Backup and Migrate (6.x-2.1) - en to cs translation catalogue (251 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Create !type
cs: Vytvořit !type

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Scheme
cs: Schéma

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Schedule
cs: Rozvrh

en: Path
cs: Cesta

en: Filename
cs: Název souboru

en: Database type
cs: Typ databáze

en: action
cs: akce

en: Email
cs: E-mail

en: Default Settings
cs: Výchozí nastavení

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: All
cs: Vše

en: Database
cs: databáze

en: Host
cs: Hostitel

en: Never
cs: Nikdy

en: Location
cs: Místo

en: download
cs: stažení

en: Frequency
cs: Frekvence

en: help page
cs: stránka nápovědy

en: Backup
cs: Zálohování

en: Destination
cs: Cíl

en: Site off-line message
cs: Zpráva o nepřístupnosti webu

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
cs: Na @site momentálně probíhá údržba. Zakrátko by měl být web opět v provozu. Děkujeme vám za trpělivost.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
cs: Zpráva, která se zobrazuje návštěvníkům, když je web offline.

en: Profile name
cs: Název profilu

en: Profile
cs: Profil

en: Weeks
cs: Týdnů

en: Database name
cs: Název databáze

en: Source
cs: Zdroj

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Days
cs: Dnů

en: profile
cs: profil

en: Hours
cs: Hodin

en: Seconds
cs: Sekund

en: Last run
cs: Naposledy spuštěno

en: Are you sure?
cs: Opravdu?

en: Keep
cs: Ponechat

en: revert
cs: vrátit

en: Destination name
cs: Název umístění

en: Missing
cs: Chybějící

en: Schedules
cs: Plány

en: Minutes
cs: Minuty

en: Advanced Options
cs: Pokročilé volby

en: Once an hour
cs: Jednou za hodinu

en: Once a day
cs: Jednou denně

en: Profiles
cs: Profily

en: Restore
cs: Obnova

en: The e-mail address %mail is not valid.
cs: E-mailová adresa %mail není platná.

en: Create new profile
cs: Vytvořit nový profil

en: Database Options
cs: Možnosti databáze

en: Profile Name
cs: Název profilu

en: The primary identifier for a profile.
cs: Primární identifikátor profilu.

en: Hour(s)
cs: Hodina(y)

en: Backup/restore your database or migrate data to or from another Drupal site.
cs: Zálohovat/obnovit databázi nebo přesunout data z/na jinou stránku běžící na Drupalu.

en: Backup the database.
cs: Zálohovat databázi.

en: Restore the database from a previous backup
cs: Obnovit databázi z předchozí zálohy

en: restore from backup
cs: obnovit ze zálohy

en: Backup every
cs: Zálohovat každý

en: Number of Backup files to keep
cs: Počet záloh, které se ponechají na serveru

en: Exclude the following tables altogether
cs: Zcela vyloučit následující tabulky

en: The selected tables will not be added to the backup file.
cs: Zvolené tabulky nebudou přidány do souboru se zálohou.

en: Exclude the data from the following tables
cs: Vyloučit data z následujících tabulek

en: The selected tables will have their structure backed up but not their contents. This is useful for excluding cache data to reduce file size.
cs: U vybraných tabulek bude zálohována struktura, ale ne obsah. To je užitečné pro zmenšení velikosti souboru.

en: Backup file name
cs: Název souboru se zálohou

en: No Compression
cs: Bez komprese

en: Compression
cs: Komprese

en: Append a timestamp.
cs: Připojit časové razítko.

en: Timestamp format
cs: Formát časového razítka

en: Should be a PHP <a href="!url">date()</a> format string.
cs: Měl by být PHP <a href="!url">date()</a> formát.

en: Save these settings.
cs: Uložit tato nastavení.

en: Upload a Backup File
cs: Nahrát soubor se zálohou

en: Upload a backup file created by this version of this module. For other database backups please use another tool for import. Max file size: %size
cs: Nahrajte soubor se zálohou vytvořený touto verzí modulu. Pro jiné zálohy databáze použijte jiný nástroj importu. Maximální velikost souboru: %size

en: Unable to open file %file to restore database
cs: Nebylo možné otevřít soubor %file pro obnovení databáze

en: Security notice: Backup and Migrate was unable to write a test text file to the destination directory %directory, and is therefore unable to check the security of the backup destination. Backups to the server will be disabled until the destination becomes writable and secure.
cs: Bezpečnostní poznámka: Modul Backup and Migrate nemohl zapisovat do testovacího textového souboru v adresáři %directory, a tudíž nemůže prověřit bezpečnost umístění pro zálohy. Zálohování na server bude vypnuto, dokud nebude umístění zapisovatelné a bezpečné.

en: Security notice: Backup and Migrate will not save backup files to the server because the destination directory is publicly accessible. If you want to save files to the server, please secure the '%directory' directory
cs: Bezpečnostní poznámka: Modul Backup and Migrate nebude ukládat soubory se zálohami na server, protože adresář pro umístění je veřejně přístupný. Jestliže chcete ukládat soubory na server, zabezpečte adresář '%directory'

en: perform backup
cs: provést zálohu

en: access backup files
cs: přistupovat k souborům se zálohami

en: delete backup files
cs: smazat soubory se zálohami

en: Backup or migrate the Drupal Database quickly and without unnecessary data.
cs: Umožňuje zálohovat a přesouvat databázi Drupalu; rychle a bez nadbytečných dat.

en: Scheduling
cs: Plánování

en: Directory path
cs: Cesta k adresáři

en: Edit !type
cs: Upravit !type

en: Save !type
cs: Uložit !type

en: Delete !type
cs: Smazat !type

en: Exported content
cs: Exportovaný obsah

en: override
cs: překrýt

en: There are no !items to display.
cs: Nejsou žádné !items k zobrazení.

en: Create a new !item
cs: Vytvořit novou položku !item

en: Are you sure you want to delete this !type?
cs: Opravdu smazat !type?

en: List !type
cs: Seznam !type

en: Export !type
cs: Exportovat !type

en: The type of the database. Drupal only supports one database type at a time, so this must be the same as the current database type.
cs: Typ databáze. Drupal nepodporuje existenci více typů databáze najednou, proto se typ musí shodovat se současným typem databáze.

en: The name of the database. The database must exist, it will not be created for you.
cs: Název databáze. Databáze musí existovat; nebude vytvořena.

en: Enter the name of a user who has write access to the database.
cs: Zadejte jméno uživatele, který má oprávnění zápisu do databáze.

en: The database name is not valid.
cs: Název databáze není platný.

en: You may omit specific tables, or specific table data from the backup file. Only omit data that you know you will not need such as cache data, or tables from other applications. Excluding tables can break your Drupal install, so <strong>do not change these settings unless you know what you're doing</strong>.
cs: Ze souboru se zálohou můžete vynechat určité tabulky nebo určitá data. Vynechávejte jen taková data, která nebudete potřebovat, jako např. data mezipaměti (cache) nebo tabulky jiných aplikací. Vyloučení některých tabulek může znefunkčnit instalaci Drupalu, proto <strong>neměňte tato nastavení, jestliže přesně nevíte, co děláte</strong>.

en: Lock tables during backup
cs: Zamknout tabulky během zálohování

en: %num SQL commands executed.
cs: Vykonáno SQL příkazů: %num.

en: MySQL Database
cs: MySQL databáze

en: Default Database
cs: Výchozí databáze

en: Enter the email address to send the backup files to. Make sure the email sever can handle large file attachments
cs: Zadejte e-mailovou adresu, na kterou se má zaslat soubor se zálohou. Ujistěte se, že e-mailový server může operovat s velkými přílohami.

en: Database backup from !site: !file
cs: Záloha databáze z !site: !file

en: Database backup attached.
cs: Záloha databáze připojena.

en: Change file mode (chmod)
cs: Změnit přístup k souboru (chmod)

en: Change file group (chgrp)
cs: Změnit skupinu souboru (chgrp)

en: You must enter a valid chmod octal value (e.g. 644 or 0644) in the change mode field, or leave it blank.
cs: Buďto zadejte platnou hodnotu chmod (např. 644 nebo 0644) v políčku pro změnu módu, nebo nechte toto pole prázdné.

en: Manual Backups Directory
cs: Adresář pro manuální zálohy

en: Scheduled Backups Directory
cs: Adresář pro plánované zálohy

en: Save the backup files to any directory on the server which the web-server can write to.
cs: Ukládejte soubory se zálohami do jakékoli složky na serveru, do které může webový server zapisovat.

en: Import the backup directly into another database. Database destinations can also be used as a source to backup from.
cs: Importovat zálohu přímo do jiné databáze. Umístění pro databázi může být použito také jako zdroj, ze kterého se má zálohovat.

en: Import the backup directly into another MySQL database. Database destinations can also be used as a source to backup from.
cs: Importovat zálohu přímo do jiné MySQL databáze. Umístění databáze může být použito také jako zdroj, ze kterého se má zálohovat.

en: Save the backup files to any a directory on an FTP server.
cs: Uložit soubory se zálohou na FTP server.

en: FTP Directory
cs: FTP adresář

en: Amazon S3 account
cs: Účet na Amazon S3

en: Send the backup as an email attachment to the specified email address.
cs: Odeslat zálohu jako e-mailovou přílohu na určenou e-mailovou adresu.

en: %title Files
cs: %title souborů

en: There are no backup files to display.
cs: Nejsou zde žádné zálohy k zobrazení.

en: Are you sure you want to restore the database?
cs: Opravdu obnovit databázi?

en: Are you sure you want to restore the database from the backup file %file_id? This will delete some or all of your data and cannot be undone. <strong>Always test your backups on a non-production server!</strong>
cs: Opravdu obnovit databázi ze souboru %file_id? Tato akce smaže některá nebo všechna vaše data a nemůže být vrácena. <strong>Vždy testujte své zálohy na vývojovém serveru!</strong>

en: Restoring will delete some or all of your data and cannot be undone. <strong>Always test your backups on a non-production server!</strong>
cs: Obnovení smaže některá nebo všechna vaše data a nemůže být vráceno. <strong>Vždy testujte své zálohy na vývojovém serveru!</strong>

en: Are you sure you want to delete the backup file?
cs: Opravdu smazat tento soubor se zálohou?

en: Are you sure you want to delete the backup file %file_id? <strong>This action cannot be undone.</strong>
cs: Opravdu smazat soubor se zálohou %file_id? <strong>Tuto akci nelze vrátit.</strong>

en: Backup Source
cs: Zdroj zálohy

en: Choose the database to backup. Any database destinations you have created and any databases specified in your settings.php can be backed up.
cs: Vyberte databázi pro zálohu. Je možné zálohovat jakákoliv umístění databáze, která jste vytvořili, a jakékoliv databáze specifikované v souboru settings.php.

en: Destinations
cs: Umístění

en: destinations
cs: umístění

en: destination
cs: umístění

en: Add a new @s destination.
cs: Přidat nové @s umístění.

en: Choose the type of destination you would like to create:
cs: Zvolte typ umístění, který chcete vytvořit:

en: No destination types available.
cs: Nejsou dostupné žádné typy umístění.

en: Are you sure you want to delete the destination %name? Backup files already saved to this destination will not be deleted.
cs: Opravdu smazat umístění %name? Soubory se zálohami, které už byly do tohoto umístění uloženy, nebudou smazány.

en: list files
cs: seznam souborů

en: restore
cs: obnovit

en:  You do not need to enter a password unless you wish to change the currently saved password.
cs:  Nemusíte zadávat heslo, pokud nechcete změnit již uložené heslo.

en: File Encryption (EXPERIMENTAL)
cs: Šifrování souboru (EXPERIMENTÁLNÍ)

en: Encrypted files can only be restored by Backup and Migrate and only on sites with the same encryption key. <strong>This functionality is experimental, and should only be used for testing.</strong>
cs: Šifrované soubory mohou být obnoveny pouze pomocí modulu Backup and Migrate a pouze na webech se stejným šifrovacím klíčem. <strong>Tato funkcionalita je ve vývoji a je doporučena pouze pro testovací účely.</strong>

en: File Encryption
cs: Šifrování souboru

en: Install the !link to enable backup file encryption.
cs: Nainstalujte !link, pokud chcete povolit šifrování souboru se zálohou.

en: AES Encryption Module
cs: AES šifrovací modul

en: No Encryption
cs: Bez šifrování

en: AES Encryption
cs: AES šifrování

en: Send an email if backup succeeds
cs: Odeslat e-mail, pokud je záloha dokončena

en: Email Address for Success Notices
cs: E-mailová adresa pro zprávy o úspěšném dokončení

en: Send an email if backup fails
cs: Odeslat e-mail, pokud zálohování selže

en: Email Address for Failure Notices
cs: E-mailová adresa pro zprávy o chybách

en: !site backup succeeded
cs: Záloha webu !site dokončena

en: The site backup has completed successfully with the following messages:
    !messages
cs: Záloha webu proběhla úspěšně, s následujícími zprávami:
    !messages

en: The site backup has completed successfully.
cs: Zálohování webu bylo úspěšně dokončeno.

en: !site backup failed
cs: Záloha webu !site selhala

en: The site backup has failed with the following messages:
    !messages
cs: Záloha selhala snásledujícími hláškami:
    !messages

en: The site backup has failed for an unknown reason.
cs: Záloha webu z neznámého důvodu selhala.

en: Disable query log
cs: Vypnout logování dotazů

en: Disable the devel module's query logging during the backup operation. It will be enabled again after backup is complete. This is very highly recommended.
cs: Vypnout logování dotazů pomocí modulu Devel během procesu zálohování (silně doporučeno). Po dokončení zálohy bude logování opět zapnuto.

en: Take site offline
cs: Přepnout stránku do offline módu

en: Take the site offline during backup and show a maintenance message. Site will be taken back online once the backup is complete.
cs: Uvést web během zálohy do stavu "offline" a zobrazit zprávu o údržbě. Po dokončení zálohy bude web vrácen do stavu "online".

en: Disable the devel module's query logging during the restore operation. It will be enabled again after restore is complete. This is very highly recommended.
cs: Vypnout logování dotazů pomocí modulu Devel během procesu obnovy (silně doporučeno). Po dokončení obnovy bude logování opět zapnuto.

en: Take the site offline during restore and show a maintenance message. Site will be taken back online once the restore is complete.
cs: Uvést web během obnovy do stavu "offline" a zobrazit zprávu o údržbě. Po dokončení obnovy bude web vrácen do stavu "online".

en: View as checkboxes
cs: Zobrazit jako zaškrtávací pole

en: Backup File
cs: Soubor se zálohou

en: You can use tokens in the file name.
cs: Můžete používat tokeny v názvech souborů.

en: If you install the <a href="!tokenurl">Token Module</a> you can use tokens in the file name.
cs: Jestliže nainstalujete <a href="!tokenurl">modul Token</a>, můžete pro název souboru použít tokeny.

en: profiles
cs: profily

en: Untitled Profile
cs: Profil bez názvu

en: Are you sure you want to delete the profile %name? Any schedules using this profile will be disabled.
cs: Opravdu vymazat profil %name? Veškeré naplánované zálohy, které používají tento profil, budou zrušeny.

en: schedule
cs: plán

en: schedules
cs: plány

en: Untitled Schedule
cs: Plán bez názvu

en: No tables excluded
cs: Žádné tabulky nebyly vyloučeny

en: No data omitted
cs: Žádná data nebyla vynechána

en: Schedule Name
cs: Název plánu

en: Settings Profile
cs: Profil nastavení

en: -- None Available --
cs: -- Není k dispozici --

en: The number of backup files to keep before deleting old ones. Use 0 to never delete backups. <strong>Other files in the destination directory will get deleted if you specify a limit.</strong>
cs: Počet souborů se zálohami, které se mají uchovat před smazáním. Pokud zadáte 0, soubory se nebudou nikdy mazat. <strong>Další soubory v adresáři pro umístění se smažou, jestliže zadáte limit.</strong>

en: Choose where the backup file will be saved. Backup files contain sensitive data, so be careful where you save them.
cs: Zvolte, kam se mají soubory se zálohami ukládat. Tyto soubory obsahují citlivá data, proto buďte při výběru místa pro ukládání opatrní.

en: Create new destination
cs: Vytvořit nové umístění

en: Backup period must be a number greater than 0.
cs: Perioda zálohy musí mít hodnotu větší než 0.

en: Number to keep must be an integer greater than or equal to 0.
cs: Počet souborů k ponechání musí být ve formátu integer, větší nebo rovný 0.

en: Once a second
cs: Jednou za sekundu

en: Every @count seconds
cs: Každých @count sekund

en: Once a minute
cs: Jednou za minutu

en: Every @count minutes
cs: Každých @count minut

en: Every @count hours
cs: Každých @count hodin

en: Every @count days
cs: Každých @count dnů

en: Once a week
cs: Jednou týdně

en: Every @count weeks
cs: Každých @count týdnů

en: Backup and Migrate makes the task of backing up your Drupal database and migrating data from one Drupal install to another easier. It provides a function to backup the entire database to file or download, and to restore from a previous backup. You can also schedule the backup operation. Compression of backup files is also supported.  The database backup files created with this module can be imported into this or any other Drupal installation with the !restorelink, or you can use a database tool such as <a href="!phpmyadminurl">phpMyAdmin</a> or the mysql command line command.
cs: Modul Backup and Migrate usnadní zálohování databáze Drupalu a přesun dat z jedné instalace Drupalu do jiné. Poskytuje funkci k zálohování a uložení nebo stažení kompletní databáze a k obnovení z předchozí zálohy. Proces zálohování můžete také plánovat. Je podporována i komprese souborů se zálohami. Záložní soubory vytvořené tímto modulem mohou být importovány do této nebo jiné instalace Drupalu pomocí odkazu  !restorelink, můžete však použít také nástroje databáze jako např. <a href="!phpmyadminurl">phpMyAdmin</a> či příkazovou řádku mysql.

en: restore feature
cs: funkce obnovení

en: Quick Backup Tab
cs: Karta pro rychlé zálohování

en: Use this form to run simple manual backups of your database. Visit the !helppage for more help using this module
cs: Pro jednoduché manuální zálohování databáze použijte tento formulář. Další nápovědu k modulu najdete na !helppage.

en: Advanced Backup Tab
cs: Karta pro pokročilé zálohování

en: Use this form to run manual backups of your database with more advanced options. If you have any !profilelink saved you can load those settings. You can save any of the changes you make to these settings as a new settings profile.
cs: Pro ruční zálohování databáze s pokročilými možnostmi použijte tento formulář. Pokud jste uložili !profilelink, můžete načíst tato nastavení. Jakékoliv změny, které zde provedete, můžet uložit jako nový profil nastavení.

en: settings profiles
cs: profily nastavení

en: Restore Tab
cs: Karta pro obnovení

en: Upload a backup and migrate backup file. The restore function will not work with database dumps from other sources such as phpMyAdmin.
cs: Nahrát soubor se zálohou vytvořenou pomocí modulu Backup and Migrate. Funkce pro obnovení nepracuje se zálohami z jiných zdrojů (např. z phpMyAdmin).

en: Destinations are the places you can save your backup files to or them load from.
cs: Místa, kam můžete uložit vaše soubory se zálohami, nebo odkud můžete tyto soubory načíst.

en: Files can be saved to a directory on your web server, downloaded to your desktop or emailed to a specified email account. From the Destinations tab you can create, delete and edit destinations or list the files which have already been backed up to the available destinations.
cs: Soubory mohou být uloženy do adresáře na vašem webovém serveru, staženy do vašeho počítače nebo odeslány e-mailem na zvláštní e-mailový účet. V kartě "Umístění" můžete vytvářet, mazat a upravovat umístění či vypsat již vytvořené soubory se zálohami.

en: Profiles are saved backup settings. Profiles store your table exclusion settings as well as your backup file name, compression and timestamp settings. You can use profiles in !schedulelink and for !manuallink.
cs: Profily jsou uložená nastavení pro zálohování. Uchovávají nastavení pro vyloučení tabulek, pro jméno záložního souboru, kompresi a časové razítko. Profily můžete použít pro !schedulelink a !manuallink.

en: manual backups
cs: manuální zálohy

en: You can create new profiles using the add profiles tab or by checking the "Save these settings" button on the advanced backup page.
cs: Nové profily můžete vytvořit pomocí karty "Přidat profily" nebo pomocí tlačítka "Uložit tato nastavení" na stránce pro pokročilé zálohování.

en: Automatically backup up your database on a regular schedule using <a href="!cronurl">cron</a>.
cs: Automaticky zálohovat databázi podle pravidelného plánu s využitím <a href="!cronurl">cronu</a>.

en: You do not have permission to back up this site.
cs: Nemáte oprávnění zálohovat tento web.

en: -- Select a Settings Profile --
cs: -- Vybrat profil nastavení --

en: You can load a profile. Any changes you made below will be lost.
cs: Můžete načíst profil. Veškeré změny, které jste provedli níže, budou ztraceny.

en: Load Settings
cs: Načíst nastavení

en: Load Profile
cs: Načíst profil

en: Quick Backup
cs: Rychlá záloha

en: Backup now
cs: Zálohovat nyní

en: For more backup options, try the <a href="!advancedurl">advanced backup page</a>.
cs: Pro více možností zálohování můžete využít <a href="!advancedurl">stránku pro pokročilé zálohování</a>.

en: A source cannot be backed up to itself. Please pick a different destination for this backup.
cs: Zdroj nemůže být zálohován do umístění, kde se nachází. Vyberte pro tuto zálohu jiné umístění.

en: Backup from !from to !to using !profile !submit
cs: Zálohovat z !from do !to s využitím !profile !submit

en: Backup Destination
cs: Umístění zálohy

en: Choose where the backup file will be saved. Backup files contain sensitive data, so be careful where you save them. Select 'Download' to download the file to your desktop.
cs: Zvolte místo pro uložení souboru se zálohou. Soubory se zálohami obsahují citlivá data, proto buďte při ukládání opatrní. Pro uložení souboru do vašeho počítače zvolte "Stáhnout".

en: Save the settings as
cs: Uložit nastavení jako

en: Replace the '%profile' profile
cs: Nahradit profil '%profile'

en: This will be the name of your new profile if you select 'Create new profile' otherwise it will become the name of the '%profile' profile.
cs: Toto bude jméno nového profilu, jestliže zvolíte 'Vytvořit nový profil'. Jinak se profil pojmenuje podle profilu '%profile'.

en: Pick a name for the settings. Your settings will be saved as a profile and will appear in the <a href="!url">Profiles Tab</a>.
cs: Vyberte jméno pro tato nastavení. Vaše nastavení budou uložena jako profil a objeví se na <a href="!url">kartě profilů</a>.

en: Save Without Backing Up
cs: Uložit bez zálohování

en: Restore to
cs: Obnovit do

en: <p>Or you can restore one of the files in your <a href="!url">saved backup destinations.</a></p>
cs: <p>Pro obnovu můžete použít také některý ze souborů z vašeho <a href="!url">umístění pro uložené zálohy.</a></p>

en: <a href="!restoreurl">Restore again</a>
cs: <a href="!restoreurl">Znovu obnovit</a>

en: access backup and migrate
cs: přístup k backup and migrate

en: administer backup and migrate
cs: spravovat backup and migrate

en: Advanced Backup
cs: Pokročilé zálohování

en: The name of the profile.
cs: Název profilu.

en: Append a timestamp to the filename.
cs: Připojit k názvu souboru časové razítko.

en: The format of the timestamp.
cs: Formát časového razítka.

en: The filter settings for the profile.
cs: Nastavení filtru pro profil.

en: The type of the destination.
cs: Typ umístění.

en: Other settings for the destination.
cs: Jiná nastavení pro umístění.

en: The {backup_migrate_destination}.destination_id of the source to backup from.
cs: {backup_migrate_destination}.ID zdroje pro zálohu.

en: The {backup_migrate_destination}.destination_id of the destination to back up to.
cs: {backup_migrate_destination}.ID umístění, kam se má záloha vytvořit.

en: The number of backups to keep.
cs: Počet záloh, které mají být uchovány na serveru.

en: The number of seconds between backups.
cs: Počet sekund mezi zálohováním.

en: The last time the backup was run.
cs: Čas posledního spuštění zálohy.

en: Whether the schedule is enabled.
cs: Zda je zapnutý plán.

en: Whether the schedule should be run during cron.
cs: Zda se má provést plán při běhu cronu.

en: Default Schedule
cs: Výchozí plán

en: The primary identifier for a destination.
cs: Primární identifikátor umístění.

en: The primary identifier for a schedule.
cs: Primární identifikátor plánu.

en: The db source to backup from.
cs: Databáze, která má být zazálohována.
