en: This month
nl: Deze maand

en: This year
nl: Dit jaar

en: denied
nl: afgewezen

en: end
nl: einde

en: Display type
nl: Weergavetype

en: notifications
nl: notificaties

en: Ads cannot be displayed.  The ad module is <a href="@misconfigured">misconfigured</a>, failed to locate the required <em>serve.php</em> ond/or <em>adserve.inc</em> file.
nl: Advertenties kunnen niet worden weergegeven. De advertentiemodule is <a href="@misconfigured">verkeerd geconfigureerd</a>, kon het benodigde bestand <em>serve.php</em> en/of <em>adserve.inc</em> niet vinden.

en: The ad module is <a href="@misconfigured">misconfigured</a>.
nl: De advertentiemodule is <a href="@misconfigured">verkeerd geconfigureerd</a>.

en: This advertisement is currently waiting for administrative approval.
nl: Deze advertentie wacht op goedkeuring door de beheerder.

en: This advertisement is actively being displayed.
nl: Deze advertentie wordt momenteel weergegeven.

en: This advertisement has been temporarily disabled by its owner and is not currently being displayed.
nl: Deze advertentie is tijdelijke uitgeschakeld door de eigenaar en wordt niet weergegeven.

en: This advertisement will be automatically activated on %timestamp, in %time.
nl: Deze advertentie zal automatisch geactiveerd worden op %timestamp, over %time.

en: This advertisement has been active since %date.
nl: Deze advertentie is actief sinds %date.

en: This advertisement will expire on %timestamp, in %time.
nl: Deze advertentie verloopt op %timestamp, over %time.

en: This advertisement will expire after %left more clicks.
nl: Deze advertentie zal verlopen na %left klikken.

en: This advertisement expired %date.
nl: Deze advertentie verliep op %date.

en: Click-thru
nl: Doorklikratio

en: This hour
nl: Dit uur

en: Last hour
nl: Laatste uur

en: Last seven days
nl: Laatste zeven dagen

en: Last year
nl: Vorig jaar

en: The ad module provides a complete advertising system for Drupal powered websites.  It does this through an API that allow other modules to handle various types of advertising content.  For example, if enabled together with the ad_image module you will be able to display image based advertisements such as banner ads.
nl: De advertentiemodule biedt een compleet adverteersysteem voor websites gemaakt met Drupal. Dit gebeurt middels een API welke andere modules toestaat diverse soorten advertenties af te handelen. Bijvoorbeeld, indien de ad_image-module is ingeschakeld is er de mogelijkheid om afbeeldingsgebaseerde advertenties te tonen, zoals banners.

en: Advertisements can be randomly displayed to visitors of your website.
nl: Advertenties kunnen willekeurig worden getoond aan bezoekers van uw website.

en: Scheduling
nl: Planning

en: The current date and time is "%date".
nl: De huidige datum en tijd is "%date".

en: Automatically activate ad
nl: Advertentie automatisch activeren

en: Automatically expire ad
nl: Advertentie automatisch laten verlopen

en: Maximum clicks
nl: Maximum aantal kliks

en: ad group
nl: Advertentiegroep

en: Type %type is required to use this vocabulary.
nl: Het type %type is verplicht om dit woordenboek te gebruiken.

en: Ad group name
nl: Advertentiegroepsnaam

en: The name for this ad group.  Example: "Linux".
nl: De naam voor deze advertentiegroep. Bijvoorbeeld: "Linux".

en: A description of the ad group.
nl: Een omschrijving van de advertentiegroep.

en: URL where clicked
nl: URL waarvandaan er geklikt werd

en: Click history
nl: Klikgeschiedenis

en: Click details
nl: Klikdetails

en: Valid: this is a valid click.
nl: Geldig: dit is een geldige klik.

en: Ads
nl: Advertenties

en: Configure and manage your advertising system.
nl: Configureer en beheer uw advertentiesysteem.

en: Create group
nl: Groep aanmaken

en: Ad owners
nl: Advertentie-eigenaren

en: !owner's permissions
nl: toegangsrechten van !owner

en: ad group: @name
nl: advertentiegroep: @name

en: Number of ads
nl: Aantal advertenties

en: Select the maximum number of unique ads that should be displayed together in this block.  If you specify a number larger than the maximum number of ads in this ad group, all ads will be displayed once.
nl: Selecteer het maximum aantal unieke advertenties dat moet worden weergegeven in dit blok. Indien u een aantal opgeeft wat hoger is dan het aantal advertenties in deze groep, worden alle advertenties weergegeven.

en: permissions
nl: toegangsrechten

en: Add owner
nl: Eigenaar toevoegen

en: The specified username %username does not exist.
nl: De opgegeven gebruikersnaam %username bestaat niet.

en: The specified user %username is already an owner of this ad.
nl: De opgegeven gebruikersnaam %username is reeds eigenaar van deze advertentie.

en: assigned
nl: toegewezen

en: The user is already an owner of the ad.
nl: De gebruiker is reeds eigenaar van de advertentie.

en: granted
nl: toegekend

en: The permissions have been saved.
nl: De toegangsrechten zijn opgeslagen.

en: Mark as approved
nl: Markeer als goedgekeurd

en: Mark as active
nl: Markeer als actief

en: Mark as expired
nl: Markeer als verlopen

en: Mark as pending
nl: Markeer als wachtend

en: Mark as offline
nl: Markeer als offline

en: Mark as denied
nl: Markeer als afgekeurd

en: Are you sure you want to delete these ads?
nl: Weet u zeker dat u deze advertenties wilt verwijderen?

en: The ads have been deleted.
nl: De advertenties zijn verwijderd.

en: No ads available.
nl: Geen advertenties beschikbaar.

en: No ads selected.
nl: Geen advertenties geselecteerd.

en: not approved
nl: afgekeurd

en: not offline
nl: niet offline

en: not expired
nl: niet verlopen

en: not denied
nl: niet afgekeurd

en: Show only ads where
nl: Toon alleen advertenties waarbij

en: not found
nl: niet gevonden

en: Click-through target
nl: Doorklik-doel

en: same browser window and frame
nl: Zelfde browservenster en tab.

en: new browser window
nl: Nieuw browservenster

en: parent frame
nl: bovenliggend frame

en: same browser window, removing all frames
nl: Zelfde browservenster, alle frames worden verwijderd

en: If enabled, %tag will be added to advertisement links generated by this module.
nl: Wanneer ingeschakeld, zal %tag worden toegevoegd aan advertentielinks aangemaakt door deze module.

en: Validate URLs
nl: URL's valideren

en: If enabled, any destination URLs entered in ads will be required to be complete URLs (including http:// or https:// at the beginning).  If you wish to include internal urls, you will need to disable this option.
nl: Indien ingeschakeld, is het enkel toegestaan om URLs die beginnen met http:// of https:// te gebruiken. Indien u gebruik wilt maken van interne URLs, zet deze optie dan uit.

en: Frameborder
nl: Framerand

en: Scrolling
nl: Scrollen

en: The default width for advertisement IFrames
nl: De standaardbreedte voor advertentie-iframes

en: The default height for advertisement IFrames
nl: De standaardhoogte voor advertentie-iframes

en: A cache can be used to efficiently track how many times advertisements are displayed and clicked.
nl: Een cache kan gebruikt worden om op efficiënte wijze te traceren hoe vaak advertenties worden getoond en aangeklikt.

en: No groups have been created.
nl: Er zijn geen groepen aangemaakt.

en: Missing vocabulary node type for advertisements, attempting to auto-fix.
nl: Het nodetype 'vocabulaire' voor advertenties ontbreekt, poging tot automatisch herstellen wordt ondernomen.

en: Be sure to enable "!show" permissions for all roles that you wish to see advertisements.
nl: Zorg er voor dat de '!show'-permissies ingeschakeld zijn voor alle rollen waarvan u wilt dat ze advertenties kunnen zien.

en: show advertisements
nl: advertenties weergeven

en: Specify a name for the ad group.
nl: Geef een naam op voor de advertentiegroep.

en: Describe this ad group.
nl: Omschrijf deze advertentiegroep.

en: Created new ad group %term.
nl: Nieuwe advertentiegroep %term aangemaakt.

en: The ad group %term has been updated.
nl: Advertentiegroep %term is bijgewerkt.

en: Are you sure you want to delete the ad group %name?
nl: Weet u zeker dat u advertentiegroep %name wilt verwijderen?

en: Ads that were within this group will not be deleted.  This action cannot be undone.
nl: Advertenties in deze groep zullen niet verwijderd worden. Deze actie kan niet worden ongedaan gemaakt.

en: The ad group %term has been deleted.
nl: De advertentiegroep %term is verwijderd.

en: ad
nl: advertentie

en: administer advertisements
nl: advertenties beheren

en: create advertisements
nl: advertenties aanmaken

en: edit own advertisements
nl: eigen advertenties bewerken

en: An advertising system for Drupal powered websites.
nl: Een advertentiesysteem voor op Drupal gebouwde websites.

en: File cache settings
nl: Bestandscache-instellingen

en: Number of cache files
nl: Aantal cachebestanden:

en: Replace tags:
nl: Vervang labels:

en: Manually embedded ads
nl: Handmatig ingesloten advertenties

en: Automatically embedded ads
nl: Automatisch ingesloten advertenties

en: Automatically embed ads in %type content
nl: Advertenties in %type-inhoud automatisch insluiten

en: Before the first paragraph
nl: Voor de eerste paragraaf

en: After the first paragraph
nl: Na de eerste paragraaf

en: After the second paragraph
nl: Na de tweede paragraaf

en: After the third paragraph
nl: Na de derde paragraaf

en: After the fourth paragraph
nl: Na de vierde paragraaf

en: After the fifth paragraph
nl: Na de vijfde paragraaf

en: After the sixth paragraph
nl: Na de zesde paragraaf

en: After the seventh paragraph
nl: Na de zevende paragraaf

en: After the eighth paragraph
nl: Na de achtste paragraaf

en: After the ninth paragraph
nl: Na de negende paragraaf

en: After the tenth paragraph
nl: Na de tiende paragraaf

en: After the last paragraph
nl: Na de laatste paragraaf

en: Always display ad
nl: Advertentie altijd weergeven

en: Ad group
nl: Advertentiegroep

en: Embedded ad configuration options saved.
nl: Ingesloten advertentie-configuratie-instellingen opgeslagen.

en: An external advertisement, displayed in an IFrame.
nl: Een externe advertentie, getoond in een IFrame.

en: External Source URL
nl: Externe bron-URL

en: Links to !url.
nl: Linkt naar !url.

en: External Ad
nl: Externe advertentie

en: Enhances the ad module to support externally hosted ads.  Typically combined with IFrames.
nl: Breidt de advertentiemodule uit met ondersteuning voor externe gehoste advertenties. Vaak gecombineerd met iframes.

en: A html advertisement.
nl: Een HTML-advertentie.

en: Ad HTML
nl: Advertentie-HTML

en: Paste the complete HTML provided by your advertising affiliate.
nl: Plak de volledige HTML-code aangeleverd door de adverteerder.

en: HTML Ad
nl: HTML-advertentie

en: Enhances the ad module to support html-based ads, such as those defined by many advertising affiliate websites.
nl: Breidt de advertentiemodule uit met ondersteuning voor HTML-gebaseerde advertenties, zoals veelal aangeleverd door vele advertentie-affiliate-websites.

en: An image or banner advertisement.
nl: Een afbeeldings- of banner-advertentie.

en: Maximum height
nl: Maximumhoogte

en: Maximum width
nl: Maximumbreedte

en: enable attachments
nl: bijlagen inschakelen

en: download method
nl: downloadmethode

en: view uploaded files
nl: upgeloade bestanden bekijken

en: (invalid image)
nl: (ongeldige afbeelding)

en: (active)
nl: (actief)

en: (inactive)
nl: (inactief)

en: No images have been uploaded.  Please upload an image via the <em>File attachments</em> form section below.<br />
nl: Er zijn geen afbeeldingen geüpload. Upload u alstublieft een afbeelding via de <em>bestandsbijlagen</em>-sectie onderaan.<br />

en: Image Ad
nl: Afbeeldingsadvertentie

en: Enhances the ad module to support banner ads.
nl: Breidt de advertentiemodule uit met mogelijkheden voor banner-advertenties.

en: Generate code snippet
nl: Codefragment aanmaken

en: host remote advertisements
nl: externe advertenties hosten

en: Valid
nl: Geldig

en: Ad owner
nl: Advertentie-eigenaar

en: Filtered role
nl: Gefilterde rol

en: view filtered clicks
nl: gefilterde klikken weergeven

en: filter clicks
nl: klikken filteren

en: A text advertisement.
nl: Een tekst-advertentie.

en: This is the rest of the ad.
nl: Dit is de rest van de advertentie.

en: Text Ad
nl: Tekst-advertentie

en: Enhances the ad module to support static text ads.
nl: Breidt de advertentiemodule uit met ondersteuning voor statische tekstadvertenties.

en: Display percent
nl: Weergavepercentage

en: There are no clicks yet.
nl: Er is momenteel nog niet geklikt op de advertentie.

en: This advertisement will expire after %left more impressions.
nl: Deze advertentie zal verlopen na %left vertoningen.

en: Maximum impressions
nl: Maximal aantal vertoningen

en: Embedded ads
nl: Ingesloten advertenties

en: External ad
nl: Externe advertentie

en: HTML ad
nl: HTML-advertentie

en: Image ad
nl: Afbeeldingsadvertentie

en: disable URL validation
nl: URL-validatie uitschakelen

en: Remove owner
nl: Eigenaar verwijderen

en: Ad Owners
nl: Advertentie-eigenaren

en: Enhances the ad module to support ad owners.
nl: Breidt de advertentiemodule uit met ondersteuning voor advertentie-eigenaren.

en: Code snippet
nl: Codefragment

en: Remote ads
nl: Externe advertenties

en: Reset report
nl: Rapport resetten

en: always
nl: altijd

en: - All -
nl: - Alle -

en: The type of ad.
nl: Het type advertentie.

en: Remove ads from local search results
nl: Verwijder advertenties uit zoekresultaten op de website zelf

en: edit any advertisement
nl: een advertentie bewerken

en: Remove ads from remote search engines
nl: Verwijder advertenties voor externe zoekmachines

en: noindex meta tag
nl: noindex-metatag

en: There are currently no statistics for this advertisement.
nl: Er zijn momenteel geen statistieken voor deze advertentie beschikbaar.

en: The ID of the advertisement.
nl: Het ID van de advertentie.

en: The status of the ad.
nl: De status van de advertentie.

en: The url of the advertisement.
nl: De URL van de advertentie.

en: The redirection url of the advertisement.
nl: De doorverwijzings-URL van de advertentie.

en: The title of the advertisement.
nl: De titel van de advertentie.

en: The number of comments attached to the advertisement.
nl: Het aantal reacties gekoppeld aan de advertentie.

en: Ad impressions last year.
nl: Advertentievertoningen afgelopen jaar.

en: Ad clicks last year.
nl: Advertentieklikken afgelopen jaar.

en: Ad impressions this year.
nl: Advertentievertoningen dit jaar.

en: Ad clicks this year.
nl: Advertentieklikken dit jaar.

en: Ad impressions last month.
nl: Advertentievertoningen afgelopen maand.

en: Ad clicks this month.
nl: Advertentieklikken deze maand.

en: Ad impressions this month.
nl: Advertentievertoningen deze maand.

en: Ad impressions yesterday.
nl: Advertentievertoningen gisteren.

en: Ad clicks yesterday.
nl: Advertentieklikken gisteren.

en: Ad impressions today.
nl: Advertentievertoningen vandaag.

en: Ad clicks today.
nl: Advertentieklikken vandaag.

en: Ad impressions last hour.
nl: Advertentievertoningen afgelopen uur.

en: Ad clicks this hour.
nl: Advertentieklikken dit uur.

en: Ad impressions this hour.
nl: Advertentievertoningen dit uur.

en: This advertisement has been approved and is currently waiting to be activated.
nl: Deze advertentie is goedgekeurd en is momenteel wachtende op activatie.

en: This advertisement has expired and is no longer being displayed.
nl: Deze advertentie is verlopen en zal niet meer worden weergegeven.

en: This advertisement was refused by the site administrator and will not be displayed.
nl: Deze advertentie werd afgewezen door de websitebeheerder en zal daarom niet worden getoond.

en: Select Ad type
nl: Advertentie-type selecteren

en: Please, select an Ad type.
nl: Selecteer alstublieft een advertentietype.

en: delete own advertisements
nl: eigen advertenties verwijderen

en: delete any advertisement
nl: elke advertentie verwijderen

en: Flush cached data
nl: Cachegegevens leegmaken

en: ad file cache
nl: advertentiebestandscache

en: Ad file cache
nl: Advertentiebestandscache

en: This module provides the ability to create advertisement channels, for which rules can be defined.
nl: Deze module biedt de mogelijkheid om advertentiekanalen aan te maken, waar regels voor gedefinieerd kunnen worden.

en: Create container
nl: Container aanmaken

en: Create channel
nl: Kanaal aanmaken

en: Premiere
nl: Premium

en: <any>
nl: -elke-

en: Ad channels
nl: Advertentiekanalen

en: Generate report
nl: Rapport aanmaken

en: premiere
nl: premium

en: remnant
nl: overblijfsel

en: In place of groups
nl: In plaats van groepen

en: Not at all
nl: Helemaal niet

en: Maximum number of channels that can be assigned to a single ad
nl: Maximaal aantal kanalen die toegewezen kunnen worden aan een enkele advertentie

en: This is a premiere advertisement.
nl: Dit is een premium-advertentie.

en: This is not a premiere advertisement.
nl: Dit is geen premium-advertentie.

en: This is a remnant advertisement.
nl: Dit is een overgebleven advertentie.

en: You can not assign this advertisement to more than !limit.
nl: U kan deze advertentie niet toewijzen aan meer dan !limit.

en: The %channel channel does not allow advertisements from the %group group.
nl: Het advertentiekanaal %channel staat geen advertenties van de groep %group toe.

en: Enter a full description of your channel.
nl: Voer een volledige besschrijving van uw advertentiekanaal in

en: No containers have been created.
nl: Er zijn geen containers aangemaakt.

en: URL rules
nl: URL-regels

en: Display advertisements from this channel on specific URLs
nl: Advertenties van dit kanaal op specifieke URL's weergeven

en: Display advertisements on every URL except the listed URLs.
nl: Advertenties weergeven op elke URL behalve de opgegeven URL's.

en: Display advertisements only on the listed URLs.
nl: Advertenties enkel op de opgegeven URL's weergeven.

en: Ad group rules
nl: Advertentiegroepsregels

en: Allow advertisements from specific ad groups
nl: Advertenties van specifieke advertentiegroepen toestaan

en: No ad groups have been created.
nl: Er zijn geen advertentiegroepen aangemaakt.

en: Not-in-channel ad rules
nl: Niet-in-kanaal-advertentieregels

en: A channel named %name already exists.
nl: Er is al een bestaand kanaal genaamd %name aanwezig.

en: The %name channel has been deleted.
nl: Het kanaal %name is verwijderd.

en: administer channels
nl: kanalen beheren

en: configure ad premier status
nl: premium-status van advertentie instellen

en: Ad channel
nl: Advertentiekanaal

en: Allow remote hosted images
nl: Extern gehoste afbeeldingen toestaan

en: Maximum filesize
nl: Maximale bestandsgrootte

en: File attachements
nl: Bestandsbijlagen

en: generate administrative reports
nl: Administratieve rapporten aanmaken

en: Report dates
nl: Rapporteerdata

en: You must enter a valid start date.
nl: Vul een geldige ingangsdatum in.

en: Modify report
nl: Rapportage aanpassen

en: Active dates
nl: Actieve data

en: Ad report
nl: Advertentie-rapportage

en: configure ad probability
nl: advertentie zichtbaarheidswaarschijnlijkheid instellen
