AnyTM - Any Team Management System (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (299 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Page
el: Σελίδα

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: Africa/Algiers
el: Αφρική/Αλγέρι

en: Africa/Bangui
el: Αφρική/Μπάνγκουι

en: Africa/Blantyre
el: Αφρική/Μπλάντυρ

en: Africa/Brazzaville
el: Αφρική/Μπραζαβίλ

en: Africa/Cairo
el: Αφρική/Κάιρο

en: Africa/Ceuta
el: Αφρική/Κέουτα

en: Africa/Djibouti
el: Αφρική/Τζιμπουτί

en: Africa/Douala
el: Αφρική/Ντουάλα

en: Africa/Gaborone
el: Αφρική/Γκαμπορόν

en: Africa/Harare
el: Αφρική/Χαράρε

en: Africa/Johannesburg
el: Αφρική/Γιοχάνεσμπουργκ

en: Africa/Kampala
el: Αφρική/Καμπάλα

en: Africa/Khartoum
el: Αφρική/Χαρτούμ

en: Africa/Kigali
el: Αφρική/Κιγκάλι

en: Africa/Lagos
el: Αφρική/Λάγγος

en: Africa/Libreville
el: Αφρική/Λιμπρεβίλ

en: Africa/Luanda
el: Αφρική/Λουάντα

en: Africa/Lusaka
el: Αφρική/Λουζάκα

en: Africa/Malabo
el: Αφρική/Μαλάμπο

en: Africa/Maputo
el: Αφρική/Μαπούτο

en: Africa/Maseru
el: Αφρική/Μασερού

en: Africa/Mbabane
el: Αφρική/Μπαμπάνε

en: Africa/Mogadishu
el: Αφρική/Μογκαντίσου

en: Africa/Nairobi
el: Αφρική/Ναϊρόμπι

en: Africa/Ndjamena
el: Αφρική/Ντζιαμένα

en: Africa/Niamey
el: Αφρική/Νιαμέυ

en: Africa/Porto-Novo
el: Αφρική/Πόρτο-Νόβο

en: Africa/Tripoli
el: Αφρική/Τρίπολη

en: Africa/Tunis
el: Αφρική/Τύνιδα

en: Africa/Windhoek
el: Αφρική/Ουίντχουκ

en: America/Adak
el: Αμερική/Αντάκ

en: America/Anchorage
el: Αμερική/Άνκορατζ

en: America/Anguilla
el: Αμερική/Αγκίλα

en: America/Antigua
el: Αμερική/Αντίγκουα

en: America/Araguaina
el: Αμερική/Αραγκουάινα

en: America/Aruba
el: Αμερική/Αρούμπα

en: America/Asuncion
el: Αμερική/Ασουνθιόν

en: America/Barbados
el: Αμερική/Μπαρμπάντος

en: America/Belem
el: Αμερική/Μπέλεμ

en: America/Belize
el: Αμερική/Μπελίζ

en: America/Bogota
el: Αμερική/Μπογκοτά

en: America/Boise
el: Αμερική/Μπόιζ

en: America/Cancun
el: Αμερική/Κανκούν

en: America/Caracas
el: Αμερική/Καράκας

en: America/Cayenne
el: Αμερική/Καϋέν

en: America/Cayman
el: Αμερική/Κάυμαν

en: America/Chicago
el: Αμερική/Σικάγο

en: America/Chihuahua
el: Αμερική/Τσιουάουα

en: America/Cuiaba
el: Αμερική/Κουϊάμπα

en: America/Curacao
el: Αμερική/Κουρασάο

en: America/Dawson
el: Αμερική/Ντώσον

en: America/Denver
el: Αμερική/Ντένβερ

en: America/Detroit
el: Αμερική/Ντητρόιτ

en: America/Dominica
el: Αμερική/Ντομίνικα

en: America/Edmonton
el: Αμερική/Έντμοντον

en: America/Eirunepe
el: Αμερική/Εϊρουνέπε

en: America/Fortaleza
el: Αμερική/Φορταλέζα

en: America/Godthab
el: Αμερική/Γκόντχαμπ

en: America/Grenada
el: Αμερική/Γρενάδα

en: America/Guadeloupe
el: Αμερική/Γουαδελούπη

en: America/Guatemala
el: Αμερική/Γουατεμάλα

en: America/Guayaquil
el: Αμερική/Γκουαγιακίλ

en: America/Guyana
el: Αμερική/Γουϊάνα

en: America/Halifax
el: Αμερική/Χάλιφαξ

en: America/Havana
el: Αμερική/Αβάνα

en: America/Hermosillo
el: Αμερική/Ερμοσίλλο

en: America/Indiana/Indianapolis
el: Αμερική/Ινδιάνα/Ινδιανάπολη

en: America/Indiana/Knox
el: Αμερική/Ινδιάνα/Νοξ

en: America/Indiana/Marengo
el: Αμερική/Ινδιάνα/Μαρένγκο

en: America/Indiana/Vevay
el: Αμερική/Ινδιάνα/Βέβεϋ

en: America/Inuvik
el: Αμερική/Ινουβίκ

en: America/Iqaluit
el: Αμερική/Ικαλούιτ

en: America/Jamaica
el: Αμερική/Τζαμάικα

en: America/Juneau
el: Αμερική/Γιούνω

en: America/Kentucky/Louisville
el: Αμερική/Κεντάκυ/Λούισβιλ

en: America/Kentucky/Monticello
el: Αμερική/Κεντάκυ/Μοντισέλλο

en: America/Lima
el: Αμερική/Λίμα

en: America/Maceio
el: Αμερική/Μασέιο

en: America/Managua
el: Αμερική/Μανάγκουα

en: America/Manaus
el: Αμερική/Μανάους

en: America/Martinique
el: Αμερική/Μαρτινίκα

en: America/Mazatlan
el: Αμερική/Μαζατλάν

en: America/Menominee
el: Αμερική/Μενομινέ

en: America/Merida
el: Αμερική/Μερίντα

en: America/Miquelon
el: Αμερική/Μικελόν

en: America/Monterrey
el: Αμερική/Μοντερέυ

en: America/Montevideo
el: Αμερική/Μοντεβιντέο

en: America/Montserrat
el: Αμερική/Μονσεράτ

en: America/Nassau
el: Αμερική/Νασσάου

en: America/Nipigon
el: Αμερική/Νιπιγκόν

en: America/Nome
el: Αμερική/Νόμε

en: America/Noronha
el: Αμερική/Νορόνα

en: America/Panama
el: Αμερική/Παναμάς

en: America/Pangnirtung
el: Αμερική/Πάγγνιρτουγκ

en: America/Paramaribo
el: Αμερική/Παραμαρίμπο

en: America/Phoenix
el: Αμερική/Φοίνιξ

en: America/Port-au-Prince
el: Αμερική/Πορτ-Ο-Πρενς

en: America/Recife
el: Αμερική/Ρεσίφε

en: America/Regina
el: Αμερική/Ρεγκίνα

en: America/Santiago
el: Αμερική/Σαντιάγκο

en: America/Scoresbysund
el: Αμερική/Σκορέσμπυσουντ

en: America/Tegucigalpa
el: Αμερική/Τεγκουσιγκάλπα

en: America/Thule
el: Αμερική/Θούλη

en: America/Tijuana
el: Αμερική/Τιχουάνα

en: America/Tortola
el: Αμερική/Τόρτολα

en: America/Vancouver
el: Αμερική/Βανκούβερ

en: America/Whitehorse
el: Αμερική/Γουάιτχορς

en: America/Winnipeg
el: Αμερική/Γουίννιπεγκ

en: America/Yakutat
el: Αμερική/Γιάκουτατ

en: America/Yellowknife
el: Αμερική/Γιέλοουνάιφ

en: Antarctica/Casey
el: Ανταρκτική/Κέισυ

en: Antarctica/Davis
el: Ανταρκτική/Ντέιβις

en: Antarctica/DumontDUrville
el: Ανταρκτική/Ντυμόντ Ντ' Ουρβίλ

en: Antarctica/Mawson
el: Ανταρκτική/Μώσον

en: Antarctica/McMurdo
el: Ανταρκτική/ΜακΜέρντο

en: Antarctica/Palmer
el: Ανταρκτική/Πάλμερ

en: Antarctica/Syowa
el: Ανταρκτική/Σίοβα

en: Antarctica/Vostok
el: Ανταρκτική/Βοστόκ

en: Arctic/Longyearbyen
el: Αρκτικός κύκλος/Λονγκιρμπίεν

en: Asia/Aden
el: Ασία/Άντεν

en: Asia/Almaty
el: Ασία/Αλμάτυ

en: Asia/Amman
el: Ασία/Αμμάν

en: Asia/Anadyr
el: Ασία/Αναντύρ

en: Asia/Aqtau
el: Ασία/Ακτάου

en: Asia/Aqtobe
el: Ασία/Ακτόμπε

en: Asia/Ashgabat
el: Ασία/Ασγκαμπάτ

en: Asia/Baghdad
el: Ασία/Βαγδάτη

en: Asia/Bahrain
el: Ασία/Μπαχρέιν

en: Asia/Baku
el: Ασία/Μπακού

en: Asia/Bangkok
el: Ασία/Μπανγκόγκ

en: Asia/Beirut
el: Ασία/Βηρυτός

en: Asia/Bishkek
el: Ασία/Μπίσκεκ

en: Asia/Brunei
el: Ασία/Μπρουνέι

en: Asia/Colombo
el: Ασία/Κολόμπο

en: Asia/Damascus
el: Ασία/Δαμασκός

en: Asia/Dhaka
el: Ασία/Ντάκα

en: Asia/Dubai
el: Ασία/Ντουμπάι

en: Asia/Dushanbe
el: Ασία/Ντουσάμπε

en: Asia/Gaza
el: Ασία/Γάζα

en: Asia/Hovd
el: Ασία/Χοβντ

en: Asia/Irkutsk
el: Ασία/Ιρκούτσκ

en: Asia/Jakarta
el: Ασία/Τζακάρτα

en: Asia/Jayapura
el: Ασία/Τζαγιαπούρα

en: Asia/Jerusalem
el: Ασία/Ιερουσαλήμ

en: Asia/Kabul
el: Ασία/Καμπούλ

en: Asia/Kamchatka
el: Ασία/Καμτσάτκα

en: Asia/Karachi
el: Ασία/Καράτσι

en: Asia/Krasnoyarsk
el: Ασία/Κρασνόγιαρσκ

en: Asia/Kuching
el: Ασία/Κούτσινγκ

en: Asia/Kuwait
el: Ασία/Κουβέιτ

en: Asia/Magadan
el: Ασία/Μαγκαντάν

en: Asia/Manila
el: Ασία/Μανίλα

en: Asia/Muscat
el: Ασία/Μουσκάτ

en: Asia/Nicosia
el: Ασία/Λευκωσία

en: Asia/Novosibirsk
el: Ασία/Νοβοσιμπίρσκ

en: Asia/Omsk
el: Ασία/Ομσκ

en: Asia/Pyongyang
el: Ασία/Πιονγκ Γιανγκ

en: Asia/Qatar
el: Ασία/Κατάρ

en: Asia/Rangoon
el: Ασία/Ρανγκούν

en: Asia/Riyadh
el: Ασία/Ριάντ

en: Asia/Seoul
el: Ασία/Σεούλ

en: Asia/Shanghai
el: Ασία/Σαγγάη

en: Asia/Singapore
el: Ασία/Σιγκαπούρη

en: Asia/Taipei
el: Ασία/Ταϊπέι

en: Asia/Tashkent
el: Ασία/Τασκένδη

en: Asia/Tbilisi
el: Ασία/Τυφλίδα

en: Asia/Thimphu
el: Ασία/Τιμφού

en: Asia/Tokyo
el: Ασία/Τόκιο

en: Asia/Ulaanbaatar
el: Ασία/Ουλάν Μπατόρ

en: Asia/Urumqi
el: Ασία/Ουρούμκι

en: Asia/Vientiane
el: Ασία/Βιεντιάνε

en: Asia/Vladivostok
el: Ασία/Βλαδιβοστόκ

en: Asia/Yakutsk
el: Ασία/Γιακούτσκ

en: Asia/Yekaterinburg
el: Ασία/Αικατερίνμπουργκ

en: Asia/Yerevan
el: Ασία/Ερεβάν

en: Atlantic/Azores
el: Ατλαντικός/Αζόρες

en: Atlantic/Bermuda
el: Ατλαντικός/Βερμούδες

en: Atlantic/Canary
el: Ατλαντικός/Κανάριοι Νήσοι

en: Atlantic/Madeira
el: Ατλαντικός/Μαδέρα

en: Atlantic/Stanley
el: Ατλαντικός/Στάνλεϋ

en: Australia/Adelaide
el: Αυστραλία/Αδελαΐδα

en: Australia/Brisbane
el: Αυστραλία/Μπρισμπέιν

en: Australia/Darwin
el: Αυστραλία/Ντάργουιν

en: Australia/Hobart
el: Αυστραλία/Χόμπαρτ

en: Australia/Lindeman
el: Αυστραλία/Λίντεμαν

en: Australia/Melbourne
el: Αυστραλία/Μελβούρνη

en: Australia/Perth
el: Αυστραλία/Περθ

en: Australia/Sydney
el: Αυστραλία/Σύδνεϋ

en: Europe/Amsterdam
el: Ευρώπη/Άμστερνταμ

en: Europe/Andorra
el: Ευρώπη/Ανδόρρα

en: Europe/Athens
el: Ευρώπη/Αθήνα

en: Europe/Belgrade
el: Ευρώπη/Βελιγράδι

en: Europe/Berlin
el: Ευρώπη/Βερολίνο

en: Europe/Bratislava
el: Ευρώπη/Μπρατισλάβα

en: Europe/Brussels
el: Ευρώπη/Βρυξέλες

en: Europe/Bucharest
el: Ευρώπη/Βουκουρέστι

en: Europe/Budapest
el: Ευρώπη/Βουδαπέστη

en: Europe/Chisinau
el: Ευρώπη/Σισινάου

en: Europe/Copenhagen
el: Ευρώπη/Κοπεγχάγη

en: Europe/Dublin
el: Ευρώπη/Δουβλίνο

en: Europe/Gibraltar
el: Ευρώπη/Γιβραλτάρ

en: Europe/Helsinki
el: Ευρώπη/Ελσίνκι

en: Europe/Istanbul
el: Ευρώπη/Κωνσταντινούπολη

en: Europe/Kaliningrad
el: Ευρώπη/Καλίνιγκραντ

en: Europe/Kiev
el: Ευρώπη/Κίεβο

en: Europe/Lisbon
el: Ευρώπη/Λισαβώνα

en: Europe/Ljubljana
el: Ευρώπη/Λιουμπλιάνα

en: Europe/London
el: Ευρώπη/Λονδίνο

en: Europe/Luxembourg
el: Ευρώπη/Λουξεμβούργο

en: Europe/Madrid
el: Ευρώπη/Μαδρίτη

en: Europe/Malta
el: Ευρώπη/Μάλτα

en: Europe/Minsk
el: Ευρώπη/Μινσκ

en: Europe/Monaco
el: Ευρώπη/Μονακό

en: Europe/Moscow
el: Ευρώπη/Μόσχα

en: Europe/Oslo
el: Ευρώπη/Όσλο

en: Europe/Paris
el: Ευρώπη/Παρίσι

en: Europe/Prague
el: Ευρώπη/Πράγα

en: Europe/Riga
el: Ευρώπη/Ρίγα

en: Europe/Rome
el: Ευρώπη/Ρώμη

en: Europe/Samara
el: Ευρώπη/Σαμάρα

en: Europe/Sarajevo
el: Ευρώπη/Σεράγιεβο

en: Europe/Simferopol
el: Ευρώπη/Σιμφερόπολ

en: Europe/Skopje
el: Ευρώπη/Σκόπια

en: Europe/Sofia
el: Ευρώπη/Σόφια

en: Europe/Stockholm
el: Ευρώπη/Στοκχόλμη

en: Europe/Tallinn
el: Ευρώπη/Ταλίν

en: Europe/Tirane
el: Ευρώπη/Τίρανα

en: Europe/Uzhgorod
el: Ευρώπη/Ούζγκοροντ

en: Europe/Vaduz
el: Ευρώπη/Βαντούζ

en: Europe/Vatican
el: Ευρώπη/Βατικανό

en: Europe/Vienna
el: Ευρώπη/Βιέννη

en: Europe/Vilnius
el: Ευρώπη/Βίλνιους

en: Europe/Warsaw
el: Ευρώπη/Βαρσοβία

en: Europe/Zagreb
el: Ευρώπη/Ζάγκρεμπ

en: Europe/Zaporozhye
el: Ευρώπη/Ζαπορόζιε

en: Europe/Zurich
el: Ευρώπη/Ζυρίχη

en: Indian/Antananarivo
el: Ινδικός/Ανταναναρίβο

en: Indian/Chagos
el: Ινδικός/Chagos

en: Indian/Comoro
el: Ινδικός/Κομόρες

en: Indian/Kerguelen
el: Ινδικός/Kerguelen

en: Indian/Mahe
el: Ινδικός/Mahe

en: Indian/Maldives
el: Ινδικός/Μαλδίβες

en: Indian/Mauritius
el: Ινδικός/Μαυρίκιος

en: Indian/Mayotte
el: Ινδικός/Μαγιότ

en: Indian/Reunion
el: Ινδικός/Ρεουνιόν

en: Pacific/Apia
el: Ειρηνικός/Apia

en: Pacific/Auckland
el: Ειρηνικός/Ώκλαντ

en: Pacific/Chatham
el: Ειρηνικός/Τσάτχαμ

en: Pacific/Easter
el: Ειρηνικός/Πάσχα

en: Pacific/Efate
el: Ειρηνικός/Εφάτε

en: Pacific/Enderbury
el: Ειρηνικός/Εντέρμπουρυ

en: Pacific/Fiji
el: Ειρηνικός/Φίτζι

en: Pacific/Galapagos
el: Ειρηνικός/Γκαλαπάγος

en: Pacific/Gambier
el: Ειρηνικός/Γκαμπιέ

en: Pacific/Guadalcanal
el: Ειρηνικός/Γκουανταλκανάλ

en: Pacific/Guam
el: Ειρηνικός/Γουάμ

en: Pacific/Honolulu
el: Ειρηνικός/Χονολουλού

en: Pacific/Kiritimati
el: Ειρηνικός/Κριτιμάτι

en: Pacific/Kosrae
el: Ειρηνικός/Κοσράε

en: Pacific/Kwajalein
el: Ειρηνικός/Κουατζαλίν

en: Pacific/Majuro
el: Ειρηνικός/Μαγιούρο

en: Pacific/Marquesas
el: Ειρηνικός/Μαρκέσας

en: Pacific/Midway
el: Ειρηνικός/Μίντγουέϊ

en: Pacific/Nauru
el: Ειρηνικός/Ναούρου

en: Pacific/Niue
el: Ειρηνικός/Νιούε

en: Pacific/Norfolk
el: Ειρηνικός/Νόρφολκ

en: Pacific/Noumea
el: Ειρηνικός/Νουμία

en: Pacific/Pitcairn
el: Ειρηνικός/Νήσοι Πίτκαιρν

en: Pacific/Rarotonga
el: Ειρηνικός/Ραροτόνγκα

en: Pacific/Saipan
el: Ειρηνικός/Σαϊπάν

en: Pacific/Tahiti
el: Ειρηνικός/Ταϊτή

en: Pacific/Tongatapu
el: Ειρηνικός/Τονγκαπάτου

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Africa/Accra
el: Αφρική/Άκρα

en: Africa/Bamako
el: Αφρική/Μπαμακό

en: Africa/Banjul
el: Αφρική/Μπαντζούλ

en: Africa/Bissau
el: Αφρική/Μπισσάου

en: Africa/Casablanca
el: Αφρική/Καζαμπλάνκα

en: Africa/Conakry
el: Αφρική/Κόνακρυ

en: Africa/Dakar
el: Αφρική/Ντακάρ

en: Africa/Freetown
el: Αφρική/Φρητάουν

en: Africa/Monrovia
el: Αφρική/Μονροβία

en: Africa/Nouakchott
el: Αφρική/Νουακχώτ

en: Africa/Ouagadougou
el: Αφρική/Ουαγκαντούγκου

en: America/Danmarkshavn
el: Αμερική/Ντάνμακσχαβν

en: America/Marigot
el: Αμερική/Μαριγκό

en: Asia/Choibalsan
el: Ασία/Τσοϊμπαλσάν

en: Asia/Kolkata
el: Ασία/Kolkata

en: Asia/Pontianak
el: Ασία/Ποντιάνακ

en: Asia/Sakhalin
el: Ασία/Σαχαλίνη

en: Atlantic/Reykjavik
el: Ατλαντικός/Ρέυκιαβικ
