AnyTM - Any Team Management System (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (89 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Continue
ro: Continuare

en: Page
ro: Pagina

en: Africa/Asmera
ro: Africa/Asmara

en: America/Chicago
ro: America/ChicagoȘir

en: Asia/Almaty
ro: Asia pentru o Almatî pe

en: Asia/Anadyr
ro: Asia/Anadîr

en: Asia/Ashgabat
ro: Asia/Aşgabat

en: Asia/Baghdad
ro: Asia/Bagdad

en: Asia/Bishkek
ro: Asia/Bișkek

en: Asia/Damascus
ro: Asia/Damasc

en: Asia/Kamchatka
ro: Asia/Kamceatka

en: Asia/Krasnoyarsk
ro: Asia/Krasnoiarsk

en: Asia/Muscat
ro: Muscat și de Asia

en: Asia/Yekaterinburg
ro: Asia/Ekaterinburg

en: Asia/Yerevan
ro: Asia/Erevan

en: Atlantic/Bermuda
ro: Atlantic/Insulele_Bermuda

en: Atlantic/Canary
ro: Atlantic/Insulele_Canare

en: Atlantic/Cape_Verde
ro: Atlantic/Capul_Verde

en: Atlantic/Faeroe
ro: Atlantic/Feroe

en: Europe/Amsterdam
ro: Europa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
ro: Europa/Andorra

en: Europe/Athens
ro: Europa/Atena

en: Europe/Belfast
ro: Europa/Belfast

en: Europe/Belgrade
ro: Europa/Belgrad

en: Europe/Berlin
ro: Europa/Berlin

en: Europe/Bratislava
ro: Europa/Bratislava

en: Europe/Brussels
ro: Europa/Bruxelles

en: Europe/Bucharest
ro: Europa/București

en: Europe/Budapest
ro: Europa/Budapesta

en: Europe/Chisinau
ro: Europa/Chişinău

en: Europe/Copenhagen
ro: Europa/Copenhaga

en: Europe/Dublin
ro: Europa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
ro: Europa/Gibraltar

en: Europe/Helsinki
ro: Europa/Helsinki

en: Europe/Istanbul
ro: Europa/Istanbul

en: Europe/Kaliningrad
ro: Europa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
ro: Europa/Kiev

en: Europe/Lisbon
ro: Europa/Lisabona

en: Europe/Ljubljana
ro: Europa/Ljubljana

en: Europe/London
ro: Europa/Londra

en: Europe/Luxembourg
ro: Europa/Luxemburg

en: Europe/Madrid
ro: Europa/Madrid

en: Europe/Malta
ro: Europa/Malta

en: Europe/Minsk
ro: Europa/Minsk

en: Europe/Monaco
ro: Europa/Monaco

en: Europe/Moscow
ro: Europa/Moscova

en: Europe/Nicosia
ro: Europa/Nicosia

en: Europe/Oslo
ro: Europa/Oslo

en: Europe/Paris
ro: Europa/Paris

en: Europe/Prague
ro: Europa/Praga

en: Europe/Riga
ro: Europa/Riga

en: Europe/Rome
ro: Europa/Roma

en: Europe/Samara
ro: Europa/Samara

en: Europe/San_Marino
ro: Europa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
ro: Europa/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
ro: Europa/Simferopol

en: Europe/Skopje
ro: Europa/Skopje

en: Europe/Sofia
ro: Europa/Sofia

en: Europe/Stockholm
ro: Europa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
ro: Europa/Tallinn

en: Europe/Tirane
ro: Europa/Tirana

en: Europe/Tiraspol
ro: Europa/Tiraspol

en: Europe/Uzhgorod
ro: Europa/Ujhorod

en: Europe/Vaduz
ro: Europa/Vaduz

en: Europe/Vatican
ro: Europa/Vatican

en: Europe/Vienna
ro: Europa/Viena

en: Europe/Vilnius
ro: Europa/Vilnius

en: Europe/Warsaw
ro: Europa/Varșovia

en: Europe/Zagreb
ro: Europa/Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
ro: Europa/Zaporoje

en: Europe/Zurich
ro: Europa/Zurich

en: Indian/Antananarivo
ro: India/Antananarivo

en: Indian/Chagos
ro: India/Chagos

en: Indian/Comoro
ro: India/Comore

en: Indian/Kerguelen
ro: India/Kerguelen

en: Indian/Mahe
ro: India/Mahe

en: Indian/Maldives
ro: India/Maldive

en: Indian/Mauritius
ro: India/Mauritius

en: Indian/Mayotte
ro: India/Mayotte

en: Indian/Reunion
ro: India/Reunion

en: Pacific/Easter
ro: Pacific/Paşte

en: Pacific/Midway
ro: Pacific la Midway

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: Admin
ro: Administrator

en: Africa/Dakar
ro: Africa/DakarȘir
