AnyTM - Any Team Management System (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (379 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Username
he: שם משתמש

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Import
he: יבוא

en: Continue
he: להמשיך

en: Page
he: דף

en: Africa/Algiers
he: אפריקה/אלג'יר

en: Africa/Asmera
he: אפריקה/אסמרה

en: Africa/Bangui
he: אפריקה/בנגי

en: Africa/Blantyre
he: אפריקה/בלנטייר

en: Africa/Brazzaville
he: אפריקה/ברזוויל

en: Africa/Cairo
he: אפריקה/קהיר

en: Africa/Ceuta
he: אפריקה/סאוטה

en: Africa/Dar_es_Salaam
he: אפריקה/דר_א_סלאם

en: Africa/Djibouti
he: אפריקה/ג'יבוטי

en: Africa/Douala
he: אפריקה/דואלה

en: Africa/Gaborone
he: אפריקה/גאבורון

en: Africa/Harare
he: אפריקה/הארארה

en: Africa/Johannesburg
he: אפריקה/יוהנסבורג

en: Africa/Kampala
he: אפריקה/קמפלה

en: Africa/Khartoum
he: אפריקה/חרטום

en: Africa/Kigali
he: אפריקה/קיגלי

en: Africa/Lagos
he: אפריקה/לאגוס

en: Africa/Libreville
he: אפריקה/ליברוויל

en: Africa/Luanda
he: אפריקה/לואנדה

en: Africa/Lusaka
he: אפריקה/לוסקה

en: Africa/Malabo
he: אפריקה/מלאבו

en: Africa/Maputo
he: אפריקה/מפוטו

en: Africa/Maseru
he: אפריקה/מסרו

en: Africa/Mbabane
he: אפריקה/מבבנה

en: Africa/Mogadishu
he: אפריקה/מוגדישו

en: Africa/Nairobi
he: אפריקה/ניירובי

en: Africa/Ndjamena
he: אפריקה/נג'מנה

en: Africa/Niamey
he: אפריקה/ניאמיי

en: Africa/Porto-Novo
he: אפריקה/פורטו-נובו

en: Africa/Tripoli
he: אפריקה/טריפולי

en: Africa/Tunis
he: אפריקה/תוניס

en: Africa/Windhoek
he: אפריקה/ווינדהוק

en: America/Adak
he: אמריקה/אדק

en: America/Anchorage
he: אמריקה/אנקורג'

en: America/Anguilla
he: אמריקה/אנגווילה

en: America/Antigua
he: אמריקה/אנטיגואה

en: America/Araguaina
he: אמריקה/ארגוואינה

en: America/Aruba
he: אמריקה/ארובה

en: America/Asuncion
he: אמריקה/אסונסיון

en: America/Atka
he: אמריקה/אטקה

en: America/Barbados
he: אמריקה/ברבדוס

en: America/Belem
he: אמריקה/בלם

en: America/Belize
he: אמריקה/בליז

en: America/Boa_Vista
he: אמריקה/בואה_ויסטה

en: America/Bogota
he: אמריקה/בוגוטה

en: America/Boise
he: אמריקה/בוייסי

en: America/Buenos_Aires
he: אמריקה/בואנוס_איירס

en: America/Cambridge_Bay
he: אמריקה/מפרץ_קיימברידג'

en: America/Cancun
he: אמריקה/קנקון

en: America/Caracas
he: אמריקה/קראקס

en: America/Catamarca
he: אמריקה/קטמרקה

en: America/Cayenne
he: אמריקה/קאיין

en: America/Cayman
he: אמריקה/קיימן

en: America/Chicago
he: אמריקה/שיקגו

en: America/Chihuahua
he: אמריקה/צ'יוואווה

en: America/Cordoba
he: אמריקה/קורדובה

en: America/Costa_Rica
he: אמריקה/קוסטה_ריקה

en: America/Cuiaba
he: אמריקה/קויאבה

en: America/Curacao
he: אמריקה/קורסאו

en: America/Dawson
he: אמריקה/דוסון

en: America/Dawson_Creek
he: אמריקה/דוסון_קרייק

en: America/Denver
he: אמריקה/דנבר

en: America/Detroit
he: אמריקה/דטרויט

en: America/Dominica
he: אמריקה/דומיניקה

en: America/Edmonton
he: אמריקה/אדמונטון

en: America/Eirunepe
he: אמריקה/אירונפה

en: America/El_Salvador
he: אמריקה/אל_סלבדור

en: America/Ensenada
he: אמריקה/אנסנדה

en: America/Fort_Wayne
he: אמריקה/פורט_וויין

en: America/Fortaleza
he: אמריקה/פורטלזה

en: America/Glace_Bay
he: אמריקה/מפרץ_גלייס

en: America/Godthab
he: אמריקה/גות'אב

en: America/Goose_Bay
he: אמריקה/גוס_ביי

en: America/Grand_Turk
he: אמריקה/גרנד_טורק

en: America/Grenada
he: אמריקה/גרנדה

en: America/Guadeloupe
he: אמריקה/גוואדלופ

en: America/Guatemala
he: אמריקה/גואטמלה

en: America/Guayaquil
he: אמריקה/גואיאקיל

en: America/Guyana
he: אמריקה/גינאה

en: America/Halifax
he: אמריקה/הליפקס

en: America/Havana
he: אמריקה/הוואנה

en: America/Hermosillo
he: אמריקה/הרמוסילו

en: America/Indiana/Indianapolis
he: אמריקה/אינדיאנה/אינדיאנפוליס

en: America/Indiana/Knox
he: אמריקה/אינדיאנה/נוקס

en: America/Indiana/Marengo
he: אמריקה/אינדיאנה/מרנגו

en: America/Indiana/Vevay
he: אמריקה/אינדיאנה/וואיי

en: America/Indianapolis
he: אמריקה/אינדיאנפוליס

en: America/Inuvik
he: אמריקה/אינוביק

en: America/Iqaluit
he: אמריקה/איקאלואיט

en: America/Jamaica
he: אמריקה/ג'מייקה

en: America/Jujuy
he: אמריקה/ג'וג'וי

en: America/Juneau
he: אמריקה/ג'ונו

en: America/Kentucky/Louisville
he: אמריקה/קנטקי/לואיוויל

en: America/Kentucky/Monticello
he: אמריקה/קנטקי/מונטיצ'לו

en: America/Knox_IN
he: אמריקה/אינדיאנה/נוקס

en: America/La_Paz
he: אמריקה/לה_פז

en: America/Lima
he: אמריקה/לימה

en: America/Los_Angeles
he: אמריקה/לוס אנג'לס

en: America/Louisville
he: אמריקה/לואיסוויל

en: America/Maceio
he: אמריקה/Maceio

en: America/Managua
he: אמריקה/מנגואה

en: America/Manaus
he: אמריקה/מנאוס

en: America/Martinique
he: אמריקה/מרטיניק

en: America/Mazatlan
he: אמריקה/מזטלן

en: America/Mendoza
he: אמריקה/מנדוזה

en: America/Menominee
he: אמריקה/מנומיני

en: America/Merida
he: אמריקה/מרידה

en: America/Mexico_City
he: אמריקה/מקסיקו_סיטי

en: America/Miquelon
he: אמריקה/מיקלון

en: America/Monterrey
he: אמריקה/מונטריי

en: America/Montevideo
he: אמריקה/מונטווידאו

en: America/Montreal
he: אמריקה/מונטראול

en: America/Montserrat
he: אמריקה/מונטסראט

en: America/Nassau
he: אמריקה/נסאו

en: America/New_York
he: אמריקה/ניו_יורק

en: America/Nipigon
he: אמריקה/ניפיגון

en: America/Nome
he: אמריקה/נום

en: America/Noronha
he: אמריקה/נורונה

en: America/Panama
he: אמריקה/פנמה

en: America/Pangnirtung
he: אמריקה/פנגנירטונג

en: America/Paramaribo
he: אמריקה/פרמריבו

en: America/Phoenix
he: אמריקה/פניקס

en: America/Port-au-Prince
he: אמריקה/פורט-או-פרינס

en: America/Port_of_Spain
he: אמריקה/פורט_אוף_ספיין

en: America/Porto_Acre
he: אמריקה/פורטו_אקרה

en: America/Porto_Velho
he: אמריקה/פורטו_וליו

en: America/Puerto_Rico
he: אמריקה/פורטו_ריקו

en: America/Rainy_River
he: אמריקה/רייני_ריבר

en: America/Rankin_Inlet
he: אמריקה/רנקין_אינלט

en: America/Recife
he: אמריקה/רסיפה

en: America/Regina
he: אמריקה/רגינה

en: America/Rio_Branco
he: אמריקה/ריו_ברנקו

en: America/Rosario
he: אמריקה/רוסריו

en: America/Santiago
he: אמריקה/סנטיאגו

en: America/Santo_Domingo
he: אמריקה/סנטו_דומינגו

en: America/Sao_Paulo
he: אמריקה/סאו_פאולו

en: America/Scoresbysund
he: אמריקה/סקורסבייסונד

en: America/Shiprock
he: אמריקה/שיפרוק

en: America/St_Johns
he: אמריקה/סנט_ג'ונס

en: America/St_Kitts
he: אמריקה/סנט_קיטס

en: America/St_Lucia
he: אמריקה/סנט_לוצ'יה

en: America/St_Thomas
he: אמריקה/סנט_תומס

en: America/St_Vincent
he: אמריקה/סנט_וינסנט

en: America/Swift_Current
he: אמריקה/סוויפט_קרנט

en: America/Tegucigalpa
he: אמריקה/טגוסיגלפה

en: America/Thule
he: אמריקה/ת'ולה

en: America/Thunder_Bay
he: אמריקה/מפרץ_רעם

en: America/Tijuana
he: אמריקה/טיחואנה

en: America/Tortola
he: אמריקה/טורטולה

en: America/Vancouver
he: אמריקה/וונקובר

en: America/Virgin
he: אמריקה/וירג'ין

en: America/Whitehorse
he: אמריקה/וייטהורס

en: America/Winnipeg
he: אמריקה/ויניפג

en: America/Yakutat
he: אמריקה/יאקוטאט

en: America/Yellowknife
he: אמריקה/ילונייף

en: Antarctica/Casey
he: אנטארקטיקה/קייסי

en: Antarctica/Davis
he: אנטארקטיקה/דייוויס

en: Antarctica/DumontDUrville
he: אנטארקטיקה/דימון ד'אורוויל

en: Antarctica/Mawson
he: אנטארקטיקה/מוסון

en: Antarctica/McMurdo
he: אנטארקטיקה/מק-מרדו

en: Antarctica/Palmer
he: אנטארקטיקה/פאלמר

en: Antarctica/South_Pole
he: אנטרקטיקה/קוטב_דרומי

en: Antarctica/Syowa
he: אנטרקטיקה/סיווה

en: Antarctica/Vostok
he: אנטארקטיקה/ווסטוק

en: Arctic/Longyearbyen
he: ארקטי/לונגירביין

en: Asia/Aden
he: אסיה/עדן

en: Asia/Almaty
he: אסיה/אלמטי

en: Asia/Amman
he: אסיה/עמאן

en: Asia/Anadyr
he: אסיה/אנדיר

en: Asia/Aqtau
he: Aqtau/אקטאו

en: Asia/Aqtobe
he: אסיה/אקטובה

en: Asia/Ashgabat
he: אסיה/אשגאבט

en: Asia/Ashkhabad
he: אסיה/אשקבאד

en: Asia/Baghdad
he: אסיה/בגדאד

en: Asia/Bahrain
he: אסיה/בחריין

en: Asia/Baku
he: אסיה/באקו

en: Asia/Bangkok
he: אסיה/בנגקוק

en: Asia/Beirut
he: אסיה/ביירות

en: Asia/Bishkek
he: אסיה/בישקק

en: Asia/Brunei
he: אסיה/ברוניי

en: Asia/Calcutta
he: אסיה/כלכותה

en: Asia/Chungking
he: אסיה/צ'ונגקינג

en: Asia/Colombo
he: אסיה/קולומבו

en: Asia/Dacca
he: אסיה/דאקה

en: Asia/Damascus
he: אסיה/דמשק

en: Asia/Dhaka
he: אסיה/דאקה

en: Asia/Dubai
he: אסיה/דובאי

en: Asia/Dushanbe
he: אסיה/דושנבה

en: Asia/Gaza
he: אסיה/עזה

en: Asia/Harbin
he: אסיה/הרבין

en: Asia/Hong_Kong
he: אסיה/הונג_קונג

en: Asia/Hovd
he: אסיה/חובד

en: Asia/Irkutsk
he: אסיה/אירקוצק

en: Asia/Istanbul
he: אסיה/איסטנבול

en: Asia/Jakarta
he: אסיה/ג'קרטה

en: Asia/Jayapura
he: אסיה/ג'יאפורה

en: Asia/Jerusalem
he: אסיה/ירושלים

en: Asia/Kabul
he: אסיה/קאבול

en: Asia/Kamchatka
he: אסיה/קמצ'טקה

en: Asia/Karachi
he: אסיה/קראצ'י

en: Asia/Kashgar
he: אסיה/קשגר

en: Asia/Katmandu
he: אסיה/קטמנדו

en: Asia/Krasnoyarsk
he: אסיה/קרסנוירסק

en: Asia/Kuala_Lumpur
he: אסיה/קואלה_לומפור

en: Asia/Kuching
he: אסיה/קוצ'ינג

en: Asia/Kuwait
he: אסיה/כווית

en: Asia/Macao
he: אסיה/מקאו

en: Asia/Magadan
he: אסיה/מגדן

en: Asia/Manila
he: אסיה/מנילה

en: Asia/Muscat
he: אסיה/מוסקט

en: Asia/Nicosia
he: אסיה/ניקוסיה

en: Asia/Novosibirsk
he: אסיה/נובוסיבירסק

en: Asia/Omsk
he: אסיה/אומסק

en: Asia/Phnom_Penh
he: אסיה/פנום פן

en: Asia/Pyongyang
he: אסיה/פיונגיאנג

en: Asia/Qatar
he: אסיה/קטאר

en: Asia/Rangoon
he: אסיה/רנגון

en: Asia/Riyadh
he: אסיה/ריאד

en: Asia/Saigon
he: אסיה/סייגון

en: Asia/Seoul
he: אסיה/סאול

en: Asia/Shanghai
he: אסיה/שנגחאי

en: Asia/Singapore
he: אסיה/סינגפור

en: Asia/Taipei
he: אסיה/טאיפה

en: Asia/Tashkent
he: אסיה/טשקנט

en: Asia/Tbilisi
he: אסיה/טביליסי

en: Asia/Tel_Aviv
he: אסיה/תל_אביב

en: Asia/Thimbu
he: אסיה/טהימפהו

en: Asia/Thimphu
he: אסיה/טימפו

en: Asia/Tokyo
he: אסיה/טוקיו

en: Asia/Ujung_Pandang
he: אסיה/אוג'ונג_פנדנג

en: Asia/Ulaanbaatar
he: אסיה/אולן-בטור

en: Asia/Ulan_Bator
he: אסיה/אולן_בטור

en: Asia/Urumqi
he: אסיה/אורומקי

en: Asia/Vientiane
he: אסיה/ויינטיאן

en: Asia/Vladivostok
he: אסיה/ולדיווסטוק

en: Asia/Yakutsk
he: אסיה/יקוטסק

en: Asia/Yekaterinburg
he: אסיה/יקטרינבורג

en: Asia/Yerevan
he: אסיה/ירוואן

en: Atlantic/Azores
he: אטלנטיק/האיים האזוריים

en: Atlantic/Bermuda
he: אטלנטיק/ברמודה

en: Atlantic/Canary
he: אטלנטיק/קנריים

en: Atlantic/Cape_Verde
he: אטלנטי/קייפ_ורדי

en: Atlantic/Faeroe
he: אטלנטי/פארו

en: Atlantic/Madeira
he: אטלנטיק/מדיירה

en: Atlantic/Stanley
he: אטלנטיק/סטנלי

en: Australia/ACT
he: אוסטרליה/ACT

en: Australia/Adelaide
he: אוסטרליה/אדלייד

en: Australia/Brisbane
he: אוסטרליה/בריסביין

en: Australia/Broken_Hill
he: אוסטרליה/ברוקן_היל

en: Australia/Canberra
he: אוסטרליה/קנברה

en: Australia/Darwin
he: אוסטרליה/דרווין

en: Australia/Hobart
he: אוסטרליה/הוברט

en: Australia/LHI
he: אוסטרליה/LHI

en: Australia/Lindeman
he: אוסטרליה/לינדמן

en: Australia/Lord_Howe
he: אוסטרליה/לורד_האו

en: Australia/Melbourne
he: אוסטרליה/מלבורן

en: Australia/NSW
he: אוסטרליה/NSW

en: Australia/North
he: אוסטרליה/צפון

en: Australia/Perth
he: אוסטרליה/פרת'

en: Australia/Queensland
he: אוסטרליה/קווינסלנד

en: Australia/South
he: אוסטרליה/דרום

en: Australia/Sydney
he: אוסטרליה/סידני

en: Australia/Tasmania
he: אוסטרליה/טזמניה

en: Australia/Victoria
he: אוסטרליה/ויקטוריה

en: Australia/West
he: אוסטרליה//מערב

en: Australia/Yancowinna
he: אוסטרליה/ינקובינה

en: Europe/Amsterdam
he: אירופה/אמסטרדם

en: Europe/Andorra
he: אירופה/אנדורה

en: Europe/Athens
he: אירופה/אתונה

en: Europe/Belfast
he: אירופה/בלפסט

en: Europe/Belgrade
he: אירופה/בלגרד

en: Europe/Berlin
he: אירופה/ברלין

en: Europe/Bratislava
he: אירופה/ברטיסלבה

en: Europe/Brussels
he: אירופה/בריסל

en: Europe/Bucharest
he: אירופה/בוקרשט

en: Europe/Budapest
he: אירופה/בודפשט

en: Europe/Chisinau
he: אירופה/קישינב

en: Europe/Copenhagen
he: אירופה/קופנהגן

en: Europe/Dublin
he: אירופה/דבלין

en: Europe/Gibraltar
he: אירופה/גיברלטר

en: Europe/Helsinki
he: אירופה/הלסינקי

en: Europe/Istanbul
he: אירופה/איסטנבול

en: Europe/Kaliningrad
he: אירופה/קלינינגראד

en: Europe/Kiev
he: אירופה/קייב

en: Europe/Lisbon
he: אירופה/ליסבון

en: Europe/Ljubljana
he: אירופה/לובליאנה

en: Europe/London
he: אירופה/לונדון

en: Europe/Luxembourg
he: אירופה/לוקסמבורג

en: Europe/Madrid
he: אירופה/מדריד

en: Europe/Malta
he: אירופה/מלטה

en: Europe/Minsk
he: אירופה/מינסק

en: Europe/Monaco
he: אירופה/מונקו

en: Europe/Moscow
he: אירופה/מוסקבה

en: Europe/Nicosia
he: אירופה/ניקוסיה

en: Europe/Oslo
he: אירופה/אוסלו

en: Europe/Paris
he: אירופה/פריז

en: Europe/Prague
he: אירופה/פראג

en: Europe/Riga
he: אירופה/ריגה

en: Europe/Rome
he: אירופה/רומא

en: Europe/Samara
he: אירופה/סמארה

en: Europe/San_Marino
he: אירופה/סן_מרינו

en: Europe/Sarajevo
he: אירופה/סרייבו

en: Europe/Simferopol
he: אירופה/סימפרופול

en: Europe/Skopje
he: אירופה/סקופיה

en: Europe/Sofia
he: אירופה/סופיה

en: Europe/Stockholm
he: אירופה/סטוקהולם

en: Europe/Tallinn
he: אירופה/טאלין

en: Europe/Tirane
he: אירופה/טירנה

en: Europe/Tiraspol
he: אירופה/טירספול

en: Europe/Uzhgorod
he: אירופה/אוז'גורוד

en: Europe/Vaduz
he: אירופה/ואדוז

en: Europe/Vatican
he: אירופה/ותיקן

en: Europe/Vienna
he: אירופה/וינה

en: Europe/Vilnius
he: אירופה/וילנה

en: Europe/Warsaw
he: אירופה/ורשה

en: Europe/Zagreb
he: אירופה/זאגרב

en: Europe/Zaporozhye
he: אירופה/זפורוז'יה

en: Europe/Zurich
he: אירופה/ציריך

en: Indian/Antananarivo
he: הודי/אנטננריבו

en: Indian/Chagos
he: הודי/צ'אגוס

en: Indian/Comoro
he: הודי/קומורו

en: Indian/Kerguelen
he: הודי/קרגואלן

en: Indian/Mahe
he: הודי/מהה

en: Indian/Maldives
he: הודי/מלדיביים

en: Indian/Mauritius
he: הודי/מאוריטיוס

en: Indian/Mayotte
he: הודי/מאיוטה

en: Indian/Reunion
he: הודי/ריוניון

en: Pacific/Apia
he: פסיפיק/אפיה

en: Pacific/Auckland
he: פסיפיק/אוקלנד

en: Pacific/Chatham
he: פסיפיק/צ'טהאם

en: Pacific/Easter
he: פסיפיק/פסחא

en: Pacific/Efate
he: השקט/אפטה

en: Pacific/Enderbury
he: פסיפיק/אנדרבורי

en: Pacific/Fiji
he: פסיפיק/פיג'י

en: Pacific/Galapagos
he: פסיפיק/גלאפגוס

en: Pacific/Gambier
he: פסיפיק/גמבייר

en: Pacific/Guadalcanal
he: פסיפיק/גוודלקנל

en: Pacific/Guam
he: פסיפיק/גואם

en: Pacific/Honolulu
he: פסיפיק/הונולולו

en: Pacific/Kiritimati
he: פסיפיק/קיריטימטי

en: Pacific/Kosrae
he: השקט/קוסרה

en: Pacific/Kwajalein
he: פסיפיק/קווג'לין

en: Pacific/Majuro
he: פסיפיק/מג

en: Pacific/Marquesas
he: פסיפיק/רקיז

en: Pacific/Midway
he: פסיפיק/מידוויי

en: Pacific/Nauru
he: פסיפיק/נאורו

en: Pacific/Niue
he: פסיפיק/ניואה

en: Pacific/Norfolk
he: השקט/נורפולק

en: Pacific/Noumea
he: השקט/נואמאה

en: Pacific/Pago_Pago
he: השקט/פגו_פגו

en: Pacific/Pitcairn
he: פסיפיק/פיטקרן

en: Pacific/Rarotonga
he: פסיפיק/רארוטונגה

en: Pacific/Saipan
he: פסיפיק/סאיפאן

en: Pacific/Samoa
he: השקט/סמואה

en: Pacific/Tahiti
he: פסיפיק/טהיטי

en: Pacific/Tongatapu
he: השקט/טונגאטאפו

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Admin
he: מנהל

en: Latest News
he: מאמרים שפורסמו לאחרונה

en: Africa/Accra
he: אפריקה/אקרה

en: Africa/Bamako
he: אפריקה/במקו

en: Africa/Banjul
he: אפריקה/בנגואי

en: Africa/Bissau
he: אפריקה/ביסאו

en: Africa/Casablanca
he: אפריקה/קזבלנקה

en: Africa/Conakry
he: אפריקה/קונאקרי

en: Africa/Dakar
he: אפריקה/דקאר

en: Africa/Freetown
he: אפריקה/פריטאון

en: Africa/Monrovia
he: אפריקה/מונרוביה

en: Africa/Nouakchott
he: אפריקה/נואקשוט

en: Asia/Kolkata
he: אסיה/קולקטה

en: Asia/Sakhalin
he: אסיה/סחלין

en: Atlantic/Reykjavik
he: אטלנטיק/רייקיאוויק
