Backup and Migrate (6.x-2.1) - en to sk translation catalogue (200 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Create !type
sk: Vytvoriť !type

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Scheme
sk: Schéma

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Schedule
sk: Plán

en: Path
sk: Cesta

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Database type
sk: Typ databázy

en: action
sk: akcia

en: Email
sk: E-mail

en: Default Settings
sk: Predvolené nastavenia

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: All
sk: Všetky

en: Database
sk: Databáza

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Never
sk: Nikdy

en: Location
sk: Umiestnenie

en: download
sk: prevzatie

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: help page
sk: stránka pomocníka

en: Backup
sk: Záloha

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Site off-line message
sk: Správa o neprístupnosti webu

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sk: Na stránke @site momentálne prebieha údržba. Onedlho by mala byť opäť v prevádzke. Ďakujeme vám za trpezlivosť.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
sk: Správa, ktorá sa zobrazuje návštevníkom, keď je web offline.

en: Profile name
sk: Meno profilu

en: Profile
sk: Profil

en: Weeks
sk: Týždne

en: Database name
sk: Meno databázy

en: Source
sk: Zdroj

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Days
sk: Dni

en: profile
sk: profil

en: Hours
sk: Hodiny

en: Seconds
sk: Sekundy

en: Last run
sk: Naposledy spustené

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: Keep
sk: Ponechať

en: revert
sk: vrátiť

en: Destination name
sk: Názov umiestnenia

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Schedules
sk: Plánované

en: Minutes
sk: Minúty

en: Advanced Options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Once an hour
sk: Raz za hodinu

en: Once a day
sk: Raz za deň

en: Profiles
sk: Profily

en: Restore
sk: Obnoviť

en: The e-mail address %mail is not valid.
sk: E-mailová adresa %mail nie je platná.

en: Create new profile
sk: Vytvoriť nový profil

en: Database Options
sk: Nastavenia databázy

en: Profile Name
sk: Názov profilu

en: Hour(s)
sk: Hodina(y)

en: Backup and Migrate
sk: Záloha a migrácia

en: Backup/restore your database or migrate data to or from another Drupal site.
sk: Zálohuje/Obnovuje vašu databázu alebo migruje dáta do alebo z inej Drupal stránky.

en: Backup the database.
sk: Zálohovať databázu.

en: Restore the database from a previous backup
sk: Obnoviť databázu z predchádzajúcej zálohy

en: restore from backup
sk: obnoviť zo zálohy

en: Backup every
sk: Zálohovať každé(ých)

en: Number of Backup files to keep
sk: Počet súborov zálohy, ktoré budú ponechané

en: Exclude the following tables altogether
sk: Vylúčiť nasledujúce tabuľky celkom

en: The selected tables will not be added to the backup file.
sk: Označené tabuľky nebudú pridané do súboru zálohy.

en: Exclude the data from the following tables
sk: Vylúčiť dáta z nasledujúcich tabuliek

en: The selected tables will have their structure backed up but not their contents. This is useful for excluding cache data to reduce file size.
sk: Označené tabuľky budú mať zálohovanú štruktúru, ale nie ich obsah. Toto je užitočné pre vylúčenie cache dát, výsledkoch čoho môže byť zredukovanie veľkosti súboru zálohy.

en: Backup file name
sk: Meno súboru zálohy

en: No Compression
sk: Bez kompresie

en: Compression
sk: Kompresia

en: Append a timestamp.
sk: Pripojiť časovú značku

en: Timestamp format
sk: Formát časovej značky

en: Should be a PHP <a href="!url">date()</a> format string.
sk: Mal by to byť formátovací reťazec pre PHP funkciu <a href="!url">date()</a>.

en: Save these settings.
sk: Uložiť tieto nastavenia

en: Backup Database
sk: Zálohovať databázu

en: Upload a Backup File
sk: Nahrať súbor zálohy

en: Upload a backup file created by this version of this module. For other database backups please use another tool for import. Max file size: %size
sk: Nahrať súbor zálohy vytvorený pomocou tejto verzie tohto modulu. Pre iné typy zálohy databázy prosím použite iný nástroj pre import. Maximálna veľkosť súboru: %size

en: Restore Database
sk: Obnoviť databázu

en: Backup the database with the default settings
sk: Zálohovať databázu s predvolenými nastaveniami

en: Unable to open file %file to restore database
sk: Nepodarilo sa otvoriť súbor %file pre obnovu databázy

en: Security notice: Backup and Migrate was unable to write a test text file to the destination directory %directory, and is therefore unable to check the security of the backup destination. Backups to the server will be disabled until the destination becomes writable and secure.
sk: Bezpečnostné upozornenie: Backup and Migrate nemohol zapísať testovací textový súbor do cieľového priečinka %directory a je preto nemožné skontrolovať bezpečnosť cieľového priečinka zálohy. Zálohy na server budú vypnuté pokiaľ nebude cieľový priečinok zapisovateľný a bezpečný.

en: Security notice: Backup and Migrate will not save backup files to the server because the destination directory is publicly accessible. If you want to save files to the server, please secure the '%directory' directory
sk: Bezpečnostné upozornenie: Backup and Migrate nebude ukladať súbory zálohy na server, pretože cieľový priečinok je verejne prístupný. Ak chcete uložiť súbory na server prosím zabezpečte priečinok '%directory'

en: Backed up database
sk: Zálohovaná databáza

en: perform backup
sk: vykonať zálohu

en: access backup files
sk: prístup k súborom zálohy

en: delete backup files
sk: odstrániť súbory zálohy

en: Backup or migrate the Drupal Database quickly and without unnecessary data.
sk: Záloha alebo migrácia Drupal databázy rýchlo a bez nepotrebných dát.

en: Backup the database
sk: Zálohovať databázu

en: Backup the database with the default settings.
sk: Zálohovať databázu s predvolenými nastaveniami.

en: Scheduling
sk: Plánovanie

en: Directory path
sk: Cesta k priečinku

en: Edit !type
sk: Upraviť !type

en: Save !type
sk: Uložiť !type

en: Delete !type
sk: Odstrániť !type

en: Exported content
sk: Exportovaný obsah

en: There are no !items to display.
sk: Neexistujú žiadne !items pre zobrazenie.

en: Create a new !item
sk: Vytvoriť !item

en: Are you sure you want to delete this !type?
sk: Naozaj chcete odstrániť tento !type?

en: List !type
sk: Vypísať !type

en: Export !type
sk: Exportovať !type

en: The name of the database. The database must exist, it will not be created for you.
sk: Názov databázy. Databáza musí existovať, nebude pre vás vytvorená.

en: Enter the name of a user who has write access to the database.
sk: Zadajte meno používateľa, ktorý má právo zapisovať do databázy.

en: The database name is not valid.
sk: Meno databázy nie je platné.

en: Lock tables during backup
sk: Zamknúť tabuľky počas zálohovania

en: %num SQL commands executed.
sk: %num SQL príkazy spustené.

en: MySQL Database
sk: MySQL databáza

en: Default Database
sk: Predvolená databáza

en: Database backup from !site: !file
sk: Záloha databázy !site: !file

en: Change file group (chgrp)
sk: Zmeniť skupinu súboru (chgrp)

en: Manual Backups Directory
sk: Adresár manuálnych záloh

en: Scheduled Backups Directory
sk: Adresár plánovaných záloh

en: Save the backup files to any a directory on an FTP server.
sk: Ukladať zálohy do adresára na FTP server.

en: FTP Directory
sk: Adresár FTP

en: Amazon S3 account
sk: Účet Amazon S3

en: Send the backup as an email attachment to the specified email address.
sk: Poslať zálohu ako prílohu e-mailu na špecifikovanú e-mailovú adresu.

en: %title Files
sk: %title súbory

en: There are no backup files to display.
sk: Neexistujú žiadne zálohy pre zobrazenie.

en: Are you sure you want to restore the database?
sk: Naozaj chcete obnoviť databázu?

en: Restoring will delete some or all of your data and cannot be undone. <strong>Always test your backups on a non-production server!</strong>
sk: Obnovenie odstráni niektoré alebo všetky vaše dáta a nie je možné ho vrátiť späť. <strong>Vždy otestujte vaše zálohy na neprodukčnom serveri!</strong>

en: Are you sure you want to delete the backup file?
sk: Naozaj chcete odstrániť súbor so zálohou?

en: Are you sure you want to delete the backup file %file_id? <strong>This action cannot be undone.</strong>
sk: Naozaj chcete odstrániť súbor so zálohou %file_id? <strong>Tento krok nie je možné vrátiť späť.</strong>

en: Backup Source
sk: Zdroj zálohy

en: Destinations
sk: Umiestnenia

en: destinations
sk: umiestnenia

en: destination
sk: umiestnenie

en: Add a new @s destination.
sk: Pridať nové @s umiestnenie.

en: list files
sk: vypísať súbory

en: restore
sk: obnoviť

en: File Encryption (EXPERIMENTAL)
sk: Šifrovanie súborov (EXPERIMENTÁLNE)

en: File Encryption
sk: Šifrovanie súborov

en: Install the !link to enable backup file encryption.
sk: Je potrebné nainštalovať !link pre povolenie šifrovania súborov so zálohou.

en: AES Encryption Module
sk: Šifrovací modul AES

en: No Encryption
sk: Bez šifrovania

en: AES Encryption
sk: AES šifrovanie

en: Send an email if backup succeeds
sk: Poslať e-mail po úspešnej zálohe

en: Email Address for Success Notices
sk: E-mailová adresa pre správy o úspešnej zálohe

en: Send an email if backup fails
sk: Poslať e-mail po neúspešnej zálohe

en: Email Address for Failure Notices
sk: E-mailová adresa pre správy o neúspešnej zálohe

en: !site backup succeeded
sk: !site záloha úspešná

en: The site backup has completed successfully with the following messages:
    !messages
sk: Záloha stránky bola úspešne dokončená s nasledujúcimi hláseniami:
    !messages

en: The site backup has completed successfully.
sk: Záloha stránky prebehla úspešne.

en: !site backup failed
sk: !site záloha zlyhala

en: The site backup has failed with the following messages:
    !messages
sk: Záloha stránky zlyhala s nasledujúcimi hláseniami:
    !messages

en: The site backup has failed for an unknown reason.
sk: Záloha stránky zlyhala z neznámeho dôvodu.

en: Take site offline
sk: Prepnúť web stránku do režimu údržby

en: profiles
sk: profily

en: Untitled Profile
sk: Nepomenovaný profil

en: schedule
sk: plán

en: schedules
sk: plánované

en: Untitled Schedule
sk: Nepomenovaný plán

en: Schedule Name
sk: Názov plánu

en: Settings Profile
sk: Profil nastavení

en: Create new destination
sk: Vytvoriť nové umiestnenie

en: Backup period must be a number greater than 0.
sk: Zálohovacia perióda musí byť číslo väčšie než 0.

en: Once a second
sk: Raz za sekundu

en: Every @count seconds
sk: Každých @count sekúnd

en: Once a minute
sk: Raz za minútu

en: Every @count minutes
sk: Každých @count minút

en: Every @count hours
sk: Každých @count hodín

en: Every @count days
sk: Každých @count dní

en: Once a week
sk: Raz za týždeň

en: Every @count weeks
sk: Každých @count týždňov

en: Quick Backup Tab
sk: Karta rýchlej zálohy

en: Advanced Backup Tab
sk: Karta pokročilej zálohy

en: Destinations are the places you can save your backup files to or them load from.
sk: Umiestnenia kam budú uložené zálohy a odkiaľ je možné zálohu nahrať.

en: manual backups
sk: manuálne zálohy

en: Automatically backup up your database on a regular schedule using <a href="!cronurl">cron</a>.
sk: Automaticky zálohovať vašu databázu podľa plánu použitím <a href="!cronurl">cronu</a>.

en: You do not have permission to back up this site.
sk: Nemáte oprávnenie zálohovať túto stránku.

en: -- Select a Settings Profile --
sk: -- Zvoľte profil nastavení --

en: You can load a profile. Any changes you made below will be lost.
sk: Je možné nahrať profil. Všetky zmeny, ktoré ste urobili nižšie budú stratené.

en: Load Settings
sk: Nahrať nastavenia

en: Load Profile
sk: Nahrať profil

en: Quick Backup
sk: Rýchla záloha

en: Backup now
sk: Zálohovať teraz

en: For more backup options, try the <a href="!advancedurl">advanced backup page</a>.
sk: Pre pokročilé nastavenia záloh, skúste <a href="!advancedurl">stránku pokročilých nastavení</a>.

en: Backup from !from to !to using !profile !submit
sk: Zálohovať z !from do !to za použitia profilu !profile !submit

en: Backup Destination
sk: Adresár zálohy

en: Choose where the backup file will be saved. Backup files contain sensitive data, so be careful where you save them. Select 'Download' to download the file to your desktop.
sk: Zvoliť kam majú byť umiestnené súbory zálohy. Záložné súbory obsahujú citlivé dáta, pri ich ukladaní treba byť preto opatrný. Pre prevzatie súboru na váš počítač je treba zvoliť 'Prevziať'.

en: Save the settings as
sk: Uložiť nastavenia ako

en: Replace the '%profile' profile
sk: Nahradiť profil '%profile'

en: Save Without Backing Up
sk: Uložiť bez zálohovania

en: Restore to
sk: Obnoviť zálohu do

en: <a href="!restoreurl">Restore again</a>
sk: <a href="!restoreurl">Obnoviť znovu</a>

en: administer backup and migrate
sk: spravovať backup and migrate

en: The name of the profile.
sk: Názov profilu.

en: Append a timestamp to the filename.
sk: K menu súbora pripojiť časovú značku.

en: The format of the timestamp.
sk: Formát časovej značky.

en: The type of the destination.
sk: Typ umiestnenia.

en: Other settings for the destination.
sk: Iné nastavenia pre cieľové umiestnenie.

en: The number of backups to keep.
sk: Počet ponechaných záloh.

en: The number of seconds between backups.
sk: Počet sekúnd medzi zálohami.

en: The last time the backup was run.
sk: Posledné vykonanie zálohy.

en: Default Schedule
sk: Predvolené plánovanie
