AnyTM - Any Team Management System (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Username
id: Nama pengguna

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Import
id: Impor

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Page
id: Halaman

en: Introduction
id: Pengenalan

en: Asia/Ujung_Pandang
id: Asia/Makassar_Ujung_Pandang

en: Page Title
id: Judul Halaman

en: Admin
id: Administrator

en: Latest News
id: Berita Terkini
