CAPTCHA (6.x-2.2) - en to nl translation catalogue (174 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: none
nl: geen

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Font
nl: Lettertype

en: Form ID
nl: Formulier-ID

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Unsupported database.
nl: Databasetype is niet ondersteund.

en: normal
nl: normaal

en: Code length
nl: Code lengte

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Spam control
nl: Spamcontrole

en: Characters to use in the code
nl: Tekens die in de afbeelding kunnen verschijnen

en: The list of characters to use should not contain spaces.
nl: De karakterlijst mag geen spaties bevatten.

en: Math question
nl: Rekenvraag

en: For language %lang_name (code %lang_code)
nl: Voor taal %lang_name (code %lang_code)

en: change
nl: wijzigen

en: disable
nl: uitschakelen

en: low
nl: laag

en: medium
nl: gemiddeld

en: high
nl: hoog

en: Display on separate page
nl: Op een afzonderlijke pagina weergeven

en: Add CAPTCHA administration links to forms
nl: CAPTCHA-configuratielinks aan de formulieren toevoegen

en: This option is very helpful to enable/disable challenges on forms. When enabled, users with the "%admincaptcha" permission will see CAPTCHA administration links on all forms (except on administrative pages, which shouldn't be accessible to untrusted users in the first place). These links make it possible to enable a challenge of the desired type or disable it.
nl: Deze optie is handig om CAPTCHA's in of uit te schakelen op formulieren. Wanneer deze optie ingeschakeld is, zien gebruikers met de "%admincaptcha" permissie de CAPTCHA-configuratielinks op alle formulieren (met uitzondering van de beheerpagina's, die sowieso ontoegankelijk horen te zijn voor onbetrouwbare gebruikers.).

en: administer CAPTCHA settings
nl: CAPTCHA-instellingen beheren

en: Challenge type per form
nl: CAPTCHA-type per formulier

en: Challenge description
nl: CAPTCHA-beschrijving

en: With this description you can explain the purpose of the challenge to the user.
nl: Met deze beschrijving kan u de bedoeling van de CAPTCHA uitleggen aan de gebruiker.

en: Persistence
nl: CAPTCHA-volharding

en: Always add a challenge.
nl: Altijd een CAPTCHA gebruiken.

en: Omit challenges for a form once the user has successfully responded to a challenge for that form.
nl: CAPTCHA achterwege laten eens de gebruiker een CAPTCHA juist beantwoorde voor het formulier.

en: Omit challenges for all forms once the user has successfully responded to a challenge.
nl: CAPTCHA achterwege laten eens de gebruiker een CAPTCHA juist beantwoorde ergens op de site.

en: Log wrong responses
nl: Foute antwoorden loggen

en: Report information about wrong responses to the !log.
nl: Informatie omtrent foute CAPTCHA antwoorden worden bijgehouden in het !log.

en: Challenge type (module)
nl: CAPTCHA-type (module)

en: The CAPTCHA settings were saved.
nl: De CAPTCHA-instellingen zijn opgeslagen.

en: The Drupal form_id of the form to add the CAPTCHA to.
nl: Het Drupal form_id van het formulier waaraan de CAPTCHA toegevoegd moet worden.

en: Challenge type
nl: CAPTCHA-type

en: The CAPTCHA type to use for this form
nl: Het CAPTCHA-type te gebruiken voor dit formulier

en: Illegal form_id
nl: Ongeldig form_id

en: Saved CAPTCHA point settings.
nl: CAPTCHA point instellingen zijn opgeslagen.

en: Are you sure you want to delete the CAPTCHA for form_id %form_id?
nl: Weet u zeker dat u de CAPTCHA voor het formulier met form_id %form_id wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to disable the CAPTCHA for form_id %form_id?
nl: Bent u zeker dat u de CAPTCHA voor het formulier met form_id %form_id wilt uitschakelen?

en: Deleted CAPTCHA for form %form_id.
nl: CAPTCHA verwijderd van formulier %form_id.

en: Disabled CAPTCHA for form %form_id.
nl: CAPTCHA uitgeschakeld voor formulier %form_id.

en: This page gives an overview of all available challenge types, generated with their current settings.
nl: Deze pagina geeft een overzicht van de beschikbare CAPTCHA types, gegenereerd met hun huidige instellingen.

en: Challenge "%challenge" by module "%module"
nl: Uitdaging "%challenge" van module "%module"

en: 10 more examples of this challenge.
nl: 10 extra voorbeelden van deze uitdaging.

en: Location of comment submission form
nl: Locatie van het reactie-invoerveld

en: CAPTCHA is a trademark of Carnegie Mellon University.
nl: Captcha is een handelsmerk van de Carnegie Mellon University.

en: A CAPTCHA can be added to virtually each Drupal form. Some default forms are already provided in the form list, but arbitrary forms can be easily added and managed when the option "%adminlinks" is enabled.
nl: Een CAPTCHA kan toegevoegd worden aan zowat elk Drupal formulier. Sommige standaard formulieren zijn reeds beschikbaar in de formulier-lijst, maar willekeurige formulieren kunnen eenvoudig toegevoegd en beheerd worden indien de optie "%adminlinks" actief is.

en: Users with the "%skipcaptcha" <a href="@perm">permission</a> won't be offered a challenge. Be sure to grant this permission to the trusted users (e.g. site administrators). If you want to test a protected form, be sure to do it as a user without the "%skipcaptcha" permission (e.g. as anonymous user).
nl: Gebruikers met de "%skipcaptcha" <a href="@perm">permissie</a> krijgen geen CAPTCHA voorgeschoteld. Verleen deze permissie aan de betrouwbare gebruikers (b.v site administratoren). Indien u de CAPTCHA's wil testen, doe het dan als gebruiker zonder de "%skipcaptcha" permissie (b.v. als anonyme gebruiker).

en: skip CAPTCHA
nl: CAPTCHA overslaan

en: This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
nl: Deze vraag wordt gebruikt om te controleren of u een menselijke bezoeker bent om zo spam te voorkomen.

en: Untrusted users will see a CAPTCHA here (!settings).
nl: Onbetrouwbare gebruikers zien hier een CAPTCHA (!settings).

en: general CAPTCHA settings
nl: algemene CAPTCHA-instellingen

en: Enabled challenge
nl: Ingeschakelde uitdaging

en: "@type" by module "@module" (!change, !disable)
nl: "@type" door module "@module" (!change, !disable)

en: Place a CAPTCHA here for untrusted users.
nl: CAPTCHA plaatsen voor onbetrouwbare gebruikers.

en: Invalid CAPTCHA token.
nl: Ongeldig CAPTCHA-token.

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
nl: Uw CAPTCHA-antwoord was niet juist.

en: Math Question
nl: Rekenvraag

en: Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
nl: Los deze eenvoudige rekenoefening op en voer het resultaat in. Bijvoorbeeld: voor 1+3, voer 4 in.

en: Already @counter blocked form submissions
nl: Reeds @counter tegengehouden formulier inzendingen

en: CAPTCHA problem: hook_captcha() of module %module returned nothing when trying to retrieve challenge type %type for form %form_id.
nl: CAPTCHA probleem: Bij het opvragen van CAPTCHA type %type voor het fomulier %form_id, gaf hook_captcha() van de module %module geen waarde terug.

en: Administer how and where CAPTCHAs are used.
nl: Configureer hoe en waar CAPTCHA's gebruikt worden.

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: An overview of the available challenge types with examples.
nl: Overzicht van de beschikbare CAPTCHA types met voorbeelden.

en: You can now <a href="!captcha_admin">configure the CAPTCHA module</a> for your site.
nl: U kan nu <a href="!captcha_admin">de CAPTCHA module instellen</a> voor uw site.

en: Base CAPTCHA module for adding challenges to arbitrary forms.
nl: Basismodule om CAPTCHA's aan formulieren toe te voegen.

en: Built-in font
nl: Ingebouwd lettertype

en: Images cannot be generated, because your PHP installation's GD library has no JPEG support.
nl: Afbeelding kunnen niet worden gegenereerd omdat de GD-bibliotheek in uw PHP-installatie geen JPEG ondersteund.

en: Code settings
nl: Code-instellingen

en: The code length influences the size of the image. Note that larger values make the image generation more CPU intensive.
nl: De code lengte beïnvloedt de afmetingen van de afbeelding. Bedenk dat grotere waarden het genereren van de afbeeldingen CPU-intensiever maakt.

en: Font settings
nl: Lettertype instellingen

en: The TrueType font (.ttf) to use for the text in the image CAPTCHA.
nl: Het TrueType font (.ttf) te gebruiken vor de afbeelding CAPTCHA

en: tiny
nl: zeer klein

en: small
nl: klein

en: large
nl: groot

en: Character spacing
nl: Tekenspatiëring

en: Color settings
nl: Kleurinstellingen

en: Configuration of the background and text colors in the image CAPTCHA.
nl: Configuratie van de achtergrond- en tekstkleur in de CAPTCHA-afbeelding

en: Enter the hexadecimal code for the background color (e.g. #FFF or #FFCE90).
nl: Voer de hexadecimale code voor de achtergrondkleur in (bijv. #FFF of #FFCE90).

en: Enter the hexadecimal code for the text color (e.g. #000 or #004283).
nl: Voer de hexadecimale code voor de tekstkleur in (bijv. #000 of #004283).

en: Additional variation of text color
nl: Aanvullende tekstkleurvariatie

en: moderate
nl: matig

en: very high
nl: zeer hoog

en: Distortion and noise
nl: Vervorming en ruis

en: Distortion level
nl: Vervormingsniveau

en: severe
nl: ernstig

en: Smooth distortion
nl: Milde vervorming

en: Double vision
nl: Dubbel beeld

en: This option adds randomly colored point noise.
nl: Deze optie voegt willekeurig gekleurde ruis toe met individuele beeldpunten.

en: Add line noise
nl: Lijnruis toevoegen

en: Noise level
nl: Ruis-niveau

en: You need to select a font
nl: U dient een lettertype te selecteren

en: Font does not exist or is not readable.
nl: Lettertype bestaat niet of is niet leesbaar.

en: Background color is not a valid hexadecimal color value.
nl: Achtergrondkleur heeft een ongeldige hexadecimale kleurwaarde.

en: Text color is not a valid hexadecimal color value.
nl: De tekstkleur is geen correcte hexadecimale kleurcode.

en: Generation of image CAPTCHA failed. Check your image CAPTCHA configuration and especially the used font.
nl: Het genereren van de CAPTCHA-afbeelding is mislukt. Controleer de instellingen van de CAPTCHA-afbeelding en vooral de lettertype-instellingen.

en: <p>Example image, generated with the current settings:</p>!img
nl: <p>Voorbeeld afbeelding, gegenereerd met de huidige instellingen:</p>!img

en: Image CAPTCHA
nl: Beeld-CAPTCHA

en: What code is in the image?
nl: Welke code wordt hier afgebeeld?

en: Provides an image based CAPTCHA.
nl: Voorziet in een CAPTCHA-afbeelding

en: File format
nl: Bestandsformaat

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
nl: De PHP GD-bibliotheek ontbreekt of is verouderd. Lees de <a href="@url">PHP beeldverwerkingsdocumentatie</a> voor informatie om dit op te lossen.

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: Set CAPTCHA point
nl: CAPTCHA-punt instellen

en: Add or edit form_id's to protect with a CAPTCHA.
nl: form_id's toevoegen of bewerken die met een CAPTCHA worden beschermt.

en: Report information about wrong responses to the !watchdoglog.
nl: Meld informatie over verkeerde reacties in de !watchdoglog.

en: Cookies should be enabled in your browser for CAPTCHA validation.
nl: Cookies dienen ingeschakeld te zijn in de browser voor CAPTCHA-validatie.

en: No sessions for anonymous users.
nl: Geen sessies voor anonieme gebruikers.

en: The installation of the CAPTCHA module failed.
nl: De installatie van de CAPTCHA-module is niet gelukt.

en: When enabled, characters appear twice in the image, overlaid onto each other.
nl: De karakters van de code worden telkens twee maal overlappend afgebeeld in de afbeelding.

en: Add salt and pepper noise
nl: Zout-en-peperruis toevoegen

en: No FreeType support
nl: Geen FreeType-ondersteuning

en: FreeType support is required for working with TrueType fonts (.ttf), but the GD library for PHP does not support it.
nl: FreeType-ondersteuning is vereist voor het werken met TrueType-lettertypen (.ttf), maar de GD-bibliotheek voor PHP ondersteunt dit niet.

en: No GD library
nl: Geen GD-bibliotheek

en: default challenge type
nl: standaard CAPTCHA-type

en: @type (from module @module)
nl: @type (van module @module)

en: Form protection
nl: Formulierbescherming

en: Default challenge type
nl: Standaard-CAPTCHA-type

en: Select the default challenge type for CAPTCHAs. This can be overriden for each form if desired.
nl: Selecteer de standaardtest voor captcha's. De test kan per formulier worden ingesteld.

en: Allow CAPTCHAs and CAPTCHA administration links on administrative pages
nl: CAPTCHA's en CAPTCHA-configuratielinks toelaten op administratieve pagina's

en: Add a description to the CAPTCHA
nl: Een beschrijving aan de CAPTCHA toevoegen

en: Add a configurable description to explain the purpose of the CAPTCHA to the visitor.
nl: Een configureerbare beschrijving toevoegen om de bedoeling van de CAPTCHA aan de bezoeker uit te leggen.

en: CAPTCHA description
nl: CAPTCHA-beschrijving

en: Configurable description of the CAPTCHA. An empty entry will reset the description.
nl: Configureerbare beschrijving voor de CAPTCHA. Een leeg veld zal de beschrijving resetten naar zijn standaardwaarde.

en: Default CAPTCHA validation
nl: Standaardvalidatie voor CAPTCHA's

en: Case sensitive validation: the response has to exactly match the solution.
nl: Hoofdlettergevoelige validatie: het antwoord moet precies gelijk zijn aan de oplossing.

en: Case insensitive validation: lowercase/uppercase errors are ignored.
nl: Hoofdletterongevoelige validatie: hoofdletter- en kleine-letterfouten worden genegeerd.

en: Added CAPTCHA point.
nl: Captcha-punt toegevoegd.

en: Reset of CAPTCHA description for language %language.
nl: Captcha-beschrijving voor taal %language terugzetten.

en: Reset of CAPTCHA description.
nl: Captcha-beschrijving terugzetten.

en: Failed to set a CAPTCHA type for form %form_id: could not interpret value "@captcha_type"
nl: Instellen van het captcha-type voor formulier %form_id mislukt: onbekende waarde '@captcha_type'

en: CAPTCHA: challenge "@type" enabled
nl: CAPTCHA: uitdaging "@type" ingeschakeld

en: This is a pre-solved, non-blocking example of this challenge.
nl: Dit is een op voorhand opgelost, niet-blokkerend voorbeeld van deze uitdaging.

en: CAPTCHA: no challenge enabled
nl: CAPTCHA: geen uitdaging ingeschakeld

en: Test one two three
nl: Test een twee drie

en: Already 1 blocked form submission | Already @count blocked form submissions
nl[0]: Reeds 1 formulierinzending tegengehouden
nl[1]: Reeds @count formulierinzendingen tegengehouden

en: CAPTCHA point administration
nl: CAPTCHA-punt beheer

en: Presolved image CAPTCHA example, generated with the current settings.
nl: Voorbeeld captcha-afbeelding met de huidige instellingen gegenereerd.

en: extra large
nl: zeer groot

en: tight
nl: smal

en: wide
nl: breed

en: extra wide
nl: extra breed

en: CAPTCHA validation error: unknown CAPTCHA session ID. Contact the site administrator if this problem persists.
nl: Captcha-validatiefout: onbekend captcha sessie-ID. Neem contact op met de beheerder als dit probleem zich herhaalt.

en: CAPTCHA validation error: unknown CAPTCHA session ID (%csid).
nl: Captcha-validatiefout: onbekend Captcha sessie-ID (%csid).

en: Color and image settings
nl: Kleur- en beeldinstellingen

en: Configuration of the background, text colors and file format of the image CAPTCHA.
nl: Configuratie van de achtergrondkleur, tekstkleur en bestandsformaat voor de captcha-afbeelding.

en: Select the file format for the image. JPEG usually results in smaller files, PNG allows tranparency.
nl: Selecteer het bestandsformaat voor de afbeelding. JPEG resulteert meestal in kleinere bestanden, PNG staat transparantie toe.

en: PNG with transparent background
nl: PNG met transparante achtergrond

en: @level - no distortion
nl: @level - geen vervorming

en: @level - low
nl: @level - laag

en: @level - medium
nl: @level - gemiddeld

en: @level - high
nl: @level - hoog

en: No TrueType support
nl: Geen TrueType-ondersteuning

en: Font preview of @font (@file)
nl: Voorbeeldweergave van lettertype @font (@file)

en: Preview of built-in font
nl: Voorbeeldweergave van ingebouwd lettertype

en: PHP built-in font: !font_preview
nl: Ingebouwd PHP-lettertype: !font_preview

en: You need to select at least one font.
nl: U dient tenminste één lettertype te selecteren.

en: The following fonts are not readable: %fonts.
nl: De volgende lettertypes zijn niet leesbaar: %fonts.

en: Enter the characters shown in the image.
nl: Voer de tekens in die op de afbeelding worden getoond.

en: Font example
nl: Lettertype voorbeeld

en: Image CAPTCHA requires GD library
nl: Voor het gebruik van Beeld-CAPTCHA is de GD-bibliotheek vereist

en: The Image CAPTCHA module can not be installed because your PHP setup does not provide the <a href="!gddoc">GD library</a>, which is required to generate images.
nl: De Image CAPTCHA-module kan niet worden geinstalleerd omdat de PHP-installatie niet beschikt over de <a href="!gddoc">GD-bibliotheek</a> die vereist is voor het genereren van afbeeldingen.

en: Enter the characters shown in the image without spaces.
nl: Voer de tekens in (zonder spaties) die weergegeven worden in de afbeelding.
