Calendar (6.x-2.2) - en to cs translation catalogue (128 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Submit
cs: Odeslat

en: Item
cs: Položka

en: Description
cs: Popis

en: more
cs: více

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Time
cs: Čas

en: Maximum items
cs: Maximální počet položek

en: Year
cs: Rok

en: Custom
cs: Vlastní

en: Location
cs: Místo

en: Items
cs: Položky

en: Feed type
cs: Typ zdroje

en: Month
cs: Měsíc

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Key
cs: Klíč

en: <p>View complete documentation at !link.</p>
cs: <p>Kompletní dokumentace je na adrese !link.</p>

en: Calendar Legend.
cs: Legenda kalendáře.

en: Calendar Legend
cs: Legenda kalendáře

en: Expire iCal cache
cs: Expirace iCal mezipaměti.

en: iCal feeds are cached to improve performance. Set an expiration time for cached feeds.
cs: Pro zlepšení výkonu jsou iCal zdroje ukládány do mezipaměti. Nastavte čas expirace.

en: iCal Feeds
cs: iCal zdroje (Feeds)

en: Use this section to set up iCal feeds that should be displayed in this calendar. They will be shown along with any internal items that match the calendar criteria.
cs: Tato sekce slouží pro nastavení iCal zdrojů, které budou v kalendáři zobrazeny. Data načtená ze zdrojů budou součástí všech interních položek, které odpovídají kritériím kalendáře.

en: The name of a feed to include in this calendar.
cs: Název zdroje, který má být zahrnut do kalendáře.

en: The external feed url or internal file path and name. Change 'webcal://' to 'http://'.
cs: URL externího zdroje nebo interní cesta a jméno souboru. Změňte 'webcal://' na 'http://'.

en: Add to calendar
cs: Přidat do kalendáře

en: Calendar iCal
cs: Kalendář iCal

en: Date/Time
cs: Datum/čas

en: Hour
cs: Hodina

en: Attach to
cs: Přiložit k

en: Calendar settings
cs: Nastavení kalendáře

en:  is not a valid hex color
cs:  není platná barva v šestnáctkovém zápisu

en: No link
cs: Žádný odkaz

en: First letter of name
cs: První písmeno jména

en: First two letters of name
cs: První dvě písmena jména

en: Abbreviated name
cs: Zkrácené jméno

en: Show week numbers
cs: Zobrazit čísla týdnů

en: 3 items
cs: 3 položky

en: 5 items
cs: 5 položek

en: 10 items
cs: 10 položek

en: Maximum number of items to show in calendar cells, used to keep the calendar from expanding to a huge size when there are lots of items in one day.
cs: Maximální počet položek zobrazených v buňce kalendáře. Slouží k omezení rozměrů kalendáře při větším počtu položek v jednom dni.

en: Too many items
cs: Příliš mnoho položek

en: Show maximum, add 'more' link
cs: Zobrazit maximální počet, připojit odkaz 'více'

en: Hide all, add link to day
cs: Skrýt vše, přidat odkaz na den

en: Behavior when there are more than the above number of items in a single day. When there more items than this limit, a link to the day view will be displayed.
cs: Pokud je počet denních položek vyšší než definuje limit, potom je zobrazen odkaz do pohledu reprezentujícího den.

en: Stripe color
cs: Barva pruhu

en: The hex color value (like #ffffff) to use for this feed's calendar stripe.
cs: Barva v šestnáctkovém zápisu (např. #ffffff), která se má použít pro tento pruh.

en: Change date
cs: Změnit datum

en: Click to see all @count events
cs: Klikněte pro zobrazení všech událostí - celkem: @count

en: Calendar requirements
cs: Požadavky modulu Calendar

en: The Calendar module requires a more current version of the Date API. Please check for a newer version.
cs: Modul Calendar vyžaduje novější verzi modulu Date API. Proveďte prosím aktualizaci.

en: The Calendar module requires the latest version of the Date API, be sure you are installing the latest versions of both modules.
cs: Modul Calendar vyžaduje poslední verzi modulu Date API, ujistěte se prosím, že instalujete poslední verze obou modulů.

en: Views plugin to display views containing dates as Calendars.
cs: Plugin modulu Views pro zobrazování datumů prostřednictvím kalendářů.

en: Adds ical functionality to Calendar views.
cs: Přidá podporu iCal zdrojů do kalendářových pohledů.

en: Creates a popup for calendar dates.
cs: Vytvoří popup okno pro data kalendáře

en: Replaces the links to calendar items with a javascript popup that gracefully regresses if javascript is not enabled
cs: Nahradí odkaz na položku kalendáře vyskakovacím oknem. Vyžaduje povolený javascript.

en: Multiple displays
cs: Více zobrazení

en: Using the site name
cs: Použití jména webu

en: Use the site name for the title
cs: Jako název použít název webu

en: The Date argument in this view must be set up to provide a default value set to the current date. Edit the argument, find 'Action to take if argument is not present.', choose 'Provide default argument', then select 'Current date'.
cs: V rámci tohoto pohledu je potřeba nastavit argument reprezentující datum tak, aby jeho výchozí hodnota odpovídala aktuálnímu datu. Upravte argument a vyhledejte položku 'Jakou akci spustit, pokud nebyl nalezen žádný argument', zvolte 'Poskytnout výchozí argument', z nabídky vyberte 'Aktuální datum'.

en: View the calendar.
cs: Zobrazit kalendář.

en: Calendar module cannot be updated until after Views has been updated. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
cs: Modul Calendar nemůže být aktualizován, dokud není aktualizován modul Views. Opakujte <a href="@update-php">update.php</a> a spusťte zbývající aktualizace.

en: calendar.module has updates, but cannot be updated until views.module is updated first.
cs: Modul kalendář má k dispozici aktualizace, ale nebude aktualizován dokud nebude nejdříve aktualizován modul Views.

en: iCal feed
cs: iCal zdroj

en: Display the view as an iCal feed.
cs: Zobrazit výstup z pohledu jako iCal zdroj.

en: Generates an iCal feed from a view.
cs: Jako výstup  z pohledu generovat iCal zdroj.

en: iCal settings
cs: Nastavení pro iCal

en: The ical icon will be shown only on the selected displays.
cs: Ikona ical bude viditelná pouze u vybraných zobrazení.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/ical", putting one % in the path for each argument you have defined in the view.
cs: Na zde definované adrese bude zobrazen konfigurovaný pohled. Je vhodné, aby adresa měla tvar "path/%/%/ical", kde % reprezentuje jednotlivé argumenty.

en: A Calendar period display will not work without a Date argument or a Date filter.
cs: Pokud nebude definován argument s datumem nebo datumový filtr, potom nebude zobrazení časového intervalu (period display) pracovat.

en: Map the View fields to the values they should represent in the iCal feed. Only fields that have been added to the view are available to use in this way. You can add additional fields to the view and mark them 'Exclude from display' if you only want them in the iCal feed.
cs: Namapujte hodnoty z iCal zdroje na relevantní pole. Mapovat lze pouze ta pole, která byla přidána v konfiguraci pohledu (view). Pokud si přejete pracovat s poli pouze v rámci mapování s výhodou můžete použít volby 'nezobrazovat' ('Exclude from display').

en: The @style style requires a Date argument or a Date filter.
cs: Styl @style vyžaduje argument nebo filtr typu "datum".

en: The @style style requires a Title field for the iCal export.
cs: Styl @style vyžaduje pole 'Nadpis' pro iCal export.

en: The date field '@field' used by the display '@display_title' cannot be set to 'Group multiple values'.
cs: V definici zobrazení '@display_title' nelze u pole reprezentujícího datum '@field' učinit nastavení 'Seskupit více hodnot'.

en: Calendar page
cs: Stránka kalendáře

en: Calendar page. Attach Calendar period attachments to this page, set to show the year, month, day, and week views.
cs: Stránka kalendáře. Přidat ke stránce s obdobím kalendáře, určenou k zobrazení ročního, měsíčního, denního nebo týdenního pohledu.

en: Calendar block
cs: Blok kalendáře

en: Calendar page. Attach a Calendar period attachment to this block, set to show the year, month, day, or week view.
cs: Stránka kalendáře. Přidat k bloku přílohu s obdobím kalendáře, určenou k zobrazení ročního, měsíčního, denního nebo týdenního pohledu.

en: Calendar period
cs: Období kalendáře

en: An attachment for a Year, Month, Day, or Week calendar display, using any style you choose. Attach to a Calendar page and/or a Calendar block.
cs: Příloha pro zobrazení kalendáře na rok, měsíc, den nebo týden používá styl, který jste vybral. Přiložte ke stránce a/nebo bloku kalendáře.

en: Calendar page year, month, week, or day view
cs: Pohled stránky kalendáře pro rok, měsíc, týden nebo den

en: Calendar navigation
cs: Navigace kalendáře

en: Creates back/next navigation and calendar links.
cs: Vytvoří navigaci "zpět/další" a odkazy kalendáře.

en: Displays Views results in a calendar.
cs: Zobrazuje výsledek Views v kalendáři.

en: A Calendar period display will not work without a Date argument.
cs: Zobrazení období v kalendáři nebude fungovat bez argumentu typu "datum".

en: Select the calendar time period for this display.
cs: Vyberte časové období kalendáře pro toto zobrazení.

en: The Calendar period display '@display_title' will not work without a Date argument.
cs: Pohled na období kalendáře '@display_title' nebude fungovat bez data, jako argumentu.

en: The Calendar display '@display_title' will not work without a Date argument.
cs: Pohled na kalendář '@display_title' nebude fungovat bez data, jako argumentu.

en: Legend Content Types
cs: Typy obsahu legendy

en: Legend Vocabularies
cs: Slovníky legendy

en: Legend Terms
cs: Termíny legendy

en: Date changer
cs: Změna datumu

en: Add new date link
cs: Přidej nový odkaz na datum

en: Display a popup calendar date selector?
cs: Zobrazit popup kalendář pro výběr data?

en: Display a link to add a new date of the specified content type. Displayed only to users with appropriate permissions.
cs: Zobrazit odkaz pro přidání nového data zadaného typu obsahu. Zobrazí se pouze uživatelům s odpovídajícím oprávněním.

en: Content Type Legend Colors
cs: Barevná legenda typů obsahu

en: <div class="form-item"><label>Content Type</label><p>Set a hex color value (like #ffffff) to use in the calendar legend for each content type. Types with empty values will have no stripe in the calendar and will not be added to the legend.</p></div>
cs: <div class="form-item"><label>Typ obsahu</label><p>Nastavte šestnáctkovou hodnotu barvy (např. #ffffff) pro každý typ obsahu, který je v kalendáři použit. Pokud nebude typu přiřazena barva, potom nebude tento typ v kalendáři nijak zvýrazněn a ani nebude zahrnut do legendy.</p></div>

en: Vocabulary Legend Types
cs: Typy slovníků v legendě

en: <div class="form-item"><label>Vocabularies</label>Select vocabularies to use for setting calendar legend colors by taxonomy term. This works best for vocabularies with only a limited number of possible terms.</div>
cs: <div class="form-item"><label>Slovníky</label>Vyberte slovník jehož termíny chcete barevně odlišovat. Je vhodné používat slovníky s omezeným počtem termínů.</div>

en: Taxonomy Legend Colors
cs: Barvy taxonomie v legendě

en: <div class="form-item warning">Please select Legend vocabularies first!</div>
cs: <div class="form-item warning">Nejdříve prosím zvolte slovníky legendy!</div>

en: <div class="form-item"><label>Taxonomy Terms</label><p>Set a hex color value (like #ffffff) to use in the calendar legend for each taxonomy term. Terms with empty values will have no stripe in the calendar and will not be added to the legend.</p></div>
cs: <div class="form-item"><label>Termíny taxonomie</label><p>Nastavte šestnáctkovou hodnotu barvy (např. #ffffff) pro každý termín, který je v kalendáři použít. Pokud nebude termínu přiřazena barva, potom nebude tento termín v kalendáři nijak zvýrazněn a ani nebude zahrnut do legendy.</p></div>

en: The @style style requires a Date argument.
cs: Styl @style vyžaduje argument typu "datum".

en: The date argument date fields must be added to this query. You can exclude them if you do not want them displayed in the calendar.
cs: Pole, které slouží jako argument datumu musí být součástí dotazu. Avšak není nutné jej zobrazovat.

en: Calendar day of week names
cs: Názvy dnů v kalendáři

en: The way day of week names should be displayed in a calendar.
cs: Způsob jakým mají být v kalendáři zobrazena názvy dní v týdnu.

en: Whether or not to show week numbers in the left column of calendar weeks and months.
cs: Uvádět čísla týdnů v levém sloupci při zobrazení týdne nebo měsíce?

en: No items
cs: Žádné položky

en: Time grouping
cs: Seskupení podle času

en: Group items together into time periods based on their start time.
cs: Seskup položky do časových období podle jejich počátečního času.

en: Half hour
cs: Půl hodiny

en: Custom time grouping
cs: Vlastní seskupování podle času

en: When choosing the 'custom' Time grouping option above, create custom time period groupings as a comma-separated list of 24-hour times in the format HH:MM:SS, like '00:00:00,08:00:00,18:00:00'. Be sure to start with '00:00:00'. All items after the last time will go in the final group.
cs: Když je výše zvoleno vlastní seskupování dle času, je nutné vytvořit vlastní časové intervaly jako čárkami oddělený seznam ve 24-hodinovém formátu  HH:MM:SS (např. '00:00:00,08:00:00,18:00:00'). Ujistěte se, že začínáte časem '00:00:00'. Všechny položky po posledním čase budou zařazeny do konečné skupiny.

en: Field grouping
cs: Seskupování polí

en: Optionally group items into columns by a field value, for instance select the content type to show items for each content type in their own column, or use a location field to organize items into columns by location.
cs: Volitelně je možné seskupit položky do sloupců dle hodnoty pole. Např. vyberte typ obsahu pro zobrazení počtu položek každého typu obsahu ve vlastním sloupci, nebo použijte políčko místa pro roztřídění položek do sloupců dle místa.

en: Get Calendar Node
cs: Získej uzel kalendáře

en: Add+
cs: Přidat+

en: All times
cs: Všechny časy

en: Before @time
cs: Před @time

en: Empty day
cs: Den bez události
