Atrium Features (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (308 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Images
he: תמונות

en: Pages
he: עמודים

en: Username
he: שם משתמש

en: Development
he: פיתוח

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: more
he: עוד

en: Priority
he: עדיפות

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Project
he: פרוייקט

en: Download
he: הורדה

en: Overview
he: סקירה

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Settings
he: הגדרות

en: Feed
he: פיד

en: Name
he: שם

en: Book
he: ספר

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: Archive
he: ארכיון

en: URL
he: כתובת URL

en: Event
he: אירוע

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Unassigned
he: לא משוייך

en: You are not authorized to access this page.
he: אין לך הרשאות גישה לדף הזה.

en: Picture
he: תמונה

en: Files
he: קבצים

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Full view
he: היפט מלא

en: Address
he: כתובת

en: Members
he: חברים

en: Directory
he: סיפרייה

en: Calendar
he: לוח שנה

en: My groups
he: הקבוצות שלי

en: Events
he: אירועים

en: Upcoming events
he: אירועים מתוכננים

en: !time ago
he: לפני !time

en: User login
he: כניסה

en: Blog
he: בלוג

en: Case
he: פנייה

en: Recent comments
he: תגובות אחרונות

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Notifications
he: הודעות

en: Feeds
he: הזנות

en: No groups found.
he: לא נמצאו קבוצות.

en: Features
he: פיצ'רים

en: Activity
he: פעילות

en: Posts
he: הודעות

en: Membership
he: חברות

en: Theme settings
he: הגדרות ערכת עיצוב

en: image
he: תמונה

en: News
he: חדשות

en: Case Tracker
he: עוקב הפניות

en: Recent activity
he: פעילות אחרונה

en: @type settings
he: הגדרות @type

en: Page not found
he: הדף לא נמצא

en: Private group
he: קבוצה פרטית

en: Organization
he: ארגון

en: Telephone
he: טלפון

en: Account settings
he: הגדרות חשבון

en: My account
he: החשבון שלי

en: Active users
he: משתמשים פעילים

en: User activity
he: פעילות חבר הקהילה

en: Print
he: הדפסה

en: No items found.
he: לא נמצאו פריטים.

en: Twitter
he: טוויטר

en: Add @type
he: הוספת @type

en: No projects found.
he: לא נמצאו פרוייקטים.

en: Multilanguage
he: מרובה שפות

en: Latest images
he: תמונות אחרונות

en: Public group
he: קבוצה ציבורית

en: Site settings
he: הגדרות אתר

en: View more
he: צפה בעוד

en: Link this field to its user
he: קשר שדה זה למשתמש שלו

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
he: דרוס את הערך לתצוגה עבור משתמשים אנונימיים

en: If selected, you will see a field to enter the text to use for anonymous users.
he: אם נבחר, יופיע שדה להזנת הטקסט שישמש למשתמשים אנונימיים.

en: Text to display for anonymous users
he: טקסט לתצוגה עבור משתמשים אנונימיים

en: Profile fields
he: שדות פרופיל

en: All cases
he: כל הפניות

en: No cases found.
he: לא נמצאו פניות.

en: Latest cases
he: פניות אחרונות

en: Open a new case assigned to a particular project.
he: פתח פנייה חדשה המשוייכת לפרוייקט מסויים.

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Subscribed user %name to %group.
he: משתמש %name נרשם ל-%group.

en: No help is available for module %module.
he: אין עזרה לרכיב %module.

en: click here
he: לחץ כאן

en: Due Date
he: תאריך יעד

en: The requested page could not be found.
he: לא הצלחנו למצוא דף בכתובת הזו (שגיאה 404).

en: Blog entry
he: רשומה בבלוג

en: Book page
he: עמוד ספר

en: A <em>book page</em> is a page of content, organized into a collection of related entries collectively known as a <em>book</em>. A <em>book page</em> automatically displays links to adjacent pages, providing a simple navigation system for organizing and reviewing structured content.
he: <em>דף ספר</em> הינו דף תוכן המאורגן כאוסף כניסות הקשורות זו לזו ומכונות ביחד <em>ספר</em>. <em>דף ספר</em> מציג באופן אוטומטי קישורים לדפים סמוכים ובכך מספק מערכת ניווט פשוטה לארגון ומעבר על תוכן מובנה.

en: twitter
he: טוויטר

en: Anytime
he: בכל זמן

en: Need help?
he: זקוק לעזרה?

en: Intranet
he: אינטראנט

en: Casetracker
he: כלי ניהול הפניות

en: Customize features
he: התאם תכונות

en: Blocked users
he: משתמשים חסומים

en: Reorder menu
he: סדר מחדש את התפריט

en: Customize dashboard
he: התאמת לוח הבקרה

en: Welcome to @title
he: ברוכים הבאים ל@title

en: Use absolute link (begins with "http://")
he: השתמש בקישור אבסולוטי (המתחיל ב- "http://")

en: Notebook
he: עמודי מידע

en: Filter results
he: סנן תוצאות

en: Block: Projects
he: בלוק: פרוייקטים

en: Project cases
he: פניות הפרוייקט

en: No recent comments found.
he: לא נמצאו תגובות אחרונות

en: Documentation & support
he: תיעוד ותמיכה

en: customizing the dashboard
he: התאמת לוח הבקרה

en: You can remove this block by !customize_dashboard.
he: תוכל להסיר בלוק זה על ידי !customize_dashboard.

en: Site mode
he: מצב האתר

en: Choose the access level for the site.
he: בחר את הגדרות הגישה לאתר.

en: Private access only
he: גישה פרטית בלבד

en: Public access, open registration
he: גישה ציבורית, רישום חופשי

en: Public access, moderated registration
he: גישה ציבורית, רישום דורש אישור

en: Users can view all members
he: משתמשים יכולים לצפות בכל החברים

en: Users can only view members that belong to their groups
he: משתמשים יכולים לצפות רק בחברים השייכים לקבוצות שלהם

en: Small team: authors subscribe others to their posts
he: קבוצה קטנה: מחברים רושמים אחרים לפרסומים שלהם

en: Community: users subscribe to posts on their own
he: קהילה: משתמשים מחליטים אם לעקוב אחר פרסומים

en: All themes, including those incompatible with Atrium, are shown above.
he: כל ערכות העיצוב, כולל אלו שאינן תואמות את Atrium, מוצגות למעלה.

en: Themes that are not compatible with Atrium have been hidden.
he: ערכות עיצוב שאינן תואמות את Atrium מוסתרות.

en: Show only compatible themes
he: הצג ערכות עיצוב תואמות בלבד

en: Show all themes
he: הצג את כל ערכות העיצוב

en: 2 weeks ago
he: לפני שבועיים

en: 1 month ago
he: לפני חודש

en: 6 month ago
he: לפני 6 חודשים

en: Are you sure you want to archive %title?
he: האם אתה בטוח שברצונך לשלוח לארכיון את %title?

en: The @type @title has been archived.
he: הסוג @type @title נשלח לארכיון.

en: Are you sure you want to reactivate %title?
he: האם אתה בטוח שברצונך להפעיל מחדש את %title?

en: Reactivate
he: הפעל מחדש

en: The @type @title has been reactivated.
he: ה@type @title הופעל מחדש.

en: Archive block
he: שלח בלוק לארכיון

en: There are no files tagged with this term.
he: אין קבצים עם תגית זו.

en: There is no content tagged with this term.
he: אין תוכן עם תגית זו.

en: Atrium: User account
he: Atrium: חשבון משתמש

en: Atrium: Admin links
he: Atrium: קישורים של מנהל מערכת

en: Atrium: Create content
he: Atrium: צור תוכן

en: Atrium: Search form
he: Atrium: טופס החיפוש

en: Atrium: User links
he: Atrium: קישורים של משתמשים

en: Atrium: Help
he: Atrium: עזרה

en: Welcome (for admins)
he: ברוכים הבאים (למנהלי מערכת)

en: Welcome (for members)
he: ברוכים הבאים (לחברים)

en: User dashboard
he: לוח בקרה של משתמש

en: Close comment thread
he: סגור את שרשור התגובות

en: Reopen comment thread
he: פתח מחדש את שרשור התגובות

en: Print entire section
he: הדפס את כל הקטע

en: Please add your first @type to get started.
he: אנא הוסף את ה@type הראשון שלך על מנת להתחיל.

en: There is currently no content to view in this section.
he: כרגע אין תוכן להצגה בקטע זה.

en: This !type is <strong>archived</strong>. You may not add or alter any of its content.
he: !type זה נמצא <strong>בארכיון</strong>. אינך יכול להוסיף או לשנות תוכן שלו.

en: To reactivate this !type, !link.
he: להפעלה מחדש של !type, !link.

en: Search @space
he: חיפוש ב@space

en: Information and help about using the site.
he: מידע ועזרה בנוגע לשימוש באתר זה.

en: Reactivate confirmation for unpublished nodes.
he: הפעל מחדש אישור לתוכן שאינו מפורסם.

en: Atrium sitewide settings and configuration.
he: הגדרות כוללת של האתר.

en: Activity upload
he: העלאת פעילות

en: Activity path
he: נתיב לפעילות

en: Activity user
he: משתמש בפעילות

en: Atrium update types
he: סוגי העדכון של Atrium

en: Latest files
he: קבצים אחרונים

en: No recent activity found.
he: לא נמצאה פעילות בזמן האחרון.

en: No recent files found.
he: לא נמצאו קבצים מהזמן האחרון.

en: User's activity
he: פעילות המשתמש

en: Show in recent activity views
he: הצג בתצוגות פעילות אחרונה

en: Show this content type in activity streams, update lists, etc.
he: הצג סוג תוכן זה בעדכונים שוטפים, רשימות עדכון, וכו'.

en: Atrium Activity
he: פעילות Atrium

en: @num days
he: @num ימים

en: !user commented on !title
he: !user הגיב על !title

en: !user updated !title
he: !user עדכון את !title

en: !user posted !title
he: !user כתב !title

en: !user uploaded !title
he: !user העלה !title

en: Referenced Page
he: הדף אליו יש הפנייה

en: Blog teaser
he: תקציר הבלוג

en: Blog teaser (list)
he: תקציר הבלוג (רשימה)

en: Post an entry to the blog of this group. The post will be shared will all team members on the blog, and they will be able to reply to it. You can optionally notify other group members by checking their name in the notifications field.
he: פרסם רישום בבלוג הקבוצה. הפרסום ישותף בין כל חברי הצוות בבלוג והם יוכלו להשיב. ניתן גם להודיע לחברי קבוצה נוספים על ידי סימון שמותיהם בשדה ההודעות.

en: Atrium Blog
he: בלוג Atrium

en: The blog lets you have a conversation on a topic with your team.
he: הבלוג מאפשר לך לקיים שיחה על נושא עם הצוות שלך.

en: Navigation mode
he: מצב הניווט

en: Choose the navigation style for the book menu.
he: בחר סגנון ניווט לתפריט הספרים.

en: Tree menu
he: עץ ניווט

en: Overview page
he: עמוד מבט על

en: Choose the page to display when a user first views this feature.
he: בחר את עמוד שיוצג כאשר משתמש רואה יכולת זו לראשונה.

en: Recent updates
he: עדכונים אחרונים

en: Book-enabled types
he: סוגי תוכן פעילים בספרים.

en: Affects only book-enabled content types.
he: משפיע רק על סוגי תוכן פעילים בספרים.

en: Latest changes
he: שינויים אחרונים

en: No archived books found.
he: לא נמצאו ספרים בארכיון.

en: No recent updates found.
he: לא נמצאו עדכונים אחרונים.

en: Page: Archived books
he: עמוד: ספרים בארכיון

en: Page: Latest changes
he: עמוד: שינויים אחרונים

en: Tips for adding & editing book pages:
he: עצות להוספת או עריכת עמודי ספרים:

en: Create a new book or choose an existing one for your page.
he: צור ספר חדש או בחר ספר קיים לעמוד שלך.

en: Select a position for your page in the book's hierarchy and <strong>weight</strong> your page higher or lower if you would like to move it before or after other pages around it.
he: בחר מיקום לעמוד שלך בעץ התוכן של הספר, וקבע את <strong>המשקל</strong> של העמוד על מנת למקמו מעל או מתחת לעמודים אחרים.

en: Consider adding a <strong>log message</strong> when editing existing pages so others can get a quick summary of changes you have made.
he: שקול הוספת <strong>רשום מסר ליומן</strong> בעת עריכת דפים קיימים כדי שאחרים יוכלו לקבל תקציר מהיר של השינויים שעשית.

en: The notebook section provides a way for you to store and share information with your group members. With the book feature you can:
he: אזור עמודי המידע מאפשר לכם לשמור ולשתף מידע עם חברי הקבוצה. בעזרת עמודי המידע תוכלו:

en: !add_book_pages and organize them hierarchically into different books.
he: !add_book_pages וסדר אותם במבנה של ספרים שונים.

en: Add book pages
he: הוסף עמודי ספר

en: Attach files to pages to share them with others.
he: הוסף קבצים לעמודים על מנת לשתף אותם עם אחרים.

en: Track changes that others have made and revert changes as necessary.
he: עקוב אחר שינויים שאחרים עשו ובטלו שינויים כנדרש.

en: !archive books that are no longer of interest to the group. Archived books can be reactivated later if needed.
he: !archive ספרים שאינם רלוונטיים יותר לקבוצה. ספרים בארכיון ניתנים להפעלה מחודשת בהמשך לפי הצורך.

en: Atrium Book: Book
he: ספר Atrium: ספר

en: Atrium Book: Book (all)
he: ספר Atrium: ספר (הכל)

en: Atrium Notebook
he: עמודי המידע של Atrium

en: The notebook feature lets you store and share information and attachments.
he: תכונת עמודי המידע מאפשרת לכם לשמור ולשתף מידע וקבצים.

en: A calendar event with start and optional end times.
he: אירוע בלוח השנה עם זמנים אופציונאליים של תחילה וסיום.

en: iCal Feed
he: הזנת iCal

en: iCal Event
he: אירוע iCal

en: Block: Upcoming events
he: בלוק: אירועים קרובים

en: No upcoming events found.
he: לא נמצאו אירועים קרובים.

en: Page: Upcoming events
he: עמוד: אירועים קרובים

en: Tips for adding and editing events:
he: עצות להוספת או עריכת אירועים:

en: Fill in a title and description for your event.
he: פרט את הכותרת והתיאור של האירוע שלך.

en: Choose a start date and an end date for your event. If your event doesn't last longer than a day, leave out the end date.
he: בחר תאריך התחלה ותאריך סיום לאירוע שלך. אם משך האירוע איננו עולה על יום, ותר על תאריך הסיום.

en: Tips for adding and editing iCal feeds:
he: עצות להוספת או עריכת הזנות iCal:

en: Add a title for your feed so you can identify it quickly later.
he: הוסף כותרת להזנה שלך כדי שתוכל לזהותה במהירות בהמשך.

en: The calendar displays events and calendar feeds submitted by your group.
he: לוח השנה מציג אירועים והזנות לוח שנה שנמסרו על ידי הקבוצה שלך.

en: !add_events to the calendar to let others know about what's coming up.
he: !add_events ללוח השנה על מנת שאחרים יוכלו לדעת מה מתוכנן.

en: Add events
he: הוסף אירועים

en: !add_feeds to automatically populate your calendar with events from external sources.
he: !add_feeds כדי לאכלס אוטומטית את לוח השנה שלך באירועים ממקורות חיצוניים.

en: Add iCal feeds
he: הוסף הזנות iCal

en: Mini calendar
he: מיני לוח שנה

en: Event Types
he: סוגי אירועים

en: Select the type of event.
he: בחר את סוג האירוע.

en: Atrium Calendar
he: לוח שנה Atrium

en: The calendar lets you share events and meetings with your team.
he: לוח השנה מאפשר לך לשתף מידע על אירועים ופגישות עם הצוות שלך.

en: Create a project for use with Case Tracker.
he: צור פרוייקט לשימוש עם כלי ניהול הפניות.

en: Show closed cases
he: הצג פניות סגורות

en: Filter out closed cases.
he: אל תכלול פניות סגורות.

en: My cases
he: הפניות שלי

en: Newest cases
he: פניות חדשות

en: Project cases (newest)
he: פניות הפרוייקט (חדשות)

en: There are no cases assigned to you.
he: אין פניות המשוייכות לך.

en: User cases
he: פניות משתמש

en: Archived projects
he: פרוייקטים בארכיון

en: No archived projects found.
he: לא נמצאו פרוייקטים בארכיון.

en: Tips for adding and editing cases:
he: עצות להוספת ועריכת פניות:

en: Choose the project that your case applies to.
he: בחר את הפרוייקט שהפנייה קשורה אליו.

en: Fill in a descriptive title and summary of the issue.
he: אנא הקלד כותרת ותיאור של פנייה זו.

en: Choose a status, priority and type for the case. Assign the case to a user and consider notifying any others who might be interested in the case.
he: בחר סטטוס, עדיפות וסוג הפנייה. שייך את הפנייה למשתמש ובחר אם להודיע לאחרים העשויים להתעניין בפנייה.

en: Projects can be used to organize cases and collect resources and documentations about ongoing work. You can organize <strong>book pages</strong> in a hierarchy under each project and view all of the cases that belong to a certain project in the case tracker.
he: פרוייקטים יכולים לשמש לארגון פניות לטיפול ולאסוף משאבים ותיעוד אודות העבודה שבתהליך. באפשרותך לבנות <strong>דפי ספר</strong> היררכיים תחת כל פרוייקט ולצפות בכל הפניות השייכות לאותו פרוייקט בכלי ניהול הפניות.

en: The case tracker gives you a way to track progress on your <strong>projects</strong> and assign <strong>cases</strong> to yourself and others.
he: כלי ניהול הפניות מאפשר לך לעקוב אחר התקדמות <strong>פרוייקטים</strong> שלך ולשייך <strong>פניות</strong> לטיפול על ידך או על ידי אחרים.

en: !add_projects to keep your cases organized.
he: !add_projects על מנת לשמור על הפניות שלך מסודרות.

en: Add projects
he: הוסף פרוייקטים

en: !add_cases to assign tasks or assignments to yourself and others for completion.
he: !add_cases על מנת לשייך משימות או מטלות הדורשות השלמה לעצמך או לאחרים.

en: Add cases
he: כל הפניות

en: Cases can be <strong>reassigned</strong>, <strong>postponed</strong>, and <strong>closed</strong>, among other actions.
he: פניות ניתן <strong>לשייך מחדש</strong>, <strong>לדחות</strong>, <strong>לסגור</strong>, וכן לבצע פעולות נוספות.

en: The history of a case - who it's been assigned to, its status and its priority - can be tracked viewing its comment thread.
he: היסטוריית הפנייה - למי היא שויכה, הסטטוס שלה והעדיפות שלה - ניתן לראות על ידי מעקב אחר שרשור התגובות שלה.

en: Atrium: Case Tracker filter
he: מסנן כלי ניהול הפניות של Atrium

en: Assigned to !user
he: משוייך ל!user

en: Atrium Case Tracker
he: כלי ניהול הפניות של Atrium

en: The casetracker lets you assign tasks to yourself and others and track the progress on a project.
he: כלי ניהול הפניות מאפשר לך לשייך משימות לעצמך ולאחרים ולעקוב אחר התקדמות פרוייקט.

en: A group space for members to coordinate, collaborate and share ideas.
he: אזור עבור קבוצת משתמשים לתאם, לשתף פעולה ולחלוק רעיונות.

en: A private group is accessible only to users added to that group by one of the group's managers.
he: קבוצה פרטית זמינה רק למשתמשים שצורפו אליה על ידי אחד ממנהלי הקבוצה.

en: A public group is accessible to all users on the site. Users can join and leave public groups freely.
he: קבוצה ציבורית זמינה לכל המשתמשים באתר. משתמשים יכולים להצטרף או לעזוב את קבוצות ציבוריות באופן חופשי.

en: Archived groups
he: קבוצות בארכיון

en: Block: My groups (sidebar)
he: בלוק: הקבוצות שלי (טור צידי)

en: Block: User groups
he: בלוק: קבוצות משתמשים

en: No archived groups found.
he: לא נמצאו קבוצות בארכיון.

en: Page: Archived groups
he: עמוד: קבוצות בארכיון

en: Page: Group directory
he: עמוד: רשימת הקבוצות

en: Page: My groups
he: עמוד: הקבוצות שלי

en: User groups
he: קבוצות משתמשים

en: Atrium Groups
he: קבוצות Atrium

en: Customizable group spaces and directory for finding groups.
he: אזורים קבוצתיים הניתנים להתאמה אישית ורשימה לאיתור קבוצות.

en: Add to group
he: הוסף לקבוצה

en: A simple profile with a blog, calendar and dashboard.
he: פרופיל פשוט עם בלוג, לוח שנה ולוח בקרה.

en: Simple profile
he: פרופיל פשוט

en: Member directory
he: רשימת חברים

en: User add form
he: טופס הוספת משתמש

en: Add existing users
he: הוסף משתמשים קיימים

en: Atrium Members
he: חברי Atrium

en: Member directory and tools for adding and managing users.
he: רשימות חברים וכלים להוספת וניהול משתמשים.

en: A basic profile that members can use to share information about themselves.
he: פרופיל פשוט שחברים יכולים להשתמש בו לשתף במידע אודות עצמם.

en: Migrated profile for user <strong>!username</strong>
he: פרופיל שיובא עבור המשתמש <strong>!username</strong>

en: Edit my profile
he: עריכת הפרופיל שלי

en: Atrium Profile
he: פרופיל Atrium

en: A profile lets you share personal information about yourself with your team.
he: פרופיל מאפשר לך לחלוק מידע אישי אודותיך עם הצוות שלך.

en: Latest news
he: חדשות אחרונות

en: Latest tweets
he: ציוצים אחרונים

en: news
he: חדשות

en: Tips for adding and editing feeds:
he: עצות להוספת או עריכת הזנות:

en: Filter content
he: סנן תוכן

en: Don't filter content
he: לא לסנן תוכן

en: Allow some HTML tags
he: התר תגיות HTML מסוימות

en: Strip all HTML tags
he: הסר את כל תגיות HTML

en: Display images only
he: הצג תמונות בלבד

en: A shoutbox for informal message blasts.
he: ציוצים להודעות מתפרצות בלתי פורמליות.

en: The shoutbox gives your team a space to microblog.
he: כלי הציוצים נותן לצוות שלכם אזור לשיתוף במיקרובלוג.

en: Shouts can be used to tell others what you're up to, link to websites of interest, or cover other random stuff that comes up during the day.
he: Shouts יכולים לשמש כדי לספר לאחרים מה אתה עושה, לקישור לאתרים מעניינים, או לכיסוי דברים אקראיים הצצים במהלך היום.

en: <strong>Keep your shouts short</strong> and to the point. If a shout starts getting long, consider using a blog post or document to capture your thoughts.
he: <strong>שמור את ה-shouts שלך קצרים</strong> ולעניין. אם shout מתחיל להתארך, שקול שימוש בפרסום בבלוג או במסמך לרישום מחשבותיך.

en: <strong>URLs</strong> will automatically be linked in your posts.
he: <strong>קישורים</strong> יקושרו אוטומטית לפוסטים שלכם.

en: Shoutbox AJAX submission callback.
he: התקשרות חזרה של שליחת AJAX של shoutbox.

en: Atrium Shoutbox
he: ציוצים של Atrium

en: The shoutbox provides a team microblog.
he: ציוצים מאפשרים לנהל מיקרובלוג לקבוצה.

en: Error @number: %message
he: שגיאה @number: %message
