Atrium Features (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (191 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Images
pl: Obrazki

en: Pages
pl: Strony

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: more
pl: więcej

en: Priority
pl: Priorytet

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Projects
pl: Projekty

en: Project
pl: Projekt

en: Download
pl: Pobierz

en: Overview
pl: Przegląd

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Feed
pl: Zasób

en: Name
pl: Nazwa

en: Book
pl: Książka

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Event
pl: Termin

en: Theme
pl: Skórka

en: Unassigned
pl: Nieprzydzielone

en: You are not authorized to access this page.
pl: Brak uprawnień do przeglądania tej strony.

en: Picture
pl: Obraz

en: Files
pl: Pliki

en: All
pl: Wszystko

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Full view
pl: Pełny widok

en: Address
pl: Adres

en: Members
pl: Członkowie

en: Directory
pl: Katalog

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: My groups
pl: Moje grupy

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Upcoming events
pl: Nadchodzące wydarzenia

en: !time ago
pl: !time temu

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Case
pl: Wielkość liter

en: Recent comments
pl: Ostatnie komentarze

en: Profile
pl: Profil

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: No groups found.
pl: Nie znaleziono żadnych grup.

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Activity
pl: Aktywność

en: Posts
pl: Wpisy

en: Theme settings
pl: Ustawienia skórki

en: image
pl: obrazek

en: News
pl: Aktualności

en: Case Tracker
pl: Lista zadań

en: Recent activity
pl: Ostatnia aktywność

en: @type settings
pl: Ustawienia dla @type

en: Page not found
pl: Strona nie znaleziona

en: Private group
pl: Grupa prywatna

en: Organization
pl: Organizacja

en: Telephone
pl: Telefon

en: Account settings
pl: Ustawienia konta

en: My account
pl: Moje konto

en: Active users
pl: Aktywni użytkownicy

en: User activity
pl: Aktywność użytkownika

en: Shout
pl: Wyślij

en: Print
pl: Drukuj

en: Add @type
pl: Dodaj @type

en: Add !type
pl: Dodaj !type

en: No projects found.
pl: Brak projektów

en: Multilanguage
pl: Wielojęzyczne

en: Site settings
pl: Ustawienia witryny

en: View more
pl: Zobacz więcej

en: Link this field to its user
pl: Z odnośnikiem do strony użytkownika

en: This will override any other link you have set.
pl: Zastąpi jakikolwiek inny odnośnik ustawiony dla tego pola.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
pl: Anonimowym użytkownikom wyświetlaj co innego

en: If selected, you will see a field to enter the text to use for anonymous users.
pl: Umożliwia wprowadzenie tekstu, który będzie wyświetlany anonimowym użytkownikom zamiast zwykłej zawartości pola.

en: Text to display for anonymous users
pl: Tekst wyświetlany anonimowym użytkownikom.

en: All cases
pl: Wszystkie zadania

en: No cases found.
pl: Brak zadań

en: Open a new case assigned to a particular project.
pl: Utwórz zadanie przypisane do projektu.

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: No help is available for module %module.
pl: Brak dokumentacji dla modułu %module.

en: click here
pl: kliknij tu

en: The requested page could not be found.
pl: Żądana strona nie została odnaleziona.

en: Blog entry
pl: Wpis w blogu

en: Book page
pl: Strona książki

en: A <em>book page</em> is a page of content, organized into a collection of related entries collectively known as a <em>book</em>. A <em>book page</em> automatically displays links to adjacent pages, providing a simple navigation system for organizing and reviewing structured content.
pl: <em>Strona książki</em> to rodzaj wpisu, który wraz z innymi powiązanymi wpisami tworzy tak zwaną <em>książkę</em>. We wpisach takich automatycznie umieszczane są odnośniki do sąsiednich stron umożliwiające poruszanie się po książkach.

en: A blog is a regularly updated journal or diary made up of individual posts shown in reversed chronological order. Each member of the site may create and maintain a blog.
pl: Blog to regularnie aktualizowany pamiętnik lub dziennik stworzony z pojedynczych wpisów, pokazywanych w kolejności od najnowszego. Każdy użytkownik strony może tworzyć i prowadzić blog.

en: Anytime
pl: Kiedykolwiek

en: Need help?
pl: Potrzebujesz pomocy?

en: Customize features
pl: Dostosuj funkcje

en: Blocked users
pl: Zablokowani użytkownicy

en: Reorder menu
pl: Przeorganizuj menu

en: Customize dashboard
pl: Dostosuj kokpit

en: Use absolute link (begins with "http://")
pl: Używaj odnośników bezwzględnych (zaczynają się od "http://")

en: Notebook
pl: Notatnik

en: Filter results
pl: Filtruj wyniki

en: Project cases
pl: Zadania projektu

en: Site mode
pl: Tryb działania witryny

en: Choose the access level for the site.
pl: Wybierz tryb dostępu w jakim działa witryna

en: Private access only
pl: Prywatny. Konta tworzy administrator.

en: Public access, open registration
pl: Publiczny, rejestracja bez moderacji.

en: Public access, moderated registration
pl: Publiczny, rejestracja jest moderowana

en: Choose the access mode for the member directory and profiles. Administrators and managers will be able to see all members regardless of this setting.
pl: Wybierz sposób dostępu do profili i list członków grup. Administratorzy i zarządcy grup będą widzieć wszystkich użytkowników.

en: Users can view all members
pl: Użytkownicy mogą widzieć wszystkich uczestników grup.

en: Users can only view members that belong to their groups
pl: Użytkownicy mogą widzieć tylko członków grup, do których sami należą.

en: 2 weeks ago
pl: 2 tygodnie temu

en: 1 month ago
pl: miesiąc temu

en: 6 month ago
pl: 6 miesięcy temu

en: The @type @title has been archived.
pl: Elemet typu  @type z tytułem @title został zarchiwizowany.

en: Are you sure you want to reactivate %title?
pl: Czy na pewno chcesz reaktywować %title?

en: Reactivate
pl: Reaktywuj

en: Print entire section
pl: Drukuj cały rozdział

en: There is currently no content to view in this section.
pl: W tej chwili nie ma zawartości do pokazania w tej sekcji

en: This !type is <strong>archived</strong>. You may not add or alter any of its content.
pl: Ten !type jest <strong>archiwalny</strong>. Nie możesz dodawać ani zmieniać zawartości.

en: To reactivate this !type, !link.
pl: Aby przywrócić ten !type, !link.

en: Information and help about using the site.
pl: Informacje i pomoc na temat użytkowania strony.

en: Reactivate confirmation for unpublished nodes.
pl: Reaktywuj potwierdzenie dla nieopublikowanych węzłów.

en: Atrium update types
pl: Typy aktualizacji Atrium

en: Affects only content types designated as update types.
pl: Dotyczy tylko typów zawartości zaprojektowanych jako typy do aktualizacji.

en: No recent activity found.
pl: Brak danych o aktywności.

en: Show in recent activity views
pl: Pokaż w widoku ostatnich aktywności

en: Show this content type in activity streams, update lists, etc.
pl: Pokaż ten rodzaj zawartości w wątkach aktywności, listach aktualizacji, etc.

en: Referenced Page
pl: Odniesienie do strony książki

en: To start a conversation navigate to the blog and click the "Add blog post" button. You will need to enter a title and some body content to your post. Then click "Save".
pl: Aby zacząć rozmowę przejdź do blogu i kliknij przycisk "Dodaj wpis do blogu". Konieczne będzie wprowadzenie tytułu i treści wpisu. Następnie kliknij "Zapisz".

en: Post an entry to the blog of this group. The post will be shared will all team members on the blog, and they will be able to reply to it. You can optionally notify other group members by checking their name in the notifications field.
pl: Opublikuj wpis na blogu grupy. Wpis będzie widziany przez wszystkich członków grupy i będzie możliwa odpowiedź na niego. Dodatkowo możliwe jest zawiadomienie innych członków grupy przez zaznaczenie ich nazwy w polu powiadomienia.

en: The blog lets you have a conversation on a topic with your team.
pl: Blog pozwala ci przedyskutować temat w gronie współpracowników.

en: Overview page
pl: Strona podsumowania

en: Choose the page to display when a user first views this feature.
pl: Zmień stronę wyświetlaną kiedy użytkownik wybierze tę funkcję.

en: Recent updates
pl: Ostatnie zmiany

en: Latest changes
pl: Ostatnie zmiany

en: No archived books found.
pl: Brak książek w archiwum

en: No recent updates found.
pl: Brak uaktualnień.

en: Page: Archived books
pl: Strona: Archiwalne książki

en: Page: Latest changes
pl: Strona: Ostatnie zmiany

en: Create a new book or choose an existing one for your page.
pl: Stwórz nową książkę lub wybierz jedna z istniejących

en: Select a position for your page in the book's hierarchy and <strong>weight</strong> your page higher or lower if you would like to move it before or after other pages around it.
pl: Wybierz pozycje swojej strony w hierarchii książki i <strong>umieść</strong> stronę wyżej lub niżej aby przemieścić Twoją stronę przed lub po innych stronach.

en: Consider adding a <strong>log message</strong> when editing existing pages so others can get a quick summary of changes you have made.
pl: Rozważ dodanie <strong> logu zmian</strong> edytując istniejące strony aby inni użytkownicy zobaczyli krótkie podsumowanie zmian.

en: !add_book_pages and organize them hierarchically into different books.
pl: !add_book_pages oraz organizować je hierarchicznie w książki.

en: Add book pages
pl: Dodać strony książki

en: Attach files to pages to share them with others.
pl: Załączać pliki do stron i współdzielić je z innymi.

en: Track changes that others have made and revert changes as necessary.
pl: Śledzić zmiany które inni wprowadzili, porównywać i w razie potrzeby przywracać treść do poprzednich wersji.

en: !archive books that are no longer of interest to the group. Archived books can be reactivated later if needed.
pl: !archive książki, które już nie są przedmiotem prac grupy. Książki można w przyszłości przywrócić z archiwum i pracować nad nimi ponownie.

en: The calendar displays events and calendar feeds submitted by your group.
pl: Kalendarz pokazuje grupie terminy - dodane ręcznie i dostarczone przez źródła zewnętrzne (w formacie iCal).

en: !add_events to the calendar to let others know about what's coming up.
pl: !add_events do kalendarza w celu zbudowania terminarza grupy.

en: Add events
pl: Dodaj wydarzenia

en: !add_feeds to automatically populate your calendar with events from external sources.
pl: !add_feeds aby automatycznie zapełnić kalendarz terminami z zewnętrznych źródeł.

en: Add iCal feeds
pl: Dodaj kanały iCal

en: Mini calendar
pl: Mini kalendarz

en: The calendar lets you share events and meetings with your team.
pl: Kalendarz pomoże Ci zaplanować spotkania i wydarzenia w ramach zespołu.

en: Show closed cases
pl: Pokaż zamknięte zadania

en: My cases
pl: Moje zadania

en: Newest cases
pl: Najnowsze zadania

en: Project cases (newest)
pl: Zadania w projekcie (najnowsze)

en: There are no cases assigned to you.
pl: Nie masz przydzielonych zadań

en: Archived projects
pl: Projekty w archiwum

en: No archived projects found.
pl: Brak projektów w archiwum

en: The case tracker gives you a way to track progress on your <strong>projects</strong> and assign <strong>cases</strong> to yourself and others.
pl: Lista zadań to narzędzie do śledzenia postępu prac nad <strong>projektami</strong> oraz do przydzielania <strong>zadań</strong> sobie i innym.

en: !add_projects to keep your cases organized.
pl: !add_projects aby umieścić w nich zadania.

en: Add projects
pl: Dodaj projekty

en: !add_cases to assign tasks or assignments to yourself and others for completion.
pl: !add_cases aby przydzielić je do wykonania członkom grupy bądź sobie.

en: Add cases
pl: Dodaj zadania

en: Cases can be <strong>reassigned</strong>, <strong>postponed</strong>, and <strong>closed</strong>, among other actions.
pl: Zadania mogą być między innymi <strong>przekazywane</strong>, <strong>przekładane</strong>, i <strong>zamykane</strong>.

en: The history of a case - who it's been assigned to, its status and its priority - can be tracked viewing its comment thread.
pl: Historia zadania - komu było przydzielone, jak zmieniany był status i priorytet - może być prześledzona w komentarzach.

en: Archived groups
pl: Grupy w archiwum

en: No archived groups found.
pl: Brak grup w archiwum

en: Member directory
pl: Katalog członków

en: Edit my profile
pl: Edytuj mój profil

en: A shoutbox for informal message blasts.
pl: Czat na krótkie, mniej formalne wiadomości.

en: The shoutbox gives your team a space to microblog.
pl: Czat to miejsce dla zespołu gdzie mogą prowadzić mikroblog.

en: Shouts can be used to tell others what you're up to, link to websites of interest, or cover other random stuff that comes up during the day.
pl: Wpisy na czacie są dobre aby powiadomić zespół nad czym pracujesz, co zamierzasz, podawać linki do ciekawych stron lub przekazywać rożne inne informacje jakie pojawiają się w trakcie dnia.

en: <strong>Keep your shouts short</strong> and to the point. If a shout starts getting long, consider using a blog post or document to capture your thoughts.
pl: <strong>Trzymaj się krótkiej formy</strong>. Jeśli wpis zaczyna robić się długi zastanów się czy wpis na blogu albo dokument nie jest lepszym miejscem na spisanie tego co chcesz przekazać.

en: <strong>URLs</strong> will automatically be linked in your posts.
pl: <strong>Adresy URL</strong> będą automatycznie dodawane jako odnośniki.

en: Translation is available
pl: Tłumaczenie jest dostępne

en: A translation file has been found: %filepath
pl: Plik z tłumaczeniem został znaleziony: %filepath

en: We cannot connect with the translation server at %server.
pl: Nie można się połączyć z serwerem tłumaczeń na %server.

en: The chosen language(%language) is available for downloading at the translation server. It will be downloaded automatically from %server.
pl: Wybrany język(%language) jest dostępny do ściągnięcia na serwerze tłumaczeń. Zostanie on ściągnięty automatycznie z serwera %server.

en: The chosen language(%language) is not supported by the translation server %server.
pl: Wybrany język(%language) nie jest wspierany przez serwer tłumaczeń %serwer

en: Alternatively you can download a translation file and drop it into %filepath.
pl: Zamiennie możesz ściągnąć tłumaczenie i wgrać do %filepath

en: Error @number: %message
pl: Błąd @number. %message

en: Atrium translation
pl: Tłumaczenie Atrium

en: Provides automatic downloads and updates for Atrium translations
pl: Zapewnia automatyczne aktualizacje tłumaczeń Atrium
