AnyTM - Any Team Management System (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (93 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Page
cs: Stránka

en: Introduction
cs: Úvod

en: Africa/Addis_Ababa
cs: Afrika/Addis_Abeba

en: Africa/Algiers
cs: Afrika/Alžír

en: Africa/Bangui
cs: Afrika/Bangui

en: Africa/Blantyre
cs: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
cs: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Cairo
cs: Afrika/Káhira

en: Africa/Ceuta
cs: Afrika/Ceuta

en: Africa/Djibouti
cs: Afrika/Džíbútí

en: Africa/Douala
cs: Afrika/Douala

en: America/Aruba
cs: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
cs: Amerika/Asunción

en: America/Barbados
cs: Amerika/Barbados

en: America/Belem
cs: Amerika/Belem

en: America/Boa_Vista
cs: America/Boa Vista

en: America/Buenos_Aires
cs: America/Buenos Aires

en: America/Cambridge_Bay
cs: America/Cambridge Bay

en: America/Costa_Rica
cs: America/Costa Rica

en: America/Dawson_Creek
cs: America/Dawson Creek

en: America/El_Salvador
cs: America/El Salvador

en: America/Fort_Wayne
cs: America/Fort Wayne

en: America/Goose_Bay
cs: America/Goose Bay

en: America/Grand_Turk
cs: America/Grand Turk

en: America/Knox_IN
cs: America/Knox IN

en: America/La_Paz
cs: America/La Paz

en: America/Los_Angeles
cs: America/Los Angeles

en: America/Mexico_City
cs: America/Mexico City

en: America/New_York
cs: America/New York

en: America/Port_of_Spain
cs: America/Port of Spain

en: America/Porto_Acre
cs: America/Porto Acre

en: America/Porto_Velho
cs: America/Porto Velho

en: America/Puerto_Rico
cs: America/Puerto Rico

en: America/Rainy_River
cs: America/Rainy River

en: America/Rankin_Inlet
cs: America/Rankin Inlet

en: America/Rio_Branco
cs: America/Rio Branco

en: America/Santo_Domingo
cs: America/Santo Domingo

en: America/Sao_Paulo
cs: America/Sao Paulo

en: America/St_Johns
cs: America/St Johns

en: America/St_Kitts
cs: America/St Kitts

en: America/St_Lucia
cs: America/St Lucia

en: America/St_Thomas
cs: America/St Thomas

en: America/St_Vincent
cs: America/St Vincent

en: America/Swift_Current
cs: America/Swift Current

en: America/Thunder_Bay
cs: America/Thunder Bay

en: Antarctica/South_Pole
cs: Antarctica/South Pole

en: Asia/Kuala_Lumpur
cs: Asia/Kuala Lumpur

en: Asia/Phnom_Penh
cs: Asia/Phnom Penh

en: Asia/Tel_Aviv
cs: Asia/Tel Aviv

en: Asia/Ujung_Pandang
cs: Asia/Ujung Pandang

en: Asia/Ulan_Bator
cs: Asia/Ulan Bator

en: Atlantic/Azores
cs: Atlantik/Azory

en: Atlantic/Bermuda
cs: Atlantik/Bermudy

en: Atlantic/Cape_Verde
cs: Atlantic/Cape Verde

en: Australia/Broken_Hill
cs: Australia/Broken Hill

en: Australia/Lord_Howe
cs: Australia/Lord Howe

en: Europe/San_Marino
cs: Europe/San Marino

en: Pacific/Pago_Pago
cs: Pacific/Pago Pago

en: Admin
cs: Administrátor

en: Placement
cs: Umístění

en: Africa/Accra
cs: Afrika/Accra

en: Africa/Bamako
cs: Afrika/Bamako

en: Africa/Banjul
cs: Afrika/Banjul

en: Africa/Bissau
cs: Afrika/Bissau

en: Africa/Casablanca
cs: Afrika/Casablanca

en: Africa/Conakry
cs: Afrika/Conakry

en: Africa/Dakar
cs: Afrika/Dakar

en: Africa/El_Aaiun
cs: Afrika/El_Aaiun

en: Africa/Freetown
cs: Afrika/Freetown

en: Africa/Monrovia
cs: Afrika/Monrovia

en: Africa/Nouakchott
cs: Afrika/Nuakšott

en: Africa/Ouagadougou
cs: Afrika/Ouagadougou

en: Africa/Sao_Tome
cs: Afrika/Sao_Tome

en: Africa/Timbuktu
cs: Afrika/Timbuktu

en: America/Argentina/San_Luis
cs: Amerika/Argentina/San_Luis

en: America/Danmarkshavn
cs: Amerika/Danmarkshavn

en: America/Indiana/Tell_City
cs: Amerika/Indiana/Tell_City

en: America/Marigot
cs: Amerika/Marigot

en: America/North_Dakota/Center
cs: Amerika/North_Dakota/Center

en: America/St_Barthelemy
cs: Amerika/St_Barthélemy

en: Asia/Choibalsan
cs: Asie/Choibalsan

en: Asia/Chongqing
cs: Asie/Chongqing

en: Asia/Ho_Chi_Minh
cs: Asie/Ho_Chi_Minh

en: Asia/Kolkata
cs: Asie/Kalkata

en: Asia/Pontianak
cs: Asie/Pontianak

en: Asia/Sakhalin
cs: Asie/Sachalin

en: Atlantic/Reykjavik
cs: Atlantik/Reykjavik

en: Atlantic/St_Helena
cs: Atlantik/Svatá_Helena
