AnyTM - Any Team Management System (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (37 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Introduction
ug: كىرىش سۆز

en: Africa/Cairo
ug: قاھىرە

en: Africa/Tunis
ug: Africa/تۇنىس

en: Europe/Helsinki
ug: خېلسىنكى

en: Europe/Istanbul
ug: ئىستانبۇل

en: Europe/Kiev
ug: كىيۋ

en: Europe/Lisbon
ug: لىسبون

en: Europe/London
ug: لوندون

en: Europe/Luxembourg
ug: ليۇكسمبورگ

en: Europe/Madrid
ug: مادرىد

en: Europe/Malta
ug: مالتا

en: Europe/Minsk
ug: مىنسىكا

en: Europe/Monaco
ug: موناكو

en: Europe/Moscow
ug: موسكۋا

en: Europe/Nicosia
ug: نىكوزىيە

en: Europe/Oslo
ug: ئوسلو

en: Europe/Paris
ug: پارىژ

en: Europe/Prague
ug: پراگا

en: Europe/Rome
ug: رىم

en: Europe/Sarajevo
ug: سارايۋو

en: Europe/Sofia
ug: سوفىيە

en: Europe/Stockholm
ug: ستوكھولىم

en: Europe/Tallinn
ug: تاللىن

en: Europe/Vatican
ug: ۋاتىكان

en: Europe/Vienna
ug: ۋېنا

en: Europe/Warsaw
ug: ۋارشاۋا

en: Europe/Zagreb
ug: زاگرب

en: Indian/Maldives
ug: مالدۋى

en: Indian/Mauritius
ug: ماۋرىچۇس

en: Pacific/Auckland
ug: Pacific/ئاكلاۋند

en: Pacific/Fiji
ug: فىجى

en: Pacific/Guam
ug: گۇئام

en: Pacific/Honolulu
ug: ھونولولۇ

en: Africa/Casablanca
ug: كاسابۇلانكا
