Atrium Features (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (247 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Pages
nl: Pagina's

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: more
nl: meer

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Projects
nl: Projecten

en: Download
nl: Downloaden

en: Overview
nl: Overzicht

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Book
nl: Boek

en: Save
nl: Opslaan

en: Archive
nl: Archief

en: Event
nl: Evenement

en: Theme
nl: Thema

en: Unassigned
nl: Niet toegekend

en: You are not authorized to access this page.
nl: U heeft geen toegangsrechten voor deze pagina.

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Files
nl: Bestanden

en: All
nl: Alle

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Full view
nl: Volledige weergave

en: Address
nl: Adres

en: Members
nl: Leden

en: Directory
nl: Map

en: Calendar
nl: Kalender

en: My groups
nl: Mijn groepen

en: Events
nl: Evenementen

en: Upcoming events
nl: Komende evenementen

en: !time ago
nl: !time geleden

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Case
nl: Hoofdlettergebruik

en: Recent comments
nl: Recente reacties

en: Profile
nl: Profiel

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Notifications
nl: Meldingen

en: No groups found.
nl: Geen groepen gevonden.

en: Activity
nl: Activiteit

en: Posts
nl: Berichten

en: Membership
nl: Lidmaatschap

en: Theme settings
nl: Thema-instellingen

en: image
nl: afbeelding

en: News
nl: Nieuws

en: Recent activity
nl: Recente activiteiten

en: @type settings
nl: @type instellingen

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Private group
nl: Besloten groep

en: Organization
nl: Organisatie

en: Telephone
nl: Telefoon

en: Account settings
nl: Accountinstellingen

en: My account
nl: Mijn account

en: Active users
nl: Actieve gebruikers

en: User activity
nl: Gebruikersactiviteit

en: Print
nl: Afdrukken

en: No items found.
nl: Geen items gevonden.

en: Add @type
nl: @type toevoegen

en: Add !type
nl: !type toevoegen

en: No projects found.
nl: Geen projecten gevonden.

en: Multilanguage
nl: Meertalig

en: Latest images
nl: Laatste foto's

en: Public group
nl: Openbare groep

en: Site settings
nl: Website-instellingen

en: View more
nl: Lees meer

en: Link this field to its user
nl: Dit veld aan de bijbehorende gebruiker koppelen

en: This will override any other link you have set.
nl: Dit zal alle bestaande koppelingen overschrijven.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
nl: Overschrijf de weer te geven waarde voor anonieme gebruikers

en: Text to display for anonymous users
nl: Weer te geven tekst voor anonieme gebruikers

en: Profile fields
nl: Profielvelden

en: All cases
nl: Alle taken

en: No cases found.
nl: Geen taken gevonden

en: No help is available for module %module.
nl: Er is geen hulp beschikbaar voor module %module.

en: click here
nl: klik hier

en: Due Date
nl: Vervaldag

en: The requested page could not be found.
nl: De opgevraagde pagina kon niet gevonden worden.

en: Blog entry
nl: Blog-item

en: Book page
nl: Boekpagina

en: A <em>book page</em> is a page of content, organized into a collection of related entries collectively known as a <em>book</em>. A <em>book page</em> automatically displays links to adjacent pages, providing a simple navigation system for organizing and reviewing structured content.
nl: Een <em>boekpagina</em> is een pagina die samen met andere gerelateerde pagina's een <em>boek</em> vormt. <em>Boekpagina's</em> zijn automatisch voorzien van links naar aangrenzende pagina's en hebben daarmee een eenvoudig navigatiesysteem.

en: A blog is a regularly updated journal or diary made up of individual posts shown in reversed chronological order. Each member of the site may create and maintain a blog.
nl: Een blog is een regelmatig bijgewerkt dagboek dat is opgebouwd uit individuele inzendingen die in chronologische volgorde worden weergegeven. Iedere gebruiker kan zijn of haar eigen blog aanmaken en bijhouden.

en: Anytime
nl: Altijd

en: Need help?
nl: Hulp nodig?

en: Customize features
nl: Eigenschappen aanpassen

en: Blocked users
nl: Geblokkeerde gebruikers

en: Reorder menu
nl: Menu opnieuw opbouwen

en: Customize dashboard
nl: Dashboard aanpassen

en: Welcome to @title
nl: Welkom op @title

en: Use absolute link (begins with "http://")
nl: Absolute link gebruiken (begint met 'http://')

en: Filter results
nl: Filterresultaten

en: Documentation & support
nl: Documentatie en ondersteuning

en: customizing the dashboard
nl: Dashboard aanpassen

en: You can remove this block by !customize_dashboard.
nl: U kunt dit blok verwijderen via !customize_dashboard

en: Site mode
nl: Site-modus

en: Choose the access level for the site.
nl: Kies het toegangsniveau voor de site.

en: Private access only
nl: Alleen privé toegang

en: Public access, open registration
nl: Publieke toegang, open registratie

en: Public access, moderated registration
nl: Publieke toegang, gemodereerde registratie

en: Users can view all members
nl: Gebruikers kunnen alle leden bekijken.

en: Users can only view members that belong to their groups
nl: Gebruikers kunnen alleen leden bekijken die tot de eigen groepen behoren.

en: Choose the notifications UI for this site.
nl: Kies het notificatie uiterlijk voor deze website

en: Show all themes
nl: Alle thema's weergeven

en: 2 weeks ago
nl: 2 weken geleden

en: 1 month ago
nl: 1 maand geleden

en: 6 month ago
nl: 6 maanden geleden

en: Are you sure you want to archive %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt archiveren?

en: The @type @title has been archived.
nl: Het @type @title is geactiveerd.

en: Are you sure you want to reactivate %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wil heractiveren?

en: Reactivate
nl: Heractiveren

en: The @type @title has been reactivated.
nl: Het @type @title is opnieuw geactiveerd.

en: Archive block
nl: Archiefblok

en: There are no files tagged with this term.
nl: Er zijn geen bestanden getagged met deze term.

en: There is no content tagged with this term.
nl: Er zijn geen berichten getagged met deze term.

en: Atrium: User account
nl: Atrium: Gebruikersaccount

en: Atrium: Admin links
nl: Atrium: Beheerlinks

en: Atrium: Create content
nl: Atrium: Inhoud aanmaken

en: Atrium: Search form
nl: Atrium: Zoekveld

en: Atrium: User links
nl: Atrium: Gebruikerslinks

en: Atrium: Help
nl: Atrum: Help

en: Welcome (for admins)
nl: Welkom (voor beheerders)

en: Welcome (for members)
nl: Welkom (voor gebruikers)

en: User dashboard
nl: Gebruikersdashboard

en: Close comment thread
nl: Reacties afsluiten

en: Reopen comment thread
nl: Reacties heropenen

en: Print entire section
nl: Volledige sectie afdrukken

en: There is currently no content to view in this section.
nl: Momenteel is er geen inhoud in dit onderdeel.

en: This !type is <strong>archived</strong>. You may not add or alter any of its content.
nl: Dit !type is <strong>gearchiveerd</strong>. U kan geen informatie toevoegen of aanpassen.

en: To reactivate this !type, !link.
nl: Om dit !type de heractiveren , !link

en: Information and help about using the site.
nl: Informatie en hulp bij het gebruiken van de site.

en: Reactivate confirmation for unpublished nodes.
nl: Heractiveer bevestiging voor ongepubliceerde nodes.

en: Atrium update types
nl: Atrium update-typen

en: Affects only content types designated as update types.
nl: Treft alleen inhoudstypes die als update-type zijn gekenmerkt

en: Latest files
nl: Laatste bestanden

en: No recent activity found.
nl: Geen recente bijdragen gevonden.

en: No recent files found.
nl: Geen recente bestanden gevonden

en: User's activity
nl: Gebruikersactiviteit

en: Show in recent activity views
nl: Bij recente bijdragen tonen

en: Show this content type in activity streams, update lists, etc.
nl: Toon dit inhoudstype in de activity-stream, update-lijst, enz.

en: Time horizon
nl: Tijdshorizon

en: @num days
nl: @num dagen

en: !user commented on !title
nl: !user heeft een reactie achtergelaten op !title

en: !user updated !title
nl: !user heeft !title bijgewerkt

en: !user posted !title
nl: !user heeft !title toegevoegd

en: Referenced Page
nl: Pagina waarnaar wordt verwezen

en: Blog teaser
nl: Blog-teaser

en: Blog teaser (list)
nl: Blog-teaser (lijst)

en: To start a conversation navigate to the blog and click the "Add blog post" button. You will need to enter a title and some body content to your post. Then click "Save".
nl: Om een conversatie te starten gaat u naar de blog en klikt de 'Blog-item toevoegen' knop. Vul dan een titel en de tekst in en klik daarna op 'Opslaan'.

en: Post an entry to the blog of this group. The post will be shared will all team members on the blog, and they will be able to reply to it. You can optionally notify other group members by checking their name in the notifications field.
nl: Plaats een bericht op de blog van deze groep. Het bericht zal zichtbaar zijn voor alle groepsleden en zij kunnen hierop reageren. U kunt ervoor kiezen andere groepsleden op de hoogte te houden door hun naam aan te vinken in het notificatie-veld.

en: Atrium Blog
nl: Atrium-blog

en: The blog lets you have a conversation on a topic with your team.
nl: Met de blog kunt u conversaties met uw teamleden te hebben.

en: Overview page
nl: Overzichtspagina

en: Choose the page to display when a user first views this feature.
nl: Kies de pagina die de gebruiker te zien krijgt wanneer hij voor het eerst de feature gebruikt.

en: Recent updates
nl: Laatste updates

en: Latest changes
nl: Laatste wijzigingen

en: No archived books found.
nl: Geen gearchiveerde documenten gevonden.

en: Page: Archived books
nl: Pagina: Gearchiveerde documenten

en: Page: Latest changes
nl: Pagina: Laatste wijzigingen

en: Tips for adding & editing book pages:
nl: Tips om documenten toe te voegen en te bewerken:

en: Create a new book or choose an existing one for your page.
nl: Maak een nieuw document aan of kies een bestaande voor uw pagina.

en: Consider adding a <strong>log message</strong> when editing existing pages so others can get a quick summary of changes you have made.
nl: Het is een goed idee om een <strong>log-bericht</strong> toe te voegen wanneer bestaande pagina's worden aangepast. Hiermee kunt u anderen een samenvatting geven van de wijzigingen die u heeft aangebracht.

en: !add_book_pages and organize them hierarchically into different books.
nl: !add_book_pages en organiseer ze hierarchisch in verschillende documenten.

en: Add book pages
nl: Voeg documenten toe

en: Attach files to pages to share them with others.
nl: Bestanden toevoegen aan pagina's om ze met anderen te delen.

en: Track changes that others have made and revert changes as necessary.
nl: Veranderingen van anderen opvolgen en indien nodig naar vorige versies terugkeren.

en: !archive books that are no longer of interest to the group. Archived books can be reactivated later if needed.
nl: !archive documenten die niet meer interessant zijn voor de groep. Gearchiveerde documenten kunnen indien nodig later opnieuw worden geactiveerd.

en: Atrium Notebook
nl: Atrium-notites

en: iCal Feed
nl: iCal-feed

en: iCal Event
nl: iCal-gebeurtenis

en: No upcoming events found.
nl: Geen gebeurtenissen gevonden.

en: Tips for adding and editing events:
nl: Tips voor het toevoegen en bewerken van gebeurtenissen:

en: Fill in a title and description for your event.
nl: Vul de titel en een omschrijving van de gebeurtenis in.

en: Choose a start date and an end date for your event. If your event doesn't last longer than a day, leave out the end date.
nl: Kies een begin- en einddatum voor de gebeurtenis. Als de gebeurtenis niet langer duurt dan een dag, laat dan de einddatum leeg.

en: Tips for adding and editing iCal feeds:
nl: Tips voor het toevoegen en bewerken van iCal-feeds:

en: Add a title for your feed so you can identify it quickly later.
nl: Geef de feed een titel zodanig dat de feed makkelijk terug te vinden is.

en: Enter the URL of an iCal feed. Feed URLs often begin with <strong>webcal://</strong> and often end with a filename like <strong>my_calendar.ics</strong>.
nl: Geef de URL op van een iCalfeed. Feed URL's beginnen meestal met <strong>webcal://</strong> en eindigen met een bestandsnaam zoals <strong>my_calendar.ics</strong>.

en: The calendar displays events and calendar feeds submitted by your group.
nl: De kalender geeft evenementen en kalender-feeds van uw groep weer.

en: !add_events to the calendar to let others know about what's coming up.
nl: !add_events aan de kalender om anderen op de hoogte te houden van de geplande activiteiten en evenementen.

en: Add events
nl: Evenementen toevoegen

en: !add_feeds to automatically populate your calendar with events from external sources.
nl: !add_feeds om automatisch evenementen van externe bronnen toe voegen aan uw kalender.

en: Add iCal feeds
nl: iCal-feeds toevoegen

en: Atrium Calendar
nl: Atrium-kalender

en: The calendar lets you share events and meetings with your team.
nl: Met de kalender kunt u de evenementen en vergaderingen met een team delen.

en: Show closed cases
nl: Afgesloten taken tonen.

en: Filter out closed cases.
nl: Afgewerkte taken filteren.

en: My cases
nl: Mijn taken

en: Newest cases
nl: Nieuwste taken

en: Project cases (newest)
nl: Projecttaken (nieuwste)

en: There are no cases assigned to you.
nl: Er zijn geen taken aan u toegewezen.

en: Archived projects
nl: Gearchiveerde projecten

en: No archived projects found.
nl: Geen gearchiveerde projecten beschikbaar.

en: Tips for adding and editing cases:
nl: Tips om taken toe te voegen en te bewerken:

en: Choose the project that your case applies to.
nl: Kies het project waar uw taak bij hoort.

en: Fill in a descriptive title and summary of the issue.
nl: Vul een duidelijke titel en een korte samenvatting van de taak in.

en: Choose a status, priority and type for the case. Assign the case to a user and consider notifying any others who might be interested in the case.
nl: Kies een status, prioriteit en een type voor de taak. Wijs de taak toe aan een gebruiker en overweeg om anderen te informeren die geïnteresseerd zijn.

en: Projects can be used to organize cases and collect resources and documentations about ongoing work. You can organize <strong>book pages</strong> in a hierarchy under each project and view all of the cases that belong to a certain project in the case tracker.
nl: Projecten kunnen gebruikt worden om taken te organiseren en informatie en documentatie over het werk te verzamelen. U kunt <strong>documenten pagina's</strong>per project in een hiërarchie onderbrengen en alle cases van een project in de case-tracker weergeven.

en: !add_projects to keep your cases organized.
nl: !add_projects om uw taken georganiseerd te houden.

en: Add projects
nl: Projecten toevoegen

en: !add_cases to assign tasks or assignments to yourself and others for completion.
nl: !add_cases om taken of opdrachten aan uzelf of anderen toe te wijzen.

en: Add cases
nl: Taken toevoegen

en: Cases can be <strong>reassigned</strong>, <strong>postponed</strong>, and <strong>closed</strong>, among other actions.
nl: Taken kunnen <strong>opnieuw toegewezen</strong>,<strong>uitgesteld</strong> en <strong>gesloten</strong> worden.

en: The history of a case - who it's been assigned to, its status and its priority - can be tracked viewing its comment thread.
nl: Het verloop van een taak - aan wie ze toegewezen is, haar status en prioriteit - kan gevolgd worden door de reacties te bekijken.

en: Atrium: Case Tracker filter
nl: Atrium: Case tracker-filter

en: Atrium Case Tracker
nl: Atrium Case tracker

en: The casetracker lets you assign tasks to yourself and others and track the progress on a project.
nl: Met de case-tracker kunt u taken aan uzelf of anderen toe te wijzen en het verloop van een project volgen.

en: Archived groups
nl: Gearchiveerde groepen

en: Block: My groups (sidebar)
nl: Block: Mijn groepen (zijbalk)

en: No archived groups found.
nl: Geen gearchiveerde groepen beschikbaar.

en: Page: Group directory
nl: Pagina: Groepmap

en: Page: My groups
nl: Pagina: Mijn groepen

en: Atrium Groups
nl: Atrium-groepen

en: Add to group
nl: Toevoegen aan groep

en: A simple profile with a blog, calendar and dashboard.
nl: Een eenvoudig profiel met een blog, kalender en dashboard.

en: Simple profile
nl: Eenvoudig profiel

en: Member directory
nl: Ledenlijst

en: Add existing users
nl: Bestaande gebruikers toevoegen

en: Atrium Members
nl: Atrium-leden

en: Migrated profile for user <strong>!username</strong>
nl: Profiel voor gebruiker <strong>!username</strong> werd gemigreerd.

en: Edit my profile
nl: Profiel aanpassen

en: Atrium Profile
nl: Atrium-profiel

en: A profile lets you share personal information about yourself with your team.
nl: Met een profiel kunt u personlijke informatie te delen met uw team.

en: Filter content
nl: Filter inhoud

en: The shoutbox gives your team a space to microblog.
nl: De shoutbox biedt uw team een plaats om te microbloggen.

en: Shouts can be used to tell others what you're up to, link to websites of interest, or cover other random stuff that comes up during the day.
nl: Met shouts vertelt u anderen wat uw plannen zijn, welke sites u bezoekt, of andere dingen die in u opkomen.

en: <strong>Keep your shouts short</strong> and to the point. If a shout starts getting long, consider using a blog post or document to capture your thoughts.
nl: <strong>Houdt uw shouts kort</strong> en relevant. Als een shout erg lang wordt, overweeg dan een blogbericht of een document om uw gedachte op te schrijven.

en: <strong>URLs</strong> will automatically be linked in your posts.
nl: <strong>URL's</strong> in een posts worden automatisch naar een link omgezet.

en: The shoutbox provides a team microblog.
nl: De shoutbox voorziet een microblog voor uw team.

en: Atrium test
nl: Atrium-test

en: Translation is available
nl: Vertaling is beschikbaar

en: A translation file has been found: %filepath
nl: Een vertalingsbestand kon niet gevonden worden: %filepath

en: We cannot connect with the translation server at %server.
nl: We kunnen geen verbinding maken met de vertaalserver %server

en: The chosen language(%language) is available for downloading at the translation server. It will be downloaded automatically from %server.
nl: De gekozen taal (%language) is beschikbaar als download van de vertaalserver. Ze zal automatisch gedownload worden van %server.

en: The chosen language(%language) is not supported by the translation server %server.
nl: De gekozen taal (%language) wordt niet ondersteund door de vertaalserver %server.

en: Alternatively you can download a translation file and drop it into %filepath.
nl: Als alternatief kunt u een vertalingsbestand downloaden en het plaatsen in %filepath.

en: Error @number: %message
nl: Fout @number: %message

en: Atrium translation
nl: Atrium-vertaling

en: Provides automatic downloads and updates for Atrium translations
nl: Biedt voor Atrium-vertalingen automatische downloads en updates aan
