Backup and Migrate (6.x-2.0) - en to nl translation catalogue (182 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Create !type
nl: !type aanmaken

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Scheme
nl: Schema

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Schedule
nl: Inplannen

en: Path
nl: Pad

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Database type
nl: Databasetype

en: Email
nl: E-mail

en: Default Settings
nl: Standaardinstellingen

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: All
nl: Alle

en: Never
nl: Nooit

en: Location
nl: Locatie

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Destination
nl: Bestemming

en: Site off-line message
nl: Website offlinebericht

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
nl: @site is momenteel wegens onderhoud niet beschikbaar. De website zal binnenkort weer beschikbaar zijn. Bedankt voor uw geduld.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
nl: De boodschap die wordt weergegeven wanneer de site offline is.

en: Profile
nl: Profiel

en: Weeks
nl: Weken

en: Database name
nl: Databasenaam

en: Port
nl: Poort

en: Source
nl: Bron

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Days
nl: Dagen

en: profile
nl: profiel

en: Hours
nl: Uren

en: Seconds
nl: Seconden

en: Last run
nl: Voor het laatst uitgevoerd

en: Are you sure?
nl: Weet u het zeker?

en: Keep
nl: Behouden

en: revert
nl: terugzetten

en: Destination name
nl: Bestemmingsnaam

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Schedules
nl: Planning

en: Minutes
nl: Minuten

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde opties

en: Once an hour
nl: Eens per uur

en: Once a day
nl: Eens per dag

en: Profiles
nl: Profielen

en: Restore
nl: Herstellen

en: The e-mail address %mail is not valid.
nl: Het opgegeven e-mailadres %mail is niet geldig.

en: Create new profile
nl: Maak nieuw profiel aan

en: Database Options
nl: Database-opties

en: Profile Name
nl: Profielnaam

en: Hour(s)
nl: Uren

en: Backup every
nl: Backup elke

en: Number of Backup files to keep
nl: Aantal te bewaren backupbestanden

en: Exclude the following tables altogether
nl: Sluit de volgende tabellen volledig uit

en: The selected tables will not be added to the backup file.
nl: De geselecteerde tabellen zullen niet worden toegevoegd aan het backupbestand.

en: Exclude the data from the following tables
nl: Sluit de inhoud van de volgende tabellen uit

en: The selected tables will have their structure backed up but not their contents. This is useful for excluding cache data to reduce file size.
nl: Van de geselecteerde tabellen zal de structuur worden gebackupt, maar niet de inhoud. Dit is nuttig voor het uitsluiten van cache-gegevens om de bestandsgrootte te beperken.

en: Backup file name
nl: Backup-bestandsnaam

en: No Compression
nl: Geen compressie

en: Compression
nl: Compressie

en: Append a timestamp.
nl: Voeg een tijdstip toe.

en: Timestamp format
nl: Tijdstipformaat

en: Should be a PHP <a href="!url">date()</a> format string.
nl: Het formaat moet een PHP <a href="!url">date()</a> string zijn.

en: Unable to open file %file to restore database
nl: Openen van bestand %file om database te herstellen mislukt

en: Security notice: Backup and Migrate was unable to write a test text file to the destination directory %directory, and is therefore unable to check the security of the backup destination. Backups to the server will be disabled until the destination becomes writable and secure.
nl: Beveiligingsbericht: Backup and Migrate was niet in staat om een test-tekstbestand te schrijven naar bestemmingsmap %directory en daarom ook niet in staat om de veiligheid van de backupbestemming na te gaan. Backups maken naar de server zal worden uitgeschakeld totdat de bestemmingen schrijfbaar en veilig zijn.

en: Security notice: Backup and Migrate will not save backup files to the server because the destination directory is publicly accessible. If you want to save files to the server, please secure the '%directory' directory
nl: Beveiligingsbericht: Backup and Migrate zal geen backupbestanden op de server opslaan omdat de bestemmingsmap publiekelijk toegankelijk is. Als u bestanden op de server wilt bewaren, zorg er dan voor dat de map '%directory' beveiligd is.

en: Directory path
nl: Map pad

en: Edit !type
nl: !type bewerken

en: Save !type
nl: Bewaar !type

en: Delete !type
nl: Verwijder !type

en: Exported content
nl: Geëxporteerde inhoud

en: override
nl: overschrijven

en: There are no !items to display.
nl: Er zijn geen !items om weer te geven.

en: Create a new !item
nl: !item aanmaken

en: Are you sure you want to delete this !type?
nl: Weet u zeker dat u dit !type wilt verwijderen?

en: List !type
nl: Lijst van !type

en: Export !type
nl: Exporteer !type

en: The type of the database. Drupal only supports one database type at a time, so this must be the same as the current database type.
nl: Het databasetype. Drupal ondersteunt slechts één databasetype tegelijk, dus dit moet hetzelfde zijn als het huidige databasetype.

en: The name of the database. The database must exist, it will not be created for you.
nl: De naam van de database. De database moet wel bestaan, het wordt niet voor u aangemaakt.

en: Enter the name of a user who has write access to the database.
nl: Voer de naam in van een gebruiker die schrijfrechten heeft voor de database.

en: The database name is not valid.
nl: De databasenaam is ongeldig.

en: You may omit specific tables, or specific table data from the backup file. Only omit data that you know you will not need such as cache data, or tables from other applications. Excluding tables can break your Drupal install, so <strong>do not change these settings unless you know what you're doing</strong>.
nl: U mag specifieke tabellen of de inhoud van speciefieke tabellen weglaten van het backupbestand. Laat alleen gegevens weg waarvan u dat u die niet nodig heeft zoals cache-gegevens of tabellen van andere applicaties. Het uitsluiten van tabellen kan uw Drupal installatie breken, dus <strong>verander deze instellingen niet als u geen idee heeft van wat u aan het doen bent</strong>.

en: Lock tables during backup
nl: Zet tabellen op slot tijdens backup

en: This can help reduce data corruption, but will make your site unresponsive.
nl: Dit helpt om de kans op corrupte gegevens te verkleinen, maar zal uw site onbereikbaar maken.

en: %num SQL commands executed.
nl: %num SQL-commando's uitgevoerd.

en: MySQL Database
nl: MySQL-database

en: Default Database
nl: Standaarddatabase

en: Enter the email address to send the backup files to. Make sure the email sever can handle large file attachments
nl: Voer het e-mailadres in waar de backups naar toe moeten worden gestuurd. Verzeker er uzelf van dat de e-mailserver kan omgaan met grote bestandsbijlagen.

en: Database backup from !site: !file
nl: Database-backup van !site: !file

en: Database backup attached.
nl: Databasebackup bijgevoegd.

en: Server Directory
nl: Servermap

en: Enter the path to the directory to save the backups to. Use a relative path to pick a path relative to your Drupal root directory. The web server must be able to write to this path.
nl: Voer het pad naar de map in waar de backups moeten worden opgeslagen. Gebruik een relatief pad als het pad relatief is aan uw Drupal rootmap. De webserver moet schrijfrechten hebben voor dit pad.

en: Change file mode (chmod)
nl: Verander bestandsrechten (chmod)

en: If you enter a value here, backup files will be chmoded with the mode you specify. Specify the mode in octal form (e.g. 644 or 0644) or leave blank to disable this feature.
nl: Als u hier een waarde invult, dan zullen de rechten van backupbestanden worden aangepast naar de modus die u specificeert. Specificeer de modus in octal-formaat (bijv. 644 of 0644) of laat leeg om de functie uit te schakelen.

en: Change file group (chgrp)
nl: Verander bestandsgroeprechten (chgrp)

en: If you enter a value here, backup files will be chgrped to the group you specify. Leave blank to disable this feature.
nl: Als hier een waarde wordt ingegeven, zullen backupbestanden worden ge-'chgrped' naar de geselecteerde groep. Laat leeg om deze functie uit te schakelen.

en: You must enter a valid chmod octal value (e.g. 644 or 0644) in the change mode field, or leave it blank.
nl: Voer een geldige 'chmod octal'-waarde in (bijvoorbeeld 644 of 0644) in het 'verander modus'-veld of laat dit veld leeg.

en: Manual Backups Directory
nl: Handmatige backups-map

en: Scheduled Backups Directory
nl: Geplande Backups-map

en: Save the backup files to any directory on the server which the web-server can write to.
nl: Sla de backupbestanden op in een willekeurige map op de server waar de webserver schrijfrechten voor heeft.

en: Import the backup directly into another database. Database destinations can also be used as a source to backup from.
nl: Importeer de backup direct in een andere database. Databasebestemmingen kunnen ook worden gebruikt als een bron om van te backuppen.

en: Import the backup directly into another MySQL database. Database destinations can also be used as a source to backup from.
nl: Importeer de backup direct in een andere MySQL-database. Databasebestemmingen kunnen ook worden gebruikt als een bron om van te backuppen.

en: Save the backup files to any a directory on an FTP server.
nl: Sla de backupbestanden op in een willekeurige map op een FTP-server.

en: FTP Directory
nl: FTP Map

en: Save the backup files to a bucket on your !link.
nl: Sla de backupbestanden op in een bucket op uw !link.

en: Send the backup as an email attachment to the specified email address.
nl: Verzend de backup als een bijlage naar het gespecificeerde e-mailadres.

en: %title Files
nl: %title Bestanden

en: There are no backup files to display.
nl: Er zijn geen backup-bestanden beschikbaar.

en: Choose the database to restore to. Any database destinations you have created and any databases specified in your settings.php can be restored to.
nl: De database kiezen die hersteld moet worden. Alle databasebestemmingen die u aangemaakt heeft en alle databases gespecificeerd in uw settings.php kunnen worden hersteld.

en: Are you sure you want to restore the database?
nl: Weet u zeker dat u de database wilt herstellen?

en: Are you sure you want to restore the database from the backup file %file_id? This will delete some or all of your data and cannot be undone. <strong>Always test your backups on a non-production server!</strong>
nl: Weet u zeker dat u de database wilt herstellen vanuit het backupbestand %file_id? Dit zal een deel of alle gegevens verwijderen en kan niet ongedaan worden gemaakt. <strong>Test altijd uw backups uit op een testserver!</strong>

en: Restoring will delete some or all of your data and cannot be undone. <strong>Always test your backups on a non-production server!</strong>
nl: Herstellen zal een deel of alle gegevens verwijderen en kan niet ongedaan worden gemaakt. <strong>Test altijd uw backups uit op een testserver!</strong>

en: Are you sure you want to delete the backup file?
nl: Weet u zeker dat u het backupbestand wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the backup file %file_id? <strong>This action cannot be undone.</strong>
nl: Weet u zeker dat u het backupbestand %file_id wilt verwijderen? <strong>Dit kan niet ongedaan gemaakt worden.</strong>

en: Backup Source
nl: Backup-bron

en: Choose the database to backup. Any database destinations you have created and any databases specified in your settings.php can be backed up.
nl: Kies de te backuppen database. Alle databasebestemmingen die u heeft aangemaakt en alle databases gespecificeerd in uw settings.php kunnen worden gebackupt.

en: Destinations
nl: Bestemmingen

en: destinations
nl: bestemmingen

en: destination
nl: bestemming

en: Add a new @s destination.
nl: Voeg een nieuwe @s bestemming toe.

en: Choose the type of destination you would like to create:
nl: Kies het type bestemming dat u wilt aanmaken:

en: No destination types available.
nl: Geen bestemmingtypes beschikbaar.

en: Are you sure you want to delete the destination %name? Backup files already saved to this destination will not be deleted.
nl: Weet u zeker dat u de bestemming %name wilt verwijderen? Backupbestanden die al op deze bestemming zijn bewaard worden niet verwijderd.

en: list files
nl: bestandslijst weergeven

en: restore
nl: herstellen

en:  You do not need to enter a password unless you wish to change the currently saved password.
nl:  Het is niet nodig om een wachtwoord in te typen, tenzij u het huidige wachtwoord wilt veranderen.

en: File Encryption (EXPERIMENTAL)
nl: Bestand-encryptie (EXPERIMENTEEL)

en: Encrypted files can only be restored by Backup and Migrate and only on sites with the same encryption key. <strong>This functionality is experimental, and should only be used for testing.</strong>
nl: Versleutelde bestanden kunnen alleen worden hersteld door Backup and Migrate en alleen op sites met dezelfde sleutel. <strong>Deze functionaliteit is experimenteel en zou alleen gebruikt moet worden voor testdoeleinden.</strong>

en: File Encryption
nl: Bestand-encryptie

en: Install the !link to enable backup file encryption.
nl: Installeer de !link om backupbestandsencryptie in te schakelen.

en: AES Encryption Module
nl: AES Encryptie Module

en: No Encryption
nl: Geen encryptie

en: AES Encryption
nl: AES Encryptie

en: Send an email if backup succeeds
nl: Verstuur een e-mail als de backup is gelukt

en: Email Address for Success Notices
nl: E-mailadres voor succesberichten

en: Send an email if backup fails
nl: Verstuur een e-mail als de backup is mislukt

en: Email Address for Failure Notices
nl: E-mailadres voor mislukkingsberichten

en: !site backup succeeded
nl: !site backup gelukt

en: The site backup has completed successfully with the following messages:
    !messages
nl: De site-backup is met succes voltooid met de volgende berichten:
    !messages

en: The site backup has completed successfully.
nl: De site-backup is met succes voltooid.

en: !site backup failed
nl: !site backup mislukt

en: The site backup has failed with the following messages:
    !messages
nl: De site-backup is mislukt met de volgende berichten:
    !messages

en: The site backup has failed for an unknown reason.
nl: Het backuppen van de website is mislukt door een onbekende reden.

en: Disable query log
nl: Schakel querylog uit.

en: Disable the devel module's query logging during the backup operation. It will be enabled again after backup is complete. This is very highly recommended.
nl: Schakel query logging van de ontwikkelingsmodule uit tijdens een backupproces. Het zal weer worden ingeschakeld als de backup is voltooid. Dit is ten zeerste aan te raden.

en: Take site offline
nl: Website offline brengen

en: Take the site offline during backup and show a maintenance message. Site will be taken back online once the backup is complete.
nl: Zet de site offline tijdens backup en toon een onderhoudsbericht. De site zal weer online worden gezet als de backup is voltooid.

en: Disable the devel module's query logging during the restore operation. It will be enabled again after restore is complete. This is very highly recommended.
nl: Schakel query logging van de ontwikkelingsmodule uit tijdens een herstelproces. Het zal weer worden ingeschakeld als het herstellen is voltooid. Dit is ten zeerste aan te raden.

en: Take the site offline during restore and show a maintenance message. Site will be taken back online once the restore is complete.
nl: Zet de site offline tijdens herstellen en toon een onderhoudsbericht. De site zal weer online worden gezet als het herstellen is voltooid.

en: View as checkboxes
nl: Weergeven als keuzevakjes

en: Backup File
nl: Backup-bestand

en: You can use tokens in the file name.
nl: U kunt vervangpatronen gebruiken in de bestandsnaam.

en: If you install the <a href="!tokenurl">Token Module</a> you can use tokens in the file name.
nl: Als u de <a href="!tokenurl">Token Module</a> installeert, dan kunt u vervangpatronen gebruiken in de bestandsnaam.

en: profiles
nl: profielen

en: Untitled Profile
nl: Naamloos Profiel

en: Are you sure you want to delete the profile %name? Any schedules using this profile will be disabled.
nl: Weet u zeker dat u het profiel %name wilt verwijderen? Planningen die gebruik maken van dit profiel zullen worden uitgeschakeld.

en: schedule
nl: planning

en: schedules
nl: planningen

en: Untitled Schedule
nl: Naamloze Planning

en: No tables excluded
nl: Geen uitgesloten tabellen

en: No data omitted
nl: Geen gegevens weggelaten

en: Schedule Name
nl: Planningsnaam

en: Settings Profile
nl: Instellingenprofiel

en: -- None Available --
nl: -- Geen Beschikbaar --

en: The number of backup files to keep before deleting old ones. Use 0 to never delete backups. <strong>Other files in the destination directory will get deleted if you specify a limit.</strong>
nl: Het aantal backupbestanden dat bewaard moet blijven voordat oude worden verwijderd. Vul 0 in om nooit backups te verwijderen. <strong>Andere bestanden in de bestemmingsmap zullen verwijderd worden als u een limiet opgeeft.</strong>

en: Choose where the backup file will be saved. Backup files contain sensitive data, so be careful where you save them.
nl: Kies waar het backupbestand moet worden opgeslagen. Backupbestanden bevatten gevoelige gegevens, dus wees voorzichtig met waar u ze opslaat.

en: Create new destination
nl: Maak een nieuwe bestemming aan

en: Backup period must be a number greater than 0.
nl: Backupperiode moet een getal zijn groter dan 0.

en: Number to keep must be an integer greater than or equal to 0.
nl: Het te behouden aantal moet een getal zijn groter dan of gelijk aan 0.

en: Once a second
nl: Eens per seconde

en: Every @count seconds
nl: Elke @count seconden

en: Once a minute
nl: Eens per minuut

en: Every @count minutes
nl: Elke @count minuten

en: Every @count hours
nl: Elke @count uren

en: Every @count days
nl: Elke @count dagen

en: Once a week
nl: Eens per week

en: Every @count weeks
nl: Elke @count weken
