Brochure Site (6.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (1673 entries)

en: Home
lt: Pirmas

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Next
lt: Kitas

en: user
lt: narys

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: enabled
lt: Įjungta

en: enable
lt: įjungti

en: context
lt: kontekstas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Attribute
lt: Požymis

en: Value
lt: Reikšmė

en: content
lt: turinys

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: page
lt: puslapis

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: error
lt: klaida

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Version
lt: Versija

en: Go
lt: Pirmyn

en: view
lt: Peržiūrėti

en: File
lt: Failas

en: Tag
lt: Žymė

en: File path
lt: Failo kelias

en: Login
lt: Prisijungti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Jokio

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: default
lt: įprasta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Comment form
lt: Komentarų forma

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Types
lt: Tipai

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Related terms
lt: Susiję terminai

en: Required
lt: Būtinas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Depth
lt: Gylis

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Description field
lt: Aprašymo laukelis

en: Back
lt: Atgal

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Žymė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Preset Name
lt: Parinkties Pavadinimas

en: Font
lt: Šriftas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Top
lt: Viršus

en: Time
lt: Laikas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Access
lt: Priėjimas

en: Add
lt: Pridėti

en: remove
lt: pašalinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: Path
lt: Kelias

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Manage
lt: Tvarkyti

en: forums
lt: Forumai

en: Region
lt: Sritis

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Display
lt: Rodymas

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Menu
lt: Meniu

en: results
lt: rezultatai

en: search
lt: paieška

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Text
lt: Tekstas

en: read more
lt: skaityti daugiau

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: <none>
lt: <joks>

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Upload
lt: Įkelti

en: Picture
lt: Portretas

en: Upload image
lt: Atsiųsti vaizdą

en: Mail
lt: Paštas

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: action
lt: veiksmas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Check
lt: Čekis

en: Files
lt: Failai

en: file
lt: failas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Node
lt: Mazgas

en: Sent email to %recipient
lt: Laiškas išsiųstas  %recipient

en: Unable to send email to %recipient
lt: Neįmano išsiųsti laiško %recipient

en: The subject of the message.
lt: Žinutės tema

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Include
lt: Įterpti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Menu item
lt: Meniu punktas

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Submit @name
lt: Pateikti @name

en: Year
lt: Metai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Override title
lt: Perrašyti pavadinimą

en: Display links
lt: Rodyti nuorodas

en: View type
lt: Vaizdo tipas

en: Page
lt: Puslapis

en: Pager ID
lt: Puslapiavimo ID

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Override URL
lt: Perrašyti URL

en: Bottom
lt: Apačia

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Node links
lt: Mazgo nuorodos

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: User picture
lt: Vartotojo nuotrauka

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Mission
lt: Misija

en: Added
lt: Pridėta

en: Off
lt: Išjungta

en: Never
lt: Niekada

en: Header
lt: Atraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment ID
lt: Komentaro ID

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Input format
lt: Įvesties formatas

en: Signature
lt: Parašas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Revisions
lt: Versijos

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Poll choices
lt: Apklausos pasirinkimai

en: File ID
lt: Failo ID

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: File MIME type
lt: Failo MIME tipas

en: Node revision ID
lt: Mazgo versijos ID

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Vocabulary name
lt: Žodyno pavadinimas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Term name
lt: Termino pavadinimas

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Content field
lt: Turinio laukelis

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Contains
lt: Turi

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Mode
lt: Būdas

en: Normal
lt: Normalus

en: N/A
lt: N/D

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Up
lt: Viršun

en: 1 attachment | @count attachments
lt[0]: @count prisegtukas
lt[1]: @count prisegtukai
lt[2]: @count[2] prisegtukų

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Scale
lt: Mastelis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Month
lt: Mėnesis

en: System
lt: Sistema

en: Amount
lt: Suma

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Current
lt: Dabartinis

en: State
lt: Etapas

en: Terms
lt: Terminai

en: Code
lt: Kodas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: security
lt: saugumas

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Method
lt: Būdas

en: Day
lt: Diena

en: Table
lt: Lentelė

en: View all
lt: Rodyti visus

en: Now
lt: Dabar

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: The name of the menu the node belongs to.
lt: Meniu, kuriam priklauso šis mazgas, pavadinimas.

en: Node path settings
lt: Mazgo kelio nuostatos

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis (taikomas visiems mazgams jei jų modelis nenurodytas)

en: Generate aliases for all existing nodes which do not already have aliases.
lt: Generuoja pervadinimus egzistuojantiems mazgams kurie dar neturi pervadinimo.

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis (taikoma visiems žodynams jei nenurodytas kitoks modelis)

en: The name of the category.
lt: Kategorijos pavadinimas.

en: The id number of the category.
lt: Kategorijos ID numeris.

en: Pattern for all %vocab-name paths
lt: Modelis visiems %vocab-name keliams

en: Forum path settings
lt: Forumo kelio nuostatos

en: Pattern for forums and forum containers
lt: Modelis forumui ir forumo konteineriams

en: Generate aliases for all existing forums and forum containers which do not already have aliases.
lt: Generuojami pervadinimai visiems egzistuojamiems forumams ir forumo konteineriams kurie dar neturi pervadinimo.

en: Bulk update of forums and forum containers completed, one alias generated. | Bulk update of forums and forum containers completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis forumų ir forumų konteinerių atnaujinimas baigtas, @count pervadinimas sugeneruotas.
lt[1]: Masinis forumų ir forumų konteinerių atnaujinimas baigtas, @count pervadinimai sugeneruoti.
lt[2]: Masinis forumų ir forumų konteinerių atnaujinimas baigtas, @count[2] pervadinimų sugeneruota.

en: User path settings
lt: Narių kelio nuostatos

en: Pattern for user account page paths
lt: Modelis narių paskyros puslapių keliams

en: Generate aliases for all existing user account pages which do not already have aliases.
lt: Generuoti pervadinimus visiems egzistuojantiems nariams kurie dar neturi pervadinimo.

en: Blog path settings
lt: Tinklaraščio kelio nuostatos

en: Pattern for blog page paths
lt: Modelis tinklaraščio puslapiams

en: Generate aliases for all existing blog pages which do not already have aliases.
lt: Generuoti pervadinimus visiems tinklaraščio puslapiams kurie neturi pervadinimo.

en: User-tracker path settings
lt: Narių seklio kelio nuostatos

en: Pattern for user-tracker page paths
lt: Modelis nario seklio keliui

en: Generate aliases for all existing user-tracker pages which do not already have aliases.
lt: Generuoti pervadinimus

en: Verbose
lt: Pranešti

en: Display alias changes (except during bulk updates).
lt: Parodyti kelio pasikeitimą (išskyrūs masiniam atnaujinimui)

en: Replace by separator
lt: Pakeičiama skirtuku

en: Maximum alias length
lt: Maksimalus kelio ilgis

en: Maximum component length
lt: Maksimalus komponento ilgis

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
lt: Maksimalus komponento teksto ilgis kelyje (pvz.: [title]). Rekomenduojama  100. Daugiau informacijos <a href="@pathauto-help">Pathauto Modulio pagalboje</a>.

en: Update action
lt: Atnaujinimo veiksmai

en: What should pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
lt: Ką pathauto turėtų daryti kai atnaujinamas egzistuojantis turinys kuris jau turi pervadinimą?

en: Strings to Remove
lt: Sekos pašalinimui

en: Created new alias %dst for %src
lt: Sukurti nauji pervadinimai %dst - %src

en: administer pathauto
lt: adminstruoti pathauto

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
lt: Numatytas mechanizmas, skirtas moduliams automatiškai generuoti turinio pervadinimus, jos valdyti.

en: !time ago
lt: prieš !time

en: Other
lt: Kiti

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Role
lt: rolė

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: String
lt: Eilutė

en: Case
lt: Užduotis

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Exists
lt: Esantys

en: Filtered text (user selects input format)
lt: Filtruotas tekstas (narys pasirenką įvesties formatą)

en: Text processing
lt: Teksto apdorojimas

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
lt: Maksimalus laukelio ilgis simboliais. Palikite tuščia jei neribosite.

en: Rows
lt: Eilutės

en: Argument
lt: Parametras

en: Anonymous
lt: Svečias

en: description
lt: aprašymas

en: <All>
lt: <Visi>

en: As Time Ago
lt: Kaip Prieš

en: access all views
lt: pasiekti visus vaizdus

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
lt: Views yra pritaikomas turinio sąrašas jūsų svetainėje; jie gali būt pritaikomi ir suteikia jums galimybe nustatyti kiek ir kaip turinys rodomas.

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Edit view
lt: Redaguoti vaizdą

en: Override
lt: Perrašyti

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Existing Views
lt: Esantis vaizdas

en: Default Views
lt: Įprastas vaizdas

en: Summary, sorted ascending
lt: Santrauka, rikiuojama didėjančiai

en: Summary, sorted descending
lt: Santrauka, rikiuojama mažėjančiai

en: Normal menu item
lt: Normalus meniu elementas

en: Empty text
lt: Tuščias tekstas

en: Down
lt: Žemyn

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Filters
lt: Filtrai

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Order
lt: Tvarka

en: administer views
lt: administruoti vaizdus

en: Views UI
lt: Vaizdo UI (vartotojo sąsaja)

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Basic setup
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Allow users to choose default
lt: Leisti nariams pasirinkti įprasta būseną

en: Buttons and plugins
lt: Mygtukai ir plėtiniai

en: Editor appearance
lt: Redaktoriaus rodymas

en: Toolbar location
lt: Mygtukų juostos vieta

en: Path location
lt: Kelio vieta

en: Enable resizing button
lt: Įjungti dydžio keitimo mygtuką

en: Block formats
lt: Blokuoti formatus

en: Cleanup and output
lt: Sutvarkymas ir išvedimas

en: Verify HTML
lt: Tikrinti HTML

en: Preformatted
lt: Suformuotas

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
lt: Konvertuoti &lt;font&gt; žymes į stilius

en: Editor CSS
lt: Redaktoriaus CSS

en: CSS path
lt: CSS kelias

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Profile
lt: Profilis

en: Close
lt: Uždaryti

en: filters
lt: filtrai

en: Term description
lt: Termino aprašymas

en: Child terms
lt: Dukeriniai terminai

en: Edit group
lt: Redaguoti grupę

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Operation
lt: Veiksmai

en: reply
lt: atsakyti

en: Duration
lt: Laikas

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: File attachments
lt: Failų prisegimai

en: File Upload
lt: Failo įkėlimas

en: Edit term
lt: Redaguoti terminą

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Week of @date
lt: Savaitė @date

en: Calendar iCal
lt: iCal kalendorius

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Node body
lt: Mazgo turinys

en: Full text
lt: Pilnas tekstas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Select all rows in this table
lt: Pažymėti visas eilutes šioje lentelėje

en: Deselect all rows in this table
lt: Atžymėti visas eilutes šioje lentelėje

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Please enter some keywords.
lt: Prašome ką nors įvesti

en: Replacement value
lt: Keičiama reikšmė

en: unlimited
lt: neribotas

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
lt: Naudokite [token] sintakse jei norite įterpti šablono pakeitimą.

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: User's name
lt: Nario vardas

en: Features
lt: Savybės

en: Allowed values list
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: Site's time zone
lt: Svetainės laiko juosta

en: Date's time zone
lt: Datos laiko juosta

en: No time zone conversion
lt: Nėra laiko juostos konversijos

en: timezone
lt: laiko juostos

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Select List
lt: Pasirinkite Sąrašą

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Long
lt: Ilgas

en: Short
lt: Trumpas

en: To date
lt: Data iki

en: From date
lt: Data nuo

en: Moderated
lt: Moderuojam

en: Randomize
lt: Atsitiktinis

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: PHP code
lt: PHP kodas

en: Display fields
lt: Rodyti laukelius

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Date formats
lt: Datos formatai

en: Poll settings
lt: Apklausos nuostatos

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: Parent term
lt: Tėvinis terminas

en: All blogs
lt: Visi tinklaraščiai

en: Style
lt: Stilius

en: view revisions
lt: žiūrėti versijas

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: !date by !username
lt: !date !username

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Show diff
lt: Rodyti skirtumą

en: Revision
lt: Versija

en: current revision
lt: dabartinė versija

en: Select different revisions to compare.
lt: Pasirinkti kitą versiją palyginimui.

en: next diff >
lt: kitas skirtumas >

en: < previous diff
lt: < ankstesnis skirtumas

en: Current revision:
lt: Dabartinė versija:

en: Revision of !new_date:
lt: !new_date versija:

en: Changes to %name
lt: %name pakeitimai

en: No visible changes
lt: Nėra matomų pakeitimų

en: Show %preview_changes button on node edit form
lt: Rodyti %preview_changes mygtuką mazgo redagavimo formoje

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: vocabularies and terms
lt: žodynai ir terminai

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: Changed
lt: Pakeista

en: Line %lineno
lt: %lineno eilutė

en: User name
lt: Nario vardas

en: %type settings
lt: %type nuostatos

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: edit
lt: redaguoti

en: Unformatted
lt: Nesuformatuota

en: Path to the "convert" binary
lt: Kelias iki "convert" dvejetainio

en: Formats
lt: Formatai

en: RSS Feed
lt: RSS

en: New comments
lt: Nauji komentarai

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: Plural
lt: Daugiskaita

en: Relationship
lt: Ryšys

en: relationships
lt: ryšiai

en: Sort criteria
lt: Išrikiavimo kriterijai

en: <Hidden>
lt: <Paslėpta>

en: The primary identifier for a node.
lt: Pirminis mazgo identifikatorius.

en: Translations
lt: Vertimai

en: Video width
lt: Video plotis

en: Video height
lt: Video aukštis

en: JPEG quality
lt: JPEG kokybė

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Comment settings
lt: Komentarų nustatymai

en: Related content
lt: Susijęs turinys

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Read only
lt: Galima tik skaityti

en: users
lt: nariai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Processing
lt: Apdorojama

en: disable
lt: išjungti

en: Path to file
lt: Kelias iki failo

en: Storage
lt: Saugykla

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lt: Failo įkėlimo klaida. Neįmanoma perkelti įkelto failo.

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Comment title
lt: Komentaro pavadinimas

en: Enable custom alternate text
lt: Įjungti savitą alternatyvų tekstą

en: Enable custom title text
lt: Įjungti savitą pavadinimo tekstą

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Show blocks
lt: Rodyti blokus

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: No content types available.
lt: Nėra turinio tipų.

en: Simple
lt: Paprastas

en: Relationship type
lt: Sąryšio tipas

en: Translation
lt: Vertimas

en: Menus
lt: Meniu

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
lt: Kableliu atskirtas terminų sąrašas aprašantis šį turinį. Pvz. linksmai, šokinėjimas su guma, "Kompanija, uab ".

en: Above
lt: Virš

en: Number of values
lt: Reikšmių kiekis

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
lt: Įspėjimas! Keisdami šią nuostata kai jau buvo sukurtas turinys galite prarasti duomenis.

en: Date year (four digit)
lt: Datos metai (keturi skaitmenys)

en: Date year (two digit)
lt: Datos metai (du skaitmenys)

en: Date month (full word)
lt: Datos mėnuo (pilnas žodis)

en: Date month (abbreviated)
lt: Datos mėnuo (sutrumpintas)

en: Date month (one or two digit)
lt: Datos mėnuo (vienas ar du skaitmenys)

en: Date week (two digit)
lt: Datos savaitė (du skaitmenys)

en: Date day (full word)
lt: Datos diena (pilnas žodis)

en: Date day (abbreviation)
lt: Datos diena (sutrumpinta)

en: Date day (one or two digit)
lt: Datos diena (vienas ar du skaitmenys)

en: @min and @max
lt: @min ir @max

en: !time from now
lt: !time nuo dabar

en: Previous field
lt: Ankstesnis laukas

en: Next field
lt: Kitas laukas

en: Except
lt: Išskyrus

en: Dates to omit from the list of repeating dates.
lt: Datos neįtrauktos į pasikartojančių datų sąrašą.

en: -- Period
lt: -- Periodas

en: -- Frequency
lt: -- Dažnumas

en: Every @number
lt: Kiekvieną @number

en: Default time zone
lt: Įprasta laiko juosta

en: Select the default site time zone. If in doubt, choose the timezone that is closest to your location which has the same rules for daylight saving time.
lt: Pasirinkite jūsų vietinį laiką. Jei abejojate pasirinkite laiko juostą kuri yra arčiausiai jūsų vietovės ir turi tas pačias vasaros laiko taisykles.

en: The content module, a required component of the Content Construction Kit (CCK), allows administrators to associate custom fields with content types. In Drupal, content types are used to define the characteristics of a post, including the title and description of the fields displayed on its add and edit pages. Using the content module (and the other helper modules included in CCK), custom fields beyond the default "Title" and "Body" may be added. CCK features are accessible through tabs on the <a href="@content-types">content types administration page</a>. (See the <a href="@node-help">node module help page</a> for more information about content types.)
lt: Turinio modulis yra būtinas, kad Turinio Konstravimo Komplektas (Content Construction Kit (CCK)) veiktų. Drupal sistemoje pagal turinio tipus nustatomos įrašo savybės, tokios kaip įrašo vaizdavimas, redagavimas. Naudojant turinio modulį (ir kitus pagalbinius cck modulius) suteikiama galimybė pridėti papildomus laukelius. CCK funkcijas galite rasti <a href="@content-types">turinio tipų administravimo puslapyje</a>. Daugiau informacijos apie turinio tipus ieškokite <a href="@node-help">mazgo modulio pagalbos puslapyje</a>.

en: When adding a custom field to a content type, you determine its type (whether it will contain text, numbers, or references to other objects) and how it will be displayed (either as a text field or area, a select box, checkbox, radio button, or autocompleting field). A field may have multiple values (i.e., a "person" may have multiple e-mail addresses) or a single value (i.e., an "employee" has a single employee identification number). As you add and edit fields, CCK automatically adjusts the structure of the database as necessary. CCK also provides a number of other features, including intelligent caching for your custom data, an import and export facility for content type definitions, and integration with other contributed modules.
lt: Kai pridedamas savitas laukelis prie turinio tipo, nustatomas jo tipas (tekstas, skaičiai ar nuorodą į kitus objektus) ir kaip jis bus rodomas (teksto laukelis ar sritis, pasirinkimo dėžutė ir pan.). Laukelis gali būt vienos ar kelių reikšmių. Kai jūs prededat ar redaguojate laukelius CCK automatiškai pakeičia duomenų bazės struktūrą.

en: Custom field types are provided by a set of optional modules included with CCK (each module provides a different type). The <a href="@modules">modules page</a> allows you to enable or disable CCK components. A default installation of CCK includes:
lt: Savito laukelio tipus apsprendžia kiti papildomi moduliai veikianti kartu su CCK. <a href="@modules">Modulių puslapyje</a> galite įjungti ar išjungti papildmus CCK komponentus. Įprastai CCK sudaro:

en: <em>number</em>, which adds numeric field types, in integer, decimal or floating point form. You may define a set of allowed inputs, or specify an allowable range of values. A variety of common formats for displaying numeric data are available.
lt: <em>skaičiai</em>, suteikia galimybę įterpti skaitinius laukelius, sveikus skaičius, dešimatinius ar kintančio kablelio forma. Galite nustatyti kokios reikšmės bus leidžiamos ar nustatyti leidžiamų reikšmių sritį. Yra dažniausiai pasitaikantys rodym formatai.

en: <em>text</em>, which adds text field types. A text field may contain plain text only, or optionally, may use Drupal's input format filters to securely manage rich text input. Text input fields may be either a single line (text field), multiple lines (text area), or for greater input control, a select box, checkbox, or radio buttons. If desired, CCK can validate the input to a set of allowed values.
lt: <em>tekstas</em>, suteikia galimybę pridėti tekstinius laukelius. Tekstas gali būt paprastas ar naudoti Drupal įvesties filtrus tam, kad saugiai valdytų raiškaus formatavimo tekstus. Teksto įvesties laukeliai gali būt vienos ar kelių eilučių, taip pat galimi ir sudėtingesni pasirenkamas sąrašas, pasirinkimo dėžutės. Jei norite CCK gali patikrinti ar įvesta reikšmė atitinka nustatyta.

en: <em>nodereference</em>, which creates custom references between Drupal nodes. By adding a <em>nodereference</em> field and two different content types, for instance, you can easily create complex parent/child relationships between data (multiple "employee" nodes may contain a <em>nodereference</em> field linking to an "employer" node).
lt: <em>mazgo nuoroda</em>, suteikia galimybę sukurti sąryšius tarp Drupal mazgų. Pridėdami <em>mazgo nuorodos</em> laukelį į skirtingus turinio tipus. Pvz.: galite sukurti sudėtinga struktūrą kur vienas turinio tipas turės nuorodą į kitą.

en: <em>userreference</em>, which creates custom references to your sites' user accounts. By adding a <em>userreference</em> field, you can create complex relationships between your site's users and posts. To track user involvement in a post beyond Drupal's standard <em>Authored by</em> field, for instance, add a <em>userreference</em> field named "Edited by" to a content type to store a link to an editor's user account page.
lt: <em>nario nuoroda</em> suteikia galimybę sukurti sąryšius tarp Drupal mazgų ir narių paskyros. Pridėdami <em>nario nuorodos</em> laukelį į skirtingus turinio tipus. Pvz.: galite sukurti sudėtinga struktūrą kur vienas turinio tipas turės nuorodą į nario anketos puslapį.

en: <em>fieldgroup</em>, which creates collapsible fieldsets to hold a group of related fields. A fieldset may either be open or closed by default. The order of your fieldsets, and the order of fields within a fieldset, is managed via a drag-and-drop interface provided by content module.
lt: <em>laukelių grupė</em> sukuria laukelių grupes kuriose laikomi susiję laukeliai. Laukelių grupės įprastai gali būt arba atidarytos arba uždarytos. Laukelių grupių ir laukelių eiliškumas gali būt kečiamas tempimo-metimo principu.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
lt: Daugiau informacijos apie <a href="@handbook-cck">CCK</a> rasite <a href="@project-cck">CCK projekto puslapyje (anglų kalba)</a>.

en: Configure how this content type's fields and field labels should be displayed when it's viewed in teaser and full-page mode.
lt: Nustatykite kaip šio turinio tipo laukeliai ir laukelių reikšmės bus rodomos kai mazgas paržiūrimas įžangos ir pilno puslapio būsenose.

en: Configure how this content type's fields should be displayed when it's rendered in the following contexts.
lt: Nustatykite kaip turinio tipo laukeliai turėtų būt rodomi kai generuojamas sekantis kontekstas.

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Full node
lt: Visas mazgas

en: Search Index
lt: Paieškos Indeksas

en: Search Result
lt: Paieškos Rezultatas

en: Updating field type %type with module %module.
lt: Atnaujinamas laukelio tipas %type modulyje %module.

en: Updating widget type %type with module %module.
lt: Atnaujinamas valdiklis  tipas %type  modulyje %module.

en: Manage fields
lt: Tvarkyti laukelius

en: Remove field
lt: Pašalinti laukelius

en: Allows administrators to define new content types.
lt: Suteikia galimybę administratoriui nustatyti naujis turinio tipus.

en: Advanced usage only: PHP code that returns a keyed array of allowed values. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the array returned by this code will override the allowed values list above.
lt: Tik patyrusiems naudotojams: PHP kodas kuris grąžina rakto rintinį su leidžiamomis reikšmėmis. Neturėtų būt &lt;?php ?&gt; skyrimu. Jei šis laukelis užpildytas , grąžinama reikšmė perrašys aukščiau pateiktas reikšmes.

en: Trimmed
lt: Sutrumpinta

en: Used in
lt: Naudojama

en: No fields have been defined for any content type yet.
lt: Dar nenustatytas nei vienas laukelis.

en: no styling
lt: be stiliaus

en: simple
lt: paprasta

en: fieldset
lt: laukelių rinkinys

en: fieldset - collapsible
lt: laukelių rinkinys - sustumiamas

en: fieldset - collapsed
lt: laukelių rinkinys - sustumtas

en: Added field %label.
lt: Pridėtas laukelis %label.

en: There was a problem adding field %label.
lt: Problema pridedant laukelį %label.

en: There was a problem creating field %label.
lt: Problema kuriant laukelį %label.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %field laukelį?

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
lt: Jei su šiuo laukeliu išsaugotas turinys jį prarasite. Veiksmas nebegrįžtamas.

en: Removed field %field from %type.
lt: Pašalintas laukelis %field iš %type.

en: There was a problem deleting %field from %type.
lt: Problema šalinant %field iš %type.

en: These settings apply only to the %field field as it appears in the %type content type.
lt: Šios nuostatos taikomos tik %field laukeliui kai jis rodomas %type turinio tipe.

en: These settings apply to the %field field in every content type in which it appears.
lt: Šios nuostatos taikomos  %field laukeliui visuose turinio tipuose kur jis rodoma.

en: Save field settings
lt: Išsaugoti laukelių nuostatas

en: The default value PHP code returned an incorrect value.<br/>Expected format: <pre>!sample</pre> Returned value: @value
lt: Įprasta reikšmė PHP kodas grąžino neteisingas reikšmes.<br/>Tinkamas formatas: <pre>!sample</pre>Grąžintos reikšmės: @value

en: The default value is invalid.
lt: Įprasta reikšmė klaidinga.

en: Saved field %label.
lt: Išsaugotas laukelis %label.

en: The update has encountered an error.
lt: Atnaujinant įvyko klaida.

en: The database has been altered and data has been migrated or deleted.
lt: Duomenų bazė perspėta ir duomenys bus perkelti arba pašalinti.

en: An error occurred and database alteration did not complete.
lt: Klaida duomenų bazė nebuvo įspėta.

en: Processing %title
lt: Vykdoma %title

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lt[0]: @count elementas sėkmingai apdorotas:
lt[1]: @count elementai sėkmingai apdoroti:
lt[2]: @count[2] elementų sėkmingai apdorota:

en: Content fields table %old_name has been renamed to %new_name and field instances have been updated.
lt: Turinio laukelių lentelė %old_name pervadinta į %new_name ir laukelių objektai atnaujinti.

en: The content fields table %name has been deleted.
lt: Turinio laukelių lentelė %name pašalinta.

en: Referenced node ID
lt: Nurodyto mazgo ID

en: Referenced node title
lt: Nurodyto mazgo pavadinimas

en: Raw number value
lt: Nešvari skaitinė reikšmė

en: Formatted number value
lt: Formatuota skaitinė reikšmė

en: Raw, unfiltered text
lt: Nešvarus, nefiltruotas tekstas

en: Formatted and filtered text
lt: Formatuotas ir filtruotas tekstas

en: Referenced user ID
lt: Nurodyto nario ID

en: Referenced user name
lt: Nurodyto nario vardas

en: Formatted HTML link to referenced user
lt: Formatuota HTML nuorodą į nurodytą narį

en: Group multiple values
lt: Grupuoti daugines reikšmes

en: Select the content type to export.
lt: Pasirinkite turinio tipą eksportavimui

en: Export data
lt: Eksportuoti duomenis

en: Copy the export text and paste it into another content type using the import function.
lt: Nukopijuokite išeksportuota tekstą ir įterpkite į kitą turinio tipą pasinaudojus importavimo funkcija.

en: This form will import field definitions exported from another content type or another database.<br/>Note that fields cannot be duplicated within the same content type, so imported fields will be added only if they do not already exist in the selected type.
lt: Ši forma importuos laukelių apibrėžimus kurie buvo išeksportuoti iš kito turinio tipo ar duomenų bazės.<br /> Atminkite, kad laukeliai negali dubliuotis tame pačiame turinio tipe, todėl importuoti laukeliai bus pridėti tik tuo atveju jei tokie neegzistuoja.

en: <Create>
lt: <Kurti>

en: Select the content type to import these fields into.<br/>Select &lt;Create&gt; to create a new content type to contain the fields.
lt: Pasirinkite turinio tipą į  kurį importuoti šiuos laukelius.<br/>Pasirinkite &lt;Kurti&gt; Jei norite sukurti naują turinio tipą su laukeliais.

en: Import data
lt: Importuoti duomenis

en: Paste the text created by a content export into this field.
lt: Į šį laukelį įterpkite tekstą sukurtą turinio eksportavimo metu.

en: The import data is not valid import text.
lt: Importavimo duomenys nėra tinkamas importavimui.

en: The following modules must be enabled for this import to work: %modules.
lt: Šie moduliai turi būt įjungti ta, kad importavimas veiktų: %modules.

en: The content type %type already exists in this database.
lt: Turinio tipas %type jau yra duomenų bazėje.

en: Exiting. No import performed.
lt: Egzistuoja. Importavimas neatliktas.

en: An error has occurred adding the content type %type.<br/>Please check the errors displayed for more details.
lt: Klaida pridedant turinio tipą %type.<br/>Prašome patikrinti rodomas klaidas.

en: The imported field %field_label (%field_name) was not added to %type because that field already exists in %type.
lt: Importuotas laukelis %field_label (%field_name) nepridėtas prie %type nes toks laukelis jau egzistuoja %type.

en: The field %field_label (%field_name) was added to the content type %type.
lt: Laukelis %field_label (%field_name) pridėtas prie turinio tipo %type.

en: An error occurred when exporting the 'display settings' data for the field %field_name.<br/>The db error is: '%db_err'.
lt: Įvyko klaida eksportuojant 'rodymo nuostatas' duomenis laukeliui %field_name.<br/>Db klaida: '%db_err'.

en: Content Copy
lt: Turinio Kopija

en: Enables ability to import/export field definitions.
lt: Įjungia galimybę importuoti/eksportuoti laukelių apibrėžimams.

en: field_name
lt: laukelio_pavadinimas

en: view
lt: peržiūrėti

en: Please <a href="!url">configure your field permissions</a> immediately. All fields are inaccessible by default.
lt: Prašome tučtuojau <a href="!url">sukonfigūruoti laukelių leidimus</a>. Visi laukeliai šiuo metu nepasiekiami.

en: Content Permissions
lt: Turinio Leidimai

en: Set field-level permissions for CCK fields.
lt: Nustatykite laukelio-lygio leidimus CCK laukeliams.

en: These settings apply to the group in the node editing form.
lt: Šios nuostatos taikomos grupei mazgo redagavimo formoje.

en: always open
lt: visada atidaryta

en: collapsible
lt: suskleista

en: collapsed
lt: Suskleistas

en: Instructions to present to the user on the editing form.
lt: Rodomos nariams instrukcijos redagavimo formoje

en: These settings apply to the group on node display.
lt: Šios nuostatos taikomos grupei mazgo rodyme.

en: A description of the group.
lt: Grupės aprašymas.

en: Are you sure you want to remove the group %label?
lt: Ar tikrai norite pašalinti grupę %label?

en: The group %group_name has been removed.
lt: %group_name grupė pašalinta.

en: Fieldgroup
lt: Laukelių grupė

en: Node reference
lt: Mazgo nurodymas

en: Store the ID of a related node as an integer value.
lt: Saugo susijusio mazgo ID kaip sveiką reikšmę.

en: Content types that can be referenced
lt: Turinio tipas kuri gali būt nurodytas

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
lt: Papildoma - Mazgas kuris gali būt nurodytas (View)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lt: Pateikite kableliu atskirtą argumentų sąrašą perduodama peržiūrom.

en: Title (link)
lt: Pavadinimas (su nuoroda)

en: Title (no link)
lt: Pavadinimas (be nuorodos)

en: Autocomplete text field
lt: Automatiškai pasibaigiantis teksto laukelis

en: Node Reference
lt: Mazgo Nurodymas

en: Defines a field type for referencing one node from another.
lt: Nustato laukelių tipą kuris nurodo vieną mazgą kitam mazgui.

en: Store a number in the database as an integer.
lt: Saugoti skaičių duomenų bazėje kaip sveiką skaičių.

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
lt: Saugoti skaičių duomenų bazėje fiksuotu dešimtainių formatu.

en: Float
lt: Kintantis

en: Store a number in the database in a floating point format.
lt: Saugoti skaičių duomenų bazėje kintančio kablelio formatu.

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Precision
lt: Tikslumas

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
lt: Duomenų bazėje išsaugomas simbolių kiekis tieks dešinėje, tike kairėje kablelio pusėje.

en: The number of digits to the right of the decimal.
lt: Simbolių kiekis dešinėje kablelio pusėje.

en: Decimal marker
lt: Dešimtimis žymeklis

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
lt: Simbolis kuris bus įterpiamas pažymėti dešimtainį tašką.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like $ or €. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
lt: Nustatyti eilutę kuri bus naudojama kaip priešdėlis prie reikšmė, tarkim $ ar €.  Palikite tuščią jei nenaudosite. Vamzdeliu atskirkite daugiskaitines reikšmes (svaras|svarai)

en: Define a string that should suffixed to the value, like m², m/s², kb/s. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
lt: Nustatyti eilutę kuri bus naudojama kaip galunė prie reikšmė, tarkim  m², m/s², kb/s. Palikite tuščią jei nenaudosite. Vamzdeliu atskirkite daugiskaitines reikšmes (svaras|svarai)

en: Allowed values
lt: Leidžiamos reikšmės

en: "Minimum" must be a number.
lt: "Minimumas" privalo būti numeris.

en: "Maximum" must be a number.
lt: "Maksimumas" privalo būti numeris.

en: unformatted
lt: be formatavimo

en: Defines numeric field types.
lt: Nustato skaitinių laukelių tipus.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
lt: 'Vienas on/off žymimas langelis' valdiklis nustato "off" reikšmę pirmiau po to "on" reikšmę <strong>Leidžiamos reikšmės</strong> skyriuje. Atminkite, kad žymimas langelis bus pažymėtas 'on' reikšmės žyme.

en: The 'checkboxes/radio buttons' widget will display checkboxes if the multiple values option is selected for this field, otherwise radios will be displayed.
lt: Laukelyje 'checkboxes/radio buttons' bus rodomos varnelės jeigu pasirinksite daugiau nei vienos reikšmės nustatymą, kitu atveju bus rodomi radio tipo pasirinkimai.

en: Check boxes/radio buttons
lt: Žymimasis laukelis/akutės

en: Single on/off checkbox
lt: Vienas on/off žymimas langelis

en: Option Widgets
lt: Pasirinkimo valdikliai

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
lt: Šis pasirinkimas sukuria teksto arba numerių laukeliams pasirinkimo (select), varnelių (checkbox) arba radio mygtukų valdiklius

en: Store text in the database.
lt: Saugo tekstą duomenų bazėse.

en: Text area (multiple rows)
lt: Teksto sritis (daug eilučių)

en: Defines simple text field types.
lt: Nustato paprasto teksto laukelių tipus

en: User reference
lt: Narių nurodymai

en: Store the ID of a related user as an integer value.
lt: Saugo susijusio nario ID

en: User roles that can be referenced
lt: Narių rolės kurie gali būt nurodyti

en: User status that can be referenced
lt: Narių būsenos kurie gali būt nurodyti

en: Reverse link
lt: Pakeisti nuorodos teksto kryptį (reverse)

en: Form
lt: Forma

en: Permission
lt: Teisė

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Hide
lt: Slėpti

en: Read/Write
lt: Skaityti ir rašyti

en: X offset
lt: X ofsetas

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.
lt: Įveskite ofsetą taškais ar raktažodžiais: <em>left</em>, <em>center</em>, ar <em>right</em>.

en: Y offset
lt: Y ofsetas

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.
lt: Įveskite ofsetą taškais ar raktažodžiais: <em>top</em>, <em>center</em>, ar <em>bottom</em>.

en: file system
lt: Failų sistema

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Unlink
lt: Šalinti nuorodą

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
lt: Jūs turite įvesti bent vieną raktažodį su @count simboliais ar daugiau.

en: ImageMagick Binary
lt: ImageMagick dvejetainis

en: ImageMagick is a standalone program used to manipulate images. To use it, it must be installed on your server and you need to know where it is located. If you are unsure of the exact path consult your ISP or server administrator.
lt: ImageMagick autonominė programa naudojama valdyti paveikslėlius. Tam, kad ja naudotis jūs turite įdiegti ją į serverį ir turite žinoti kur ji randasi. Jei tiksliai nežinote kelio galite pasikonsultuoti su savo ISP arba serverio administratoriumi.

en: Specify the complete path to the ImageMagic <kbd>convert</kbd> binary. For example: <kbd>/usr/bin/convert</kbd> or <kbd>C:\Program Files\ImageMagick-6.3.4-Q16\convert.exe</kbd>
lt: Nurodykite visą kelią iki ImageMagic <kbd>convert</kbd> dvejetainio. Pvz.: <kbd>/usr/bin/convert</kbd> arbar <kbd>C:\Program Files\ImageMagick-6.3.4-Q16\convert.exe</kbd>

en: Display debugging information
lt: Rodyti derinimo informacija

en: ImageMagick command: @command
lt: ImageMagick komanda: @command

en: ImageMagick output: @output
lt: ImageMagick išvestis: @output

en: ImageMagick reported an error: %error
lt: ImageMagick klaidos pranešimas: %error

en: <None>
lt: <Joks>

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
lt: Automatiškai sugeneruotas pervadinimas %original_alias konfliktuoja su jau esančiu. pervadinimas pakeistas į %alias.

en: Ignoring alias %dst due to existing path conflict.
lt: Ignoruojamas pervadinimas %dst kai konfliktuojama su esančiu.

en: Ignoring alias %dst because it is the same as the internal path.
lt: Ignoruojamas pervadinimas %dst nes egzistuojantis yra toks pats vidinis kelias.

en: Created new alias %dst for %src, replacing %old_alias. %old_alias now redirects to %dst
lt: Sukurti nauji pervadinimai %dst - %src, pakeičiant %old_alias. %old_alias dabar nukreipia į %dst

en: Created new alias %dst for %src, replacing %old_alias
lt: Sukurti nauji pervadinimai %dst - %src, pakeičiant %old_alias.

en: It appears that you have installed Pathauto, which depends on token, but token is either not installed or not installed properly.
lt: Pasirodo, kad jūs įdiegėte Pathauto, kuris priklauso nuo tokens, bet tokens neįdiegtas ar įdiegtas neteisingai

en: Double quotes "
lt: Dvigubos kabutės  "

en: Single quotes (apostrophe) '
lt: Viengubos kabutės (apostrofas) '

en: Back tick `
lt: Galinė kabutė `

en: Comma ,
lt: Kablelis ,

en: Period .
lt: Taškas .

en: Hyphen -
lt: Brūkšnelis -

en: Underscore _
lt: Pabraukimas _

en: Colon :
lt: Dvitaškis :

en: Semicolon ;
lt: Kabliataškis ;

en: Pipe |
lt: Vamzdelis |

en: Left curly bracket {
lt: Kairys kreivas skliaustas{

en: Left square bracket [
lt: Kairys laužtinis skliaustas [

en: Right curly bracket }
lt: Dešinys kreivas skliaustas}

en: Right square bracket ]
lt: Dešinys laužtinis skliaustas ]

en: Plus +
lt: Pliusas +

en: Equal =
lt: Lygybė =

en: Asterisk *
lt: Žvaigždutė *

en: Ampersand &
lt: Ženklas &

en: Percent %
lt: Procentai %

en: Caret ^
lt: Stogelis ^

en: Dollar $
lt: Doleris $

en: Hash #
lt: grotelės #

en: At @
lt: Eta @

en: Exclamation !
lt: Šauktukas !

en: Tilde ~
lt: Riestinis ~

en: Left parenthesis (
lt: Kairys skliaustelis (

en: right parenthesis )
lt: Dešinys skliaustelis  )

en: Question mark ?
lt: Klaustukas ?

en: Less than <
lt: Mažiau nei <

en: Greater than >
lt: Daugiau nei >

en: Back slash \
lt: Pasvirasis brūkšnys \

en: content/[title-raw]
lt: turinys/[title-raw]

en: Bulk generate aliases for nodes that are not aliased
lt: Masiškai generuoti pervadinimus mazgams kurie dar neturi pervadinimo

en: Pattern for all @node_type paths
lt: Modelis visiems @node_type keliams

en: Bulk generation of nodes completed, one alias generated. | Bulk generation of nodes completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis mazgų generavimas baigtas, @count kelias sugeneruotas.
lt[1]: Masinis mazgų generavimas baigtas, @count keliai sugeneruoti.
lt[2]: Masinis mazgų generavimas baigtas, @count[2] kelių sugeneruota.

en: category/[vocab-raw]/[catpath-raw]
lt: kategorija/[vocab-raw]/[catpath-raw]

en: Bulk generate forum paths
lt: Masinis forumo kelių generavimas

en: Bulk generation of terms completed, one alias generated. | Bulk generation of terms completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis terminų generavimas baigtas, @count pervadinimas sugeneruotas.
lt[1]: Masinis terminų generavimas baigtas, @count pervadinimai sugeneruoti.
lt[2]: Masinis terminų generavimas baigtas, @count[2] pervadinimų sugeneruota.

en: users/[user-raw]
lt: narys/[user-raw]

en: Bulk generate aliases for users that are not aliased
lt: Masinis pervadinimų generavimas nariams kurie dar nebuvo neturi pervadinimo

en: blogs/[user-raw]
lt: tinklarastis/[user-raw]

en: Bulk generate aliases for blogs that are not aliased
lt: Masinis pervadinimų generavimas tinklaraščiems kurie dar neturi pervadinimo

en: users/[user-raw]/track
lt: narys/[user-raw]/sekti

en: Bulk generate aliases for user-tracker paths that are not aliased
lt: Masinis pervadinimų generavimas narių sekimui kurie dar neturi pervadinimo

en: Bulk generation of users completed, one alias generated. | Bulk generation of users completed, @count aliases generated.
lt[0]: Generavimas baigtas, @count sugeneruotas.
lt[1]: Generavimas baigtas, @count sugeneruoti.
lt[2]: Generavimas baigtas, @count[2] sugeneruota.

en: Bulk generation of user blogs completed, one alias generated. | Bulk generation of user blogs completed, @count aliases generated.
lt[0]: Generavimas baigtas, @count sugeneruotas.
lt[1]: Generavimas baigtas, @count sugeneruoti.
lt[2]: Generavimas baigtas, @count[2] sugeneruota.

en: Bulk generation of user tracker pages completed, one alias generated. | Bulk generation of user tracker pages completed, @count aliases generated.
lt[0]: Generavimas baigtas, @count sugeneruotas.
lt[1]: Generavimas baigtas, @count sugeneruoti.
lt[2]: Generavimas baigtas, @count[2] sugeneruota.

en: <p>Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.</p>
                      <h2>Settings</h2>
                      <p>The <strong>Maximum Alias Length</strong> and <strong>Maximum component length</strong> values
                      default to 100 and have a limit of 128 from pathauto. This length is limited by the length of the dst
                      column of the url_alias database table. The default database schema for this column is 128. If you
                      set a length that is equal to that of the one set in the dst column it will cause problems in situations
                      where the system needs to append additional words to the aliased URL. For example... URLs generated
                      for feeds will have "/feed" added to the end. You should enter a value that is the length of the dst
                      column minus the length of any strings that might get added to the end of the URL. The length of
                      strings that might get added to the end of your URLs depends on which modules you have enabled and
                      on your Pathauto settings. The recommended and default value is 100.</p>
                      <p><strong>Raw Tokens</strong> In Pathauto it is appropriate to use the -raw form of tokens. Paths are
                      sent through a filtering system which ensures that raw user content is filtered. Failure to use -raw
                      tokens can cause problems with the Pathauto punctuation filtering system.</p>
lt: <p>Suteikia moduliams mechanizmą automatiškai generuoti kelius turiniui kurį jie valdo</p>
                      <h2>Nuostatos</h2>
                      <p><strong>Maksimalaus kelio ilgio</strong> ir <strong>Maksimalaus 
    komponento ilgio</strong> reikšmės įprastai 100 ir neviršija 128 iš pathauto. Šis ilgis ribojamas 
    dst stulpelio iš url_alias duomenų bazės lentelės. Įprastai duomenų bazės schema šiam 
    stulpeliui yra 128. Jei nustatysite reikšmę kuri lygi dst stulpelio gali kilti probleminių situacijų  
    kai sistema turi pridėti papildomus žodžius prie URL. Pavyzdžiui ... URL generuotiems tiekimui  
    turi pridėti "/feed" prie pabaigos. Turite įvesti tokia reikšmę kaip dst stulpelio minus ilgis 
    eilutės kurią gali pridėti sistema. Pridedamos eilutės ilgis priklauso nuo įdiegtų modulių ir 
    Pathauto nuostatų. Rekomenduojama reikšmė yra 100.</p>
                      <p><strong>Raw Token</strong> Pathauto rekomenduojam 
    naudoti -raw formos token. Keliai siunčiami per filtrų sistemą kuri užtikrina, kad 
    neapdorotas nario turinys būtų perfiltruotas. Neteisingas -raw token naudojimas gali 
    sukelti problemas Pathauto skyrybos filtravimo sistemoje.</p>

en: Delete aliases
lt: Pašalinti pervadinimus

en: As [cat], but including its supercategories separated by /.
lt: Kaip [cat], bet įterpiant tėvinių kategorijų skirtuką /.

en: As [cat-raw], but including its supercategories separated by /. WARNING - raw user input.
lt: Kaip [cat-raw], bet įterpiant tėvinių kategorijų skirtuką /. DĖMESIO - neapdorota narių įvestis

en: As [term], but including its supercategories separated by /.
lt: Kaip [term], bet įterpiant tėvinių kategorijų skirtuką /.

en: As [term-raw], but including its supercategories separated by /. WARNING - raw user input.
lt: Kaip [term-raw], bet įterpiant tėvinių kategorijų skirtuką /. DĖMESIO - neapdorota narių įvestis

en: URL alias for the term.
lt: URL pervadinimas terminui

en: URL alias for the parent book.
lt: URL pervadinimas tėviniai knygai.

en: user blogs
lt: narių tinklaraščiai

en: user trackers
lt: nario sekliai

en: Automatic alias
lt: Automatinis kelias

en: Update path alias
lt: Atnaujinti kelio pervadinimą

en: It appears that the <a href="@token_link">Token module</a> is not installed. Please ensure that you have it installed so that Pathauto can work properly. You may need to disable Pathauto and re-enable it to get Token enabled.
lt: Pasirodo, kad <a href="@token_link">Token modulis</a>  nediegtas. Prašome įdiegti, kad Pathauto veiktų tinkamai.

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
lt: Simboliai naudojami atskirti žodžius pavadinime. Tai pakeis visus tarpus į skirtuko simbolį. Tarpo ar + simbolio naudojimas gali sukelti nepageidaujama efektą.

en: Character case
lt: Simbolio registras

en: Leave case the same as source token values.
lt: Palikti tokį pat registrą kaip ir token reikšmės.

en: Change to lower case
lt: Pakeisti į mažasias raides

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
lt: Maksimalus generuojamo kelio ilgis. Rekomenduojama  100. Daugiau informacijos <a href="@pathauto-help">Pathauto Modulio pagalboje</a>.

en: Maximum number of objects to alias in a bulk update
lt: Maksimalus objektų kiekis kai masiškai atnaujinami pervadinimai

en: Maximum number of objects of a given type which should be aliased during a bulk update. The default is 50 and the recommended number depends on the speed of your server. If bulk updates "time out" or result in a "white screen" then reduce the number.
lt: Maksimalus objektų kiekis kuris bus atnaujintas per masinį atnaujinimo procesą. Numatytas yra 50 ir rekomenduojamas kiekis priklauso nuo serverio galimybių. Jei masinis atnaujinimas  "time out" ar rezultatų langas  tampa "baltas ekranas" pabandykite sumažinti skaičių.

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
lt: Nieko nedaryti. Palikti senus pervadinimus.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
lt: Sukurti naujus pervadinimus. Esančius pervadinimus palikti veikiančius.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
lt: Sukurti naujus pervadinimus. Senus pašalinti.

en: Create a new alias. Redirect from old alias.
lt: Sukurti naujus pervedimus. Seni pervadinimai nukreipiami.

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the ASCII-96 alphabet? Transliteration is determined by the i18n-ascii.txt file in the Pathauto directory. <strong>This option is disabled on your site because you do not have an i18n-ascii.txt file in the Pathauto directory.</strong>
lt: Kai modelis turi tam tikrų simbolių (tokių kurie turi kirtį ar varnelę) ar Pathauto turėtų pabandyti juos išversti į  ASCII-96 žodyną? Vertimas nustatomas  i18n-ascii.txt byloje Pathauto direktorijoje. <strong>Ši savybė jūsų svetainėje išjungta nes jūs neturite  i18n-ascii.txt bylos Pathauto direktorijoje.</strong>

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the ASCII-96 alphabet? Transliteration is determined by the i18n-ascii.txt file in the Pathauto directory.
lt: Kai modelis turi tam tikrų simbolių (tokių kurie turi kirtį ar varnelę) ar Pathauto turėtų pabandyti juos išversti į  ASCII-96 žodyną? Vertimas nustatomas  i18n-ascii.txt byloje Pathauto direktorijoje.

en: Transliterate prior to creating alias
lt: Versti prieš kuriant pervadimimą

en: Reduce strings to letters and numbers from ASCII-96
lt: Sumažinti sekas, iki raidžių ir numerių pagal  ASCII-96

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
lt: Filtruoja naujus pervadinimus tik iki raidžių ir numerių pagal ASCII-96

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not place punctuation in here and do not use WYSIWYG editors on this field.
lt: Žodžiai kurie pašalinami iš URL pervadinimo, atskirti kableliais. Nerašykite skyrybos ženklų ir nenaudokite WYSIWYG redaktoriaus šiam laukeliui.

en: Punctuation settings
lt: Skyrybos nuostatos

en: No action (do not replace)
lt: Be veiksmo (nekeičiamas)

en: Use -raw replacements for text to avoid problems with HTML entities.
lt: Naudokite -raw pakeisti  tekstui, kad išvengti problemų su HTML objektais.

en: Internal feed alias text (leave blank to disable)
lt: Vidinis tiekimo kelio tekstas (jei tuščias bus išjungta)

en: The text to use for aliases for RSS feeds. Examples are "feed" and "0/feed".
lt: Tekstas naudojamas rss tiekimo pervadinimuose. Pvz.: "feed" ir "0/feed".

en: You are using the token [%token] which is not valid within the scope of tokens where you are using it.
lt: Jūs naudojate token [%token] kuris negalioje taikymo srityje kur naudojami tokens.

en: You are using the token [%token] which has a -raw companion available [%raw_token]. For Pathauto patterns you should use the -raw version of tokens unless you really know what you are doing. See the <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for more details.
lt: Jūs naudojate token [%token] kuris turi -raw versija [%raw_token]. Pathauto šablonams turėtumėt naudoti -raw token versijas, nebent tikrai žinote ką darote. Daugiau informacijos rasite <a href="@pathauto-help">Pathauto modulio pagalbos</a> puslapyje.

en: NOTE: This field contains potentially incorrect patterns.
lt: Atminkite: Šis laukelis turi patencialiai neteisingą modelį.

en: You have configured the @name to be the separator and to be removed when encountered in strings. This can cause problems with your patterns and especially with the catpath and termpath patterns. You should probably set the action for @name to be "replace by separator"
lt: Jūs nustatėte @name kaip skirtuką kuris pašalinamas iš eilutės kai sutinkamas. Tai gali sukelti problemų su šablonais ypatingai su kategorijų ir terminų kelių šablonais. Jums reiktų nustatyti "pakeisti skirtuku" veiksmą.

en: Choose Aliases to Delete
lt: Pasirinkite pervadinimą pašalinimui

en: all aliases
lt: visi pervadinimai

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
lt: Pašalinti visus pervadinimus. Bus pašalinta %count pervadinimų.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
lt: Pašalinti visus pervadinimus iš @label. Bus pašalinta: %count.

en: <p><strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.</p>
lt: <p><strong>DĖMESIO:</strong> čia nėra patvirtinimo. Spauskite "Pašalinti visus pervadinimus!" tik tada kai esate tuo įsitikinęs.<br />Rekomenduojame pasidaryti atsarginę duomenų bazės kopija.</p>

en: Delete aliases now!
lt: Pašalinti visus pervadinimus!

en: All of your path aliases have been deleted.
lt: Visi pervadinimai buvo pašalinti.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
lt: Visi %type pervadinimai buvo pašalinti.

en: Bulk generation of index aliases completed, one alias generated. | Bulk generation of index aliases completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis pervadinimų indekso generavimas baigtas, sugeneruotas @count pervadinimas.
lt[1]: Masinis pervadinimų indekso generavimas baigtas, sugeneruoti @count pervadinimai.
lt[2]: Masinis pervadinimų indekso generavimas baigtas, sugeneruota @count[2] pervadinimų.

en: Problem token:  | Problem tokens:
lt[0]: Problemiškas token:
lt[1]: Problemiški token:
lt[2]: Problemiškų token:

en: notify of path changes
lt: įspėti apie kelio pasikeitimus

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type node types with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis @node_type (taikoma visiems @node_type mazgams jei modelis žemiau nenurodytas)

en: Pattern for all @node_type paths in @language
lt: Modelis visiems @node_type keliams @language

en: Pattern for all language neutral @node_type paths
lt: Modelis visoms kalboms @node_type keliams

en: Taxonomy term path settings
lt: Sistematikos terminų kelio nuostatos

en: Bulk generate aliases for terms that are not aliased
lt: Masinis pervadinimų generavimas visiems terminams kurie dar nebuvo pervadininti

en: Generate aliases for all existing terms which do not already have aliases.
lt: Generuojama pervadinimai egzistuojantiems terminams kurie dar neturi pervadinimo.

en: Automated alias settings
lt: Automatinio pervadinimo nuostatos

en: Bullet list
lt: Sąrašas

en: Expand
lt: Išplėsti

en: Node access
lt: Mazgo prieiga

en: <Any>
lt: <bet kuris>

en: Loading
lt: Kraunama

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: The directory %directory is not writable
lt: Katalogas %directory  neįrašomas

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
lt: Katalogas %directory neįrašomas, nes jis neturi atitinkamų leidimų

en: The upload directory %directory for the file field %field (content type %type) could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
lt: Atsiuntimo direktorijos %directory bylos laukelyje %field (turinio tipas %type) neįmanoma sukurti arba ji nepasiekiama. Naujai atsiųstos bylos išsaugotos ir atsiuntimas bus atšauktas.

en: Store an arbitrary file.
lt: Išsaugoti pasirinktą failą.

en: Permitted upload file extensions
lt: Leidžiami įkeliamų failų plėtiniai

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
lt: Plėtiniai su kuriais vartotojai gali įkelti failus. Plėtinius atskirkite tarpais, be taško. Jei paliksite tuščią vartotojai galės įkelti bet kokius failus.

en: File size restrictions
lt: Failų dydžio ribojimai

en: Limits for the size of files that a user can upload. Note that these settings only apply to newly uploaded files, whereas existing files are not affected.
lt: Riboja kokio dydžio failus galima atsiųsti. Atminkite šios nuostatos bus taikomos tik naujai atsiunčiamiems failams, jau egzistuojantys failai nebus paliečiami.

en: Maximum upload size per file
lt: Maksimalus įkeliamo failo dydis

en: Maximum upload size per node
lt: Maksimalus įkeliamų failų dydis mazgui

en: Specify the total size limit for all files in field on a given node. Enter a value like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes) in order to restrict the total size of a node. Leave this empty if there should be no size restriction.
lt: Nurodykite bendrą bylų dydį laukelyje duotajam mazge. Įveskite reikšmes "512" (baitais), "80K" (kilobaitais) ar "50M" (megabaitais). Jei paliksite tuščia bus neribojama.

en: Generic files
lt: Bendri failai

en: Displays all kinds of files with an icon and a linked file description.
lt: Rodo visus failus su piktograma (icon) ir nurodytą failo aprašymą.

en: File description
lt: Failo aprašymas

en: File size (in bytes)
lt: Failo dydis (baitais)

en: File size (pretty printed)
lt: Failo dydis (gražus)

en: Fully formatted HTML file tag
lt: Pilnai suformuota HTML failo žymė

en: Defines a file field type.
lt: Apibrėžia failo laukelio tipą.

en: The selected file %filename cannot not be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
lt: Pasirinkto failo %filename negalima įkelti. Galima siųsti failus tik su šiais plėtiniais:  %extensions.

en: Add metadata gathering and storage to FileField.
lt: Prideda metadata surinkimą ir saugoma FileField.

en: Rearrange
lt: Pertvarkyti

en: Execute
lt: Vykdyti

en: An edit widget for image files, including a preview of the image.
lt: Redaguojamas valdiklis vaizdo byloms.

en: Displays image files in their original size.
lt: Rodo vaizdo failus, jų originaliu dydžiu.

en: All users
lt: Visi nariai

en: Aggregator
lt: surinkėjas

en: Node author
lt: Mazgo autorius

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
lt: Teikite pirmenybę 'raw-text' pakeitimams, kad išvengti problemų su HTML objektais!

en: Active users
lt: Aktyvūs nariai

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
lt: GD biblioteka nerasta arba pasenusi. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP paveikslėlių dokumentacija</a>

en: GD library
lt: GD biblioteka

en: Attach files
lt: Prisegti failus

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lt: URL %url klaidingas. Prašome įvesti patvirtinta URL, tarkim http://www.example.com/feed.xml.

en: Argument type
lt: Argumento tipas

en: New custom content
lt: Naujas savitas turinys

en: Context
lt: Kontekstas

en: General form
lt: Bendra forma.

en: Node type description
lt: Mazgo tipo aprašymas

en: Attached files
lt: Prisegti failai

en: A list of files attached to the node.
lt: Prisegtų bylų sąrašas.

en: Book navigation
lt: Knygos navigacija

en: Add comment
lt: Komentuoti

en: A form to add a new comment.
lt: Forma naujo komentaro pridėjimui

en: Node comments
lt: Mazgo komentarai

en: Sort
lt: Rūšiuoti

en: !a comments per page
lt: !a komentarų puslapyje

en: Node content
lt: Mazgo turinys

en: No extras
lt: Be priedų

en: Node form publishing options
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai

en: Publishing options on the Node form.
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai.

en: Node form author information
lt: Mazgo formos autoriaus informacija

en: Author information on the Node form.
lt: Mazgo formos autoriaus informacija.

en: Node form input format
lt: Mazgo formos įvedimo formatas

en: Input format for the body field on a node.
lt: Mazgo turinio lauko įvedimo formatas.

en: Node form comment settings
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai

en: Comment settings on the Node form.
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai.

en: Node form menu settings
lt: Mazgo formos meniu nustatymai

en: Node form file attachments
lt: Mazgo formos prisegtukai

en: File attachments on the Node form.
lt: Mazgo formos prisegtukai.

en: Node form categories
lt: Mazgo formos kategorijos

en: Publishing options.
lt: Rodymo nuostatos

en: Comment options
lt: Komentarų nustatymai

en: Comment options.
lt: Komentarų nustatymai.

en: Authoring information.
lt: Sukūrimo informacija.

en: Menu options
lt: Meniu nustatymai

en: Menu options.
lt: Meniu nustatymai.

en: URL path options
lt: URL kelių nuostatos

en: URL Path options.
lt: URL kelių nuostatos.

en: Attach files.
lt: Prisegti failus.

en: Categories.
lt: Kategorijos.

en: Book options
lt: Knygos nustatymai

en: Book options.
lt: Knygos nustatymai.

en: Input format.
lt: Įvesties formatas.

en: Node type description.
lt: Mazgo tipo aprašymas

en: Term description.
lt: Termino aprašymas.

en: Sibling terms
lt: Giminingi terminai

en: Term synonyms
lt: Termino sinonimai

en: Which terms
lt: Terminai kurie

en: The picture of a user.
lt: Vartotojo nuotrauka.

en: User profile
lt: Vartotojo profilis

en: The profile of a user.
lt: Vartotojo profilis.

en: Taxonomy vocabulary
lt: Sistematikos žodynas

en: Add argument
lt: Pridėti argumentą

en: Add relationship
lt: Pridėti sąryšį

en: Close Window
lt: Uždaryti langą

en: Close window
lt: Uždaryti langą

en: Remove this item
lt: Pašalinti šį elementą

en: No title
lt: Be pavadinimo

en: Unknown context
lt: Nežinomas kontekstas

en: No context
lt: Be konteksto

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
lt: Galite naudoti %keywords iš konteksto taip pat kaip ir %title orginaliam pavadinimui.

en: Context %count
lt: Kontakstas %count

en: Invalid node
lt: Klaidingas mazgas

en: Page settings
lt: Puslapio nustatymai

en: Path is required.
lt: Kelias reikalingas.

en: Use pager
lt: Naudoti puslapiavimą

en: Link title to view
lt: Nuorodos į peržiūra pavadinimas

en: Num posts
lt: Įrašų skaičius

en: Send arguments
lt: Siųsti argumentus

en: Book parent
lt: Knygos tėvukas

en: Immediate parent
lt: Neatidėliotinas tėvukas

en: Term parent
lt: Termino tėvukas

en: contains
lt: turi

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Allow Upscaling
lt: Leisti Didinimą

en: Let scale make images larger than their original size
lt: Leisti padaryti vaizdą didesnį nei originalus dydis

en: imagecache_scale_image failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_scale_image klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: imagecache_scale_and_crop failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_scale_and_crop klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: <strong>Inside dimensions</strong>: Final dimensions will be less than or equal to the entered width and height. Useful for ensuring a maximum height and/or width.
lt: <strong>Vidiniai matmenys</strong>: Galutiniai matmenys bus mažesni ar tokie kokius nustatėte. Naudinga kai norima apsidrausti nuo didesnių vaizdų.

en: <strong>Outside dimensions</strong>: Final dimensions will be greater than or equal to the entered width and height. Ideal for cropping the result to a square.
lt: <strong>Išoriniai matmenys</strong>: Galutiniai matmenys bus didesni ar tokie kokius nustatėte. Idealu apkarpant iki kvadrato.

en: Scale to fit
lt: Keisti, kad tiktų

en: Inside dimensions
lt: Vidiniai matmenys

en: Outside dimensions
lt: Išoriniai matmenys

en: Enter a width in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
lt: Plotis taškais ar procentais pvz.: 500 ar 80%.

en: Enter a height in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
lt: Aukštis taškais ar procentais pvz.: 500 ar 80%.

en: imagecache_deprecated_scale failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_deprecated_scale klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: imagecache_crop failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_crop klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: imagecache_desaturate failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_desaturate klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: Rotation angle
lt: Pasukimo kampas

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
lt: Laipsnis kuris bus pasuktas vaizdas. Teigiamas skaičius pasuks pagal laikrodžio rodyklę, neigiamas - prieš laikrodžio rodyklę.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
lt: Atsitiktinis pasukimo kampas. Aukščiau nurodytas maksimalus kampas.

en: imagecache_rotate_image failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_rotate_image klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: <strong>NOTE:</strong> The sigma parameter below is currently <em>only</em> used when the Imagemagick toolkit is active.
lt: <strong>DĖMESIO:</strong> Sigma parametras nurodytas žemiau naudojamas <em>tik</em> kai Imagemagick įrankinė aktyvi.

en: Radius
lt: Spindulys

en: The radius of the gaussian, in pixels, not counting the center pixel. If you're using Imagemagick, you can set this to 0 to let Imagemagick select a suitable radius. Typically 0.5 to 1 for screen resolutions. (default 0.5)
lt: Gausiano spindulys taškais, neskaitant centrinio taško. Jei naudojate Imagemagick galite nustatyti į 0 ir Imagemagick parinks tinkamą. Paprastai 0.5 iki 1 ekrano rezoliucijai. (paprastai 0.5)

en: The standard deviation of the gaussian, in pixels. General rule of thumb: if radius < 1 then sigma = radius, else sigma = sqrt(radius). (default 0.5)
lt: Standartinis nukrypimas nuo gausiano taškais. Pagrindinė taisyklė miniatiūrai: jei spindulys < 1 tai sigma = sqrt(spindulys). (paprastai 0.5)

en: The percentage of the difference between the original and the blur image that is added back into the original. Typically 50 to 200. (default 100).
lt: Skirtumas procentais tarp originalaus ir susiliejusio vaizdo kuris pridedamas atgal ant originalaus. Paprastai 50 iki 200. (numatyta 100)

en: The threshold, as a fraction of max RGB levels, needed to apply the difference amount.  Typically 0 to 0.2. (default 0.05).
lt: Slenkstis kaip frakcija maksimaliam RGB lygiams, reikia taikyti skirtumo sumos. Tipiškai 0 iki 0.2. (paprastai 0.05).

en: imagecache_sharpen_image failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_sharpen_image klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: @preset image
lt: @preset vaizdas

en: @preset image linked to node
lt: @preset vaizdas susietas su mazgu

en: @preset image linked to image
lt: @preset vaizdas susietas su vaizdu

en: @preset file path
lt: @preset failo kelias

en: Failed generating an image from %image using imagecache preset %preset.
lt: Nepavyko sugeneruoti vaizdo iš %image naudojant  imagecache parinktį %preset.

en: non-existant action %action
lt: neegzistuojantis veiksmas %action

en: Failed to create imagecache directory: %dir
lt: Nepavyko sukurti imagecache katalogo: %dir

en: action(id:%id): %action failed for %src
lt: veiksmas(id:%id): %action nepavyko %src

en: Unknown file type(%path) stat: %stat
lt: Nežinomas failo tipas(%path) stat: %stat

en: imagecache_resize_image failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_resize_image klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: administer imagecache
lt: valdyti imagecache

en: flush imagecache
lt: išvalyti imagecache

en: view imagecache
lt: peržiūrėti imagecache

en: presetname
lt: parinktiespavadinimas

en: Flush
lt: Išvalyti

en: Preset Namespace
lt: Parinkties pavadinimas

en: The namespace is used in URL's for images to tell imagecache how to process an image. Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
lt: Pavadinimo erdvė naudojama vaizdo URL kaip imagecache turėtų elgtis su vaizdu. Prašome naudoti tik skaičius, raides apatinį brūkšnį (_) ar minusą (-).

en: The specified preset was not found
lt: Nurodyta parinktis nerasta

en: Are you sure you want to delete the preset %preset?
lt: Ar tikrai norite pašalinti parinktį %preset?

en: Are you sure you want to flush the preset %preset?
lt: Ar tikrai norite išvalyti parinktį %preset?

en: New Actions
lt: Naujas Veiksmas

en: Add !action
lt: Pridėti !action

en: Update Action
lt: Atnaujinti Veiksmą

en: Are you sure you want to delete the !action action from preset !preset?
lt: Ar jūs tikrai norite pašalinti !action veiksmą iš parinkties !preset?

en: The action has been deleted.
lt: Veiksmas buvo pašalintas.

en: Administer imagecache presets and actions.
lt: Valdo  imagecache parinktis ir veiksmus.

en: Add new preset
lt: Pridėti naują parinktį

en: The primary identifier for an imagecache_preset.
lt: Pirminis imagecache_preset identifikatorius.

en: The primary identifier for an imagecache_action.
lt: Pirminis imagecache_action identifikatorius.

en: The weight of the action in the preset.
lt: Iš anksto nuspręstas veiksmo svoris.

en: The module that defined the action.
lt: Modulis apibrėžiantis veiksmą.

en: The unique ID of the action to be executed.
lt: Vykdomo veiksmo unikalus ID.

en: The configuration data for the action.
lt: Veiksmo konfigūravimo data.

en: ImageCache Directory
lt: ImageCache Katalogas

en: %p is not writeable by the webserver.
lt: %p neįrašoma serverio.

en: An unknown error occured.
lt: Nežinoma klaida.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
lt: Nežinoma klaida bandant patikrinti ar %p katalogas įrašomas..

en: ImageCache Temp Directory
lt: ImageCache Laikinas Katalogas

en: Dynamic image manipulator and cache.
lt: Dinaminis vaizdų valymas ir kešavimas.

en: ImageCache User Interface.
lt: ImageCache Vartotojo Sąsaja.

en: Print
lt: Spausdinti

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Upload error. Could not move file %file to destination %destination.
lt: Įkėlimo klaida. Neįmanoma perkelti %file failo į %destination.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
lt: Patvirtinimo klaida, prašome bandyti vėl. Jei ši klaida kartojasi, prašome susisiekti su administratoriumi.

en: In moderation
lt: Moderavimo eilėje

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: About
lt: Apie

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s

en: and
lt: ir

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
lt: URL į kur narys turėtų būt nukreiptas. Tai gali būt ir vidinis URL toks kaip node/1234 ar išorinis URL toks kaip http://drupal.org.

en: Parent comment
lt: Tėvinis komentaras

en: The parent comment.
lt: Tėvinis komentaras.

en: Author's website
lt: Autoriaus interneto svetainė

en: Reply-to link
lt: Atsakyti-kam nuoroda

en: Provide a simple link to reply to the comment.
lt: Pateikite paprastą nuotodą, kur galima atsakyti į komentarą.

en: field
lt: laukelis

en: The node the uploaded file is attached to
lt: Mazgas, su kuriuo susijęs įkeltas failas

en: Menu items
lt: Meniu elementai

en: Delete view
lt: Pašalinti vaizdą

en: Create @name
lt: Kurti @name

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
lt: Nurodymai redaktoriui pateikiami žemiau šio laukelio.<br />Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: &lt;none&gt;
lt: &lt;joks&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
lt: Jums neleidžiama naudoti PHP kodo.

en: This PHP code was set by an administrator and will override any value specified above.
lt: Šis PHP kodas perrašo betkokias reikšmes pateikstas aukščiau.

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
lt: Naudoti PHP įvesti laukelio nustatymams (pavojinga - suteikite atsakingai)

en: A file has been pre-loaded for import.
lt: Failas buvo paruoštas importavimui.

en: Content fieldgroup
lt: Turinio laukelio grupės

en: Text to display if group has no data. Note that title will not display unless overridden.
lt: Tekstas rodomas jei grupė neturi duomenų. Atminkite, kad pavadinimas nebus rodomas nebent naudojamas perrašytas.

en: Node from reference
lt: Mazgas iš nurodymo

en: Adds a node from a node reference in a node context; if multiple nodes are referenced, this will get the first referenced node only.
lt: Prideda mazgą iš mazgo nurodymo į mazgo kontekstą; jei kali mazgai nurodomi, tai gautas bus pirmas nurodytas mazgas.

en: Node reference field
lt: Mazgo nurodymo laukelis

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
lt: Galimos reikšmės kurį gali turėt laukelis. Įveskite vieną reikšmę eilutėje formatu raktas|žymė . Raktas yra reikšmė kuri saugoma duomenų bazėje ir turi sutapti su laukelio saugojimo tipu (%type). Žymė pasirinktina, bus naudojamas raktas jei žymė nenurodyta. <br /> Leidžiamos HTML žymos: @tags

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
lt: Šis PHP kodas perrašys leidžiamas reikšmes aukšiau, nes jį nustatė administratorius.

en: Show @count value(s)
lt: Rodyti @count reikšmes.

en: starting from @count
lt: pradedant nuo @count

en: Acronym
lt: Akronimas

en: Maximum resolution for Images
lt: Maksimali Vaizdo rezoliucija

en: Defines an image field type.
lt: Apibrėžia vaizdo laukelio tipą.

en: The weight, used for sorting.
lt: Svoris, naudojamas išrikiavimui.

en: The date the node was last updated.
lt: Paskutinio mazgo atnaujinimo data.

en: In the form of WW (01 - 53).
lt: WW (01 - 53) formatu.

en: Button alignment
lt: Mygtuko lygiavimas

en: @label (!name) - Allowed values
lt: @label (!name) - Leidžiamos reikšmės

en: %name: illegal value.
lt: %name: neleistina reikšmė.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
lt: %name: reikšmė negali būt ilgesnė nei %max simboliai.

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lt: Leidžiami tik failai su šiais plėtiniais: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lt: Failo dydis %filesize viršija leistiną maksimalų %maxsize dydį.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
lt: Failas yra %filesize, kurį įkėlus bus viršyta disko kvota %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
lt: Paveikslėlio dydis pakeistas, kad tiktų maksimaliai leidžiamiems %dimensions matmenims.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
lt: Atsiųstas paveikslėlis yra per didelis: maksimalūs matmenys yra %dimensions taškų.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
lt: Vaizdas per mažas, mažiausi matmenys yra %dimensions taškai.

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: Admin
lt: Adminas

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Page elements
lt: Puslapio elementai

en: Load a referenced user
lt: Įkrauna nurodytus narius

en: Content containing the user reference field
lt: Turinys turintis nario nurodymo laukelį

en: Referenced user
lt: Nurodytas narys

en: Load a referenced node
lt: Įkrauti nurodytą mazgą

en: Content containing the node reference field
lt: Turinys turintis mazgo nurodymo laukelį

en: Referenced content
lt: Nurodytas turinys

en: Populate a field
lt: Užpildytas laukelis

en: Select the machine-name of the field.
lt: Pasirinkite mašinoms suprantama pavadinimą.

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Input type
lt: Įvedimo tipas

en: View used to select the nodes
lt: Peržiūra naudojam pasirinkti mazgus

en: %name: this post can't be referenced.
lt: %name: šis įrašas negali būt nurodytas.

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
lt: Mazgai yra pirminis Drupal svetainės turinys.

en: Users who have created accounts on your site.
lt: Vartotojai, susikūrę paskyras jūsų svetainėje.

en: Delete comment
lt: Šalinti komentarą

en: Default image
lt: Įprastas vaizdas

en: Use default image
lt: Naudoti įprastą vaizdą

en: Choose a image that will be used as default.
lt: Pasirinkite vaizdą kuris bus naudojamas kaip įprastas.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lt: Šis tekstas naudojamas paieškos sistemų, ekranų skaityklių ar kai vaizdo neįmanoma įkelti.

en: Undated
lt: Atnaujinta

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Action to take if argument is not present
lt: Kokį veiksmą atlikti, jei argumento nėra

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
lt: Jeigu ši reikšmė bus gaunama kaip argumentas, tada argumentas bus ignoruojas, pvz. "visos reikšmės"

en: Action to take if argument does not validate
lt: Veiksmai jei argumentas negalioja

en: The node ID of the node.
lt: Mazgo ID.

en: No role
lt: Jokios rolės

en: View link
lt: Peržiūrėti nuorodą

en: %title field is required.
lt: %title laukelis privalomas.

en: The size of the file.
lt: Failo dydis.

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: The file could not be uploaded.
lt: Failo neįmanoma įkelti.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
lt: Pasirinkta paveikslėlių valdymo įrankinė (toolkit) %toolkit negali teisingai įvykdyti %function.

en: The background color to use for exposed areas of the image. Use web-style hex colors (#FFFFFF for white, #000000 for black). An empty value will cause images that support transparency to have transparent backgrounds, otherwise it will be white.
lt: Fono spalva naudojama pažeistose vaizdo vietose. Naudokite hex spalvas (#FFFFFF balta, #000000 juoda). Tuščia reikšmė palaiko permatomą foną vaizdams kurie palaiko permatomą foną, kitu atveju bus naudojama balta.

en: Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
lt: Prašome naudoti tik skaičius, raides apatinį brūkšnį (_) ar minusą (-) parinkties pavadinimui.

en: Preset %name (ID: @id) was deleted.
lt: Parinktis %name (ID: @id) pašalinta.

en: Preset %name (ID: @id) was flushed.
lt: Parinktis %name (ID: @id) išvalyta.

en: Override Defaults
lt: Perrašyti Numatytuosius

en: Unknown Action.
lt: Nežinomas Veiksmas.

en: Unknown Preset.
lt: Nežinoma Parinktis.

en: The action was succesfully updated.
lt: Šis veiksmas sėkmingai atnaujintas.

en: ImageCache already generating: %dst, Lock file: %tmp.
lt: ImageCache jau generuojamas: %dst, Užrakintos bylos: %tmp.

en: Manage ImageCache presets.
lt: Valdyti ImageCache parinktis.

en: Place the following snippet in your module as part of <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.
lt: Įterpkite šį fragmentą į savo modulį kaip dalį
    <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
lt: %p ne katalogas arba ne skaitomas web serverio.

en: Has Avatar
lt: Turi Avatarą

en: Display the node with standard node view.
lt: Rodyti standartinį mazgo langą.

en: Node module form.
lt: Mazgo modulio forma.

en: Locale module form.
lt: Lokalės modulio forma.

en: Taxonomy module form.
lt: Sistematikos modulio forma.

en: Legend
lt: Legenda

en: Format: @date
lt: Formatas: @date

en: The year must be a number between %min and %max.
lt: Metai turi būt tarp %min ir%max.

en: Date date (YYYY-MM-DD)
lt: Data (YYYY-MM-DD)

en: Date datetime (YYYY-MM-DDTHH:MM:SS)
lt: Data su laiku (YYYY-MM-DDTHH:MM:SS)

en: Time H:i
lt: Laikas H:i

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
lt: !repeats_every_interval - !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
lt: !repeats_every_interval kiekvieną !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
lt: !repeats_every_interval - !month_days - !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
lt: !repeats_every_interval - !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
lt: !repeats_every_interval !count kartus

en: !repeats_every_interval until !until_date
lt: !repeats_every_interval iki !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
lt: !repeats_every_interval išskyrus!except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
lt: !repeats_every_interval kai savaitė prasideda !day_of_week

en: Repeats !interval !bymonth !byday !count !until !except.
lt: Kartojasi !interval !bymonth !byday !count !until !except.

en: every week | every @count weeks
lt[0]: kas savaitę
lt[1]: kas @count savaites
lt[2]: kas @count[2] savaičių

en: every month | every @count months
lt[0]: kas mėnesį
lt[1]: kas @count mėnesius
lt[2]: kas @count[2] mėnesių

en: every year | every @count years
lt[0]: kasmet
lt[1]: kas @count metus
lt[2]: kas @count[2] metų

en: every day | every @count days
lt[0]: kiekvieną dieną
lt[1]: kas @count dienas
lt[2]: kas @count[2] dienų

en: Detected time zone: %timezone; client date: %date; abbreviation: %abbreviation; offset: %offset; daylight saving time: %is_daylight_saving_time.
lt: Atpažinta laiko juosta: %timezone; kliento data: %date; sutrumpinimas: %abbreviation; offset: %offset; vasaros laikas: %is_daylight_saving_time.

en: Yes/No
lt: Taip/Ne

en: Poll title
lt: Apklausos pavadinimas

en: Numbered list
lt: Sunumeruotas sąrašas

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
lt: %name: šis laukelis negali turėti daugiau nei @count reikšmių.

en: No fields available.
lt: Laukelių nėra.

en: '@column' => value for @column
lt: '@column' =>reikšmė @column

en: return array(
      0 => array(@columns),
      // You'll usually want to stop here. Provide more values
      // if you want your 'default value' to be multi-valued:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );
lt: return array(
      0 => array(@columns),
      //Paprastai jūs norite sustoti čia. Pateikite daugiau reikšmių
      //jei norite, kad 'įprasta reikšmė' būtų daugialypė:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );

en: Vertical Tabs
lt: Vertikalios kortelės

en: Not in book
lt: Ne knygoje

en: <create a new book>
lt: <sukurti naują knygą>

en: New book
lt: Nauja knyga

en: By @name on @date
lt: Sukūrė @name - @date

en: By @name
lt: Sukūrė @name

en: Sticky on top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Not in menu
lt: Ne meniu

en: No attachments
lt: Nėra prisegtuko

en: Alias: @alias
lt: Pervadinimas: @alias

en: No alias
lt: Nėra pervadinimo

en: No terms
lt: Nėra termino

en: Create a list of options as a list in <strong>Allowed values list</strong> or as an array in PHP code. These values will be the same for %field in all content types.
lt: Sukuria sąrašą pasirinkimų <strong>Leidžiamų reikšmių sąrašas</strong> ar kaip PHP kodą. Šios reikšmės bus tokios pačios %field visuose turinio tipuose.

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
lt: Jums reikia nurodyti 'leidžiamos reikšmės' šiam laukeliui.

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Comment author's user id
lt: Komentaro autoriaus nario id

en: Node creation year (four digit)
lt: Mazgo sukūrimo metai (keturi skaitmenys)

en: Node creation year (two digit)
lt: Mazgo sukūrimo metai (du skaitmenys)

en: The text used in the menu as link text for this item.
lt: Tekstas, naudojamas kaip meniu nuorodos tekstas šiam elementui.

en: The name of the currently logged in user.
lt: Šiuo metu prisijungusio vartotojo vardas.

en: The user ID of the currently logged in user.
lt: Šiuo metu prisijungusio vartotojo ID.

en: The email address of the currently logged in user.
lt: Šiuo metu prisijungusio vartotojo el. pašto adresas.

en: User timezone
lt: Nario laiko juosta

en: New revision
lt: Nauja versija

en: Add comment link
lt: Pridėti komentaro nuorodą

en: Change basic information
lt: Keisti pagrindinę informaciją

en: Disable rich-text
lt: Išjungti raiškųjį tekstą

en: Enable rich-text
lt: Įjungti raiškųjį tekstą

en: Strike-through
lt: Perbrauktas

en: Align left
lt: Lygiuoti kairėje

en: Align center
lt: Centruoti

en: Align right
lt: Lygiuoti dešinėje

en: Justify
lt: Lygiuoti su abiem paraštėm

en: Remove format
lt: Pašalinti formatavimą

en: Check spelling
lt: Tikrinti rašybą

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas

en: Inserted
lt: Įterptas

en: Broken handler @table.@field
lt: Sugadintas  padėjėjas @table.@field

en: Skipping broken view @view
lt: Praleidžiamas sugedęs vaizdas @view

en: Ajax callback for view loading.
lt: Ajax callback vaizdo krovimuisi.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lt: Užrakintam vaizdui pakeitimai negalimi

en: Convert view
lt: Konvertuoti rodinį

en: Create customized lists and queries from your database.
lt: Kurti savitus sąrašus ir užklausas iš jūsų duomenų bazės

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lt: Vaizdų administravimo sąsaja. Be šio modulio redaguoti ar kurti vaizdų jūs negalėsite.

en: Example table
lt: Pavyzdinė lentelė

en: Example content
lt: Pavyzdinis turinys

en: Example node
lt: Pavyzdinis mazgas

en: Plain text field
lt: Tekstinis laukas

en: Just a plain text field.
lt: Tiesiog tekstinis laukas

en: Numeric field
lt: Skaitmenų laukas

en: Just a numeric field.
lt: Tiesiog Skaitmenų laukas

en: Timestamp field
lt: Laiko žymos laukelis

en: Just a timestamp field.
lt: Tik laiko žymos laukelis

en: Emulates the default Drupal front page; you may set the default home page path to this view to make it your front page.
lt: Emuliuoja Numatytąjį Drupal pirmą puslapį; jūs galite nustatyti numatytąjį pirmą puslapio kelią į šį.

en: The title to use when this argument is present. It will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
lt: Antraštė, kuri bus naudojama jeigu šis argumentas bus matomas. Ši antraštė perrašys rodmens antraštę ir kitas antraštes iš buvusių argumentų. Galite naudoti procento simbolį jeigu norite antraštę perrašyti į argumento antraštę. Naudokite "%1" pirmam argumentui, "%2" antram argumentui ir t.t.

en: Display all values
lt: Rodyti visas reikšmes

en: Hide view / Page not found (404)
lt: Paslėpti vaizdą/ Puslapis nerastas (404)

en: Display empty text
lt: Rodyti tuščio tekstą

en: Provide default argument
lt: Rodyti numatytąjį argumentą

en: Provide default argument options
lt: Numatytojo argumento pasirinkimai

en: Default argument type
lt: Numatytojo argumento tipas

en: Current date
lt: Dabartinė data

en: Current node's creation time
lt: Dabartinio mazgo sukūrimo laikas

en: Current node's update time
lt: Dabartinio mazgo atnaujinimo laikas

en: Allow multiple terms per argument.
lt: Leisti daugiau nei vieną terminą per argumentą.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
lt: Jei pasirinkta, tai vartotojai gali įrašyti daugiau nei vieną argumentą principu 1+2+3 (OR) arba 1,2,3 (AND).

en: Allow multiple arguments to work together.
lt: Leisti daugiau nei vieną argumentą.

en: Character limit
lt: Simbolių limitas

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lt: Tekstas už skaičiaus, tarkim valiutos simbolis.

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: not in
lt: ne

en: Displays
lt: Rodymai

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Default settings for this view.
lt: Numatytieji nustatymai šiam langui.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
lt: Rodyti langą kaip puslapį su URL ir meniu nuorodomis.

en: Display the view as a block.
lt: Rodyti langą kaip bloką.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
lt: Rodyti langą kaip RSS srautą.

en: Displays rows one after another.
lt: Rodyti eilutes vieną po kitos.

en: HTML List
lt: HTML sąrašas

en: Displays rows as an HTML list.
lt: Rodo eilutes kaip HTML sąrašą.

en: Displays rows in a table.
lt: Rodo eilutes kaip lentelę.

en: Generates an RSS feed from a view.
lt: Generuoja RSS srautą iš vaizdo.

en: Will be available to all users.
lt: Bus prieinama visiems vartotojams.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
lt: Bus prieinama vartotojams, atliekantiems specifines roles.

en: sort criteria
lt: išrikiavimo kriterijai

en: Sort criterion
lt: Išrikiavimo kriterijus

en: sort criterion
lt: išrikiavimo kriterijus

en: filter
lt: filtras

en: The title of the comment.
lt: Komentaro pavadinimas.

en: The text of the comment.
lt: Komentaro tekstas

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
lt: Komentaro autoriaus vardas. Gali veikti kaip nuoroda į autoriaus asmeninę svetainę.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Komentaro autoriaus svetainės adresas. Gali veikti kaip nuoroda. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Date and time of when the comment was posted.
lt: Komentaro pateikimo data ir laikas

en: Whether or not the comment is currently in moderation.
lt: Ar komentaras yra moderavimo eilėje.

en: Provide a simple link to view the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima peržiūrėti komentarą.

en: Provide a simple link to edit the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti komentarą.

en: Provide a simple link to delete the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti komentarą.

en: The User ID of the comment's author.
lt: Komentaro autoriaus vartotojo ID.

en: Parent CID
lt: Tėvinis CID

en: The Comment ID of the parent comment.
lt: Tėvinio komentaro ID.

en: Last comment time
lt: Paskutinio komentaro laikas

en: Date and time of when the last comment was posted.
lt: Paskutinio komentaro pateikimo data ir laikas.

en: Last comment author
lt: Paskutinio komentaro autorius

en: The name of the author of the last posted comment.
lt: Paskutinio komentaro autoriaus vardas.

en: Comment count
lt: Komentarų kiekis

en: The number of comments a node has.
lt: Mazgo turimų komentarų skaičius.

en: Updated/commented date
lt: Atnaujinta/pakomentuota data

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
lt: Naujausio komentaro arba mazgo atnaujinimo laikas.

en: The number of new comments on the node.
lt: Naujų mazgo komentarų skaičius.

en: Comment status
lt: Komentaro būsena

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
lt: Ar komentarai šiame mazge leidžiami, ar ne.

en: User posted or commented
lt: Vartotojas paskelbė įrašą arba pakomentavo

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
lt: Rodyti mazgus tik jei vartotojas paskelbė arba pakomentavo mazgą.

en: Display the comment with standard comment view.
lt: Rodyti standartinį komentarų langą.

en: Display the comment as RSS.
lt: Rodyti komentarą kaip RSS.

en: The group the translation is in.
lt: Vertimo grupė.

en: Provide a simple link to edit the translations.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vertimus.

en: The language this translation is in.
lt: Šio vertimo kalba.

en: The ID of the parent translation.
lt: Tėvinio vertimo ID.

en: Whether or not the translation is plural.
lt: Ar vertimas yra daugiskaita.

en: The title of the node.
lt: Mazgo pavadinimas.

en: The date the node was posted.
lt: Data kada mazgas buvo paskelbtas.

en: The type of a node (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
lt: Mazgo tipas (pvz.: "tinklaraščio įrašas", "forumo tema", "straipsnis" ir pan).

en: Whether or not the node is published.
lt: Ar mazgas yra publikuotas.

en: Whether or not the node is promoted to the front page.
lt: Ar mazgas yra iškeltas į pagrindinį puslapį.

en: Whether or not the node is moderated.
lt: Ar mazgas yra moderuojamas.

en: Whether or not the node is sticky.
lt: Ar mazgas yra prikabintas puslapio viršuje.

en: Provide a simple link to the node.
lt: Pateikite paprastą nuorodą į mazgą.

en: Provide a simple link to edit the node.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti mazgą.

en: Provide a simple link to delete the node.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti mazgą.

en: In the form of CCYYMMDD.
lt: CCYYMMDD formatu.

en: Created year + month
lt: Sukūrimo metai + mėnuo

en: In the form of YYYYMM.
lt: YYYYMM formatu.

en: Created year
lt: Sukūrimo metai

en: In the form of YYYY.
lt: YYYY formatu.

en: Created month
lt: Sukūrimo mėnuo

en: In the form of MM (01 - 12).
lt: MM (01 - 12) formatu.

en: Created day
lt: Sukūrimo diena

en: In the form of DD (01 - 31).
lt: DD (01 - 31) formatu.

en: Created week
lt: Sukūrimo savaitė

en: Updated year + month
lt: Atnaujinimo metai + mėnuo

en: Updated year
lt: Atnaujinimo metai

en: Updated month
lt: Atnaujinimo mėnuo

en: Updated day
lt: Atnaujinimo diena

en: Updated week
lt: Atnaujinimo savaitė

en: Node revision
lt: Mazgo versija

en: Node revisions are a history of changes to nodes.
lt: Mazgo versijos yra mazgo pasikeitimų istorija.

en: Relate a node revision to the user who created the revision.
lt: Susieti mazgo versiją su vartotoju, sukūrusiu versiją.

en: The revision ID of the node revision.
lt: Mazgo versijos ID.

en: The date the node revision was created.
lt: Mazgo versijos sukūrimo data.

en: Revert link
lt: Sugrąžinti nuorodą

en: Provide a simple link to revert to the revision.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima sugrąžinti versiją.

en: Provide a simple link to delete the node revision.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti mazgo versiją.

en: Filter by access.
lt: Filtruoti pagal prieigą.

en: Has new content
lt: Turi naujo turinio

en: Show a marker if the node has new or updated content.
lt: Rodyti žymą, jei mazgas turi naujo ar atnaujinto turinio.

en: Show only nodes that have new content.
lt: Rodyti tik mazgus, turinčius naujo turinio.

en: Node ID from URL
lt: Mazgo ID iš URL

en: Poll
lt: Apklausos

en: Whether the poll is open for voting.
lt: Ar apklausa yra atvira balsavimui.

en: Links from
lt: Nuorodos iš

en: Other nodes that are linked from the node.
lt: Kiti mazgai, kurie pasiekiami per nuorodas iš mazgo.

en: Links to
lt: Nuorodos į

en: Other nodes that link to the node.
lt: Kitos nuorodos, vedančios į mazgą.

en: Views today
lt: Šiandienos peržiūros

en: Browser session ID of user that visited page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį naršyklės sesijos ID

en: Title of page visited.
lt: Aplankyto puslapio pavadinimas.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
lt: Aplankyto puslapio vidinis kelias (giminingas Drupal)

en: Referrer URI.
lt: Referio URI

en: Hostname of user that visited the page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį serveris

en: Time in milliseconds that the page took to load.
lt: Puslapio užkrovimo laikas milisekundėmis

en: Timestamp of when the page was visited.
lt: Laiko žyma kada buvo aplankytas puslapis

en: Files maintained by Drupal and various modules.
lt: Failai, palaikomi Drupal ir įvairių modulių.

en: The ID of the file.
lt: Failo ID.

en: The name of the file.
lt: Failo pavadinimas.

en: The status of the file.
lt: Failo būsena.

en: The date the file was uploaded.
lt: Failo įkėlimo data.

en: upload
lt: siųsti

en: The description of the uploaded file.
lt: Įkelto failo aprašymas.

en: Listed
lt: Sąraše

en: Has attached files
lt: Turi prikabintų failų

en: Only display items with attached files. This can cause duplicates if there are multiple attached files.
lt: Rodyti tik elementus su prikabintais failais. Gali atsirasti dublikatų, jei prikabinti keli failai.

en: The user ID
lt: Vartotojo ID

en: The user or author name.
lt: Vartotojo ar autoriaus vardas.

en: Language of the user
lt: Vartotojo kalba

en: The user's picture, if allowed.
lt: Vartotojo nuotrauka, jei leidžiama.

en: The date the user was created.
lt: Vartotojo sukūrimo data.

en: The user's last access date.
lt: Vartotojo paskutinės prieigos data.

en: The user's last login date.
lt: Vartotojo paskutinio prisijungimo data.

en: Whether a user is active or blocked.
lt: Ar vartotojas yra aktyvus, ar užblokuotas.

en: The user's signature.
lt: Vartotojo parašas.

en: Provide a simple link to edit the user.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vartotojo informaciją.

en: Provide a simple link to delete the user.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti vartotoją.

en: Roles that a user belongs to.
lt: Rolės, kurias vykdo vartotojas.

en: User ID from URL
lt: Vartotojo ID iš URL

en: User ID from logged in user
lt: Vartotojo ID iš prisijungusio vartotojo

en: Randomize the display order.
lt: Rodyti atsitiktine tvarka.

en: Null
lt: Nulis

en: contact
lt: kontaktuoti

en: Current user's language
lt: Dabartinė vartotojo kalba

en: Default site language
lt: Pagrindinė svetainės kalba

en: No language
lt: Be kalbos

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
lt: Ieškoti bet kurį iš dviejų terminų naudokite <strong>OR</strong>. Pvz.: <strong>katės OR šunys</strong>.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: @current of @max
lt: @current iš @max

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas.

en: Enable and disable features.
lt: Įjungti ir išjungti elementus.

en: Contact form
lt: Kontaktų formos

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
lt: Versija leidžia jums sekti skirtumus tarp daugialypių versijų.

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Date and time lookup
lt: Datos ir laikos ieškojimas

en: Translation settings
lt: Vertimo nuostatos

en: File name without extension
lt: Failo pavadinimas be plėtinio

en: File extension
lt: Failo plėtinys

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines:<br /><code>!htaccess</code>
lt: Saugumo įspėjimas: Byla .htaccess neįrašoma. Prašome sukurti .htaccess bylą %directory direktorijoje su šiomis eilutėmis:<br><code>!htaccess</code>

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
lt: Pasirinkite metodą naudojamą surinkti siūlomos pabaigos siūlymus.Atminkite, kad <em>Turi</em> gali sukelti veikimo klaidų svetainėms turinčioms tūkstančius mazgų.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
lt: %name: pavadinimas netinka. Prašome patikrinti jūsų pasirinkimą..

en: An image thumbnail was not able to be created.
lt: Vaizdo miniatiūros nepavyko sukurti.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
lt: Maksimali vaizdo rezoliucija išreikšta PLOTIxAUKŠTIS (pvz.: 640x480). Nustatykite 0 jei neribosite. Jei bus atsiųstas didesnis vaizdas jis bus sumažintas, kad atitiktų duotas reikšmes. Mažinant atsiųstą vaizdą bus prarasti <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF duomenys</a>.

en: Minimum resolution for Images
lt: Minimali Vaizdo rezoliucija

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an image that is smaller than these dimensions is uploaded it will be rejected.
lt: Minimali Vaizdo rezoliucija išreikšta PLOTIxAUKŠTIS (pvz.: 640x480). Nustatykite 0 jei neribosite. Jei vaizdas mažesnis nei nustatyta jo atsiuntimas bus atmestas.

en: ALT text settings
lt: ALT teksto nuostatos

en: Enable user input alternate text for images.
lt: Leiskite nariams įvesti alternatyvų vaizdo tekstą

en: Default ALT text
lt: Įprastas ALT tekstas

en: This value will be used for alternate text by default.
lt: Ši reikšmė bus naudojama alternatyviam tekstui.

en: Title text settings
lt: Pavadinimo teksto nuostatos

en: Enable user input title text for images.
lt: Leiskite nariams įvesti vaizdo pavadinimą

en: Choose type of field to be displayed to the user.
lt: Pasirinkite laukelio tipą

en: Default Title text
lt: Įprsatas Pavadinimo tekstas

en: This value will be used as the image title by default.
lt: Ši reikšmė bus naudojam kaip įprastas vaizdo pavadinimas

en: When an image is not uploaded, show a default image on display.
lt: Kai vaizdas neatsiųsta naudoti įprastą vaizdą.

en: The default image could not be uploaded. The destination %destination does not exist or is not writable by the server.
lt: Nepavyko atsiųsti įprasto vaizdo. Tikslas %destination neegzistuoja ar neįrašomas serverio.

en: Only web-standard images (jpg, gif, and png) are supported through the image widget. If needing to upload other types of images, change the widget to use a standard file upload.
lt: Tik web standartus atitinkančius vaizdus (jpg, gif ir png) galima naudoti su vaizdų valdikliu. Jei reikia atsiųsti kitokio tipo vaizdus pakeiskite valdiklį į standartinį bylų valdiklį.

en: Please specify a resolution in the format WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480).
lt: Prašome nurodyti rezoliucija formatu PLOTISxAUKŠTIS (pvz.: 640x480)

en: Alternate Text
lt: Alternatyvus tekstas

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lt: Pavadinimas naudojamas kaip užuomina kai kursoriumi užeinama ant vaizdo.

en: The ImageField module has been disabled. The <a href="http://drupal.org/project/filefield">FileField module</a> needs to be installed for it to work properly.
lt: ImageField modulis išjungtas. <a href="http://drupal.org/project/filefield">FileField modulį</a> reikia įdiegti, kad veiktų tinkamai.

en: Image linked to node
lt: Vaizdas nukreiptas į mazgą

en: Image linked to file
lt: Vaizdas nukreiptas į failą

en: FileField must be updated to Drupal 6 before ImageField can be updated.
lt: FileField turi būt atnaujintas į Drupal 6 prieš ImageField atnaujinimą.

en: Deleted admin thumbnails distributed throughout files directory. All thumbnails are now stored in the "imagefield_thumbs" directory.
lt: Pašalintos admino miniatiūros pateiktos per bylų katalogus. Nuo šiol visos miniatiūros saugomos "imagefield_thumbs" kataloge.

en: The selected file %name could not be saved.
lt: Pasirinkto failo %name neįmanoma išsaugoti.

en: The directory %directory is a file and cannot be overwritten.
lt: Katalogas %directory yra failas ir neįmanoma perrašyti.

en: Could not set permissons on destination file: %file
lt: Neįmanoma nustatyti leidimų nurodytam failui: %file

en: The path %directory was checked as a directory, but it is a file.
lt: Kelias %directory buvo pažymėtas kaip direktorija, bet tai yra failas.

en: List field
lt: Sąrašo laukelis

en: Files listed by default
lt: Bylos paprastai sąraše

en: When enabled, will display a text field where users may enter a description about the uploaded file.
lt: Kai įjungta bus rodomas teksto laukelis kur nariai galės įvesti atsiustos bylos aprašymą.

en: FileField was trying to display the file %file, but it does not exist.
lt: FileField bandė rodyti %file failą, bet jis neegzistuoja.

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Bar with progress meter
lt: Juosta su progreso matuokliu

en: Throbber
lt: Pulsas

en: Your server supports upload progress capabilities. The "throbber" display does not indicate progress but takes up less room on the form, you may want to use it if you'll only be uploading small files or if experiencing problems with the progress bar.
lt: Jūsų serveris palaiko atsiuntimo progreso sugebėjimus. "Pulsavimas" nerodo progreso bet užima mažiau vietos, galbūt jūs norėsite juo naudotis jei siunčiate daug mažų bylų ar progreso juosta sukelia problemų.

en: Path settings
lt: Kelio nuostatos

en: Optional subdirectory within the "%directory" directory where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
lt: Pasirinktina sub direktorija  direktorijoje "%directory" kur bylos bus saugomos. Neįrašykite įžambaus brūkšnio.

en: Specify the size limit that applies to each file separately. Enter a value like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If you leave this this empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
lt: Nurodykite dydžio limitą kuris bus taikomas kiekvienai bylai. Įveskite reikšmes "512" (baitais), "80K" (kilobaitais) ar "50M" (megabaitais). Jei paliksite tuščia bylos dydis bus apribotas tik PHP maksimaliu post ir atsiuntimo dydžiu (šiuo metu <strong>%limit</strong>).

en: The file path (@file_path) cannot start with the system files directory (@files_directory), as this may cause conflicts when building file URLs.
lt: Bylos kelias (@file_path) negali prasidėti su sistemos bylų direktorija (@files_directory), kadangi tai gali sukelti konfliktų kai bus kuriami bylų URL.

en: The "@field" option must contain a valid value. You can either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes).
lt: "@field" turi būt galiojanti reikšmė.  Įveskite reikšmes "512" (baitais), "80K" (kilobaitais) ar "50M" (megabaitais).

en: The file in the @field field was unable to be uploaded.
lt: Failo @field laukelyje neįmanoma įkelti.

en: Referencing to the file used in the %field field is not allowed.
lt: Nurodymas į bylą naudojamas %field laukelyje neleidžiama.

en: The file referenced by the %field field does not exist.
lt: Failas nurodytas %field laukelyje neegzistuoja.

en: Total filesize for %title, %tsize,  exceeds field settings of %msize.
lt: Visas failo dydis %title, %tsize, viršija laukelio nuostatas %msize.

en: The file upload failed. %upload
lt: Failo įkėlimas nepavyko. %upload

en: A plain file upload widget.
lt: Paprastas bylos atsiuntimo valdiklis.

en: Displays the file system path to the file.
lt: Rodo failų sistemos kelią iki failo.

en: URL to file
lt: Failo URL

en: Displays a full URL to the file.
lt: Rodo pilną failo URL

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
lt: Nepataisoma klaida. Įkeltas failas tikriausiai viršijo maksimalų leidžiamą dydį (@size), kurį palaiko šis serveris.

en: An unrecoverable error occurred. This form was missing from the server cache. Try reloading the page and submitting again.
lt: Nepataisoma klaida. Ši forma neturi serverio kešo. Pabandykite perkrauti puslapį ir bandykite vėl.

en: Starting upload...
lt: Pradedamas įkėlimas...

en: Uploading... (@current of @total)
lt: Įkeliama... (@current iš @total)

en: The file contents (@type) do not match its extension (@extension).
lt: Failo turinys (@type) nesutampa su plėtiniu (@extension).

en: Allowed Extensions: %ext
lt: Leidžiami plėtiniai: %ext

en: Maximum Filesize: %size
lt: Maksimalus failo dydis: %size

en: The image must be exactly %dimensions pixels.
lt: Vaizdas turi būt tiksliai %dimensions taškų.

en: The image will not fit between the dimensions of %min_dimensions and %max_dimensions pixels.
lt: Vaizdas neatitinka matmenų %min_dimensions ir %max_dimensions taškų.

en: Images must be exactly @min_size pixels
lt: Vaizdas turi būt tiksliai @min_size taškų

en: Images must be between @min_size pixels and @max_size
lt: Vaizdai turi būt tarp @min_size taškų ir @max_size

en: Images larger than @max_size pixels will be scaled
lt: Vaizdai didesni nei @max_size taškų bus sumažinti.

en: Images must be smaller than @max_size pixels
lt: Vaizdai turi būt mažesni nei @max_size taškų

en: Images must be larger than @max_size pixels
lt: Vaizdai turi būt didesni nei @max_size taškų

en: The file is not a known image format.
lt: Failas yra nežinomo vaizdo formato.

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
lt: Jūsų serveris gali rodyti failų įkėlimo eigą naudojantis, bet neturi reikiamų bibliotekų. Rekomenduojama įdiegti <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress biblioteką</a> arba <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.

en: Your server is capable of displaying file upload progress using APC RFC1867. Note that only one upload at a time is supported. It is recommended to use the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> if possible.
lt: Jūsų serveris gali rodyti failų įkėlimo eigą naudojantis APC RFC1867. Atminkite, kad vienu metu palaikomas tik vienas įkėlimas. Rekomenduojama  naudotis <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress biblioteka</a> jei įmanoma.

en: Migrating filefield values
lt: Migruojamos filefield reikšmės

en: The File field %field has been updated with new settings.
lt: Failų laukelis %field buvo atnaujintas naujomis nuostatomis.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP 5.2 and an Apache server.
lt: Jūsų serveris negali rodyti bylų atsiuntimo progreso. Tam reikia  PHP 5.2 ir  Apache serverio.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP be run with mod_php and not as FastCGI.
lt: Jūsų serveris negali rodyti bylų atsiuntimo progreso. Tam reikia, kad PHP veiktu su mod_php ir ne kaip FastCGI.

en: Your server is capable of displaying file upload progress through APC, but it is not enabled. Add <code>apc.rfc1867 = 1</code> to your php.ini configuration. Alternatively, it is recommended to use <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, which supports more than one simultaneous upload.
lt: Jūsų serveris gali rodyti failų įkėlimo eigą naudojantis APC, bet ji neįjungta. Pridėkite <code>apc.rfc1867 = 1</code> į savo php.ini konfigūraciją. Kaip alternatyva, rekomenduojama naudotis <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, kuri taip pat palaiko kelis įkėlimus vienu metu.

en: Enabled (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)
lt: Įjungta (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
lt: Įjungta (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
lt: Įkėlimo eiga

en: Width of a video or image file in pixels.
lt: Video ar vaizdo failo plotis taškais.

en: Height of a video or image file in pixels.
lt: Video ar vaizdo failo aukštis taškais.

en: The duration of audio or video files, in seconds.
lt: Audio ar video failo laikas sekundėmis.

en: Audio format
lt: Audio formatas

en: The audio format.
lt: Audio formatas

en: The sample rate of the audio.
lt: Audio garso elemento dažnis.

en: Audio channel mode
lt: Audio kanalų režimas

en: The number of channels in the audio, by name (stereo or mono).
lt: Audio kanalų skaičius, pagal pavadinimą (stereo ar mono)

en: The audio bitrate.
lt: Audio pralaidumas

en: Audio bitrate mode
lt: Audio bitrate režimas

en: The kind of audio bitrate, such as VBR. Usually empty.
lt: Koks audio pralaidumas, VBR. Paprastai tuščia.

en: Default (usually mm:ss)
lt: Numatytasis (paprastai mm:ss)

en: Hours: h
lt: Valandos: h

en: Minutes: mm
lt: Minutės: mm

en: Seconds: ss
lt: Sekundės: ss

en: Total seconds
lt: Viso sekundžių

en: Data key
lt: Duomenų raktas

en: The data column may (or may not) contain any of the following data. Select the data that should be output for this field.
lt: duomenų stulpelis gali (arba ne) turėti šiuos duomenis. Pasirinkite kuriuos duomenis išvesti.

en: %name: the value may be no smaller than %min.
lt: %name: vertė negali būti mažesnė už %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
lt: %name: vertė negali būti didesnė už %max.

en: Comparing two revisions:
lt: Lyginamos dvi versijos:

en: Show diffs inline for this content type
lt: Šiam turinio tipui rodyti skirtumus tiesiogiai

en: Inline diffs
lt: Įterpti skirtumai

en: Highlight changes
lt: Paryškinti pakeitimus

en: Hide changes
lt: Slėpti pakeitimus

en: CTools CSS Cache
lt: CTools CSS Podėlis

en: A special cache used to store objects that are being edited; it serves to save state in an ordinarily stateless environment.
lt: Specialus podėlis naudojamas redaguojamiems objektams; jis naudojamas būsenos išsaugojimui paprastai būsenos neturinčioje aplinkoje.

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
lt: Viskas formoje, ko nėra rodoma kitame turinyje.

en: Node created date
lt: Mazgo sukūrimo data

en: Node last updated date
lt: Mazgo paskutinio atnaujinimo data

en: Node form submit buttons
lt: Mazgo formos pateikimo mygtukai

en: Menu settings on the Node form.
lt: Mazgo formos meniu nustatymai.

en: Field label
lt: Laukelio žymė

en: Form settings
lt: Formos nuostatos

en: Type of group.
lt: Grupės tipas.

en: No custom formats configured. Please <a href="@link">add</a> some.
lt: Savitų formatų nenustatyta. Prašome<a href="@link">pridėti</a> kelis.

en: Format string
lt: Formato eilutė

en: This format already exists.  Please enter a unique format string.
lt: Toks formatas jau egzistuoja. Prašome įvesti unikalų.

en: Are you sure you want to remove the format %format?
lt: Ar tikrai norite pašalinti formatą %format?

en: Removed date format %format.
lt: %format formatas pašalintas.

en: Are you sure you want to remove the format type %format?
lt: Ar tikrai norite pašalinti formato tipą %format?

en: Removed date format type %format.
lt: %format formato tipas pašalintas.

en: !type date format
lt: !type datos formatas

en: %title is invalid.
lt: %title klaidingas.

en: Failed to open file: %filename
lt: Nepavyko atidaryti failo: %filename

en: Invalid calendar file: %filename
lt: Klaidingas kalendoriaus failas: %filename

en: Invalid calendar file.
lt: Klaidingas kalendoriaus failas.

en: !day-name Sunday|Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday
lt: !day-name Sekmadienis|Pirmadienis|Antradienis|Trečiadienis|Ketvirtadienis|Penktadienis|Šeštadienis

en: !day-abbreviation Sun|Mon|Tue|Wed|Thu|Fri|Sat
lt: !day-abbreviation Sek|Pir|Ant|Tre|Ket|Pen|Šeš

en: !day-abbreviation S|M|T|W|T|F|S
lt: !day-abbreviation S|P|A|T|K|P|Š

en: !day-abbreviation SU|MO|TU|WE|TH|FR|SA
lt: !day-abbreviation SE|PI|AN|TR|KE|PE|ŠE

en: !datetime Year|Month|Day|Week|Hour|Minute|Second|All Day|All day
lt: !datetime Metai|Mėnesis|Diena|Savaitė|Valanda|Minutė|Sekundė|Visa Diena|Visa diena

en: !datetime_plural Years|Months|Days|Weeks|Hours|Minutes|Seconds
lt: !datetime_plural Metai|Mėnesiai|Dienos|Savaitės|Valandos|Minutės|Sekundės

en: !date_order Every|First|Second|Third|Fourth|Fifth
lt: !date_order Kiekviena|Pirma|Antra|Trečia|Ketvirta|Penkta

en: !date_order |Last|Next to last|Third from last|Fourth from last|Fifth from last
lt: !date_order |Paskutinis|Priešpaskutinis|Trečias nuo galo|Ketvirtas nuo galo|Penktas nuo galo

en: !date_nav Prev|Next|Today
lt: !date_nav Atgal|Toliau|Šiandiena

en: !month-name |January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
lt: !month-name |Sausis|Vasaris|Kovas|Balandis|Gegužė|Birželis|Liepa|Rugpjūtis|Rugsėjis|Spalis|Lapkritis|Gruodis

en: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|May|Jun|Jul|Aug|Sep|Oct|Nov|Dec
lt: !month-abbreviation |Sau|Vas|Kov|Bal|Geg|Bir|Lie|Rug|Rugs|Spa|Lap|Gru

en: Allow users to configure date formats
lt: Leisti vartotojams konfigūruoti datų formatus

en: Custom formats
lt: Savitai formatai

en: Allow users to configure custom date formats.
lt: Leisti vartotojams konfigūruoti specialius datų formatus.

en: Add format
lt: Pridėti formatą

en: Allow users to add additional date formats.
lt: Leisti nariams pridėti papildomų datos formatų.

en: Delete date format
lt: Ištrinti datos formatą

en: Allow users to delete a configured date format.
lt: Leisti vartotojams ištrinti sukonfigūruotą datos formatą.

en: @field_name From date
lt: @field_name data nuo

en: @field_name To date
lt: @field_name data iki

en: If unchecked, each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates. This setting is not compatible with click-sorting in table displays.
lt: Jei nepažymėta kiekvienas elementas laukelyje sukur naują eilutę, kuri gali duplikuotis. Šios nuostatos netinkamos su paspaudus rikiuojama lentelių rodymų.

en: Some updates are still pending. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
lt: Kai kurie atnaujinimai dar laukia. Prašome grįžti į <a href="@update-php">update.php</a>  ir paleisti likusius atnaujinimus.

en: Some updates are still pending.<br/>Please re-run the update script.
lt: Kaikurie atnaujinimai dar laukia. <br />Prašome paleisti atnaujinimo scenariju.

en: Configure date formats for each locale
lt: Konfigūruoti datos formatus kiekvienai lokalei

en: Current exceptions
lt: Dabartinės išimtys

en: The Date Timezone module requires you to <a href="@link">set the site timezone name</a>.
lt: Date Timezone modulis reikalauja, kad būtų <a href="@link">nustatytas laiko juostos pavadinimas</a>.

en: Select your current local time. If in doubt, choose the timezone that is closest to your location which has the same rules for daylight saving time. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
lt: Pasirinkite jūsų vietinį laiką. Jei abejojate, pasirinkite laiko juostą, kuri yra arčiausiai jūsų vietovės ir turi tas pačias vasaros laiko taisykles. Data ir laikas šioje svetainėje bus rodomi jūsų pasirinkta laiko juosta.

en: Content type name
lt: Turinio tipo pavadinimas

en: Content type description
lt: Turinio tipo aprašymas

en: Date Tools
lt: Datos įrankiai

en: Remove calendar
lt: Pašalinti kalendorių

en: Date browser
lt: Datos naršyklė

en: Date browser style
lt: Datos naršyklės stilius

en: Date (!base_table)
lt: Data (!base_table)

en: Navigate to previous year
lt: Pereiti į praėjusius metus

en: Navigate to next year
lt: Pereiti į sekančius metus

en: Navigate to previous month
lt: Pereiti į praėjusį mėnesį

en: Navigate to next month
lt: Pereiti į sekantį mėnesį

en: Navigate to previous week
lt: Pereiti į praėjusią savaitę

en: Navigate to next week
lt: Pereiti į sekančią savaitę

en: Navigate to previous day
lt: Pereiti į praėjusią dieną

en: Navigate to next day
lt: Pereiti į sekančią dieną

en: View full page month
lt: Peržiūrėti pilna mėnesio puslapį

en: Display in admin menu
lt: Rodyti administravimo meniu

en: If selected, this item will be displayed in the admin menu at the top of each page.
lt: Jei pasirinkta šis elementas bus rodomas administravimo meniu kiekvieno puslapio viršuje.

en: Slate (formerly 'Admin')
lt: Slate (buvęs 'Admin')

en: Hello <strong>!username</strong>
lt: Būk pasveikintas <strong>!username</strong>

en: admin menu
lt: admin meniu

en: admin inline
lt: admin eilutėje

en: UI helpers for Drupal admins and managers. Includes a special admin theme, custom admin header with JS support, and contextual admin links.
lt: Drupal UI patobulinimas administratoriams ir valdytojams. Su savita administravimo tema, savita antrašte su JS palaikimu ir kontekstinėmis administravimo nuorodomis.

en: Need help?
lt: Reikia pagalbos?

en: Slate theme. Provided/managed by the admin module.
lt: Slate tema. Pateikta valdoma admin moduliu.

en: Comment module form.
lt: Komentarų modulio forma

en: Translation module form.
lt: Vertimo modulio forma

en: Menu module form.
lt: Meniu modulio forma.

en: Book module form.
lt: Knygos modulio forma.

en: Path module form.
lt: Kelio modulio forma.

en: Poll module title.
lt: Apklausos modulio pavadinimas.

en: Poll module choices.
lt: Apklausos modulio pasirinkimai.

en: Poll module settings.
lt: Apklausos modulio nuostatos.

en: Upload module form.
lt: Atsiuntimo modulio forma.

en: Updates for CCK-related modules are not run until the modules are enabled on the <a href="@admin-modules-path">administer modules page</a>. When you enable them, you'll need to return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
lt: CCK susiję moduliai nebus atnaujinti kai jie išjungti, įjunkite juos <a href="@admin-modules-path">modulių administravimo puslapyje</a>. Kai jie bus įjungti grįžkite į <a href="@update-php">update.php</a> ir paleiskite likusius atnaujinimus.

en: !module.module has updates but cannot be updated because content.module is not enabled.<br />If and when content.module is enabled, you will need to re-run the update script. You will continue to see this message until the module is enabled and updates are run.
lt: !module.modulis turi atnaujinimus bet negali būt atnaujintas nes turinio.modulis neįjungtas.<br />Kai turinio.modulis bus įjungtas, jūs galėsite atnaujinti scenarijų. Jūs matysite šią žinutę kol atnaujinimas nebus atliktas.

en: !module.module has updates and is available in the modules folder but is not enabled.<br />If and when it is enabled, you will need to re-run the update script. You will continue to see this message until the module is enabled and updates are run.
lt: !module.modulis turi atnaujinimus ir gali būt atnaujintas, bet jis neįjungtas. <br />Kai modulis bus įjungtas, jūs galėsite atnaujinti scenarijų. Jūs matysite šią žinutę kol atnaujinimas nebus atliktas.

en: CCK - No Views integration
lt: CCK - nėra Peržiūrų integravimo

en: CCK integration with Views module requires Views 6.x-2.0-rc2 or greater.
lt: CCK integravimui su Peržiūros moduliu rekia Views 6.x-2.0-rc2 ar naujensės.

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: » Add a new content type
lt: » Pridėti naują turinio tipą

en: @field_name (Locked)
lt: @field_name (užrakinta)

en: This content type has inactive fields. Inactive fields are not included in lists of available fields until their modules are enabled.
lt: Šis turinio tipas turi neaktyvius laukelius. Neaktyvūs laukeliai neįtraukiami į galimų laukelis kol jų modulis neįjungtas.

en: !field (!field_name) is an inactive !field_type field that uses a !widget_type widget.
lt: !field (!field_name) neaktyvus !field_type laukelis kuris naudoja !widget_type.

en: - Select a field type -
lt: - Pasirinkite laukelio tipą -

en: - Select a widget -
lt: - Pasirinkite valdiklį -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
lt: Laukelio pavadinimas  (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
lt: Saugomas duomenų tipas.

en: Form element to edit the data.
lt: Formos elementas duomenų redagavimui.

en: - Select an existing field -
lt: - Pasirinkite iš esančių laukelių -

en: Field to share
lt: Dalinamas laukelis

en: Group name (a-z, 0-9, _)
lt: Grupės pavadinimas (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
lt: Pridėti naują laukelį: turite įvesti žymę.

en: Add new field: you need to provide a field name.
lt: Pridėti naują laukelį: turite įvesti laukelio pavadinimą.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
lt: Pridėti naują laukelį: Laukelio pavadinimas %field_name blogas. Pavadinimas turi būt sudarytas tik iš raidžių, skaičių ir _

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
lt: Pridėti naują laukelį: laukelio pavadinimas %field_name  per ilgas. Pavadinimas turi būt neilgesnis kaip 32 simboliai.

en: Add new field: the name 'field_instance' is a reserved name.
lt: Pridėti naują laukelį: pavadinimas 'field_instance'  užimtas.

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
lt: Pridėti naują laukelį: toks pavadimimas %field_name jau yra.

en: Add new field: you need to select a field type.
lt: Pridėti naują laukelį: turite pasirinkti laukelio tipą.

en: Add new field: you need to select a widget.
lt: Pridėti naują laukelį: turite pasirinkti valdiklį.

en: Add new field: invalid widget.
lt: Pridėti naują laukelį: blogas valdiklis.

en: Add existing field: you need to provide a label.
lt: Pridėti esantį laukelį: turite įvesti žymę.

en: Add existing field: you need to select a field.
lt: Pridėti esantį laukelį: turite pasirinkti laukelį.

en: Add existing field: you need to select a widget.
lt: Pridėti esantį laukelį: turite pasirinkti valdiklį.

en: Add existing field: invalid widget.
lt: Pridėti esantį laukelį: klaidingas valdiklis.

en: The field %label cannot be added to a content type because it is locked.
lt: Neįmanoms pridėti laukelio %label pire turinio, nes jis užrakintas.

en: There are no fields configured for this content type. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
lt: Nėra laukelių šiam turinio tipui. Galite pridėti naują laukelį <a href="@link">laukelių valdymo pauslapyje</a>.

en: Edit basic information
lt: Redaguoti pagrindinę informaciją

en: The machine-readable name of the field. This name cannot be changed.
lt: Mašimoms suprantamas pavadinimas. Nekeičiamas.

en: A human-readable name to be used as the label for this field in the %type content type.
lt: Keisti pagrindinę informaciją

en: The type of data you would like to store in the database with this field. This option cannot be changed.
lt: Duomenų tipas kurį saugosite duomenų bazėje. Šis pasirinkimas nekeičiamas.

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type content type.
lt: Formos elemento tipas kuris rodomas kuriant šį turinio tipą %type.

en: Updated basic settings for field %label.
lt: Atnaujinta pagrindinė informacija %label.

en: There was a problem updating the basic settings for field %label.
lt: Problema atnaujinant %label laukelio pagrindines nuostatas.

en: This field is <strong>locked</strong> and cannot be removed.
lt: Šis laukelis <strong>užrakintas</strong> ir negali būt pašalintas.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
lt: Laukelis %field užrakintas ir negali būt redguojamas.

en: %type basic information
lt: %type pagrindinė informacija

en: Advanced usage only: PHP code that returns a default value. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Expected format: <pre>!sample</pre>To figure out the expected format, you can use the <em>devel load</em> tab provided by <a href="@link_devel">devel module</a> on a %type content page.
lt: Tik patyrusiems naudotojams: PHP kodas kuris grąžiną įprastą reikšmę. Neturėtų būt &lt;?php ?&gt; . Jei šis laukelis užpildytas aukščiau esančios reikšmės negalioja. Tinkamas formatas: <pre>!sample</pre> norėdami suprasti formatą galite pasinaudoti <em>devel load</em> kortele kurią generuoja <a href="@link_devel">devel modulis</a> %type turinio puslapyke.

en: Maximum number of values users can enter for this field.
lt: Maksimalus reikšmių kiekis, kurį vartotojai galės įrašyti.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
lt: 'Neribojama' pridės mygtuką 'Pridėti dar' - taip narys galės pridėti tiek reikšmių kiek jis norės.

en: The PHP code for 'default value' returned @value, which is invalid.
lt: PHP kodas 'įprastai reikšmei' grąžino @value, tai neteisinga.

en: %name must be an integer.
lt: %name privalo būti sveikas skaičius.

en: %name must be a positive integer.
lt: %name privalo būti teigiamas sveikas skaičius.

en: %name must be a number.
lt: %name privalo būti skaičius.

en: You should make sure that the used field exists in the given content type.
lt: Įsitikinkite, kad naudojamas laukelis yra nurodytame turinio tipe.

en: Advanced: Specify the fields value with PHP code
lt: Patyrusiems: Nurodykite laukelio reikšmę PHP kodu

en: Advanced usage only: PHP code that returns the value to set. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Expected format: <pre>!sample</pre>Using <a href="@link_devel">devel.module's</a> 'devel load' tab on a content page might help you figure out the expected format.
lt: Naudoti tik patyrusiems: PHP kodas kuris grąžina reikšmes. Nereiktų įtraukti &lt;?php ?&gt;. Jei šis laukelis užpildytas grąžinta reikšmė bus naudojama.  Formatas: <pre>!sample</pre>Naudojant<a href="@link_devel">devel.module's</a> 'devel load' kortelę turinio puslapyje gali padėti.

en: You have to return the default value in the expected format.
lt: Jūs turite gražinti reikšmę tinkamu formatu.

en: Populate @node's field '@field'
lt: Užpildyti @node's laukelis '@field'

en: Field has value
lt: Laukelis turi reikšmę

en: You should make sure that the used field exists in the given content type. The condition returns TRUE, if the selected field has the given value.
lt: Įsitikinkite, kad naudojamas laukelis yra nurodytame turinio tipe. Sąlyga TRUE, jei pasirinktas laukelis turi reikšmę.

en: Field has changed
lt: Laukelis pasikeitė

en: Content containing changes
lt: Turinys su pasikeitimais

en: Content not containing changes
lt: Turinys be pasikeitimų

en: @node's field '@field' has value
lt: @node's laukelis '@field' turi reikšmę

en: Select the machine-name of the field to look at.
lt: Pasirinkite mašinoms suprantama pavadinimą.

en: @node's field '@field' has been changed
lt: @node's laukelis  '@field' buvo pakeistas

en: Referenced node unfiltered title. WARNING - raw user input.
lt: Nurodyto mazgo nefiltruotas pavadinimas. ĮSPĖJIMAS - nešvarus įvedimas.

en: Formatted html link to the referenced node.
lt: Formatuota html nuorodą į nurodytą mazgą.

en: Relative path alias to the referenced node.
lt: Reliatyvus kelias į nurodytą mazgą.

en: Absolute path alias to the referenced node.
lt: Absoliutus kelias į nuordytą mazgą.

en: Relative path alias to the referenced user.
lt: Reliatyvus kelias į nurodytą narį.

en: Absolute path alias to the referenced user.
lt: Absoliutus kelias į nurodytą narį.

en: Field: @widget_label (@field_name) - @field_type
lt: Laukelis: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Field on the referenced node.
lt: Laukelis nurodytam mazge.

en: Configure how the label is going to be displayed. This option takes no effect when "Override title" option is enabled, the specified block title is displayed instead.
lt: Nustatykite kaip žymė bus rodoma. Ši nuostata neįtakoja kai įjungta "Perrašyti pavadinimą" opcija, nurodytas blokas bus naudojamas.

en: Field formatter
lt: Laukelio formuotojas

en: Select a formatter.
lt: Pasirinkite formuotojas

en: "@s" field: @widget_label (@field_name) - @field_type
lt: "@s" laukelis: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Appears in: @types
lt: Rodomas: @types

en: <No value>
lt: <Be reikšmės>

en: Widget label (@label)
lt: Tvarkyklės žymė (@label)

en: Custom label
lt: Savite žymė

en: (first item is 0)
lt: (pirmas elementas yra 0)

en: (start from last values)
lt: (prasideda nuo paskutinės reikšmės)

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field to key the relationship off of. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
lt: Delta suteikia galimybę pasirinkti kurį elementą kelių reikšmių laukelyje išjungti. Pasirinkite "1" naudoti pirmą elementą "2" antram elementui ir taip toliau. Jei pasirinkite "Visi" kiekvienas elementas laukelyje sukurs naują eilutę kuri greičiausiai sukels dubliavimą.

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field will be used for sorting. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
lt: 5

en: You need to provide a label.
lt: Jums reikia nurodyti žymę.

en: You need to provide a group name.
lt: Turite pateikti grupės pavadinimą.

en: The group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
lt: Grupės pavadinimas %group_name blogas. Pavadinimas turi būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir apatinių brūkšnių.

en: The group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
lt: Grupės pavadinimas %group_name yra per ilgas. Pavadinimo riba yra 32 simboliai su 'group_' priešdėliu.

en: The group name %group_name already exists.
lt: Grupė su pavadinimu %group_name jau yra.

en: Add new group:
lt: Pridėti naują grupę:

en: Add new group: you need to provide a label.
lt: Pridėti naują grupę: jums reikia įrašyti žymę.

en: Add new group: you need to provide a group name.
lt: Pridėti naują grupę: jums reikia įrašyti pavadinimą.

en: Standard group
lt: Standartinė grupė

en: Create display groups for CCK fields.
lt: Sukurti grupėms rodymą CCK laukeliams.

en: Field group: @group in @type
lt: Laukelių grupė: @group - @type

en: All fields from this field group on the referenced node.
lt: Visi laukeliai iš šios laukelių grupės nurodytame mazge.

en: Field group label
lt: Laukelių grupės žymė

en: Configure how the field group label is going to be displayed. This option takes no effect when "Override title" option is enabled, the specified block title is displayed instead.
lt: Nustatykite kaip laukelių grupė bus rodoma. Šis pasirinkimas negalios kai "Perrašytas pavadinimas" pasirinkimas įjungtas, nurodytas bloko pavadinimas bus rodomas.

en: Fieldset - Collapsible
lt: Laukelių rinkinys - Suskleidžiamas

en: Fieldset - Collapsed
lt: Laukelių rinkinys - Suskleistas

en: Field group format
lt: Laukelių rinkinio formatas

en: This option allows you to configure the field group format.
lt: Šis pasirinkimas suteikia galimybę konfigūruoti laukelių grupės formatą.

en: "@s" field group: @group in @type
lt: "@s" laukelių grupė: @group in @type

en: Note that if the field has multiple values, only the first content node will be loaded.
lt: Atminkite, jei laukelis turi kelias reikšmes bus įkraunama tik pirmoji.

en: There are no nodereference fields defined.
lt: Nėra nustatytų nodereference laukelių.

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the nodes that can be referenced.<br />Note:</p>
lt: <p>Pasirinkite "Views module" peržiūra kuri pasirenka mazgus kuriuos galima nukreipti.<br />Atminkite:</p>

en: <ul><li>Only views that have fields will work for this purpose.</li><li>This will discard the "Content types" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate nodes on node creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate nodes will be displayed.</li></ul>
lt: <ul><li>Tik peržiūros turinčios laukelius veiks šiam tikslui</li><li>Tai atmes "Turinio tipai"nuostatas. Naudokite peržiūrų "filtrų" skyrių tam tikslui.</li><li>Pasinaudokite "laukelių" skyrių rodyti informacija apie kandidatinius mazgus mazgo kūrimo/redagavimo formoje.</li><li>Pasinaudokite peržiūrų "rikiavimo kriterijai" skyriumi, kad nustatyti tvarką kaip bus rodomi kandidatiniai mazgai.</li></ul>

en: <p>The list of nodes that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
lt: <p>Mazgų sąrašas kurie gali būt nurodyti  "Views module" pagalba bet tinkamų mazgų nerasta. <br />Atminkite:</p>

en: %name: invalid input.
lt: %name: klaidinga įvestis.

en: %name: found no valid post with that title.
lt: %name: su šiuo pavadinimų mazgų nerasta.

en: Only numbers and decimals are allowed in %field.
lt: Laukelyje %field galima rašyti tik skaičius ir jų skyrybos ženklus.

en: Only numbers are allowed in %field.
lt: Leidžiami tik skaičiai laukelyje %field.

en: Only numbers and the decimal character (%decimal) are allowed in %field.
lt: Laukelyje %field galima rašyti tik skaičius ir jų skyrybos ženklus (%decimal)

en: Note that if the field has multiple values, only the first user will be loaded.
lt: Atminkite jei laukelis turi kelias reikšmes, bus rodomas tik pirmas narys.

en: There are no userreference fields defined.
lt: Nėra userreference laukelių

en: Advanced - Users that can be referenced (View)
lt: Papildomai - Nariai kurie gali būt nurodyti (View)

en: View used to select the users
lt: Vaizdas, naudojamas narių pasirinkimui

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the users that can be referenced.<br />Note:</p>
lt: <p>Pasirinkite "Views modulio" rodymą, kuris leidžia pasrinkti narius, kurie gali būti susieti.<br />Pastaba:</p>

en: %name: invalid user.
lt: %name: klaidingas narys.

en: New field
lt: Naujas laukelis

en: Existing field
lt: Egzistuojantis laukelis

en: New group
lt: Nauja grupė

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
lt: Prideda laukelius ir jų grupes prie turinio tipo.

en: You can add a field to a group by dragging it below and to the right of the group.
lt: Jūs galite pridėti laukelį prie grupės tempdami jį žemiau ir šiek tiek dešniau grupės.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
lt: Atminkite: Įsidiegę <a href="!adv_help">Advanced help</a> modulį gausite daugiau ir išsamesnės pagalbos.

en: Use the 'Exclude' checkbox to exclude an item from the !content value passed to the node template.
lt: Naudokite 'Išskirti' langelį jei noerite išskirti elementą iš !content turinio šablono.

en: width @width
lt: plotis @width

en: height @height
lt: aukštis @height

en: upscaling allowed
lt: didinimas leidžiamas

en: width: @width, height: @height, fit: @fit
lt: plotis: @width, aukštis: @height, fit: @fit

en: width: @width, height: @height, xoffset: @xoffset, yoffset: @yoffset
lt: plotis: @width, aukštis: @height, xofsetas: @xoffset, yofsetas: @yoffset

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
lt: atsitiktinis tarp -@degrees° ir @degrees°

en: @degrees&deg
lt: @degrees°

en: radius: @radius, sigma: @sigma, amount: @amount, threshold: @threshold
lt: spindulys: @radius, sigma: @sigma, suma: @amount, slekstis: @threshold

en: Save Preset
lt: Išsaugoti Parinktį

en: The preset name you have chosen is already in use.
lt: Parinkties pavadinimas jau naudojamas.

en: Unknown action.
lt: Nežinomas veiksmas.

en: Unknown preset.
lt: Nežinoma parinktis.

en: This %action action is not associated %preset preset.
lt: Šis %action veiksmas nesusijęs su %preset parinktimi.

en: Create Action
lt: Sukurti Veiksmą

en: The action was succesfully created.
lt: Veiksmas sėkmingai sukurtas.

en: 404: Unable to find %image
lt: 404: Neįmanoma rasti %image

en: 403: File is not an image %image
lt: 403: failas nėra vaizdas %image

en: Cached image file %dst already exists but is being regenerated. There may be an issue with your rewrite configuration.
lt: Kešuota vaizdo byla %dst jau egzistuoja bet generuojama. Gali būt klaida su perrašymo konfigūracija.

en: There was an error saving the new image file %dst.
lt: Klaida išsaugant naują vaizdo failą %dst.

en: Existing node
lt: Egzistuojantis mazgas

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Create feature
lt: Sukurti elementą

en: Create a new feature.
lt: Sukurti naują elementą.

en: Page footer message
lt: Puslapio poraštės žinutė

en: Advanced search form
lt: Išplėstinė paieškos forma

en: A search form with advanced options.
lt: Paieškos forma su sudėtingesniais nustatymais.

en: The results of a search using keywords.
lt: Paieškos pagal raktinius žodžius rezultatai.

en: An alias will be generated for you. If you wish to create your own alias below, uncheck this option.
lt: Kelias bus sugeneruotas automatiškai. Jei norite sukurti kitokį atžymėkite pasirinkimą.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Vartotojo, parašiusio komentarą, el. pašto adresas. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: Delta - Appears in: @types
lt: Delta - atvaizduojama: @types

en: This form will process a content type and one or more fields from that type and export the settings. The export created by this process can be copied and pasted as an import into the current or any other database. The import will add the fields to an existing content type or create a new content type that includes the selected fields.
lt: Ši forma sukurs turinio tipą su vienu keliais laukais ir eksportuos šiuos nustatymus. Šis eksportuotas kodas galės būti naudojamos šioje arba kitose duomenų bazėse importuojant turinio tipą. Importavimas pridės laukus prie jau esamo turinio tipo arba sukurs naują turinio tipą su eksportuotais laukais.

en: Blocked users
lt: Užblokuoti nariai

en: Manage features.
lt: Tvarkyti elementus.

en: Filter formats
lt: Filtrų formatai

en: View changes
lt: Peržiūrėti pakeitimus

en: Vertical tabify this form.
lt: Sukurti vertikalias korteles šiai formai

en: No revision
lt: Nėra versijos

en: @number comments per page
lt: @number komentarai puslapyje

en: Requires a title
lt: Privalomas pavadinimas

en: No body
lt: Be turinio
