Content Construction Kit (CCK) (6.x-2.8) - en to gl translation catalogue (374 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: content
gl: contido

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Block title
gl: Título do bloque

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Number
gl: Número

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Types
gl: Tipos

en: Required
gl: Obrigatorio

en: none
gl: ningún

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Book
gl: Libro

en: Export
gl: Exportar

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add
gl: Engadir

en: Format
gl: Formato

en: Teaser
gl: Resumo

en: Text
gl: Texto

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Continue
gl: Continuar

en: Configure
gl: Configurar

en: Node
gl: Nodo

en: Include
gl: Incluír

en: Exclude
gl: Excluír

en: All
gl: Todo

en: View arguments
gl: Ver argumentos

en: Inline
gl: En liña

en: Custom
gl: Personalizado

en: Poll choices
gl: Opcións da enquisa

en: Content field
gl: Campo de contido

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Fields
gl: Campos

en: Widget type
gl: Tipo de widget

en: Contains
gl: Contén

en: N/A
gl: N/D

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: Maximum
gl: Máximo

en: Scale
gl: Escala

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Code
gl: Código

en: Basic
gl: Básico

en: Filtered text (user selects input format)
gl: Texto filtrado (os usuarios seleccionan o formato de entrada)

en: Text processing
gl: Procesando texto

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
gl: A lonxitude máxima dos campos en carácteres. Deixeo en blanco para un tamaño ilimitado.

en: Rows
gl: Filas

en: Existing Views
gl: Vistas existentes

en: Default Views
gl: Vistas Predeterminadas

en: Empty text
gl: Texto baleiro

en: Order
gl: Orde

en: Integer
gl: Enteiro

en: Edit group
gl: Editar o grupo

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: File attachments
gl: Ficheiros adxuntos

en: Token
gl: Símbolos

en: Allowed values list
gl: Lista de valores permitidos

en: Publishing options
gl: Opcións de publicación

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Text field
gl: Campo de texto

en: PHP code
gl: Código PHP

en: Display fields
gl: Amosar campos

en: Poll settings
gl: Axustes da enquisa

en: Style
gl: Estilo

en: Your settings have been saved.
gl: Os axustes foron gardados.

en: Reversed
gl: Invertido

en: %type settings
gl: Axustes de %type

en: Menu settings
gl: Configuración do menú

en: edit
gl: editar

en: <Hidden>
gl: <Oculto>

en: Comment settings
gl: Configuración dos comentarios

en: Related content
gl: Contido relacionado

en: Processing
gl: Procesando

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: No content types available.
gl: Ningún tipo de contido dispoñible.

en: Above
gl: Enriba

en: Number of values
gl: Número de valores

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
gl: Advertencia! Cambiar este axuste despois da introducción dos datos pode producir unha perda de datos.

en: <em>userreference</em>, which creates custom references to your sites' user accounts. By adding a <em>userreference</em> field, you can create complex relationships between your site's users and posts. To track user involvement in a post beyond Drupal's standard <em>Authored by</em> field, for instance, add a <em>userreference</em> field named "Edited by" to a content type to store a link to an editor's user account page.
gl: <p><strong>Referencia de usuario: Crea referencias personalizadas &aacute;s contas de usuario do sitio. Ao engadir un campo de referencia de usuario, p&oacute;dense crear relaci&oacute;ns complexas entre os usuarios e os env&iacute;os do sitio. Para facer un seguimento da participaci&oacute;n dun usuario nun env&iacute;o que vaia m&aacute;is al&oacute; do &quot;creado por...&quot; est&aacute;ndar de Drupal, por exemplo, p&oacute;dese engadir un campo de referencia de usuario &quot;editado por...&quot; para que almacene unha ligaz&oacute;n &aacute; p&aacute;xina de conta de usuario de quen editou o env&iacute;o.</strong></p>

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
gl: Para máis información consulta a entrada no manual en liña <a href="@handbook-cck">CCK</a> ou a <a href="@project-cck">páxina do proxecto CCK</a>.

en: Configure how this content type's fields should be displayed when it's rendered in the following contexts.
gl: Configurar como se deben de amosar os campos deste tipo de contido cando se usan nos seguintes contextos.

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Full node
gl: Nodo completo

en: Search Index
gl: Índice de busca

en: Search Result
gl: Resultados da Busca

en: Updating field type %type with module %module.
gl: Actualizando o campo de tipo %type co módulo %module.

en: Updating widget type %type with module %module.
gl: Actualizando o widget de tipo %type co módulo %module.

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: Remove field
gl: Eliminar campo

en: Allows administrators to define new content types.
gl: Permite aos administradores definir novos tipos de contido.

en: Trimmed
gl: Recortado

en: Used in
gl: Usado en

en: No fields have been defined for any content type yet.
gl: Inda non se definiron campos para ningún tipo de contido.

en: no styling
gl: sen estilo

en: fieldset
gl: conxunto de campos

en: fieldset - collapsible
gl: conxunto de campos - plegábel

en: fieldset - collapsed
gl: conxunto de campos -plegados

en: Added field %label.
gl: Campo %label engadido.

en: There was a problem adding field %label.
gl: Houbo un problema ao engadir o campo %label.

en: There was a problem creating field %label.
gl: Houbo un problema ao crear o campo %label.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
gl: Está seguro de que quere borrar o campo %field?

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
gl: Perderase calquer contido almacenado neste campo. Esta acción non pode ser desfeita.

en: Removed field %field from %type.
gl: Borrouse o campo %field de %type.

en: There was a problem deleting %field from %type.
gl: Houbo un problema borrando %field de %type.

en: These settings apply only to the %field field as it appears in the %type content type.
gl: Estos axustes limitanse ao campo %field tal como aparece no tipo de contido %type.

en: These settings apply to the %field field in every content type in which it appears.
gl: Estos axustes aplicanse ao campo %field en cada tipo de contido no que apareza.

en: Save field settings
gl: Gardar os axustes do campo

en: The default value is invalid.
gl: O valor predeterminado non é válido.

en: Saved field %label.
gl: Campo %label gardado.

en: The update has encountered an error.
gl: A actualización atopou un erro.

en: The database has been altered and data has been migrated or deleted.
gl: A base de datos foi modificada e os datos foron migrados ou borrados.

en: An error occurred and database alteration did not complete.
gl: Aconteceu un erro e non se completou a modificación da base de datos.

en: Processing %title
gl: Procesando %title

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
gl[0]: Procesouse con éxito 1 item:
gl[1]: Procesaronse con éxito @count items:

en: Content fields table %old_name has been renamed to %new_name and field instances have been updated.
gl: Renomeouse a táboa dos campos de contido %old_name a %new_name e actualizaronse as instancias do campo.

en: The content fields table %name has been deleted.
gl: A táboa de campos de contido %name foi borrada.

en: Referenced node ID
gl: ID do nodo referenciado

en: Referenced node title
gl: Título do nodo referenciado

en: Raw number value
gl: Valor numérico crudo

en: Formatted number value
gl: Valor numérico formatado

en: Raw, unfiltered text
gl: Crudo, texto sen filtrar

en: Formatted and filtered text
gl: Texto formatado e filtrado

en: Referenced user ID
gl: ID de usuario referenciado

en: Referenced user name
gl: Nome de usuario referenciado

en: Formatted HTML link to referenced user
gl: Ligazón HTML formatada ao usuario referenciado

en: Group multiple values
gl: Agrupar múltiples valores

en: Select the content type to export.
gl: Seleccionar o tipo de contido a exportar.

en: Export data
gl: Exportar datos

en: Copy the export text and paste it into another content type using the import function.
gl: Copia o texto exportado e pégao en outro tipo de contido usando a función de importación.

en: Import data
gl: Importar datos

en: Paste the text created by a content export into this field.
gl: Copia o texto creado por un exportador de contido neste campo.

en: The import data is not valid import text.
gl: Os datos importados non son un texto válido de importación.

en: The following modules must be enabled for this import to work: %modules.
gl: Os seguintes módulos deben estar habilidatos para que esta importación funcione: %modules.

en: The content type %type already exists in this database.
gl: O tipo de contido %type xa existe na base de datos.

en: Exiting. No import performed.
gl: Abortado. Non se realizou a importación.

en: An error has occurred adding the content type %type.<br/>Please check the errors displayed for more details.
gl: Aconteceu un erro ao engadir o tipo de contido %type.<br />Por favor comprobe os erros amosados para máis detalles.

en: The imported field %field_label (%field_name) was not added to %type because that field already exists in %type.
gl: Non se engadiu o campo importado %field_label ($field_name) a %type porque este campo xa existe en %type.

en: The field %field_label (%field_name) was added to the content type %type.
gl: Engadiuse o campo %field_label (%field_name) ao tipo de contido %type.

en: An error occurred when exporting the 'display settings' data for the field %field_name.<br/>The db error is: '%db_err'.
gl: Aconteceu un erro cando se exportaban os datos dos 'axustes de visualización' para o campo %field_name.<br/>O erro da base de datos é: '%db_err'.

en: Content Copy
gl: Copia de Contido

en: Enables ability to import/export field definitions.
gl: Activa a posibilidade de importar/exportar definicións de campos.

en: view
gl: vista

en: Please <a href="!url">configure your field permissions</a> immediately. All fields are inaccessible by default.
gl: Por favor <a href="!url">configura os permisos do campo</a> inmediatamente. Todos os campos son inacesíbeis de maneira predeterminada.

en: Content Permissions
gl: Permisos de Contido

en: Set field-level permissions for CCK fields.
gl: Establece permisos a nivel de campo para os campos CCK.

en: These settings apply to the group in the node editing form.
gl: Estos axustes afectan ao grupo no formulario de edición do nodo.

en: always open
gl: sempre aberto

en: collapsed
gl: Lista plana - colapsada

en: Instructions to present to the user on the editing form.
gl: Instruccións a amosar ao usuario no formulario de edición.

en: These settings apply to the group on node display.
gl: Estos axustes afectan ao grupo ao amosar o nodo.

en: A description of the group.
gl: Unha descrición do grupo.

en: Are you sure you want to remove the group %label?
gl: Está seguro de querer borrar o grupo %label?

en: The group %group_name has been removed.
gl: Borrouse o grupo %group_name.

en: Fieldgroup
gl: Grupo de campos

en: Node reference
gl: Referencia a nodo

en: Store the ID of a related node as an integer value.
gl: Almacena a ID dun nodo relacionado como un valor enteiro.

en: Content types that can be referenced
gl: Tipo de contido que poden ser referenciados

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
gl: Avanzado - Nodos que poden ser referenciados (Vista)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
gl: Provee unha lista separada por comas dos argumentos a pasar á vista.

en: Title (link)
gl: Título (ligazón)

en: Title (no link)
gl: Título (sen ligazón)

en: Autocomplete text field
gl: Campo de texto autocompletado

en: Defines a field type for referencing one node from another.
gl: Define un tipo de campo para referenciar un nodo desde outro.

en: Store a number in the database as an integer.
gl: Almacena un número na base de datos como enteiro.

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
gl: Almacena un número na base de datos en formato de coma fixa.

en: Float
gl: Coma flotante

en: Store a number in the database in a floating point format.
gl: Almacena un número na base de datos co formato de coma flotante.

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Precision
gl: Precisión

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
gl: O número total de díxitos que se almacenan na base de datos, incluiendo os situados a dereita do decimal.

en: The number of digits to the right of the decimal.
gl: O número de díxitos á dereita da coma.

en: Decimal marker
gl: Marca de decimal

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
gl: O carácter que os usuarios deberán introducir para marcar a coma decimal nos formularios.

en: Allowed values
gl: Valores permitidos

en: "Minimum" must be a number.
gl: "Mínimo" debe ser un número.

en: "Maximum" must be a number.
gl: "Máximo" debe ser un número.

en: unformatted
gl: sen formato

en: Defines numeric field types.
gl: Define tipos de campos numéricos.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
gl: Para un control de casilla de selección única on/off, defina primeiro o valor "off" e despois o valor "on" na sección de <strong>valores permitidos</strong>. Teña en conta que o control etiquetaráse ca etiqueta do valor asignado a "on".

en: Check boxes/radio buttons
gl: Caixas de comprobación/Botóns de selección

en: Single on/off checkbox
gl: Caixas de selección sixelas activo/desactivado

en: Option Widgets
gl: Widgets de Opcións

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
gl: Define widgets de selección, caixas de selección, e botóns circulares para campos numéricos e de texto.

en: Store text in the database.
gl: Almacena texto na base de datos.

en: Text area (multiple rows)
gl: Área de texto (varias filas)

en: Defines simple text field types.
gl: Define tipos de campo de texto simples.

en: User reference
gl: Referencia de usuario

en: Store the ID of a related user as an integer value.
gl: Almacena a ID do usuario relacionado como un valor enteiro.

en: User roles that can be referenced
gl: Roles dos usuarios que poden ser referenciados

en: User status that can be referenced
gl: Estado dos usuarios que poden ser referenciados

en: User Reference
gl: Referencia de usuario

en: Defines a field type for referencing a user from a node.
gl: Define un tipo de campo para referenciar un usuario desde un nodo.

en: All users
gl: Todos os usuario

en: Active users
gl: Usuarios/as activos/as

en: Print
gl: Imprimir

en: Locked
gl: Bloqueado

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
gl: Instruccións para presentar ó usuario debaixo deste campo no formulario de edición.<br />Etiquetas HTML permitidas: @tags

en: &lt;none&gt;
gl: &lt; ningún&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
gl: Non estás autorizado para introducir código PHP.

en: This PHP code was set by an administrator and will override any value specified above.
gl: Este código PHP foi establecido por un administrador e reescribirá calquer valor especificado abaixo.

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
gl: Usar PHP para os axustes do campo (perigoso - usar con cautela)

en: A file has been pre-loaded for import.
gl: Precargouse un ficheiro para importar.

en: Text to display if group has no data. Note that title will not display unless overridden.
gl: Texto a amosar se o grupo non ten datos. Teña en conta que non se amosará o título a non ser que sexa sobreescrito.

en: Node reference field
gl: Campo de referencia a nodos

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
gl: Este código PHP foi establecido polo administradores e sobreescribirá os valores permitidos listados abaixo.

en: User reference field
gl: Campo de referencia de usuario

en: Show @count value(s)
gl: Amosar @count valor(es)

en: starting from @count
gl: comezando por @count

en: @label (!name) - Allowed values
gl: @label (!name) - Valores permitidos

en: %name: illegal value.
gl: @name: valor non permitido.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
gl: %name: o valor non pode ter máis de %max carácteres.

en: Autocomplete matching
gl: Concordancia de autocompretar

en: Starts with
gl: Comeza con

en: Load a referenced user
gl: Cargar un usuario referenciado

en: Referenced user
gl: Usuario referenciado

en: Load a referenced node
gl: Cargar un nodo referenciado

en: Referenced content
gl: Contido referenciado

en: Populate a field
gl: Encher un campo

en: Select the machine-name of the field.
gl: Selecciona o nome-maquina do campo.

en: Revision information
gl: Información da revisión

en: View used to select the nodes
gl: Vista usada para seleccionar os nodos

en: %name: this post can't be referenced.
gl: %name: esta entrada non pode ser referenciada.

en: Node module form.
gl: Formulario do módulo nodo.

en: Locale module form.
gl: Formulario do módulo locale

en: Taxonomy module form.
gl: Formulario do módulo Taxonomía.

en: Poll title
gl: Título da enquisa

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
gl: %name: este campo non pode almacenar máis de @count valores.

en: '@column' => value for @column
gl: '@column' => valor para @column

en: return array(
      0 => array(@columns),
      // You'll usually want to stop here. Provide more values
      // if you want your 'default value' to be multi-valued:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );
gl: return array(
      0 => array(@columns),
      // Normalmente desexará para aqui. Provea máis valores
      // se desexa que o seu 'valor predefinido' sexa multi-valudo:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
gl: Debe especificar os 'valores permitidos' para este campo.

en: Change basic information
gl: Modificar a información básica

en: Fieldset
gl: Conxunto de campos

en: Translation settings
gl: Configuración de tradución

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
gl: Seleccionar o método para recopilar as suxerencias de autocompretar. Teña en conta que <em>Conten</em> pode causar problemas de rendimento en sitios con miles de nodos.

en: Path settings
gl: Axustes de ruta

en: %name: the value may be no smaller than %min.
gl: %name: o valor non pode ser máis pequeno que %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
gl: %name: o valor non pode ser maior que %max.

en: %name: found no valid user with that name.
gl: %name: non se atopou un usuario válido con este nome.

en: Field label
gl: Etiqueta do campo

en: Form settings
gl: Axustes do formulario

en: Type of group.
gl: Tipo de grupo.

en: Some updates are still pending. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
gl: Hai algunhas actualizacións pendentes. Por favol volta a <a href="@update-php">update.php</a> e executa as actualizacións pendentes.

en: Some updates are still pending.<br/>Please re-run the update script.
gl: Algunhas actualizacións están inda pendentes.<br/>Por favor relanza o script de actualización.

en: Comment module form.
gl: Formulario do módulo comentario.

en: Translation module form.
gl: Formulario do módulo traducción.

en: Menu module form.
gl: Formulario do módulo menú.

en: Book module form.
gl: Formulario do módulo Book.

en: Poll module title.
gl: Título do módulo enquisa.

en: Poll module choices.
gl: Alternativas do módulo enquisa.

en: Poll module settings.
gl: Axustes do módulo enquisa.

en: Upload module form.
gl: Formulario para a carga de ficheiros.

en: CCK - No Views integration
gl: CCK - Sin integración coas vistas

en: CCK integration with Views module requires Views 6.x-2.0-rc2 or greater.
gl: A integración de CCK co módulo Views precisa de Views 6.x-2.0-rc2 ou superior.

en: manage fields
gl: administrar campos

en: » Add a new content type
gl: » Engadir un novo tipo de contido

en: @field_name (Locked)
gl: @field_name (Bloqueado)

en: This content type has inactive fields. Inactive fields are not included in lists of available fields until their modules are enabled.
gl: Este tipo de contido ten campos inactivos. Os campos inactivos non se incluiran dentro dos listados de campos dispoñíbeis até que os seus módulos estén activos.

en: !field (!field_name) is an inactive !field_type field that uses a !widget_type widget.
gl: !field (!field_name) é un campo !field_type non activo que usa  un widget !widget_type.

en: - Select a field type -
gl: - Selecciona un tipo de campo -

en: - Select a widget -
gl: - Seleccionar un widget -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
gl: Nome do campo (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
gl: Tipo de información a almacenar.

en: Form element to edit the data.
gl: Elemento de formulario para editar os datos.

en: - Select an existing field -
gl: - Selecciona un campo existente -

en: Field to share
gl: Campo para compartir

en: Group name (a-z, 0-9, _)
gl: Nome do grupo (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
gl: Engadir un novo campo: precisase unha etiqueta

en: Add new field: you need to provide a field name.
gl: Engadir un novo campo: Precisase un nome de campo.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
gl: Engadir novo campo: o nome do campo %field_name non é válido. O nome debe incluír só letras maiúsculas sen tilde, números e barras baixas

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
gl: Engadir un novo campo: O nome de campo %field_name é demasiado longo. O nome está limitado a 32 caracteres, incluindo o prefixo 'field_'.

en: Add new field: the name 'field_instance' is a reserved name.
gl: Engadir un novo campo: o nome 'field_instance' é un nome reservado.

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
gl: Engadir un novo campo: o nome de campo %field_name xa existe.

en: Add new field: you need to select a field type.
gl: Engadir un novo campo: Debes seleccionar un tipo de campo.

en: Add new field: you need to select a widget.
gl: Engadindo un novo campo: Debes seleccionar un control.

en: Add new field: invalid widget.
gl: Engadindo un novo campo: control non válido.

en: Add existing field: you need to provide a label.
gl: Engadindo un campo existente: Deves proveer unha etiqueta.

en: Add existing field: you need to select a field.
gl: Engadindo un campo existente: Debes seleccionar un campo.

en: Add existing field: you need to select a widget.
gl: Engadindo un campo existente: Debes seleccionar un control.

en: Add existing field: invalid widget.
gl: Engadindo un campo existente: Control non válido.

en: The field %label cannot be added to a content type because it is locked.
gl: O campo %label non pode ser engadido ao tipo de contido porque está bloqueado.

en: There are no fields configured for this content type. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
gl: Non hai campos configurados para este tipo de contido. Podes engadir un novo campo na páxina <a href="@link">Xestionar campos</a>.

en: Edit basic information
gl: Editar a información básica

en: The machine-readable name of the field. This name cannot be changed.
gl: Nome lexíbel pola máquina do campo. Este nome non se pode cambiar.

en: A human-readable name to be used as the label for this field in the %type content type.
gl: Un nome lexíbel por humanos para ser usado como etiqueta para este campo no tipo de contido %type.

en: Updated basic settings for field %label.
gl: Actualizaronse os axustes básico para o campo %label.

en: There was a problem updating the basic settings for field %label.
gl: Houbo un problema ao actualizar os axustes básicos do campo %label.

en: This field is <strong>locked</strong> and cannot be removed.
gl: Este campo está <strong>bloqueado</strong> e non pode ser borrado.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
gl: O campo %field está bloqueado e non pode ser editado.

en: %type basic information
gl: Información básica %type

en: Maximum number of values users can enter for this field.
gl: Número máximo de valores que os usuario poden introducir neste campo.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
gl: 'Sen límite' proveerá un botón 'Engadir máis' polo que os usuarios poderán engadir tantos valores como queiran.

en: The PHP code for 'default value' returned @value, which is invalid.
gl: O código PHP para 'valor predefinido' devolveu @value, o que non é válido.

en: %name must be an integer.
gl: %name debe ser un enteiro.

en: %name must be a positive integer.
gl: %name debe ser un enteiro positivo.

en: %name must be a number.
gl: %name debe ser un número.

en: You should make sure that the used field exists in the given content type.
gl: Debe estar seguro que os campos usados están no tipo de contido.

en: Advanced: Specify the fields value with PHP code
gl: Avanzado: Especificar os valores dos campos con código PHP

en: You have to return the default value in the expected format.
gl: Deves devolver o valor predefinido no formato esperado.

en: Populate @node's field '@field'
gl: Encher o campo '@field' de @node

en: Field has value
gl: O campo ten valor

en: Field has changed
gl: O campo foi modificado

en: Content containing changes
gl: Contido con cambio

en: Content not containing changes
gl: Contido sen cambios

en: @node's field '@field' has value
gl: O campo '@field' de @node ten un valor

en: Select the machine-name of the field to look at.
gl: Seleccionar o nome lexíbel pola máquina do campo a mirar.

en: @node's field '@field' has been changed
gl: Modificouse o campo '@field' de @node's

en: Referenced node unfiltered title. WARNING - raw user input.
gl: Título non filtrado do nodo referenciado. PERIGO - entrada de usuario en crudo.

en: Formatted html link to the referenced node.
gl: Ligazón html formatado ao nodo referenciado.

en: Relative path alias to the referenced node.
gl: Alias de ruta relativa ao nodo referenciado.

en: Absolute path alias to the referenced node.
gl: Alias de ruta absoluta ao nodo referenciado.

en: Relative path alias to the referenced user.
gl: Alias de ruta relativa ao usuario referenciado.

en: Absolute path alias to the referenced user.
gl: Alias de ruta absoluta ao usuario referenciado.

en: Field: @widget_label (@field_name) - @field_type
gl: Campo: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Field on the referenced node.
gl: Campo no nodo referenciado.

en: Field formatter
gl: Formatador do campo

en: Select a formatter.
gl: Selcciona un formatador

en: "@s" field: @widget_label (@field_name) - @field_type
gl: "@s" campo: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Appears in: @types
gl: Aparece en: @types

en: <No value>
gl: <Sin valor>

en: Widget label (@label)
gl: Etiqueta do widget (@label)

en: Custom label
gl: Etiqueta personalizada

en: (first item is 0)
gl: (o primeiro elemento é 0)

en: (start from last values)
gl: (comezar desde o último valor)

en: You need to provide a label.
gl: É preciso que indiques unha etiqueta.

en: You need to provide a group name.
gl: É preciso que indiques un home de grupo.

en: The group name %group_name already exists.
gl: O nome do grupo %group_name xa existe.

en: Add new group:
gl: Engadir un novo grupo:

en: Add new group: you need to provide a label.
gl: Engadir un novo grupo: é preciso que estableza unha etiqueta.

en: Add new group: you need to provide a group name.
gl: Engadir un novo group: é preciso que estableza un nome de grupo.

en: Standard group
gl: Grupo estándar

en: Field group: @group in @type
gl: Grupo de campos: @group en @type

en: Field group label
gl: Etiqueta do grupo de campos

en: Fieldset - Collapsible
gl: Conxunto de campos - Colapsábel

en: Fieldset - Collapsed
gl: Conxunto de campos - Colapsado

en: Field group format
gl: Formato do grupo de campos

en: This option allows you to configure the field group format.
gl: Esta opción permitelle configurar o formato do grupo de campos.

en: "@s" field group: @group in @type
gl: "@s" grupo de campos: @group en @type

en: There are no nodereference fields defined.
gl: Non hai campos nodereference definidos.

en: %name: invalid input.
gl: %name: entrada non permitida.

en: %name: found no valid post with that title.
gl: %name: non se atopou unha entrada válida con este título.

en: Only numbers and decimals are allowed in %field.
gl: So se permiten números e decimais en %field.

en: Only numbers are allowed in %field.
gl: So se permiten número en %field.

en: Only numbers and the decimal character (%decimal) are allowed in %field.
gl: Neste campo %field só se permiten números e o carácter decimal (%decimal).

en: Advanced - Users that can be referenced (View)
gl: Avanzado - Usuarios que poden ser referenciados (Vista)

en: View used to select the users
gl: Vista empregada para seleccionar os usuarios

en: %name: invalid user.
gl: %name: usuario non válido.

en: New field
gl: Novo campo

en: Existing field
gl: Campo existente

en: New group
gl: Novo grupo

en: Delta - Appears in: @types
gl: Delta - Aparece en: @types

en: Blocked users
gl: Usuarios rotos
