CAPTCHA (6.x-2.0) - en to lt translation catalogue (153 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Disable
lt: Išjungti

en: none
lt: joks

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Save
lt: Saugoti

en: Font
lt: Šriftas

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Unsupported database.
lt: Nepalaikoma duomenų bazė.

en: normal
lt: normalus

en: Code length
lt: Kodo ilgis

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė

en: Characters to use in the code
lt: Simboliai naudojami kode

en: The list of characters to use should not contain spaces.
lt: Šiame sąraše neturėtų būti tarpų.

en: Math question
lt: Matematinis klausimas

en: Encountered an illegal byte while splitting an utf8 string in characters.
lt: Nesuskaičiuojami ar neleistini bitai kai atskiriami utf8 eilutės ir simboliai.

en: For language %lang_name (code %lang_code)
lt: %lang_name kalbai (kodas %lang_code)

en: change
lt: pakeisti

en: disable
lt: išjungti

en: low
lt: žemas

en: medium
lt: vidutinis

en: high
lt: aukštas

en: Display on separate page
lt: Rodyti atskirame puslapyje

en: Add CAPTCHA administration links to forms
lt: Prie formos pridėti CAPTCHA administravimo nuorodas

en: administer CAPTCHA settings
lt: administruoti CAPTCHA nustatymus

en: Challenge description
lt: Apsaugos aprašymas

en: Persistence
lt: Patvarumas

en: Always add a challenge.
lt: Visada pridėti apsaugą.

en: Omit challenges for a form once the user has successfully responded to a challenge for that form.
lt: Nerodyti užduoties prie formos, kuomet naudotojas jau sėkmingai išsprendė užduotį tai formai.

en: Omit challenges for all forms once the user has successfully responded to a challenge.
lt: Nerodyti užduočių prie visų formų, kuomet naudotojas jau sėkmingai išsprendė užduotį.

en: Define if challenges should be omitted during the rest of a session once the user successfully responses to a challenge.
lt: Nurodykite, ar užduotys neturėtų būti rodomos likusį sesijos laiką, jei naudotojas sėkmingai išsprendžia užduotį.

en: Log wrong responses
lt: Įrašyti neteisingus atsakymus

en: Report information about wrong responses to the !log.
lt: Pranešti apie neteisingus atsakymus į !log.

en: log
lt: įrašyti

en: The CAPTCHA settings were saved.
lt: CAPTCHA nustatymai buvo išsaugoti.

en: The Drupal form_id of the form to add the CAPTCHA to.
lt: Drupal formos form_id, prie kurios bus pridedama CAPTCHA apsauga.

en: Challenge type
lt: Apsaugos tipas

en: The CAPTCHA type to use for this form
lt: CAPTCHA apsaugos tipas naudojamas šiai formai

en: Illegal form_id
lt: Neteisingas form_id

en: Saved CAPTCHA point settings.
lt: CAPTCHA taško nustatymai išsaugoti.

en: Are you sure you want to delete the CAPTCHA for form_id %form_id?
lt: Ar tikrai norite ištrinti CAPTCHA formai %form_id?

en: Are you sure you want to disable the CAPTCHA for form_id %form_id?
lt: Ar tikrai norite išjungti CAPTCHA formai %form_id?

en: Deleted CAPTCHA for form %form_id.
lt: CAPTCHA ištrinta formai %form_id.

en: Disabled CAPTCHA for form %form_id.
lt: CAPTCHA išjungta formai %form_id.

en: This page gives an overview of all available challenge types, generated with their current settings.
lt: Šis puslapis leidžia matyti visų apsaugos tipų pavyzdžius, kurie buvo sugeneruoti naudojant dabartinius nustatymus

en: Challenge "%challenge" by module "%module"
lt: Užduotis  "%challenge"  - "%module" modulio

en: 10 more examples of this challenge.
lt: Dar 10 šio apsaugos tipo pavyzdžių.

en: "CAPTCHA" is an acronym for "Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart". It is typically a challenge-response test to determine whether the user is human. The CAPTCHA module is a tool to fight automated submission by malicious users (spamming) of for example comments forms, user registration forms, guestbook forms, etc. You can extend the desired forms with an additional challenge, which should be easy for a human to solve correctly, but hard enough to keep automated scripts and spam bots out.
lt: "CAPTCHA" yra akronimas sakiniui "Automatizuotas testas leidžiantis atskirti kompiuterius ir žmones". Tai yra apsaugos ir atsakymo testas, kuris atskleidžia ar vartotojas yra žmogus. CAPTCHA modulis leidžia apsisaugoti nuo automatinių brukalų siuntėjų (spambot'ų). Gali būti naudojama prie komentarų formų, vartotojų registracijos formų, svečių knygos formų ir t.t. Jūs galite pasirinkti formas, kuriose norite matyti papildomą apsaugą. Ši apsauga bus lengvai įveikiama žmonėms, tačiau bus pakankamai sunki automatinėms programoms ir automatiniams brukalų (spam) siuntėjams.

en: Note that the CAPTCHA module interacts with page caching (see <a href="!performancesettings">performance settings</a>). Because the challenge should be unique for each generated form, the caching of the page it appears on is prevented. Make sure that these forms do not appear on too many pages or you will lose much caching efficiency. For example, if you put a CAPTCHA on the user login block, which typically appears on each page for anonymous visitors, caching will practically be disabled. The comment submission forms are another example. In this case you should set the "%commentlocation" to "%separatepage" in the comment settings of the relevant <a href="!contenttypes">content types</a> for better caching efficiency.
lt: Pažymėtina jog CAPTCHA modulis bendrauja su puslapių podėlio kūrimu (žiūrėkite <a href="!performancesettings">veikimo nustatymai</a>). Norint, jog apsauga būtų unikali kiekvienai formai modulis pasirūpina, kad tame puslapyje nebūtų kuriamas duomenų podėlis. Pasirūpinkite, kad apsauga nebūtų naudojama per dažnai, nes kitaip bus prarandama podėlio kūrimo nauda. Pavyzdžiui, jeigu CAPTCHA bus naudojama prie vartotojų prisijungimo bloko, kuris naudojamas visuose puslapiuose, tada podėlis tiesiog neveiks. Komentarų formos yra kitas pavyzdys. Šiuo atveju komentarų nustatymuose jūs turėtumėte nustatyti "%commentlocation" į "%separatepage", bet tik prie reikalingų <a href="!contenttypes">turinio tipų</a>. Šitaip bus išnaudojamos visos podėlio galimybės.

en: Location of comment submission form
lt: Komentarų rašymo formos vieta

en: CAPTCHA is a trademark of Carnegie Mellon University.
lt: CAPTCHA yra Carnegie Mellon universiteto prekinis ženklas.

en: A CAPTCHA can be added to virtually each Drupal form. Some default forms are already provided in the form list, but arbitrary forms can be easily added and managed when the option "%adminlinks" is enabled.
lt: CAPTCHA apsauga gali būti pridėta prie kiekvienos drupal formos. Tam tikros pagrindinės formos yra naudojamos formų sąraše, bet jūs galite pridėti savo formas kai "%adminlinks" nustatymas yra įjungtas.

en: Users with the "%skipcaptcha" <a href="@perm">permission</a> won't be offered a challenge. Be sure to grant this permission to the trusted users (e.g. site administrators). If you want to test a protected form, be sure to do it as a user without the "%skipcaptcha" permission (e.g. as anonymous user).
lt: Vartotojai turintys "%skipcaptcha" <a href="@perm">leidimą</a> nematys apsaugos. Būkite tikri, jog šį leidimą suteikėte visiems patikimiems vartotojams (pvz. administratoriams). Jeigu norite testuoti apsaugotą forma, būkite tikri jog testuojantis vartotojas neturi "%skipcaptcha" leidimo (pvz. anonimams).

en: skip CAPTCHA
lt: praleisti CAPTCHA

en: This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
lt: Šis klausimas yra testas, ar jūs esate žmogus, tai skirta apsaugoti svetainę nuo automatinių nepageidaujamų įrašų.

en: Untrusted users will see a CAPTCHA here (!settings).
lt: Nepatikimi vartotojai čia matys CAPTCHA (!settings).

en: general CAPTCHA settings
lt: pagrindiniai CAPTCHA nustatymai

en: Enabled challenge
lt: Apsauga įjungta

en: "@type" by module "@module" (!change, !disable)
lt: "@type" modulio "@module" (!change, !disable)

en: Place a CAPTCHA here for untrusted users.
lt: Rodyti CAPTCHA nepatikimiems vartotojams.

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
lt: Jūsų įvestas patikros kodo CAPTCHA atsakymas buvo neteisingas.

en: Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
lt: Išspresk šią lengvą užduotį ir įvesk rezultatą. Pvz.: 1+3, įvesk 4.

en: CAPTCHA problem: hook_captcha() of module %module returned nothing when trying to retrieve challenge type %type for form %form_id.
lt: CAPTCHA problema: modulio %module hook_captcha() neišvedė jokios reikšmes, kai buvo bandoma išrinkti apsaugos tipą %type formai %form_id.

en: %form_id post blocked by CAPTCHA module: challenge "%challenge" (by module "%module"), user answered "%response", but the solution was "%solution".
lt: %form_id atsakymas (post), kurį blokavo CAPTCHA modulis: apsauga "%challenge" ("%module" modulio), vartotojas atsakė "%response", bet teisingas atsakymas buvo "%solution".

en: Administer how and where CAPTCHAs are used.
lt: Nustatykite kur ir kada naudoti CAPTCHA užduotis.

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: An overview of the available challenge types with examples.
lt: Galimų užduočių su pavyzdžiais apžvalga.

en: You can now <a href="!captcha_admin">configure the CAPTCHA module</a> for your site.
lt: Dabar jūs galite <a href="!captcha_admin">sukonfigūruoti CAPTCHA užduoties modulį</a> savo svetainei.

en: Base CAPTCHA module for adding challenges to arbitrary forms.
lt: Pagrindinis CAPTCHA užduoties modulis, leidžiantis pridėti užduotis prie pasirinktų formų.

en: Built-in font
lt: Vidinis šriftas

en: Code settings
lt: Kodo nustatymai

en: The code length influences the size of the image. Note that larger values make the image generation more CPU intensive.
lt: Kodo ilgis įtakoja paveikslėlio dydį. Atminkite, kad didelės reikšmės didina CPU intensyvumą.

en: Font settings
lt: Šrifto nustatymai

en: tiny
lt: mažytis

en: small
lt: mažas

en: large
lt: didelis

en: The font size influences the size of the image. Note that larger values make the image generation more CPU intensive.
lt: Šrifto dydis įtakoja paveikslėlio dydį. Atminkite, kad didelės reikšmės didina CPU intensivumą.

en: Character spacing
lt: Tarpų plotis tarp simbolių

en: Define the average spacing between characters. Note that larger values make the image generation more CPU intensive.
lt: Nustatykite vidutinį tarpą tarp simbolių. Atkreipkite dėmesį, kad didesnis paveikslėlis reiškia daugiau darbo procesoriui jį generuojant.

en: Enter the hexadecimal code for the text color (e.g. #000 or #004283).
lt: Įveskite šešioliktainį teksto spalvos kodą, pvz., #000 ar #004283.

en: Additional variation of text color
lt: Papildomas teksto spalvos variavimas

en: moderate
lt: vidutiniškas

en: very high
lt: labai aukštas

en: The different characters will have randomized colors in the specified range around the text color.
lt: Skirtingi simboliai turės atsitiktines spalvas, parenkamas iš panašių į nurodytą teksto spalvą.

en: Distortion and noise
lt: Iškraipymai ir triukšmas

en: With these settings you can control the degree of obfuscation by distortion and added noise. Do not exaggerate the obfuscation and assure that the code in the image is reasonably readable. For example, do not combine high levels of distortion and noise.
lt: Su šiom nuostatom galite valdyti klaidinimo laipsnį. Nenaudokite maksimalių reikšmių, nes kodas bus visiškai neįskaitomas.

en: Distortion level
lt: Iškraipymo lygis

en: severe
lt: sunkus

en: Set the degree of wave distortion in the image.
lt: Nustatykite banguoto iškraipymo lygį

en: Smooth distortion
lt: Glotnus iškraipymas

en: This option adds randomly colored point noise.
lt: Šis pasirinkimas prideda spalvotus taškelius

en: Add line noise
lt: Pridėti linijinį triukšmą

en: This option enables lines randomly drawn on top of the text code.
lt: Šis pasirinkimas įjungia linijas, kurios perdengia tekstą.

en: Noise level
lt: Triukšmo lygis

en: The usage of the built-in bitmap font it is not recommended because of its small size and missing UTF-8 support.
lt: Nerekomenduojama naudoti pateikiamą taškinės grafikos šriftą dėl jo mažo dydžio ir UTF-8 nepalaikymo.

en: You need to select a font
lt: Jūs turite pasirinkti šriftą

en: Font does not exist or is not readable.
lt: Šriftas neegzistuoja ar yra neperskaitomas.

en: Background color is not a valid hexadecimal color value.
lt: Fono spalva nėra galima šešioliktainė spalvos vertė.

en: Text color is not a valid hexadecimal color value.
lt: Teksto spalva nėra galima šešioliktainė spalvos vertė.

en: Generation of image CAPTCHA failed. Check your image CAPTCHA configuration and especially the used font.
lt: Paveikslėlio CAPTCHA generavimas nepavyko. Patirinkite paveikslėlių CAPTCHA nustatymus įpatingai šriftą.

en: Image CAPTCHA
lt: Vaizdinė CAPTCHA užduotis

en: What code is in the image?
lt: Koks kodas paveikslėlyje?

en: Provides an image based CAPTCHA.
lt: Suteikia vaizdinę CAPTCHA užduotį.

en: File format
lt: Failo formatas

en: This option enables bilinear interpolation of the distortion which makes the image look smoother, but it is more CPU intensive.
lt: Šis nustatymas įjungia „bilinear“ iškraipymų interpoliaciją. Tai paveikslėlį daro glotnesnį, bet labiau apkrauna procesorių.

en: Add salt and pepper noise
lt: Druskos ir pipirų triukšmas

en: The image CAPTCHA is a popular challenge where a random textual code is obfuscated in an image. The image is generated on the fly for each request, which is rather CPU intensive for the server. Be careful with the size and computation related settings.
lt: Vaizdinė CAPTCHA užduotis, kur atsitiktinis tekstinis kodas yra apgadinamas paveikslėlyje, yra labai plačiai naudojama. Paveikslėlis yra sugeneruojamas kiekvienai užklausai, dėl to tai gana stipriai apkrauna serverio procesorių. Būkite atsargūs su dydžio ir skaičiavimų nustatymais.

en: default challenge type
lt: apsaugos tipas pagal nutylėjimą

en: @type (from module @module)
lt: @type (@module modulio)

en: Form protection
lt: Formos apsauga

en: Select the challenge type you want for each of the listed forms (identified by their so called <em>form_id</em>'s). You can easily add arbitrary forms with textfield at the bottom of the table or with the help of the '%CAPTCHA_admin_links' option below.
lt: Pasirinkite apsaugos tipus kiekvienai formai (forma atpažįstama pagal <em>form_id</em>). Jūs taip pat galite pridėti teksto lauką lentelės apačioje arba naudoti '%CAPTCHA_admin_links' pasirinkimą.

en: Default challenge type
lt: Apsaugos tipas pagal nutylėjimą

en: Allow CAPTCHAs and CAPTCHA administration links on administrative pages
lt: Leisti CAPTCHA formas ir CAPTCHA administravimo nuorodas rodyti administravimo srityje

en: This option makes it possible to add CAPTCHAs to forms on administrative pages. CAPTCHAs are disabled by default on administrative pages (which shouldn't be accessible to untrusted users normally) to avoid the related overhead. In some situations, e.g. in the case of demo sites, it can be usefull to allow CAPTCHAs on administrative pages.
lt: Šis nustatymas leidžia rodyti CAPTCHA apsaugą prie formų ir administravimo puslapiuose. CAPTCHA pagal nutylėjimą yra paslėpta administravimo puslapiuose (kurių paprastai nepasiekia nepatikimi nariai). Tam tikrais atvejais šis nustatymas yra reikalingas (pvz.: demo puslapiuose) ir gali būti panaudojamas įjungiant CAPTCHA administravimo puslapiuose.

en: Add a description to the CAPTCHA
lt: Pridėti CAPTCHA aprašymą

en: Add a configurable description to explain the purpose of the CAPTCHA to the visitor.
lt: Pridėkite paaiškinimą žmonėms, kurie įvedinės CAPTCHA.

en: CAPTCHA description
lt: CAPTCHA aprašymas

en: Configurable description of the CAPTCHA. An empty entry will reset the description.
lt: Konfiguruojamas CAPTCHA aprašymas. Tuščias laukas sugrąžins aprašymą, kuris buvo nustatymas pagal nutylėjimą.

en: Default CAPTCHA validation
lt: CAPTCHA patvirtinimas pagal nutylėjimą

en: Define how the response should be processed by default. Note that the modules that provide the actual challenges can override or ignore this.
lt: Apsaugos atsakymo pagal nutylėjimą nustatymas. Turėkite omenyje, jog kai kurie moduliai gali perrašyti šią reikšmę arba ją tiesiog ignoruoti.

en: Case sensitive validation: the response has to exactly match the solution.
lt: Patvirtinimas jautrus didž. ir maž. raidėms - vartotojo atsakymas turi pilnai atitikti apsaugos kodą.

en: Case insensitive validation: lowercase/uppercase errors are ignored.
lt: Patvirtinimas nejautrus raidėms - dydžiųjų ar mažųjų raidžių klaidos yra ignoruojamos.

en: Added CAPTCHA point.
lt: Pridėtas CAPTCHA taškas.

en: Reset of CAPTCHA description for language %language.
lt: Perrašyti CAPTCHA aprašymą %language kalbai.

en: Reset of CAPTCHA description.
lt: Perrašyti CAPTCHA aprašymą.

en: Failed to set a CAPTCHA type for form %form_id: could not interpret value "@captcha_type"
lt: Nepavyko nustatyti CAPTCHA tipo formai %form_id - negalima interpretuoti reikšmės "@captcha_type"

en: CAPTCHA: challenge "@type" enabled
lt: CAPTCHA: apsauga "@type" įjungta

en: This is a pre-solved, non-blocking example of this challenge.
lt: Čia yra išspręstas, neblokuojantis apsaugos pavyzdys.

en: CAPTCHA: no challenge enabled
lt: CAPTCHA: nėra įjungtų apsaugų

en: Test one two three
lt: Testas vienas du trys

en: Already 1 blocked form submission | Already @count blocked form submissions
lt[0]: Blokuotas @count formos įrašas.
lt[1]: Blokuoti @count formos įrašai.
lt[2]: Blokuota @count[2] formos įrašų.

en: CAPTCHA point administration
lt: Kitų formų CAPTCHA užduočių administravimas

en: extra large
lt: labai didelis

en: tight
lt: siauras

en: wide
lt: platus

en: extra wide
lt: labai platus

en: Enter the characters shown in the image. Ignore spaces and be careful about upper and lower case.
lt: Įveskite paveikslėlyje esančius simbolius. Tarpų nepaisykite ir būkite atidūs su didžiosiomis ir mažosiomis raidėmis.

en: Enter the characters (without spaces) shown in the image.
lt: Įveskite paveikslėlyje esančius simbolius be tarpų.

en: This option makes it easy to manage CAPTCHA settings on forms. When enabled, users with the "%admincaptcha" permission will see a fieldset with CAPTCHA administration links on all forms, except on administrative pages.
lt: Šis pasirinkimas palengvina CAPTCHA formų nustatymų pakeitimus. Vartotojai su "%admincaptcha" leidimu matys susiskleidžiančią formą (fieldset), kurioje bus CAPTCHA administravimo nuorodos. Šių nuorodų nesimatys tik administravimo srityje.

en: CAPTCHA validation error: unknown CAPTCHA session ID. Contact the site administrator if this problem persists.
lt: CAPTCHA patvirtinimo klaida: neatpažįstamas CAPTCHA sesijos ID. Jeigu problema pasikartoja susisiekite su puslapio administratoriumi.

en: CAPTCHA validation error: unknown CAPTCHA session ID (%csid).
lt: CAPTCHA patvirtinimo klaida: neatpažįstamas CAPTCHA sesijos ID (%csid).

en: Color and image settings
lt: Spalvos ir paveikslėlio nustatymai

en: PNG with transparent background
lt: PNG su permatomu fonu

en: @level - no distortion
lt: @lygis - be iškraipymo

en: @level - low
lt: @lygis - žemas

en: @level - medium
lt: @lygis - vidutinis

en: @level - high
lt: @lygis - aukštas
