Google AdSense integration (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (493 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Show on every page except the listed pages.
uk: Показувати на всіх сторінках, окрім перелічених.

en: Show on only the listed pages.
uk: Показувати тільки на вказаних сторінках.

en: Group
uk: Група

en: Description
uk: Опис

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Google Search
uk: Пошук через Google

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: Number of blocks
uk: Кількість блоків

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Background
uk: Тло

en: Format
uk: Формат

en: URL
uk: URL-адреса

en: Path
uk: Шлях

en: Text
uk: Текст

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Visibility
uk: Видимість

en: Centered
uk: По центру

en: Publisher ID
uk: Ідентифікатор видавця

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Border
uk: Рамка

en: Egypt
uk: Єгипет

en: Namibia
uk: Намібія

en: Israel
uk: Ізраїль

en: Iran
uk: Іран

en: New Zealand
uk: Нова Зеландія

en: Tonga
uk: Тонґа

en: Russian Federation
uk: Російська Федерація - країна терорист

en: Cuba
uk: Куба

en: Brazil
uk: Бразилія

en: Chile
uk: Чилі

en: Paraguay
uk: Парагвай

en: Jamaica
uk: Ямайка

en: Japan
uk: Японія

en: Libya
uk: Лівія

en: Poland
uk: Польща

en: Portugal
uk: Португалія

en: Singapore
uk: Сингапур

en: Turkey
uk: Туреччина

en: Day
uk: День

en: Background color
uk: Колір тла

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Role
uk: Роль

en: Site ID
uk: Ідентифікатор сайту

en: Referrer
uk: Джерело

en: Vertical banner
uk: Вертикальний банер

en: Skyscraper
uk: Хмарочос

en: Button
uk: Кнопка

en: Square
uk: Квадрат

en: Banner
uk: Банер

en: Leaderboard
uk: Повний банер

en: AdSense clicks
uk: Переходи AdSense

en: Track AdSense clicks.
uk: Відстежувати переходи AdSense.

en: Top pages
uk: Популярні сторінки

en: By day
uk: У день

en: Ad type
uk: Тип оголошення

en: Help and instructions
uk: Довідка та вказівки

en: Required parameters
uk: Обов'язкові параметри

en: Google AdSense client ID profile field
uk: Поле профілю ідентифікатора клієнта Google AdSense

en: This is the profile field that holds the AdSense Client ID for the site owner as well as (optionally) for site users who participate in revenue sharing. You must enabled the profile module and create a new field for this.
uk: Це поле профілю, яке містить ідентифікатор клієнта AdSense власника сайту, а також (необов’язково) відвідувачів сайту, котрі приймають участь в розподілі доходів. Для цього необхідно увімкнути модуль профіля і створити нове поле.

en: Ad groups
uk: Групи реклами

en: Group @group attributes
uk: Атрибути групи @group

en: Both
uk: Все

en: Alternate URL color
uk: Колір зміненої URL-адреси

en: Alternate URL
uk: Змінювати URL

en: Alternate color
uk: Змінювати колір

en: Alternate info
uk: Інша інформація

en: Enter either 6 letter alternate color code, or alternate URL to use
uk: Або введіть інший шестизначний код кольору, або іншу URL-адресу для використання

en: Custom channels
uk: Користувацькі канали

en: Enter up to !channels custom channels that you have configured in Google AdSense. If you are not using custom channels, or you are only using URL channels, then leave this empty.
uk: Введіть до !channels користувацьких каналів, налаштованих в Google AdSense. Якщо ви не використовуєте користувацькі канали, або використовуєте лише URL-канали, тоді залиште порожнім.

en: Percentage of node views going to author
uk: Відсоток переглядів матеріалу, що відходить до автора

en: Percentage of node views going to user who referred the author
uk: Відсоток переглядів матеріалу, що відходить користувачеві, що надав посилання

en: Show AdSense on specific pages
uk: Показувати AdSense на певних сторінках

en: Click tracking
uk: Відстеження переходів

en: Enable AdSense click tracking?
uk: Увімкнути відстеження переходів?

en: Logs IP and time of <a href=!url>AdSense clicks</a>. This can be very useful in tracking which of your pages generate the most clicks, as well as help if click fraud is suspected.
uk: Записує в журнал IP-адресу і час <a href="!url">переходів за рекламою AdSense</a>. Може знадобитись при визначенні сторінок з найчастішими переходами і також допоможе виявити клікфрод (шахрайські клацання).

en: Enable name resolution of IP addresses?
uk: Увімкнути перетворення IP-адрес в назви доменів?

en: Display the domain name instead of the IP address. This can slow down the display of the logs page and tie up a PHP process for several seconds. On some hosting providers it may not be available.
uk: Відображати замість IP-адреси доменне ім’я. Може затримати відображення сторінки журналу на декілька секунд. У деяких хостинг-провайдерів може бути недоступним.

en: Enable test mode?
uk: Увімкнути тестовий режим?

en: This enables you to test the AdSense module settings. This can be useful in some situations: for example, testing whether revenue sharing is working properly or not without having to display real ads on your site. It is best to test this after you log out.
uk: В цьому режимі можна перевірити налаштування модуля AdSense. Це може стати в нагоді в деяких випадках: наприклад, перевірка належного розподілу доходів без необхідності відображення реальної реклами на сайті. Найкраще проводити перевірку здійснивши вихід з системи.

en: Disable Google AdSense ads?
uk: Вимкнути рекламу Google AdSense?

en: This disables all display of Google AdSense ads from your web site. This is useful in certain situations, such as site upgrades, or if you make a copy of the site for development and test purposes.
uk: Цей параметр вимикає всю рекламу Google AdSense на сайті. Це може стати в нагоді в певних випадках, наприклад під час модернізації сайту або на копії сайту, здійсненої для розробки або перевірки.

en: Placeholder when ads are disabled?
uk: Заповнювач коли оголошення вимкнені?

en: This causes an empty box to be displayed in place of the ads when they are disabled.
uk: Якщо реклама вимкнена, на її місці відображується порожній прямокутник.

en: Placeholder text to display
uk: Відображуваний текст заповнювача

en: Enter any text to display as a placeholder when ads are disabled.
uk: Уведіть будь-який текст для показу на місці розміщення реклами, коли вона відключена.

en: Enable AdSense section targeting?
uk: Увімкнути націлювання на розділи для AdSense?

en: This better targets Google ads to the teaser and body of nodes.
uk: З цим параметром реклама Google краще націлюється на анонс та вміст матеріалу.

en: AdSense tag
uk: Теґ AdSense

en: Ad format
uk: Формат оголошення

en: Channel
uk: Канал

en: AdSense unconfigured block. <a href=!url>Click to configure.</a>
uk: Неналаштований блок AdSense. <a href="!url">Натисніть щоб налаштувати.</a>

en: Clicks
uk: Переходи

en: Last
uk: Останній

en: hide adsense
uk: сховати adsense

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
uk: Показати, якщо даний PHP-код повертає <strong>TRUE</strong> (PHP-режим, тільки для експертів).

en: Search Results
uk: Результати пошуку

en: Germany
uk: Німеччина

en: Afghanistan
uk: Афганістан

en: Albania
uk: Албанія

en: Algeria
uk: Алжир

en: American Samoa
uk: Американське Самоа

en: Andorra
uk: Андорра

en: Angola
uk: Ангола

en: Anguilla
uk: Ангілья

en: Antarctica
uk: Антарктида

en: Antigua and Barbuda
uk: Антігуа і Барбуда

en: Argentina
uk: Аргентина

en: Armenia
uk: Вірменія

en: Aruba
uk: Аруба

en: Australia
uk: Австралія

en: Austria
uk: Австрія

en: Azerbaijan
uk: Азербайджан

en: Bahamas
uk: Багамські острови

en: Bahrain
uk: Бахрейн

en: Bangladesh
uk: Бангладеш

en: Barbados
uk: Барбадос

en: Belarus
uk: Білорусь

en: Belgium
uk: Бельгія

en: Belize
uk: Беліз

en: Benin
uk: Бенін

en: Bermuda
uk: Бермудські острови

en: Bhutan
uk: Бутан

en: Bolivia
uk: Болівія

en: Bosnia and Herzegovina
uk: Боснія та Герцеговина

en: Botswana
uk: Ботсвана

en: Bouvet Island
uk: Острів Буве

en: Bulgaria
uk: Болгарія

en: Burkina Faso
uk: Буркіна-Фасо

en: Burundi
uk: Бурунді

en: Cambodia
uk: Камбоджа

en: Cameroon
uk: Камерун

en: Canada
uk: Канада

en: Cape Verde
uk: Кабо-Верде

en: Cayman Islands
uk: Кайманові острови

en: Central African Republic
uk: Центрально-Африканська Республіка

en: Chad
uk: Чад

en: China
uk: Китай

en: Christmas Island
uk: Острів Різдва

en: Cocos (Keeling) Islands
uk: Кокосові (Кілінг) острови

en: Colombia
uk: Колумбія

en: Comoros
uk: Коморські острови

en: Congo
uk: Конго

en: Cook Islands
uk: Острови Кука

en: Costa Rica
uk: Коста-Ріка

en: Cyprus
uk: Кіпр

en: Czech Republic
uk: Чеська республіка

en: Denmark
uk: Данія

en: Djibouti
uk: Джибуті

en: Dominica
uk: Домініка

en: Dominican Republic
uk: Домініканська республіка

en: East Timor
uk: Східний Тимор

en: Ecuador
uk: Еквадор

en: El Salvador
uk: Ель-Сальвадор

en: Equatorial Guinea
uk: Екваторіальна Гвінея

en: Eritrea
uk: Еритрея

en: Estonia
uk: Естонія

en: Ethiopia
uk: Ефіопія

en: Faroe Islands
uk: Фарерські острови

en: Finland
uk: Фінляндія

en: France
uk: Франція

en: French Guiana
uk: Французька Гвіана

en: French Polynesia
uk: Французька Полінезія

en: Gabon
uk: Габон

en: Gambia
uk: Гамбія

en: Georgia
uk: Грузія

en: Ghana
uk: Гана

en: Gibraltar
uk: Гібралтар

en: Greece
uk: Греція

en: Greenland
uk: Гренландія

en: Grenada
uk: Гренада

en: Guadeloupe
uk: Гваделупа

en: Guam
uk: Гуам

en: Guatemala
uk: Гватемала

en: Guinea
uk: Гвінея

en: Guinea-Bissau
uk: Гвінея-Бісау

en: Guyana
uk: Гайана

en: Haiti
uk: Гаїті

en: Honduras
uk: Гондурас

en: Hungary
uk: Угорщина

en: Iceland
uk: Ісландія

en: India
uk: Індія

en: Indonesia
uk: Індонезія

en: Iraq
uk: Ірак

en: Ireland
uk: Ірландія

en: Italy
uk: Італія

en: Jordan
uk: Йорданія

en: Kazakhstan
uk: Казахстан

en: Kenya
uk: Кенія

en: Kiribati
uk: Кірібаті

en: Kuwait
uk: Кувейт

en: Kyrgyzstan
uk: Киргизстан

en: Latvia
uk: Латвія

en: Lebanon
uk: Ліван

en: Lesotho
uk: Лесото

en: Liberia
uk: Ліберія

en: Liechtenstein
uk: Ліхтенштейн

en: Lithuania
uk: Литва

en: Luxembourg
uk: Люксембург

en: Madagascar
uk: Мадагаскар

en: Malawi
uk: Малаві

en: Malaysia
uk: Малайзія

en: Maldives
uk: Мальдіви

en: Mali
uk: Малі

en: Malta
uk: Мальта

en: Marshall Islands
uk: Маршаллові острови

en: Martinique
uk: Мартиніка

en: Mauritania
uk: Мавританія

en: Mauritius
uk: Маврикій

en: Mayotte
uk: Майотта

en: Mexico
uk: Мексика

en: Micronesia
uk: Мікронезія

en: Moldova
uk: Молдова

en: Monaco
uk: Монако

en: Mongolia
uk: Монголія

en: Montserrat
uk: Монтсеррат

en: Morocco
uk: Марокко

en: Mozambique
uk: Мозамбік

en: Myanmar
uk: М’янма

en: Nauru
uk: Науру

en: Nepal
uk: Непал

en: Netherlands
uk: Нідерланди

en: Netherlands Antilles
uk: Нідерландські Антильські острови

en: New Caledonia
uk: Нова Каледонія

en: Nicaragua
uk: Нікарагуа

en: Niger
uk: Нігер

en: Nigeria
uk: Нігерія

en: Niue
uk: Ніуе

en: Norfolk Island
uk: Острів Норфолк

en: North Korea
uk: Північна Корея

en: Northern Mariana Islands
uk: Північні Маріанські острови

en: Norway
uk: Норвегія

en: Oman
uk: Оман

en: Pakistan
uk: Пакістан

en: Palau
uk: Палау

en: Panama
uk: Панама

en: Papua New Guinea
uk: Папуа Нова Гвінея

en: Peru
uk: Перу

en: Philippines
uk: Філіппіни

en: Puerto Rico
uk: Пуерто-Ріко

en: Qatar
uk: Катар

en: Reunion
uk: Реюньйон

en: Romania
uk: Румунія

en: Rwanda
uk: Руанда

en: Samoa
uk: Самоа

en: San Marino
uk: Сан-Марино

en: Saudi Arabia
uk: Саудівська Аравія

en: Senegal
uk: Сенегал

en: Serbia and Montenegro
uk: Сербія та Чорногорія

en: Seychelles
uk: Сейшели

en: Sierra Leone
uk: Сьєрра-Леоне

en: Slovakia
uk: Словаччина

en: Slovenia
uk: Словенія

en: Solomon Islands
uk: Соломонові острови

en: Somalia
uk: Сомалі

en: South Africa
uk: Південна Африка

en: Spain
uk: Іспанія

en: Sri Lanka
uk: Шрі-Ланка

en: St. Helena
uk: Острів Св. Олени

en: St. Pierre and Miquelon
uk: Сен-П'єр та Мікелон

en: Sudan
uk: Судан

en: Suriname
uk: Сурінам

en: Swaziland
uk: Свазіленд

en: Sweden
uk: Швеція

en: Switzerland
uk: Швейцарія

en: Syria
uk: Сирія

en: Taiwan
uk: Тайвань

en: Tajikistan
uk: Таджикістан

en: Tanzania
uk: Танзанія

en: Thailand
uk: Таїланд

en: Togo
uk: Того

en: Tokelau
uk: Токелау

en: Trinidad and Tobago
uk: Тринідад і Тобаго

en: Tunisia
uk: Туніс

en: Turkmenistan
uk: Туркменістан

en: Turks and Caicos Islands
uk: Острови Теркс і Кайкос

en: Tuvalu
uk: Тувалу

en: Uganda
uk: Уганда

en: Ukraine
uk: Україна

en: United Arab Emirates
uk: Об'єднані Арабські Емірати

en: United Kingdom
uk: Великобританія

en: United States
uk: США

en: United States Minor Outlying Islands
uk: Малі Зовнішні Острови Сполучених Штатів

en: Uruguay
uk: Уругвай

en: Uzbekistan
uk: Узбекістан

en: Vanuatu
uk: Вануату

en: Venezuela
uk: Венесуела

en: Viet Nam
uk: В'єтнам

en: Virgin Islands (British)
uk: Віргінські острова (Британські)

en: Yemen
uk: Ємен

en: Zambia
uk: Замбія

en: Zimbabwe
uk: Зімбабве

en: Arabic
uk: Арабська

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Japanese
uk: Японська

en: Korean
uk: Корейська

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: White
uk: Білий

en: Brunei Darussalam
uk: Бруней Даруссалам

en: Fiji
uk: Фіджі

en: Hong Kong
uk: Гонконг

en: Saint Kitts and Nevis
uk: Сент-Кітс і Невіс

en: South Korea
uk: Південна Корея

en: Saint Lucia
uk: Сент-Люсія

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
uk: Острови Шпіцберген і Ян-Маєн

en: Sao Tome and Principe
uk: Сан-Томе і Прінсіпі

en: French Southern Territories
uk: Французькі Південні Території

en: Saint Vincent and the Grenadines
uk: Сент-Вінсент і Гренадіни

en: Gray
uk: Сірий

en: Percentage
uk: Відсотки

en: British Indian Ocean Territory
uk: Британська Територія в Індійському океані

en: Cote d'Ivoire
uk: Кот-д'Івуар

en: Croatia
uk: Хорватія

en: Lao People's Democratic Republic
uk: Лаоська Народно-Демократична Республіка

en: Macau
uk: Макао

en: Macedonia
uk: Македонія

en: Pitcairn
uk: Піткерн

en: Virgin Islands (U.S.)
uk: Віргінські острова (США)

en: Wallis and Futuna Islands
uk: Острови Волліс та Футуна

en: Western Sahara
uk: Західна Сахара

en: Block description
uk: Опис блоку

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано режим PHP, введіть PHP-код між %php. Пам'ятайте - виконання неправильного коду PHP може порушити роботу друпалівського сайту.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">block overview page</a>.
uk: Короткий опис блоку. Використовується на сторінці огляду <a href="@overview">Блоки</a>.

en: Border color
uk: Колір рамки

en: Rounded corners
uk: Заокруглення кутів

en: AdSense for Search
uk: AdSense для пошуку

en: Title of the group.
uk: Заголовок групи.

en: Title color
uk: Колір заголовка

en: URL color
uk: Колір URL-адреси

en: Search Box Options
uk: Параметри блока пошуку

en: Allows users to search the web or the specific site(s) of your choice. Enter the site's URL without the last '/'
uk: Дозволяє користувачам виконувати пошук в Інтернеті або на певному сайту(ах) за вашим вибором. Уведіть URL-адресу сайту без кінцевого '/'

en: Logo Type
uk: Тип лого

en: Google Logo
uk: Логотип Google

en: Logo above text box
uk: Логотип над текстовим блоком

en: "Google Search" on button
uk: "Google Search" на кнопці

en: Search button below text box
uk: Кнопка пошуку під текстовим блоком

en: Black
uk: Чорний

en: Search Results Style
uk: Стиль результатів пошуку

en: Country or territory for Google domain
uk: Країна або територія для домена Google

en: Falkland Islands (Malvinas)
uk: Фолклендські (Мальвінські) острови

en: Palestinian Territory
uk: Палестинська територія

en: Vatican
uk: Ватикан

en: Site Language
uk: Мова сайту

en: Bulgarian
uk: Болгарська

en: Chinese (simplified)
uk: Китайський (спрощений)

en: Chinese (traditional)
uk: Китайський (традиційний)

en: Croatian
uk: Хорватська

en: Czech
uk: Чеська

en: Danish
uk: Датська

en: Dutch
uk: Голландська

en: Finnish
uk: Фінська

en: German
uk: Німецька

en: Greek
uk: Грецька

en: Hebrew
uk: Іврит

en: Hungarian
uk: Угорська

en: Indonesian
uk: Індонезійська

en: Norwegian
uk: Норвезька

en: Polish
uk: Польська

en: Portuguese
uk: Португальська

en: Romanian
uk: Румунська

en: Russian
uk: Російська ( мова країни терориста )

en: Slovak
uk: Словацька

en: Swedish
uk: Шведська

en: Turkish
uk: Турецька

en: Site Encoding
uk: Кодування сайту

en: West European Latin-1 (ISO-8859-1)
uk: Західноєвропейська Latin-1 (ISO-8859-1)

en: West European Latin-9 (ISO-8859-15)
uk: Західноєвропейська Latin-9 (ISO-8859-15)

en: Western (Windows-1252)
uk: Західна (Windows-1252)

en: Nordic Latin-6 (ISO-8859-10)
uk: Північний Latin-6 (ISO-8859-10)

en: Greek (ISO-8859-7)
uk: Греція (ISO-8859-7)

en: Japanese (Shift_JIS)
uk: Японія (Shift_JIS)

en: Japanese (EUC-JP)
uk: Японія (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
uk: Японія (ISO-2022-JP)

en: Chinese Simplified (GB2312)
uk: Китайська спрощена (GB2312)

en: Chinese Simplified (GB18030)
uk: Китайська спрощена (GB18030)

en: Chinese Traditional (Big5)
uk: Китайська традиційна (Big5)

en: Korean (EUC-KR)
uk: Корейська (EUC-KR)

en: Thai (Windows-874)
uk: Тайська (Windows-874)

en: Vietnamese (Windows-1258)
uk: В'єтнамська (Windows-1258)

en: Central European Latin-2 (ISO-8859-2)
uk: Центрально-Європейський Latin-2 (ISO-8859-2)

en: Central European (Windows-1250)
uk: Центрально-Європейська (Windows-1250)

en: Central European (CP852)
uk: Центрально-Європейський (CP852)

en: Turkish Latin-5 (ISO-8859-9)
uk: Турецький Latin-5 (ISO-8859-9)

en: Turkish (Windows-1254)
uk: Турецька (Windows-1254)

en: South European Latin-3 (ISO-8859-3)
uk: Південно-Європейський Latin-3 (ISO-8859-3)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
uk: Іврит (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (Windows-1255)
uk: Іврит (Windows-1255)

en: Arabic (Windows-1256)
uk: Арабська (Windows-1256)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
uk: Кирилиця (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (KOI8-R)
uk: Кирилиця (KOI8-R)

en: Cyrillic (Windows-1251)
uk: Кирилиця (Windows-1251)

en: Cyrillic/Russian (CP-866)
uk: Кирилиця/Російська (CP-866)

en: Unicode (UTF-8)
uk: Юнікод (UTF-8)

en: Width of results area
uk: Ширина області результатів

en: Revenue Sharing
uk: Розподіл доходів

en: modules
uk: модулі

en: I agree
uk: Я погоджуюсь

en: Serbian
uk: Сербська

en: Thai
uk: Тайська

en: Vietnamese
uk: В'єтнамська

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are  %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді шляхів Друпалу. Позначка '*' означає будь-який символ. Наприклад, %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Undocumented options
uk: Недокументовані параметри

en: Warning: Use of these options is AT YOUR OWN RISK. Google will never generate an ad with any of these options, so using one of them is a violation of Google AdSense's Terms and Conditions. USE OF THESE OPTIONS MAY RESULT IN GETTING BANNED FROM THE PROGRAM. You may lose all the revenue accumulated in your account. FULL RESPONSABILITY FOR THE USE OF THESE OPTIONS IS YOURS. In other words, don't complain to the authors about getting banned, even if using one of these options was provided as a solution to a reported problem.
uk: УВАГА: Використовуйте ці параметри НА СВІЙ ВЛАСНИЙ РИЗИК. Google не генеруватиме рекламу з жодним з цих параметрів, тому їх використання є порушенням загальних положень і умов Google AdSense. ВИКОРИСТАННЯ ЦИХ ПАРАМЕТРІВ МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ ДО ЗАБОРОНИ КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГОЮ. Ви можете втратити всі кошти, накопичені в обліковому записі. ПОВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НА ВИКОРИСТАННЯ ЦИХ ПАРАМЕТРІВ ЛЕЖИТЬ НА ВАС. Іншими словами, скарги на авторів щодо блокування при використанні цих параметрів не приймаються, навіть якщо про це повідомлено як про спосіб вирішення проблеми.

en: Use Google's AdSense test option?
uk: Використовувати тестовий параметр Google AdSense?

en: With this option set, Google will not count any clicks or page impressions. Revenue is not generated. Make sure that you disable this option in production servers. [!statement]
uk: Із увімкненням цього параметру Google не буде підраховувати жодних переходів або показів сторінок. Дохід не генеруватиметься. Обов’язково вимикайте цей параметр на робочому сервері. [!statement]

en: Unofficial statement
uk: Неофіційний звіт

en: Language to display ads
uk: Мова відображення реклами

en: Site Google AdSense Publisher ID
uk: Ідентифікатор видавця Google AdSense

en: This is the Google AdSense Publisher ID for the site owner. It is used if no other ID is suitable. Get this in your Google Adsense account. It should be similar to %id.
uk: Це ідентифікатор видавця Google AdSense для власника сайту. Використовується, якщо жоден інший ідентифікатор не підходить. Його можна отримати в обліковому запису Google Adsense. Він має вигляд %id.

en: Publisher ID module
uk: Модуль Ідентифікатор видавця

en: 4-links 160x90
uk: 4-посилання 160x90

en: 4-links 180x90
uk: 4-посилання 180x90

en: 4-links 200x90
uk: 4-посилання 200x90

en: 4-links 468x15
uk: 4-посилання 468x15

en: 4-links 728x15
uk: 4-посилання 728x15

en: 5-links 120x90
uk: 5-посилань 120x90

en: 5-links 160x90
uk: 5-посилань 160x90

en: 5-links 180x90
uk: 5-посилань 180x90

en: 5-links 200x90
uk: 5-посилань 200x90

en: 5-links 468x15
uk: 5-посилань 468x15

en: 5-links 728x15
uk: 5-посилань 728x15

en: Wide Skyscraper
uk: Широкий хмарочос

en: Small Rectangle
uk: Малий прямокутник

en: Small Square
uk: Малий квадрат

en: Half Banner
uk: Напівбанер

en: Medium Rectangle
uk: Середній прямокутник

en: Large Rectangle
uk: Великий прямокутник

en: Configure Google AdSense Ads.
uk: Налаштуйте оголошення Google AdSense.

en: Use the special tag [adsense:<em>format</em>:<em>slot</em>] or [adsense:<em>format</em>:<em>[group]</em>:<em>[channel]</em><em>[:slot]</em>] or [adsense:block:<em>location</em>] to display Google AdSense ads.
uk: Для відображення рекламних оголошень Google AdSense використовуйте спеціальний теґ [adsense:<em>format</em>:<em>slot</em>] або [adsense:<em>format</em>:<em>[group]</em>:<em>[channel]</em><em>[:slot]</em>] або [adsense:block:<em>location</em>].

en: Publisher ID is not set.
uk: Ідентифікатор видавця не задано.

en: AdSense settings are available under !link
uk: Налаштування AdSense знаходяться за посиланням !link

en: AdSense core
uk: Ядро AdSense

en: Displays Google AdSense ads on your site to earn revenue. Requires at least one additional ad unit generator module.
uk: Відображення на сайті рекламних оголошень Google AdSense  з метою отримання доходу. Необхідний принаймні один додатковий модуль генерування рекламних блоків.

en: IP/Host
uk: IP/Хост

en: Track the clicks on Adsense ads.
uk: Відстежувати переходи за оголошеннями Adsense.

en: AdSense Click Tracking
uk: Відстеження переходів AdSense.

en: Tracks clicks to Google Adsense
uk: Відстеження переходів на Google Adsense

en: Watermark on search box (requires JavaScript)
uk: Водяні знаки на вікні пошуку (необхідний JavaScript)

en: Next to the search box
uk: Поруч із вікном пошуку

en: Below the search box
uk: Нижче вікна пошуку

en: Text Box Length
uk: Довжина текстового блоку

en: Watermark Language
uk: Мова водяного знака

en: Ad Location
uk: Розташування реклами

en: Top and Right
uk: Верх і Праворуч

en: Top and Bottom
uk: Вгорі та знизу

en: AdSense Blocks
uk: Блоки AdSense

en: Text Box Length must be between !min and !max
uk: Текстовий блок повинен бути між !min і !max

en: Results area width must be between !min and !max
uk: Ширина області результатів повинна бути між !min і !max

en: Number of blocks can't be a negative number
uk: Кількість блоків не може бути негативним числом

en: Custom Search
uk: Власний пошук

en: Ad Slot ID
uk: Ідентифікатор рекламного блоку

en: CSE Search
uk: КПС Пошук

en: AdSense for Search generator module. This module uses the new Custom Search Engine code created via the Adsense interface.
uk: Модуль генерування AdSense для пошуку. Цей модуль використовує новий код Користувацької пошукової системи (КПШ), створюваний через інтерфейс Adsense.

en: Custom search help
uk: Довідка по користувацькому пошуку

en: Adsense CSE module (which must be enabled; !link) and refer to its help
uk: Модуль Adsense КПС (який повинен бути увімкнений; !link) і посилання на довідку

en: Congo,Democratic Republic
uk: Конго, Демократична Республіка

en: Managed Ads
uk: Керовані оголошення

en: Select the ad dimensions you want for this block.
uk: Оберіть розміри рекламного оголошення для цього блоку.

en: This is the Ad Slot ID from your Google Adsense account, such as 0123456789.
uk: Це ідентифікатор рекламного блоку з облікового запису Google Adsense, має вигляд 0123456789.

en: Ad alignment
uk: Вирівнювання оголошення

en: Select the horizontal alignment of the ad within the block.
uk: Оберіть тип горизонтального вирівнювання оголошення в блоці.

en: Managed ads
uk: Керовані оголошення

en: Ad unit generator module using the new managed ads feature available in the Google AdSense site.
uk: Модуль генерування рекламних оголошень за допомогою нового функціоналу керування на сайті Google AdSense.

en: Choose type of round corners
uk: Виберіть тип заокруглення кутів

en: Custom channel ID
uk: Ідентифікатор користувацького каналу

en: Color must be between #000000 and #FFFFFF
uk: Колір повинен бути між #000000 і #FFFFFF

en: Old Code Ads
uk: Старий код оголошень

en: Ads (old)
uk: Оголошенння (старий)

en: Ad unit generator module using the old format code in which the colours are specified in the ad's JavaScript.
uk: Модуль генерування рекламних оголошень у старому форматі коду, де кольори визначаються у JavaScript-коді оголошення.

en: Revenue sharing percentage
uk: Відсотки розподілу доходів

en: Percentage of node views going to author with the following roles
uk: Відсоток перегляду матеріалів автора для даної ролі

en: When the author belongs to one or more roles, the percentage of node views using his AdSense Client ID will be the maximum between the author value and the following settings for each role.
uk: Якщо автор належить одній або декільком ролям, відсоток переглядів матеріалу за допомогою ідентифікатора клієнта AdSense буде максимумом між значенням автора і наступними налаштуваннями для кожної ролі.

en: Drupal page cache is enabled.
uk: Друпалівський кеш сторінок увімкнено.

en: This causes conflicts with revenue sharing, since the pages are stored in the cache and are not dynamically generated. If you experience issues with revenue sharing, then disable the page cache.
uk: Це призводить до конфліктів з розподілом доходів, оскільки сторінки зберігаються в кеш-пам'яті й не генеруються динамічно. Якщо виникли проблеми з розподілом доходів, вимкніть кеш сторінок.

en: Revenue sharing basic (old)
uk: Розподіл доходів основний (старе)

en: Revenue sharing for the Google Adsense module
uk: Розподіл доходів для модуля Google Adsense

en: Use SafeSearch
uk: Використовувати SafeSearch

en: Length of text box (Max 64)
uk: Довжина текстового блоку (Максимум 64)

en: Color attributes
uk: Кольори атрибутів

en: Visited URL
uk: Відвідана URL-адреса

en: Light URL
uk: Підсвічена URL-адреса

en: Logo Background
uk: Фоновий логотип

en: Search (old)
uk: Пошук (старий)

en: AdSense for Search generator module. This module uses the 'old' code in which the user can select to search the entire Web or 1 to 3 user-defined domains.
uk: Модуль генерування AdSense для пошуку. Цей модуль використовує "старий" код Користувацької пошукової системи (КПШ), в якій користувач може обирати пошук в усьому інтернеті або від 1 до 3 визначених користувачем доменів.

en: Search keywords: %keyword
uk: Пошук ключових слів: %keyword
