Advertisement (6.x-2.3-beta1) - en to lt translation catalogue (250 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Delete group
lt: Pašalinti grupę

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Quantity
lt: Kiekis

en: error
lt: klaida

en: all
lt: visi

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: default
lt: įprasta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Container
lt: Konteineris

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Time
lt: Laikas

en: remove
lt: pašalinti

en: never
lt: niekada

en: Text
lt: Tekstas

en: <none>
lt: -joks-

en: Last month
lt: Praeitą mėnesį

en: Total
lt: Iš viso

en: Statistics
lt: Statistika

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Paths
lt: Keliai

en: type
lt: tipas

en: User
lt: Narys

en: action
lt: veiksmas

en: file
lt: failas

en: status
lt: būsena

en: Options
lt: Nustatymai

en: Sent email to %recipient
lt: Laiškas išsiųstas  %recipient

en: Unable to send email to %recipient
lt: Neįmano išsiųsti laiško %recipient

en: Create
lt: Kurti

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: active
lt: aktyvus

en: Delete all
lt: Ištrinti visas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: General
lt: Bendras

en: Advertisement
lt: Reklama

en: group
lt: grupė

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: External
lt: Išorinis

en: Ad groups
lt: Reklamų grupės

en: Clicks
lt: Paspaudimai

en: Cache
lt: Podėlis

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: expired
lt: pasibaigusi

en: Edit group
lt: Redaguoti grupę

en: Probability
lt: Tikimybė

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Today
lt: Šiandien

en: Yesterday
lt: Vakar

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Minimum height
lt: Mažiausias aukštis

en: Minimum width
lt: Mažiausias plotis

en: All time
lt: Visi

en: role
lt: rolė

en: Permissions
lt: Leidimai

en: permission
lt: teisė

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: not active
lt: nerodoma

en: New
lt: Naujas

en: details
lt: smulkiau

en: Percentage
lt: Procentas

en: image
lt: paveikslėlis

en: Select
lt: Pasirinkti

en: is
lt: yra

en: pending
lt: laukia

en: Raw
lt: Paprastas

en: Container name
lt: Konteinerio pavadinimas

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: and
lt: ir

en: where
lt: kur

en: Destination URL
lt: Paskirties URL.

en: Impressions
lt: Parodymai

en: Download CSV
lt: Atsisiųsti CSV

en: approved
lt: patvirtinta

en: This month
lt: Šį mėnesį

en: This year
lt: Šiais metais

en: denied
lt: atmesta

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: This advertisement is currently waiting for administrative approval.
lt: Ši reklama laukia administratoriaus patvirtinimo.

en: This advertisement is actively being displayed.
lt: Ši reklama yra aktyvia rodoma.

en: This advertisement has been temporarily disabled by its owner and is not currently being displayed.
lt: Ši reklama laikinai išjungta jos savininko ir nėra rodoma.

en: This advertisement has been active since %date.
lt: Ši reklama aktyvi nuo %date.

en: Click-thru
lt: Paspaudimai

en: This hour
lt: Šią valandą

en: Last hour
lt: Praėjusią valandą

en: Last seven days
lt: Paskutinių septynių dienų

en: Last year
lt: Praeitais metais

en: Advertisements can be randomly displayed to visitors of your website.
lt: Reklamos rodomos jūsų svetainės lankytojams atsitiktine tvarka

en: Scheduling
lt: Grafikas

en: Automatically activate ad
lt: Automatiškai aktyvuoti reklamą

en: You can specify a date and time for this advertisement to be automatically activated.  The advertisement needs to be in an <em>approved</em> state before it can be automatically activated.  If you prefer to activate the advertisement immediately, leave this field empty.
lt: Jūs galite nustatyti, kada ši reklama turi būti automatiškai aktyvuojama. Reklama turi būti patvirtinta administratoriaus, kad ją būtų galima automatiškai aktyvuoti. Jei norite aktyvuoti reklamą tuojau pat, palikite šį lauką tuščią.

en: Automatically expire ad
lt: Automatiškai nebepublikuoti reklamos

en: You can specify a date and time for this advertisement to be automatically expired.  If you don't want the advertisement to expire, leave this field empty.
lt: Jūs galite nustatyti datą ir laiką, kai ši reklama turi būti automatiškai išjungta. Jei nenorite, kad ši reklama būtų automatiškai išjungiama, palikite šį lauką tuščią.

en: Maximum clicks
lt: Daugiausiai paspaudimų

en: You can specify the maximum number of times this advertisement should be clicked, after which it will be automatically expired.  If you don't want this advertisement to expire after a certain number of clicks leave this field set to %zero.
lt: Jūs galite nustatyti maksimalų šios reklamos paspaudimų skaičių, po kurio ji bus automatiškai išjungta. Jei nenorite, kad reklama būtų išjungta automatiškai po tam tikro paspaudimų skaičiaus, palikite šį lauką su nuliu.

en: URL where clicked
lt: URL buvo paspausti

en: Click history
lt: Paspaudimų istorija

en: Ads
lt: Reklamos

en: Configure and manage your advertising system.
lt: Konfigūruokite ir tvarkykite savo reklamų sistemą.

en: Create group
lt: Kurti grupę

en: Mark as approved
lt: Pažymėti kaip patvirtintą

en: Mark as active
lt: Pažymėti kaip rodomą

en: Mark as expired
lt: Pažymėti kaip pasibaigusią

en: Mark as pending
lt: Pažymėti kaip laukiančią

en: Mark as offline
lt: Pažymėti kaip išjungtą

en: Mark as denied
lt: Pažymėti kaip atmestą

en: Are you sure you want to delete these ads?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šias reklamas?

en: The ads have been deleted.
lt: Reklamos ištrintos.

en: No ads available.
lt: Reklamų nėra.

en: No ads selected.
lt: Nėra pasirinktų reklamų.

en: offline
lt: išjungta

en: not pending
lt: nelaukianti

en: not approved
lt: nepatvirtinta

en: not offline
lt: neišjungta

en: not expired
lt: nepasibaigusi

en: not denied
lt: neatmesta

en: Show only ads where
lt: Rodyti tik reklamas, kur

en: Using detected adserve scripts: %adserve, %adserveinc
lt: Naudojami aptikti adserve skriptai: %adserve, %adserveinc

en: not found
lt: nerasta

en: Click-through target
lt: Paspaudimo tikslas

en: same browser window and frame
lt: tas pats naršyklės langas arba freimas

en: new browser window
lt: naujas naršyklės langas

en: parent frame
lt: tėvinis freimas

en: same browser window, removing all frames
lt: tas pats naršyklės langas, be freimų

en: Select an option above to configure what happens when an ad is clicked.  These options set the <em>a target</em>, and are <em>_self</em>, <em>_blank</em>, <em>_parent</em> and <em>_top</em> respectively.
lt: Nustatykite, kas įvyks lankytojui paspaudus ant reklamos. Šie nustatymai
    nustato nuorodos <em>tikslą</em> ir yra atitinkamai <em>_self</em>, <em>_blank</em>,
    <em>_parent</em> bei <em>_top</em>.

en: If enabled, %tag will be added to advertisement links generated by this module.
lt: Įjungus, %tag bus pridėta prie šio modulio sugeneruotų reklamos nuorodų.

en: Validate URLs
lt: Tikrinti URL adresus

en: If enabled, any destination URLs entered in ads will be required to be complete URLs (including http:// or https:// at the beginning).  If you wish to include internal urls, you will need to disable this option.
lt: Įjungus, visi nuorodų adresai privalės būti tinkami URL'ai (su http:// arba
    https:// pradžioje). Jeigu norite pateikti nuorodas į vidinius puslapius, šį
    nustatymą reikės išjungti.

en: Frameborder
lt: Freimo rėmelis

en: If enabled, IFrames used for displaying ads will have a frameborder.
lt: Įjungus, IFrame elementai turės rėmelį.

en: Scrolling
lt: Slenkamas

en: Define whether or not scroll bars should be enabled for the ad IFrame.
lt: Kontroliuoja ar IFrame elementas bus su slinkimo juostomis.

en: The default width for advertisement IFrames
lt: Numatytas IFrame elementų plotis

en: The default height for advertisement IFrames
lt: Numatytas IFrame elementų aukštis.

en: A cache can be used to efficiently track how many times advertisements are displayed and clicked.
lt: Podėlis, kuris naudojamas efektyviam reklamų parodymų ir paspaudimų registravimui.

en: The default ad group is comprised of all ads not assigned to any other ad group.
lt: Numatytoji reklamų grupė susideda iš visų reklamų, nepriskirtų nei vienai kitai grupei.

en: No groups have been created.
lt: Nebuvo sukurta nei viena grupė.

en: Specify a name for the ad group.
lt: Nurodykite reklamų grupės pavadinimą.

en: Describe this ad group.
lt: Apibūdinkite šią reklamų grupę.

en: When listing ad groups, those with lighter (smaller) weights get listed before ad groups with heavier (larger) weights.  Ad groups with equal weights are sorted alphabetically.
lt: Išvedant reklamų grupes, lengvesnės (su mažesniu svoriu) grupės išvedamos pirmiau už sunkesnes.
    Reklamų grupės su vienodu svoriu rūšiuojamos pagal abėcėlę.

en: Created new ad group %term.
lt: Sukurta nauja reklamų grupė %term.

en: The ad group %term has been updated.
lt: Reklamų grupė %term atnaujinta.

en: Are you sure you want to delete the ad group %name?
lt: Ar tikrai norite ištrinti reklamų grupę %name?

en: Ads that were within this group will not be deleted.  This action cannot be undone.
lt: Šioje grupėje esančios reklamos nebus ištrintos. Šis veiksmas neatstomas.

en: The ad group %term has been deleted.
lt: Reklamų grupė %term ištrinta.

en: ad
lt: reklama

en: administer advertisements
lt: administruoti reklamas

en: An image or banner advertisement.
lt: Paveikslėlis arba reklaminis baneris

en: Maximum height
lt: Didžiausias aukštis

en: Maximum width
lt: Didžiausias plotis

en: view uploaded files
lt: peržiūrėti įkeltus failus

en: No images have been uploaded.  Please upload an image via the <em>File attachments</em> form section below.<br />
lt: Neįkeltas joks paveikslėlis. Prašome įkelti paveikslėlį per <em>File attachments</em> formą žemiau.<br />

en: Mouseover
lt: Žymė

en: Optionally enter text to appear when a mouse pointer hovers over the ad image.
lt: Jei norite, įveskite tekstą, kuris bus matomas užvedus pelę ant reklamos paveikslėlio.

en: You have configured your advertisements to be displayed in iframes, and you have configured your click-through target as "same browser window and frame".  This is an unusual configuration, as when you click your advertisements only the IFrame will be redirected.  Be sure that this is actually what you are trying to do.
lt: Jūs nustatėte, kad reklamos būtų rodomos IFrame elementuose, o jų paspaudimai būtų atidaromi tame
    pačiame naršyklės lange arba freime. Tai yra neįprasta konfigūracija, nes paspaudus ant reklamų, jos bus atidaromos IFrame elementuose. Pasitikslinkite, ar tikrai to siekėte.

en: There are no clicks yet.
lt: Kol kas nėra paspaudimų.

en: Maximum impressions
lt: Maksimalus skaičius parodymų

en: You can specify the maximum number of times this advertisement should be displayed, after which it will be automatically expired.  If you don't want this advertisement to expire after a certain number of impressions, leave this field set to %zero.
lt: Jūs galite nustatyti maksimalų šios reklamos parodymų skaičių, po kurio ji bus automatiškai išjungta. Jei nenorite, kad reklama būtų išjungta automatiškai po tam tikro parodymų laiko, palikite šį lauką su nuliu.

en: Image ad
lt: Reklamos paveiksliukas

en: Enter the complete URL where you want people to be redirected when they click on this advertisement.  The URL must be valid and begin with http:// or https://, for example %url, unless you !disable.  If you do not enter a URL, the advertisement will not be clickable.
lt: Įveskite pilną URL adresą, kuriuo norite nukreipti žmones, paspaudusius ant šios reklamos. URL adresas turi būti tinkamas ir prasidėti http:// arba https://. Jei neįvesite jokio URL adreso, reklama niekur nenukreips.

en: disable URL validation
lt: išjungti URL validavimą

en: Reset report
lt: Išvalyti ataskaitą

en: - All -
lt: - Visos -

en: The type of ad.
lt: Reklamos tipas.

en: Remove ads from local search results
lt: Pašalinti reklamą iš lokalios paieškos rezultatų

en: edit any advertisement
lt: redaguoti bet kurią reklamą

en: Remove ads from remote search engines
lt: Pašalinti reklamas iš nutolusių paieškos variklių

en: There are currently no statistics for this advertisement.
lt: Kol kas nėra jokios statistikos šiai reklamai.

en: The ID of the advertisement.
lt: Reklamos ID.

en: The status of the ad.
lt: Reklamos būsena.

en: The url of the advertisement.
lt: Reklamos URL.

en: The redirection url of the advertisement.
lt: URL, į kurį nukreipia reklama.

en: The title of the advertisement.
lt: Reklamos pavadinimas

en: The number of comments attached to the advertisement.
lt: Komentarų, susijusių su reklama, skaičius.

en: The maximum number of times this advertisement is allowed to be viewed.
lt: Maksimalus kiekis reklamos peržiūrėjimų.

en: The maximum number of times this advertisement is allowed to be clicked.
lt: Maksimalus kiekis reklamos paspaudimų.

en: All time impression statistics
lt: Visų parodymų statistika

en: All time click statistics.
lt: Visų paspaudimų statistika.

en: Ad impressions last year.
lt: Reklamos parodymai praeitais metais.

en: Ad clicks last year.
lt: Reklamos paspaudimai praeitais metais.

en: Ad impressions this year.
lt: Reklamos parodymai šiais metais.

en: Ad clicks this year.
lt: Reklamos paspaudimai šiais metais.

en: Ad impressions last month.
lt: Reklamos parodymai praeitą mėnesį.

en: Ad clicks this month.
lt: Reklamos paspaudimai šį mėnesį.

en: Ad impressions this month.
lt: Reklamos parodymai šį mėnesį.

en: Ad impressions yesterday.
lt: Reklamos parodymai vakar.

en: Ad clicks yesterday.
lt: Reklamos paspaudimai vakar.

en: Ad impressions today.
lt: Reklamos parodymai šiandien.

en: Ad clicks today.
lt: Reklamos paspaudimai šiandien.

en: Ad impressions last hour.
lt: Reklamos parodymai praėjusią valandą.

en: Ad clicks this hour.
lt: Reklamos paspaudimai šią valandą.

en: Ad impressions this hour.
lt: Reklamos parodymai šią valandą.

en: This advertisement has been approved and is currently waiting to be activated.
lt: Ši reklama buvo patvirtinta ir laukia, kol bus aktyvuota.

en: This advertisement has expired and is no longer being displayed.
lt: Šios reklamos rodymo laikas baigėsi.

en: This advertisement was refused by the site administrator and will not be displayed.
lt: Ši reklama buvo atmesta svetainės administratoriaus ir nebus rodoma.

en: <any>
lt: <bet kuris>

en: Generate report
lt: Kurti ataskaitą

en: Report dates
lt: Ataskaitos datos

en: Modify report
lt: Redaguoti ataskaitą

en: Active dates
lt: Aktyvios datos

en: The greater the probability, the more frequently this advertisement will be displayed.  An advertisement with a probablity of 2 will be displayed twice as frequently as an advertisement with a probability of 1.
lt: Kuo didesnė tikimybė, tuo dažniau bus rodoma reklama. Reklama su tikimybe 2 bus rodoma dukart dažniau nei reklama su tikimybe 1.

en: The advertisement.
lt: Reklama.

en: The username of the ad creator.
lt: Reklamos kūrėjo vartotojo vardas.

en: The email address of the ad creator.
lt: Reklamos kūrėjo el. pašto adresas.

en: The user ID of the ad creator.
lt: Reklamos kūrėjo vartotojo ID.

en: Report dates: !start to !end
lt: Ataskaitos data: nuo !start iki !end

en: Ad groups: !groups
lt: Reklamos grupės: !groups

en: There !count found.
lt: Rasta !count.

en: Report data
lt: Ataskaitos duomenys
