Birthdays (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (157 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Age
nl: Leeftijd

en: more
nl: meer

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Available variables are:
nl: Beschikbare variabelen zijn:

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: User
nl: Gebruiker

en: Year
nl: Jaar

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Profile field
nl: Profielveld

en: Visible in user registration form
nl: Zichtbaar in registratieformulier gebruikers.

en: Birthday
nl: Geboortedatum

en: E-mail settings
nl: E-mailinstellingen

en: Today
nl: Vandaag

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: !name field is required.
nl: Het veld !name is verplicht.

en: The specified date is invalid.
nl: De opgegeven datum is ongeldig.

en: The user must enter a value
nl: De gebruiker moet een waarde opgeven.

en: Synchronize
nl: Synchroniseren

en: All requirements are met
nl: Aan alle eisen zijn voldaan

en: Missing profile field
nl: Profielveld mist

en: No date field selected
nl: Geen datumveld gespecificeerd.

en: This week
nl: Deze week

en: This month
nl: Deze maand

en: sunday
nl: Zondag

en: monday
nl: Maandag

en: There are no birthdays soon.
nl: Er zijn de komende tijd geen verjaardagen.

en: Starsign
nl: Sterrenbeeld

en: No profile fields of type 'date' were found, please <a href="@profile-settings-page">create one here</a>.
nl: Er zijn geen profielvelden van het type 'datum' gevonden, <a href="@profile-settings-page">maak er hier één</a>.

en: Select which profile field of type 'date' you want to use as date of birth.
nl: Selecteer welk profiel veld van het type 'datum' u wilt gebruiken voor de geboortedatum.

en: Show star signs
nl: Toon sterrenbeelden

en: Yes, with link to Yahoo Astrology
nl: Ja, met link naar Yahoo Astrology

en: Yes, without link to Yahoo Astrology
nl: Ja, zonder link naar Yahoo Astrology

en: Select whether the star signs should be enabled.
nl: Selecteer of sterrenbeelden moeten worden getoond.

en: Hide year and age
nl: Verberg jaar en leeftijd

en: Select whether the birth year and age should be shown.
nl: Selecteer of het geboortejaar en leeftijd van gebruikers moet worden getoond.

en: User optional, 'No' by default
nl: Optioneel, standaard 'Nee'

en: Birthdays page settings
nl: Verjaardagenpagina instellingen

en: Set birthdays page settings
nl: Verjaardagenpagina instellen

en: Select whether users that haven't entered their date of birth should be shown on the birthdays page, and whether the list should be ordered by birthday or by username.
nl: Selecteer of gebruikers die geen geboortedatum hebben ingevuld moeten worden getoond op de verjaardagenpagina, en of deze lijst moet worden gesorteerd op verjaardag of op gebruikersnaam.

en: Filter users, sort by date
nl: Filter gebruikers, sorteer op datum

en: Filter users, sort by username
nl: Filter gebruikers, sorteer op gebruikersnaam

en: Do not filter users, sort by username
nl: Gebruikers niet filteren, sorteer op gebruikersnaam

en: Birthdays page size
nl: Verjaardagenpagina grootte

en: How many users should be listed on each page on the Birthdays listing?
nl: Hoeveel gebruikers moeten worden getoond op elke pagina van de verjaardagenlijst?

en: Show filter options
nl: Toon filteropties

en: Show the 'Filter by month and year' selections on the birthdays page. When 'Hide year' has been set to 'Yes', the year filter isn't shown.
nl: Toon de 'Filter op maand en jaar' selecties op de verjaardagenpagina. Wanneer 'Verberg jaar' op 'Ja' is gezet is het jaarfilter niet beschikbaar.

en: Adjust the e-mail settings for both e-mails to users and e-mails to the administrator. This requires cron jobs to be active. Please see the <a href="@cron_url">online handbook</a> for more information on how to accomplish that.
nl: Pas de e-mailinstellingen aan voor e-mails zowel naar gebruikers als naar beheerders. Dit vereist werkende cron taken. Zie het <a href="@cron_url">online handboek</a> voor meer informatie hierover.

en: tuesday
nl: Dinsdag

en: wednesday
nl: Woensdag

en: thursday
nl: Donderdag

en: friday
nl: Vrijdag

en: saturday
nl: Zaterdag

en: Send upcoming birthdays to admin
nl: Stuur komende verjaardagen naar de beheerder

en: Weekly, on @first_weekday
nl: Wekelijks, op @first_weekday

en: Do you want to receive periodic e-mails containing all upcoming birthdays?
nl: Wilt u periodieke e-mails met alle komende verjaardagen ontvangen?

en: Send user e-mail on day of birth
nl: Stuur gebruiker een e-mail op zijn verjaardag

en: User optional, 'Yes' by default
nl: Optioneel, standaard 'Ja'

en: Should users that have their birthday today receive an e-mail?
nl: Moeten gebruikers die hun verjaardag vandaag hebben een e-mail krijgen?

en: No date field has been selected as birthdays field. Please visit the <a href="@birthdays-settings">birthdays settings page</a>.
nl: Er is geen datumveld geselecteerd als geboortedatumveld. Bezoek de <a href="@birthdays-settings">Birthdays instellingen pagina</a>.

en: Fill the Birthdays module's table with data from the Profile module's table. This is needed when you install the Birthdays module, but already collected birthdays with the Profile module (e.g. for age verification, to show in the profile or after uninstalling the Birthdays module).
nl: Vul de tabel van de Birthdays module met data van de Profile module. Dit is nodig wanneer u de Birthdays module installeert, maar al verjaardagen bijhield met de Profile module (bijv. voor leeftijdscontrole, om in het profiel te tonen of na het deïnstalleren van de Birthdays module).

en: Copy Profile data to Birthdays module
nl: Kopieer Profile data naar de Birthdays module

en: Fill the Profile module's table with data from the Birthdays module's table. You can use this if you completely reinstalled the Profile module while leaving the Birthdays module alone, or to copy the old data collected by a version of the Birthdays module which didn't use the Profile module (pre-5.x).
nl: Vul de tabel van de Profile-module met data van de Birthdays-module. U kunt dit gebruiken wanneer u de Profile-module volledig deïnstalleerde, terwijl u de Birthdays-module enkel uitschakelde. Ook kunt u deze functie gebruiken wanneer u oude data wilt kopiëren welke was verzameld door een versie van Birthdays voordat deze de Profile-module gebruikte (pre-5.x).

en: Copy Birthdays data to Profile module
nl: Kopieer Birthdays data naar de Profile module.

en: Upcoming Birthdays
nl: Komende verjaardagen

en: @period, the following users are having their birthday:
nl: @period zijn de volgende gebruikers jarig:

en: Birthdays
nl: Verjaardagen

en: Sent birthday overview e-mail to admin.
nl: Overzichts e-mail gestuurd aan beheerder.

en: Sent @name a birthday e-mail.
nl: Stuurde @name een verjaardagse-mail.

en: Filter by month
nl: Filter op maand

en: Profile to Birthdays
nl: Profile naar Birthdays

en: Birthdays to Profile
nl: Birthdays naar Profile

en: Copy Birthdays data to Profile module.
nl: Kopieer Profile data naar de Birthdays module

en: Synchronization is starting.
nl: Synchronisatie is gestart.

en: Synchronizing
nl: Synchroniseren

en: Birthdays have been synchronized.
nl: Verjaardagen zijn gesynchroniseerd.

en: The birthdays have not been synchronized due to an error.
nl: De verjaardagen zijn niet gesynchroniseerd vanwege een fout.

en: Synchronized @current of @total users.
nl: @current van @totaal gebruikers gesynchroniseerd.

en: Synchronized @current of @total birthdays.
nl: @current van @totaal verjaardagen gesynchroniseerd.

en: The Birthdays module allows a user to put in their birthday and display it in their profile, on a separate Birthdays page and in a block. It also has the option to send out e-mails on users's birthdays, and to notify the administrator periodically about upcoming birthdays via e-mail.
nl: De Birthdays-module maakt het voor een gebruiker mogelijk om zijn/haar geboortedatum in te voeren en deze te tonen in hun profiel, op een speciale verjaardagenpagina, en in een blok. De module heeft ook de mogelijkheid om e-mails te versturen op de verjaardag van de gebruiker, en om de beheerder periodiek op de hoogte brengen van komende verjaardagen.

en: Some basic information about this module can be found below. For more information, support questions, feature requests and bug reports please visit the <a href="@project_url">Birthdays project page</a> and the <a href="@documentation_url">online documentation</a>.
nl: Enige basisinformatie over deze module kan hier onder worden gevonden. Voor meer informatie, hulpvragen, het aanvragen van eigenschappen en het melden van problemen bezoekt u de <a href="@project_url">Birthdays projectpagina</a> en de <a href="@documentation_url">online documentatie</a>.

en: Configuring the module
nl: Stel de module in

en: Configuring the module is done on a number of pages.
nl: Het instellen van de module wordt gedaan op een aantal pagina's.

en: Birthdays administration pages
nl: Birthdays administratiepagina's

en: The <a href="@birthdays_admin">Birthdays administration pages</a> are where the actual features of the birthdays module are set. Some of the options are described below.
nl: De <a href="@birthdays_admin">Birthdays administratiepagina's</a> is waar de daadwerkelijke eigenschappen van de Birthdays module ingesteld kunnen worden. Sommige opties hiervan worden hieronder beschreven.

en: here you set which "date" field of the Profile module you want the Birthdays module to use.
nl: hier stelt u in welk "datum"-veld van de Profile module u wilt dat de Birthdays module gebruikt.

en: select whether you want to display the star sign icons on the profile and on the Birthdays page, and, if so, whether it should link to Yahoo Horoscopes.
nl: selecteer of u sterrenbeeldpictogrammen wilt tonen op de profielpagina en het verjaardagenoverzicht, en indien ja, of deze moet verwijzen naar Yahoo-horoscopen.

en: some sites might want to protect the user's privacy by hiding their age and year of birth. The options are 'No', 'Yes' and 'User optional, defaults to No', where the latter gives the user the option to  select whether he or she wants this information to be hidden. If enabled it still requires them to put the full date of birth in, but only the day and month will be displayed.
nl: sommige sites zouden de privacy van hun gebruikers willen beschermen door de leeftijd en het geboortejaar van de gebruikers te verbergen. De opties zijn 'Nee', 'Ja' en 'Optioneel, standaard Nee', waarbij de laatstgenoemde de gebruiker de optie geeft om te selecteren of deze gegevens verborgen moeten worden. Indien ingeschakeld moet men nog steeds de volledige geboortedatum (inclusief jaartal) invoeren, maar alleen de dag en maand zullen worden getoond.

en: Set Birthdays page settings
nl: Verjaardagenpagina instellen

en: this influences how the listing of the Birthdays page is shown. Sorted by user name of date of birth (year not included) and users without a birthday shown or not.
nl: dit beïnvloedt hoe het verjaardagenoverzicht wordt getoond. Gesorteerd op gebruikersnaam, geboortedatum (zonder jaar) en of gebruikers zonder ingevulde geboortedatum wel of niet weergegeven moeten worden.

en: determine whether the buttons to filter by specific month and/or year should be displayed. When 'Hide year and age' is set to 'Yes', filtering by year is not possible.
nl: bepaal of de knoppen om te filteren op een specifieke maand of jaar getoond moeten worden. Wanneer "Verberg geboortejaar en leeftijd' op 'Ja' is gezet, is filteren op jaar niet mogelijk.

en: this one has 4 values 'Disabled', 'Dayly', 'Weekly, on the first day of the week' and 'Monthly'. This will send an e-mail to your site e-mail address at the given intervals, listing users that will have their birthday in that period. The first day of the week is controlled by the <a href="@date_settings">date and time settings</a>.
nl: deze heeft 4 opties: 'Uitgeschakeld', 'Dagelijks', 'Wekelijks, op de eerste dag van de week' en 'Maandelijks'. Dit stuurt een e-mail naar het adres van de sitebeheerder op de gegeven intervallen. Deze bevat een lijst met gebruikers die hun verjaardag vieren in die periode. De eerste dag van de week wordt bepaald aan de hand van de instellingen op de <a href="@date_settings">datum en tijd instellingenpagina</a>.

en: set whether users should receive an e-mail when they are having the birthday. Either 'No', 'Yes' or 'User optional, 'Yes' by default', where the latter leaves the decision up to the user.
nl: stel in of gebruikers een e-mail moeten ontvangen wanneer ze jarig zijn. U kunt kiezen voor 'Nee', 'Ja' of 'Optioneel, standaard Ja', waar de laatste de keuze laat aan de gebruiker.

en: To allow users to view birthdays of other people, the "access birthdays" <a href="@permissions_page">permissions</a> needs to be set for the appropriate role. This allows them to access the <a href="@birthdays_page">Birthdays page</a>, see activated blocks with birthdays and view the birthdays of users in the profiles.
nl: Om gebruikers toe te staan andermans geboortedatum te bekijken, moeten de 'access birthdays'-toegangsrechten ingesteld worden voor de gebruikersrol. Dit geeft hen de mogelijkheid om het verjaardagenoverzicht, de eventuele blokken en de verjaardagen in de profielen te bekijken.

en: Profile field settings
nl: Profielveld instellingen

en: Several things can be adjusted to the assigned profile field. To do so please visit the !profile_admin, and edit the field in question or add one if you haven't done so already. The following settings require extra attention.
nl: Verschillende dingen kunnen worden ingesteld voor het aangewezen profielveld. Om dit te doen bezoekt u de !profile_admin en wijzigt u het gegeven veld of voegt u een nieuw veld toe als u dat nog niet gedaan hebt. De volgende instellingen behoeven extra aandacht.

en: force the user to fill in their date of  birth. A once set birthday can not be deleted.
nl: forceer de gebruiker om zijn datum in te voeren. Als een verjaardag eenmaal is ingesteld kan deze niet meer worden verwijderd.

en: give new users the option to add their date of birth when registering to your website. If combined with the option above, they can not register without putting their date of birth.
nl: geef nieuwe gebruikers de mogelijkheid om hun geboortedatum in te voeren wanneer ze zich registreren op uw website. Indien gecombineerd met de bovenstaande optie kunnen nieuwe gebruikers niet registreren zonder hun geboortedatum in te voeren.

en: this will influence the visibility of the field as described there, but the behavior might become erratic if not set to 'Public field, content shown on profile page but not used on member list pages'. So it is recommended to leave this as is.
nl: dit beïnvloedt de zichtbaarheid van het veld zoals daar beschreven staat, echter het gedrag kan onvoorspelbaar worden indien deze niet op 'Publiek veld, inhoud wordt getoond op de profielpagina, maar niet op pagina's met gebruikerslijsten'. Daarom wordt aangeraden om deze optie te laten zoals deze is.

en: The other options on this page behave as described on the settings page.
nl: De andere opties op deze pagina gedragen zoals beschreven op de instellingenpagina.

en: The way the birthdays are formatted (e.g. <em>11 may 1934</em> or <em>5/11/1934</em>) is controlled by the <a href="@date_settings_page">date and time settings</a>. The Birthdays module uses the short date format as basis for displaying days and months in the blocks and the medium date format is used in the profile and on the Birthdays page.
nl: Hoe geboortedata worden opgemaakt (bv. <em>11 may 1934</em> of <em>11/5/1934</em>) wordt bepaald door de <a href="@date_settings_page">datum- en tijdinstellingen</a>. De Birthdays module gebruikt het korte datumformaat voor het tonen van de dagen en maanden in de blokken en het middellange datumformaat in de profielen en in het verjaardagenoverzicht.

en: The birthdays are saved to two different database tables. This is because the profile module saves the dates in a format which limits the ability to perform calculations on the dates. These two tables need to be in sync with each other.
nl: De verjaardagen worden opgeslagen in 1 verschillende databases. Dit is omdat de Profile module de data opslaat in een formaat dat de mogelijkheid om berekeningen met data te doen, beperkt. Deze twee tabellen moeten synchroon aan elkaar zijn.

en: Normally this is the case, but sometimes not. For example when you already collected birthdays with the Profile module, but later decided to switch to the birthdays module. Or when you accidentally (on intentionally) completely uninstalled the profile module, but left birthdays module merely disabled. To perform the synchronization you can use the <a href="@sync_pages">synchronization form</a>.
nl: Normaal gesproken is dit het geval, maar soms niet. Bijvoorbeeld wanneer u al eerder verjaardagen verzamelde met de Profile module, maar later besluit om de Birthdays module te gebruiken. Of wanneer u per ongeluk (of met opzet) de Profile module volledig deïnstalleerde, maar de Birthdays module slechts uitgeschakeld liet. Om te synchroniseren gebruikt u de het <a href="@sync_pages">synchronisatieformulier</a>.

en: In the first case you need to copy the Profile data to the (most likely empty) Birthdays table, which is done with the top button. In the latter you need the copy the birthdays in the Birthdays table back to the Profile module with the bottom button.
nl: In het eerste geval moet u de datums van de Profile module naar de (waarschijnlijk lege) Birthdays-tabel kopiëren, wat gedaan wordt met de bovenste knop. In het andere geval kiest u voor de onderste knop om de verjaardagen in de Birthdays-tabel naar de Profile module kopieën.

en: Please note that with a large amount of users this might take some time.
nl: Let er op dat als u een groot aantal gebruikers hebt, dit een tijd in beslag kan nemen.

en: Use this page to alter the settings of the Birthdays module.
nl: Gebruik deze pagina om de instellingen voor de Birthdays module aan te passen.

en: Birthdays Block: Next N days
nl: Verjaardagenblok: Komende N dagen

en: Birthdays Block: N upcoming birthdays
nl: Verjaardagenblok: N komende verjaardagen

en: Number of days to show
nl: Aantal te tonen dagen

en: Number of days looking forward for upcoming birthdays. Use 1 for today's birthdays only. Note: it might show more or less birthday items than the specified number of days, because not all days have birthdays, and some days have multiple birthdays.
nl: Aantal dagen om vooruit te kijken naar komende verjaardagen. Gebruik 1 voor de verjaardagen van vandaag. Let op: het kan voorkomen dat er meer of minder verjaardagen getoond worden dan het aantal dagen dat hier is ingegeven, omdat niet alle dagen jarigen hebben en sommige juist meerdere.

en: Number of birthdays to show
nl: Aantal te tonen verjaardagen

en: Number of upcoming birthdays to list in the block. It will show exactly the specified number of birthdays, even if more people have their birthday on the same day. In that case, there will be people who will never be shown.
nl: Aantal verjaardagen om te tonen in het blok. Het zal exact dit aantal verjaardagen tonen, zelfs als er meer mensen een verjaardag op dezelfde dag hebben. In dat geval zullen sommige mensen nooit getoond worden.

en: Hide block when no birthdays
nl: Verberg blok wanneer geen jarigen

en: Should the block be hidden when there are no upcoming birthdays, or should it show a message.
nl: Moet het blok worden verborgen wanneer er geen komende verjaardagen zijn, of moet het een bericht tonen?

en: Show all birthdays.
nl: Toon alle verjaardagen.

en: Hide age and birth year
nl: Verberg leeftijd en geboortejaar

en: Do not show your age and your year of birth.
nl: Verberg uw leeftijd en jaar van geboorte.

en: Do not send birthday mail
nl: Zend geen verjaardagse-mail

en: Do not send me an e-mail or e-card when it's my birthday.
nl: Stuur me geen e-mail of e-kaart op mijn verjaardag.

en: Happy Birthday, !username!
nl: Van harte gefeliciteerd !username!

en: Hey !username,
    
    Happy birthday!
    We hope you have a great day
    
    The !site-team
    !uri_brief
nl: Hey !username,
    
    Van harte gefeliciteerd!
    Maak er een leuke dag van
    
    Het !site-team
    !uri_brief

en: Set user birthday mail and toggle user mail, upcoming birthdays mail and more.
nl: Instellingen voor gebruikersmail, beheerdersmail en meer.

en: Synchronize birthdays information of Profile module and Birthdays module. Used either when updating to a newer version of Birthdays or when integrating with an existing Profile Field.
nl: Synchroniseer geboortedatuminformatie van de Profile module en Birthdays module. Wordt gebruik wanneer updaten naar een nieuwe versie van Birthdays of wanneer er wordt geïntegreerd met een bestaand profiel veld.

en: List the birthdays of all users.
nl: Toon de verjaardagen van alle gebruikers.

en: Table containing birthdays of the users.
nl: Tabel met verjaardagen van de gebruikers.

en: The birthday of this user.
nl: De geboortedatum van deze gebruiker.

en: No profile fields of type 'date' were found, please <a href="@profile-settings-page">create one here</a>. Then visit the <a href="@birthdays-settings">birthdays settings page</a> to set up the module.
nl: Er zijn geen profielvelden van het type 'datum' gevonden, <a href="@profile-settings-page">maak er hier één</a>. Bezoek daarna de <a href="@birthdays-settings">Birthdays instellingen pagina</a> om de module in te stellen.

en: The date field has not yet been selected as birthdays field. Please visit the <a href="@birthdays-settings">birthdays settings page</a> to do so.
nl: Er is geen datumveld geselecteerd als geboortedatumveld. Bezoek de <a href="@birthdays-settings">Birthdays instellingen pagina</a> om dit te doen.

en: Displays and reminds of upcoming users birthdays.
nl: Toont en herinnert aan verjaardagen van gebruikers.

en: Modules have been synchronized.
nl: Modules zijn gesynchroniseerd.

en: Choose the profile field of type 'date' you want to use as date of birth.
nl: Kies het profielveld van het type 'datum' dat zal worden gebruikt voor geboortedata.

en: Show the "Filter by month and year" selections on the birthdays page. When "Hide year" has been set to "Yes", the year filter isn't shown.
nl: De selectie 'Filter op maand en jaar' op de verjaardagenpagina weergeven. Verberg het jaarfilter door 'Ja' te selecteren.

en: Do you want a daily e-mail containing all upcoming birthdays?
nl: Wilt u elke dag een e-mail met de komende verjaardagen ontvangen?

en: Happy Birthday!
nl: Van harte gefeliciteerd!

en: Hey @name,
    Happy birthday!
    Hope you have a great day!
nl: @name,
    Een fijne verjaardag toegewenst, veel plezier vandaag!

en: @name will be replaced by the username.
nl: @name wordt vervangen door de gebruikersnaam.

en: Nobody is having their birthday soon.
nl: Binnenkort is er niemand jarig.

en: @period, the following users are having their birthday:
nl: @period, de volgende gebruikers zijn jarig:

en: Aquarius
nl: Waterman

en: Pisces
nl: Vissen

en: Aries
nl: Ram

en: Taurus
nl: Stier

en: Gemini
nl: Tweeling

en: Cancer
nl: Kreeft

en: Leo
nl: Leeuw

en: Virgo
nl: Maagd

en: Libra
nl: Weegschaal

en: Scorpio
nl: Schorpioen

en: Sagittarius
nl: Boogschutter

en: Capricorn
nl: Steenbok
