Content Construction Kit (CCK) (6.x-2.5) - en to bo translation catalogue (156 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Block title
bo: ལྷུ་ལག་གི་ཁ་བྱང

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Help text
bo: རོགས་རམ་ཡིག་ཆ

en: Types
bo: རིགས

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: none
bo: མེད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Book
bo: དེབ

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Poll choices
bo: འདེམས་བསྐོའི་གདམ་ཚན

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Widget type
bo: ཡོ་བྱད་ཀྱི་རིགས

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: This field is required.
bo: ཚན་པ་འདི་ངེས་པར་དུ་འབྲི་དགོས།

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Text processing
bo: ཡིག་གེ་སྒྲིག་བཟོ

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Existing Views
bo: སྔར་ཡོད་པའི་མཐོང་རིས

en: Default Views
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་མཐོང་རིས

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Integer
bo: ཧྲིལ་གྲངས

en: Edit group
bo: ཚོ་ཆུང་རྩོམ་སྒྲིག

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Allowed values list
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་ཐོ

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Text field
bo: ཡི་གེའི་གནས་ཁོངས

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Poll settings
bo: འདེམས་བསྐོའི་སྒྲིག་འགོད

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Your settings have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Reversed
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེས་ཟིན་པ

en: %type settings
bo: %type་སྒྲིག་འགོད

en: Menu settings
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྒྲིག་འགོད

en: <Hidden>
bo: <གབ་པ།>

en: Comment settings
bo: དཔྱད་གཏམ་སྒྲིག་འགོད

en: Processing
bo: སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་བཞིན་པ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Simple
bo: སྤྱི་བཏང

en: Above
bo: གོང་དུ

en: Number of values
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་གྲངས

en: Add another item
bo: ནང་ཚན་གཞན་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: Manage fields
bo: གནས་ཁོངས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: Remove field
bo: གནས་ཁོངས་གསུབ་པ

en: Trimmed
bo: བཅད་བཟོ་བྱས་པ

en: Used in
bo: བེད་སྤྱོད་བྱེད་ས

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
bo: གལ་སྲིད་གནས་ཁོངས་འདི་ལ་གཏོགས་པའི་ནང་དོན་ལུས་ཡོད་ན་དེ་མེད་པར་འགྲོ་སྲིད། བྱ་འགུལ་འདི་ཕྱིར་སློག་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Save field settings
bo: གནས་ཁོངས་སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱེད

en: The update has encountered an error.
bo: གསར་སྒྱུར་བྱེད་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བ།

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
bo[0]: གཤམ་གྱི་རྣམ་གྲངས་@count་སྒྲིག་བཟོ་བྱས་ཚར།

en: Fieldgroup
bo: ཡིག་དུམ་གྱི་ཚོ།

en: Decimal
bo: སིལ་གྲངས

en: Float
bo: སིལ་གྲངས་ཐུང་བ

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: Precision
bo: ཞིབ་ཚད

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
bo: གྲངས་མཛོད་དུ་གསོག་འཇོག་བྱེད་དགོས་པའི་གྲངས་གནས་ཀྱི་གྲངས། འདིར་སིལ་གྲངས་ཚེག་གཡས་ཕྱོགས་སུ་ཡོད་པའི་གྲངས་ཀྱང་འདུ།

en: The number of digits to the right of the decimal.
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག་རྗེས་སུ་ཡོད་པའི་གྲངས་གནས་ཀྱི་གྲངས།

en: Decimal marker
bo: སིལ་གྲངས་རྟགས

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རེའུ་མིག་ནང་དུ་སིལ་གྲངས་མཚོན་བྱེད་ཀྱི་ཡིག་འབྲུ།

en: Defines numeric field types.
bo: གྲངས་ཀའི་གནས་ཁོངས་རིགས་གཏན་འབེབས་བྱེད་པ།

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
bo: ཁ་ཕྱེ་བ་དང་རྒྱག་པའི་འདེམས་སྒྲོམ་ཡོ་བྱད་ཞིག་ལ། དང་པོ་ཁ་རྒྱག་གི་ཐོབ་གྲངས་'off'་གཏན་ཁེལ་བྱེད་པ་དང་དེ་ནས་<strong>སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཐོབ་གྲངས་</strong>ཚན་པ་ནས་'on'ཁ་ཕྱེའི་ཐོབ་གྲངས་བྱེད་དགོས། དྲན་སྐུལ། འདེམས་སྒྲོམ་གྱི་ཁ་བྱང་ལ་ཁ་ཕྱེའི་'on'ཐོབ་གྲངས་འགོད་རྒྱུ་ཡིན།

en: Check boxes/radio buttons
bo: འདེམས་སྒྲོམ་དང་ཡང་ན་འདེམས་མཐེབ

en: Single on/off checkbox
bo: ཁ་ཕྱེ་དང་ཁ་རྒྱག་གི་འདེམས་སྒྲོམ

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
bo: ཡི་གེ་དང་གྲངས་ཀའི་གནས་ཁོངས་ལ་གདམ་སེལ་དང་འདེམས་སྒྲོམ། གདམ་མཐེབ་ཀྱི་ཡོ་བྱད་བཅས་གཏན་འབེབས་བྱེད་པ།

en: Text area (multiple rows)
bo: ཡི་གེའི་ཁུལ༼ཕྲེང་མང་པོ་ཅན༽

en: Defines simple text field types.
bo: སྤྱིར་བཏང་གི་ཡི་གེའི་གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས་གཏན་འབེབས་བྱེད་པ།

en: Print
bo: པར་འདེབས

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
bo: གནས་ཁོངས་འདི་འོག་གི་སྤྱོད་མཁན་ལ་སྟོན་པའི་རེའུ་མིག་རྩོམ་སྒྲིག་ཐད་ཀྱི་གསལ་བཤད།<br />སྤྱོད་ཆོག་པའི་HTML མཚོན་རྟགས། @tags

en: starting from @count
bo: @count་ནས་འགོ་རྩོམ་པ

en: %name: illegal value.
bo: %name་ནི་ལུགས་མི་མཐུན་པའི་ཐོབ་གྲངས་རེད།

en: Autocomplete matching
bo: རང་འགུལ་ངང་ཟླ་སྒྲིག

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད

en: Revision information
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་སྐོར

en: Fieldset
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྡེ་ཚན

en: Translation settings
bo: ཡིག་སྒྱུར་སྒྲིག་འགོད

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
bo: རང་འགུལ་གྱིས་བསམ་འཆར་འཚོལ་སྡུད་བྱེད་པའི་ཐབས་གདམ་གསེས་བྱེད་པ། མཉམ་འཇོག་བྱེད་རྒྱུ་ཞིག་ལ་ཚེག་ཚིགས་མང་བའི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་<em>འདུ་བ།</em>ཡི་གཤིས་ནུས་ལ་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་བའི་ཉེན་ཁ་ཡོད།

en: manage fields
bo: གནས་ཁོངས་དོ་དམ

en: @field_name (Locked)
bo: @field_name ༼ཟྭ་བརྒྱབ་ཡོད༽

en: - Select a field type -
bo: གནས་ཁོངས་རིགས་ཤིག་འདེམས

en: - Select a widget -
bo: ཡོ་བྱད་ཞིག་འདེམས

en: Type of data to store.
bo: གསོག་འཇོག་བྱེད་དགོས་པའི་གཞི་གྲངས་རིགས།

en: Form element to edit the data.
bo: གཞི་གྲངས་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པའི་རེའུ་མིག་གི་གྲུབ་ཆ།

en: - Select an existing field -
bo: གནས་ཡོད་ཀྱི་གནས་ཁོངས་ཤིག་འདེམས

en: Field to share
bo: མཉམ་སྤྱོད་བྱེད་དགོས་པའི་གནས་ཁོངས

en: Group name (a-z, 0-9, _)
bo: ཚོའི་མིང་།（(a-z, 0-9, _）

en: Add new field: you need to provide a label.
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད་པར། ཁྱེད་ཀྱིས་ཁ་བྱང་ཞིག་མཁོ་སྤྲོད་བྱེད་དགོས།

en: Add new field: you need to provide a field name.
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད་པར། ཁྱེད་ཀྱིས་གནས་ཁོངས་མིང་ཞིག་མཁོ་སྤྲོད་བྱེད་དགོས།

en: Add new field: you need to select a field type.
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད་པར། ཁྱེད་ཀྱིས་གནས་ཁོངས་རིགས་ཤིག་གདམ་དགོས།

en: Add new field: you need to select a widget.
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད་པར། ཁྱེད་ཀྱིས་ཡོ་བྱད་ཞིག་གདམ་དགོས།

en: Add new field: invalid widget.
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད་པར། ཡོ་བྱད་ནུས་མེད་རེད་འདུག

en: Add existing field: you need to provide a label.
bo: སྔར་ཡོད་གནས་ཁོངས་ཁ་སྣོན་བྱེད་པར། ཁྱེད་ཀྱིས་ཁ་བྱང་ཞིག་མཁོ་སྤྲོད་བྱེད་དགོས།

en: Add existing field: you need to select a field.
bo: སྔར་ཡོད་གནས་ཁོངས་ཁ་སྣོན་བྱེད་པར། ཁྱེད་ཀྱིས་གནས་ཁོངས་ཞིག་གདམ་དགོས།

en: Add existing field: you need to select a widget.
bo: སྔར་ཡོད་གནས་ཁོངས་ཁ་སྣོན་བྱེད་པར། ཁྱེད་ཀྱིས་ཡོ་བྱད་ཞིག་གདམ་དགོས།

en: Add existing field: invalid widget.
bo: སྔར་ཡོད་གནས་ཁོངས་ཁ་སྣོན་བྱེད་པར། ཡོ་བྱད་ནུས་མེད་རེད་འདུག

en: @type: @field (@label)
bo: @type། @field ༼@label༽

en: The field %field is locked and cannot be edited.
bo: གནས་ཁོངས་%field་ལ་ཟྭ་བརྒྱབ་ཡོད་པས་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Maximum number of values users can enter for this field.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱིས་གནས་ཁོངས་འདིར་ནང་འཇུག་ཆོག་པའི་ཆེས་ཆེ་བའི་ཐོབ་གྲངས།

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
bo: ཚད་བཀག་མེད་ཞེས་པ་ཡིན་ན་མང་ཙམ་ཁ་སྣོན་ཞེས་པའི་མཐེབ་མཁོ་སྤྲོད་བྱེད་པས་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རང་འདོད་ལྟར་ཐོབ་གྲངས་ཁ་སྣོན་བྱེད་ཆོག

en: %name must be a positive integer.
bo: %name་ནི་ངེས་པར་དུ་ཧྲིལ་གྲངས་ཕོ་ཞིག་ཡིན་དགོས།

en: @label (!name)
bo: @label ༼!name༽

en: <No value>
bo: <ཐོབ་གྲངས་མེད>

en: (first item is 0)
bo: ༼ནང་ཚན་དང་པོ་0་ཡིན༽

en: (start from last values)
bo: ༼མཇུག་མཐའི་ཐོབ་གྲངས་ནས་འགོ་རྩོམ་པ༽

en: Add new group: you need to provide a label.
bo: ཚོ་གསར་བ་ཞིག་ཁ་སྣོན།:ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་གདོང་འཛར་ཞིག་མཁོ་འདོན་བྱེད་དགོས།

en: Add new group: you need to provide a group name.
bo: ཚོ་གསར་བ་ཞིག་ཁ་སྣོན།：ངེས་པར་དུ་ཚོ་ཡི་མིང་ཞིག་མཁོ་འདོན་བྱེད་དགོས།

en: Only numbers are allowed in %field.
bo: %field་ནང་དུ་གྲངས་ཀ་ཁོ་ན་འཇུག་དགོས་པ།

en: New field
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བ
